Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nem mindegy, azon a meccsen sok 3&out-ot csinált a D-nk, időben nagyon keveset volt a NE O a pályán. Ha jól emlékszem egy gyors TD-t csináltak egy Ben int-ből, azon kívül szinte semmit nem engedett a D.
Jan
Igen, jól emlékszel.
Ma reggel óta azon filózom, hogy annak a meccsnek a védekező stratégiája miért nem lett a Steelers blueprintje Brady ellen. Előtte-utána nyomtátok a zóna védekezést egy kivétellel (2004, alapszakasz) a tegnapihoz hasonló eredménnyel.

Az meg külön meglepetés számomra, hogy valamelyik Steelers DB azt nyilatkozta, hogy a flea flicker játékot nem látták (videón). Baszki, nincs két hónapja, hogy a Ravens ellen eljátszottuk! Hogan-re. Milyen felkészítés ez??
tomi-tomi
Szerintem azert, mert azt meg lebeau talalta ki es vitelezte ki 3-4 el. (butler presztizs) Es hat mi mar nem azt jatszuk. De en is ezt mondom, hogy butler azert valtoztathatott volna erre a meccsre, de nem tette. Brady ellen allando nyomas kell, allandoan valtozo helyrol stb. Mert amit mi csinaltunk, az a jovoben is csak arra lesz eleg ellene, hogy vegig asszisztaljuk ezzel a zonazassal a sajat veresegunket. A texans is ez miatt tunt nekem jobb def nek ellenunk, mint mi ellenuk. Es barmelyik csapat zonazik varva bradyt ezt kapja aldaskent. Nem csak mi. Es nem csak brady szedne szet a zonat. Egy jo qb dolga pont ez egy valamire valo off al.
gabistar
Ryan Clark szerint ahhoz a gameplanhez most nincsenek meg a játékosai a Steelersnek.
 youtu.be/nuA4YHPgv_k?t=5m9s
kisdef
Ja lattam tegnap a personal nem volt jo ra. De akkor miert is nincs meg a megfelelo ember? Tudom ne legyunk akaratosak. De az hogy lehet, hogy a pats nek minden evben nagy valtozas utan megvan. Ha ez valtozik, akkor is, ha az akkor is. Barmikor. Nekunk meg most hiperszuper o sem eleg tdt csinalni az elozo po meccsen es kb a mostaniban sem, a meccs vege fele levok mar nem erdekelnek. A defhez nincs meg a megfelelo ember.

Ez valakinek a pici hibaja nem? Lol. Tudom, ezert szep az nfl. Ezert van salary cap. Draft. Fa. Etc. De meg NE adaptiv barmi tortenik. Mi mindig kitalalunk valamit miert nem. Tavaly mert bell nem volt. Most mert bell kiesett. Vagy megfogtak. Vagy nincs meg a def personel. Mindig van valami. Akkor igy kb soha sem lesz megint sbnk mert mindig lesz valami, ami nem optimalis. Es vagy kitalalsz valamit. Vagy nem. Mi nem tudtunk. Tudom hogy a sec nem teljesen ok. De csak az elmult ket evben huztunk ide koran.

Tudjuk hogy az olb nem ok. Huztunk is mar 3 eve folyamatosan ide. De problema nincs megoldva. Tudom Heath elment. Erre mi hoztuk greent megoldottuk nem. Hoztunk egy serulekeny cbt 2. korben, akinek jok a kvalitasai, de le van irva hogy gondja lehet nflben mind magas wr ek ellen, mind durability reszen. Serult is 2 eve. Detto Greennel.

Eddzok reszerol haley semmi jelet nem mutatta egy trukkos playre, csak az o 3. es 1 re hivott hosszu passzra. Az az o trukkos hivasa. Mig a masikok td ertek el a trukkos playukbol.
gabistar
Náluk kész def. és O rendszerek vannak, amibe a megfelelő elemeket illesztik bele (ahol máshol használhatatlan emberekből is lehetnek jó eséllyel és nagy százalékkal hasznos emberek), cserébe - kivételektől - skill playerek eltekintve - nincsen sok szupersztárjuk.

Nálunk sztem alapvetően rendszerhibás pl. a secondary, nem a játékosok erősségére épít a játékrendszer (zónázás). O oldalon pedig sztem emberanyagban sokkal gyengébbek vagyunk, mint a 2014-2015-ös offense, éppen a WR2 (Bryant) és a checkdown TE (Miller) hiánya miatt. Nagyon egy vagy kétdimenziós lett a játékunk (AB és Bell).

Ami az AFC döntőig kiemelt minket az idei PO-ban - ami szerintem az elmúlt 10 év egyik leggyengébb állománya a csapatok komplett játékerejét tekintve - az OL kiváló munkája, mind pass prot-ban, mint run blockingban. Na ez borult fel Bell kiesésével, mert DeWill-nek már máshogy kellett blokkolni, mert másképpen fut.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Sziasztok Pitt fanek!

Nagyon régóta követem a topikot read only módban, most elérkezettnek látom az időt a hozzászólásra 😊

Én nem vagyok lesújtva a vereség miatt, bár szorosabb meccsre számítottam (a harmadik negyed 10. percéig néztem), de a keret még nincsen készen sem egy SB-ra, sem a NE-féle rendszer levédekezésére. (Már pedig a Patriots-ot általában egyszer verned kell a döntőhöz.)

Utóbbira nincsen meg az emberanyagunk, ahhoz fizikálisabb és jobban rotálható DL, pass rush-ban Dupree-nél erősebb OLB kellene (persze sokat fejlődött, de még nem Woodley), illetve egy effektívebb zónaátadás a sec-től.

Ráadásul - úgy láttam - Bradyék még tekertek is egyet a no huddle-ön, így esélyünk sem volt odaérni a G.O.A.T.-hoz.

Mindettől függetlenül meg lett volna a recept a szoros meccsre, de az O gameplan és a kulcsszituációs játékhívások szörnyűek voltak Haley-től (lásd 3&1-re hosszú passz Coates-ra???). Kár, hogy Bell kiesett, ő lehetett volna döntő faktor, mert nem tudhatjuk, hogy 20 futásnál mennyire működött volna az, hogy a Pats állandóan feláldoz egy LB-t a gapek betömésére a második szinten (Van Noy v. HT).

Soldival egyetértek abban, hogy Haley rendszere - ha nincs teljes fegyverzet - mint most Bryant és Bell - képes rendszeresen becsődölni, és én sem értem, hogy O oldalon miért nem vettük át az Arians-féle playbook-ot. Tomlin mondjuk abban tanulhatna BB-től, hogy visszanyúlhatnánk néha a régebben bevált módszerekhez, Bill ettől sohasem ódzkodott.

Butler alapvetően a front sevent különösen szépen fejleszti, de ez a zónázás a sec-ben tragédia (ami nyilván egy NE ellen hatványozottabban látható). Tomlin másik hibáját abban látom, hogy - megfelelő emberanyag nélkül - Tampa2-t (is) játszat (ls. Golden??? coverben), holott Gay, Cockrell és Burns testfelépítése is az emberezéshez, jammelésre van kitalálva, és a safety-k is ebben jók.

Butler viszont szerintem sokat egyszerűsített a LeBeau sémán, ami nehezen tanulható volt, ez nagy kredit neki. A hétfő hajnali meccsen viszont pl. Timmons-t sokszor nagyon rosszul használtuk, többször volt coverben Edelman-en, amit Gronknál még érthető is lenne, de nem itt, cserébe blitz-re alig küldtük (legalábbis, amíg követtem a meccset).
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
 www.steelersdepot.com/2017/01/leveon-bell-says-didnt-tell-team-groin-injury/

Vagy egy lágyék sérülést eltitkolni a csapat előtt (is).......nem értem, de tényleg.....mindezek szerint teljes edzéseket nyomott fájdalom mellett, ahelyett, hogy jelezte volna és esetleg mondjuk úgy készül a csapat is, mármint a Bell nélküli játékra, vagy mondjuk arra, hogy inkább WR-ben álljon fel......persze lehet sumákoltunk, bár a liga ezt keményen bünteti, így nem hiszem....
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.
peterk2005
Ezek a csapatok abban különböztek tőlünk, hogy amikor nyertek, akkor lehet hogy általában véve a roster nem volt jobb mint a miénk most, de valamelyik egységük (általában a D) magasan kiemelkedett a mezőnyből, és mindegyiknél volt valami olyan amit a legjobban csináltak. Pl ha jól emlékszem a 2010-es Packersé volt akkor a legjobb passzvédekezés a ligában, rengeteg labdát szereztek, és a SB-on is csináltak 1(vagy 2?) picksixet, amivel meg is vertek minket.

Mit tudnál mondani amiben mi most kiemelkedünk a mezőnyből, amit senki sem csinál jobban?
Jan
On-line feltölteni a Face-ra videót az öltözőből, pl. Vagy hajnalban már a terembe menni egy győztes meccs után 😀
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.
peterk2005
Ezek a csapatok abban különböztek tőlünk, hogy amikor nyertek, akkor lehet hogy általában véve a roster nem volt jobb mint a miénk most, de valamelyik egységük (általában a D) magasan kiemelkedett a mezőnyből, és mindegyiknél volt valami olyan amit a legjobban csináltak. Pl ha jól emlékszem a 2010-es Packersé volt akkor a legjobb passzvédekezés a ligában, rengeteg labdát szereztek, és a SB-on is csináltak 1(vagy 2?) picksixet, amivel meg is vertek minket.

Mit tudnál mondani amiben mi most kiemelkedünk a mezőnyből, amit senki sem csinál jobban?
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?
nasheem
Volt már ilyen, ugyanitt, amikor 55-öt kaptunk tőlük. Az a negatív franchise rekord nálunk, pár éve volt.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ja, és még valami. Aki azt írja, hogy Bellt levették a pályáról, annak egyrészt gratulálok, hogy ezt a 2 drive-ban mutatott 5 egészséges futásából meg tudta ítélni, másrészt valszeg azt az 5 futást sem látta.

Íme:
1-10-PIT 22 - (13:01) 26-L.Bell right guard to PIT 25 for 3 yards - közepes
2-7-PIT 25 - (12:27) (Shotgun) 26-L.Bell up the middle to PIT 31 for 6 yards - jó
1-10-PIT 39 - (10:06) (Shotgun) 26-L.Bell right guard to PIT 45 for 6 yards - jó
2-9-NE 47 - (8:19) (Shotgun) 26-L.Bell up the middle to NE 44 for 3 yards - közepes
2-10-PIT 16 - (2:36) 26-L.Bell up the middle to PIT 16 for no gain - nem jó, ebben a playben sérült meg, így a 6. futása már nem is releváns

Tehát egészségesen volt 2-2 jó és közepes és csak egy rossz futása. Ez nem épp arra utal, hogy megfogták volna...
Soldados
En donto tobbsegben olyat talaltam, hogy limitaltak nem pedig levettek Bell-t a palyarol es az igaz ugyan volt 2 jo futasa, az egyik kozepesnel belekenyszeritettek titeket a dobasra ( 2/9re a KC ellen sima first down lett) ami nekik nagyon jo eredmeny, de nem nyiltak lyukak, es a fal tolta azt a 3 yardot ami mogott ugyanolyan turelmesen varta a legkisebb kulcslyukat akar de nem jott ami emberes munka volt a reszukrol. De ha mar csak a szamokat nezzuk, akkor ( egye fene a 6.ne nezzuk) 5/18 yard 3.6y/c gyakorlatilag egy negyed alatt, ha felszorzom 4-el akkor se Bell-i szamok jonnek ki. Egyszeruen ok hatekonyabban tartottak feken a legnagyobb sztarotokat addig is amig palyan volt.
no
Itt a matek sztem félrevihet, egy pihent egység lehet 3,6-on tartja, de ha megy a futás és fáradnak csak beesik 1-2 10+ is. Az meg azért csak viszi feljebb. Általában a matek jó, de itt sztem annyi más egyéb tényező van, hogy így nézni botorság.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ja, és még valami. Aki azt írja, hogy Bellt levették a pályáról, annak egyrészt gratulálok, hogy ezt a 2 drive-ban mutatott 5 egészséges futásából meg tudta ítélni, másrészt valszeg azt az 5 futást sem látta.

Íme:
1-10-PIT 22 - (13:01) 26-L.Bell right guard to PIT 25 for 3 yards - közepes
2-7-PIT 25 - (12:27) (Shotgun) 26-L.Bell up the middle to PIT 31 for 6 yards - jó
1-10-PIT 39 - (10:06) (Shotgun) 26-L.Bell right guard to PIT 45 for 6 yards - jó
2-9-NE 47 - (8:19) (Shotgun) 26-L.Bell up the middle to NE 44 for 3 yards - közepes
2-10-PIT 16 - (2:36) 26-L.Bell up the middle to PIT 16 for no gain - nem jó, ebben a playben sérült meg, így a 6. futása már nem is releváns

Tehát egészségesen volt 2-2 jó és közepes és csak egy rossz futása. Ez nem épp arra utal, hogy megfogták volna...
Soldados
En donto tobbsegben olyat talaltam, hogy limitaltak nem pedig levettek Bell-t a palyarol es az igaz ugyan volt 2 jo futasa, az egyik kozepesnel belekenyszeritettek titeket a dobasra ( 2/9re a KC ellen sima first down lett) ami nekik nagyon jo eredmeny, de nem nyiltak lyukak, es a fal tolta azt a 3 yardot ami mogott ugyanolyan turelmesen varta a legkisebb kulcslyukat akar de nem jott ami emberes munka volt a reszukrol. De ha mar csak a szamokat nezzuk, akkor ( egye fene a 6.ne nezzuk) 5/18 yard 3.6y/c gyakorlatilag egy negyed alatt, ha felszorzom 4-el akkor se Bell-i szamok jonnek ki. Egyszeruen ok hatekonyabban tartottak feken a legnagyobb sztarotokat addig is amig palyan volt.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Az azért nagy szívás lenne,hogy mire végre összeállna a Brown-Bell-Bryant tengely (akár Wheatonnel kiegészülve),addigra pont Big Ben kerülne leszállóágba.
kolok1972
Brady szerződése akkor fog lejárni. És még simán 45 alatt lesz. 😉

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az azért nagy szívás lenne,hogy mire végre összeállna a Brown-Bell-Bryant tengely (akár Wheatonnel kiegészülve),addigra pont Big Ben kerülne leszállóágba.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Big Ben mellett AB, Pouncey és Bell se megy a Pro Bowlra, így jelenleg DeCastro és Shazier lesz ott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tehát a stratégia arra épül, hogy vagy valaki kicsapja a Pats-et, vagy nálatok mindenki egészséges januárra, ami megint elég science fiction. (azon vitatkozhatunk, hogy a WR2 a nagyobb hiány nálatok, vagy Gronk mondjuk odaát, az más kérdés, hogy melyik stábnak sikerült ezt jobban megoldania).

Miközben eddig 5-2-re áll egymás ellen BB és Tomlin, ebből az egyiknél nem volt Brady, a másiknál meg olyan korszakos védelem volt a Steleers-nél, amit még elég nehezen tudok elképzelni évekig.

Továbbá lehet, hogy BB-nek nem volt rossz az elmúlt pár éve statisztikailag, de valahogy Brady konzisztensen magas szinten van, BB-t pedig lefelé érzem haladni (a sérülékenységről nem is beszélve).

Szóval good luck! 😊
somoskovig
1. a Pats más általi kiesése, csak egy opció, mint írtam, magunkat is képesnek tartom rá
2. ehhez nem azt mondtam, hogy full egészségesen menjünk, hanem azt, hogy a Killer B's legyen egészséges
3. Bryant iszonyat érvágás volt. Bízni nem tudok benne, de remélni tudom, hogy megtér(t).
4. BB és az ő tendenciáival nem tudok vitatkozni, ezt majd az élet dönti el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem szeretnék nagy flame áradatot indítani, mert ez is csak egy vélemény.

Én úgy látom, mintha Benen is kezdene meglátszódni a kor. Volt a sérülése szezon közepén és utána nem csak 1 meccsen volt "szar" mint ahogy korábban voltak ilyenek, hanem gyakorlatilag konstansan az egész szezonban középszerű volt.

Amikor nagyon kellett, akkor megcsinálta a fontos játékokat ez bizonyítja még jobban a klasszisát, viszont azon kívül jó pár homály INT, pontatlan passz, amit nem szoktunk meg tőle.

34 éves, szóval akár indokolt is lehet, hogy kezd elhasználódni, ráadásul ő nagyon sokat is volt sérült a karrierje során. Ezután a szezon után én mindenképp húznék korán egy QB-t, mert még ha nem is annyira látványos a visszaesése, mint volt Manningnek, de ha ez egy folyamat lesz nála, akkor fel kell készülni rá.
ervinator
De. Pontosan ugyanezt látom. Tuti, hogy nyomtalanul nem múlik el az, hogy majd 5 éven keresztül agyba-főbe verték, vagy 200 sacket kapott, és még több ütést, knock downt. Azért Manning és Brady is végigjátszottak egy karriert úgy, hogy igazán nem nagyon voltak adjusztálva, terrorizálva. BB simán elit, de azért a körülmények sem nagyon engedték, hogy ezt meg tudja mutatni, meg azért neki szerintem van némi baj a fejével is alapból, ami miatt sosem lesz TB-PM szint és gyanítom 39 évesen már nem fog dobálni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

Soldados
Csak ezek alapján 2 forgatókönyv van a SB-ba jutásra. Egyik, hogy összejön mondjuk 2 olyan elit draft class, hogy utcahosszal talent előnyben lesztek BB-hez és a Pats-hez képest, amit már nem lehet coachinggal elfedni. És akkor a sok azonnali kezdő, elit rookie mellé még beférnek a szabadügynökök meg a lejáró értékek megtartása. Ez a szcenárió igazából nem létezik egyébként.

A másik, hogy beviszitek magatokkal a Ravens-t a PO-ba, hátha kicsapják a Pats-et, abban elég jók. 😊

Viccet félretéve, egyik se olyan, ami fényes jövőkép lenne. 2-3 évig Brady és BB még biztosan marad, vagyis a mostani baromi erős keretet legalább eddig együtt kellene tartani, hogy utána legyen esélyetek, feltételezve, hogy Big Ben nem esik vissza, nem sérül meg, stb.

A másik opció, hogy próbáltok új impulzust behozni. Nem biztos, hogy van jobb edző, mint Tomlin. De lehet, hogy van másfajta. Nyilván nem fogjátok elküldeni, egyértelmű, csak ugyebár van az az alaptézis, hogy azonos körülmények között azonos kísérletet elvégezve azt várni, hogy más végeredmény születik, elég botor elvárás... 😊
somoskovig
Azért nem ennyire borús a helyzet. Matematikában ez így van, de amifociban nem. Már csak azért sem mert egy év múlva egészen biztosan nem lesz azonos a helyzet.

Amúgy meg a BB-Brady időszakban 3 SB-t játszottunk és 2-t megnyertünk. Az azért nem rossz. Ha ott vagy a tűz közelében le lehet csapni a néha előforduló megingásokra. Egyrészt ők is tudnak hibázni, azaz kiesni. Mi két SB-tripnél ennek haszonélvezői voltunk (kösz Broncos és Jets), a 2008-asnál pedig 11-5-tel nem jutottak PO-ba, amihez mi is hozzájárultunk egy veréssel. Illetve nem gondolom, hogy olyan sok hiányzik ahhoz, hogy a talent különbség elfedhetetlen legyen: A killer B's minden tagja legyen egészséges, legyen egy valid WR2 és Dupree mellé még egy qrva jó OLB. Azért mert most hülyére vertek minket, nem jelenti, hogy jövőre nem kalapáljuk el őket. 😊
Soldados
Tehát a stratégia arra épül, hogy vagy valaki kicsapja a Pats-et, vagy nálatok mindenki egészséges januárra, ami megint elég science fiction. (azon vitatkozhatunk, hogy a WR2 a nagyobb hiány nálatok, vagy Gronk mondjuk odaát, az más kérdés, hogy melyik stábnak sikerült ezt jobban megoldania).

Miközben eddig 5-2-re áll egymás ellen BB és Tomlin, ebből az egyiknél nem volt Brady, a másiknál meg olyan korszakos védelem volt a Steleers-nél, amit még elég nehezen tudok elképzelni évekig.

Továbbá lehet, hogy BB-nek nem volt rossz az elmúlt pár éve statisztikailag, de valahogy Brady konzisztensen magas szinten van, BB-t pedig lefelé érzem haladni (a sérülékenységről nem is beszélve).

Szóval good luck! 😊
somoskovig
Igazából Gronkkal maximum a játék képe lehetett volna más, eredményességben és dominanciában innen már nem nagyon lett volna hova fejlődni.

több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A párom tegnap délelőtti megjegyzése. (valamikor a 2. félidőben aludt el)
"én nem értek hozzá, de ezek a kékek összeszedettebbnek tűntek nekem, meg minrha több tűz lett volna bennük"
Annyira jó lett volna vitatkozni vele, de én is igy éreztem.
kittli
Ha mar annyira jo vitatkozni vele, keress egy masik temat 😊
no
Valami új téma jó lett volna, a régiek már unalmasak. 😀
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A párom tegnap délelőtti megjegyzése. (valamikor a 2. félidőben aludt el)
"én nem értek hozzá, de ezek a kékek összeszedettebbnek tűntek nekem, meg minrha több tűz lett volna bennük"
Annyira jó lett volna vitatkozni vele, de én is igy éreztem.
kittli
Ha mar annyira jo vitatkozni vele, keress egy masik temat 😊
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.
peterk2005
A rostert illetően egyetértek. Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Amúgy a Pats rostere pl középszer. Komolyan, nincs egy klasszisuk. De tényleg. Gronkot nem ér mondani, hisz ő nem játszott. De amúgy érzi bárki, hogy nincs Gronk? Nem. Vannak jó játékosaik, de nem klasszisok. Meg egy csomó olyan - kicsit sarkítok -, aki máshol leszerepelt, eltanácsolt, bustnak bizonyuló, rostertöltelék. Soroljam? Amendola, Bennett, Blount, Lewis, VanNoy, Hogan, stb. Egész egyszerűen Belichicknek ez a mágiája. Ha 53 vizesfiúja van, akkor is tud nyerni a csapata. Az eszem megáll, hogy Cassellel 11-5-öt csinált a Pats, Garoppolóval és Brissett-tel 3-1-et. Belichicknek nincs szüksége se Bradyre, se Gronkra ahhoz, hogy nyerjen. (Collinsról és Chandler Jonesról már nem is beszélek) Tök mindegy ki játszik nála. Ezen a Van Noy gyereken röhögött egész Detroit, erre trédel érte és az AFC-döntőn fumblit csinál. Ezek a játékosok bárhol máshol, bárki más keze alatt nullák. Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

A "nihilista" gondolkodásomat kár idekeverni, ezen már túl vagyunk, Te a zebrákat egy-egy rossz ítéletét hibáztatod vereség után, én meg a QB-t az INT-ért, az RB-t a fumbliért, a WR-t a dropért. Ez felfogásbeli különbség. 😊
Soldados
Megint van igazság, de azért ez megint túlzó

És Brady azért ér egy fél pontot? 😊

Mit veszünk klasszisnak? Mondjuk a saját posztján a top 5-öt?

Slotban konkrétan Edelmannek megadom a top 1-et, Butler simán elit CB lett, DMC évek óta az egyik legjobb FS, Gost sem ügyetlen (akkor még vegyük ide Bradyt, aki végre megint tovább lát a kedvenc célpontjánál, és Gronkot).

De mondjuk top 10-ben simán benne van a posztján Solder, Cannon (előtte Vollmer is az volt), Hightower

Lewis mondjuk nincs, de ettől még olyan mismatch, mint Gronk, nekem ez is bőven elég

Amúgy meg tény, jó a rendszer, és csapatként jó a Patriots. Nem a legjobb O, nem a legjobb D (még ha a pontszámok ezt is mutatják), de összességében mégis nagyon rendben van a csapat

Inkább megfordítanám. Blount nem egy kiemelkedő RB, de azért szépen lehet vele gyilkolni a védelmet, és most már a közeli szituációkból azért legalább TD-ket csinál. A fal belső hármasa nem éppen kiemelkedő, de azért van bőven gyengébb is. A DL-ben nincsenek nagy nevek, az LB-sorban sem sok, de még akkor sem kell a fejünket fogni, ha cserélgetni kell kicsit, Ryan feljavulásával pedig a problémás #2CB is rengeteget javult a szezon első feléhez képest. A lényeg, lehet, hogy annyira nem kiemelkedő helyenként a történet, viszont az sincs, hogy na ezen a ponton/poszton aztán BIZTOS, hogy nagy szarban leszünk

(Cassellel meg tolt a KC is 10–6-ot, és ott PO-ba is jutott, és volt Pro Bowler is, és azt nem mondom, hogy nézzük meg, mire ment Belichick vezetőedzőként Bradyvel és Brady nélkül. Ettől még BB a legnagyobb, és amíg ő van, tényleg majdnem mindegy, ki fog játszani)

Van itt bőven tehetség, és még az is belefért, hogy Collins és Chandler Jones elmenjen, úgyhogy ha ez a keret középszer, akkor nehogy egyszer kiemelkedő legyen itt nálunk véletlenül 😊
Wyatt
A legtobb reszevel teljesen egyetertek. A NE-ben nagyon is top jatekosok jatszanak, de ezen felul sztem a NE O-e szemelyre lebontva picit rosszabb mint a vasase, de nem nagy a kulonbseg es mar itt is van ellensuly. A PS legnagyobb asza Bell, de ellene a front7 vedekezik ( meg igy is megoldja), mig Gronk-ot egy LB/S probal megallitani ( ezt valasztanam). LBlount rosszabb mint Bell, de siman kepes egy "normal" futojatekra vele a NE. AB nagyon, nagyon jo, de neki kell a QB teljesitmeny is ( azert nem megatron, akinek csak kb kellett a hossznak-iranynak stimmelnie a dobasnal, es a nemzeti garda is vedekezhetett rajta). A fal mindkett helyen jo, tehat a tamadas minden elemeben jo es balanszos tud lenni mindkett csapat. A QB-nal nalam sokkal jobb TB, mint BB ( attol o is jo, akar top4, de az elso 3-tol lemaradva).
Es ha mar a D# is nezzuk ott viszont jobb a NE meg egyenekre lebontva is.

Beli papa nagyon jo, de abban viszont nem ertek egyet hogy neki barkivel menne. Viszont a csapataibol kihozza nagy %-ban ami bennuk van ( meg a NE elotti idoben is). Cassel szintu QB-val is sima PO csapat lenne a NE, de nem lenne "allando foeselyes ".
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

Soldados
Csak ezek alapján 2 forgatókönyv van a SB-ba jutásra. Egyik, hogy összejön mondjuk 2 olyan elit draft class, hogy utcahosszal talent előnyben lesztek BB-hez és a Pats-hez képest, amit már nem lehet coachinggal elfedni. És akkor a sok azonnali kezdő, elit rookie mellé még beférnek a szabadügynökök meg a lejáró értékek megtartása. Ez a szcenárió igazából nem létezik egyébként.

A másik, hogy beviszitek magatokkal a Ravens-t a PO-ba, hátha kicsapják a Pats-et, abban elég jók. 😊

Viccet félretéve, egyik se olyan, ami fényes jövőkép lenne. 2-3 évig Brady és BB még biztosan marad, vagyis a mostani baromi erős keretet legalább eddig együtt kellene tartani, hogy utána legyen esélyetek, feltételezve, hogy Big Ben nem esik vissza, nem sérül meg, stb.

A másik opció, hogy próbáltok új impulzust behozni. Nem biztos, hogy van jobb edző, mint Tomlin. De lehet, hogy van másfajta. Nyilván nem fogjátok elküldeni, egyértelmű, csak ugyebár van az az alaptézis, hogy azonos körülmények között azonos kísérletet elvégezve azt várni, hogy más végeredmény születik, elég botor elvárás... 😊
somoskovig
Azért nem ennyire borús a helyzet. Matematikában ez így van, de amifociban nem. Már csak azért sem mert egy év múlva egészen biztosan nem lesz azonos a helyzet.

Amúgy meg a BB-Brady időszakban 3 SB-t játszottunk és 2-t megnyertünk. Az azért nem rossz. Ha ott vagy a tűz közelében le lehet csapni a néha előforduló megingásokra. Egyrészt ők is tudnak hibázni, azaz kiesni. Mi két SB-tripnél ennek haszonélvezői voltunk (kösz Broncos és Jets), a 2008-asnál pedig 11-5-tel nem jutottak PO-ba, amihez mi is hozzájárultunk egy veréssel. Illetve nem gondolom, hogy olyan sok hiányzik ahhoz, hogy a talent különbség elfedhetetlen legyen: A killer B's minden tagja legyen egészséges, legyen egy valid WR2 és Dupree mellé még egy qrva jó OLB. Azért mert most hülyére vertek minket, nem jelenti, hogy jövőre nem kalapáljuk el őket. 😊
Soldados
Tehát a stratégia arra épül, hogy vagy valaki kicsapja a Pats-et, vagy nálatok mindenki egészséges januárra, ami megint elég science fiction. (azon vitatkozhatunk, hogy a WR2 a nagyobb hiány nálatok, vagy Gronk mondjuk odaát, az más kérdés, hogy melyik stábnak sikerült ezt jobban megoldania).

Miközben eddig 5-2-re áll egymás ellen BB és Tomlin, ebből az egyiknél nem volt Brady, a másiknál meg olyan korszakos védelem volt a Steleers-nél, amit még elég nehezen tudok elképzelni évekig.

Továbbá lehet, hogy BB-nek nem volt rossz az elmúlt pár éve statisztikailag, de valahogy Brady konzisztensen magas szinten van, BB-t pedig lefelé érzem haladni (a sérülékenységről nem is beszélve).

Szóval good luck! 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

Soldados
Csak ezek alapján 2 forgatókönyv van a SB-ba jutásra. Egyik, hogy összejön mondjuk 2 olyan elit draft class, hogy utcahosszal talent előnyben lesztek BB-hez és a Pats-hez képest, amit már nem lehet coachinggal elfedni. És akkor a sok azonnali kezdő, elit rookie mellé még beférnek a szabadügynökök meg a lejáró értékek megtartása. Ez a szcenárió igazából nem létezik egyébként.

A másik, hogy beviszitek magatokkal a Ravens-t a PO-ba, hátha kicsapják a Pats-et, abban elég jók. 😊

Viccet félretéve, egyik se olyan, ami fényes jövőkép lenne. 2-3 évig Brady és BB még biztosan marad, vagyis a mostani baromi erős keretet legalább eddig együtt kellene tartani, hogy utána legyen esélyetek, feltételezve, hogy Big Ben nem esik vissza, nem sérül meg, stb.

A másik opció, hogy próbáltok új impulzust behozni. Nem biztos, hogy van jobb edző, mint Tomlin. De lehet, hogy van másfajta. Nyilván nem fogjátok elküldeni, egyértelmű, csak ugyebár van az az alaptézis, hogy azonos körülmények között azonos kísérletet elvégezve azt várni, hogy más végeredmény születik, elég botor elvárás... 😊
somoskovig
Azért nem ennyire borús a helyzet. Matematikában ez így van, de amifociban nem. Már csak azért sem mert egy év múlva egészen biztosan nem lesz azonos a helyzet.

Amúgy meg a BB-Brady időszakban 3 SB-t játszottunk és 2-t megnyertünk. Az azért nem rossz. Ha ott vagy a tűz közelében le lehet csapni a néha előforduló megingásokra. Egyrészt ők is tudnak hibázni, azaz kiesni. Mi két SB-tripnél ennek haszonélvezői voltunk (kösz Broncos és Jets), a 2008-asnál pedig 11-5-tel nem jutottak PO-ba, amihez mi is hozzájárultunk egy veréssel. Illetve nem gondolom, hogy olyan sok hiányzik ahhoz, hogy a talent különbség elfedhetetlen legyen: A killer B's minden tagja legyen egészséges, legyen egy valid WR2 és Dupree mellé még egy qrva jó OLB. Azért mert most hülyére vertek minket, nem jelenti, hogy jövőre nem kalapáljuk el őket. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A párom tegnap délelőtti megjegyzése. (valamikor a 2. félidőben aludt el)
"én nem értek hozzá, de ezek a kékek összeszedettebbnek tűntek nekem, meg minrha több tűz lett volna bennük"
Annyira jó lett volna vitatkozni vele, de én is igy éreztem.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

Soldados
Csak ezek alapján 2 forgatókönyv van a SB-ba jutásra. Egyik, hogy összejön mondjuk 2 olyan elit draft class, hogy utcahosszal talent előnyben lesztek BB-hez és a Pats-hez képest, amit már nem lehet coachinggal elfedni. És akkor a sok azonnali kezdő, elit rookie mellé még beférnek a szabadügynökök meg a lejáró értékek megtartása. Ez a szcenárió igazából nem létezik egyébként.

A másik, hogy beviszitek magatokkal a Ravens-t a PO-ba, hátha kicsapják a Pats-et, abban elég jók. 😊

Viccet félretéve, egyik se olyan, ami fényes jövőkép lenne. 2-3 évig Brady és BB még biztosan marad, vagyis a mostani baromi erős keretet legalább eddig együtt kellene tartani, hogy utána legyen esélyetek, feltételezve, hogy Big Ben nem esik vissza, nem sérül meg, stb.

A másik opció, hogy próbáltok új impulzust behozni. Nem biztos, hogy van jobb edző, mint Tomlin. De lehet, hogy van másfajta. Nyilván nem fogjátok elküldeni, egyértelmű, csak ugyebár van az az alaptézis, hogy azonos körülmények között azonos kísérletet elvégezve azt várni, hogy más végeredmény születik, elég botor elvárás... 😊

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?
nasheem
De, nekem is ez volt a véleményem, el is aludtam a harmadik negyed közepén. Bár én nem Steelers szurkoló vagyok. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?
nasheem
Sajnos teljesen igazad van. Alapszakaszban már volt ilyen de a rájátszásban én nem emlékszem ilyenre.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Nem szeretnék nagy flame áradatot indítani, mert ez is csak egy vélemény.

Én úgy látom, mintha Benen is kezdene meglátszódni a kor. Volt a sérülése szezon közepén és utána nem csak 1 meccsen volt "szar" mint ahogy korábban voltak ilyenek, hanem gyakorlatilag konstansan az egész szezonban középszerű volt.

Amikor nagyon kellett, akkor megcsinálta a fontos játékokat ez bizonyítja még jobban a klasszisát, viszont azon kívül jó pár homály INT, pontatlan passz, amit nem szoktunk meg tőle.

34 éves, szóval akár indokolt is lehet, hogy kezd elhasználódni, ráadásul ő nagyon sokat is volt sérült a karrierje során. Ezután a szezon után én mindenképp húznék korán egy QB-t, mert még ha nem is annyira látványos a visszaesése, mint volt Manningnek, de ha ez egy folyamat lesz nála, akkor fel kell készülni rá.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"