Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
Gyurci77
Oh wait, az OC-nak köze van a SB ontender keret összeállásához? Tomlinnak nincs köze a Game (plan)(call)managementhez? Ha OC csere lesz, BigBen sztem szögre akasztja inkább. Egyelőre csak valószínű, hogy az asszonnyal nem egyeztetett még és kapott volna sordófával ha lenyilatkozza azt, ami közös megbeszélés tárgyát képezi náluk. De komolyra fordítva, valószínű, hogy ő is várja, hogy mi lesz az offseason mottója a csapatnál.De ez nem újdonság.
Nem hangzottak el reális opciók, pedig én is kíváncsian olvasnám, ki kit tart MOST jobb opciónak OC poszton, aki nem kelt el, nincs érvényes OC-HC szerződése stb. tehát reális. Sztem Fichtner az egyetlen reális opció. Whiz-t bírtam én is anno, Arians-t nem kfejezetten. Ő kivégezné a védelmünket a bigplay offenzével és a BB miracle is megkopott már PO-ban pedig sosem működött igazán néhány esettől eltekintve.Arians offense-e mellé kellett egy korszakos védelem, ami meccsben tud tartani bárki ellen, míg megjön a "csoda"
Spy
Arians mindig is alkalmazkodott a kerethez. Továbbá neki nem volt elit O-fala nálunk, így nem is lehetett kiemelkedő teljesítményt várni az O-tól. Ugyanakkor ezerszer kreatívabb, mint Haley. És ezerszer konzervatívabb, amikor a helyzet azt kívánja.

De nem is ez a lényeg. Az egyetlen reális opció valóban Fichtner, ugyanakkor én továbbra sem hiszek - sajnos - az OC-cserében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
Gyurci77
Oh wait, az OC-nak köze van a SB ontender keret összeállásához? Tomlinnak nincs köze a Game (plan)(call)managementhez? Ha OC csere lesz, BigBen sztem szögre akasztja inkább. Egyelőre csak valószínű, hogy az asszonnyal nem egyeztetett még és kapott volna sordófával ha lenyilatkozza azt, ami közös megbeszélés tárgyát képezi náluk. De komolyra fordítva, valószínű, hogy ő is várja, hogy mi lesz az offseason mottója a csapatnál.De ez nem újdonság.
Nem hangzottak el reális opciók, pedig én is kíváncsian olvasnám, ki kit tart MOST jobb opciónak OC poszton, aki nem kelt el, nincs érvényes OC-HC szerződése stb. tehát reális. Sztem Fichtner az egyetlen reális opció. Whiz-t bírtam én is anno, Arians-t nem kfejezetten. Ő kivégezné a védelmünket a bigplay offenzével és a BB miracle is megkopott már PO-ban pedig sosem működött igazán néhány esettől eltekintve.Arians offense-e mellé kellett egy korszakos védelem, ami meccsben tud tartani bárki ellen, míg megjön a "csoda"

Szerkesztette: Spy
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Roethlisberger újra megszólalt, megvédte AB-t és kijelentette, hogy jövőre is egy csapatban akar vele játszani.
"Im happy he’s on our team and Im excited about the future with AB," Roethlisberger said. "AB and I communicate a lot, we talk a lot. I know he wants to be great and wants to win and be the best. We'll continue to communicate so that we can all be better."
"I’m not by any means saying that I’m not coming back. I’m just saying that at this point in my career that it’s prudent to evaluate"
A kétnapos parasztvakítás lezárva, foglalkozhatunk Kleinheisler szinkrontolmács jövőjével... 😊
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Bryant felgyúrta magát 225 fontra....úgy tűnik, mint ha komolyan venné a következő évet..... 😊

Ben csak megnézi így az O-t........😊
Klemó
Megatronná gyúrja magát... csak ne maradjon bioetanol meghajtású... 😊

több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Bryant felgyúrta magát 225 fontra....úgy tűnik, mint ha komolyan venné a következő évet..... 😊

Ben csak megnézi így az O-t........😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.
sutianap
Nem feltétlenül. Turner, Whisenhunt, Mularkey, Hue Jackson nagyjából mind volt OC, aztán HC, aztán megint OC, aztán van aki megint HC, ez ilyen. Biztos van még több ilyen is, csak hirtelen ezek ugrottak be.
Jan
Ha szerződése van, capish, el se engedik interjúra, csak ha magasabb pozit ajánlanak. Aki állástalan természetesen azt vállal el, amit akar.
sutianap
Sőt, koordinátori állásért nem is köteles elengedni interjúra a munkáltató franchise elengedni a maga segédedzőjét, anno a Harbaugh-féle 49ers pl. az összes ilyet blokkolta.

Munchaknak meg olyan extenzív OC tapasztalata van karrierje folyamán, hogy még sosem volt az. Az edzői stábotokból mindössze Randy Fichtner QB-edzőnek van OC-tapasztalata, összesen 10 évet volt OC az Arkansas State-nél ill. a Memphisnél (Fun fact: a Tigers offense legnagyobb sztárját akkoriban DeAngelo Williamsnek hívták).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Egyébként ha OC-t akarnánk cserélni, lassan meg kellene lépni nem? Hisz a draft előtt csak meg kellene nézni azokat a játékosokat, akitet az új OC szeretne.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.
sutianap
Nem feltétlenül. Turner, Whisenhunt, Mularkey, Hue Jackson nagyjából mind volt OC, aztán HC, aztán megint OC, aztán van aki megint HC, ez ilyen. Biztos van még több ilyen is, csak hirtelen ezek ugrottak be.
Jan
Ha szerződése van, capish, el se engedik interjúra, csak ha magasabb pozit ajánlanak. Aki állástalan természetesen azt vállal el, amit akar.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Haley helyett is nehéz OC-t találni, mert Norv Turner és Kelly mellett nincsen igazán jó szakember szabadon. A legjobban én Mike McCoy-nak örültem volna, de az a hajó elment.
Fast Willie
Elég sok edzőváltás volt mostanában, sok szakembernek friss a szerződése, azokat nemigen lehet megmozdítani. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a jelenleg működő OC-k kb fele simán eljönne. Alapból azért ez egy olyan meló, ami nagy lehetőségeket igér egy értelmesebb OC-nak. Nincs óriási need, nem kell az O-t felépíteni, nagyjából komplett egységet kell működtetni, ahol a posztok felére liga top 10-es játékos van.

Ha viszont belső emberben gondolkodunk, akkor Munchak.
Jan
Ha valaki megerdemelne az biztos hogy Munchak, ha Haley menne. De tud o OC lenni? Van ilyen multja. Azt tudom volt HC Jeff Fisher utan, de azt nem tudom hogy hivott e o eddig mar OFF t. Vagy "csak" az off fallal dolgozott. Szoval ki mit tud rola belsobb infot? Mert en nem talaltam rola olyat, hogy o lett volna Oc stb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
és akkor kit lehetne az üstökös helyére hívni, aki változást hozna pozitív irányba?
zzz888
gyakorlatilag bárkit 😊
Szesze
A szerzodes szeges ertelmeben, akkor a tiedet annak vesszuk hogy nem tudsz jobbat. LOL.

Idezve a kerdesbol ki lenne jobb OC es realis mint haley. "s most nem kell az a vicc, hogy barki jobb nala stb, mert akkor azt annak fogjuk venni, hogy nem tudsz jobbat. Lol. Mert ezt mar mindenki elmondta rola, hogy barki jobb mint Haley. 😀 Elotte meg barki jobb volt mint arians. Lol. ."

Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk. Szoval ez nem jo es nem realis ertekelheto valasz nekunk. Csak....
gabistar
De én komolyan úgy gondolom, h gyakorlatilag bárki képes lehet nagyot alkotni egy ennyire adott kerettel. Ezt igazából csak elbaszni lehet(ett). Nyilván lehet fokozni, h mennyire elit teljesítményt nyújt egy offense, de ezzel a kerettel kb kivétel nélkül minden meccsen dominálni kellene, szóval nem kell ide csoda OC, csak egy olyan aki képes kihasználni a keret adta lehetőségeket és van egy minimális playhívási képessége ami nem megy szembe az alap logikákkal..
Igazából egy bármilyen OC számára ez az állom állás ami nálatok várja: adott egy ligaelit keret amit iszonyatosan elbaszott módon menedzseltek az utóbbi években. Ebből csak jól lehet kijönni, optimális esetben pedig akár mennybe lehet menni.
Szesze
Ezt tudjuk. De akkor most Haley is jo lenne. Mert o is egy egyszeru OC. Aki HC is volt. Es akkor nem hiszem hogy veletlen valasztottak HC nek. Es amire ide hoztak, dink and dunk meg is csinalta. Szoval tudjuk hogy barki jobb. De attol mi meg nem tudunk barkit ide hozni. Es nem leszunk elorebb es ugyanaz a lemez megy ujra es ujra. Szoval ezert irtam, hogy irjunk be ide konkret neveket, mert enelkul csak az megy hogy haley szar es barki jobb. De ki az a barki? Barki. De ki az? Barki. Lol.

Szoval ki az akit el tudunk hozni ide es szabad, vagy el lehet hozni kerdezlek komolyan? Ertem en hogy barki, de a barkit nem tudjuk leigazolni. Lol. Csak hogy maradjunk a realitasoknal es tenyeknel. Vagy lehetosegeknel. Koszi.


Whisenhunt volt egy jo OC nekem en ot szeretnem vissza. Jobb mint arians. Kreativabb is a szememben. Es a po ra jol meg is lepett mindenkit a run heavy off bol passz heavyt csinalt. Es nagyon jo volt az off vele. El is vittek utana. En ot szerettem. Arianst nem. De tudom es meg is ertem ha mas igen. De en nekem whisenhunt volt az alap. Abbol indultam ki es utana csak jott a, hogy is mondjam, hullamvasut, hullam volgy stb. Nem lehet ot kivasarolni vagy visszahozni? Nem mi?

JMDt o vagy marad ne ben, vagy megy megint hc nek. De azt lehet megint megbanja.

Ugyanez kb igaz Kyle Shanahanre is. O is jo oc, de o is annyira, hogy lehet o lesz hc. Es hat o se jon ide.

Tobb jo oct sajnos en nem ismerek. Akit ismerek, azt meg szerzodes koti whisyt. Szoval ez a harom ember akire en most szivesen lecserelnem haleyt. De ez en vagyok. Lehet ha a tobbieket is ismernem meg sokkal tobbre biztosan. De sajnos nem ismerem oket.

Ps: Munchak megerdemelne, ha haley menne. Es ha Munchaknak van ertekelheto OC multja. Mert nem kellene, megint egy csere aztan 2 vagy 3 tanulo ev egy uj teruleten, senkitol sem most a steelersnek. Mert nekunk ez most nem fer bele.

JMD nem jon tuti es barki orulne neki oc nak vagy meg hc nak is. Kyle shanahan nel is ugyanez igaz. Tul jo es tuti nem jon ide. Whisenhunt nak is szerzodese van oc kent, szoval nem hinnem hogy ki lep belole. Es nem tudjuk ide hozni. Munchaknak nem tudom, hiszem hogy van oc hivasi tapasztalata. Vagy en nem talaltam.

Szoval ott vagyunk hogy kb haley marad megint. Lol. Mert nem ismerek en jobbat. Rosszabat meg nem akarok. De ettol meg lehet igaz, hogy sok ember jobb lenne mint o. De ki az aki mar bizonyitott. Stb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.
sutianap
Nem feltétlenül. Turner, Whisenhunt, Mularkey, Hue Jackson nagyjából mind volt OC, aztán HC, aztán megint OC, aztán van aki megint HC, ez ilyen. Biztos van még több ilyen is, csak hirtelen ezek ugrottak be.
Jan
Haley hogyhogy nem jutott eszedbe lol. Marmint Hc, aztan OC ra. Azt nem tudom elotte mit csinalt. Lol.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.
sutianap
Nem feltétlenül. Turner, Whisenhunt, Mularkey, Hue Jackson nagyjából mind volt OC, aztán HC, aztán megint OC, aztán van aki megint HC, ez ilyen. Biztos van még több ilyen is, csak hirtelen ezek ugrottak be.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.
sutianap
Alacsonyabb állásból kb. ők jöhetnének szóba elméletben:

QB coachok közül kb. van Pelt (GB), de Filippo (Eagles), Lazor (Bengals), Matt Nagy (KC), LaFleur (Falcons), Joe Lombardi (Saints), Bajakian (Tampa).

Egyéb pozíciós edzők: McNulty (Chargers), Tice (Raiders), Gilbride (Giants), Sparano (Vikings)

Hát, nem egy ütős lista, de LaFleur jól hangzik, csak ők ugye előreléphet a Falconsnál is, van Pelt-et is interjúztatta más, nekem még Bajakian lenne érdekes, de ő meg lutri még Haley-hez képest is, plusz Tampanál azért Koetter elég O centrikus edző és sokáig playcaller is volt HC-ként is.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintetek a Roo leszól Tomlinnak, hogy offense oldalon ez így kevés lesz? Mintha rémlene, hogy nem oly rég is volt a smashmouth hiánya miatt vmi hasonló (vagy tévedek?)
Fast Willie
Két vagy három éve szólt le, hogy legjobb tudomása szerint a Steelers futócsapat. S ő tudta jól. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Szerintetek a Roo leszól Tomlinnak, hogy offense oldalon ez így kevés lesz? Mintha rémlene, hogy nem oly rég is volt a smashmouth hiánya miatt vmi hasonló (vagy tévedek?)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Babák egyik OC állásból nem lehet csak felfelé menni, tehát lejebb kell nézelődnötök.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Haley helyett is nehéz OC-t találni, mert Norv Turner és Kelly mellett nincsen igazán jó szakember szabadon. A legjobban én Mike McCoy-nak örültem volna, de az a hajó elment.
Fast Willie
Elég sok edzőváltás volt mostanában, sok szakembernek friss a szerződése, azokat nemigen lehet megmozdítani. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a jelenleg működő OC-k kb fele simán eljönne. Alapból azért ez egy olyan meló, ami nagy lehetőségeket igér egy értelmesebb OC-nak. Nincs óriási need, nem kell az O-t felépíteni, nagyjából komplett egységet kell működtetni, ahol a posztok felére liga top 10-es játékos van.

Ha viszont belső emberben gondolkodunk, akkor Munchak.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
és akkor kit lehetne az üstökös helyére hívni, aki változást hozna pozitív irányba?
zzz888
gyakorlatilag bárkit 😊
Szesze
A szerzodes szeges ertelmeben, akkor a tiedet annak vesszuk hogy nem tudsz jobbat. LOL.

Idezve a kerdesbol ki lenne jobb OC es realis mint haley. "s most nem kell az a vicc, hogy barki jobb nala stb, mert akkor azt annak fogjuk venni, hogy nem tudsz jobbat. Lol. Mert ezt mar mindenki elmondta rola, hogy barki jobb mint Haley. 😀 Elotte meg barki jobb volt mint arians. Lol. ."

Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk. Szoval ez nem jo es nem realis ertekelheto valasz nekunk. Csak....
gabistar
De én komolyan úgy gondolom, h gyakorlatilag bárki képes lehet nagyot alkotni egy ennyire adott kerettel. Ezt igazából csak elbaszni lehet(ett). Nyilván lehet fokozni, h mennyire elit teljesítményt nyújt egy offense, de ezzel a kerettel kb kivétel nélkül minden meccsen dominálni kellene, szóval nem kell ide csoda OC, csak egy olyan aki képes kihasználni a keret adta lehetőségeket és van egy minimális playhívási képessége ami nem megy szembe az alap logikákkal..
Igazából egy bármilyen OC számára ez az állom állás ami nálatok várja: adott egy ligaelit keret amit iszonyatosan elbaszott módon menedzseltek az utóbbi években. Ebből csak jól lehet kijönni, optimális esetben pedig akár mennybe lehet menni.

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerintem inkább a visszavonulás igaz, mintsem, hogy így akar tüntetni Haley ellen.
Ha belegondolunk, hogy elkérte Brady mezét (miért épp ebben az évben?) lehet már akkor tudta, hogy nem akarja tovább folytatni.
ervinator
Gyanus, es sajnos igazad lehet. Mert agyon nyalaztak egymast. Mind a ket reszrol. Igy a legjobb, ugy a legjobb. Orom nezni. Kulonleges ember. Stb. Viszont bradyn sem csodalkoznek pont e miatt.
gabistar
Brady igazából mindenkit "körbenyal", ez nála annyira nem kirívó. Meg ő 2014-ben azt mondta, hogy amikor szar lesz, akkor visszavonul. Jelenleg ettől még messze áll. Plusz Gisellenek is azt ígérte, amikor összeházasodtak még 2009-ben, hogy 10 évig fog még játszani. Az más kérdés, hogy ahogy teltek az évek, valahogy az a 10 év sosem fogyott 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk.
gabistar
nem tudjuk? HC-nak sem???? hisz csak egy jobb ajanlatra var, mint a 49s. a Steelers jelenleg neki aranybanya lenne.
xtaki
Csakhogy a Steelers nem keres HC-t. 😉 (Ahogy egyelőre OC-t sem.)
Soldados
Nem? vagy csak nem tudunk rola. Lehet, hogy Ben jelzese arra vonatkozik, hogy itt olyan baj van, amit mashol kell orvosolni. ez lehet OC, de lehet HC is.
xtaki
Amugy neha, jot tesz egy csapatnak ha jon egy uj hc es felrazza a csapatot az uj szemleletevel. Es ez neha ad ujan extra loketet, motivaciot, bizonyitasi vagyat, ami sbt is eredmenyezhet. Szoval ne erts felre. Ertem en hogy szeretnel mas HCt lehet, hogy mas jobb is lenne. Giants nal is bevalt coughlin kinevezesevel ez. De ez elvitt naluk is minimum 3 evet.

Na most ez ketelu fegyver. Mert most emberanyag megvan a jo jatekhoz. Kiveve defet szerintem. De azt nem kockaztathatjuk, hogy 3 evet elvesztegessunk es most amikor kozeleben van a csapat a jo nak akkor ezt riszkirozzuk. Ennyi. Mert ha bevalna akkor jo lenne. De ha nem, marpedig egy valtas altalaban hosszu tavon hoz eredmenyt akkor eldobjuk a lehetseges jo eveket.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szerintem inkább a visszavonulás igaz, mintsem, hogy így akar tüntetni Haley ellen.
Ha belegondolunk, hogy elkérte Brady mezét (miért épp ebben az évben?) lehet már akkor tudta, hogy nem akarja tovább folytatni.
ervinator
Gyanus, es sajnos igazad lehet. Mert agyon nyalaztak egymast. Mind a ket reszrol. Igy a legjobb, ugy a legjobb. Orom nezni. Kulonleges ember. Stb. Viszont bradyn sem csodalkoznek pont e miatt.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk.
gabistar
nem tudjuk? HC-nak sem???? hisz csak egy jobb ajanlatra var, mint a 49s. a Steelers jelenleg neki aranybanya lenne.
xtaki
Roviden. Nem nem tudnak. Nem realis. Max oc nek. De annak meg minek jonne. Majd ha tomlin lebog egy masik oc vel, akkor viszont igen. Miutan mar haleyt is lecsereltek egy uj oc ra. Akkor jonne max uj hc. Addig nem realis.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk.
gabistar
nem tudjuk? HC-nak sem???? hisz csak egy jobb ajanlatra var, mint a 49s. a Steelers jelenleg neki aranybanya lenne.
xtaki
Csakhogy a Steelers nem keres HC-t. 😉 (Ahogy egyelőre OC-t sem.)
Soldados
Nem? vagy csak nem tudunk rola. Lehet, hogy Ben jelzese arra vonatkozik, hogy itt olyan baj van, amit mashol kell orvosolni. ez lehet OC, de lehet HC is.
xtaki
A HC-ról a tulaj dönt és szó sincs HC-keresésről. Ráadásul nem is kérdés kit kell választani, egy QB-t, aki még 2 évig van a ligában, vagy egy edzőt, aki 10-ből 7-szer PO-ba vitte a csapatot és felépített úgy új contender csapatot.

Szóval nincs HC keresés, ez fel sem merül a tulajban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerintem inkább a visszavonulás igaz, mintsem, hogy így akar tüntetni Haley ellen.
Ha belegondolunk, hogy elkérte Brady mezét (miért épp ebben az évben?) lehet már akkor tudta, hogy nem akarja tovább folytatni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nyugalom. Ez csak vicc. De a barki jobb az nem valasz. Mert akkor elhozzuk pl a NE OC jet. Ja nem tudjuk.
gabistar
nem tudjuk? HC-nak sem???? hisz csak egy jobb ajanlatra var, mint a 49s. a Steelers jelenleg neki aranybanya lenne.
xtaki
Realitas szinten nem tudjuk. Mert tomlin mar bizonyitott, o meg meg nem. Tomlin ben paros a masodik legtobb meccset nyert qb eddzo paros a ne bb tom paros utan. Plusz tomlin 1 sb w 1 sb lose. Szoval meg a rooney fele stabilitas miatt. Szoval oc nak ide nem jonne az meg realisabb lenne nekunk. Hogy ide jojjon, lecserelni haleyt. De azert meg minek jonne ha sb ket nyerhet a ne del.

Tomlin, nekem is kezd leszalo agba kerulni. Ezzel a kijelentesevel, hogy agyonscoutingoltuk oket. Es a seggukben leszunk. Es meg csak azt sem tudtuk merre van boston. Ennyire jol fel lett epitve mind az off mind a def. De jmd nem hinnem hogy realitas hc nek. Mert nem hinnem hogy megy tomlin. AFC ig jutott megint a csapat. Tavaly is po. 9 game w streak. stb. De szerintem bb nek is vele meg az egesz eddzoi stabbal, meg a serulesekkel kezd tele lenni a big toke.