Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Marmint mit adtunk Samuert es az 1/2 ert es mit kaptunk..

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megindultak a cutok is. Két érdekesebb név eddig. Countess és Shittu
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Sakor hogy is nez ki a Samu trade plusz aCW?
Janek
Wentz kezd, 2017 1. kör+2018 4.kör. A 4. körből 2. vagy 3. is lehet, ha a Vikings Superbowlt nyer vagy NFC döntőt játszik.
Chase Daniel pedig szomorú, másfél óráig elhitte, hogy kezdő lesz.

Szerkesztette: határbíró
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, ha nem fog egyfolytában Inteket dobálni Wentz, és segíti, hogy mondjuk a védelem megnyerje a meccset, már elégedett leszek. Csak az elkapói segítsék őt....
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Sakor hogy is nez ki a Samu trade plusz aCW?

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mióta idekerült,erre a pillanatra vártam,jó hogy jöttél de mégjobb,hogy mész !!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.körös pick ....😀 ezen csak sírni tudok.
kiru28
Így vagyok ezzel én is..legszebb pillanat a(hogy) eltávolítottuk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/772117954976681984

Howie telefonálhat Denverbe 😀
határbíró
én se vagyok happy Danieltől.. a bejegyzés is finoman utak a fantasztikus augusztusi produktumára
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sam Bradford brings a fully GTD $7M cap hit to the #Vikings for 2016 ($17M in 2017); leaving dead caps of $5.5M in '16 & '17 w/ the #Eagles.
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/772117954976681984

Howie telefonálhat Denverbe 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
If Vikings go to NFC Championship game this season, conditional 4th-round pick in 2018 becomes a 3rd; if Vikings win SB, it becomes a 2nd.

Szurkoljatok a Vikingsnak baszki! 😊
Shawn84
Lilákoknak??? Na jó, talán 😉
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van nem szórakozunk hajrá, összerakni a srácot fejben s fizikailag egyaránt.
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
If Vikings go to NFC Championship game this season, conditional 4th-round pick in 2018 becomes a 3rd; if Vikings win SB, it becomes a 2nd.

Szurkoljatok a Vikingsnak baszki! 😊

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/caplannfl/status/772115337470967808

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát jövőre Phillyben lesz a draft kellett az első kör, mert különben unalmas lett volna az eleje 😀
Remek trade, ez nem is kérdés. A cserélgetésben és a szerződésekben Howie nagyon jó. Ennél jobb ellenértéket még akkor sem nagyon kaptunk volna, ha sérülésmentesen lehoz egy jó szezont. Márpedig ez volt a cél vele. Így meg kihasználtuk, hogy a Vikingsnak nagyon kellett valaki. Végül a Bradfordért adott 2. körből csak lett egy 1. kör bár elég szövevényes úton. 😀
Valószinűleg igy idén láthatjuk játszani Wentzet, kivéve, ha nagyon szar lesz a fal, de ezt majd Daniellel kipróbáljuk. Danieltől nem sokat várok. Annyit lehetett látni az előszezon meccsekből, hogy ha jól védik, akkor el tudhat menedzselni egy meccset, de nyomás alatt elég rossz. Ha rosszul kezdünk, akkor a bye után már Wentzet fogják követelni igen erősen, úgyhogy jó lenne legalább 1-et nyerni az első 3-ból.

Azért Bradford profi karrierje megér egy misét, 1/1, az egyik utolsó rookie, aki nagy pénzt szakított az új CBA előtt. Nincs nagy teljesítmény mögötte, mégis egy második majd most még egy első körért cserélik el, és közben még kapott egy szintén igen jó szerződést is... 😀


több mint 7 éve
kiru 28 Philadelphia Eagles 24
Mióta idekerült,erre a pillanatra vártam,jó hogy jöttél de mégjobb,hogy mész !!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.körös pick ....😀 ezen csak sírni tudok.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, ennek akkor is van értelme ha CW bust lesz. Vagy ha Sam SBba viszi a Vikest, nagyon bambának kell lenni, hogy ebből rosszul jöjjünk ki. Igaz ki tudja....
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
én ennek a tradnek nagyon örülök, de igazán akkor lesz értelme ha Wentz lesz a kezdő Qb
zsojti
... és nem törik össze + nem zúzzák apró darabokra az önbizalmát két hét alatt.
mustaine
az elsőre ott lesz egy talán valamivel jobb, mint a tavalyi fal, a második meg azt gondolom nem lehet probléma, erre az évre azt gondolom megszűnt minden elvárás
nyilván most már nincs olyan kezdő QB se, akitől olyan marha sokat tanulhatna, szóval nem látnám értelmét Daniel mögött padozni
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
én ennek a tradnek nagyon örülök, de igazán akkor lesz értelme ha Wentz lesz a kezdő Qb
zsojti
... és nem törik össze + nem zúzzák apró darabokra az önbizalmát két hét alatt.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na akkor a Wentz padozni fog vagy még azt sem projekt mehet is a kukába..mondjuk nem tudom ez mennyire szólhatott éppen Bradfornak
Daniel a preseasonban mutatott teljesítménye alapján már a Browns ellen se kellene, h kezdő legyen (nyilván az lesz)
azt gondolom ez egy win-win-win trade volt mindenkinek: a Vikings kapott egy kezdő QB-t, Sammy kapott egy újabb esélyt, mi meg kaptunk első körös választási jogot és egy évet, hogy az újonc szokja az NFL-t, 1-2 hét és szerintem már ő fog kezdeni, már most mindenben (sebesség, testfelépítés, hosszú passzok, kimozgás a zsebből) jobb talán, mint Daniel, max a társakat kell kicsit még szoknia
én ennek a tradnek nagyon örülök, de igazán akkor lesz értelme ha Wentz lesz a kezdő Qb

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akkor eltradeltük a kezdő QB-t egy jövő évi elsőkörösért...én már nem mondok semmit, nyilván van egy ilyen állandóan változó jellege a ligának de némi állandóság meg kiszámíthatóság már hiányzik k*rvára. Ahogy az idei 1/2-ért beáldozott pickeket sem sajnáltam úgy most sajnálom Bradfordot a jövő évi első körért. Elképzelem, hogy tudunk hozni egy Marcus Smith vagy az nfl-t a röplabdával keverő Agholort jövőre, mert a draft már csak ilyen. Ha mindig a jövőt építjük, mikor akarunk playoffba jutni és ott menni egyet?

Ennek csak akkor van értelme, ha CW hall of famer lesz.
picksix
Bradfordal se lettünk volna és jövőre mindenképp kivágták volna. Ez színtisztán nyertes trade. Nem is kicsit.
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Akkor eltradeltük a kezdő QB-t egy jövő évi elsőkörösért...én már nem mondok semmit, nyilván van egy ilyen állandóan változó jellege a ligának de némi állandóság meg kiszámíthatóság már hiányzik k*rvára. Ahogy az idei 1/2-ért beáldozott pickeket sem sajnáltam úgy most sajnálom Bradfordot a jövő évi első körért. Elképzelem, hogy tudunk hozni egy Marcus Smith vagy az nfl-t a röplabdával keverő Agholort jövőre, mert a draft már csak ilyen. Ha mindig a jövőt építjük, mikor akarunk playoffba jutni és ott menni egyet?

Ennek csak akkor van értelme, ha CW hall of famer lesz.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ez a faszi a legalja már. Állítóm ha Super Bowlt nyernénk azon anyázna,hogy miért nem 20 ponttal miért csak 14-el mondjuk. Fasza élete lehet ha semminek se tud örülni.
Shawn84
Ez a faszi a legalja már. Állítóm ha Super Bowlt nyernénk azon anyázna,hogy miért nem 20 ponttal miért csak 14-el mondjuk. Fasza élete lehet ha semminek se tud örülni.
Shawn84
ez ki amúgy?
Amadeus91
Állítólag hardcore Philly fan. Irdatlan mocskos szája van, és minden komolyabb eagles hírnél videót tesz közzé. Amúgy nagyon gyakran használja a nigga szót.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ez a faszi a legalja már. Állítóm ha Super Bowlt nyernénk azon anyázna,hogy miért nem 20 ponttal miért csak 14-el mondjuk. Fasza élete lehet ha semminek se tud örülni.
Shawn84
Ez a faszi a legalja már. Állítóm ha Super Bowlt nyernénk azon anyázna,hogy miért nem 20 ponttal miért csak 14-el mondjuk. Fasza élete lehet ha semminek se tud örülni.
Shawn84
ez ki amúgy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez a csere noha kurva jó ellenérték, de ha továbbgondolunk, visszájára is elsülhet. Az amúgy sem egészséges Wentzet így tuti bekiabálják hamar a csapatba, ha nem lesz jó kurva sokat kereső elődje, ami egyértelmű hiba lenne szerintem.

Tuti végig ültetném ebben a szezonban még. Ha kibírják az Eaglesnél, hogy a média sírását leszarják és ne nyomják fel a pályára, akkor mondjuk nem kérdés, mennyire jó csere, Bradford reaálisan nézve második kört sem ér.

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ez a faszi a legalja már. Állítóm ha Super Bowlt nyernénk azon anyázna,hogy miért nem 20 ponttal miért csak 14-el mondjuk. Fasza élete lehet ha semminek se tud örülni.