Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon beválhatott Randle...
Asbee
Szerintem ez inkább szól Matthewsnak, akit már egy éve slotba kiabálnak be, valamint csodaelsőkörös Agholornak, aki lókakit sem mutat a hírek szerint, továbbra sem. Randle a Giantsben is egy korrekt #2 volt, nem neki kellett itt robbantania.

Mindenesetre ez egy utolsó rúgás Kelly hagyatékába.
Stez
Hát nem tudom, egyedül max a számai voltak korrektek, minden más nem. Iszonyat inkonzisztens volt, egy teljes meccsre képes volt eltűnni, rosszul futotta meg a route-okat... Persze volt hogy robbantott egy-egy meccsen, de sajnos nem ez lett rá a jellemző, nem véletlenül engedték el és a FA piac kezdetén nem is volt érte nagy kereslet. Persze okozhat szép pillanatokat az Eagles drukkereknek, de már most szinte csak negatív dolgokat mondanak róla ők is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
DORIAL GREEN BECKHAM !!!! JHATALMAS DGB BUZI VOLTAM TAVALYELŐTT! ! ! +! +!!! TE JÓ ISTEN. HUHÚUHÚUÚHÚUHZÚUÚUÚÚUÚUÚUÚU

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon beválhatott Randle...
Asbee
Szerintem ez inkább szól Matthewsnak, akit már egy éve slotba kiabálnak be, valamint csodaelsőkörös Agholornak, aki lókakit sem mutat a hírek szerint, továbbra sem. Randle a Giantsben is egy korrekt #2 volt, nem neki kellett itt robbantania.

Mindenesetre ez egy utolsó rúgás Kelly hagyatékába.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon beválhatott Randle...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végre lesz itt egy elkapó. Csak őt ne csesszétek el 😛
Wyatt
Őt már nem lehet hová rontani. Magas, néger, lyukaskezű. Nem egy DBecks.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre lesz itt egy elkapó. Csak őt ne csesszétek el 😛

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Eagles felült a Beckham vonatra a Giants után 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt van Vaitai meg Seumalo, pont nem kellett Kelly már. Én nagyon adom ezt a cserét. 😀
mustaine
Egyébként nyilván egyértelmű a lehetőség benne, reméljük beválik 😊
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak nem lesz aki dobáljon neki mert OL az nincs aki védje a kbt s még el is adunk egy embert belőle. Végül is😊
dande
lehet, hogy a falba jött 😊
karmïgran
ott legalább nem droppol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Itt van Vaitai meg Seumalo, pont nem kellett Kelly már. Én nagyon adom ezt a cserét. 😀

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Csak nem lesz aki dobáljon neki mert OL az nincs aki védje a kbt s még el is adunk egy embert belőle. Végül is😊
dande
lehet, hogy a falba jött 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nem lesz aki dobáljon neki mert OL az nincs aki védje a kbt s még el is adunk egy embert belőle. Végül is😊
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bazdmeeeeeeeeeeg 😀😀😀DDDDDDDDD

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Philadelphia Eagles ‏@Eagles

TRADE: #Eagles acquire WR Dorial Green-Beckham from Tennessee in exchange for G/T Dennis Kelly. #FlyEaglesFly
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Vick simán tolta törött bordával, ki ez az anyámasszonykatonája?
mustaine
A simán azért kissé túlzás. Simán annyi fcs-vel, hogy azt se érezte volna, ha fejbe tobják egy féltéglával. A bordasérülülések többnyire nem komolyak, de nagyon brutál szúró fájdalommal járnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Vick simán tolta törött bordával, ki ez az anyámasszonykatonája?

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tojok wentzre. A vezetőség sem vár tőle semmit 1. évben én sem. Baj jövőre lesz, mert akkor lehet szidni mindenkinek az anyját : D

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nagyon halkan és óvatosan és tudom az előszezon nem számít meg stb a Dallas meccsről van szó, aki meg akarná nézni az ismétlést ne olvassa:

| Egy 1/2 és egy 4. körös irányító között nagy különbség lehet elvileg.
C. Wentz és D. Prescott között is nagy különbség látszott teljesítményben elsőre.
A gond, hogy CW volt az 1/2 és DP a negyedik körös.......

de ennek persze egyenlőre még semmi jelentősége, csak úgy megjegyeztem 😊
|
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
 twitter.com/JimmyKempski/status/764197311190798336


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Elegge tultoljak ezt a serules dolgot. Konyorgom egy hajszalrepesrol van szo a bordaiban,reg seasonban az lenne a meglepetes, ha valaki emiatt nem jatszana, nem pedig forditva.😁

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig CW nem tűnik könnyen összetörhető gyereknek, de amilyen a mi formánk.... fasza

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Pederson ma még azt nyilatkozta, hogy holnap várhatóan visszatér...(bár közben már azt is update-elték)
ha tényleg hetekre kidőlt,akkor arra szavakat se találok
zsojti
Carson Wentz suffers fractured rib, no timetable for return
By Dave Zangaro | CSNPhilly.com August 13, 2016 3:16 PM

“Carson felt some discomfort and soreness as we began this morning’s practice," head coach Doug Pederson said in a statement released by the team. "We decided to limit him throughout the remainder of practice and, as a precaution, sent him for a CT scan after practice. The scan revealed a hairline fracture in his ribs. We do not know an exact timetable for his return, but we hope to have him back before the end of the preseason.”
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Pederson ma még azt nyilatkozta, hogy holnap várhatóan visszatér...(bár közben már azt is update-elték)
ha tényleg hetekre kidőlt,akkor arra szavakat se találok
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Annyit sikerült elérni, hogy majdnem agyonüttették Wentzet. Nem is értettem miért nem hoztuk be hamarabb a 4. Qb-t, pont erre van, hogy őt verjék szét a szar OL mögött. Jó lenne még látni az előszezonban, de nem biztos, hogy erre sor kerül.


több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Eagles announce QB Carson Wentz has a hairline rib fracture.
Állítólag ez akár heteket is jelenthet...

Szerkesztette: Klaci79