Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Te Gabi, mi ez az állandó lolozás?

Tövis meg szerintem azért rájött, hogy neki kb. vége mindennek, ha még egy dolgot elront. Onnan kukabúvár NFL szinten. (Kivéve nyúinglend, mer bbből kinézem, hogy csak azért is alkalmaznák egy sb erejéig, főleg, ha nincs gronk.. )
kishaszi
Csak ramragadt mostansag ez az unokahugomtol. A laughing out loud vagy a lot of laugh: amikor hallok egy olyan dolgot, ami nagyon vicces nekem. Es nem birom ki szotlanul, nevetes nelkul vagy hosszas röhögés nelkul. Ezek helyett a hangosan felnevetes helyett hasznalom, vagy a csunyan irva rohoges helyett. Vagy csak a sima 😀 helyett. Ami nem adja vissza annyira. Foleg hogy meg sem jeleniti itt nemelyik smileyt. Bad habit. Nem hobbit.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
DeWill-t megkérdezték Houstonban Pizza Hut nagykövetként a régi pizzafutár korszakáról, nomeg egyebek mellett a meccsről is. Jó fej volt, azt mondta a Panthers időkből nem bírja a Falconst, a Steelersnél nem szereti a Patriots-t, nem bánná,ha mindkettő kikapna.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kaja!
 www.steelersdepot.com/2017/02/2017-nfl-draft-player-profiles-miami-qb-brad-kaaya/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Megfontoljuk....azért ez nem ugyanaz. Én azt "hallottam ki" ebből, hogy ha nem kell senkinek, akkor alacsony fizuért benne lehet a pakliban. Igen, vele nem megyünk PO-ba, de ha ég a ház adott esetben egy x-es rekordot a game managementtel lehet behúzhatunk vele. Kellenek viszont a célpontok, mert ugye ha emlékszünk a tavalyi szezonban Bryant kapott el neki egy-egy olyan lasztit, amit idén szinte senkitől nem láttunk Brownon kívül.

Egyébként meg ott volt, hogy bezony a draft boardunkon keményen ott lesz a QB felhozatal (is)....
Klemó
Ha meg feltrade es egy jo qb jon, akkor felolem maradhat igy 3. szamunak. Tudom nem lesz ez, de sajnos egy ben utani QB altalaban csak korai pickel szokott bevalni, vagy azzal sem. Tudom neha johet kesobbi korben is makkal. De az ritkabb. De ne csinaljuk azt, hogy huzunk egy qbt a sokadik helyen mert kell, es olyan kesei picknel mar nem lesz bent senki ertelmes. Es csak huzunk valakit. Lj kettot. Bar nem tudom ben mit mondott a csapatnak. Ezt jo lenne tudni.
gabistar
OLB és WR needünk (Bryant kapcsán hiába látunk tisztábban szinte biztos, hogy nem kockáztatjuk meg, hogy rá építünk) van amit elöl kell húznunk, de ezen felül mindenhova prospect elég. Ebből következően QB simán jöhet elöl, és még nekem akár a 2. körben is. (persze nem ismerem az idei felhozatalt, érdemes-e idén és kire picket adni)
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te Gabi, mi ez az állandó lolozás?

Tövis meg szerintem azért rájött, hogy neki kb. vége mindennek, ha még egy dolgot elront. Onnan kukabúvár NFL szinten. (Kivéve nyúinglend, mer bbből kinézem, hogy csak azért is alkalmaznák egy sb erejéig, főleg, ha nincs gronk.. )

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem tetszik ez a hozzáállás:
Martavis Bryant ‏@ThaBestUNO 21h21 hours ago
More
I don't need nobody to believe in me I know I believe in me plus my family and agents I will show everyone and that's on my kids!!
Klaci79
En ugy vagyok ezzel: ne csak a szam jarjon, hanem a tetteim beszeljenek helyettem. LOL.

Kicsit kezd mar tul sokszor ez a story elojonni tole. Konnyu ezt azt mondani, igergetni. De betartani az mar mas teszta. Persze, kell az elhivatottsag is. De azt eleg egyszer elmondani (esetleg elrontania jovore). Nem kell allandoan ismetelgetnie, mint a beragadt tu a zenet. De neked legyen igazad persze...

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nekem tetszik ez a hozzáállás:
Martavis Bryant ‏@ThaBestUNO 21h21 hours ago
More
I don't need nobody to believe in me I know I believe in me plus my family and agents I will show everyone and that's on my kids!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Chris Boswell 1év ERFA tender
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Megfontoljuk....azért ez nem ugyanaz. Én azt "hallottam ki" ebből, hogy ha nem kell senkinek, akkor alacsony fizuért benne lehet a pakliban. Igen, vele nem megyünk PO-ba, de ha ég a ház adott esetben egy x-es rekordot a game managementtel lehet behúzhatunk vele. Kellenek viszont a célpontok, mert ugye ha emlékszünk a tavalyi szezonban Bryant kapott el neki egy-egy olyan lasztit, amit idén szinte senkitől nem láttunk Brownon kívül.

Egyébként meg ott volt, hogy bezony a draft boardunkon keményen ott lesz a QB felhozatal (is)....
Klemó
Ha meg feltrade es egy jo qb jon, akkor felolem maradhat igy 3. szamunak. Tudom nem lesz ez, de sajnos egy ben utani QB altalaban csak korai pickel szokott bevalni, vagy azzal sem. Tudom neha johet kesobbi korben is makkal. De az ritkabb. De ne csinaljuk azt, hogy huzunk egy qbt a sokadik helyen mert kell, es olyan kesei picknel mar nem lesz bent senki ertelmes. Es csak huzunk valakit. Lj kettot. Bar nem tudom ben mit mondott a csapatnak. Ezt jo lenne tudni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Megfontoljuk....azért ez nem ugyanaz. Én azt "hallottam ki" ebből, hogy ha nem kell senkinek, akkor alacsony fizuért benne lehet a pakliban. Igen, vele nem megyünk PO-ba, de ha ég a ház adott esetben egy x-es rekordot a game managementtel lehet behúzhatunk vele. Kellenek viszont a célpontok, mert ugye ha emlékszünk a tavalyi szezonban Bryant kapott el neki egy-egy olyan lasztit, amit idén szinte senkitől nem láttunk Brownon kívül.

Egyébként meg ott volt, hogy bezony a draft boardunkon keményen ott lesz a QB felhozatal (is)....
Klemó
Nem mondhatta januárban, hogy kivágjuk mint Mancikát...ilyentájt még mindenki evidenciában van. Udvaroltunk anno Kuzennek is, Dak-nak is, most is lesz vacsi. De nem kell keresni, Pat Mahomes. Igazi scramble hero, passzgyárból jön, fal és futójáték nélkül, gyakorlatilag egész évben futott az életéért, de abban jó. Nagy gunslinger borzasztó technikával (súlyelosztás, láb stb.) -hátrálva dobja a lézert is, ha éppen mozog a lába- de olyan szerethető. A többi langyosvíz. Remélem csúszik mint csiga nyálon, de már kúszik felfelé sajnos. Hiányzik a jó öreg Charlie...Nem nyertünk vele sem, de szerettük.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Megfontoljuk....azért ez nem ugyanaz. Én azt "hallottam ki" ebből, hogy ha nem kell senkinek, akkor alacsony fizuért benne lehet a pakliban. Igen, vele nem megyünk PO-ba, de ha ég a ház adott esetben egy x-es rekordot a game managementtel lehet behúzhatunk vele. Kellenek viszont a célpontok, mert ugye ha emlékszünk a tavalyi szezonban Bryant kapott el neki egy-egy olyan lasztit, amit idén szinte senkitől nem láttunk Brownon kívül.

Egyébként meg ott volt, hogy bezony a draft boardunkon keményen ott lesz a QB felhozatal (is)....

Szerkesztette: Klemó
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Állítólag Landry Jones visszajön jövőre, is. 😕 Rooneyék valamiért szeretik.
polamalu
valoszinuleg azert mert rajta kivul senkink sincs. De en nem sokat tudok rajta szeretni. Egy sima egyszeru 3. szamu qb szint. Arra jo. Masra nem igazan. Mert ennyi ido alatt talan egy meccset nyert velunk meg, amit felig kezdett, aztan a kovetkezot bukta.

Nekem nagyon nagy tuske a szememben. Foleg azert is, mert azt hiszem 2. qb nk leserulese utan {grad}, nem hoztunk senkit potolni a helyet. Es igy landry lett a 2. szamu qb barmifele verseny nelkul, vagy bizonyitas nelkul. Vagy akar anelkul is hogy megerdemelne a 2. qb poziciot, mert jobb mint a tobbiek stb .Meg csak nem is hoztunk senkit sem a kiesett tapasztalt, es addig elfogadhato csere qb {grad} altal meguresedett qb posztra senkit sem.

Pedig az ordog sosem alszik alapon, mi mindig 3 qb vel mentunk neki minden szezonnak mostanaban. Es kell a tapatsztalt, nflt gyozelmeket, sikereket stb mar megelt, vagy csak onmagarol olyan kepet alkoto qb, aki tenyleg tudja potolni par meccsre bent ha kell. Stb. Es pl ne kelljen azt latni, hogy amikor ben leserult es allt az oldalvonalnal, akkor lj palyan volt. Ben harci diszben, mert nem volt tobb qb nk. Es ha LJ out, akkor bennek kellett volna vissza mennie... Na mar csak ezert sem. Meg ne adjuk LJ nak oda a masodik posztot, ha nem biztos hogy meg is erdemli. Es hat megerdemeli? Biztos jo ember, jo csapatjatekos, de kozeleben sincs a kezdo, sot meg megkockaztatom a masodik szinthez sem. Inkabb a 2.5 lenne a jo beosztas neki.

Es ha iden sem hozunk, akkor marad egy concussion eseten vagy barmi apro dolog eseten LJ es a fogunk szivasa ha ben nem tud kezdeni. Remelem hoznak 2. v 3. szamu veteran qb t . A szam nem lenyeg csak hogy tapasztalt, megbizhato legyen. Aki ha netan kell tud meccset levezetni. Mert LJ nem tud. Sajna. Es meg akkor is eletveszelyes, amikor csak par dobasra megy fel, mert lehet rajta latni, hogy o sem hiszi el hogy meg tudja csinalni amit kell.

Es johet az int, homaly passz stb. Hiaba eroltetjuk mert draftoltuk stb. Csere qb nak 3. nak jo max nekem. Ha mint irtam, van valaki aki tenyleg nyert mar meccset es el is hiszi magarol stb veterean...

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag Landry Jones visszajön jövőre, is. 😕 Rooneyék valamiért szeretik.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A csapat állítólag szorgalmazza, hogy 2018-ban Mexikóban játssza az egyik meccsét. Sajna ez arra utal, hogy akkor sem fognak újra Londonba jönni.

De hát ha hegy nem megy Mohamedhez... 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát akkor ez is kitudódott: "The Steelers are not expected to re-sign the draft bust free agent OLB Jarvis Jones." Köszönjük, Jónás, várakozz a ha(l)lban. 😊

Mock drafts (néhány első körös tipp):
DE Dawuane Smoot (Illinois), OLB/DE Takkarist McKinley (UCLA), DE/OLB Charles Harris (Missouri), CB Adoree' Jackson (USC), OLB Tim Williams (Alabama), WR Corey Davis (Western Michigan), CB Sidney Jones IV (Washington)
AlterEgó
Pedig mennyire vartuk. Es mennyien vartuk mint a messiast. Es mindenki azt gondolta, hogy o vegre megoldja az olb needet a jobb oldalon. Lol. Nem jott be.
gabistar
Azért no, legyünk objektívek. Ádi pont megjósolta, hogy szart sem fog érni. Igaz ami igaz, ha jók az emlékeim, akkor ő a futás elleni és a coverage-ban mutatott védekezési hiányosságaira vezette vissza ezt elsősorban, de emellett azt is kiemelte, hogy fizikailag gyenge.....az előbbire azért nem lehetett panaszunk, de összességében egy nagy lószar lett a 4 éves teljesítménye. (itt jegyezném meg, hogy Ádi Bell kapcsán is elégedett volt elsőre, mielőtt azt gondolnánk, hogy ezt a draftot ő érezte meg jól.... 😊)

Az az érdekes, hogy a draft előtt nem foglalkozott a stáb vele sokat, nem nézték meg, mert úgy voltak vele, hogy biztosan kimegy addigra amíg mi húzunk. Nem ment ki és ösztönből behúzták.....hát azóta kiderült, hogy nem kellett volna.
Klemó
ok akkor ugy mondom hogy kb minden mock draft, szakerto, szurkolo szerette volna majdnem jj.t mert erre a posztra kellett es az egyetemen jo volt ezen a poszton. es mi no brainerkent behuztuk amikor oda kerult. Szoval igy ertettem. Es az elet bebizonyitotta, hogy tevedni emberi.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rövid híreink:
- Coatesnak megműtötték az ujját, Vince Williamsnek a vállát
- Lehet Bellre is kisebb műtét vár
- Greg Warren LS is aláírt 1 újabb évre
Soldados
Na akkor mostmar valaszt kaptunk megint arra, hogy mekkora wr need volt. Es hogy Coates miert jatszott gyengen ev vege fele is. Tudtuk hogy serult, de azt hittem hogy meggyogyult valamennyire belole.

Bryantre nem lehet alapoznit is mondtam mar ev eleje ota. Bar remelem rank cafol. De a csapat nem fog vele teljesen szamolni. Es lesz b terv.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rövid híreink:
- Coatesnak megműtötték az ujját, Vince Williamsnek a vállát
- Lehet Bellre is kisebb műtét vár
- Greg Warren LS is aláírt 1 újabb évre


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az év végi Rooney-interjúban most semmi különös nem hangzott el:
- Szeretnénk, ha Bell és AB maradna
- BB valszeg lesz 2017-ben is, ennek ellenére valszeg lesz QB-draft
- Harrison jöhet vissza 2017-ben is
- Bryantre nem lehet alapozni
- nem számít büntetésre Bell sérülése kapcsán


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Tüszi is aláírt egy évre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Tomlin ofenz draft
1. Kör Pouncey-Decastro/ Mendehall
2. Kör Gilbert-Bell/ Sweed, Urbik, Adams
3. Kör Sanders-Wallace/ Spaeth, Weathon, Archer, Coates
4. Kör / Hills, Bryant, Hawkins
5. Kör JJames/ Dixon, Scott, Rainey, LJones, Summers
6. Kör AB/ Stephenson, Summers, Keith Williams, Clemons, Wesley Johnson, JustiBrown
7. Kör / Ayers, Blacheflowers, Paulson, Beachum, Batch, Dwyer, Shipley, David Johnson, Baker

Akkor az összesen 83 pikkből 39 ment az offenzbe, a 30 prémium pickből ( top100) 15, viszont a 10 elsőkörből csak 3. Ezen túl a második körben kiválastott Sweed,Urbik,Adams triót csak a Weathon-Archer-Coates hármas veri le. 2012 óra nem húztunk elsőköröst, 4 éve! 5 éve meg második köröst se! Szóval ez a csilli ofenzünk, aminek nincs mélysége. Ezér beszél BigBen, baszki úgy, hogy Bell-Brown párossal tárgyalnunk kell. Tehát mijen fegyvereket is kapott Haley? Ki is a hunyó.
Mer mindent belebasztunk a D-be és ki mond csődöt? A mostmár mondhatóan lebutított cover2 defenz a fasza gyors gyerekekkel, csak kell nekik még pár év míg valami Lebeau rész rájukragad. Igen fejlődtek, de ha azt hiszed más ofenz kordinátor nem nézte a JMD lemeccselést, akkor tévedsz.
sutianap
Igazodjunk akkor! Tomlin defense draft 😊
kiemelve, aki nem kuka, plusz aláhúzva, aki még aktív is...

1. kör: A. Burns, B. Dupree, R. Shazier, C. Heyward, L. Timmons, E. Hood, J. Jones
2. kör: S. Davis, S. Tuitt, S. Golson, J. Worilds, L. Woodley
3. kör: J. Hargrave, S. Spence, C. Brown, K. Lewis
4. kör: D. Grant, S. Thomas, A. Ta'amu, C. Allen, T. Gipson, R. McBean
5. kör: S. Richardson, T. Hawthorne, C. Carter, C. Butler, J. Burnett, W. Gay
6. kör: T. Feeney, L.T. Walton, A. Chickillo, J. Zumwalt, D. McCullers, V. Williams, R. Harris, M. Humpal, R. Mundy
7. kör: T. Matakevich, G. Holliman, N. Williams, T. Frederick, D. Worthington

Ebből top 100-ban csak Heyward van. Matakevich, L.T. Walton, Chickillo, McCullers és Vince Williams kiegészítő emberek, maximum rotációban vannak. Gayről vagy jót vagy semmit, inkább az utóbbi.
Burns, Davis, Dupree és Hargrave újonc, bennük bízhatunk. Marad nekünk a kiváló Tuitt, plusz Shazier és Timmons, utóbbi lejáró szerződéssel, előbbi pedig tényleg első körösnek megfelelő teljesítménnyel. Ezt sem nevezhetjük örömtelinek.

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomlin ofenz draft
1. Kör Pouncey-Decastro/ Mendehall
2. Kör Gilbert-Bell/ Sweed, Urbik, Adams
3. Kör Sanders-Wallace/ Spaeth, Weathon, Archer, Coates
4. Kör / Hills, Bryant, Hawkins
5. Kör JJames/ Dixon, Scott, Rainey, LJones, Summers
6. Kör AB/ Stephenson, Summers, Keith Williams, Clemons, Wesley Johnson, JustiBrown
7. Kör / Ayers, Blacheflowers, Paulson, Beachum, Batch, Dwyer, Shipley, David Johnson, Baker

Akkor az összesen 83 pikkből 39 ment az offenzbe, a 30 prémium pickből ( top100) 15, viszont a 10 elsőkörből csak 3. Ezen túl a második körben kiválastott Sweed,Urbik,Adams triót csak a Weathon-Archer-Coates hármas veri le. 2012 óra nem húztunk elsőköröst, 4 éve! 5 éve meg második köröst se! Szóval ez a csilli ofenzünk, aminek nincs mélysége. Ezér beszél BigBen, baszki úgy, hogy Bell-Brown párossal tárgyalnunk kell. Tehát mijen fegyvereket is kapott Haley? Ki is a hunyó.
Mer mindent belebasztunk a D-be és ki mond csődöt? A mostmár mondhatóan lebutított cover2 defenz a fasza gyors gyerekekkel, csak kell nekik még pár év míg valami Lebeau rész rájukragad. Igen fejlődtek, de ha azt hiszed más ofenz kordinátor nem nézte a JMD lemeccselést, akkor tévedsz.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Az azért ritka, hogy 1 drafton több körben is találsz gyöngyszemet. És valóban nem a kezdőkre gondolok én sem. A 74-es azért is legendás, mert 4 későbbi HoF-ot húztunk be. Ilyen azt hiszem azóta sem történt. Nem mondom, hogy Heyward vagy Gilbert valaha is lehet Hof, de jelenleg a posztjaik legjobbjai közt vannak valóban. Ha csak minden draft legalább ennyire sikeres lenne......
polamalu
2010-es draft:
1.kör: Pouncey, 3.kör:Sanders, 6.kör: A.Brown

2012
1.kör: DeCastro, 7.kör:Beachum

3. és 6. körben húzni 1 számú elkapót, az nem rossz, meg kezdő LT-t a 7. -ben..., az alap az lenne, hogy 1.körben nem szimpla kezdőt, hanem meghatározó játékost kell(ene) húzni, és ha a következő 5 körben csak 1 kezdőt sikerül találni, akkor az a class rendben van. Ezért is fontos hogy az első pick semmiképp ne legyen homály.
Jan
Bocsánat nem fogalmaztam jól. a Több nekem nem 2-t jelent. A HoF-s részt nem cáfoltad 😀
polamalu
Miért cáfolnám? 😊

Szvsz ha minden drafton sikerül hozni 2 jó kezdőt, meg 1-2 kiegészítő játékost, az teljesen korrekt. Ennél nagyobb elvárás nem reális. Szerintem olyan csapat nincs a ligában, aki hosszú távon minden évben tud húzni kettőnél több jó kezdőt.
Azért teszem hozzá hogy jó, mert ugye J.Jones is kezdett nálunk, de nyilván nem az ilyenekre gondolok.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elmult évek az hány év?
Kik ezek?
Janek
Nem konkrét, de a kezdőink jó része saját draftolt, az elit, vagy kiemelkedő játékosainknak pedig mindegyike: BigBen, Bell, AB, Bryant, DeCastro, Pouncey, Gilbert, Heyward, Tuitt, Hargrave, Shazier, Timmons, Dupree, Burns, Davis, Gay. De a kiegészítők között is jó néhány saját van: Jesse James, Coates, Wheaton, David Johnson, LT Walton, McCullers, Chickillo. És rengeteg jó UDFA is van, akik csak nálunk voltak aktív rosteren idény közben: Harrison, Boswell, Berry, Foster, Villanueva, Rogers.

Beszélhetünk az elengedett saját draftoltakról is: Keenan Lewis, Beachum, Sanders, Wallace. Mendenhall, Worilds, Woodley, Holmes, Spaeth.

Lehet vkiket kihagytam, de ez a Tomlin éra 10 évének termése, ami azért igen szép termés. A meghatározó játékosaink közül csak Green, Mitchell, Cockrell, DHB és DeWill jött máshonnan.

Nyilván lehet gyengébb évet találni, de összességében kifejezetten jól draftolunk, így jött össze a TOP3 roster. A bustok közé Jarvis Jones-t sorolnám, meg mondjuk Ziggy Hoodot, bár utóbbi még jelenleg is kezdő a ligában, de mondjuk nem elsőkörös szint. Ezen kívül még Mike Adams volt teljes bukta a korai körökből és 2-3 CB bukta volt még középső körökből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Elmult évek az hány év?
Kik ezek?

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elmúlt évek draftjai rendkívül jól sikerültek. Ugyanis nagyrészt draftokból építettünk egy TOP3-as rostert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!