Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A tippjáték kifújt? Életem legnagyobb sikerére készültem...
jorge
Nekem múlt héten volt...
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Eagles inactives: QB Lewis, S Couplin, RB Barner, LB Acho, OL Andrews, T Peters, DE Bair Huff starts at WR.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A tippjáték kifújt? Életem legnagyobb sikerére készültem...
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
😀
 twitter.com/RobTornoe/status/665922464858447872


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
A mai nappal csak egy problémám van: Fogalmam sincs, hogy mit fogok nézni 20:45 után 😕 Ilyenkor bánom, hogy nem kép a képben TV-t vettem 😊 Na mindegy, azért majd megoldom valahogy... 😊
Hajrá Magyarok!!!!
Fly Eagles!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
GAMEDAY!!!!!!!!!!!

Must Win, s akkor idén először pozitív mérlegel állhatunk 😛 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
sziasztok, kicsit nem követtem a dolgokat. Ryans milyen állapotban van, kb mennyit játszhat ha tud?
ozibozi
Probable státuszt kapott, de úgyis megoszlik majd a játékidő Alonso, Kendricks és Ryans közt. Kendricks a legfrissebb, de szerintem Alonso több snapet fog már kapni, mint múlt héten, szóval nem feltétlen fogják erőltetni Mufasa játékát, ha nem muszáj, de valamennyit biztosan játszani fog. Nehéz megjósolni mennyit, de a snapek felénél többet nem valószínű, hogy pályán tölt majd.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 431
sziasztok, kicsit nem követtem a dolgokat. Ryans milyen állapotban van, kb mennyit játszhat ha tud?
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Jó hírek az edzésről:

A kezdők közül szinte mindenki bevethető állapotban lesz vasárnap Peterst leszámítva. Az ő játékára 50-50% az esély. Josh Andrews és Jerome Couplin lesz a két biztos hiányzó, előbbi vállsérülés, utóbbi agyrázkódás miatt.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nem neztem meg milyen lesz az oline FA piac.
Janek
Mathis és Herremans UFA lesz. 😀
BalintBaba
Azon meglepődnék.

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nem neztem meg milyen lesz az oline FA piac.
Janek
Mathis és Herremans UFA lesz. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem neztem meg milyen lesz az oline FA piac.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Peters-ről nem írt még senki, de vele kapcsolatban is lehetett olvasni új hírt és nem szívderítőt: hátfájdalmai már krónikusak, kopásos gerincbetegsége van, erre a szezonra még össze tudják talán kaparni ilyen-olyan módon, de nagy valószínűséggel neki ennyi volt a karrierje. Szóval a következő drafton kizárólag OL húzást prognosztizálok...
baggio
Petersért nagy kár, de úgy egész szezonban látni, hogy már nem az igazi és kezd megkopni...sajnos a gerince is. L.Johnson sztem megörökli a posztját és jöhet a fiatalítás a jobb oldalra. Lehet egy guard is érkezik majd FA-n.

és kikerült egy másik felvétel is a dallasi kispadról : D :
 www.facebook.com/eaglesfanclub/videos/810229655769440/

és egy összefoglaló Merrill Reese hangjával :
 www.facebook.com/eaglesfanclub/videos/809495382509534/

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
hát kb ez is lehet a szint köztünk és Kelly közt...

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ilyen könnyű ez a foci.
Janek
Egy tanárom az egyetemen teleírta a táblát sokadrendű differenciálegyenletekkel, fogalmunk sem volt miről van szó, amikor végzett megfordult, elmosolyodott és csak annyit mondott: "ennyi".

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Visszanéztem az OT-t.
Egyszerű volt nagyon volt két nagy Murray futás 2 flag 2x5 yardért ellenünk ,egy -2 yardos Ertz passz,a fontos 4&1 Mátyás futás,majd jött a kegyelemdöfés J Matthews elkapás.

Ilyen könnyű ez a foci.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ki is jött közben a legfrissebb injury report:

Lane Jonhson elárulta, hogy LT-ként készül a vasárnapi meccsre, Peters limitáltan edzett. Jenkins viszont - ahogyan az sejthető volt - visszatért a teljes edzésmunkához, és így tett Ryans valamint Cooper is, szóval elég jól állunk a visszatérőkkel. Csak Jerome Couplin és Josh Andrews nem edzett. Előbbi a Dallas ellen sérült meg, utóbbi pedig a szerdai edzésen. Egyikőjük sem fog pályára lépni vasárnap.

Visszatér tehát minden bizonnyal: Agholor, Ryans, és Cooper


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Na így már minden érthető, kivéve az, hogy az edzői stáb hogy nem vette ezt észre, mikor a képernyőn keresztül is világosan látszott, valami nem stimmel vele (eredménykövetőben is írtam többször, hogy csak lézeng a pályán).

Peters-ről nem írt még senki, de vele kapcsolatban is lehetett olvasni új hírt és nem szívderítőt: hátfájdalmai már krónikusak, kopásos gerincbetegsége van, erre a szezonra még össze tudják talán kaparni ilyen-olyan módon, de nagy valószínűséggel neki ennyi volt a karrierje. Szóval a következő drafton kizárólag OL húzást prognosztizálok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Kiderült, hogy Jenkins még a Dallas elleni 2. negyedben agyrázkódást szenvedett, és ezt egészen a meccs végéig titkolta a stáb előtt. Ennek fényében talán nem is csoda, hogy tőle szokatlan módon gyengén produkált, főleg Beasley ellen. Azóta már elismerte, hogy rossz húzás volt, de úgy érezte, hogy nem teszi ki magát veszélynek. Ez volt egyébként az első agyrázkódása pályafutása során:
 twitter.com/JoshPaunil/status/664853393782013952
Ennek ellenére megkapta az orvosi engedélyt az edzésre, és valószínűleg kezdő lesz vasárnap.

Egy felvétel is kikerült, amin Murray próbál segíteni Carroll-nak Bryant hitch route-jának előrejelzésével (ami aztán téves volt végül) Javítva: Mégis helyes volt
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Jeff_McLane/status/664786610555330560


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.
gyeek
Bundagate?
Shawn84
Paranoid?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
((((...mondjuk én is "heads"-et hallottam...)))))
skizofita
Hmm, ez vicces. Hochuli nem csak egyre rosszabbul lát, de már nagyot is hall. Tényleg Headset mondott a srác.
gyeek
Hát még az a szerencse, hogy Hochuli egyértelműen és érthetően elismételte amit hallott és ezt Maragos jóváhagyta bármit is mondott. Tehát a pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs 😉
picksix
Reklamált valaki? Lehet elkerülte a figyelmem...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
elvileg josh andrews agyrászkódàst szenvedett szerdàn az edzésen és ebből adodoan nem jatszhat vasarnap..ezert kellhetett JV
mondjuk jones nagyobb füstetel lett beharangozva, minthogy most kitesszük , de mást leher elvinnének (pl bair, rice)

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Közben Brad Jonest szélnek eresztettük és nem találjátok ki, hogy kit igazoltunk vissza:
 twitter.com/BatMandervelde/status/664565216768876544
Így van. Backman returns 😀

Plusz egy kis adalék:
 twitter.com/EaglesFanTalk/status/664574539473383425

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Injury report:

Ryans és Peters újra edzésbe állt, igaz csak limitáltan, de előbbi elmondása szerint játszani fog vasárnap. Peters esélyei a játékra 50-50% egyelőre. Jenkins ma sem edzett mert még végig kell mennie az NFL hivatalos agyrázkódást vizsgáló eljárásán. Kelly számít rá a csütörtöki tréningen. Ha esetleg nem tudna játszani, akkor valószínűleg Maragos kezdene a helyén, aminek nem sokan örülnénk szerintem. Jerome Couplin sem edzett. Cooper is limitált volt, de Agholor ismét teljes edzésmunkát végzett. Murray és Ryan Mathews elvileg ágyéksérüléssel szerepelnek a hivatalos álláspont szerint, ennek ellenére mindketten teljes résztvevők voltak. A csere guard, Josh Andrews limitáltan vett részt.

Szóval úgy néz ki, hogy Ryans-t és Agholor-t nagy valószínűséggel visszakapjuk, talán még Cooper-t is. Peters és Jenkins kérdéses, de utóbbi szereplése azért sokkal valószínűbb szerintem.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz