Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hátha jó ómen 😊
 pbs.twimg.com/media/DCYJl9SW0AEFY1W.jpg:large
Klaci79
A "kez es labtorest"-bol csak az egyik jott be. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Vagy jövőre már nem kap ajánlatot, mert az új srác is tudja hozni azt amit Ő 😉
Nagy benne a kockázat, de az FO minimalizálni akarja. Gondolom olyan ajánlattal amit írtál.
Ha meg nem hajlandó aláírni akkor fel is út le is út. Látjuk elengedtünkmár impact playernek tűnő, máshol meg nem akkorát alkotó játékosokat
polamalu
Ugyan mar, o fog alkotni barhol max nem akkorat ( de lehet nagyobbat ) O nem impactnak tunik o az, vagy a tavalyi fergeteges BB fele paszjatek miatt volt piszok jo a futojatek? Tudom, hogy osszetett kerdes, de sokszor a fal mar nem tudott segiteni, es megis 5+ jatekokat hozott. Nekem gyanus hogy a Harry Potter konyvekbol megtanulta a "hoppanalast"
Ettol fuggetlenul ertheto a hozzaallas mert barmikor tortenhet vele is valami es akkor nem dobtal ki sok penzt. Ha fogja is tudni az utodja amit o, akkor is jo lenne megtartani, de ha elengedik, akkor kivancsi leszek hany emberke fogja mondani az a Bell fele pici plusz hianyzott. 😊
Az o szempontjabol meg kijohet hogy frusztralt lesz es az nem jo. Bar szerintem lesz koztes jo megoldas mindenki szamara. Majd meglatjuk mi lesz BB-vel az jobban meghatarozza ezt a kerdest is.

Felreertesne essek csak szimplan az irigyseg beszel belolem. Szeretnek egy ilyen "impact playernek tuno"-t a Ravens OFF-ben latni (akinek raadasul mondhatjuk hogy fel is ut le is ut)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hátha jó ómen 😊
 pbs.twimg.com/media/DCYJl9SW0AEFY1W.jpg:large
Klaci79
zsipsz-zsupsz kenderzsup...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Hátha jó ómen 😊
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Vagy jövőre már nem kap ajánlatot, mert az új srác is tudja hozni azt amit Ő 😉
Nagy benne a kockázat, de az FO minimalizálni akarja. Gondolom olyan ajánlattal amit írtál.
Ha meg nem hajlandó aláírni akkor fel is út le is út. Látjuk elengedtünkmár impact playernek tűnő, máshol meg nem akkorát alkotó játékosokat
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Igazad van adjunk neki 5 évre 60 millát és amikor elszív 2 jointot akkor a dead moneyt meg nyeljük be 😉 Végül is a hüléynek megéri. A Steelers FO szerencsére nem az 😉 Mivel 1-2 milla garantált a hosszútávúban sem lenne elég. Hasonlót ki kellene neki fizetni ott is idén. Vagyis anyagilag nem járnánk jobban, csak a kockázat csökkenne a Steelers részéről.
polamalu
Egy szóval sem mondtam, hogy adjatok neki egy valag pénzt, én csak azt nem értettem, hogy a jelenlegi helyzet miért is jó a csapatnak.Mert nem jó.
Szóval, az FO nyilván alacsony garantálttal, inkább ösztönzős (Gronk szerű) snap/meccs számhoz kötött fizut szeretne ami egy ilyen játékosnál logikus is, de ha ő nem írja alá akkor kap idén egy full 12 millás szerződést, majd ha jövőre se akkor pedig egy full kb 15millás szerződést.
kifizetsz neki két év alatt kb 27 milla full garantáltat.Aztán elmegy a jetsbe és aláír 4 évre 50 milláért..
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
gordon
Igazad van adjunk neki 5 évre 60 millát és amikor elszív 2 jointot akkor a dead moneyt meg nyeljük be 😉 Végül is a hüléynek megéri. A Steelers FO szerencsére nem az 😉 Mivel 1-2 milla garantált a hosszútávúban sem lenne elég. Hasonlót ki kellene neki fizetni ott is idén. Vagyis anyagilag nem járnánk jobban, csak a kockázat csökkenne a Steelers részéről.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Szóval "vannak kockázatok Bellnél" ezért jobb a csapatnak ha egy évre tol neki full garantált 12 M-et. Értem. Ja nem.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Franchise LT Veteran minimumert kicsit luxus elkepzeles lenne nem? Az egy csere szerzodes volt, nem kezdo... Marmint ezt en tulzott optimizmusnak velem. Nem azt mondom, hogy tul kell fizetni, de ha itt kezdokent nem kap tobb penzt, az tuti, hogy nem fog sokaig itt maradni. Csak a ket szep szemunkert. Es eddig mar volt ket makunk LT vel, de ne felejtsuk el mennyit szenvedtuk ezzel a poszttal liszteszsak ota... Es mas csapatnak is kellhet egy mar bevalt LT, aki meg egeszseges is. Nem? Amikor beachem et is vittek, meg a serult eve utan is...

Szoval szerintem ekkor a tuzzel jatszanank, ha vet minert kellene maradnia. Kezdo Lt kent, ezt nem sokan fogadnak el, max ha sbt akarnanak nyerni a nyul englandnel. Mashol kevesbe realis szerintem.
gabistar
Kelvin azért a Jaguarsnál nem tudott maradandót alkotni, mivel a 4 éves opcióját nem hívták le 😉 Most a Jetsben van. Ha valaki akkor über ász LT..... Nálunk jó volt, de kellett hozzá a teljes fal, a teljes csapat. Villa, nem tudni máshol is tudna-e ilyen jó lenni. Szóval ez mindenkinek rizikó.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mi lehet mostanában nálunk a két szerződés nélküli játékosunkkal?
Tudom persze még van idő aláírni a fr taget, vagy az erfa tendert, de nem tűnik úgy hogy nagyon közelednének az álláspontok, egyáltalán, hogy vannak álláspontok.
Villanueva ugyebár 615k-t keresne jövőre, persze ehhez jön valami kis kiegészítés, de kezdő LT-hez, ráadásul minőségi kezdő LT-hez képest röhej persze, így nyilván valahol érthető, hogy új szerződést akar. Nem tudom mennyire kötelezhető persze egy játékos játékra, de mi van ha egyszerűen azt mondja, köszi...inkább visszavonulok, de ennyiért nem kockáztatok. Állítólag ódákat zengenek Hawkins-ről, állítólag a válla most erősebb, mint a tavalyi sérülése előtt, na de érdemes vajon azért kockáztatni, hogy a ki nem próbált tavalyi 4. körös játékossal kezdjünk? Aki ráadásul karrierje során az LSU-ban többet töltött azért a jobb oldalon. Igaz persze Villanueva meg a védőfalban, na de folyamatosan csodát tenni játékosokkal...
Bell meg a másik...ugye még van egy hónapja a tag aláírásáig, vagyis hogy jövőre 12 millió körül keressen. Na de Bell hosszútávút akar, ami érthető, de az ő múltjával azért elég kockázatos. Most ugye állítólag nem látogathatja a kötelező edzéseket, de nem is igazán gondolom, hogy kellene neki. Jelenleg nincs szerződése, tehát a kötelező, nem kötelező valójában (ráadásul sérülés esetén sincs semmi garantált neki). Mi nem akarunk neki hosszútávút adni, mert nem bízunk benne eléggé, de nem biztos, hogy ez annyira jó politika, mert tudjuk mire képes, ha a focival foglalkozik. Mondjuk 12-nél többet, nem hiszem, hogy egy hosszútávú szerződéssel kapna, főleg nem garantáltban.
De jó lenne ezt a két igencsak fontos puzzle-t a helyére tenni. És akkor persze még ott van, hogy állítólag hosszabbítani szeretnénk Tuittal, de azt gondolom az a hosszabbítás érdemben már csak a jövő évi büdzsét befolyásolná.
Utolsó éve kezdődik most Mannak. Ez nem túl jó hír. Remélem még utoljára helyre teszi Coatsot és elegendő jó tanácsot ad Juju-nak az NFL karrierhez...
Klaci79
A hosszabbítás előtt álló játékosok (Villanueva, Tuitt) mindig a TC alatt kapnak új megállapodást, úgyhogy itt nem kell aggódni. Majd meglesznek. Én Tuittban biztos vagyok, Villanuevában nem, mert a csapatnak elég jól jön, ha csak vetminért kell játszania.

Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.
Soldados
Franchise LT Veteran minimumert kicsit luxus elkepzeles lenne nem? Az egy csere szerzodes volt, nem kezdo... Marmint ezt en tulzott optimizmusnak velem. Nem azt mondom, hogy tul kell fizetni, de ha itt kezdokent nem kap tobb penzt, az tuti, hogy nem fog sokaig itt maradni. Csak a ket szep szemunkert. Es eddig mar volt ket makunk LT vel, de ne felejtsuk el mennyit szenvedtuk ezzel a poszttal liszteszsak ota... Es mas csapatnak is kellhet egy mar bevalt LT, aki meg egeszseges is. Nem? Amikor beachem et is vittek, meg a serult eve utan is...

Szoval szerintem ekkor a tuzzel jatszanank, ha vet minert kellene maradnia. Kezdo Lt kent, ezt nem sokan fogadnak el, max ha sbt akarnanak nyerni a nyul englandnel. Mashol kevesbe realis szerintem.

Bellnel megertem, mert serulekeny, meg a mult evi kiallok, majd jelentem, hogy a csapat nem jelentett be, hogy serult voltam jateka utan erthetobb. De igy is a mega szerzodes helyett csak nagyon jo szerzodest fogunk valszeg ajanlani neki, de en is azt hiszem jovore. Persze ha nem serul le megint es/vagy ha nem jatsza el valamivel az FO bizalmat. Mert ha a ketto egyutt fenntall, akkor lehet hosszabb lesz a targyalas es lehet hogy az iden kiprobalt rb vel fogjuk minimum zsarolni. Meg hat o is fuvezett mar. Meg egy ilyen neki is hosszabb tavu eltiltas lenne. Szoval iden franchise tag. Jovore meg meglatjuk, hogy mi lesz. Mert az biztos hogy posztja egyik legjobbja, de...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
És már Watt is aláírt, megvan mindenki
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi lehet mostanában nálunk a két szerződés nélküli játékosunkkal?
Tudom persze még van idő aláírni a fr taget, vagy az erfa tendert, de nem tűnik úgy hogy nagyon közelednének az álláspontok, egyáltalán, hogy vannak álláspontok.
Villanueva ugyebár 615k-t keresne jövőre, persze ehhez jön valami kis kiegészítés, de kezdő LT-hez, ráadásul minőségi kezdő LT-hez képest röhej persze, így nyilván valahol érthető, hogy új szerződést akar. Nem tudom mennyire kötelezhető persze egy játékos játékra, de mi van ha egyszerűen azt mondja, köszi...inkább visszavonulok, de ennyiért nem kockáztatok. Állítólag ódákat zengenek Hawkins-ről, állítólag a válla most erősebb, mint a tavalyi sérülése előtt, na de érdemes vajon azért kockáztatni, hogy a ki nem próbált tavalyi 4. körös játékossal kezdjünk? Aki ráadásul karrierje során az LSU-ban többet töltött azért a jobb oldalon. Igaz persze Villanueva meg a védőfalban, na de folyamatosan csodát tenni játékosokkal...
Bell meg a másik...ugye még van egy hónapja a tag aláírásáig, vagyis hogy jövőre 12 millió körül keressen. Na de Bell hosszútávút akar, ami érthető, de az ő múltjával azért elég kockázatos. Most ugye állítólag nem látogathatja a kötelező edzéseket, de nem is igazán gondolom, hogy kellene neki. Jelenleg nincs szerződése, tehát a kötelező, nem kötelező valójában (ráadásul sérülés esetén sincs semmi garantált neki). Mi nem akarunk neki hosszútávút adni, mert nem bízunk benne eléggé, de nem biztos, hogy ez annyira jó politika, mert tudjuk mire képes, ha a focival foglalkozik. Mondjuk 12-nél többet, nem hiszem, hogy egy hosszútávú szerződéssel kapna, főleg nem garantáltban.
De jó lenne ezt a két igencsak fontos puzzle-t a helyére tenni. És akkor persze még ott van, hogy állítólag hosszabbítani szeretnénk Tuittal, de azt gondolom az a hosszabbítás érdemben már csak a jövő évi büdzsét befolyásolná.
Utolsó éve kezdődik most Mannak. Ez nem túl jó hír. Remélem még utoljára helyre teszi Coatsot és elegendő jó tanácsot ad Juju-nak az NFL karrierhez...
Klaci79
A hosszabbítás előtt álló játékosok (Villanueva, Tuitt) mindig a TC alatt kapnak új megállapodást, úgyhogy itt nem kell aggódni. Majd meglesznek. Én Tuittban biztos vagyok, Villanuevában nem, mert a csapatnak elég jól jön, ha csak vetminért kell játszania.

Bellnél sem aggódok, ha nem lesz hosszútávú megállapodás az előírt határidőig, akkor 17-ben automatikusan a franchise tagért játszik. Ez a csapatnak jó, hiszen vannak kockázatok Bellnél, így egy évet kitolhatja a hosszútávú megadását. Bell nyilván nem lesz felhőtlenül boldog, de a franchise tag - ha jól tudom - teljes egészében garantált, így azért nem kell húznia a száját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi lehet mostanában nálunk a két szerződés nélküli játékosunkkal?
Tudom persze még van idő aláírni a fr taget, vagy az erfa tendert, de nem tűnik úgy hogy nagyon közelednének az álláspontok, egyáltalán, hogy vannak álláspontok.
Villanueva ugyebár 615k-t keresne jövőre, persze ehhez jön valami kis kiegészítés, de kezdő LT-hez, ráadásul minőségi kezdő LT-hez képest röhej persze, így nyilván valahol érthető, hogy új szerződést akar. Nem tudom mennyire kötelezhető persze egy játékos játékra, de mi van ha egyszerűen azt mondja, köszi...inkább visszavonulok, de ennyiért nem kockáztatok. Állítólag ódákat zengenek Hawkins-ről, állítólag a válla most erősebb, mint a tavalyi sérülése előtt, na de érdemes vajon azért kockáztatni, hogy a ki nem próbált tavalyi 4. körös játékossal kezdjünk? Aki ráadásul karrierje során az LSU-ban többet töltött azért a jobb oldalon. Igaz persze Villanueva meg a védőfalban, na de folyamatosan csodát tenni játékosokkal...
Bell meg a másik...ugye még van egy hónapja a tag aláírásáig, vagyis hogy jövőre 12 millió körül keressen. Na de Bell hosszútávút akar, ami érthető, de az ő múltjával azért elég kockázatos. Most ugye állítólag nem látogathatja a kötelező edzéseket, de nem is igazán gondolom, hogy kellene neki. Jelenleg nincs szerződése, tehát a kötelező, nem kötelező valójában (ráadásul sérülés esetén sincs semmi garantált neki). Mi nem akarunk neki hosszútávút adni, mert nem bízunk benne eléggé, de nem biztos, hogy ez annyira jó politika, mert tudjuk mire képes, ha a focival foglalkozik. Mondjuk 12-nél többet, nem hiszem, hogy egy hosszútávú szerződéssel kapna, főleg nem garantáltban.
De jó lenne ezt a két igencsak fontos puzzle-t a helyére tenni. És akkor persze még ott van, hogy állítólag hosszabbítani szeretnénk Tuittal, de azt gondolom az a hosszabbítás érdemben már csak a jövő évi büdzsét befolyásolná.
Utolsó éve kezdődik most Mannak. Ez nem túl jó hír. Remélem még utoljára helyre teszi Coatsot és elegendő jó tanácsot ad Juju-nak az NFL karrierhez...
Klaci79
1. Villa csapdában van, ha nem írja alá a tendert, akkor nem léphet pályára és ugyanúgy RFA státuszú marad jövőre, hiszen nem lesz szezonja, tulajdonképpen a FO nagyvonalúságán múlik. Mongyuk Villa nyomja az OTÁt rendesen pedig nem kéne résztvennie.
2. Bellt is becsapdáztuk. Juramisten - Conner majdnem top10 a mezeladásokban, eszetlen népszerű, főleg úgy hogy voltaképpen BigBen nagyot lobbyzott érte. Tehát mindjárt tolunk egy évet a hosszabítással, s akkor ha nagyon fos a Connerstrong lehet nagyot álmodni egyébként köményebbek lesznek Bellel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bellel mi a helyzet? Olvastam én már minden összeesküvős elméletet!
steelwolf
Semmi, nincs összeesküvés. Rehabilitál a sérülés után, közben folynak a tárgyalások. Ő itt akar, mi itt akarjuk. A krrdés csak ki mennyire akar
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Mi lehet mostanában nálunk a két szerződés nélküli játékosunkkal?
Tudom persze még van idő aláírni a fr taget, vagy az erfa tendert, de nem tűnik úgy hogy nagyon közelednének az álláspontok, egyáltalán, hogy vannak álláspontok.
Villanueva ugyebár 615k-t keresne jövőre, persze ehhez jön valami kis kiegészítés, de kezdő LT-hez, ráadásul minőségi kezdő LT-hez képest röhej persze, így nyilván valahol érthető, hogy új szerződést akar. Nem tudom mennyire kötelezhető persze egy játékos játékra, de mi van ha egyszerűen azt mondja, köszi...inkább visszavonulok, de ennyiért nem kockáztatok. Állítólag ódákat zengenek Hawkins-ről, állítólag a válla most erősebb, mint a tavalyi sérülése előtt, na de érdemes vajon azért kockáztatni, hogy a ki nem próbált tavalyi 4. körös játékossal kezdjünk? Aki ráadásul karrierje során az LSU-ban többet töltött azért a jobb oldalon. Igaz persze Villanueva meg a védőfalban, na de folyamatosan csodát tenni játékosokkal...
Bell meg a másik...ugye még van egy hónapja a tag aláírásáig, vagyis hogy jövőre 12 millió körül keressen. Na de Bell hosszútávút akar, ami érthető, de az ő múltjával azért elég kockázatos. Most ugye állítólag nem látogathatja a kötelező edzéseket, de nem is igazán gondolom, hogy kellene neki. Jelenleg nincs szerződése, tehát a kötelező, nem kötelező valójában (ráadásul sérülés esetén sincs semmi garantált neki). Mi nem akarunk neki hosszútávút adni, mert nem bízunk benne eléggé, de nem biztos, hogy ez annyira jó politika, mert tudjuk mire képes, ha a focival foglalkozik. Mondjuk 12-nél többet, nem hiszem, hogy egy hosszútávú szerződéssel kapna, főleg nem garantáltban.
De jó lenne ezt a két igencsak fontos puzzle-t a helyére tenni. És akkor persze még ott van, hogy állítólag hosszabbítani szeretnénk Tuittal, de azt gondolom az a hosszabbítás érdemben már csak a jövő évi büdzsét befolyásolná.
Utolsó éve kezdődik most Mannak. Ez nem túl jó hír. Remélem még utoljára helyre teszi Coatsot és elegendő jó tanácsot ad Juju-nak az NFL karrierhez...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bellel mi a helyzet? Olvastam én már minden összeesküvős elméletet!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
gabistar!

jók ezek a videók és szerintem is nagyon szép az a környék, csak sajnos nincs annyi időm sem, hogy videókat nézzek róla...
zzz888
Semmi gond. Ha tetszik, vagy a kep tetszik stb... Csak nyomj (nyomjatok) egy like ot azon, amelyik tetszik. Es akkor tudok informalodni. Es majd ha lesz tobb idod, vagy idotok akkor is raer... Tovabbi szep nyarat. Es koszi hogy irtal. Ez is elmondta, hogy erdemes csinalnom. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
gabistar!

jók ezek a videók és szerintem is nagyon szép az a környék, csak sajnos nincs annyi időm sem, hogy videókat nézzek róla...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez egy dashcam felvetel majd egy telefonos Gibsonia kicsi kis kertvarosrol. 2733 korulbelul a lakosok szama ennek a Pittsburghtol eszakra levo kertes hazas, zold ovezetnek. Nyugalmas hely es csak 25 percre van Pittsburgh belvarosatol. Kivaloan alkalmas hely gyermekes csaladoknak a lakhatasara. Es a zold, fas terulet karpotol mindenert, amit mondjuk kevesbe talalnank itt meg. Mindez a nagy tomeg es az ejszakai szorakozohelyek hianya (nem a bar ok, mert abbol van par, de abbol sem sok korulbelul 4 nagyobb).

Marmint van itt is, de csak kevesebb hely a kikapcsolodasra. Ilyen pl igazi es mini golf palya, gokart palya, north park kirandulni piknikelni, clubhouse es buffalo wild wings stb kikapcsolodasra es etelek fogyasztasara. Es persze a mcdonalds,burger king, pizza helyeken kivul. De az ejszakai szorakozo helyek szama, valamint a tomegek hianya neha hianyozhat.

De ekkor kell beutazni Pittsburgh be es akkor ott mindent meg lehet talalni. Egy erdekesseg, hogy mivel itt mindenki mindenhova kocsival jar, kevesbe talalkozhatsz emberekkel. Erre irtam a tomegek hianyat. Maximum ha osszefutsz veluk a boltban stb. Az itt a szocializalo hely valalamint a clubhouse. Ahol arulnak etelt es alkoholt is. Mivel tobbnyire nem nagyon lehet alkoholhoz jutni. Csak nagyobb soros, boros es egyeb erre specializalodott helyeken.

 www.google.com/maps/place/Gibsonia,+PA+15044/@40.5626905,-80.0531952,11.25z/data=!4m5!3m4!1s0x88348b5e8cc46531:0x33e898c53dc804c4!8m2!3d40.6300567!4d-79.9703318

 youtu.be/lhI6qXKhTys

A minoseget mindig probaljatok a leheto legjobbra allitani, 1080 p hd, 720 hd t kivalasztva, mert alapbol neha csak a 140 p vel indul el. A youtubenal a jobb also sarokban a settings/beallitasok kor alaku fogaskerekenel, ha bal egergombbal ramentek lehet valasztani a minoseget/quality t. 1080 p hd a legjobb valasztas, megintcsak bal egergombbal kivalasztva. Hogy a video a leheto legjobb minosegben legyen elvezheto. Jo szorakozast.

 youtu.be/h9vlsykwf6s

Utoirat: egy dolgot szeretnek kerni, hogy tudjam, hogy melyik videoim jok, tetszenek nektek stb, azt legyszives itt like oljatok a videoknal. Mert akkor tudom, hogy azt a tipust csinalom. Es pl ha valamelyik nem tetszik nektek, akkor azt nem csinalom feleslegesen erdeklodes hianya miatt. Igy mindig jobb es jobb iranyba tudnek haladni. Es ezealtal nektek is jobb videok mehetnetek, olyanok amik jobban erdekelnenek. Mert igy nem tudom, hogy pl erdemes volt e a Pittsburgh suburb cimu sima videot sorozatot csinalni, ahol csak megyunk szimplan. Vagy csak Pit erdekel titeket stb. Koszonom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB Cameron Sutton is aláírt.
AlterEgó
Akkor már csak Watt maradt hátra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
CB Cameron Sutton is aláírt.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

polamalu
Szerintem ez volt a legjobb meccs a hatból. Érdemes volt felkelni, külön öröm hogy csütörtökön már nem kell .-)

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 wtkr.com/2017/06/11/pittsburgh-penguins-win-2017-stanley-cup/
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A video Javitott valtozata alakevert zenevel:

Eszak felol mentunk a 279 es mellett le Pit belvarosa fele. Azt hittem, hogy atmegyunk az egesz belvaroson, es az ott levo hidon. De sajnos a haverom mas utvonalat valasztott. En meg a videozas alatt nem akartam neki mondani, hogy jo lenne, ha a masik iranyba menne. De mivel 10 napos koncert volt a belvaros fele, ezert dontott a 28 as ut hasznalata mellett es nem pedig a belvarosi hidon keresztul haladassal sajnos. De mint irtam kerdezzetek nyugodtan, hogy mi van volt a videokon. Vagy merre keszult es adok rola tobb infot. Vagy egy linket hol keszult stb. Akarok majd olyat csinalni, ami a kedvencem, hogy igy szembol erkezunk meg pitbe. Vagy olyat amikor a hegyen at a hegy alatt egy alaguton keresztul mesz be pit belvarosaba es az alagut elott csak sima kulvarosi kep. Kilepve az alagutbol meg az egesz varos eled tarul....

 www.google.com/maps/@40.4433675,-79.8922686,12z 279 es felol mentunk, ra a 28 as ra es ott pit mellett mentunk oakland varosreszbe. Ha beirjatok hogy pittsburgh az segithet, ha nem adja ki.

A magyar etterem neve huszar. Link.  www.google.com/maps/@40.4569005,-79.998861,3a,75y,205.28h,91.97t/data=!3m7!1e1!3m5!1sLPUXJAUJnK5pkLWmYnS0aQ!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DLPUXJAUJnK5pkLWmYnS0aQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D276.82285%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

 www.huszarpittsburgh.com/

ps: a video elinditasa elott, a jobb oldalon lathato a magyar etterem es bar. Az amerikai es a magyar zaszloval. Valamint a videoban 2 perc 6 mp utan, a lampanal allva lathato, a jobb oldalon...
 youtu.be/U97do1Mu1Gc
(minden videonal vagy itt vagy a youtube on allitsatok at a legjobb minosegre 1080 p hd vagy ha az nincs 720 p hogy a leheto legjobb legyen)

Szerkesztette: gabor25