Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?
nasheem
De, nekem is ez volt a véleményem, el is aludtam a harmadik negyed közepén. Bár én nem Steelers szurkoló vagyok. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?
nasheem
Sajnos teljesen igazad van. Alapszakaszban már volt ilyen de a rájátszásban én nem emlékszem ilyenre.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mentálisan törték már úgy meg a Steelerst, mint tegnap? Fura volt látni a csapatotokat. Pont amikor 10 évente egyszer nektek szurkolok, akkor múlik el az a tartás, hit és (jó értelembe vett) arrogancia, amit úgy gyűlölök ellenfélként. A második félidőben simán megadtátok magatokat. Semmi tűz, semmi bírózás, semmi bunyó. Tudom, Rókalyuk, tél, PO, BB, Brady, de bakker ti meg a Steelers vagytok. Ki más? Nagyon nem ilyen meccset vártam. Igazából nem láttam még így kikapni a Vasast.

Vagy ti nem éreztétek így?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Nem szeretnék nagy flame áradatot indítani, mert ez is csak egy vélemény.

Én úgy látom, mintha Benen is kezdene meglátszódni a kor. Volt a sérülése szezon közepén és utána nem csak 1 meccsen volt "szar" mint ahogy korábban voltak ilyenek, hanem gyakorlatilag konstansan az egész szezonban középszerű volt.

Amikor nagyon kellett, akkor megcsinálta a fontos játékokat ez bizonyítja még jobban a klasszisát, viszont azon kívül jó pár homály INT, pontatlan passz, amit nem szoktunk meg tőle.

34 éves, szóval akár indokolt is lehet, hogy kezd elhasználódni, ráadásul ő nagyon sokat is volt sérült a karrierje során. Ezután a szezon után én mindenképp húznék korán egy QB-t, mert még ha nem is annyira látványos a visszaesése, mint volt Manningnek, de ha ez egy folyamat lesz nála, akkor fel kell készülni rá.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem csodálom:
Green: "Frustrating season, but everybody has one. I hope it's the only one I have."
De nem tervezi, hogy visszavonulna. De jó, hogy ilyenekről beszélgetnek vele.
Klaci79
Ezzel el is dőlt, hogy nincs TE-draft. 😊 Clark és Mitchell első éve is szar volt, aztán másodikra már beváltották a hozzájuk fűzött reményeket. Reméljük Green is ilyen lesz.
Soldados
Mitchell idei eve is vegyes volt. De lehet csak en vagyok vele igy. De jopar homaly meccsre emlekszem.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
1. Olb kell nagyon.

2. WR kell nagyon. Itt kell egy draftrol. Bryant lutri lesz. Coates most nem tudom hogy meggyogyult e mar, de meg mindig nem a kettos ujjtores elotti onmaga volt. Szoval kell a biztositek. Es kell hogy ok haroman felnojenek AB melle.

3. A tobbi wr nek fel kell szintugy noniuk a feladathoz. A jo szintre es a megbizhato elkapo szintre. Mind rogers, mind hamilton. Nem tudom hogy dhb marad e, nem tudom wheaton marad e.

4. Ez csak opcio, de vissza kellene hozni a 3 qb rendszert. Egy veteran game manager tapasztalt es egy fiatal feltorekvo qb versenyzese 2. 3. helyert. Veteran FA, fiatal draft vagy FA.

5. Nem tudom mi a sorsa Green, de mint soldi irta maradni szeretne. Hat en is maradnek 5 millaert. Remeljuk jatszani is fog tudni. Es vegre egeszseges lesz. Igy legyen.

6. Kesei koros qb draft, aki BB helyet atveszi nyugdijba vonulasa utan. Na jo nem, hanem 2. 3. szamunak, fiatal qb.

Ol sor jol nez ki.

K ok.

P ok.

Ls ok, ha meg marad.

Def oldalon. Huh. A mai meccs alapjan tul sok minden kellene. Pl jo eddzoi hivasok, vagy jo jatekosok a jo hivasokhoz. Nem is ertem miert nem tortent jammeles. Valtoztatas a vedo oldalon. Van egy talan vissza tero slot cbnk. Egy jol beegett zone def semank. O mar megint itt vagyunk. Bocsi.

CB sor. Artie burns talan bevalik elso szamu cb nek jovore kevesebb hibaval. Ertem ezalatt, hogy jol jatszott, de parszor jol be burns oltek ot is par trukkos jatekkal. Rookie mistake persze. Szoval jovore jobb lesz. Cockrell 2. szamu iden jo volt cb nek (ev meglepetese nekem).
Ma azonban egyik cb jateka sem tetszett. De talan mivel jon vissza golson es ha bevalik es ha jo lesz.. akkor itt jol megvagyunk?

Nem hinnem hogy teljesen jol, de a pass rush hianya volt ma a legnagyobb hiany (meg a zona, es no jammales stb). Szoval W. gay mar nem fiatal. Es nem tudni meddig tud jatszani kezdo szinten, mivel 32 eves. 10 eve van a ligaban. Iden jol jatszott, remelem meg igy is fog sokaig.

De azert bemozgattak ot is valamiert, es at adta a nr1 cb kezdo helyet, az elso koros fiatalnak burnsnek
(ez kb normalis eljaras egy bevalt elso koros eseteben).

Igy lesz ez majd nem sokara, valoszinuleg ha egyben tud maradni golsonnal is. Hogy beepul majd egyre tobbet es tobbet slot cb nek es atveszi gay helyet, ha kierdemli. De cb amugy is mindig kell a sok wr es felallasok miatt. Ugyhogy a az elso korben valasztott 8. helyen justin gilbert remelem ugyanigy beepul a rendszerunkbe es nemcsak mint visszahordo, hanem mint ertekes cb is. Mert azert nem sok elso koros cbnk van. Sot nem sok korai koros cbk van most aki bevetheto. Egy burns. Egy ir. Es egy tradelt gilbert, akinek nyilvan uj meg a rendszer ha jol tudom. Szoval talan itt megvagyunk.


A nyomas hianya mind az olb mind a dl lelken szarad. Szoval kell dl ember? Heyward tuit hargrave kezdok neve jol hangzik es meg waltone is. Szoval nem hinnem, hogy hozunk max rotacioba embert. De az is fontos lancszem. Hogy ne legyenek faradtak a meccs vegen. Bar inkabb szerintem vegig nyomjak, ameddig csak birjak. Vagy a szokasos 2 dl nel ott van cserenek meg hargrave, walton, mccullers. Bar a hegy inkabb nincs is ott. De jo csere talan.

Fs SS ma szinten nem hozta meg az elfogadhato szintet. Davis mivel rookie igy ertheto, mitchellel viszont kemenyebb leszek. Egy free safetyt egy ismeretlen wr siman lefutott mar nem eloszor. Vagy meg a hires paros golden ft mitchell eseteben hajmereszto td ket engedtek. De azt inkabb betudtam annak, hogy golden volt boven nem kezdo jatekos szint. De viszon mitchell elso eveben itt is boven jatszott rosszul. Tudom, mivel utana bevalottak hogy serult volt. Tavalyi szezonban mar jobb is volt. Aztan viszont iden is kezdte golden nel ugyanezt, ala ma is golden sima td. Mindegy nekem egy fst ne fusson le egy hatodik szamu elkapo.

Vagy joparszor kerult mogenk iden szabad elkapo, anelkul hogy lereagaltuk volna jol stb. Nekem ugy tunik kicsit kezd lassu lenni fs nek. Es lehet jobb SS posztra mint FS nek. Mert 8 eve jatszik. Nem azt mondom hogy ez jo otlet lenne nalunk, csak azt, hogy a ligaban egyre tobb az alacsony gyors elkapo is. A magas es gyors elkapok mellett. O meg mar nem tunik olyan gyorsnak. De lehet csak en latom igy, bar ha jol tudom olvastam arrol, lehet bemozgatjak ot ss nek es mas lesz fs akkor meg golden vagy davis rol beszeltek ev elejen. Mindegy jo lenne egy gyors es jo fs. Lesz e? Nem hinnem.

SS gyorsan meglesz. Mert mar meg van davis szemelyeben. Eles a contraszt kozte es az elodje altal kepviselt jatekszint kozott golden vs davis.

Oh az lb sor. Az orokos steelers kedvenc reszleg.
A jopar eve huzodo, J harrison, lamarr woodley potlasa meg a mai napig tart. Hiaba ment JH cincybe, hiaba konyorogtuk vissza, hiaba igazoltuk le jason worldsot. Meg mindig ott tartunk, hogy ezek szoba jovo kerdesek. De legalabb ugy nez ki iden egyet kipipalhatunk. Es letudhatunk valahara.
OLB elso koros pickunk valoszinuleg ez lesz. JHt potolandoan kell a korai koros OLB valasztas.

OLB Dupree ugy latszik jo lesz woodley oldalan. De mivel mar nem is tudom, hanyadik korai koros pickunket aldoztuk erre, meg mindig ott tartunk, hogy james harrison a vedelem egyik legjobb lb je stb.
Es megint csak ot kell potolni egy korai koros pickkel dupree masik oldalara OLB. Mint irtam korabban.

Kozepen ILB timmons es ILB saci es a csereik szerintem jok. Timmons kezd kicsit az idosebb kategoriaba esni nemsokara. Bar a sebessege meg nem mutatta ezt. De felkeszulni a leendo cserejere, lehet erdemes hozni egy ILB t is. Bar nem tudom 3 korben lenne e olyan, aki kesobb kezdo kvalitasu lenne. Es ha JH eletkorabol indululnk ki, ami 38 akkor meg lehet benne Timmonsban foci. Es pl timmons is elso koros, szoval jo kepessegu lbk a steelers vedjegyei. Szoval nem tudom hogy nem e varnak meg egy evet, amikor akar elso korben huzhatnank mondjuk OLB helyett ILBt es ez logikusabb lenne. Mivel ez jobban illik a mi rendszerunkbe. Es az lb inknek, ebben a semaban jonak kell lennie. Es inkabb varnek egy evet egy kezdo kvalitasu elso korosre, mint iden egy kesoi korosre, aki nem biztos hogy bevalna. Mert OLB, WR need nagyobb. Es igy ILB t lehet huzni 3. nak. De ott mar nem igazan maradnak igazi kezdok. Neha meg elso korben sem. Lasd JJ. Szoval ha mar le akarjuk cserelni, inkabb probaljuk meg jobbra, mint megelegedni egy 3. korossel akinel nagyobb a lutri. De bevalthat persze.

ILB masik poszt Saci fiatal tapasztalt kezdo, es marad is.

PS: ez az iras nem tukrozi kinek jar le a szerzodese stb. Csak a meccs utan irtam hirtelen.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem csodálom:
Green: "Frustrating season, but everybody has one. I hope it's the only one I have."
De nem tervezi, hogy visszavonulna. De jó, hogy ilyenekről beszélgetnek vele.
Klaci79
Ezzel el is dőlt, hogy nincs TE-draft. 😊 Clark és Mitchell első éve is szar volt, aztán másodikra már beváltották a hozzájuk fűzött reményeket. Reméljük Green is ilyen lesz.
Soldados
Ennel jobb hir nem is lehetne. Mar csak varjuk meg azt, hogy miutan megkapja az 5 milliot akkor fog e tudni jatszani. De a hozzaallasa az jo. Mondjuk ki mondana nemet 5 m re jovore? Majd legfeljebb call off ot jelent. Beteget. Lol. De ne igy legyen. Mint pl iden.

Isten adja, hogy egeszseges legyen. Mert akkor vegre lenne ket normalis elkapo TE nk es akkor wr sorral kiegeszulve, meg bellel ben is jobban dobalna. Ebben biztos vagyok. Szoval ha tud jatszani, en nalam jobban nem orul senki, hogy nem lett ki dobva ennyi penz feleslegesen. Es meg tobb is dead money stb. Es meg jatszani sem tud. Azert vasarnap is jol jott volna. 😕
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB nem megy a Pro Bowlra, Shaziert viszont behívták.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jövőre 37 játékosnak van érvényes szerződése és 43 millió USD van még a csapatnak.

Klaci79
Mielőtt valaki azt gondolná, hogy teljesen szétesik a SB-esélyes csapatunk, annak azért leírom, hogy 9 játékost - Villanueva, Boswell, Nix, Tüszi, Grimble, Chickillo, Hamilton, Finney, Dangerfield - rohadt olcsón és egészen biztosan visszahozunk ERFA-ként. További 2-t - Cockrell, Hubbard - pedig szintén viszonylag olcsón RFA-ként fogjuk visszahozni.

Szóval ez máris 48 játékos lesz, amiből látszik, hogy telített a keret és az utolsó rosterspotokért komoly verseny lesz a TC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ettől még BB a legnagyobb, és amíg ő van, tényleg majdnem mindegy, ki fog játszani)


Wyatt
Asszem írtam is, hogy sarkítok. 😉 De a mondandóm lényege annyi volt, amit meghagytam a HSZ-edből. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.
peterk2005
A rostert illetően egyetértek. Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Amúgy a Pats rostere pl középszer. Komolyan, nincs egy klasszisuk. De tényleg. Gronkot nem ér mondani, hisz ő nem játszott. De amúgy érzi bárki, hogy nincs Gronk? Nem. Vannak jó játékosaik, de nem klasszisok. Meg egy csomó olyan - kicsit sarkítok -, aki máshol leszerepelt, eltanácsolt, bustnak bizonyuló, rostertöltelék. Soroljam? Amendola, Bennett, Blount, Lewis, VanNoy, Hogan, stb. Egész egyszerűen Belichicknek ez a mágiája. Ha 53 vizesfiúja van, akkor is tud nyerni a csapata. Az eszem megáll, hogy Cassellel 11-5-öt csinált a Pats, Garoppolóval és Brissett-tel 3-1-et. Belichicknek nincs szüksége se Bradyre, se Gronkra ahhoz, hogy nyerjen. (Collinsról és Chandler Jonesról már nem is beszélek) Tök mindegy ki játszik nála. Ezen a Van Noy gyereken röhögött egész Detroit, erre trédel érte és az AFC-döntőn fumblit csinál. Ezek a játékosok bárhol máshol, bárki más keze alatt nullák. Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

A "nihilista" gondolkodásomat kár idekeverni, ezen már túl vagyunk, Te a zebrákat egy-egy rossz ítéletét hibáztatod vereség után, én meg a QB-t az INT-ért, az RB-t a fumbliért, a WR-t a dropért. Ez felfogásbeli különbség. 😊
Soldados
Megint van igazság, de azért ez megint túlzó

És Brady azért ér egy fél pontot? 😊

Mit veszünk klasszisnak? Mondjuk a saját posztján a top 5-öt?

Slotban konkrétan Edelmannek megadom a top 1-et, Butler simán elit CB lett, DMC évek óta az egyik legjobb FS, Gost sem ügyetlen (akkor még vegyük ide Bradyt, aki végre megint tovább lát a kedvenc célpontjánál, és Gronkot).

De mondjuk top 10-ben simán benne van a posztján Solder, Cannon (előtte Vollmer is az volt), Hightower

Lewis mondjuk nincs, de ettől még olyan mismatch, mint Gronk, nekem ez is bőven elég

Amúgy meg tény, jó a rendszer, és csapatként jó a Patriots. Nem a legjobb O, nem a legjobb D (még ha a pontszámok ezt is mutatják), de összességében mégis nagyon rendben van a csapat

Inkább megfordítanám. Blount nem egy kiemelkedő RB, de azért szépen lehet vele gyilkolni a védelmet, és most már a közeli szituációkból azért legalább TD-ket csinál. A fal belső hármasa nem éppen kiemelkedő, de azért van bőven gyengébb is. A DL-ben nincsenek nagy nevek, az LB-sorban sem sok, de még akkor sem kell a fejünket fogni, ha cserélgetni kell kicsit, Ryan feljavulásával pedig a problémás #2CB is rengeteget javult a szezon első feléhez képest. A lényeg, lehet, hogy annyira nem kiemelkedő helyenként a történet, viszont az sincs, hogy na ezen a ponton/poszton aztán BIZTOS, hogy nagy szarban leszünk

(Cassellel meg tolt a KC is 10–6-ot, és ott PO-ba is jutott, és volt Pro Bowler is, és azt nem mondom, hogy nézzük meg, mire ment Belichick vezetőedzőként Bradyvel és Brady nélkül. Ettől még BB a legnagyobb, és amíg ő van, tényleg majdnem mindegy, ki fog játszani)

Van itt bőven tehetség, és még az is belefért, hogy Collins és Chandler Jones elmenjen, úgyhogy ha ez a keret középszer, akkor nehogy egyszer kiemelkedő legyen itt nálunk véletlenül 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem csodálom:
Green: "Frustrating season, but everybody has one. I hope it's the only one I have."
De nem tervezi, hogy visszavonulna. De jó, hogy ilyenekről beszélgetnek vele.
Klaci79
Ezzel el is dőlt, hogy nincs TE-draft. 😊 Clark és Mitchell első éve is szar volt, aztán másodikra már beváltották a hozzájuk fűzött reményeket. Reméljük Green is ilyen lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nem csodálom:
Green: "Frustrating season, but everybody has one. I hope it's the only one I have."
De nem tervezi, hogy visszavonulna. De jó, hogy ilyenekről beszélgetnek vele.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Utana mint irtam a ps bol felkerulo, vagy a rookie wr sorunk nem vilagmegvalto. Es a sok wr serules utan ha meg tudtak fogni a futast es abt akkor az ellen nyert. Ez tortent korabban is. Tegnap is. Annyi kulonbseggel, hogy a dt is helyre tettek. "
Hát ja ennyit számít hogy nem Bryant meg Wheaton játszottak, ezeket a passzokat (Hamilton) ők sztem leszedték volna.
Ka'deemCarey25
Wheatont ne keverjük ide, ő sem WR2. Rengeteg dropja volt, amíg játszott, de neki a tisztára játszás sem mindig megy. Bryantnek ugyan vannak dropjai, de olyan fizikai adottságokkal rendelkezik, ami félelmetes, ő sok helyen WR1 is lehetne. Csak térjen észhez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Jövőre 37 játékosnak van érvényes szerződése és 43 millió USD van még a csapatnak.
Idén az offseasonben mindenképp be kell szerezni egy használható QB-t (nem úgy tűnik, hogy Mettenberger-t annyira akarják, bár neki jövőre van szerződése), de kell egy backup RB is (DeWill függvényében persze, de Tüsszent nem a jövő embere), Bryant függvényében dönteni kell WR ügyben. Szerintem nem fontos a drafton, de ha kihagyhatatlan van, akkor ne bízzuk a fakezű Coates-ra ha mégis rápippant Bryant.
TE poszton súlyos a baj, mert egy rakás szerencsétlenséget hoztunk egy rakás pénzért. Így nem mondhatunk le róla, csak bízhatunk benne, hogy elkerülik a fejsérülések és James-el megoldják a posztot.
Az OL rendben, de Villanueva szerződése lejárt és biztos, hogy egészen apróért nem marad. De szerintem hamar megegyeznek (olcsón jöhet vissza Beachum, ha nem kell a Jax-nek 😊 ) Kíváncsi lennék, hogy mint backup mit tud Jerald Hawkins.

A védelemben a DL kezdőben megvan. Walton nem egy világmegváltó, de rotálni jó. Valaki jöhetne hátsó körökben, igaz jelenleg is csak 1-2-3. körből van a 3 kezdő, utána már mindenhez szerencse kell (sőt előtte is)
OLB a legfontosabb talán, hátha egyszer betalálunk egy jó edge rushert. ILB is kell Timmons ha marad, akkor se lesz már fiatalabb.
Sec-ben talán megvagyunk, bár bpa alapon egy safety esetleg egy corner nem ártana.
És az egész mellé érdekes lehet, hogy húzunk e valakit FA piacon, hiszen ismét mint esélyes vághatunk neki az idénynek.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.
peterk2005
A rostert illetően egyetértek. Ez SB-contender roster, sőt az egyik legjobb roster a ligában. Igazándiból az O-ból nincs kihozva a maximum, ezért lenne jó Haleyt elküldeni, de ismerve a Steelers filozófiáját ez nem fog bekövetkezni. Ha nem következik be, akkor pedig más megoldást kell keresni. 😊 Még több talentet Haley alá tolni, hogy talán azzal már meg tudja oldani. A legjobb Bryant megtérése lenne, mert az ő jelenléte azért érezhetően új dimenziókat nyitott meg. Tegnap egyértelműen éppen egy WR2 hiányzott Haleynek és az O-jának. (Na meg persze Bell)

Amúgy a Pats rostere pl középszer. Komolyan, nincs egy klasszisuk. De tényleg. Gronkot nem ér mondani, hisz ő nem játszott. De amúgy érzi bárki, hogy nincs Gronk? Nem. Vannak jó játékosaik, de nem klasszisok. Meg egy csomó olyan - kicsit sarkítok -, aki máshol leszerepelt, eltanácsolt, bustnak bizonyuló, rostertöltelék. Soroljam? Amendola, Bennett, Blount, Lewis, VanNoy, Hogan, stb. Egész egyszerűen Belichicknek ez a mágiája. Ha 53 vizesfiúja van, akkor is tud nyerni a csapata. Az eszem megáll, hogy Cassellel 11-5-öt csinált a Pats, Garoppolóval és Brissett-tel 3-1-et. Belichicknek nincs szüksége se Bradyre, se Gronkra ahhoz, hogy nyerjen. (Collinsról és Chandler Jonesról már nem is beszélek) Tök mindegy ki játszik nála. Ezen a Van Noy gyereken röhögött egész Detroit, erre trédel érte és az AFC-döntőn fumblit csinál. Ezek a játékosok bárhol máshol, bárki más keze alatt nullák. Szóval ennél a Pats-nél jobb keretünk van, az biztos. De BB olyat tud, amit a football történelmében sztem senki.

A "nihilista" gondolkodásomat kár idekeverni, ezen már túl vagyunk, Te a zebrákat egy-egy rossz ítéletét hibáztatod vereség után, én meg a QB-t az INT-ért, az RB-t a fumbliért, a WR-t a dropért. Ez felfogásbeli különbség. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
...
Ha összességében nézem a szezont, akkor megint csak azt lehet mondani hogy Tomlin kimaxolta a lehetőségeket: SB azért nem lett volna reális ezzel a csapattal, AFC döntőt szezon előtt látatlaban aláírtam volna, nyilván nem örülök hogy vesztettünk, de most ebben a csapatban ennyi van.
Jan
Mult heten ketszer passzoltunk asszem minimum a red zone ban a 1. and 10 nel, akkor azert volt haley a baj. Most valtoztatott futasra, akkor meg az a baj. Lol. Nem tud mit csinalni szegeny ember. Amugy a 3. es 1 re azert hivnak hosszu passzt, mert neki ez a trukkos jateka neki. Tudja az ellen, hogy kb futni fogsz, teletomi a boxot es ezert mehet a passz. Ezt nem csak o csinalja. De tul agressziv a tul hosszu 3. es 1 re. Mert ha megfogjak a futasat azt irnatok, hogy tudhatta volna szegeny, hogy 3. es 1 nel az ellen futasra szamit es lam megfogtak a futast.

A goal line nal meg nem tudom mi a frasz tortent. Hogy a tokeletesen blokkolo off fal kiegeszitve mas emberekkel is mind fekudt a foldon. Es bell sem tudta volna megfutni. Valamint az sem az o haley hibaja ott hogy fekszenek a blokk helyett es kb 5 vedo jott at ketszer is. A 3 hivas az mar inkabb gaz, ha pl nem rogersnek vagy kinek volt egy opcios futasa.

Mindegy haley semmit sem mutatott, de butler sem. Szoval ugyanaz. Ha fejeket akar az ember mosni akkor aranyosan tegyuk. Az off is ugyanugy szivott vegig, mint a def is. Valtoztatott butler vagy valaki? Nem akarjatok a fejet? Nem. Ez aranyos? Nem. De igazatok van Haley ket fegyvere AB es bell lekerult a palyarol. ABt volt hogy 4 en valtva kisertek. De minimum duplazva. Bellt is megfogtak.

De nem a new england az elso ilyen csapat aki ezt meg tudta tenni a wr hianyos szakaszunk ota. Ev elejen meg dewill el is konnyebben megszort ben tobb csapatot. De akkor volt wheaton, ab, es akkor meg jo hosszu passzokra hasznalhato fegyver coates (kettos ujtores nelkul), meg dhb.

Utana mint irtam a ps bol felkerulo, vagy a rookie wr sorunk nem vilagmegvalto. Es a sok wr serules utan ha meg tudtak fogni a futast es abt akkor az ellen nyert. Ez tortent korabban is. Tegnap is. Annyi kulonbseggel, hogy a dt is helyre tettek.
gabistar
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.

Nem is érdekelne hogy Haley milyen playeket hív ha termelnék a pontokat, de gyakorlatilag amikor a D nem tudja 18 pont alatt tartani az ellenfelet, akkor veszítünk, (PO-ról beszélek). Irreális elvárás egy fiatal, részben még alakuló D-vel szemben, hogy minden ellenfelet tartson 14-16 ponton, mert különben nem tudunk nyerni... és ezért van az, hogy akár 1-1 O playnek is jelentősége van.

Butlert azért nem érdemes ide keverni, mert a D-ben nincsenek olyan liga szinten elitnek számító játékosok, amilyenből az O-ban mondjuk 5 (Ben, AB, Bell, Pouncey, DeCastro). Soldinak igaza van, amikor élesedik a helyzet, akkor az O mindig alulteljesít. Ez a baj Haleyvel.
Jan
En sem szeretem haleyt. De mint irtam, ha elveszted 2. szamu 3. szamu 4. szamu wr ed. Mit varunk az o tol. Az mar nem liga elit. Be is bizonyosult abban a sorozatban kikapott 4 meccs alatt. Meg akkor, hogy nem volt nr 2 wr unk. Es ha nem ment ab nek mert levettek. Vagy bell nek mert levettek akkor vegunk volt.

Bell is kidolt. Es el is fogyott a megbizhato jatekok behivasanak lehetosege emberanyag miatt. Hamar a def nel lehet erre hivatkozni, off nal is lehet. Fiatalok, ps tagok voltak, iden kezdok, kettos torott ujjuak wr. nem def jatekos.

Ugyanez lenne e, ha 4 cb dolne ki es practise squad cbk rohangalnanak a def ben, mint nalunk iden az elkapok teren volt? Vagy 6. 7. szamuak cbk jatszananak. Vagy torott bokaval/labbal/labujjal rendelkezoek (cbk), mert a ket torott uj a wr ek nel labda elkapas szempontjabol kb ennyit jelentene def oldalon. Szerintem az a def is bedolne. Es elotte lehetne liga elit, de amint ez bekovetkezne, visszasullyedne liga atlagossa. Igy volt velunk is az offense nel. Wheaton ir, bryant out season, dhb kiesett majd visszatert de nem tudott jatszani csak volt. coates sem tert vissza a regi onmagahoz mint dhb sem. Mind mind serules miatt. Es sajna ez nem kifagas. Hanem ok okozat.

De mint mondom, mind a ket oldalon beegtunk. Eddig azt mondtak az okosok szakertok a tv ben a ne elleni merkozes elott is, hogy ez mar nem az a def ami volt. A def a 9 sorozat ota liga elso felebe sorolhato. Mind sac mind passz elleni vedekezes stb teren. Lattam az elemzeseket. Mondtam is statisztikailag igen? lol. De most helyre tettek oket is vissza. Es meglattuk az igazi arcukat. Igazi jo munkasember. De nem mas.

Es nekunk jobb kell a labda mind a ket oldalan ahhoz hogy egy ne el tudjunk verni. Tokeletes A tipusu jatek minden csapatresztol. Kulonben vegunk. Igy jatszottunk. Nem. Meg is lett az eredmenye. Igy hivtunk jatekokat? Nem, meg is lett az eredmenye. De hat ugy is csak egy orulhet. Szoval ez is csoda es nem is gondoltam volna hogy idaig eljutnak. Ez mar csoda volt az akkori def bol kiindulva. Meg az o botlasaibol is. Es a 4 vereseg refejelt erre. Szoval ebben a jatekban ugyis csak az van hogy kinevet a vegen. De az csak egy lesz . Mi mar nem. De ez nem baj. A baj az hogy hogy ment ez le. Megalazo vereseg. Ez a gaz. Nem a L. Es az hogy nyer a jobb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.Jan
És ez nem elég baj? 😊

Egyébként nekem külsősnek ez nem csak a playoffban tűnik így ahogy írok. Én kívülről egy olyan offense-t látok, amelyik agyonver olyan defense-eket, amelyik talentben messze van tőle, vagy pedig matchupban ideális a számára, aztán vastagon szenved minden olyan defense ellen, amelyik talentben közel van, és matchupban is képes felkészülni. Nem csak playoffban, hanem folyamatosan, idényben, playoffban, mindig, évek óta. Annyira, amennyire egy ilyen tehetséges rosternek nem szabadna szenvednie.

Mert egyébként szerintem ez egy bőven SB szinten tehetséges roster. Elsősorban offense oldalon lenne az, ha kijönne a maximum, mindig. De nem jön ki. Ezért ki se lehet maxolva a szezon. Akkor lenne kimaxolva, ha jó teljesítménnyel, a maxot az asztalra téve, jó gameplannel, felkészülten kiállva az ellenfél jobb lett volna. De bennem nem ez maradt meg. Pedig, szerintem az SB győzelem képessége ebben a Pittsburghben bőven megvan. Nem megvolt, nem meglesz, hanem meg is van. Nem rosszabb ez a roster, mint bármelyik másik élcsapaté. Az, hogy van néhány sérült, hát istenem. Nem akarok Soldi nihilista nézőpontjába helyezkedni ("a bíró nem számít, ha nem nyersz ellenszélben, akkor nem vagy elég jó"), de sérülések tényleg mindenkinél, mindig előfordulnak. Vannak ugyan rosszabb évek meg jobbak, de egy WR2 kiesése nem lehet indok semmire. A Ravens rostere mennyivel volt jobb 4 éve? Vagy a tavalyi Denveré? Vagy a három évvel ezelőtti Seattle-é? Vagy a 2009-es Saints-é? Vagy a 2010-es Packersé? (Náluk konkrétan a fél csapat IR-n volt, úgy nyertek.) Nem volt egyik roster se markánsan jobb, hanem jobban játszottak, jobban voltak felkészítve. Szerintem az Atlanta rostere se jobb. Máshogy jók, van amiben jobbak - több a passz célpont pl. - , de cserébe máshol meg gyengébbek. Az igazi különbség az, hogy jobban játszanak, jobban felkészültek, jobb formában vannak.

Én nyilván nem fogok Tomlinozni, meg Hailey-zni, semmi közöm hozzá. De hogy nem egy WR2 ledraftolása fogja itt meghozni az áttörést szerintem, az ziher.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem mindegy, azon a meccsen sok 3&out-ot csinált a D-nk, időben nagyon keveset volt a NE O a pályán. Ha jól emlékszem egy gyors TD-t csináltak egy Ben int-ből, azon kívül szinte semmit nem engedett a D.
Jan
Igen, jól emlékszel.
Ma reggel óta azon filózom, hogy annak a meccsnek a védekező stratégiája miért nem lett a Steelers blueprintje Brady ellen. Előtte-utána nyomtátok a zóna védekezést egy kivétellel (2004, alapszakasz) a tegnapihoz hasonló eredménnyel.

Az meg külön meglepetés számomra, hogy valamelyik Steelers DB azt nyilatkozta, hogy a flea flicker játékot nem látták (videón). Baszki, nincs két hónapja, hogy a Ravens ellen eljátszottuk! Hogan-re. Milyen felkészítés ez??
tomi-tomi
Szerintem azert, mert azt meg lebeau talalta ki es vitelezte ki 3-4 el. (butler presztizs) Es hat mi mar nem azt jatszuk. De en is ezt mondom, hogy butler azert valtoztathatott volna erre a meccsre, de nem tette. Brady ellen allando nyomas kell, allandoan valtozo helyrol stb. Mert amit mi csinaltunk, az a jovoben is csak arra lesz eleg ellene, hogy vegig asszisztaljuk ezzel a zonazassal a sajat veresegunket. A texans is ez miatt tunt nekem jobb def nek ellenunk, mint mi ellenuk. Es barmelyik csapat zonazik varva bradyt ezt kapja aldaskent. Nem csak mi. Es nem csak brady szedne szet a zonat. Egy jo qb dolga pont ez egy valamire valo off al.
gabistar
Ryan Clark szerint ahhoz a gameplanhez most nincsenek meg a játékosai a Steelersnek.
 youtu.be/nuA4YHPgv_k?t=5m9s
kisdef
Ja lattam tegnap a personal nem volt jo ra. De akkor miert is nincs meg a megfelelo ember? Tudom ne legyunk akaratosak. De az hogy lehet, hogy a pats nek minden evben nagy valtozas utan megvan. Ha ez valtozik, akkor is, ha az akkor is. Barmikor. Nekunk meg most hiperszuper o sem eleg tdt csinalni az elozo po meccsen es kb a mostaniban sem, a meccs vege fele levok mar nem erdekelnek. A defhez nincs meg a megfelelo ember.

Ez valakinek a pici hibaja nem? Lol. Tudom, ezert szep az nfl. Ezert van salary cap. Draft. Fa. Etc. De meg NE adaptiv barmi tortenik. Mi mindig kitalalunk valamit miert nem. Tavaly mert bell nem volt. Most mert bell kiesett. Vagy megfogtak. Vagy nincs meg a def personel. Mindig van valami. Akkor igy kb soha sem lesz megint sbnk mert mindig lesz valami, ami nem optimalis. Es vagy kitalalsz valamit. Vagy nem. Mi nem tudtunk. Tudom hogy a sec nem teljesen ok. De csak az elmult ket evben huztunk ide koran.

Tudjuk hogy az olb nem ok. Huztunk is mar 3 eve folyamatosan ide. De problema nincs megoldva. Tudom Heath elment. Erre mi hoztuk greent megoldottuk nem. Hoztunk egy serulekeny cbt 2. korben, akinek jok a kvalitasai, de le van irva hogy gondja lehet nflben mind magas wr ek ellen, mind durability reszen. Serult is 2 eve. Detto Greennel.

Eddzok reszerol haley semmi jelet nem mutatta egy trukkos playre, csak az o 3. es 1 re hivott hosszu passzra. Az az o trukkos hivasa. Mig a masikok td ertek el a trukkos playukbol.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
"Utana mint irtam a ps bol felkerulo, vagy a rookie wr sorunk nem vilagmegvalto. Es a sok wr serules utan ha meg tudtak fogni a futast es abt akkor az ellen nyert. Ez tortent korabban is. Tegnap is. Annyi kulonbseggel, hogy a dt is helyre tettek. "
Hát ja ennyit számít hogy nem Bryant meg Wheaton játszottak, ezeket a passzokat (Hamilton) ők sztem leszedték volna.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem mindegy, azon a meccsen sok 3&out-ot csinált a D-nk, időben nagyon keveset volt a NE O a pályán. Ha jól emlékszem egy gyors TD-t csináltak egy Ben int-ből, azon kívül szinte semmit nem engedett a D.
Jan
Igen, jól emlékszel.
Ma reggel óta azon filózom, hogy annak a meccsnek a védekező stratégiája miért nem lett a Steelers blueprintje Brady ellen. Előtte-utána nyomtátok a zóna védekezést egy kivétellel (2004, alapszakasz) a tegnapihoz hasonló eredménnyel.


tomi-tomi
Pedig egyszerű, az a D 227 pontot engedett a teljes szezonban, (14,1 pts/g!) az idei meg pont egy százassal többet 327.

akkor a sec: Taylor, Lewis, Clark, Polamalu.
tegnap a sec: Gay, Burns, Davis, Mitchell.

Az meg külön meglepetés számomra, hogy valamelyik Steelers DB azt nyilatkozta, hogy a flea flicker játékot nem látták (videón). Baszki, nincs két hónapja, hogy a Ravens ellen eljátszottuk! Hogan-re. Milyen felkészítés ez??tomi-tomi
Hiányos? 😊
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
...
Ha összességében nézem a szezont, akkor megint csak azt lehet mondani hogy Tomlin kimaxolta a lehetőségeket: SB azért nem lett volna reális ezzel a csapattal, AFC döntőt szezon előtt látatlaban aláírtam volna, nyilván nem örülök hogy vesztettünk, de most ebben a csapatban ennyi van.
Jan
Mult heten ketszer passzoltunk asszem minimum a red zone ban a 1. and 10 nel, akkor azert volt haley a baj. Most valtoztatott futasra, akkor meg az a baj. Lol. Nem tud mit csinalni szegeny ember. Amugy a 3. es 1 re azert hivnak hosszu passzt, mert neki ez a trukkos jateka neki. Tudja az ellen, hogy kb futni fogsz, teletomi a boxot es ezert mehet a passz. Ezt nem csak o csinalja. De tul agressziv a tul hosszu 3. es 1 re. Mert ha megfogjak a futasat azt irnatok, hogy tudhatta volna szegeny, hogy 3. es 1 nel az ellen futasra szamit es lam megfogtak a futast.

A goal line nal meg nem tudom mi a frasz tortent. Hogy a tokeletesen blokkolo off fal kiegeszitve mas emberekkel is mind fekudt a foldon. Es bell sem tudta volna megfutni. Valamint az sem az o haley hibaja ott hogy fekszenek a blokk helyett es kb 5 vedo jott at ketszer is. A 3 hivas az mar inkabb gaz, ha pl nem rogersnek vagy kinek volt egy opcios futasa.

Mindegy haley semmit sem mutatott, de butler sem. Szoval ugyanaz. Ha fejeket akar az ember mosni akkor aranyosan tegyuk. Az off is ugyanugy szivott vegig, mint a def is. Valtoztatott butler vagy valaki? Nem akarjatok a fejet? Nem. Ez aranyos? Nem. De igazatok van Haley ket fegyvere AB es bell lekerult a palyarol. ABt volt hogy 4 en valtva kisertek. De minimum duplazva. Bellt is megfogtak.

De nem a new england az elso ilyen csapat aki ezt meg tudta tenni a wr hianyos szakaszunk ota. Ev elejen meg dewill el is konnyebben megszort ben tobb csapatot. De akkor volt wheaton, ab, es akkor meg jo hosszu passzokra hasznalhato fegyver coates (kettos ujtores nelkul), meg dhb.

Utana mint irtam a ps bol felkerulo, vagy a rookie wr sorunk nem vilagmegvalto. Es a sok wr serules utan ha meg tudtak fogni a futast es abt akkor az ellen nyert. Ez tortent korabban is. Tegnap is. Annyi kulonbseggel, hogy a dt is helyre tettek.
gabistar
Nézd, nekem alapvetően nem 1-1 konkrét play a bajom Haleyvel (nyilván az is, de nem elsősorban) hanem az hogy a 6 PO meccsén sorban 17, 18, 16, 30, 18, 17 pontot szerzett. Ez nagyon gyenge egy olyan O-tól, ami nagyjából komplett, tehát van jó fal és QB, és a skill posztokra is jutnak top játékosok. Ennyit a Texans is szerzett idén OL, QB és top WR nélkül.

Nem is érdekelne hogy Haley milyen playeket hív ha termelnék a pontokat, de gyakorlatilag amikor a D nem tudja 18 pont alatt tartani az ellenfelet, akkor veszítünk, (PO-ról beszélek). Irreális elvárás egy fiatal, részben még alakuló D-vel szemben, hogy minden ellenfelet tartson 14-16 ponton, mert különben nem tudunk nyerni... és ezért van az, hogy akár 1-1 O playnek is jelentősége van.

Butlert azért nem érdemes ide keverni, mert a D-ben nincsenek olyan liga szinten elitnek számító játékosok, amilyenből az O-ban mondjuk 5 (Ben, AB, Bell, Pouncey, DeCastro). Soldinak igaza van, amikor élesedik a helyzet, akkor az O mindig alulteljesít. Ez a baj Haleyvel.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
szerintem azért kaptatok ki mert nem játszattátok santonio holmest. ha kezd, tuti hogy ner a steelers.

több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Nem mindegy, azon a meccsen sok 3&out-ot csinált a D-nk, időben nagyon keveset volt a NE O a pályán. Ha jól emlékszem egy gyors TD-t csináltak egy Ben int-ből, azon kívül szinte semmit nem engedett a D.
Jan
Igen, jól emlékszel.
Ma reggel óta azon filózom, hogy annak a meccsnek a védekező stratégiája miért nem lett a Steelers blueprintje Brady ellen. Előtte-utána nyomtátok a zóna védekezést egy kivétellel (2004, alapszakasz) a tegnapihoz hasonló eredménnyel.

Az meg külön meglepetés számomra, hogy valamelyik Steelers DB azt nyilatkozta, hogy a flea flicker játékot nem látták (videón). Baszki, nincs két hónapja, hogy a Ravens ellen eljátszottuk! Hogan-re. Milyen felkészítés ez??
tomi-tomi
Szerintem azert, mert azt meg lebeau talalta ki es vitelezte ki 3-4 el. (butler presztizs) Es hat mi mar nem azt jatszuk. De en is ezt mondom, hogy butler azert valtoztathatott volna erre a meccsre, de nem tette. Brady ellen allando nyomas kell, allandoan valtozo helyrol stb. Mert amit mi csinaltunk, az a jovoben is csak arra lesz eleg ellene, hogy vegig asszisztaljuk ezzel a zonazassal a sajat veresegunket. A texans is ez miatt tunt nekem jobb def nek ellenunk, mint mi ellenuk. Es barmelyik csapat zonazik varva bradyt ezt kapja aldaskent. Nem csak mi. Es nem csak brady szedne szet a zonat. Egy jo qb dolga pont ez egy valamire valo off al.
gabistar
Ryan Clark szerint ahhoz a gameplanhez most nincsenek meg a játékosai a Steelersnek.
 youtu.be/nuA4YHPgv_k?t=5m9s
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem mindegy, azon a meccsen sok 3&out-ot csinált a D-nk, időben nagyon keveset volt a NE O a pályán. Ha jól emlékszem egy gyors TD-t csináltak egy Ben int-ből, azon kívül szinte semmit nem engedett a D.
Jan
Igen, jól emlékszel.
Ma reggel óta azon filózom, hogy annak a meccsnek a védekező stratégiája miért nem lett a Steelers blueprintje Brady ellen. Előtte-utána nyomtátok a zóna védekezést egy kivétellel (2004, alapszakasz) a tegnapihoz hasonló eredménnyel.

Az meg külön meglepetés számomra, hogy valamelyik Steelers DB azt nyilatkozta, hogy a flea flicker játékot nem látták (videón). Baszki, nincs két hónapja, hogy a Ravens ellen eljátszottuk! Hogan-re. Milyen felkészítés ez??
tomi-tomi
Szerintem azert, mert azt meg lebeau talalta ki es vitelezte ki 3-4 el. (butler presztizs) Es hat mi mar nem azt jatszuk. De en is ezt mondom, hogy butler azert valtoztathatott volna erre a meccsre, de nem tette. Brady ellen allando nyomas kell, allandoan valtozo helyrol stb. Mert amit mi csinaltunk, az a jovoben is csak arra lesz eleg ellene, hogy vegig asszisztaljuk ezzel a zonazassal a sajat veresegunket. A texans is ez miatt tunt nekem jobb def nek ellenunk, mint mi ellenuk. Es barmelyik csapat zonazik varva bradyt ezt kapja aldaskent. Nem csak mi. Es nem csak brady szedne szet a zonat. Egy jo qb dolga pont ez egy valamire valo off al.

Szerkesztette: gabor25