Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
öööö, talán ezért vannak az orvosok a stábban, hogy ezügyben ők gondolkodjanak és a HC pedig a releváns infók birtokában döntsön.
Sobri Jóska
A Green szerződésről hallottál-e már?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
- Tomlin tudott Bell sérüléséről, de nem gondolta komolynak.
Soldados
öööö, talán ezért vannak az orvosok a stábban, hogy ezügyben ők gondolkodjanak és a HC pedig a releváns infók birtokában döntsön.

több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Annyian írjátok ezt a 3&1-nél hosszú passzt, Haley takarodj hülyeséget, hogy muszáj megvédenem, pedig nem akarom, mert szar OC-nek tartom más okból. 😊

BB-re jellemző, hogy majdnem mindig az ilyen érthetetlen 3. és rövidnél áthívja a play-t, és már play előtt kitalálja, hogy Ő hosszút dob. Ahogy ez most is volt. Hívott egy audible-t (ha tippelnem kéne, csak OL-nek szólt), majd ahelyett, hogy AB-nek dobta volna aki rövid yardon simán megjátszható lett volna arra csak azért nézett jobbra, hogy elküldje a safety-t, hogy dobhassa a mélyet. Tisztán látszik, hogy play előtt eldöntötte, hogy oda dobja, és ez nem OC hibája. Ez BigBen faszsága, ami elég rendszeres nála. Ezt csak azért mondom, mert jó lenne ha más is szapulná kicsit rajtam kívül. 😊

Haley-nek meg bocsássuk már meg, hogy egy play-t úgy épít fel hogy legyen benne mély is, ne csak rövid yard minden elkapónak. Nem az Ő sara, hogy BB oda erőlteti állandóan 3. és rövidnél.
Kicsit bonyolultabb ez a játék, és egy play, hogy ezért OC-t támadjunk.
laby
Nem egy playért kiált Haley kirúgása, ezt senki nem mondta, hanem mert folyamatosan alulteljesít az O.
Soldados
Ebben egyetértünk.
Csak a 3. és 1-es szitut kb. minden meccs után mindenki leírja (most is mindenki külön kiemelte, ahogy Te is), de sosem jön szóba hogy BB döntése, hogy oda dobja, Őt mégsem szapulja senki, hogy megint idióta döntést hoz.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BRÉKING: James Harrison folytatja 2017-ben. "I'm not done!"
AlterEgó
Ezt rögtön a meccs után mondta, annyira nem bréking 😊

FK felvetette, hogy AB-t el lehetne cserélni, szerintem nettó hülyeség, de kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok.

Itt a cikk btw:  fuzovelkifele.com/2017/01/24/a-steelers-elcserelheti-antonio-brownt/
ervinator
Biztos, hogy nem, de alaposan el kell vele beszélgetni, mert amennyire csapatemberként indult a pályafutása elején, most annyira öncélú.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annyian írjátok ezt a 3&1-nél hosszú passzt, Haley takarodj hülyeséget, hogy muszáj megvédenem, pedig nem akarom, mert szar OC-nek tartom más okból. 😊

BB-re jellemző, hogy majdnem mindig az ilyen érthetetlen 3. és rövidnél áthívja a play-t, és már play előtt kitalálja, hogy Ő hosszút dob. Ahogy ez most is volt. Hívott egy audible-t (ha tippelnem kéne, csak OL-nek szólt), majd ahelyett, hogy AB-nek dobta volna aki rövid yardon simán megjátszható lett volna arra csak azért nézett jobbra, hogy elküldje a safety-t, hogy dobhassa a mélyet. Tisztán látszik, hogy play előtt eldöntötte, hogy oda dobja, és ez nem OC hibája. Ez BigBen faszsága, ami elég rendszeres nála. Ezt csak azért mondom, mert jó lenne ha más is szapulná kicsit rajtam kívül. 😊

Haley-nek meg bocsássuk már meg, hogy egy play-t úgy épít fel hogy legyen benne mély is, ne csak rövid yard minden elkapónak. Nem az Ő sara, hogy BB oda erőlteti állandóan 3. és rövidnél.
Kicsit bonyolultabb ez a játék, és egy play, hogy ezért OC-t támadjunk.
laby
Nem egy playért kiált Haley kirúgása, ezt senki nem mondta, hanem mert folyamatosan alulteljesít az O.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
BRÉKING: James Harrison folytatja 2017-ben. "I'm not done!"
AlterEgó
Ezt rögtön a meccs után mondta, annyira nem bréking 😊

FK felvetette, hogy AB-t el lehetne cserélni, szerintem nettó hülyeség, de kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok.

Itt a cikk btw:  fuzovelkifele.com/2017/01/24/a-steelers-elcserelheti-antonio-brownt/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
BRÉKING: James Harrison folytatja 2017-ben. "I'm not done!"
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
A magam részéről egészen biztos vagyok benne, hogy egy szezont még vállal Ben, de a kettőt sem tartom kizártnak. Nyilván ő érzi a testi megpróbáltatások hatását, de most szerintem a csalódottság beszél belőle, azt hihette, hogy ez a mi évünk. Ugyanakkor azt is látnia kell, hogy most minden adott, hogy óvja, óvhassa magát. Van egy brutálisan jó OL, amely megvédi őt és van egy brutálisan erős futójátékunk, ami még tehermentesíti is őt. Ennél ideálisabb helyzetben sosem volt. Plusz van egy SB-kaliber csapat is, hogy a színpadon vonulhasson vissza. Szóval amikor kikerül a mostani vereség hatása alól, akkor szerintem rájön, hogy érdemes még egyszer nekifutni, ahogy Manningnek is érdemes volt. És akkor együtt vonulhat vissza Harrisonnal és mondjuk Warrennel, így az utolsó fecskék is eltűnnek a 2005-ös bajnokcsapatból. Szerintem Harrison, Pouncey, Bell, AB ráveszik még egy évre, ahogy annó Bettist is rávették a társak. (Persze ott az SB detroiti helyszíne is vonzó volt Bettisnek).

De akkor se dőlök kardomba, ha mégis a befejezés mellett dönt, de akkor ezt az FA kezdete előtt tegye, hogy tudjunk lépni, mert nekünk most nincs időnk rookie QB-ra, most van bajnokesélyes csapatunk. És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.
Soldados
Romo jo jatekos de porcelan. Mar volt ilyen jatekosuk. A po ban egyet futott td lett aztan ki is esett. byron leftwich.
gabistar
Elit fal lenne előtte, brutális futójátékkal, nem sok ütés érne. Persze lehet, hogy a kevésbe is belesérülne, de mi van ha nem. Jobb opciónk biztosan nem lenne nála.
Soldados
Az volt dallasban is. Ezzel együtt ha úgy alakul sztem is üvölt magáért ez a frigy.
peach
Parádés lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Annyian írjátok ezt a 3&1-nél hosszú passzt, Haley takarodj hülyeséget, hogy muszáj megvédenem, pedig nem akarom, mert szar OC-nek tartom más okból. 😊

BB-re jellemző, hogy majdnem mindig az ilyen érthetetlen 3. és rövidnél áthívja a play-t, és már play előtt kitalálja, hogy Ő hosszút dob. Ahogy ez most is volt. Hívott egy audible-t (ha tippelnem kéne, csak OL-nek szólt), majd ahelyett, hogy AB-nek dobta volna aki rövid yardon simán megjátszható lett volna arra csak azért nézett jobbra, hogy elküldje a safety-t, hogy dobhassa a mélyet. Tisztán látszik, hogy play előtt eldöntötte, hogy oda dobja, és ez nem OC hibája. Ez BigBen faszsága, ami elég rendszeres nála. Ezt csak azért mondom, mert jó lenne ha más is szapulná kicsit rajtam kívül. 😊

Haley-nek meg bocsássuk már meg, hogy egy play-t úgy épít fel hogy legyen benne mély is, ne csak rövid yard minden elkapónak. Nem az Ő sara, hogy BB oda erőlteti állandóan 3. és rövidnél.
Kicsit bonyolultabb ez a játék, és egy play, hogy ezért OC-t támadjunk.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.
Soldados
Csórikámnak a kulcscsonttörései és hátsérülései után már csak nem kéne még ez is 😊)

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A magam részéről egészen biztos vagyok benne, hogy egy szezont még vállal Ben, de a kettőt sem tartom kizártnak. Nyilván ő érzi a testi megpróbáltatások hatását, de most szerintem a csalódottság beszél belőle, azt hihette, hogy ez a mi évünk. Ugyanakkor azt is látnia kell, hogy most minden adott, hogy óvja, óvhassa magát. Van egy brutálisan jó OL, amely megvédi őt és van egy brutálisan erős futójátékunk, ami még tehermentesíti is őt. Ennél ideálisabb helyzetben sosem volt. Plusz van egy SB-kaliber csapat is, hogy a színpadon vonulhasson vissza. Szóval amikor kikerül a mostani vereség hatása alól, akkor szerintem rájön, hogy érdemes még egyszer nekifutni, ahogy Manningnek is érdemes volt. És akkor együtt vonulhat vissza Harrisonnal és mondjuk Warrennel, így az utolsó fecskék is eltűnnek a 2005-ös bajnokcsapatból. Szerintem Harrison, Pouncey, Bell, AB ráveszik még egy évre, ahogy annó Bettist is rávették a társak. (Persze ott az SB detroiti helyszíne is vonzó volt Bettisnek).

De akkor se dőlök kardomba, ha mégis a befejezés mellett dönt, de akkor ezt az FA kezdete előtt tegye, hogy tudjunk lépni, mert nekünk most nincs időnk rookie QB-ra, most van bajnokesélyes csapatunk. És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.
Soldados
Romo jo jatekos de porcelan. Mar volt ilyen jatekosuk. A po ban egyet futott td lett aztan ki is esett. byron leftwich.
gabistar
Elit fal lenne előtte, brutális futójátékkal, nem sok ütés érne. Persze lehet, hogy a kevésbe is belesérülne, de mi van ha nem. Jobb opciónk biztosan nem lenne nála.
Soldados
Az volt dallasban is. Ezzel együtt ha úgy alakul sztem is üvölt magáért ez a frigy.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Néhány apróság Tomlin szezonzárójáról:
- nem érte váratlanul Ben mondata, állítólag nem ez az első idény, amikor megpendítette neki ezt, csak most mondta először nyilvánosan
- Tomlin beszélni fog vele, mint mindenkivel leül szezonértékelőt tartani, általában Ben az utolsó
- Tomlin és a Steelers természetesen azt szeretné, ha folytatná
- Bryant ügyében wait and see üzemmódban van. Ahogy szerintem mindannyian. 😊
- Tomlin tudott Bell sérüléséről, de nem gondolta komolynak.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A magam részéről egészen biztos vagyok benne, hogy egy szezont még vállal Ben, de a kettőt sem tartom kizártnak. Nyilván ő érzi a testi megpróbáltatások hatását, de most szerintem a csalódottság beszél belőle, azt hihette, hogy ez a mi évünk. Ugyanakkor azt is látnia kell, hogy most minden adott, hogy óvja, óvhassa magát. Van egy brutálisan jó OL, amely megvédi őt és van egy brutálisan erős futójátékunk, ami még tehermentesíti is őt. Ennél ideálisabb helyzetben sosem volt. Plusz van egy SB-kaliber csapat is, hogy a színpadon vonulhasson vissza. Szóval amikor kikerül a mostani vereség hatása alól, akkor szerintem rájön, hogy érdemes még egyszer nekifutni, ahogy Manningnek is érdemes volt. És akkor együtt vonulhat vissza Harrisonnal és mondjuk Warrennel, így az utolsó fecskék is eltűnnek a 2005-ös bajnokcsapatból. Szerintem Harrison, Pouncey, Bell, AB ráveszik még egy évre, ahogy annó Bettist is rávették a társak. (Persze ott az SB detroiti helyszíne is vonzó volt Bettisnek).

De akkor se dőlök kardomba, ha mégis a befejezés mellett dönt, de akkor ezt az FA kezdete előtt tegye, hogy tudjunk lépni, mert nekünk most nincs időnk rookie QB-ra, most van bajnokesélyes csapatunk. És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.
Soldados
Romo jo jatekos de porcelan. Mar volt ilyen jatekosuk. A po ban egyet futott td lett aztan ki is esett. byron leftwich.
gabistar
Elit fal lenne előtte, brutális futójátékkal, nem sok ütés érne. Persze lehet, hogy a kevésbe is belesérülne, de mi van ha nem. Jobb opciónk biztosan nem lenne nála.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Tán a sok idei homálynak is megvan az oka amit mi nem tudunk.
Lehet még 1-2 szezon de ha kidől? Ki helyettesíti megfelelően? Ez a csapat erre jelenleg nem áll készen semmilyen szinten erre, ha egy húzónév kidől finitó, vége kampec.
Ha pedig nincs meg a tűz akkor nincs mit tenni.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A magam részéről egészen biztos vagyok benne, hogy egy szezont még vállal Ben, de a kettőt sem tartom kizártnak. Nyilván ő érzi a testi megpróbáltatások hatását, de most szerintem a csalódottság beszél belőle, azt hihette, hogy ez a mi évünk. Ugyanakkor azt is látnia kell, hogy most minden adott, hogy óvja, óvhassa magát. Van egy brutálisan jó OL, amely megvédi őt és van egy brutálisan erős futójátékunk, ami még tehermentesíti is őt. Ennél ideálisabb helyzetben sosem volt. Plusz van egy SB-kaliber csapat is, hogy a színpadon vonulhasson vissza. Szóval amikor kikerül a mostani vereség hatása alól, akkor szerintem rájön, hogy érdemes még egyszer nekifutni, ahogy Manningnek is érdemes volt. És akkor együtt vonulhat vissza Harrisonnal és mondjuk Warrennel, így az utolsó fecskék is eltűnnek a 2005-ös bajnokcsapatból. Szerintem Harrison, Pouncey, Bell, AB ráveszik még egy évre, ahogy annó Bettist is rávették a társak. (Persze ott az SB detroiti helyszíne is vonzó volt Bettisnek).

De akkor se dőlök kardomba, ha mégis a befejezés mellett dönt, de akkor ezt az FA kezdete előtt tegye, hogy tudjunk lépni, mert nekünk most nincs időnk rookie QB-ra, most van bajnokesélyes csapatunk. És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.
Soldados
Romo jo jatekos de porcelan. Mar volt ilyen jatekosuk. A po ban egyet futott td lett aztan ki is esett. byron leftwich.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hat ha ez az ido is eljon, mar nem tudom mi marad meg a steelbol nekem. 2000 ota nezem oket. Nem csoda hogy ki es elfogynak a jatekosok. Lecserelodnek. De sem a markans def, ami jellemezte a steelerst nem maradt meg. Sem pola a kedvenc jatekosom a vedelembol. Aztan ward a kedvenc elkapom. Aztan heath a kedvenc te m. Aztan Jh de o hala istennek visszajott. Aztan most meg big ben? Na ha o elmegy, akkor nekem a steelersz korszaknak annyi. Mar igy is a passz heavy, nem erhetunk hozza az elkapokhoz otmillio yardos foci van. Amit szegeny vedok nem csoda, hogy nem tudnak csak nagy nehezen levedekezni, mikor volt korabban ilyen 44 38 pont egy play off ban Tudom volt sok pont parszor de nem ennyiszer, vagy nem ilyen sima lemosasok. Amikor az idegek harca pl a new englandel is az sb 3 pont kulonbseggel tudta verni ellenfeleit. Es neha egy meter dontott, vagy egy hiba, vagy egy call...

Kezd ez is kicsit tul felhigulni. Sima futas, es egy ket testcsel es szegeny vedo mar verve is van. Ha leutokzi akkor meg mar tul kemeny utkozes stb. Kiolik a focibol lassan a focit. De ez mondjuk lehet csak annak tunik fel, aki regebb ota nezi. A regi jo def csatak keves ponttal is jok tudnak lenni, de kellett a nezok csalogatasa miatt a meg tobb pontot hozo valtoztatas. Lassan mar ha raneznek a wr re, vagy qb re rosszul mar az is 15 yard lesz. Mindegy. Az is fura hogy ha jol tudom, majdnem csak az otthoni csapatok nyertek. Atlanta NE. Talan a jolly joker a packers volt egy korrel korabban.

Lenyeg a lenyeg ha ben megy, akkor mar a steelers nem lesz az amiert szerettem. mar most is a pass heavy bla bla bla. De legalabb van benne meg szeretheto jatekos. Es lesz mas. De az uj rendszerben egyre kevesebb a tokos gyerek mint o es tobb a primadonna. Mindegy. Megertem hogy nem akar darth vader lenni. Es azt is hogy maradt az off es a def miatt meg 3 evet mert volt ra esely az elmult ket evben hogy oda erjunk valahova. De mint irtam, amig bb es tom jatszik. Addig kb foxboroghban a steelers zako konyvelheto. Meg talan egy masodik szamu qb vel is. Mert agyon dominaltak, coachingoltak. Es lehet ez miatt jott ez a kijelentes. Mert mit torje o ossze magat, ha sem oc, sem dc, sem hc szinten sem csinaltunk kb semmit. Es ezen en is beragtam. Hat o aki nap mint nap a testi epseget is kockaztatva jatszik eddz, kepzi magat annak ez meg nagyobb fusztracio lehet. Es mivel mar nyert 2 t. Igy megteheti hogy visszavonul.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A magam részéről egészen biztos vagyok benne, hogy egy szezont még vállal Ben, de a kettőt sem tartom kizártnak. Nyilván ő érzi a testi megpróbáltatások hatását, de most szerintem a csalódottság beszél belőle, azt hihette, hogy ez a mi évünk. Ugyanakkor azt is látnia kell, hogy most minden adott, hogy óvja, óvhassa magát. Van egy brutálisan jó OL, amely megvédi őt és van egy brutálisan erős futójátékunk, ami még tehermentesíti is őt. Ennél ideálisabb helyzetben sosem volt. Plusz van egy SB-kaliber csapat is, hogy a színpadon vonulhasson vissza. Szóval amikor kikerül a mostani vereség hatása alól, akkor szerintem rájön, hogy érdemes még egyszer nekifutni, ahogy Manningnek is érdemes volt. És akkor együtt vonulhat vissza Harrisonnal és mondjuk Warrennel, így az utolsó fecskék is eltűnnek a 2005-ös bajnokcsapatból. Szerintem Harrison, Pouncey, Bell, AB ráveszik még egy évre, ahogy annó Bettist is rávették a társak. (Persze ott az SB detroiti helyszíne is vonzó volt Bettisnek).

De akkor se dőlök kardomba, ha mégis a befejezés mellett dönt, de akkor ezt az FA kezdete előtt tegye, hogy tudjunk lépni, mert nekünk most nincs időnk rookie QB-ra, most van bajnokesélyes csapatunk. És akkor most SPOILER ALERT: ha Ben visszavonul időben, jó eséllyel Tony Romo lesz az irányítónk 2 évre. A Dallas tuti AFC-be szeretné cserélni, de az is biztos, hogy mivel Jones fiaként szereti, ezért Romo kívánságának megfelelően bajnokesélyes csapathoz akarja. Sokba nem kerülne a kora, a sérülékenysége és a giga szerződése miatt (legfeljebb 2-3. kör). Egyszerűen mindhárom félnek full ideális párosítás lenne. És hogy ő meghalna a gyűrűért abban is biztos vagyok.

De ha mégis draftolni akarunk QB-t (ami a Romo-tréd mellett is simán elképzelhető), akkor sincs gond az 1/30-as pickkel, A mostani vállalható kezdők közül Prescott, Brady, Wilson, Cousins, Carr, Dalton egyike sem volt első körös. 1-2 évet tanulhatna Ben vagy épp Romo mögött.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Soldados
Amúgy meg a BB-Brady időszakban 3 SB-t játszottunk és 2-t megnyertünk.


somoskovig
Soldados
Bocs, hogy belekotnyeleskedek, de pont a kiemelt sor ütötte meg a szemem. 2005 óta ugyanolyan, sőt számszakilag jobb eredményetek van, mint a Patsnek. Vitathatalanul az AFC élcsapata voltatok/vagytok (nyilván a Pats, Colts tandem mellett + utóbbi években a Denver).
Oké, hogy közben átalakult a csapat, de megráztátok magatokat és két-három év alatt újra visszatértetek az élvonalba. A Pats közben egy kivétellel minden évben Po-ban volt, de ezen időszak alatt "mindössze" 1-szer nyert. Ergo 10 alkalommal valaki megverte. Ezért nem értettem, hogy miért éreztem az elejétől úgy, hogy ez a Steelers nem hiszi el, hogy itt nyerhet. Kicsit olyan érzésem volt, mint a Raiders- Texans meccsen, ahol már a meccs előtt eldőlt a fejekben szerintem, hogy nem nyerhetnek.... Big Bent nem éreztem olyan vezérnek vasárnap, mint Bradyt a másik oldalon.

A védelem sem segített, Edelman és Hogan már az első félidőben 6-8 yardos passzokból csináltak 25-30 yardos játékokat.

Apropó, miért nem lehet kirúgni Haleyt? Ha valaki évek óta kerékkötője a stábnak, azt győztes típusú frencsik nem szokták megtartani, márpedig ti azok vagytok. Ez számomra érthetetlen.
csi77
Mar regi kotottsegei vannak a csapattal. Es talan ez, meg az hogy amire idehoztak dink and dunk azt megoldotta ugy, hogy most killer beez rol lehet beszelni ha palyan vannak. Es hat afc ig eljutottuk. 9 w streak is. Szoval ezek utan nem hinnem hogy kirugjak. Meg a steelers amugy sem a hirtelen feju rugjuk ki csapat, a tulajdonosi korben. Hany eddzonk volt 3 az elmult kb most tulzok picit 50 evbem mig clevelandban minden evben kb uj? Kell a stabilitas.

Szoval nem a legjobb. De nem is a legrosszabb. Az hogy most bell kiesesevel es hogy ps wr, rookie wr es 5. 6. 7. szamu wr el jutottuk po ba mar az is csoda. Utana meg a kiesettek paran vissza jottek jatszani kettos ujjtoressel, vagy 4 szamu wr kent, de korant sem voltak regi onmaguk. Es dropoltak ezerrel. Na ez megint nem haley hibaja. Hiaba nem a legjobb hivasai vannak. A jatekosok fumbliztak, a jatekozok droppoltak az endzonban 2x, a jatekosok droppoltak stb nem o. Talan ezert lehet kicsit nem vedeni, de nem csak az o szamlajara irni. Plusz mindig akarunk mast. Meg mondjuk mas jobb lenne, de akkor kerdem itt es most megnezve mekkora lessz az egyetertes.

Ki kit akarna OC nek, aki elkepzelheto lenne nalunk OC nek es el is tudna jonni ide OC nek es realis esely is lenne ra. Kivancsi vagyok mekkora egyetertes lesz.... Na lassuk a medvet.
több mint 7 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
NFL.comról

"I'm going to take this offseason to evaluate, to consider all options," Roethlisberger said. "To consider health, and family and things like that and just kind of take some time away to evaluate next season, if there's going to be a next season."


Battista: Deflategate comes full circle
Rosenthal: Belichick outclasses Tomlin again
Silver: Ryan lifts Falcons to Super Bowl LI
Chadiha: Atlanta's balance gives them real shot
When pushed further about whether he'd play next season, Big Ben reiterated his wait-and-see approach.

"I'm going to take some time and evaluate with my family and just do a lot of praying about it and make sure it's the right thing for me and my family," he said.

Roethlisberger's comments will largely be met by scoffing and allegations of the quarterback building the drama -- as he is wont to do with injuries during the season. While it'd be a shock if he walks away this year, he'd hardly be the first or last to leave the NFL with plenty left in the tank.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Manziel visszatérne, Big Ben visszavonulna. Véletlenek nincsenek, BB érzi, hogy Dzsoni kell a csapat élére.
Stez
Nem lennek meglepve, ha brady is ezt tenni ha nyertek. Szoval lehet jobb ha nem nyertek sbt a csapatodnak, ha meg latni akarod ot.
gabistar
Ne higgyél a látszatnak! Stez Smith ügynök a Mátrixból! Az igazi Trebitsch utálja a peccet, mint a szart és Luck imádó. Lósz@rt akarja ő még látni Bradyt a pályán.
😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Manziel visszatérne, Big Ben visszavonulna. Véletlenek nincsenek, BB érzi, hogy Dzsoni kell a csapat élére.
Stez
Nem lennek meglepve, ha brady is ezt tenni ha nyertek. Szoval lehet jobb ha nem nyertek sbt a csapatodnak, ha meg latni akarod ot.
gabistar
Stez neve már egybeforrt a Patriotscal 😀😀😀
(egyébként ő Cols szurkolónak született) 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manziel visszatérne, Big Ben visszavonulna. Véletlenek nincsenek, BB érzi, hogy Dzsoni kell a csapat élére.
Stez
Nem lennek meglepve, ha brady is ezt tenni ha nyertek. Szoval lehet jobb ha nem nyertek sbt a csapatodnak, ha meg latni akarod ot. Ugyanis nagyon, kegyesen nyilatkoztak egymasrol stb... Es ez kicsit fura is volt. Volt eddig is tisztelet a ket ember kozott, de most mar tulcsordult a ... amikor egymasrol nyilatkoztak. Lehet ok is tudtak mar egymasrol valamit. Csak ugy szolok. Brady sem mai csirke.
gabistar
Adna az eg, hogy Brady visszavonuljon. 8-D

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez egy váratlanul csúnya és elég vállalhatatlan vereség volt.. Én, mint írtam is korábban azt vártam, h mindkét csapat hosszú drive-okat fog vezetni, mert mindkét védelmet sokkal gyengébbnek tartottam, mint a másik támadósorát. Ezt most is így vélem és nagy szegénységi bizonyítványnak tartom a Steelers offense részéről, hogy magukhoz képest egy ilyen gyenge szintet tudtak csak hozni, pedig a Pats védelem sztem semmivel nem volt jobb, mint amire számítani lehetett. Az a baj, h itt nem volt szükség a Belichick féle mágiára se, annyira megzavarta a csapatot Bell kiesése, illetve olyan béna playhívások voltak a meccs érdemi részében (ami nem tartott sokáig..) a pittsburghi offense részéről, h esély se volt, főleg hogy a védelem is teljes betlit tolt, nyoma nem volt a mostanában mutatott felfelé ívelésnek (mondjuk ezen az oldalon én erre is számítottam nagyrészt, egy elit offense ellen ez benne volt a pakliban).
Túl sok elemzésnek nincs is értelme ezzel a meccsel kapcs, tényleg csak az edzők felelősségéről érdemes beszélni, üvölt a szituáció az offense coord cseréért, mert itt nem a WR2 hiányon múlik a dolog ez nyilvánvaló.. itt most nem azt kell(ene) nézni, h egy egész jó offense van, ezért nem kell váltani, hanem úgy kell nézni, h egy ilyen offense állománnyal bárkit odaültetsz a kispadra csak jobbat tud kihozni ebből. De komolyan, bárkit. BigBennel pl semmi baj nem volt ezen a meccsen, nincs itt leszálló ág, egy normális edzővel szinte levédekezhetetlen támadójátékot kellene produkálni minden meccsen.. erre egy középszerű D simán megfogja őket az év legfontosabb meccsén, ez kb szégyen kategória nálam.
Szesze
That's it. Szinte hihetetlen az esetemben, éppen ezért tűnik fel, hogy veled 99%-ban mindig egyetértek. 😊
Soldados
Leírjam én is ugyanezt, hogy legyen akivel ne érthess egyet? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Soldados
Amúgy meg a BB-Brady időszakban 3 SB-t játszottunk és 2-t megnyertünk.


somoskovig
Soldados
Bocs, hogy belekotnyeleskedek, de pont a kiemelt sor ütötte meg a szemem. 2005 óta ugyanolyan, sőt számszakilag jobb eredményetek van, mint a Patsnek. Vitathatalanul az AFC élcsapata voltatok/vagytok (nyilván a Pats, Colts tandem mellett + utóbbi években a Denver).
Oké, hogy közben átalakult a csapat, de megráztátok magatokat és két-három év alatt újra visszatértetek az élvonalba. A Pats közben egy kivétellel minden évben Po-ban volt, de ezen időszak alatt "mindössze" 1-szer nyert. Ergo 10 alkalommal valaki megverte. Ezért nem értettem, hogy miért éreztem az elejétől úgy, hogy ez a Steelers nem hiszi el, hogy itt nyerhet. Kicsit olyan érzésem volt, mint a Raiders- Texans meccsen, ahol már a meccs előtt eldőlt a fejekben szerintem, hogy nem nyerhetnek.... Big Bent nem éreztem olyan vezérnek vasárnap, mint Bradyt a másik oldalon.

A védelem sem segített, Edelman és Hogan már az első félidőben 6-8 yardos passzokból csináltak 25-30 yardos játékokat.

Apropó, miért nem lehet kirúgni Haleyt? Ha valaki évek óta kerékkötője a stábnak, azt győztes típusú frencsik nem szokták megtartani, márpedig ti azok vagytok. Ez számomra érthetetlen.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Manziel visszatérne, Big Ben visszavonulna. Véletlenek nincsenek, BB érzi, hogy Dzsoni kell a csapat élére.
Stez
Nem lennek meglepve, ha brady is ezt tenni ha nyertek. Szoval lehet jobb ha nem nyertek sbt a csapatodnak, ha meg latni akarod ot. Ugyanis nagyon, kegyesen nyilatkoztak egymasrol stb... Es ez kicsit fura is volt. Volt eddig is tisztelet a ket ember kozott, de most mar tulcsordult a ... amikor egymasrol nyilatkoztak. Lehet ok is tudtak mar egymasrol valamit. Csak ugy szolok. Brady sem mai csirke.

Szerkesztette: gabor25