Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem így is fáj ha kikapunk ezért sem bírtam a vasárnapit végignézni.

Sajnos vagy szerencsére még mindig úgy gondolom nem ez az igazi arca a csapatnak,de majd csütörtökön okosabbak leszünk ...

tényleg igazi nfl story lenne ha mi vennénk majd el a pecctől a veretlenséget valami csodás meccsen...
Janek
Én sem örülök a vereségnek, de inkább ez mint megnyert meccseket elbarmolni, az jobban idegesít. Az számomra egyértelmű, hogy ennél szintekkel jobb játékra lennék képesek, de valami nagyon elromlott. Legalább jobb helyről húzunk, bár nem mintha olyan baromi sokat számítana. A Pats meccs meg... hátha Belichick-nek eszébe jut, hogy makulátlan mérleggel nem illik SB-t nyerni.
evergreen
vagy ha tényleg mumusnak gondolja a Giantset....

pletykálnak londoni meccsről....

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
3 éve hiszem azt, hogy nem ez az igazi Chip offense : D egyszer megmutathatná már végre, hogy csak altatott idáig : D

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nekem így is fáj ha kikapunk ezért sem bírtam a vasárnapit végignézni.

Sajnos vagy szerencsére még mindig úgy gondolom nem ez az igazi arca a csapatnak,de majd csütörtökön okosabbak leszünk ...

tényleg igazi nfl story lenne ha mi vennénk majd el a pecctől a veretlenséget valami csodás meccsen...
Janek
Én sem örülök a vereségnek, de inkább ez mint megnyert meccseket elbarmolni, az jobban idegesít. Az számomra egyértelmű, hogy ennél szintekkel jobb játékra lennék képesek, de valami nagyon elromlott. Legalább jobb helyről húzunk, bár nem mintha olyan baromi sokat számítana. A Pats meccs meg... hátha Belichick-nek eszébe jut, hogy makulátlan mérleggel nem illik SB-t nyerni.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azt már sokszor kifejtettem,senki nem fog tudatosan veszteni egy jobb draft helyért.

Lehet mi jobban szeretnénk? ha nem nyernénk de ez egy játékos fejében sem fordul meg főleg anyagi okok miatt.

Sajnos a mostani játék alapján nem is tudom elképzelni kit verünk meg így,Sanchez nagyon homály volt és mi lesz ha még készülnek is rá?

Az oline egész szezonban nem tudott egy meccset végigjátszani jól,a wr állomány sajnos kevés,Ertz is kiesett....

D ha jól játszik sincs sok esélyünk
Janek
Én is kifejtettem már korábban, hogy miért nincs alapja a tankolásnak, nem is arról van szó, hogy szándékos vereségeket várok, de te is leírtad most, hogy miért nincs realitása a 4-12-nél jobb mérlegnek. Erre írtam, hogy én nem bánom már, ha így alakul. Ha nem nekem írtad, akkor nem szóltam.
evergreen
Nekem így is fáj ha kikapunk ezért sem bírtam a vasárnapit végignézni.

Sajnos vagy szerencsére még mindig úgy gondolom nem ez az igazi arca a csapatnak,de majd csütörtökön okosabbak leszünk ...

tényleg igazi nfl story lenne ha mi vennénk majd el a pecctől a veretlenséget valami csodás meccsen...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Azt már sokszor kifejtettem,senki nem fog tudatosan veszteni egy jobb draft helyért.

Lehet mi jobban szeretnénk? ha nem nyernénk de ez egy játékos fejében sem fordul meg főleg anyagi okok miatt.

Sajnos a mostani játék alapján nem is tudom elképzelni kit verünk meg így,Sanchez nagyon homály volt és mi lesz ha még készülnek is rá?

Az oline egész szezonban nem tudott egy meccset végigjátszani jól,a wr állomány sajnos kevés,Ertz is kiesett....

D ha jól játszik sincs sok esélyünk
Janek
Én is kifejtettem már korábban, hogy miért nincs alapja a tankolásnak, nem is arról van szó, hogy szándékos vereségeket várok, de te is leírtad most, hogy miért nincs realitása a 4-12-nél jobb mérlegnek. Erre írtam, hogy én nem bánom már, ha így alakul. Ha nem nekem írtad, akkor nem szóltam.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azt már sokszor kifejtettem,senki nem fog tudatosan veszteni egy jobb draft helyért.

Lehet mi jobban szeretnénk? ha nem nyernénk de ez egy játékos fejében sem fordul meg főleg anyagi okok miatt.

Sajnos a mostani játék alapján nem is tudom elképzelni kit verünk meg így,Sanchez nagyon homály volt és mi lesz ha még készülnek is rá?

Az oline egész szezonban nem tudott egy meccset végigjátszani jól,a wr állomány sajnos kevés,Ertz is kiesett....

D ha jól játszik sincs sok esélyünk

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Nem akarok hangulatot kelteni, és nem tom, mennyire hiteles a dolog, de ez érdekes lehet. Ha már volt róla szó más forrásból, akkor bocs az offért!

 www.musiccitymiracles.com/2015/11/23/9786942/report-a-whole-bunch-of-eagles-players-dont-like-chip-kelly
Nandito
Nem tudom, nagyon hasraütésszerű a véleménye. A csávó már ott elveszti nálam a hitelességét, hogy Foles-t emlegeti Bradforddal szemben, meg jön ezzel a Shady mennyire hiányzik szöveggel. Ez meg, hogy "pretty connected in Philadelphia" nem elég nekem. Eddig mindenről volt szó Kellyvel kapcsolatban, kezdve azzal, hogy rasszista, meg egy kontár stb, de eddig semmi jel nem utalt arra, hogy egy csomó játékos elégedetlen vele. Minden rosszul sikerült meccs után saját magukat okolják a játékosok, nem valami külső körülményt. A nyilatkozatok persze nyilván nem 100%-ban relevánsak, mert senki nem fogja kerek perec kimondani, hogy Chip bácsi takarodj. Egyedül Cary WIlliams rinyált mindig az edzések keménysége miatt. Viszont, ha tényleg így van, ahogy állítja Smith, akkor felesleges erőlködni még egy évig, mert nem egészséges az ilyen légkör, de ezzel még várnék, mert nagyon légbőlkapottnak tűnik ez az állítás. Ezerszer jobb és elképzelhetőbb érveléseket lehet itt a fórumon olvasni. De most komolyan, ezzel példálózik, hogy Bradford az irányító, meg nem McCoy a futó...

Egyébként pont ezen agyaltam mielőtt bekerült ide ez a cikk, hogy jövőre már csak azért sem lenne egészséges elengedni Kelly-t, mert a Titans HC poszt szabad lesz. Persze a fő ok nem ez, én alapból adnék neki egy évet még mindenképp azzal a feltétellel, hogy Shurmurt eltüntetik, Roseman meg visszakapja a GM pozíciót, de annyira Eagles lenne, hogy valamikor a jövőben egy esetleges gyűrűtől pont Kelly titánjai fosztanak majd meg minket. Törvényszerű.

Ahogy a kommenteket olvasgatom, a szurkolók sem tartják valami nagyra ezt a Steven A. Smith-t
:
"This may or may not be accurate, But nobody should ever listen to Steven A."
"Yeah he's the worst. Every time he comes on tv I change the channel"
"And Steven A.- that guy is unbearable"

Persze pár perc hírnévért mindent.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nem akarok hangulatot kelteni, és nem tom, mennyire hiteles a dolog, de ez érdekes lehet. Ha már volt róla szó más forrásból, akkor bocs az offért!

 www.musiccitymiracles.com/2015/11/23/9786942/report-a-whole-bunch-of-eagles-players-dont-like-chip-kelly

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Jordan Matthews remélhetőleg odaengedi például Jenkinst a JUGS machine-hez...
Bold predicton: csütörtökön nyerünk!
határbíró
Számításaim szerint az 5. INT-et ejtette el Jenkins sas pályafutása alatt.
Amúgy nem tudom, mennyi értelme lenne nyerni. A Pats-Cardinals duó 99%, hogy elver minket, mint jég a határt, és az már 8 vereség. Legjobb esetben is 8-8-as mérleggel meg még ebből a csoportból sem lehet PO-ba jutni szvsz. Ez a hajó elment a Dolphins-Bucs kombón. Ezen a szinten már nekem sem lenne fájó egy 4-12-es mérleg. Mondjuk annyiból meg nem ártana elverni a Lions-t, hogy minél jobb helyről kapjuk meg a 3. körös cetlijüket. 😀


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Jordan Matthews remélhetőleg odaengedi például Jenkinst a JUGS machine-hez...
Bold predicton: csütörtökön nyerünk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Highest graded OTs in Week 11:
PHI L. Johnson +3.7
IND J. Reitz +3.5
CHI C. Leno Jr. +2.9
HOU D. Newton +2.9
PHI D. Kelly +1.6

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Siman nyerunk

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/howardeskin/status/668865472260100096
Ez azért sokat elárul. xd Lehet fogadni, melyik lesz nagyobb blowout.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sajnos ez még rosszabb lesz ebben a szezonban :S!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kelly statja is egyre szebb(azaz a csapaté 3 év alatt): 24-18


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 twitter.com/JoeBanner13/status/668880637999366146


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
off
Bár Johnny Firpo most nem fog touchdownt szerezni, de összesen nyolcvanhatodszor, 2013 után újra Philadelphiában, december 12-én a Lincoln Financial Fielden:

on

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Csere QB-val kikaptunk.
Van ilyen.

Azert latszik Samuval azert jobb volt az O.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Megérte Ertz-nek a cirkuszi mutatvány:
 twitter.com/howardeskin/status/668574561777094657


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem értem miért mérges, az hogy szar a csapat az csak kedvez neki, csomó nézettséget hoz : D

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
nem hiszem, hogy hallottam a 'f.uck' és a 'motherf.ucker' szavakat ennyiszer egy videóban eddig 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Angry Bird véleménye a Bucs meccsről. Ez a manus egy két lábon járó guilty pleasure.
 www.youtube.com/watch?v=FLhJgW6NHOU
Szezon végére vagy kinyírja Chip Kellyt vagy szívrohamot fog kapni. 😊
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
most megfájdult a szívem. Amikor még azthittem, hogy 5 ször nyerünk Folesal SB-t egymás után

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Most hogy a Lions ellen készülünk, elő is kapartam a két évvel ezelőtti meccset, ég és föld a különbség. Remélem ti is emlékeztek rá:


több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
érdekes legelőször kevesebb Chip controllal sikerült jól draftolni ? 😀

Szerkesztette: ano92