Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
.....
BleedingGreen
Ezért kellene Rózsit visszatenni GM-nek, Kelly mellé meg egy olyan OC-t hozni aki maximálisan alkalmazkodik és érti a Kelly féle O-t és ennek megfelelően építi ezt a csapatrészt. Anno amikor Shurmurt kihirdették mint OC mindenki arra gondolt ( és úgy is volt), hogy elasszisztál Kelly oldalán, de sok vizet nem fog zavarni. Ahogy GM lett Kelly , Shurmur már bizonyítja is mennyire alkalmatlan a feladatra és ezzel Kelly is zsákutcába futhat. Sajnálnám mert amikor megérkezett az NFL-be már az elején bizonyította, hogy van benne potenciál. Remekül motiválta a játékosokat és gyorsan tudta javítani a csapat hibáit (gondolok itt a rengeteg labdavesztésre a Reid era utolsó éveiben), de ennek most a nyomát sem látni.(drop hegyek-tanácstalan arcok) Az azért elég hihetetlen, hogy egy Dallas elleni EPIC WIN után ilyen mélyre tud süllyedni a csapat/morál.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
mustaine jó az aláírásképed XO!
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ez van, ha a védelem is becsődöl. A támadók meg csak a megszokottat hozták, ott sajnos nem volt semmi meglepő. Ha eddig kétséges lett volna, Sanchez nem alkalmas kezdőnek, és csak akkor képes valamire, ha körülötte mindenki jól játszik.
Kelly jövője szempontjából inkább az lesz a meghatározó, hogy a játékosok hogyan reagálnak. Reidnek sem pusztán csak azért kellett mennie, mert mindössze 4 meccset nyert 2012-ben, hanem mert teljesen elvesztette a kontrollt a csapat felett, és lehetett érezni, hogy ebből ő már az életben nem csinál nyerő csapatot. Szerintem Kelly csak akkor távozna, ha hasonló helyzet állna elő.
Amúgy Luire nem egy hirtelen ember, szóval nem valószínű, hogy év végén menesztené a stábot. Ray Rhodest sem küldte el Lurie, amikor két 10 győzelmes szezon után csinált egy 6-os évet (persze a jelen helyzetben simán benne van, hogy maradunk 4 győzelemmel).
Nyilván fontos lesz, hogy milyen következtetéseket vonnak majd le a szezon után. Remélem, hogy azt, hogy ha nincs klasszis Qb-d és kiemelkedő elkapóid, akkor mindenképpen kell legalább egy jó OL, mert enélkül nem megy.

Shurmurnak valóban ki kell adni az útját, már tavaly is ki kellett volna. Szerintem azzal, hogy Kellynek idén menedzseri feladatai is lettek, ami nyilvánvalóan időt vont el az edzői idejéből, Shurmur még nagyobb befolyást szerzett a támadójáték kialakítására. Nyilván a játékokat Kelly hívja a meccsen, de a felkészülésben - az előbbiek miatt - idén méginkább kulcsszerepe lehet Shurmurnak, beleértve a gameplant, és az edzéseket is, vagy azt, hogy milyen játékosok érkezzenek a támadósorba. Bradford még hagyján, de Thad Lewis (szintén korábbi Shurmur Qb) érkezése is azt igazolta, hogy komoly befolyása van.
Persze normál esetben ez az OC feladata, csak Shurmurnak nem szabad ilyen befolyást adni. Az eredmény egy, a Shurmur által St. Louisban és Clevelandben kialakítotthoz hasonló, "csillogó" támadójáték. 😀 Mondhatni a Chip Kelly-féle offense eltökített, Shurmur-féle változata. Nálam akkor szólalt meg a vészcsengő, amikor valamikor a szezon első meccsein (már nem emlékszem ki ellen) futtattunk egy double-reverse-t, amiből Agholor elvesztette a labdát. Na ezt a játékot vagy két éve nem láttam nálunk, de előtte rendszeresen, mert Reidnek volt a mániája legalább meccsenként egyszer megcsinálni. Arra már akkor is jó volt, hogy az elkapóink linebackerekkel ütközhessenek, másra ritkán. 😊 Szóval már akkor az az érzésem támadt, hogy ezt a játékot a jó öreg Shurmi csempészte az aznapi playbookba, ami nem jó jel. Egy szó mint száz el kell távolítani. Persze Kelly felelősségét sem kell kisebbíteni, mert az ő embere, plusz a támadófal elhanyagolása is az HC-nek róható fel.
Amúgy hihetetlen, hogy Shurmurnak még a Qb edzői posztnál magasabb munkája lehet valahol. Sőt tavaly még HC-nek is interjúztatták ...


több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Davis-t nem nagyon értem miért ekézitek. Igenis látszik az évről évre való építkezés a D-ben, azért az nem megy egyik pillanatról a másikra. Az eddigi 10 meccsünkből ez volt az első! amin azt mondhatjuk, hogy tulajdonképpen teljes csődöt mondtak. Tudom, egy sem elfogadható, de a korábbi évekhez képest bőven vállalható. Ha a következőkben még jön hasonló akkor ok, menjen Davis, de sztem összekapják magukat, csak az O bénázása miatt lehet hiába.
dande
Számomra csak az az ijesztő, hogy ez már zsinórban a 4. meccs, amikor a D# látványosan gyengélkedik, és csak egyre romlik és romlik. Lehet túl szigorú vagyok, de nálam ez nem kifogás egy ilyen kritikán aluli produkcióra, hogy sokat voltak a pályán. Aztán lehet, hogy pár nap múlva megenyhülök, mert nem ez a fő problémája most a csapatnak, de csak fokozatos leépülést látok attól a csapatrésztől, amelyik brillírozott a szezon első felében.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ami biztos, hogy sikerült reprodukálni a tavalyi és tavalyelőtti 6-6 vereséget idén is.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja hát arra nehéz védelmet építeni, hogy a meccs 90% ban az ellenfélnél a labda : D

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Davis-t nem nagyon értem miért ekézitek. Igenis látszik az évről évre való építkezés a D-ben, azért az nem megy egyik pillanatról a másikra. Az eddigi 10 meccsünkből ez volt az első! amin azt mondhatjuk, hogy tulajdonképpen teljes csődöt mondtak. Tudom, egy sem elfogadható, de a korábbi évekhez képest bőven vállalható. Ha a következőkben még jön hasonló akkor ok, menjen Davis, de sztem összekapják magukat, csak az O bénázása miatt lehet hiába.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor most jöhet a több oldalnyi TAKAROGGY szöveg ! : D
Greengo
Én azért örülnék, ha ezt a részt átugranánk és sikerülne kulturált körülmények közt megvitatni a hibákat és a needeket, bár tudom, hogy ez hiú ábránd.
evergreen
1.: Minden Qb-nk átlagon aluli nem NFL szint (magán vélemény)
2.: A #D 3rd down szituációkban hajlamos hibázni és olyankor benyelni nagy játékokat
3.: A falat erősíteni kell, mert jelenleg sem a futást, sem a passzjátékot nem segítik megbízhatóan
4.: Kellynek le kell szállni a magas lóról, elismerni, hogy elb.szta nem kicsit nagyon és egy más felfogásban folytatni az építkezést.

Ez az én magánvéleményem.
MirrMurr
1. Ezt a legnehezebb megoldani. Mármint jó QB-t találni. Foles sem lenne megoldás . A trade utólag erről is szólhatott, hogy ha nem lehet elérni Mariotát és Foles sem kell akkor jöjjön Shurmur embere átmeneti megoldásként. Nem jött be....
2. Na ez igaz...sajnos már évek óta ez nagy probléma. ( Sőt még Davis előtt is így ment. ) Ezt a részét én sem értem...első 2 playben csináljuk a nagy playeket harmadikra meg benyeljük a nagy játékot. Érthetetlen. Rossz playcall...itt kéne változtatni. Olyan érzésem van mindig, hogy megpróbáljuk gyorsan megtörni az ellenfél támadóit (rámegyünk a labdaszerzésre) és ha nem jön be akkor szépen jönnek át rajtunk. Edzői hiba...nem is kérdés.
3. Igen ez egyértelmű, de mindennek megvan az ára. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudsz egy offseasonban minden problémát orvosolni. Építeni kellett a D#-t a jövőre gondolva és ennek a támadófal látta a kárát erre a szezonra, de abban biztosak lehetünk, hogy a következő offseason erről is fog szólni. Peters is a végét járja. muszáj lesz a minőségi építkezés itt.
4. Nem hinném, hogy Kelly magas lovon ülne. Nagyon jól tudja mit vállalt idén. Ahogy az első pontban írtam Bradford maradt mint opció erre a szezonra így ezen nem volt mit elbaszni. Jobbat, hogy hozol ki ebből a szituációból? (Foles is padozik ). Ez egy ördögi kör. Betömsz egy lyukat a D#-ben (javítod a secet és fiatalítod a védelmet) és generálódik egy másik az O#-ben. Kelly ezt az utat választotta, de ebből nem az jön, hogy ez így is marad. Jöhet a fal fiatalítása minőségi emberekkel és jöhet a nagy keresgélés QB poszton. Kaep lehetne a következő megoldás, de tőle sem várnék sokat hosszútávon(drafton meg?..ahhoz kell egy top5-ös draftpick ).

Remélhetőleg ebbe az egészbe Shurmur bukik majd csak bele és viheti magával Samet is. : ) Megnéznék egy másik OC-t Kelly mellé. Davis csere is érdekes lenne , de az már a totális csődre hajazna és akkor miért maradna Kelly. (?)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
én azt nem értem hogy akik adnának kellynek még egy esélyt jövőre azok mire fel. de most komolyan.
ha lett volna ma vagy utóbbi meccsen a játéknak olyan eleme ami bizakodásra adna okot, legalább egy, megérteném
eaglesmcnabb
Mert ez első sorban Lurie sara. Nem vagyok benne biztos, hogy egészséges lenne, ha megint új HC jön egy teljesen új projekttel. Ráadásul az sem fair szvsz, ha ezt az egészet Kelly-re verjük. Én megnézném, hogy Roseman-nel a háta mögött mit produkálna jövőre Kelly, mert számomra egyértelmű, hogy nem lett volna ennyire leszarva a támadófal, ha nincs az előléptetése. Márpedig én a támadófalban látom az idei év sikertelenségének fő okát. (tulajdonképpen emiatt 0-3-ról indultunk). Nem elég, hogy nem lett megfelelő módon erősítve, de még ki is esett Gardner a szezon elején. A másik dolog meg, hogy ennyi elejtett labdával, a Pro Bowl szintű centered indokolatlan gyengélkedésével, vagy a kezdő kickered sérülésével nem lehet előre számolni. Röviden ennyi. Shurmur & Davis out, Roseman vissza, és megnézzük mit alakítunk jövőre. Ha így sem megy, akkor már el lehet gondolkodni más edzőn.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az első drive után nem tudom mi történt..
shurmur kuka, lehetőleg már most
davis..sajnos 3.éve nem tud mit csinálni, ha valaki nem látja hol vékony a csapata, melyik posztokon és b@sznak is rá..
kelly mellé meg kell valaki, mert sajnos több a szar döntése, mint a jó..draftok meg ...
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én csak reménykedni merek, hogy ez volt az a meccs, ami 2008-ban a Baltimore elleni katasztrófa (McNabb csere pl.), és a szezon 2. felében feltámad a csapat. Akkor is elég nehéz volt ezt elképzelni, most is.

Szerkesztette: Attis
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha esetleg magyarítva beírjátok nagyjából ki mit volt képes ezek után nyilatkozni azért nagyon hálás leszek.

Karrier gémre felkészül. Matt Stafford 😉
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ano járt a legrosszabbul közölünk, ezért tönkre tenni egy májat 😉
dande
Neki nem lehet tönkretenni mert arra született, hogy mascot legyen.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
engedett yardokat nézve 17. az "elite" d# -ünk. Ami azért fejlődés az eddig 28-30. helyekhez képest. De na....

Tavaly Total Offensünk 5. volt.
Az előtt 2.

Most 11. eddig... Épülés vagy leépülés?

Fáj, hogy még innen is meg lehet nyerni a csoportot : D

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
én azt nem értem hogy akik adnának kellynek még egy esélyt jövőre azok mire fel. de most komolyan.
ha lett volna ma vagy utóbbi meccsen a játéknak olyan eleme ami bizakodásra adna okot, legalább egy, megérteném

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
1.: Minden Qb-nk átlagon aluli nem NFL szint (magán vélemény)

MirrMurr
Nem csak vélemény. Statisztikailag is tényleg a legszarabb qb ink vannak. : D Ratingben Bradford a 29. helyen áll az egész NFL ben.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ano járt a legrosszabbul közölünk, ezért tönkre tenni egy májat 😉
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Vicces lesz ha tenyleg mi kapjuk el a peccet.
Mondjuk nem a mai siralommal
Janek
Ez a csapat csak visszafele fejlődik igazából minden látható ok nélkül. A Carolina meccsen futottak szét minket először, azóta ha jól emlékszem nem tudtuk 100 yard alatt tartani az ellenfél futóját, és a secondary is egyre rosszabb. Teljesen érthetetlen, hogy a Dallas elleni heroikus győzelem után így szétesett fejben a gárda.

Egyébként én Kelly-t még meghagynám jövőre, de Shurmur-t és Davis-t nem fogom sajnálni. Előbbi szerintem egyértelmű, utóbbinak meg nehéz elnézni ezt a szintű leépülést. Top 5 D#-ből így visszaesni... Na meg Rózsaembert vissza a helyére. Vajon meg meri lépni Lurie bármelyiket is ezek közül?

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na akkor most jöhet a több oldalnyi TAKAROGGY szöveg ! : D
Greengo
Én azért örülnék, ha ezt a részt átugranánk és sikerülne kulturált körülmények közt megvitatni a hibákat és a needeket, bár tudom, hogy ez hiú ábránd.
evergreen
1.: Minden Qb-nk átlagon aluli nem NFL szint (magán vélemény)
2.: A #D 3rd down szituációkban hajlamos hibázni és olyankor benyelni nagy játékokat
4.: A falat erősíteni kell, mert jelenleg sem a futást, sem a passzjátékot nem segítik megbízhatóan
5.: Kellynek le kell szállni a magas lóról, elismerni, hogy elb.szta nem kicsit nagyon és egy más felfogásban folytatni az építkezést.

Ez az én magánvéleményem.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vicces lesz ha tenyleg mi kapjuk el a peccet.
Mondjuk nem a mai siralommal

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
KELLY MARADJ! És jöjjön Keapernick!
határbíró
XD

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
lassan azért megérik a pofon Kellynek.
aztán jön megint egy format C és 3 évig megint semmi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
...és még mindig van esély megnyerni a csoportot! Az utolsó két forduló dönti el majd a szezont!
Azért a New England szurkolóknak nehéz lesz megemészteni, hogy ellenünk veszítik el a veretlenségi sorozatukat!
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
KELLY MARADJ! És jöjjön Keapernick!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Na akkor most jöhet a több oldalnyi TAKAROGGY szöveg ! : D
Greengo
Én azért örülnék, ha ezt a részt átugranánk és sikerülne kulturált körülmények közt megvitatni a hibákat és a needeket, bár tudom, hogy ez hiú ábránd.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz