Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rendor bacsi a lampanal, balrol jobbra megy egy es egy masik meg lathato a tulso oldalon. 😊 Jo kis utkozokkel ellatva stb...

 youtu.be/d5qketcAtak
(minden videonal vagy itt vagy a youtube on allitsatok at a legjobb minosegre 1080 p hd vagy ha az nincs 720 p hogy a leheto legjobb legyen)

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez pedig a fagyizotol valo utat mutatja visszafele...

 youtu.be/4TnTv9XSeWY
(minden videonal vagy itt vagy a youtube on allitsatok at a legjobb minosegre 1080 p hd vagy ha az nincs 720 p hogy a leheto legjobb legyen)

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kulvarosi reszen utazva, 30 percrce Pittsburghtol eszakra. Eloszor a semmi kozepen. Majd tovabb haladva megerkezes egy nagyon jo fagyizoba es a kisvarosi reszre.

 www.google.com/maps/place/Edwards+Ice+Cream+Shop/@40.633349,-79.8730198,15z/data=!4m12!1m6!3m5!1s0x0:0x31d9ead6458ad5c7!2sEdwards+Ice+Cream+Shop!8m2!3d40.633349!4d-79.8730198!3m4!1s0x0:0x31d9ead6458ad5c7!8m2!3d40.633349!4d-79.8730198

 youtu.be/8mWSHp4B2QY
(minden videonal vagy itt vagy a youtube on allitsatok at a legjobb minosegre 1080 p hd vagy ha az nincs 720 p hogy a leheto legjobb legyen)

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/fuOpKgk7Rws
gabistar
Jok a videok, meg jobb lenne kommentel vagy zenevel ( Ha mindent felhangositottam akkor az autoradiobol a 80 evekben ket leggyakrabban jatszottat is felismertem-1.Pet Shop Boys 2.Sisterges )
no
Hat ezt csak epp tegnap csinaltam, amikor baratommal mentunk be. Es o radiot hallgatott. Nalam menne alatta jo zene. De nem akartam lekeverni az igazi hangot. De kesobb lehet szerkeszteni mast. Es csak megosztottam, miutan hazaertem kb ejfelre. De ha van kerdes irjatok. A videon rajta van egy magyar etterem. Aminek a neve huszar. Nemreg nyitott ki, mint etterem. Megadom a linkjet, es jatek gyanant talaljatok meg mikor van a videon. 😀

Es a lenyeg, eszak felol mentunk a 279 es mellett le Pit belvarosa fele. Azt hittem, hogy atmegyunk az egesz belvaroson, es az ott levo hidon. De sajnos a haverom mas utvonalat valasztott. En meg a videozas alatt nem akartam neki mondani, hogy jo lenne, ha a masik iranyba menne. De mivel 10 napos koncert volt a belvaros fele, ezert dontott a 28 as ut hasznalata mellett es nem pedig a belvarosi hidon keresztul haladassal sajnos. De mint irtam kerdezzetek nyugodtan, hogy mi van volt a videokon. Vagy merre keszult es adok rola tobb infot. Vagy egy linket hol keszult stb. Akarok majd olyat csinalni, ami a kedvencem, hogy igy szembol erkezunk meg pitbe. Vagy olyat amikor a hegyen at a hegy alatt egy alaguton keresztul mesz be pit belvarosaba es az alagut elott csak sima kulvarosi kep. Kilepve az alagutbol meg az egesz varos eled tarul....

 www.google.com/maps/@40.4433675,-79.8922686,12z 279 es felol mentunk, ra a 28 as ra es ott pit mellett mentunk oakland varosreszbe. Ha beirjatok hogy pittsburgh az segithet, ha nem adja ki.

A magyar etterem neve huszar. Link.  www.google.com/maps/@40.4569005,-79.998861,3a,75y,205.28h,91.97t/data=!3m7!1e1!3m5!1sLPUXJAUJnK5pkLWmYnS0aQ!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DLPUXJAUJnK5pkLWmYnS0aQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D276.82285%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

 www.huszarpittsburgh.com/

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
 youtu.be/fuOpKgk7Rws
gabistar
Jok a videok, meg jobb lenne kommentel vagy zenevel ( Ha mindent felhangositottam akkor az autoradiobol a 80 evekben ket leggyakrabban jatszottat is felismertem-1.Pet Shop Boys 2.Sisterges )
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hehe, Boswell-t kirúgták iccaka a Pens meccsről, mert "ütötte az üveget". Bátorkodott egy hokimeccsen 😊. Büszke vagyok rá, silent asassin a srác, a mi kutyánk kölke. Úgy látszik méltó Reed utód. Ilyen egy Steelers rúgó (nem rúgta, ütötte-a lába fegyvernek minősül). Már biztos, hogy idén neki lesz a legtöbb ST tackle-je befutja saját kickoff-ját és kiüti a lasztit. Állat.
Persze úgy könnyű, hogy ott ül mögötte az egész OL..
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Aki még szokott ide írni és fent van a fotón az a mezszámmal azonosítsa be magát és a pozícióval 😀
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
 drive.google.com/file/d/0B6D3xgEarO_1VXlUNzJoRy13VHc/view?usp=drivesdk
polamalu
Szia! Megoldható, hogy a képre valahogy rákerüljön mindenki itteni nick-je? Legalább képbe lennék a kemény maggal kapcsolatban .-)
Előre is köszi.
bcsarli
Húúha. Hát nem tudom, mert kb 1-2 embert tudok, hogy itt milyen néven van. Sokan ide nem is írnak egyáltalán 😀 Meglátjuk. Laci tudsz ebben segíteni? Laci van sárga Egyedi pólóban, én meg a throwback Heyward mezben
polamalu
Magamat bevallom a kép bal szélén 😀
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
 drive.google.com/file/d/0B6D3xgEarO_1VXlUNzJoRy13VHc/view?usp=drivesdk
polamalu
Szia! Megoldható, hogy a képre valahogy rákerüljön mindenki itteni nick-je? Legalább képbe lennék a kemény maggal kapcsolatban .-)
Előre is köszi.
bcsarli
Húúha. Hát nem tudom, mert kb 1-2 embert tudok, hogy itt milyen néven van. Sokan ide nem is írnak egyáltalán 😀 Meglátjuk. Laci tudsz ebben segíteni? Laci van sárga Egyedi pólóban, én meg a throwback Heyward mezben
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 344 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 drive.google.com/file/d/0B6D3xgEarO_1VXlUNzJoRy13VHc/view?usp=drivesdk
polamalu
Szia! Megoldható, hogy a képre valahogy rákerüljön mindenki itteni nick-je? Legalább képbe lennék a kemény maggal kapcsolatban .-)
Előre is köszi.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Hargrave ma szerencsére visszatért, amúgy az első csapatnál LT Walton helyettesítette...ez culágerre nézve elég szomorú
Klaci79
Komolyan nem értem hogy McC-ben mit láttak a csapatnál - a méretén kívül. Mert amikor draftoltuk, akkor is lassú és technikátlan volt, a college fociban kizárólag a méretéből élt, ugyanúgy mint anno Taamu. Tudom; hátsó kör, hátha bejön, egy próbát megér, stb, stb...
Jan
hát akkor ezt meg is válaszoltad 😀
egy próbát megért...
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Hargrave ma szerencsére visszatért, amúgy az első csapatnál LT Walton helyettesítette...ez culágerre nézve elég szomorú
Klaci79
Komolyan nem értem hogy McC-ben mit láttak a csapatnál - a méretén kívül. Mert amikor draftoltuk, akkor is lassú és technikátlan volt, a college fociban kizárólag a méretéből élt, ugyanúgy mint anno Taamu. Tudom; hátsó kör, hátha bejön, egy próbát megér, stb, stb...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Hargrave ma szerencsére visszatért, amúgy az első csapatnál LT Walton helyettesítette...ez culágerre nézve elég szomorú
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
 drive.google.com/file/d/0B6D3xgEarO_1VXlUNzJoRy13VHc/view?usp=drivesdk

Szerkesztette: polamalu
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Sajnos Hargrave nem tudott visszatérni az edzésekbe. Culáger helyettesíti egyenlőre az első csapatnál. Walton pedig a 2. gárdával edz. Előrelépve a 3. számúból.

Szerkesztette: polamalu
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A point state parkbol (Pittsburgh downtown) kijovetel utan, a parti setanyon setalva a Roberto Clemente Bridge mellol esti latkep a Pnc Park baseball palyarol es a mellette levo hidrol, kornyezeterol .

 www.google.com/maps/place/PNC+Park/@40.4430776,-80.0053885,17z/data=!4m5!3m4!1s0x8834f3fe53dd9b75:0xba01812d7ac02319!8m2!3d40.4468548!4d-80.0056657

 www.youtube.com/watch?v=Qa8L4oXkAwQ

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Shamarko Thomas a Jets játékosa lett
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Egyébként bár nincs sok hír, érdekes olvasni a beszámolókat az OTA-ról, illetve várni, hogy mi lesz Villanueva, Tuitt és Bell szerződésével. Előbbi állítólag egyre közelebb van egy új szerződéshez, így hosszabb távon megoldódna a fal vakoldala. Kicsit mintha próbálnánk húzni az időt, hogy mi lesz Hawkins-al, akit roppant tehetségesnek tartanak és ha egészséges, akkor tudná még újonc szerződéssel pótolni Villanuevát. Tuitt is várhatja az új szerződését, ha még egy ilyen évet teljesít, hatalmasat szakít, bár nem kérdés, hogy így is komolyan meg kell fizetnünk majd.
Bell pedig még nem írta alá a taget. Ha igazak a pletykák 15 millió körül szeretne keresni.
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Amúgy hoztunk egy safetyt a titanstól, Daimion Stafford, tavaly 6 meccsen kezdett, spec team kapitány is volt.
kriSTEELan
Amúgy hoztunk egy safetyt a titanstól, Daimion Stafford, tavaly 6 meccsen kezdett, spec team kapitány is volt.
kriSTEELan
körülbelül azon a szinten van mint golden, meg dangerfield
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Amúgy hoztunk egy safetyt a titanstól, Daimion Stafford, tavaly 6 meccsen kezdett, spec team kapitány is volt.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bocsi a sok offert. De mivel nincs semmi kulonos hir stb, igy ha tehetem, csinalok nektek a varos kulonbozo reszeirol kepeket videokat. Remelem nem banjatok.  goo.gl/photos/rpNmrXGgKnBZQ6b38 Ez pedig a Wings Over Pittsburgh 2017  goo.gl/photos/LMQBnvAnx9q3mRidA

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Erdemes megnezni, hogy a lampa utan, amikor balra fordulunk es megallunk a kocsival, akkor az egy szep kis utkeresztezodes. Ami nem a szokvanyos, jobbra balra. Hanem 3ds. Folottunk ment 3 hidon at a forgalom. Mi tartottunk a 28 as ut fele. Mellettunk a mi szintunkben volt egy masik, valamint mellettunk es alattunk meg a varosba bevezeto fo csomopont. Ezert hivjak city of bridges nek Pit et. Meg ezert lehet konnyen eltevedni, ha jossz befele menet. 500 meteren belul van vagy 7, 8 kulonbozo utvonal amerre lehet, vagy kellene menned.
 youtu.be/aGDUCOHjSsc

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Szombatig már nincs 2 hónap. Utána lesz hosszú az idő.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hosszú 2 hónap jön...
Nem tudom, szoktátok-e olvasgatni, az is lehet, hogy már volt...akkor elnézést. Én Saci írása miatt mentem fel, de ha már ott voltam elolvastam a Bus történetét is...zseniális. Sok játékos írása van fent, aki érti megéri olvasgatni a szűkös időkben.

 www.theplayerstribune.com/jerome-bettis-story-of-my-life/

Szerkesztette: Spy
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/U7Nu1EMNXBg