Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Green a Jetsnél kapitánykodik, erről lecsúsztunk
astroid
akkor ugy latszik portert nem hiaba hoztak vissza es marad. bar meg kirughatjak, de akkor mar ezt elobb meg tehettek volna. vagy vissza se kellett volna hozniuk ( mondjuk ez a po ban akkor nagy hiba lett volna szerintem, es nagyon ketarcu dolog, hogy egy hiba es mesz..). meg nem nagyon lehetett panaszunk a munkajara. az hogy mit csinalt off field, az meg mas teszta. tisztaztak, meg jo hogy volt body kamera. porter amugy amikor idehoztak eddzonek, mar akkor sem a nyugis horgaszasrol volt hires. lol. en orulnek ha maradna.
több mint 7 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Green a Jetsnél kapitánykodik, erről lecsúsztunk
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL pedig vizsgálódik Bell sérült jelentése (pontosabban annak hiánya) kapcsán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Meg hoztunk egy OLB-t Farrington Huguenin reserve/futures contract-al

több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Dangerfield is re sign
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
2. Cobi Hamilton is aláírt. Ő az egyik ERFA idén 540.000$-ért marad

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Former Steelers guard Alan Faneca, one of the 15 finalists for the Pro Football Hall of Fame vote in two weeks, said in a Tweet: “Never played a game in NE where that did not happen. Every single time.” :

Ugy latszik bostonban adnak a fire drillekre, foleg nagy meccsek elott. Hogy ha egyszer eles eset lesz, biztosan jol kezeljek ezeket. Persze ha mindez igaz. Ki mit tud errol, amit mond A. Feneca? En meg nem hallottam. Lol nem mintha nem kaptunk volna ki. Nem kell ez.

Csak kivancsi vagyok mennyire igaz, mert azert egy hf jatekos szavara mar csak ad az ember. De en meg nem hallottam. csak az utolsorol. Persze ami eleg is volt. Es persze veletlen is tudom.

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2017/01/22/pittsburgh-steelers-hotel-fire-alarm-afc-championship/stories/201701220220

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Rájöttem: mi nem csak nézői, hanem "elszenvedői"vagyunk a szezonnak 😊 😊 és minden csontot jó megrágni, ha a kocsonya elfogyott...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Nix mar alá is írta új szerzodeset

1 év 615.000$

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tomlin 10 éve alatt 1-1 OC és DC csere volt, ezért nem hiszek a cserében. Mindkettőt belülről oldotta meg, ezért gondolom Fichtnert egyetlen reális jelöltnek.
Soldados
Ertelek. Es en is igy gondolom, hogy ha nagy blamat nem csinalnak a stabilitas miatt maradnak. De ezt itt ugy ertem, hogy te sem gondolod, hogy tenyleg nagy esely van barmi fele OC valtozasra. Vagy tevedek? Foleg hogy ha ben vissza jon akkor meg meg annyi sem, mint egy masik qb val. Mert nincs ido ra elpazarolni. Es tudjuk hogy haleynek is 2 3 ev koruli idobe kerult mire ben beleszokott. Szoval ez vele nalam kb 0 eselyhez kozelit. Mas qb val talan tobb, ha rookie. Ha nem akkor megintcsak keves pl romoval mert a keret anyag most jo. De hat nem en vagyok ugyebar a donto. Lol.
gabistar
Továbbá Tomlin a 2 koordinátori cseréből is csak az egyiket akarta a 10 év alatt. Ugyebár ő továbbra is Arians-szal képzelte a jövőt, de a Rooney-család közölte, hogy nem hosszabbít Arians-szal.
Soldados
Igen, amit belinkeltem haley rol, abban benne van, miert, hogyan stb alakult at a csapat az arians eratol haley ig. Es hogy ki akarta, miert es hogy milyen OCt akartak. Es hogy mit fogalmaztak meg tomlin fele. Aki tudja, olvassa el. Erdekes. Ugyanis rooney ek csak meghataroztak korvonalakban mit akarnak. Tomlin valasztott, hogy kit akar utana. Szoval... Lol. Egyetlen hatrany, hogy csak angolul van.

 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-opinions-reactions-news-updates/2016/7/28/12237166/entering-2016-steelers-offensive-coordinator-todd-haley-has-passed

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin 10 éve alatt 1-1 OC és DC csere volt, ezért nem hiszek a cserében. Mindkettőt belülről oldotta meg, ezért gondolom Fichtnert egyetlen reális jelöltnek.
Soldados
Ertelek. Es en is igy gondolom, hogy ha nagy blamat nem csinalnak a stabilitas miatt maradnak. De ezt itt ugy ertem, hogy te sem gondolod, hogy tenyleg nagy esely van barmi fele OC valtozasra. Vagy tevedek? Foleg hogy ha ben vissza jon akkor meg meg annyi sem, mint egy masik qb val. Mert nincs ido ra elpazarolni. Es tudjuk hogy haleynek is 2 3 ev koruli idobe kerult mire ben beleszokott. Szoval ez vele nalam kb 0 eselyhez kozelit. Mas qb val talan tobb, ha rookie. Ha nem akkor megintcsak keves pl romoval mert a keret anyag most jo. De hat nem en vagyok ugyebar a donto. Lol.
gabistar
Továbbá Tomlin a 2 koordinátori cseréből is csak az egyiket akarta a 10 év alatt. Ugyebár ő továbbra is Arians-szal képzelte a jövőt, de a Rooney-család közölte, hogy nem hosszabbít Arians-szal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tomlin 10 éve alatt 1-1 OC és DC csere volt, ezért nem hiszek a cserében. Mindkettőt belülről oldotta meg, ezért gondolom Fichtnert egyetlen reális jelöltnek.
Soldados
Ertelek. Es en is igy gondolom, hogy ha nagy blamat nem csinalnak a stabilitas miatt maradnak. De ezt itt ugy ertem, hogy te sem gondolod, hogy tenyleg nagy esely van barmi fele OC valtozasra. Vagy tevedek? Foleg hogy ha ben vissza jon akkor meg meg annyi sem, mint egy masik qb val. Mert nincs ido ra elpazarolni. Es tudjuk hogy haleynek is 2 3 ev koruli idobe kerult mire ben beleszokott. Szoval ez vele nalam kb 0 eselyhez kozelit. Mas qb val talan tobb, ha rookie. Ha nem akkor megintcsak keves pl romoval mert a keret anyag most jo. De hat nem en vagyok ugyebar a donto. Lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin 10 éve alatt 1-1 OC és DC csere volt, ezért nem hiszek a cserében. Mindkettőt belülről oldotta meg, ezért gondolom Fichtnert egyetlen reális jelöltnek.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
Gyurci77
Oh wait, az OC-nak köze van a SB ontender keret összeállásához? Tomlinnak nincs köze a Game (plan)(call)managementhez? Ha OC csere lesz, BigBen sztem szögre akasztja inkább. Egyelőre csak valószínű, hogy az asszonnyal nem egyeztetett még és kapott volna sordófával ha lenyilatkozza azt, ami közös megbeszélés tárgyát képezi náluk. De komolyra fordítva, valószínű, hogy ő is várja, hogy mi lesz az offseason mottója a csapatnál.De ez nem újdonság.
Nem hangzottak el reális opciók, pedig én is kíváncsian olvasnám, ki kit tart MOST jobb opciónak OC poszton, aki nem kelt el, nincs érvényes OC-HC szerződése stb. tehát reális. Sztem Fichtner az egyetlen reális opció. Whiz-t bírtam én is anno, Arians-t nem kfejezetten. Ő kivégezné a védelmünket a bigplay offenzével és a BB miracle is megkopott már PO-ban pedig sosem működött igazán néhány esettől eltekintve.Arians offense-e mellé kellett egy korszakos védelem, ami meccsben tud tartani bárki ellen, míg megjön a "csoda"
Spy
Arians mindig is alkalmazkodott a kerethez. Továbbá neki nem volt elit O-fala nálunk, így nem is lehetett kiemelkedő teljesítményt várni az O-tól. Ugyanakkor ezerszer kreatívabb, mint Haley. És ezerszer konzervatívabb, amikor a helyzet azt kívánja.

De nem is ez a lényeg. Az egyetlen reális opció valóban Fichtner, ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
Na ez akkor kb itt ki is merult. Az uj OC nevek, akik realisak, vagy akik elerhetoek, szabadok. Mert ha soldi szerint is kb egy ember van realis szinten, akkor nem lesz itt oc valtas. Foleg nem igy hogy AFC dontot jatszottunk. Hacsak nem hoz a jovo meg valami megint ismeretlen zavart az eroben. Hirt csavart stb. Mert ugye rosszabb nem kell. Jobb meg realis is csak egy ketto van, aki szoba johetne talan. De varjuk ki mi lesz a BB ugybol.

 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-opinions-reactions-news-updates/2016/7/28/12237166/entering-2016-steelers-offensive-coordinator-todd-haley-has-passed

Egy regi cikk, ami miatt valoszinuleg nem fogjak elengedni. Hacsak...

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
...ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
Ne is hidd el, Soldi. Mert nem lesz. A probléma rendszerszintű, Big Ben ezért jött a dumával. Itt nem csak az edzők a ludasak a NE blamáért, hanem a minősíthetetlenül viselkedő AB, és a zsaroló-csomaggal készülő Bell is. Miért nem látszott a fején semmi, mikor otthagyta a pályát? Miért nem szólt a KC után, hogy baj van? Most miért kérhet több pénzt, mert 'látjátok, hogy nélkülem senkik vagytok'?
Többismeretlenes egyenlet, úgyhogy nem mi fejtjük meg.
A coaching staffra visszatérve:
Tomlin (HC), Haley (OC) és Butler (DC) marad, de Danny Smith (ST) repül. Mert megérdemli 😊
Mann (WR) nyugdíjba megy
Munchak (OL), Fichtner (QB), Mitchell (DL), Olsavsky (ILB), Daniels (TE) és Saxon (RB) marad
Porter (OLB) és Lake (DB) repül. És az orvosi stábra is ráférne némi vérfrissítés 😊
Ezek tippjeim.
AlterEgó
Danny Smith-t én is elképzelhetőnek tartom, de nálam maradhatna, mert egy kiváló szakember, noha most valóban szar éve volt. Mannban csak reménykedni tudok, hogy vállal még egy évet. Porter szerintem is könnyen repülhet, viszont szerintem Lake tuti marad, idén abszolút megmentette az állását, egyrészt az egész sec sokat fejlődött, de a 2 rookie-n különösen látszik a jó munka.
Soldados
danny smith is elvesztette az egyik gunnerjet a reg meg pola utodjanak kikialtott Thomas, Shamarko t nem egyszer. Es akkor lattam visszaeses kezdetet. Es foleg hogy, betette sammy coatest a helyere ha jol lattam. Hat a ketto nem ugyanaz a szint. Marmint utozes es vedekezes teren. De addig az oreg lue de funes szerintem jol eddzette a sracokat.

Utana volt kavarodas. Bar nem tudom mas is serult e le az st bol akkor. Mert dhb is szerepelt ott, meg coates is mas poszton. Es ok is mind serultek is voltak shamarko mellett. Szoval ott is ment a kavarodas st szinten. Serultek es jatekot kihagyok stben szerintem DHB, Coates, Shamarko, Williams LB... Szoval ez is zavart kelthetett az eroben. Mert addig jok voltak. Utana latszott a gunner hianya is stb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
...ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
Ne is hidd el, Soldi. Mert nem lesz. A probléma rendszerszintű, Big Ben ezért jött a dumával. Itt nem csak az edzők a ludasak a NE blamáért, hanem a minősíthetetlenül viselkedő AB, és a zsaroló-csomaggal készülő Bell is. Miért nem látszott a fején semmi, mikor otthagyta a pályát? Miért nem szólt a KC után, hogy baj van? Most miért kérhet több pénzt, mert 'látjátok, hogy nélkülem senkik vagytok'?
Többismeretlenes egyenlet, úgyhogy nem mi fejtjük meg.
A coaching staffra visszatérve:
Tomlin (HC), Haley (OC) és Butler (DC) marad, de Danny Smith (ST) repül. Mert megérdemli 😊
Mann (WR) nyugdíjba megy
Munchak (OL), Fichtner (QB), Mitchell (DL), Olsavsky (ILB), Daniels (TE) és Saxon (RB) marad
Porter (OLB) és Lake (DB) repül. És az orvosi stábra is ráférne némi vérfrissítés 😊
Ezek tippjeim.
AlterEgó
bell elvileg azt olvastam amit belinkeltetek ide, hogy mar serulessel bajlodva nyomta a pot. Es hogy nem szolt senkinek errol. Szoval ha igaz, akkor mar 2 es egy pici meccset nyomott le igy , hacsak nincsenek rola uj infok persze.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
Gyurci77
Oh wait, az OC-nak köze van a SB ontender keret összeállásához? Tomlinnak nincs köze a Game (plan)(call)managementhez? Ha OC csere lesz, BigBen sztem szögre akasztja inkább. Egyelőre csak valószínű, hogy az asszonnyal nem egyeztetett még és kapott volna sordófával ha lenyilatkozza azt, ami közös megbeszélés tárgyát képezi náluk. De komolyra fordítva, valószínű, hogy ő is várja, hogy mi lesz az offseason mottója a csapatnál.De ez nem újdonság.
Nem hangzottak el reális opciók, pedig én is kíváncsian olvasnám, ki kit tart MOST jobb opciónak OC poszton, aki nem kelt el, nincs érvényes OC-HC szerződése stb. tehát reális. Sztem Fichtner az egyetlen reális opció. Whiz-t bírtam én is anno, Arians-t nem kfejezetten. Ő kivégezné a védelmünket a bigplay offenzével és a BB miracle is megkopott már PO-ban pedig sosem működött igazán néhány esettől eltekintve.Arians offense-e mellé kellett egy korszakos védelem, ami meccsben tud tartani bárki ellen, míg megjön a "csoda"
Spy
Ugy ertem, hogy o tudott kreativ lenni es az akkori Bettis futo csapatbol, csinalt egy passz csapatot. Csak a po ra. Es pont ezt hianyoljuk most nem, hogy kellene egy jo game plan egy ket merkozesre. Na O whizy ezt akkor egyik hetrol a masikra kepes volt megtenni. Szoval nem hiszem, hogy ilyen nyeletlen fejsze jatekokat hivna be. Ha megvaltoznak a korulmenyek. Mert egyszer nekem mar biztonyitott. Persze reg volt. Es kellett hozza kreativitas.

De meg tudta tenni, amit most hianyolunk. Krativ jatek. Es nem hinnem, hogy o nem tudna dink and dunk jatekot hivni es mellette kreativ lenni. Stb. De mivel reg volt az ido is szepiti az emlekeket. De azt tudom mindenki agyon keszult a futasunkra es mi meg szepen majdnem csak passzoltunk. Mikor volt ilyen haley vel? Vagy ariansal ilyen nagy Trukkos valtas? Es jo strategia kidolgozasa? Nem emlekszem ra. Mert mindig ugyanazok a playek mentek. Kb. Amitol regen es most is sokan falhoz allnak.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Eközben Mobile (Ala)-ban: 2 játékos neve került egy mondatba eddig a steelers-el. Nem érdeklődés v., inetrjú szinten, de:

Haason Reddick (érdekes név) 6'1 237lb ILB: He's an ultra-versatile player. If you think of Lawrence Timmons -- and I'm not saying Reddick is Timmons -They use him as a cover guy but also they bring him on the rush in certain situations. That's where I think Reddick fits. I've been told he'll test well, too, at the combine and his pro day. His arrow is pointed way up from what I've seen here.
Timmons-hoz hasonlítják, egy sokoldalú ILB, aki coverben és blitz-ben is jó lehet LT-hez hasonlóan, és jó 40yardot várnak tőle a kombájnon. Saját maga szeint a 4.40 alatt akar futni. Cíp párja lehetne Sacinak
Kötődés nr2: Matakevich OLB párja volt a Temple védelmében, most is tartják a kapcsolatot. CB-ként kezdett egyetemen onnan hízott fel. Dícsérik a Senior Bowl edzésein.Most ILB-ben és OLB-ben is próbálgatják.


Nathan Peterman QB, PITT Ő ugye helyi srác, a Steelers árnyékában, BigBen mentoráltja. Egyelőre nem dícsérik, nem is érdeklődünk iránta, de valószínűleg így is tudunk eleget ahhoz hogy akarjuk vagy épp ne akarjuk ha esetleg Jones nem kap szerződést.

Ha esetleg valaki nézni akarja a szombati meccset, vagy az edzéseket (adja az NFL Network)
Spy
Peterman elképesztő éveket nyomott most a PITT-ben, de valahogy nem hiszem, hogy benne lenne a frencsájz QB...de én drukkolok neki persze.
Klaci79
mivan?
azta gyereket be kő húzni, most már nem pacsmagolhatunk, sőt ugye négy-öt kör körül várható- mi előbb fogunk húzni...
 www.youtube.com/watch?v=Akb3XWfW-4Q
sutianap
Én örülnék neki 4-5 körül, de attól még nem tartom nfl szintű qb-nak...de ne legyen igazam...(ha hozzánk jön 😊 )
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Eközben Mobile (Ala)-ban: 2 játékos neve került egy mondatba eddig a steelers-el. Nem érdeklődés v., inetrjú szinten, de:

Haason Reddick (érdekes név) 6'1 237lb ILB: He's an ultra-versatile player. If you think of Lawrence Timmons -- and I'm not saying Reddick is Timmons -They use him as a cover guy but also they bring him on the rush in certain situations. That's where I think Reddick fits. I've been told he'll test well, too, at the combine and his pro day. His arrow is pointed way up from what I've seen here.
Timmons-hoz hasonlítják, egy sokoldalú ILB, aki coverben és blitz-ben is jó lehet LT-hez hasonlóan, és jó 40yardot várnak tőle a kombájnon. Saját maga szeint a 4.40 alatt akar futni. Cíp párja lehetne Sacinak
Kötődés nr2: Matakevich OLB párja volt a Temple védelmében, most is tartják a kapcsolatot. CB-ként kezdett egyetemen onnan hízott fel. Dícsérik a Senior Bowl edzésein.Most ILB-ben és OLB-ben is próbálgatják.


Nathan Peterman QB, PITT Ő ugye helyi srác, a Steelers árnyékában, BigBen mentoráltja. Egyelőre nem dícsérik, nem is érdeklődünk iránta, de valószínűleg így is tudunk eleget ahhoz hogy akarjuk vagy épp ne akarjuk ha esetleg Jones nem kap szerződést.

Ha esetleg valaki nézni akarja a szombati meccset, vagy az edzéseket (adja az NFL Network)
Spy
Peterman elképesztő éveket nyomott most a PITT-ben, de valahogy nem hiszem, hogy benne lenne a frencsájz QB...de én drukkolok neki persze.
Klaci79
mivan?
azta gyereket be kő húzni, most már nem pacsmagolhatunk, sőt ugye négy-öt kör körül várható- mi előbb fogunk húzni...


Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
Ne is hidd el, Soldi. Mert nem lesz. A probléma rendszerszintű, Big Ben ezért jött a dumával. Itt nem csak az edzők a ludasak a NE blamáért, hanem a minősíthetetlenül viselkedő AB, és a zsaroló-csomaggal készülő Bell is. Miért nem látszott a fején semmi, mikor otthagyta a pályát? Miért nem szólt a KC után, hogy baj van? Most miért kérhet több pénzt, mert 'látjátok, hogy nélkülem senkik vagytok'?
Többismeretlenes egyenlet, úgyhogy nem mi fejtjük meg.
A coaching staffra visszatérve:
Tomlin (HC), Haley (OC) és Butler (DC) marad, de Danny Smith (ST) repül. Mert megérdemli 😊
Mann (WR) nyugdíjba megy
Munchak (OL), Fichtner (QB), Mitchell (DL), Olsavsky (ILB), Daniels (TE) és Saxon (RB) marad
Porter (OLB) és Lake (DB) repül. És az orvosi stábra is ráférne némi vérfrissítés 😊
Ezek tippjeim.
AlterEgó
Danny Smith-t én is elképzelhetőnek tartom, de nálam maradhatna, mert egy kiváló szakember, noha most valóban szar éve volt. Mannban csak reménykedni tudok, hogy vállal még egy évet. Porter szerintem is könnyen repülhet, viszont szerintem Lake tuti marad, idén abszolút megmentette az állását, egyrészt az egész sec sokat fejlődött, de a 2 rookie-n különösen látszik a jó munka.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Eközben Mobile (Ala)-ban: 2 játékos neve került egy mondatba eddig a steelers-el. Nem érdeklődés v., inetrjú szinten, de:

Haason Reddick (érdekes név) 6'1 237lb ILB: He's an ultra-versatile player. If you think of Lawrence Timmons -- and I'm not saying Reddick is Timmons -They use him as a cover guy but also they bring him on the rush in certain situations. That's where I think Reddick fits. I've been told he'll test well, too, at the combine and his pro day. His arrow is pointed way up from what I've seen here.
Timmons-hoz hasonlítják, egy sokoldalú ILB, aki coverben és blitz-ben is jó lehet LT-hez hasonlóan, és jó 40yardot várnak tőle a kombájnon. Saját maga szeint a 4.40 alatt akar futni. Cíp párja lehetne Sacinak
Kötődés nr2: Matakevich OLB párja volt a Temple védelmében, most is tartják a kapcsolatot. CB-ként kezdett egyetemen onnan hízott fel. Dícsérik a Senior Bowl edzésein.Most ILB-ben és OLB-ben is próbálgatják.


Nathan Peterman QB, PITT Ő ugye helyi srác, a Steelers árnyékában, BigBen mentoráltja. Egyelőre nem dícsérik, nem is érdeklődünk iránta, de valószínűleg így is tudunk eleget ahhoz hogy akarjuk vagy épp ne akarjuk ha esetleg Jones nem kap szerződést.

Ha esetleg valaki nézni akarja a szombati meccset, vagy az edzéseket (adja az NFL Network)
Spy
Peterman elképesztő éveket nyomott most a PITT-ben, de valahogy nem hiszem, hogy benne lenne a frencsájz QB...de én drukkolok neki persze.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
...ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
Ne is hidd el, Soldi. Mert nem lesz. A probléma rendszerszintű, Big Ben ezért jött a dumával. Itt nem csak az edzők a ludasak a NE blamáért, hanem a minősíthetetlenül viselkedő AB, és a zsaroló-csomaggal készülő Bell is. Miért nem látszott a fején semmi, mikor otthagyta a pályát? Miért nem szólt a KC után, hogy baj van? Most miért kérhet több pénzt, mert 'látjátok, hogy nélkülem senkik vagytok'?
Többismeretlenes egyenlet, úgyhogy nem mi fejtjük meg.
A coaching staffra visszatérve:
Tomlin (HC), Haley (OC) és Butler (DC) marad, de Danny Smith (ST) repül. Mert megérdemli 😊
Mann (WR) nyugdíjba megy
Munchak (OL), Fichtner (QB), Mitchell (DL), Olsavsky (ILB), Daniels (TE) és Saxon (RB) marad
Porter (OLB) és Lake (DB) repül. És az orvosi stábra is ráférne némi vérfrissítés 😊
Ezek tippjeim.
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Eközben Mobile (Ala)-ban: 2 játékos neve került egy mondatba eddig a steelers-el. Nem érdeklődés v., inetrjú szinten, de:

Haason Reddick (érdekes név) 6'1 237lb ILB: He's an ultra-versatile player. If you think of Lawrence Timmons -- and I'm not saying Reddick is Timmons -They use him as a cover guy but also they bring him on the rush in certain situations. That's where I think Reddick fits. I've been told he'll test well, too, at the combine and his pro day. His arrow is pointed way up from what I've seen here.
Timmons-hoz hasonlítják, egy sokoldalú ILB, aki coverben és blitz-ben is jó lehet LT-hez hasonlóan, és jó 40yardot várnak tőle a kombájnon. Saját maga szeint a 4.40 alatt akar futni. Cíp párja lehetne Sacinak
Kötődés nr2: Matakevich OLB párja volt a Temple védelmében, most is tartják a kapcsolatot. CB-ként kezdett egyetemen onnan hízott fel. Dícsérik a Senior Bowl edzésein.Most ILB-ben és OLB-ben is próbálgatják.


Nathan Peterman QB, PITT Ő ugye helyi srác, a Steelers árnyékában, BigBen mentoráltja. Egyelőre nem dícsérik, nem is érdeklődünk iránta, de valószínűleg így is tudunk eleget ahhoz hogy akarjuk vagy épp ne akarjuk ha esetleg Jones nem kap szerződést.

Ha esetleg valaki nézni akarja a szombati meccset, vagy az edzéseket (adja az NFL Network)

Szerkesztette: Spy
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
Gyurci77
Oh wait, az OC-nak köze van a SB ontender keret összeállásához? Tomlinnak nincs köze a Game (plan)(call)managementhez? Ha OC csere lesz, BigBen sztem szögre akasztja inkább. Egyelőre csak valószínű, hogy az asszonnyal nem egyeztetett még és kapott volna sordófával ha lenyilatkozza azt, ami közös megbeszélés tárgyát képezi náluk. De komolyra fordítva, valószínű, hogy ő is várja, hogy mi lesz az offseason mottója a csapatnál.De ez nem újdonság.
Nem hangzottak el reális opciók, pedig én is kíváncsian olvasnám, ki kit tart MOST jobb opciónak OC poszton, aki nem kelt el, nincs érvényes OC-HC szerződése stb. tehát reális. Sztem Fichtner az egyetlen reális opció. Whiz-t bírtam én is anno, Arians-t nem kfejezetten. Ő kivégezné a védelmünket a bigplay offenzével és a BB miracle is megkopott már PO-ban pedig sosem működött igazán néhány esettől eltekintve.Arians offense-e mellé kellett egy korszakos védelem, ami meccsben tud tartani bárki ellen, míg megjön a "csoda"
Spy
Arians mindig is alkalmazkodott a kerethez. Továbbá neki nem volt elit O-fala nálunk, így nem is lehetett kiemelkedő teljesítményt várni az O-tól. Ugyanakkor ezerszer kreatívabb, mint Haley. És ezerszer konzervatívabb, amikor a helyzet azt kívánja.

De nem is ez a lényeg. Az egyetlen reális opció valóban Fichtner, ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.
Soldados
A kreativitást én is hiányolom ebből az edzői gárdából, nem csak Haley-ből, nálam ez nem egyszemélyi felelősségként jön le, De Ariansról nekem más emlékképeim vannak a meccsekről. Nyilván az OL-t adom, És ez mindent megváltoztat De én úgy láttam, míg OL-ban a "hit someone when he scrambles" volt a terv. a BB-nek a gameplan a "scramble when they don't hit someone"-re alapult. Ha nem jött be laughable OLine voltunk, ha bejött akkor meg who's laughing now OLine.

Egyébként szívesen megtudnám, hogyan áll össze egy full gameplan odakint, ha valakinek van tudomása ilyen irodalomról, ne tarsa magában,
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Roethlisberger újra megszólalt, megvédte AB-t és kijelentette, hogy jövőre is egy csapatban akar vele játszani.
"Im happy he’s on our team and Im excited about the future with AB," Roethlisberger said. "AB and I communicate a lot, we talk a lot. I know he wants to be great and wants to win and be the best. We'll continue to communicate so that we can all be better."
"I’m not by any means saying that I’m not coming back. I’m just saying that at this point in my career that it’s prudent to evaluate"
A kétnapos parasztvakítás lezárva, foglalkozhatunk Kleinheisler szinkrontolmács jövőjével... 😊
AlterEgó
Nagy kópé ez a BigBen ezek szerint.. Ezek szerint csak szeretetre vàgyott ezért dobta be a visszavonulok dumàt. Mindenki ajnàrozta vigasztalta, szeretgette aztàn làss csodàt marad! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich