Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Álmodtam egy nagyot 😊😊😊

Menjünk rá Butlerre és szopassuk meg BB-t. Ajánljunk neki egy 11-12m/éves dealt, azt' meccseljék. Legalább lenne két 30 millás cornerük vagy max odaadjuk a 30. választást - nagy cucc - és lenne egy faja cover cornerünk, aminél jobbat úgysem húzhatunk 30-on. OLB meg jön második körben.

Kár, hogy a cap-be nem fér be, úgyhogy csak vicc volt:Ö
Fast Willie
Nem csak az a baj, de az első kör is menne vele együtt...nem meccselnék szerintem.
Inkább Logan kellene, hátha újra bajnok akar lenni 😊

A Browns komoly erősítésbe fogott...nem semmi. Bár a tapasztalatok alapján ugyebár ez még mindig kevés, de a komoly fal már megvan
Klaci79
Jó azért írtam, hogy 30. választás nem akkora tragédia, ott úgysem tudsz Butlernél jobb cornert húzni, másrészt nem szopatná AB-t sem, mert valljuk be, kb. ő tudta egyedül - kb. érdemi duplázás nélkül - limitálni a 84-et.
Fast Willie
Csak az 1/30 ok lenne, de az az évenkénti 14-15 millió...
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Álmodtam egy nagyot 😊😊😊

Menjünk rá Butlerre és szopassuk meg BB-t. Ajánljunk neki egy 11-12m/éves dealt, azt' meccseljék. Legalább lenne két 30 millás cornerük vagy max odaadjuk a 30. választást - nagy cucc - és lenne egy faja cover cornerünk, aminél jobbat úgysem húzhatunk 30-on. OLB meg jön második körben.

Kár, hogy a cap-be nem fér be, úgyhogy csak vicc volt:Ö
Fast Willie
Nem csak az a baj, de az első kör is menne vele együtt...nem meccselnék szerintem.
Inkább Logan kellene, hátha újra bajnok akar lenni 😊

A Browns komoly erősítésbe fogott...nem semmi. Bár a tapasztalatok alapján ugyebár ez még mindig kevés, de a komoly fal már megvan
Klaci79
Jó azért írtam, hogy 30. választás nem akkora tragédia, ott úgysem tudsz Butlernél jobb cornert húzni, másrészt nem szopatná AB-t sem, mert valljuk be, kb. ő tudta egyedül - kb. érdemi duplázás nélkül - limitálni a 84-et.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Álmodtam egy nagyot 😊😊😊

Menjünk rá Butlerre és szopassuk meg BB-t. Ajánljunk neki egy 11-12m/éves dealt, azt' meccseljék. Legalább lenne két 30 millás cornerük vagy max odaadjuk a 30. választást - nagy cucc - és lenne egy faja cover cornerünk, aminél jobbat úgysem húzhatunk 30-on. OLB meg jön második körben.

Kár, hogy a cap-be nem fér be, úgyhogy csak vicc volt:Ö
Fast Willie
Nem csak az a baj, de az első kör is menne vele együtt...nem meccselnék szerintem.
Inkább Logan kellene, hátha újra bajnok akar lenni 😊

A Browns komoly erősítésbe fogott...nem semmi. Bár a tapasztalatok alapján ugyebár ez még mindig kevés, de a komoly fal már megvan
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Álmodtam egy nagyot 😊😊😊

Menjünk rá Butlerre és szopassuk meg BB-t. Ajánljunk neki egy 11-12m/éves dealt, azt' meccseljék. Legalább lenne két 30 millás cornerük vagy max odaadjuk a 30. választást - nagy cucc - és lenne egy faja cover cornerünk, aminél jobbat úgysem húzhatunk 30-on. OLB meg jön második körben.

Kár, hogy a cap-be nem fér be, úgyhogy csak vicc volt:Ö
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Eagles Expected To Explore Signing WR Markus Wheaton
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.


Klemó
Hát ezt nagyon rosszul látod, kábé top20 szabadügynökbe benne van - úgy hogy olyan ILB ínség van, hogy csudi. Én nem szeretnék jövőre egy Timmons mentes védelmet, mert átjáróház lesz ott könnyen...
sutianap
Két dologról beszélünk. Én nem mondtam, hogy Timmons nincs benne bármilyen top szabadügynök listában. Én azt mondtam, hogy a nagy csapatok sajátja az, hogy nem fizetnek túl olyan játékost, aki túl van a zeniten. Timmons pedig már kifelé jön, azzal együtt, hogy még lehet egy-két jó éve bizonyosan. Mivel - ahogy írod - hiány van ILB poszton, így a fizetését ki tudná maxolni, de nekünk már korán sem érne 7-8 millió USD-t. Ezt pedig tartom.
Klemó
Nem csak a penz a lenyeg. Ha van helyunk a cap alatt. Es van egy eddig is hozzank huseges, jo es megbizhato kezdonk, akkor igenis tartsak meg.

Es ha nem gondoljak hogy timmons alap ebben a vedelemben meg mindig, akkor megint beszivjuk kb mint jj es a tobbiekkel. Mert sokkal megbizhatobb es sokkal kevesebbet volt palyan kivul mint pl saci. Meg eleg gyors, eros es alap embere a def nek.

Ha ezt nem latjak be akkor sajnos nagy baj lesz es magunkat kuldjuk megint vert helyzetbe. Csak azert mert nem szoktuk, tavaly is kezdett ketto rookie a vedelembol, mert kenytelenek voltunk. Szoval nem tul fizetni, hanem megtartani lenne a cel. Hogy ne vagjuk magunk alatt a fat es addig tartsuk meg amig nincs mogotte megbizhato jo kezdo kvalitasu ember.

Es mivel ez most nincs igy tartsak meg. Aztan szerezzek meg harrison utodjat. Aztan ha az sikerulne, akkor jovore johet ilb kezdo szint. De mar jovore kell qb kezdo szintu is. Szoval honoralhatnak amit eddig tett a csapattal. Es azt is hogy alap embere a vedelemnek. Es azt is hogy mondta nem akar elmenni. Es ha ezt a par megerdemelt milla vagy mennyi penz miatt bukjuk es csinalunk egy needet, akkor hulyek vagyunk. Ez van.
gabistar
De, ebben a ligában a nap végén minden a CAP-ről szól...nem véletlen, hogy mekkora kincs egy olyan agytröszt mint nálunk Omar Khan.....

De igen, abban egyetértünk, hogy Timmonsszal hosszabbítsunk és ezt a csapat sem gondolja másként. De az ár már kérdés. Én szinte biztos vagyok benne, hogy adni fog nekünk diszkontot, és biztos vagyok benne, hogy elmegyünk ameddig lehet. De azt, hogy meddig lehet a rövid-közép távú projektált CAP space fogja meghatározni, amiben egy későbbi Bell, Tuitt, egy Villanueva, vagy egy későbbi Shazier hosszabbítás is a gondolat része kell, hogy legyen, és ebben a gondolkodásban, ha tetszik, ha nem a csapat ezt mérlegelve is dönt és nagyon helyesen. Ha tetszik, ha nem Timmons a jelenlegi Steelersben fontos láncszem, de nem key player és nem csak azért, mert már 31 éves.

Szarrá rágtuk.....1-2 nap múlva kiderül ez....
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.


Klemó
Hát ezt nagyon rosszul látod, kábé top20 szabadügynökbe benne van - úgy hogy olyan ILB ínség van, hogy csudi. Én nem szeretnék jövőre egy Timmons mentes védelmet, mert átjáróház lesz ott könnyen...
sutianap
Két dologról beszélünk. Én nem mondtam, hogy Timmons nincs benne bármilyen top szabadügynök listában. Én azt mondtam, hogy a nagy csapatok sajátja az, hogy nem fizetnek túl olyan játékost, aki túl van a zeniten. Timmons pedig már kifelé jön, azzal együtt, hogy még lehet egy-két jó éve bizonyosan. Mivel - ahogy írod - hiány van ILB poszton, így a fizetését ki tudná maxolni, de nekünk már korán sem érne 7-8 millió USD-t. Ezt pedig tartom.
Klemó
Nem csak a penz a lenyeg. Ha van helyunk a cap alatt. Es van egy eddig is hozzank huseges, jo es megbizhato kezdonk, akkor igenis tartsak meg.

Es ha nem gondoljak hogy timmons alap ebben a vedelemben meg mindig, akkor megint beszivjuk kb mint jj es a tobbiekkel. Mert sokkal megbizhatobb es sokkal kevesebbet volt palyan kivul mint pl saci. Meg eleg gyors, eros es alap embere a def nek.

Ha ezt nem latjak be akkor sajnos nagy baj lesz es magunkat kuldjuk megint vert helyzetbe. Csak azert mert nem szoktuk, tavaly is kezdett ketto rookie a vedelembol, mert kenytelenek voltunk. Szoval nem tul fizetni, hanem megtartani lenne a cel. Hogy ne vagjuk magunk alatt a fat es addig tartsuk meg amig nincs mogotte megbizhato jo kezdo kvalitasu ember.

Es mivel ez most nincs igy tartsak meg. Aztan szerezzek meg harrison utodjat. Aztan ha az sikerulne, akkor jovore johet ilb kezdo szint. De mar jovore kell qb kezdo szintu is. Szoval honoralhatnak amit eddig tett a csapattal. Es azt is hogy alap embere a vedelemnek. Es azt is hogy mondta nem akar elmenni. Es ha ezt a par megerdemelt milla vagy mennyi penz miatt bukjuk es csinalunk egy needet, akkor hulyek vagyunk. Ez van.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hiszem, hogy Logan nálunk kötne ki...lesz aki jóval többet fizet nekik, mint mennyit mi adnánk
Klaci79
Think again.
 twitter.com/jeffphowe/status/839863191157018624?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Gilmore 14-et kért a Pecc-től, ami azért nem kevés...
Nem hiszem, hogy Kirkpatrik vagy Logan nálunk kötne ki...lesz aki jóval többet fizet nekik, mint mennyit mi adnánk
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Rá ne menjetek nekem Butlerre 😛
Wyatt
Állítólag Ryan a cél...
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.


Klemó
Hát ezt nagyon rosszul látod, kábé top20 szabadügynökbe benne van - úgy hogy olyan ILB ínség van, hogy csudi. Én nem szeretnék jövőre egy Timmons mentes védelmet, mert átjáróház lesz ott könnyen...
sutianap
Két dologról beszélünk. Én nem mondtam, hogy Timmons nincs benne bármilyen top szabadügynök listában. Én azt mondtam, hogy a nagy csapatok sajátja az, hogy nem fizetnek túl olyan játékost, aki túl van a zeniten. Timmons pedig már kifelé jön, azzal együtt, hogy még lehet egy-két jó éve bizonyosan. Mivel - ahogy írod - hiány van ILB poszton, így a fizetését ki tudná maxolni, de nekünk már korán sem érne 7-8 millió USD-t. Ezt pedig tartom.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rá ne menjetek nekem Butlerre 😛

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.


Klemó
Hát ezt nagyon rosszul látod, kábé top20 szabadügynökbe benne van - úgy hogy olyan ILB ínség van, hogy csudi. Én nem szeretnék jövőre egy Timmons mentes védelmet, mert átjáróház lesz ott könnyen...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Rapaport szerint Dre Kirkpatrick is szóbajöhet nálunk.
Gergőke
Hogyne jönne, a Bengals fizu minusz egy dollárra mindenképpen. Árat hajtunk fel, nagy fizetéssel nem fogunk/tudunk elhozni senkit, nemhogy egy CB-t és ő nagy fizut fog kapni. De ezt így kell csinálni....
Klemó
Csak gondoltam beírom. FA-ról szerintem teljesen felesleges CB-t hozni, mély az idei CB class.

" class="embed">
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Timmons kapcsán van utolsó adási jogunk, ez biztos. Itt nem arról van szó, hogy nem adjuk meg mennyit kér, hanem most derül ki mennyit kér. Szintem biztos vagyok benne, hogy az a megállapodás, hogy kimegy a piacra, elmondja, hogy mi az offer, mi meg adunk egy kontrát rá. Ha messze van, és még pénzt szeretne keresni elmegy, ha meg közel, akkor meg várhatóan itt marad.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.

Ha ő elmegy, akkor a Reddick pick adná/adja magát by the way. Persze van veszély is ha Saci és ő van a pályán, hiszen mind a kettőnél elő elő fordul misstackle de azért két "rakétából" az egyik csak találna... 😊)))
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Rapaport szerint Dre Kirkpatrick is szóbajöhet nálunk.
Gergőke
Hogyne jönne, a Bengals fizu minusz egy dollárra mindenképpen. Árat hajtunk fel, nagy fizetéssel nem fogunk/tudunk elhozni senkit, nemhogy egy CB-t és ő nagy fizut fog kapni. De ezt így kell csinálni....
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Rapaport szerint Dre Kirkpatrick is szóbajöhet nálunk.

" class="embed">
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Timmons elutazik Miami-ba egyezkedni. Szerintem simán jobb szerződést fog kapni, mint amilyet mi ajánlanánk. Itt már tényleg inden rajta múlik. Ha megy akkor ILB hamar kell a drafton.
Klaci79
Meglátjuk, nem egy olyan esetre emlékszem, hogy vki elment látogatóba, aztán visszajött hozzánk és aláírt 0,5-1 millával kevesebbért, mint amit látogatóba kínáltak neki.
Soldados
Na hat ez aztan nagyon kell. Mint a ... a pofon. Csinaljunk meg needet olyan helyen is ahol most rendben vagyunk? Miert nem lehet megadni neki azt, amit ennyi ev utan megerdemelne alapbol???

Foleg hogy mondta, hogy steelers akar maradni? Tudom jo ez hogy kiengedjuk stb, de neki hogy az ara menjen fel, vagy nekunk hogy legyen egy uj need a helyen? Nagyon nem tetszik ez nekem. Hiaba mondjatok hogy lassult stb, kell o a kezdobe saci melle, mert meg mindig eros es gyors is ehhez.

Foleg hogy mennyit is volt saci out? Es akkor meg vele miert nem lehet vegre megegyezni. Biztos pont o a vedelemben. Nem ertem. Remelem csak riogatas.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Timmons elutazik Miami-ba egyezkedni. Szerintem simán jobb szerződést fog kapni, mint amilyet mi ajánlanánk. Itt már tényleg inden rajta múlik. Ha megy akkor ILB hamar kell a drafton.
Klaci79
Meglátjuk, nem egy olyan esetre emlékszem, hogy vki elment látogatóba, aztán visszajött hozzánk és aláírt 0,5-1 millával kevesebbért, mint amit látogatóba kínáltak neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Nem. Marshallnak nagyjából ez a reális, amit kapott. Egy órával az aláírása előtt mondtam a kollégáknak, hogy az a kérdés, hogy hozzánk jön 3-ért, vagy máshova 6-ért. 😊 (Persze számomra nem volt kérdés, hogy melyiket választja)
Soldados
+3M +marad NY-ban + (szintén) bajnokesélyes csapathoz megy!
tényleg nem kérdés!
high risk high reward igazolás ! 😊 meglátjuk!
és Garcon 16milla/első év fényében még olcsó is! 😊
yooker
Szerintem evi 6 millaert, kifejezetten low risk igazolas... a Harrison-szerzodes utan ez nalam a masodik contract, ahol szerintem valaki kifejezetten olcson irt ala.
Kar hogy nem hozzank 😕 de legalabb nem is Steeltownba..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Timmons elutazik Miami-ba egyezkedni. Szerintem simán jobb szerződést fog kapni, mint amilyet mi ajánlanánk. Itt már tényleg inden rajta múlik. Ha megy akkor ILB hamar kell a drafton.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Közben a balhéi ellenére megnézzük Joe Mixon-t a pro day-en. Egyre több az érdeklődő a red flagek ellenére...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Idén a 6 milla valóban reális, persze nem nekünk (én továbbra is nagyon bízom Bryant visszatérésében). Nem egy rossz elkapó még ennyi idősen se és végre olyan csapathoz kerül, ahol van normális QB is. Most bizonyíthat. Én drukkolok, hogy végre összejöjjön a GIants-Steelers SB. (És ha ott Revis venné le a pályáról, na ezt én se gondolom komolyan...vegye le őt Cockrell majd 😊 )
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Nem. Marshallnak nagyjából ez a reális, amit kapott. Egy órával az aláírása előtt mondtam a kollégáknak, hogy az a kérdés, hogy hozzánk jön 3-ért, vagy máshova 6-ért. 😊 (Persze számomra nem volt kérdés, hogy melyiket választja)
Soldados
+3M +marad NY-ban + (szintén) bajnokesélyes csapathoz megy!
tényleg nem kérdés!
high risk high reward igazolás ! 😊 meglátjuk!
és Garcon 16milla/első év fényében még olcsó is! 😊
yooker
Mondjuk Garcon azért 16 misi gyanítom az 1. évben, mert a cap space-ben uszó Ninerstől orrnehéz szerződést kapott azt így, utána évekig kvázi ingyér van 😊
empty taxi
persze!
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Persze, h nem ér ennyit szerintem sem. Csak a nyilatkozataira mondtam.

" class="embed">