Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Vasárnapi munka után reggel hazaérve majd ezt a mérkőzést megnézve elment a kedvem.. 😊 Ez az offense hatalmas csalódás számomra, pedig mikor Chip Kelly érkezett azt vártam, hogy ebben fogunk bríllirozni.. Hiányzik az a Desean Jackson faktor. Lehet, hogy rendes gyerekek( Agholor, Matthews, Austin is minek ? ) emellett a rendszerbe is illeszkednek de semmi extra nincs bennük.. Defense kifejezetten tetszik de Bill Davis helyett el tudnék képzelni egy nagyágyút is 😊 sztem ennél is több lenne ebben a védőegységben.. egyetlen negatívum, hogy a 3 & x szituációkat rendre benyaljuk amin nem tudom miért nem tudunk változtatni. Nem szoktam hozzá ehhez a középszerhez.. Gyerünk Chip és csapata! 😊

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
St Louis topicbol

Foles hatalmas csalódás. Egyszerűen nem üti meg a kezdő QB szintet sem. Teljesen alkalmatlan a feladatra, a tavalyi BACKUP QB-ink, Hill es Davis is jobban játszottak mint ő.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Telóról írok, bocs ha lesznek benne elütések.

Nyilván bosszúsabb lennék ha nem kompenzálná ezt az EBre való kijutásunk. 😀

Azért az erős túlzás.hogy nem vagyunk előrébb mint Reid utolsó időszakában. Ahogy Bleed is írta ha másban nem hát a védelemben bőven különösen úgy, hogy elég fiatal s van bőven potenciál bennük. Nagyon remélem hogy a stábot nem szedik szét mondjuk jövőre.

Ami hiányzik nagyon s ezt tudom mindig emlegetem az a tavalyi ST játékat amit nem tudunk kompezálni.Az pedig sokszor szerencsefaktor is miként működik vagy sem nehéz évről évre rá építeni. Ha azt hoznánk kb 6-3 l állnánák.

Ez van, azért én remélém nem szúrjuk el annyira avégét hogy mondjuk Chipnek mennie kelljen. Adnék még neki egy szezont mert enm nagyon láto jelenleg kivel tudnánk előre lépni.
Látjuk az elit irányító sem minden sokkal összetettebb ez a játék annál.


Winston s a Tampa D ellen sem lesz egyszerű.

Fly Eagles, szép hetet!!!
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Gondolom ma kiosztják a csapatot a médiában, erdekelne ki miben latja a javulás útját.
Janek
az kövi offseason-ben (:
én már a draftot várom
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Gondolom ma kiosztják a csapatot a médiában, erdekelne ki miben latja a javulás útját.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 twitter.com/nwagoner/status/666071152637386753

Jó csere volt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igen,jo a csoport szerencsere semmi nem ment el.(csak az en kedvem ...)

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ma világvége hangulat..., de egy győzelem a következő fordulóban, és máris a csoport élén leszünk!
(egyedül, vagy megosztva)
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A játék mely elemében vagyunk előrébb, mint három éve Reid utolsó évében?

mustaine
Védelem. Azt azért ne feledjük, hogy Reid totális káoszt hagyott maga után a labdának azon az oldalán.


több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ma azért nehéz volt elrontani az ember kedvét még egy ilyen ótvar meccsel is. Az utolsó kapott TD-ben minden benne volt amúgy.
Semmi újdonság nem volt az eddigiekhez képest: ha megy a futás akkor tudunk nyerni, ha nem megy, akkor szenvedünk. Ennek a fő oka ma is a fal volt, elsősorban Kelly és Kelce. Tavaly még gondoltam, hogy majd baj lehet Kelce szerződésével, mert viszonylag keveset keres a játékához képest. Idén viszont megnyugtatott, hogy semmi gond nincsen azzal a szerződéssel. A falnak csak sikerült kinyíratnia Bradfordot, és Sanchez is kapott rendesen.
Austin valóban megdöbbentő, full nyugger üzemmódban tolta (ma is), ritkán látni azért olyan elkapót, aki nem hajlandó kinyújtani a kezét a felé repülő labdáért. De az sem volt semmi, amikor az endzoneban üresen elkapta a passzt, majd teljes lelki nyugalommal kilépett a másik lábával 😊 Igaz, hogy nem volt tökéletes a passz, de tucatszámra látunk olyan elkapásokat, amikor a WR húzza a lábfejét a földön, hogy ne lépjen ki.

Remélem Kelly levonja a tanulságot, hogy előre is lehet készülni bizonyos dolgokra és nem csak utólag lehet reagálni. Ezt eljátszottuk 2014-ben egyszer a cornerekkel, miután 2013-ban felülteljesített Williams és Fletcher. Azért lehetett tudni akkor is, hogy elkel oda az erősítés, de nem történt meg 2014-ben, a következményeket ismerjük. Idén ugye csőstül jöttek a DB-k. Azt meg az idei offseasonban lehetett tudni, hogy kéne az erősítés az OL-ba. Gondolom a következő holtszezonban jön majd minimum 2-3 értelmes falember. Arra kéne törekedni, hogy az ilyen előre látható gondokat próbáljuk meg elkerülni, és ne mindig egy évvel később kelljen orvosolni. Azért ne kapjon sokkot senki akkor sem, ha jövőre megint húzunk elkapót az első két napon.


több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Egyszerűen nem értem, h az a fal, ami a Dallas ellen úgy tudott játszanai és tartani a nyomást, az ma mi nyavalyát művelt (kelly+tobin oldalán)
inkonzisztens kicker, blokkolt punt, elcseszett TD-ok...celek 20 perc után 120 yarddal állt utána labdát se dobtunk felé...korrekt playhívások
Austin is mit művelt ma te isten..
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A játék mely elemében vagyunk előrébb, mint három éve Reid utolsó évében?

Köszönöm, nekem most lett elegem a Bradford - Shurmur - Kelly hármasból.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha Sturgis berúgja amiért fizetik...
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
1.: 32 yardról luxus kihagyni , még akkor is ha megyünk 13 ponttal.

2.: lehet hogy Kelly egy ordas nagy zseni, én meg kurvára nem értek hozzá, meg amúgy is mindenki más helikopter, de 1 pont hátrányból 20 yardnál 4 perccel a vége előtt first down-nál miért nem futunk? Valaki magyarázza már meg. Pláne ha a QB teljesen más route-okra dobál mint amiket az elkapók futnak. Mondjuk ha Austin legalább nyúlt volna a labdáért szerintem az sima incomplete.
Fasz kivan hogy az iylen nyerhető (pláne hogy az első negyed végén már megnyert) meccseket bukunk, idén ez már a 3. alsó hangon.
eaglesmcnabb
korrekt kis összefoglaló, de minden benne van :S
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na go pecc

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nem tudom mit akarsz jobbat az idén talán legjobban teljesítő Safety duónál az egész Nfl-ben.
Petikievak01
maragos játékára céloztam..mivel jenkins és thurmond általában slot
de kössz a bizalmat..nyilván velük van bajom
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nem tudom mit akarsz jobbat az idén talán legjobban teljesítő Safety duónál az egész Nfl-ben.

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ezzel az O fallal semmi ertelme a PO ba kerülni katasztrófa amit ma műveltek...
A D előtt le a kalappal, voltak hibákde amikor kellett labdákat adtak az O nak.. ha a fasz stáb hozott volna valami normális S-t még jobb lehetne az egész
Sancho meg dobott két TD-t amit sikerült elbaszni..az int meg megint edzői hiba nálam
..csába az egésszel de ideges vagyok..
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
1.: 32 yardról luxus kihagyni , még akkor is ha megyünk 13 ponttal.

2.: lehet hogy Kelly egy ordas nagy zseni, én meg kurvára nem értek hozzá, meg amúgy is mindenki más helikopter, de 1 pont hátrányból 20 yardnál 4 perccel a vége előtt first down-nál miért nem futunk? Valaki magyarázza már meg. Pláne ha a QB teljesen más route-okra dobál mint amiket az elkapók futnak. Mondjuk ha Austin legalább nyúlt volna a labdáért szerintem az sima incomplete.
Fasz kivan hogy az iylen nyerhető (pláne hogy az első negyed végén már megnyert) meccseket bukunk, idén ez már a 3. alsó hangon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ezt ma nagyon elbénázta a csapat. Sajnos sok volt az ügyetlenkedés (droppok ,rossz puntok..kihagyott fg...stb) és még a sérülések is nehezítették a dolgunk egy amúgy nyerhető meccsen. Minden évben van ilyen...........(nem is 1).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kint vagyunk az EBn marhára nem érdekel!!!!!!

| na jó egy kicsit igen de nem vagyok hajlandó felidegesíteni magam rajta 😉 |

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Tudtuk, hogy trap game ez a mai, de a dallasi győzelem után, és látva a mai első félidőt igazán nem ezt várta volna az ember, hatalmas csalódás, ez az idei csapat nem érett meg a PO-ra, persze bejuthatunk még, de ez egy oltári gyenge csoport. Azért Sancho sem váltotta meg a világot, persze e mögött a fal mögött nehéz, meg hogy a csapattársak veszik el tőle a TD passzt, ráadásul megint beugróként kellett volna villognia, de nincs meg a kellő összeszokottság a többiekkel. Nem is nagyon szaporítanám a szót, nincs túl sok pozitívum, ha van egyáltalán.

Azért az rendkívül gyászos, hogy a 19 pontunkból 16-ot az első negyedben szereztünk... uramatyám....

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mai nappal csak egy problémám van: Fogalmam sincs, hogy mit fogok nézni 20:45 után 😕 Ilyenkor bánom, hogy nem kép a képben TV-t vettem 😊 Na mindegy, azért majd megoldom valahogy... 😊
Hajrá Magyarok!!!!
Fly Eagles!!!
MrMiksa
Addigra reméljük eldől vagy így vagy úgy 😛
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A mai nappal csak egy problémám van: Fogalmam sincs, hogy mit fogok nézni 20:45 után 😕 Ilyenkor bánom, hogy nem kép a képben TV-t vettem 😊 Na mindegy, azért majd megoldom valahogy... 😊
Hajrá Magyarok!!!!
Fly Eagles!!!
MrMiksa
HHÁHÁHÁ, van 2 monitorom meg tv egymás mellett. Jobbra fordulok tvn magyar norvég. középen eredménykövető bal oldalt pedig eagles meccs. Bal fülemen fülhallgató, hogy a meccset is halljam, jobb fülemmel meg tv hangszóró. : D : D
ano92
Te csak igyál...
aztán úgyis annyi monitort látsz majd...
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A mai nappal csak egy problémám van: Fogalmam sincs, hogy mit fogok nézni 20:45 után 😕 Ilyenkor bánom, hogy nem kép a képben TV-t vettem 😊 Na mindegy, azért majd megoldom valahogy... 😊
Hajrá Magyarok!!!!
Fly Eagles!!!
MrMiksa
HHÁHÁHÁ, van 2 monitorom meg tv egymás mellett. Jobbra fordulok tvn magyar norvég. középen eredménykövető bal oldalt pedig eagles meccs. Bal fülemen fülhallgató, hogy a meccset is halljam, jobb fülemmel meg tv hangszóró. : D : D