Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.
Soldados
Miért lenne olcsó? Ha nem fizetik meg rendesen, miért ne vonulna inkább vissza? Gyűrűje van, pénze van, minek kockáztassa az egészségét áron alul?

Plusz zónában már fénykorában is gyenge volt, lásd Tampa szezon, nálatok meg azért az az alapséma.
somoskovig
Én nem mondtam, hogy olcsó lesz. Azt mondtam, ha olcsóért jöhet. Nem tudhatjuk, ő hogy gondolkodik, őt mi motiválja, mindenesetre hozzánk csak nagy hometown discounttal jöhet, ha pl szeretné itt befejezni a pályáját és küzdeni 1-2 évet egy újabb gyűrűért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 900 — 49ers GM
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.
Soldados
Miért lenne olcsó? Ha nem fizetik meg rendesen, miért ne vonulna inkább vissza? Gyűrűje van, pénze van, minek kockáztassa az egészségét áron alul?

Plusz zónában már fénykorában is gyenge volt, lásd Tampa szezon, nálatok meg azért az az alapséma.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Mi biztosan nem CB1-nek hoznánk, azaz nem Greennel kellene meccselnie, hanem 2-3. számú elkapókkal.
Soldados
Már a második ma, amikor ugyanazt akarom írni....huhh...és Soldival.... 😊

Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Nyilván a Harrison hosszabbítással az OLB need nem égető, de ettől függetlenül azért arra az oldalra meg kell tanálnunk egy-két év távlatában az ideális megoldást. Szóval nagyon nehéz elképzelnem, hogy ne OLB first pickben gondolkodjunk.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi biztosan nem CB1-nek hoznánk, azaz nem Greennel kellene meccselnie, hanem 2-3. számú elkapókkal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Provokatív kérdés következik 😊

Behúznátok-e első kör végén csere QB-nak DeShone Kizer-t, ha véletlenül hozzánk lecsúszik? (10% esély van rá reálisan kb, hogy nem megy ki addig, lehet akár az első kihúzott QB is..)

 bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Sok mindenben (pl.: karerő, vertikális játékok, zsebből kimozgás, labda dédelgetése, stb.) hasonlít Big Ben-re, de lenne ideje fejlődni egy-két évet ben mögött.

Nyilván az OLB lenne az elsődleges need papíron, de Deebo visszatérésével és Dupree várható fejlődésével talán még elodázható egy évvel ez a poszt, viszont ha ott lenne Kizer behúznátok?
Fast Willie
Nagyon jó kérdés lehetne ez. Az a baj, hogy ha lecsúszna 1/30-ra, akkor ott más gondokat is találnának a megfigyelők. Ő azért eléggé radar alatt lesz több csapatnál is és bőven lesz majd QB needes csapat. Nekem speciel semmi bajom nem lenne azzal, ha valamelyik QB-ben látnak potenciált akkor behúzzák az első kör végén, mint tette azt a Patriots, de a "nagy" hármas esetében furcsa fordulat lenne. Mahomes esetében látom inkább ezt a lehetőséget. Alapvetően konzervatív vagyok ilyen olyan szempontból, hogy ha van egy-két "gyengébb" pontunk, akkor erősítsünk oda első 3 körben, de ha a FO valamit lát benne, akkor hajrá.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 931 — Keep pounding
Igen az volt az, Green csak egy TD-t kapott el 180 yard mellett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tavaly már bőven nem elit teljesítményt nyújtott
Klemó
Konkrétan szénné lett égetve.
Emlékszem valamelyik meccsen 200+ yardot kaptak el róla plusz 2 ezer yardos TD-vel. Talán a Bengals meccs volt.
gabokocka
Lehet, hogy a Bengals ellen is így járt, a Bills ellen biztosan.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 931 — Keep pounding
tavaly már bőven nem elit teljesítményt nyújtott
Klemó
Konkrétan szénné lett égetve.
Emlékszem valamelyik meccsen 200+ yardot kaptak el róla plusz 2 ezer yardos TD-vel. Talán a Bengals meccs volt. Sztem neki lefőtt a kávé, egyszerűen a teste már nincs azon a szinten, mint korábban, és mivel nem a zónázásból élt, így nem nagyon tudja kompenzálni a fizikális hátrányát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Párszor már olvastam ezt a pletykát:
Peter King says on Mike and Mike he thinks the Steelers will look hard at Darrelle Revis at CB
Klaci79
Olcsóért simán jöhet. Tudni kell, hogy pennsylvaniai gyerek, aki Pittsburgh-re járt egyetemre. Én örülnék neki.

Legalább kihúzhatnánk a CB-t a drafton. (max késői körös project jönne akkor)
Soldados
Pont akartam írni, hogy (i) helyi srác és (ii) SB diszkonttal Én szívesen látnám. Simán el tudnék képzelni akkor is elöl egy CB draftot és így a fiatalok tőle tanulhatnának.

Nagy pénzt ő már sehol nem fog kapni, tavaly már bőven nem elit teljesítményt nyújtott, így simán el tudom képzelni, hogy ő is gondolkozhat így....
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Provokatív kérdés következik 😊

Behúznátok-e első kör végén csere QB-nak DeShone Kizer-t, ha véletlenül hozzánk lecsúszik? (10% esély van rá reálisan kb, hogy nem megy ki addig, lehet akár az első kihúzott QB is..)

 bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Sok mindenben (pl.: karerő, vertikális játékok, zsebből kimozgás, labda dédelgetése, stb.) hasonlít Big Ben-re, de lenne ideje fejlődni egy-két évet ben mögött.

Nyilván az OLB lenne az elsődleges need papíron, de Deebo visszatérésével és Dupree várható fejlődésével talán még elodázható egy évvel ez a poszt, viszont ha ott lenne Kizer behúznátok?
Fast Willie
Én nem. Én maradnék az OLB-nél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Provokatív kérdés következik 😊

Behúznátok-e első kör végén csere QB-nak DeShone Kizer-t, ha véletlenül hozzánk lecsúszik? (10% esély van rá reálisan kb, hogy nem megy ki addig, lehet akár az első kihúzott QB is..)

 bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Sok mindenben (pl.: karerő, vertikális játékok, zsebből kimozgás, labda dédelgetése, stb.) hasonlít Big Ben-re, de lenne ideje fejlődni egy-két évet ben mögött.

Nyilván az OLB lenne az elsődleges need papíron, de Deebo visszatérésével és Dupree várható fejlődésével talán még elodázható egy évvel ez a poszt, viszont ha ott lenne Kizer behúznátok?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Párszor már olvastam ezt a pletykát:
Peter King says on Mike and Mike he thinks the Steelers will look hard at Darrelle Revis at CB
Klaci79
Olcsóért simán jöhet. Tudni kell, hogy pennsylvaniai gyerek, aki Pittsburgh-re járt egyetemre. Én örülnék neki.

Legalább kihúzhatnánk a CB-t a drafton. (max késői körös project jönne akkor)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Párszor már olvastam ezt a pletykát:
Peter King says on Mike and Mike he thinks the Steelers will look hard at Darrelle Revis at CB
Klaci79
500 dollárért kb jöhet
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Párszor már olvastam ezt a pletykát:
Peter King says on Mike and Mike he thinks the Steelers will look hard at Darrelle Revis at CB
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is azt gondolom, hogy Timmons csak akkor kap szerződést, ha leszarja a lóvét. Van ugyan cap helyünk most, de évente lesz kritikus hosszabbítás majd.

Jarvis Jones nem hiszem, hogy komoly. Inkább csak toljuk felfelé az árát másnak. Egyébként azon gondolkodtam, hogy egy 4-3-as OLB-nek nem lenne rossz, de mint passz siettető totális betli. Akkor jár jól szerintem, ha így gondolkozik...
Klemó
JJ-t is a piac árazza be. Ha nem kell sehova kezdőnek, akkor cserének bagóért visszajöhet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Én is azt gondolom, hogy Timmons csak akkor kap szerződést, ha leszarja a lóvét. Van ugyan cap helyünk most, de évente lesz kritikus hosszabbítás majd.

Jarvis Jones nem hiszem, hogy komoly. Inkább csak toljuk felfelé az árát másnak. Egyébként azon gondolkodtam, hogy egy 4-3-as OLB-nek nem lenne rossz, de mint passz siettető totális betli. Akkor jár jól szerintem, ha így gondolkozik...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hubbard is kapott egy eredeti körös tendert.
Ahogy a közösségi médiát olvasom Timmons jöhet. Nem tudom, hogy mennyi lenne a relis az ő esetében. A 13 milla tavaly csak azért volt, mert strukturáltuk korábban a szerződését. Ő is sokat segített a csapatnak, amikor gyengébb pénzügyi helyzetben voltunk, így azt gondolom nem fognak garasoskodni vele. 30 éves, 4-5 millió körül lehet az értéke/év.
Colbert most a combine-on van, úgyhogy nem tudom az elkövetkező napokban lesz e tárgyalás.
Klaci79
Biztos, hogy nem lesz tárgyalás egyelőre. Kiengedik a piacra tesztelni (ahogy ezt jelezték is) és az első 1-2 hétben dől el a sorsa.
Soldados
According to Jeremy Fowler of ESPN.com, the Steelers are continuing to talk with agent Drew Rosenhaus this week at the NFL scouting combine in Indianapolis about possibly re-signing linebacker Lawrence Timmons.
Klaci79
Az ESPN azt is jelentette, hogy Bell nem taget kap, hanem hosszútávút...

Én annak hiszek, amit Colbert mondott. Csakis AB-vel tárgyalnak hosszútávúról (meg is lett), Timmons-t kiengedik a piacra, Bell-lel nyárig kell megállapodni a hosszútávúban.

szerk: max azt tudom elképzelni, ha Timmons totálisan leszarja a pénzt és egyáltalán nem akar kimenni a piacra, csak nálunk akar maradni és akkor baszott olcsón aláír.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Hubbard is kapott egy eredeti körös tendert.
Ahogy a közösségi médiát olvasom Timmons jöhet. Nem tudom, hogy mennyi lenne a relis az ő esetében. A 13 milla tavaly csak azért volt, mert strukturáltuk korábban a szerződését. Ő is sokat segített a csapatnak, amikor gyengébb pénzügyi helyzetben voltunk, így azt gondolom nem fognak garasoskodni vele. 30 éves, 4-5 millió körül lehet az értéke/év.
Colbert most a combine-on van, úgyhogy nem tudom az elkövetkező napokban lesz e tárgyalás.
Klaci79
Biztos, hogy nem lesz tárgyalás egyelőre. Kiengedik a piacra tesztelni (ahogy ezt jelezték is) és az első 1-2 hétben dől el a sorsa.
Soldados
According to Jeremy Fowler of ESPN.com, the Steelers are continuing to talk with agent Drew Rosenhaus this week at the NFL scouting combine in Indianapolis about possibly re-signing linebacker Lawrence Timmons.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hubbard is kapott egy eredeti körös tendert.
Ahogy a közösségi médiát olvasom Timmons jöhet. Nem tudom, hogy mennyi lenne a relis az ő esetében. A 13 milla tavaly csak azért volt, mert strukturáltuk korábban a szerződését. Ő is sokat segített a csapatnak, amikor gyengébb pénzügyi helyzetben voltunk, így azt gondolom nem fognak garasoskodni vele. 30 éves, 4-5 millió körül lehet az értéke/év.
Colbert most a combine-on van, úgyhogy nem tudom az elkövetkező napokban lesz e tárgyalás.
Klaci79
Biztos, hogy nem lesz tárgyalás egyelőre. Kiengedik a piacra tesztelni (ahogy ezt jelezték is) és az első 1-2 hétben dől el a sorsa.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Hubbard is kapott egy eredeti körös tendert.
Ahogy a közösségi médiát olvasom Timmons jöhet. Nem tudom, hogy mennyi lenne a relis az ő esetében. A 13 milla tavaly csak azért volt, mert strukturáltuk korábban a szerződését. Ő is sokat segített a csapatnak, amikor gyengébb pénzügyi helyzetben voltunk, így azt gondolom nem fognak garasoskodni vele. 30 éves, 4-5 millió körül lehet az értéke/év.
Colbert most a combine-on van, úgyhogy nem tudom az elkövetkező napokban lesz e tárgyalás.
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
közben Colbert nem zárta ki, hogy megegyezzenek Jarvis Jones-al valamiféle folytatásban...mondjuk nem tudom hova kellene
Azt is mondta, hogy őt is meglepte az extra 3. kör, mert ez az új rendszer nagyon bonyolult

Fontos a kétkedőknek 23 millióval vagyunk a cap alatt!
Klaci79
Biza. Most a mindenféle kiegészítők újraigazolása zajlik, közben gondolom Bellel már folynak a puhatolózások. Amikor már mindenki megvan akit elképzeltek akkor pedig élesben leülnek csengettyűvel és egymás markába csapnak. Hely lesz ez szinte biztos.
polamalu
Nem hinném, hogy bármi is zajlik. Júli 15-ig kell vele megállapodni, hogy ne tagértéken játsszon. Sztem legkorábban az FA első néhány hete után kezdődhetnek a tárgyalások, amikor a csapat már reálisan látja, hogy nagyjából mennyi cap áll rendelkezésre idén (és a köv. években) az esetleges igazolások függvényében.
Soldados
Soldi, mintha ugyanezt írtam volna csak más betűkkel. Először mindenki más. Timmons pl. Aztán majd ha már látszik akkor Bell. Addig lehet kérdezték, kérdezik mi a kb elképzelés.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
közben Colbert nem zárta ki, hogy megegyezzenek Jarvis Jones-al valamiféle folytatásban...mondjuk nem tudom hova kellene
Azt is mondta, hogy őt is meglepte az extra 3. kör, mert ez az új rendszer nagyon bonyolult

Fontos a kétkedőknek 23 millióval vagyunk a cap alatt!
Klaci79
Biza. Most a mindenféle kiegészítők újraigazolása zajlik, közben gondolom Bellel már folynak a puhatolózások. Amikor már mindenki megvan akit elképzeltek akkor pedig élesben leülnek csengettyűvel és egymás markába csapnak. Hely lesz ez szinte biztos.
polamalu
Nem hinném, hogy bármi is zajlik. Júli 15-ig kell vele megállapodni, hogy ne tagértéken játsszon. Sztem legkorábban az FA első néhány hete után kezdődhetnek a tárgyalások, amikor a csapat már reálisan látja, hogy nagyjából mennyi cap áll rendelkezésre idén (és a köv. években) az esetleges igazolások függvényében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!