Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mivel Barbre meggyőző LG pozícióban, Johnson eltiltása esetén valószínű, hogy Vaitai lesz a RT. Ajjaj.

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy Reidnek is 😉 hiszen még mindig vannak az ő idejéből meghatározó s nem is öreg játékosok, s a stábból ugye Duce. No meg DP akárhogy is csak mellette nevelődött azzal együtt, hogy a maga útját járja, s végül is csak ő indította a franchiset újra nyerő pályára.
A gyűrűt leszámítva Eagles fanok nem panaszkodhatunk.

Apropó Eagles fanok hova tűnt Shawn amikor Rózsi sikerei csúcsán látszik lenni 😉
dande
No meg Hulkeinstein, főleg most, hogy van irányítónk. Az ő véleményére is kíváncsi lennék.
evergreen
fel kellett volna menni Mariotáért.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Napi Carson az ángolul értőknek 😊

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
dande
Miamiben tartóztatták le a reptéri ellenőrzésnél, mert töltött stukkert találtak a hátizsákjában, de később tisztázódott, hogy volt hozzá engedélye és nem szándékozott senkinek sem ártani vele, ettől függetlenül nem néz ki jól, hogy rövid időn belül már másodjára tartóztatják le, három hónappal ezelőtt egy szállodai alkalmazottat törölt orrba szintén Miamiben.

Egyébként úgy néz ki, hogy nem lesz sérülés miatti hiányzó vasárnap, ilyen szempontból biztosan jól jött a bye week.

Romo meg úgy néz ki, hogy ellenünk fog visszatérni:
 twitter.com/BrandonGowton/status/782943423045201924

És a végére egy érdekesség: Az 5. legjobb 3rd down defense a miénk.
 twitter.com/pdomo/status/782224181157134338


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
dande
 nyg.247sports.com/Bolt/Report-Nigel-Bradham-arrested-in-Miami-on-weapons-charge-47979440
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
Attis
Azért lenne szar mert volt egyetlen trágya éve egy frankensteini rendszerben? Nem nézted előtte mit tett le az asztalra?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz visszatér Brandham meg valami fegyveres balhéval töltötte a szabadidejét ha jól értettem. Telóval most nem tudom belinkelni. Szuper......
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja ezt állandóan olvastuk tavaly, csak csip kölli ezt letojta nagyívben.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
Attis
Murray shotgunból nem hatékony, itt meg azt erőltették, kell neki néhány lépés, hogy begyorsuljon, ez I formationből pl. sokkal könnyebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szakértőket kérdezem. DeMarco Murray most szar vagy nem szar? Ennyire nem tudott együtt dolgozni a falunkkal? Titansnél jó a fal?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
óóó hogy az istenit. már félig beittam, erre rájöttem, hogy bye weeken vagyunk.... 😥
ano92
tudom én vagyok a hibás 😉
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óóó hogy az istenit. már félig beittam, erre rájöttem, hogy bye weeken vagyunk.... 😥

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek a fordulónak a jó híre veretlenek maradunk 😊 Reméljük lesz még egy: a Vikes is az marad 😉
dande
fura mert nekünk ugye az lenne a jó ha a Vikes nem nyerne meccseket.
Janek
Én azt gondolom (lehet rosszul) az igazán értéke az első körnek, illetve, hogy abban minél előbb húzzunk az irányító tekintetében lenne, az bízzunk benne, nálunk már rendben van, s ha a keretet nézzük, akkor sztem nem szükséges annyira elöl lenni, tudunk majd BPA-ni..

Verjék csak a Giants-t meg a többieket, amennyire csak tudják 😊

A verssel kapcsolatban már megvan a megoldás, de csak a jövő héten 😉
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ennek a fordulónak a jó híre veretlenek maradunk 😊 Reméljük lesz még egy: a Vikes is az marad 😉
dande
fura mert nekünk ugye az lenne a jó ha a Vikes nem nyerne meccseket.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
hol a vers. HOL A VERS
ano92
Őszintén remélem hogy sehol 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hol a vers. HOL A VERS

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek a fordulónak a jó híre veretlenek maradunk 😊 Reméljük lesz még egy: a Vikes is az marad 😉
több mint 7 éve
Nepi Philadelphia Eagles 25
Az öreg megmondja 😀

 m.tmz.com/#article/2016/09/30/sylvester-stallone-carson-wentz-joe-biden-eagles-super-bowl/
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A változatosság kedvéért 😀
 twitter.com/Eagles/status/781945793460572160


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nemcsak Eagles fanonknak 😊


 twitter.com/Eagles/status/781883791862181889
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Roseman tuti valami elmetrükköt alkalmaz tárgyalásnál:
 twitter.com/TSteegeNFL/status/781626996254126080
 twitter.com/cmaceagles/status/781812571758268416

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
biztos fog.

több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Kavicsot a vízbe.
Azért biztos van némi Kelly munka is ebben a mostani csaptban.
Janek
Azért most segíthetne Kelly a hétvégén... 😀
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/RoobCSN/status/781553871227326464
 twitter.com/RoobCSN/status/781552299189698560


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ahogy Reidnek is 😉 hiszen még mindig vannak az ő idejéből meghatározó s nem is öreg játékosok, s a stábból ugye Duce. No meg DP akárhogy is csak mellette nevelődött azzal együtt, hogy a maga útját járja, s végül is csak ő indította a franchiset újra nyerő pályára.
A gyűrűt leszámítva Eagles fanok nem panaszkodhatunk.

Apropó Eagles fanok hova tűnt Shawn amikor Rózsi sikerei csúcsán látszik lenni 😉
dande
Csendben figyeli hű Padavanját!

Egyébként elfoglaltság miatt a 3 meccsből alig láttam összesen 4 negyedet normálisan.

Szerkesztette: Shawn84