Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Böfff... gondoltam hozzászólok...Amúgy nem tudom pecces tezsvíreink mit izm9znak ezen. Fölnyitottuk nekik a Jax sec-et mint a konzervet. Simàn elmúlt a sebezhetetlenség érzése Ramsey és Bouye kapcsán, mely mítosz az alapszakaszban körbelengte őket. Egy félidő alatt.
Egyébként Haley pont az egyenlítés küszöbén hívott megint szarul, mint az elején. Attól a mi defünket nem dominálták, hanem megalàztàk.
Ha pedig a Jax D valóban korszakos akar lenni, akkor ilyen kés a vajon driveok nem férnek beke. Amikor éles helyzet volt Ben és TB is átgyalogolt rajtuk. Elit Ravens, Steelers, Broncos és Hawks deffel ilyen nem igazán esett meg, két egymás utáni PO meccsen pedig fel sem merülhetett
több mint 8 éve
Csak egy kérdés no-hoz. Ha egy D 160 yard felett enged futást úgy, hogy az elejétől kezdve hátrányból dolgozik, vagyis tudja, hogy futás jön/jöhet, arra a védelemre látatlanban mit mondanál?szar, es valoszinuleg latva is. Ha ez a mienk ami az utobbi idoben elofordul akkor rugjak ki DP-t ( most mar inkabb meg).
Klemó
több mint 8 éve
Amúgy ha Tomlin nem lett volna az egész Jags meccsen valami oltári nagy tripen és a végén legalább feleszmélt volna és NFL szintű time managementet tol akkor nem tűnt volna ez az utolsó 2 perc garbage time-nak. Egyszerűen először rúgott volna 1 biztos FG-t,maradt volna majdnem 50 mp az órán 1 sikeres onside kick és máris nyílt a meccs.Tomlin sajnos mindig is ezüst utazó volt.
Mr.Breaker
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
igen. senki nem mondja hogy szar volt a vasas O, a hulyere verest en nem erzem. Ha ugy kezditek a meccset ahogy a negyedik negyedben jatszotattok es utana csak a futas es semmi es nyertek 21-17-re akkor inkabb mondanam. Contador jutott eszembe a Vueltan egy fityfasz szakaszon kiesik a piros trikoert kuzdok kozul vegervenyesen, majd a verseny tobbi reszeben brillirozott.Eltekintve attól, hogy Patses vagyok.Értem, tehát akkor a GB is továbbjutott néhány éve Seattleben.Hagyjad... Pats-esek...
gabokocka
Simán kaptunk ki és az Offense nem volt jó, hiába tett fel 42 pontot.
Soldados
Szerintem itt leginkább azon megy az érvek szembeállítása, hogy máshogyan értelmezitek a hülyére verés szót.
Te a 42 pont alapján mondod azt, hogy hülyére vertétek a Jags D-t, míg Wyatt pedig a részletek alapján azt, hogy nem.
Te gyakran szoktad mondani a saját defensetekre, hogy amikor igazán kellett, akkor megállítja az ellenfelet. Abban is biztos vagyok, hogy ha ti lennétek a Jaguars most, akkor vadul kardoskodnál amellett, hogy a D megcsinálta a játékot amikor kellett és megállította az Elit O-t. Ha ez így van, akkor nem beszélhetünk hülyére verésről.
Wyatt leginkább arra akart rávilágítani, hogyha ekkora dominanciát láttál, akkor úgy kellett volna átmennetek a Jags D-n, mint kés a vajon. De ez sem az első félidőben nem történt meg, sem utána, mert akkor nem kellett volna 2 Hail Maryt dobni 4. kísérletre.
Ettől még szépen szétszedtétek a Jags D-t, de ez szerintem is távol áll a hülyére veréstől, 42 pont ide vagy oda.
ervinator
több mint 8 éve
Szerintem a hülyére vitatkozás most alkalmasabb fogalom, de szabad, mi közben (remélem) SBt nyerünk 😉 😛
több mint 8 éve
Hagyjad, Soldi 😊Eltekintve attól, hogy Patses vagyok.Értem, tehát akkor a GB is továbbjutott néhány éve Seattleben.Hagyjad... Pats-esek...
gabokocka
Simán kaptunk ki és az Offense nem volt jó, hiába tett fel 42 pontot.
Soldados
Szerintem itt leginkább azon megy az érvek szembeállítása, hogy máshogyan értelmezitek a hülyére verés szót.
Te a 42 pont alapján mondod azt, hogy hülyére vertétek a Jags D-t, míg Wyatt pedig a részletek alapján azt, hogy nem.
Te gyakran szoktad mondani a saját defensetekre, hogy amikor igazán kellett, akkor megállítja az ellenfelet. Abban is biztos vagyok, hogy ha ti lennétek a Jaguars most, akkor vadul kardoskodnál amellett, hogy a D megcsinálta a játékot amikor kellett és megállította az Elit O-t. Ha ez így van, akkor nem beszélhetünk hülyére verésről.
Wyatt leginkább arra akart rávilágítani, hogyha ekkora dominanciát láttál, akkor úgy kellett volna átmennetek a Jags D-n, mint kés a vajon. De ez sem az első félidőben nem történt meg, sem utána, mert akkor nem kellett volna 2 Hail Maryt dobni 4. kísérletre.
Ettől még szépen szétszedtétek a Jags D-t, de ez szerintem is távol áll a hülyére veréstől, 42 pont ide vagy oda.
ervinator

több mint 8 éve
Eltekintve attól, hogy Patses vagyok.Értem, tehát akkor a GB is továbbjutott néhány éve Seattleben.Hagyjad... Pats-esek...
gabokocka
Simán kaptunk ki és az Offense nem volt jó, hiába tett fel 42 pontot.
Soldados
Szerintem itt leginkább azon megy az érvek szembeállítása, hogy máshogyan értelmezitek a hülyére verés szót.
Te a 42 pont alapján mondod azt, hogy hülyére vertétek a Jags D-t, míg Wyatt pedig a részletek alapján azt, hogy nem.
Te gyakran szoktad mondani a saját defensetekre, hogy amikor igazán kellett, akkor megállítja az ellenfelet. Abban is biztos vagyok, hogy ha ti lennétek a Jaguars most, akkor vadul kardoskodnál amellett, hogy a D megcsinálta a játékot amikor kellett és megállította az Elit O-t. Ha ez így van, akkor nem beszélhetünk hülyére verésről.
Wyatt leginkább arra akart rávilágítani, hogyha ekkora dominanciát láttál, akkor úgy kellett volna átmennetek a Jags D-n, mint kés a vajon. De ez sem az első félidőben nem történt meg, sem utána, mert akkor nem kellett volna 2 Hail Maryt dobni 4. kísérletre.
Ettől még szépen szétszedtétek a Jags D-t, de ez szerintem is távol áll a hülyére veréstől, 42 pont ide vagy oda.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Értem, tehát akkor a GB is továbbjutott néhány éve Seattleben.Hagyjad... Pats-esek...
gabokocka
Simán kaptunk ki és az Offense nem volt jó, hiába tett fel 42 pontot.
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Mondjuk ezt én se értem, hogy nem volt éles meccs. Egészen a végéig az volt, teszem azt 10 mp-cel előbb ér végig a Steelers és összeszedik utána az onside kicket akkor mi van? Szóval tény, hogy jó helyzetben volt a Jags, de azért láttunk már annál nagyobb drámát, mint hogy két percen belül 10 pontot írjanak valakire....ftw.usatoday.com/2014/10/pittsburgh-steelers-three-touchdowns-texans-73-seconds
Ezt mindattól függetlenül írom, hogy melyik egység milyen teljesítményt nyújtott.
gabokocka
2014. vs. Texans 73mp 3TD
A csúcs: NE vs. Jets (Buttfumble game) 52mp 3TD
több mint 8 éve
Amúgy ha Tomlin nem lett volna az egész Jags meccsen valami oltári nagy tripen és a végén legalább feleszmélt volna és NFL szintű time managementet tol akkor nem tűnt volna ez az utolsó 2 perc garbage time-nak. Egyszerűen először rúgott volna 1 biztos FG-t,maradt volna majdnem 50 mp az órán 1 sikeres onside kick és máris nyílt a meccs.Így is nyílt volt, egy perc volt hátra ha jól emlékszem és a 10 yardon voltak. Amúgy én is ezt az opciót vallottam volna, ha nem kerülnek ilyen közel az endzonehoz. Mert egy sikeres onside után csak 15 yard kell a FG távhoz, arra 10 mp is elég.
Mr.Breaker
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Mr.Breaker
1 948
Amúgy ha Tomlin nem lett volna az egész Jags meccsen valami oltári nagy tripen és a végén legalább feleszmélt volna és NFL szintű time managementet tol akkor nem tűnt volna ez az utolsó 2 perc garbage time-nak. Egyszerűen először rúgott volna 1 biztos FG-t,maradt volna majdnem 50 mp az órán 1 sikeres onside kick és máris nyílt a meccs.
több mint 8 éve
Értem, tehát akkor a GB is továbbjutott néhány éve Seattleben.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Mondjuk ezt én se értem, hogy nem volt éles meccs. Egészen a végéig az volt, teszem azt 10 mp-cel előbb ér végig a Steelers és összeszedik utána az onside kicket akkor mi van? Szóval tény, hogy jó helyzetben volt a Jags, de azért láttunk már annál nagyobb drámát, mint hogy két percen belül 10 pontot írjanak valakire....Szerintem pedig ott már nem volt kérdés, szereztek megint egy TD-t, ami pont annyira volt elég, mint ellenünk a 2015-ös idénynyitón: elmondhatták, hogy az eredmény alapján szoros lett a vége.
Ezt mindattól függetlenül írom, hogy melyik egység milyen teljesítményt nyújtott.
gabokocka

több mint 8 éve
Nem ez a lényeg. Hanem, hogy amikor éles volt a meccs, akkor egyszer, 14–28-nál sikerült pontot szerezni. Ennyi, az összes többi helyzetnél, amikor fontos volt, megállította a védelem a Steelerst.Az volt a "szerencséje" a Jaguarsnak, hogy egy olyan fogalmatlan védelemmel találta magát szemben, amilyet én még nem nagyon láttam. Ettől függetlenül megérdemelten jutottak tovább. Azonban úgy gondolom, hogy a top védelmük teljesen be lett árazva, és az hogy ez nem lett nekünk elég azt a védelmünknek köszönhetjük.
Bár a korábbi logika szerint a 2015-ös szezonnyitó is szoros volt, hiszen csak hét ponttal nyertünk ellenetek. 😊
Wyatt
Steelers fan
több mint 8 éve
Mondjuk ezt én se értem, hogy nem volt éles meccs. Egészen a végéig az volt, teszem azt 10 mp-cel előbb ér végig a Steelers és összeszedik utána az onside kicket akkor mi van? Szóval tény, hogy jó helyzetben volt a Jags, de azért láttunk már annál nagyobb drámát, mint hogy két percen belül 10 pontot írjanak valakire....Ezt mindattól függetlenül írom, hogy melyik egység milyen teljesítményt nyújtott.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jájjjj.... Mikor dőlt el a meccs? Amikor Tomlin faszul az onside mellett döntött és nem sikerült. Akkor már 35 pont volt a táblán.Mi az hogy nem volt éles a meccs? Közröhej. A JAX D hülyére lett égetve a best secondaryjével az élen, merthogy a meccs bizony éles volt.
ui.: az nem vitatéma természetesen, hogy a Steelers D is szarrá lett égetve.
Amikor 42 pontot ÖNERŐBŐL ráírnak egy védelemre, az hülyére lett verve.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Nem ez a lényeg. Hanem, hogy amikor éles volt a meccs, akkor egyszer, 14–28-nál sikerült pontot szerezni. Ennyi, az összes többi helyzetnél, amikor fontos volt, megállította a védelem a Steelerst.Bár a korábbi logika szerint a 2015-ös szezonnyitó is szoros volt, hiszen csak hét ponttal nyertünk ellenetek. 😊

több mint 8 éve
Azért rendesen megmértük azt a Jaguars védelmet azon a napon😊. Mondjuk abban igazat adok, ha levesszük a hero játékokat, Bell extráját, a sikeres negyedik kísérleteinket, és az utolsó két tédénket sem nem számoljuk, akkor a támadóink is harmatgyengék voltak.Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.Ez a lényeg, hogy igazából nem tudtátok rákényszeríteni a Jaguarst arra, hogy kilépjenek a komfortzónájukból.
Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.
Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Klemó
Az agyonverés meg jól hangzik, csak amíg tartott a meccs, közötök nem volt ehhez...
0–7, interception után 0–14, ezt követően 4. és stop. 0–21 után mentek egy szépet könnyedén, majd 7–21-nél ott a lehetőség visszajönni: fumble és TD a védelemtől. közte megint három TD-nél 4.-re bejött egy hero-játék. Pazar.
A második felest ti kezdtétek, ez volt az egyetlen lényegi helyzet, amikor meccshelyzet volt, és mégis megcsináltátok. Bellnek az extrája miatt 3.-ra (21–28). A Jaguars-támadósora megint meghalt, jött a meccs leglényegesebb szakasza, először volt esélyetek visszajönni: 4.-re megint stop. Bamm, a Jaguars felrakott 130 másodperc alatt egy TD-t (21–35).
Még egy hero-játék 4. és 5-re, ezzel 28–35, de egyből kaptatok egy sima TD-t (28–42). Kb eddig volt érdekes a meccs. Jól hangzik a 28 pont, de ebből volt két óriási játék 4.-re, meg egy 3.-ra, a legszorosabb állás pedig mínusz 14 pont volt ezeknél. A 28 pontból volt három szenzációs egyéni teljesítmény, úgy, hogy egyiknél sem volt szoros az állás. Ez eddig minden, csak nem hülyére verés.
Az utolsó négy percben szereztetek 14 pontot, amiből a második TD egyedül titeket érdekelt kb, a Jaguars már a konferenciadöntőben volt. Az elsőt még kicsit hamar engedték át a szemétidőben, de annak sem volt semmi relevanciája.
Szép az a 42 pont, de amikor kellett volna, egyszer sem tudtatok átmenni a védelmen, amikor kellett, a Jaguars mindig megcsinálta a nagy játékot, egy pillanatig nem voltatok előnyben, ikszre is csak 0–0-nál álltatok. Egy percig nem volt a tiétek a meccs, a Jaguars végig kontrollálta, és amikor karcos lett, megállított titeket (és cserébe simán átment rajtatok).
Hülyére verve egy védelem lett. Nem a Jaguarsé
Wyatt
Steelers fan
több mint 8 éve
na elkezdtem a némítást...sokáig bírtam a remek elemzéseket, de már baszottul unalmas 😊Szerintem is unalmas a téma, pláne, hogy már a Super Bowl jön.
Klaci79

több mint 8 éve
na elkezdtem a némítást...sokáig bírtam a remek elemzéseket, de már baszottul unalmas 😊
több mint 8 éve
Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.Ez a lényeg, hogy igazából nem tudtátok rákényszeríteni a Jaguarst arra, hogy kilépjenek a komfortzónájukból.
Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.
Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Klemó
Az agyonverés meg jól hangzik, csak amíg tartott a meccs, közötök nem volt ehhez...
0–7, interception után 0–14, ezt követően 4. és stop. 0–21 után mentek egy szépet könnyedén, majd 7–21-nél ott a lehetőség visszajönni: fumble és TD a védelemtől. közte megint három TD-nél 4.-re bejött egy hero-játék. Pazar.
A második felest ti kezdtétek, ez volt az egyetlen lényegi helyzet, amikor meccshelyzet volt, és mégis megcsináltátok. Bellnek az extrája miatt 3.-ra (21–28). A Jaguars-támadósora megint meghalt, jött a meccs leglényegesebb szakasza, először volt esélyetek visszajönni: 4.-re megint stop. Bamm, a Jaguars felrakott 130 másodperc alatt egy TD-t (21–35).
Még egy hero-játék 4. és 5-re, ezzel 28–35, de egyből kaptatok egy sima TD-t (28–42). Kb eddig volt érdekes a meccs. Jól hangzik a 28 pont, de ebből volt két óriási játék 4.-re, meg egy 3.-ra, a legszorosabb állás pedig mínusz 14 pont volt ezeknél. A 28 pontból volt három szenzációs egyéni teljesítmény, úgy, hogy egyiknél sem volt szoros az állás. Ez eddig minden, csak nem hülyére verés.
Az utolsó négy percben szereztetek 14 pontot, amiből a második TD egyedül titeket érdekelt kb, a Jaguars már a konferenciadöntőben volt. Az elsőt még kicsit hamar engedték át a szemétidőben, de annak sem volt semmi relevanciája.
Szép az a 42 pont, de amikor kellett volna, egyszer sem tudtatok átmenni a védelmen, amikor kellett, a Jaguars mindig megcsinálta a nagy játékot, egy pillanatig nem voltatok előnyben, ikszre is csak 0–0-nál álltatok. Egy percig nem volt a tiétek a meccs, a Jaguars végig kontrollálta, és amikor karcos lett, megállított titeket (és cserébe simán átment rajtatok).
Hülyére verve egy védelem lett. Nem a Jaguarsé

több mint 8 éve
Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.Én már abbahagytam. Nekem nincsenek érveim, ha 42 pont feltétele nem elég egy D szétalázásához.
Klemó
Kiba. jó volt az Offense. De ezek szerint ezt is lehet másként látni.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Csak egy kérdés no-hoz. Ha egy D 160 yard felett enged futást úgy, hogy az elejétől kezdve hátrányból dolgozik, vagyis tudja, hogy futás jön/jöhet, arra a védelemre látatlanban mit mondanál?
több mint 8 éve
Álljunk már meg egy pillanatra. Az 1-3 negyedben akkor is azt a játékot játszod amiből EREDMÉNYES vagy, ha ippeg vezet az ellenfeled. Többször olvasom/olvastam, hogy jaj, vezet a JAX és futhat. Emberek, a JAX így játszik, nem másként. Nem azért futottak, mert vezettek, hanem azért, mert ez megy jól nekik, ezt tudják play action-ökkel, boot legekkel tarkítva. De ez nem csak a JAX-re érvényes, hanem minden csapatra. Nem fog addig kijönni az O a komfort zónájából, ameddig nem feltétlenül muszáj.Az már más kérdés, ha kevés idő van, és/vagy mondjuk több labdabirtoklási előny, nem beszélve a kettő kombinációjáról. Ekkor nyilván mindenki passzolni fog, és ellenben a vezető ellenfél futásokkal operál. De ez puszta matek és józanész nem rakéta tudomány.
Egyébként pedig. A Steelers - JAX összevetésben mind a két D agyon lett verve. Az már más kérdés, hogy a JAX D egész szépen sorozott az elején és közben is vissza-vissza ütött, vagyis többet bírt "állva", mint a Steelers D. Ettől még a lényeg az, hogy péppé lett szivatva a pontokat nyelték rendesen.
Szerkesztette: Klemó