Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legyen csak kezdő majd tétmeccseken is 😊
Köszi

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Preseason meg minden, de vannak bíztató jelek.
sammy elég pontosan dobálgatott (persze a Pats CB-k hiányában), az O fal is jól tolta (leszámítva az első snappet; LB sack), Huff és Burton szintén
A védelemben a legnagyobb kérdés nálam LB sor, Kendricks ismét jelentkezett pár misstackel-lel, és Goode TD-t érő szerelési kisérlete sem volt bíztató..itt nagyon lyukasak vagyunk
Parkeyt nagyon sajnálom..az első szezonja utàn azt hittem 10 évre lett egy rugónk..
zsojti
Na, akkor jó szezonja lesz, mert egyik meccsen sem találkozik velük 😀
Wyatt
😊 jó lesz az coltsnak is, köszi az észrevételt
zsojti
😊
Eszembe juttatta Vontae Davis klasszikusát legalább 😊)
DGB milyen volt? A TD-jét láttam, lehet, neki mindig a Colts end zone-jánál kellene játszani 😀
Wyatt
elég limitált snap számot kapott (ha jól emlékszem) és főleg a RZ-ban használtuk, de az első csapattal futott, szóval a helye tuti lesz a rosteren...
nem tudom már hol olvastam, de Trey Burton TD-jénél valakinek el kellett magyarázni neki a felállást, na de alakul azért 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Preseason meg minden, de vannak bíztató jelek.
sammy elég pontosan dobálgatott (persze a Pats CB-k hiányában), az O fal is jól tolta (leszámítva az első snappet; LB sack), Huff és Burton szintén
A védelemben a legnagyobb kérdés nálam LB sor, Kendricks ismét jelentkezett pár misstackel-lel, és Goode TD-t érő szerelési kisérlete sem volt bíztató..itt nagyon lyukasak vagyunk
Parkeyt nagyon sajnálom..az első szezonja utàn azt hittem 10 évre lett egy rugónk..
zsojti
Na, akkor jó szezonja lesz, mert egyik meccsen sem találkozik velük 😀
Wyatt
😊 jó lesz az coltsnak is, köszi az észrevételt
zsojti
😊
Eszembe juttatta Vontae Davis klasszikusát legalább 😊)
DGB milyen volt? A TD-jét láttam, lehet, neki mindig a Colts end zone-jánál kellene játszani 😀

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jól haladunk az újabb preseason bajnokság felé. 😀
A tegnapi meccs tapasztalatai:  philly.blog.hu/2016/08/28/eloszezon_eagles_colts#more11657818
BleedingGreen
köszönet érte
ezzel a Jenkins a slot CB kérdéssel csak az a bajom, hogy nincs S alternatíva a csapatban
remélem rowe és mills is összekapja magát, szükségünk lesz rájuk is
zsojti
Ugyanaz a helyzet, mint tavaly Shepherd sérülése után, Jenkins jobb slot corner mint bármelyik slot cornerünk. Mills nem hiszem, hogy belül fog játszani, legalábbis állandóan nem, mert fizikálisan nem túl jó és főleg mert nem is szerel jól. Sajnos Shepherdnek nagyon betett a sérülés nagyon messze van a tavalyi önmagától, nem hiszem, hogy marad. Rowe-t meg nem nagyon szereti Schwartz, bár semmivel sem volt rosszabb Millsnél. Azért elég luxus lenne elpazarolni Rowe-t, mert nem tűnt tehetségtelennek tavaly. Watkinsen látszik valami fejlődés, a labdára eddig is veszélyes volt, de az előszezonban jól ment neki a szerelés is. Meglátjuk, ha bekerül, akkor pályára engedik-e.


több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Preseason meg minden, de vannak bíztató jelek.
sammy elég pontosan dobálgatott (persze a Pats CB-k hiányában), az O fal is jól tolta (leszámítva az első snappet; LB sack), Huff és Burton szintén
A védelemben a legnagyobb kérdés nálam LB sor, Kendricks ismét jelentkezett pár misstackel-lel, és Goode TD-t érő szerelési kisérlete sem volt bíztató..itt nagyon lyukasak vagyunk
Parkeyt nagyon sajnálom..az első szezonja utàn azt hittem 10 évre lett egy rugónk..
zsojti
Na, akkor jó szezonja lesz, mert egyik meccsen sem találkozik velük 😀
Wyatt
😊 jó lesz az coltsnak is, köszi az észrevételt
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Preseason meg minden, de vannak bíztató jelek.
sammy elég pontosan dobálgatott (persze a Pats CB-k hiányában), az O fal is jól tolta (leszámítva az első snappet; LB sack), Huff és Burton szintén
A védelemben a legnagyobb kérdés nálam LB sor, Kendricks ismét jelentkezett pár misstackel-lel, és Goode TD-t érő szerelési kisérlete sem volt bíztató..itt nagyon lyukasak vagyunk
Parkeyt nagyon sajnálom..az első szezonja utàn azt hittem 10 évre lett egy rugónk..
zsojti
Na, akkor jó szezonja lesz, mert egyik meccsen sem találkozik velük 😀

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Mintha olyasmit olvastam volna, hogy kifejezetten Jenkins akar slotban védekezni nickel/dime formációkban. Preseason címvédés Tebow nélkül is!
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Jól haladunk az újabb preseason bajnokság felé. 😀
A tegnapi meccs tapasztalatai:  philly.blog.hu/2016/08/28/eloszezon_eagles_colts#more11657818
BleedingGreen
köszönet érte
ezzel a Jenkins a slot CB kérdéssel csak az a bajom, hogy nincs S alternatíva a csapatban
remélem rowe és mills is összekapja magát, szükségünk lesz rájuk is
zsojti
Jo esetben ott lesz Watkins. Egyebkent Jenkins talan jobb nickelkent mint safetykent...😁

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jól haladunk az újabb preseason bajnokság felé. 😀
A tegnapi meccs tapasztalatai:  philly.blog.hu/2016/08/28/eloszezon_eagles_colts#more11657818
BleedingGreen
köszönet érte
ezzel a Jenkins a slot CB kérdéssel csak az a bajom, hogy nincs S alternatíva a csapatban
remélem rowe és mills is összekapja magát, szükségünk lesz rájuk is
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jól haladunk az újabb preseason bajnokság felé. 😀
A tegnapi meccs tapasztalatai:  philly.blog.hu/2016/08/28/eloszezon_eagles_colts#more11657818


több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Preseason meg minden, de vannak bíztató jelek.
sammy elég pontosan dobálgatott (persze a Pats CB-k hiányában), az O fal is jól tolta (leszámítva az első snappet; LB sack), Huff és Burton szintén
A védelemben a legnagyobb kérdés nálam LB sor, Kendricks ismét jelentkezett pár misstackel-lel, és Goode TD-t érő szerelési kisérlete sem volt bíztató..itt nagyon lyukasak vagyunk
Parkeyt nagyon sajnálom..az első szezonja utàn azt hittem 10 évre lett egy rugónk..
több mint 7 éve
kiru 28 Philadelphia Eagles 24
10-6 😀

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom a preseason nem számít de jó volt látni, hogy annyira nem voltunk rosszak. Talán egy 8-8 kijöhet belőle 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz ma nem játszik, majd a Jets ellen.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
hohó köszi, még a múltkor a jags elleni PO meccsbe sikerült véletlenül bekapcsolódni, de nem tudtam továbbmentünk-e, ezek szerint igen 😊 Akkor most már hajrá "nagyok" előttetek a példa!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Csak hogy senki el ne felejtse, játéknap van éjjel 1-kor Indibe 😊
dande
az tegnap volt, még a trófea is meglett :p

 grfx.cstv.com/photos/schools/afl/sports/a-footbl/auto_storywidephoto/12054822.jpeg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy senki el ne felejtse, játéknap van éjjel 1-kor Indibe 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt az 7-9nek 😉 s mondanán hogy Shurmnak sok köze nem volt hozzá de sajnos éppen, hogy igen. Reméljük a kérdést ami feltettél többet nem kell feltenni különösen nem nekem, aki amúgy sem értett vele egyet 😉 Mondjuk Schwartz megszerzése nagy +.
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
En azert kicsit tobbet varok a csapattol. Shurmurt egy 6-10es szezon utan kuldtuk el, szerintem a minimum elvaras, hogy ezt hozzuk, kulonben mi ertelme volt kipaterolni Kellyeket? A keret kesz, cap space szinte alig a kovetkezo jo par evre.
A vedelemtol sokat varok, vegre nem kell egesz meccsen palyan lenniuk, es Davis hulye rendszeret is elfelejthetik.
A tamadoknal mar mas a helyzet, de szerintem ott sem olyan veszes a helyzet, mint itt sokan latjak.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első szezon hosszú ideje amikor én is nulla elvárással készülok a szezonra.
Amugy sem erős oline minusz LJ uj vedelmi rendszer,uj HC...draft is felejtős az idei szezonra nézve.
1/1 ne legyen
Janek
Pláne hogy nem a miénk lenne 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Első szezon hosszú ideje amikor én is nulla elvárással készülok a szezonra.
Amugy sem erős oline minusz LJ uj vedelmi rendszer,uj HC...draft is felejtős az idei szezonra nézve.
1/1 ne legyen

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi okozza,hogy nem bízol a jó játékban?
Oline szuper lesz,wr-ek nem droppolnak,Samu elit.

Kérdés?
Janek
Jah bocs, valóban nincs kérdés legyen úgy 😊

Egyébként pl a csoport ellenfelekben nem bízom. Azaz a Skins el fog döcögni ahogy tavaly vagy jobban, s a többiek sem lesznek megint annyira chokerek, főleg a Boys nem, egy tehetségesnek tűnő backup QBval. Bár a védelemben lehetnek gondjaik a sérülések eltiltások miatt.

De majd meglátjuk, egy egál közeli mérleg már tényleg nagy dolog lenne jelen állapotban, s kiderül az mire elég.

Azért projeckt ide vagy oda az idei mérlegnél talán fontosabb, s csak bosszantana, ha egy 1/2s QBról aznem derülne ki, hogy van benne potenciál. Kivéve ha persze Sam tényleg elit lesz.
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Mi okozza,hogy nem bízol a jó játékban?
Oline szuper lesz,wr-ek nem droppolnak,Samu elit.

Kérdés?
Janek
Nincs kérdés.
Jók leszünk.
Egy 6-10-re szerintem.
Ennél jobbat már bravúrnak érzek.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mi okozza,hogy nem bízol a jó játékban?
Oline szuper lesz,wr-ek nem droppolnak,Samu elit.

Kérdés?

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy nézem a menetrendet az első felét már nagyon komolyan meg kell nyomni talán!!! ott több esély van meccset nyerni különben jövőre sem kell felcserélni top5-s pickért a Brownsnak ha jobban szerepel akkor se....

Az egyetlen dolog amiben bízni tudok, hogy Schwartz jól összerakja a védelmet meg a ST hasít s az hozhat néhány meccset, de a támadójátékban egyenlőre a közepesnek reményét látom esetleg.

Szerkesztette: dande2