Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nemreg megint csinaltam par uj kepet, videot a varosrol, mikozben valakinek bemutattam a varost. Ha erdekel titeket, az alabbi linken meg lehet tekinteni. Ha tetszik nektek, ne feljetek megkoszonni akar egy like-al. Igy tudom, hogy erdemes feltolteni stb. Jo szorakozast hozza.

 goo.gl/photos/vNW1tkhfzJ1ziXsK7

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
elég impozáns combine-ja van

több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Kiváncsi vagyok Haason Reddick-ről mi a véleményetek. Nekem kicsit alulméretezettnek tűnik ahhoz, hogy NFL szinten OLB legyen, de kétség sem férhet hozzá, hogy ebben a sok TE-s felállásos korszakban bőven elférne nálunk, még akkor is, ha nekünk Shazier személyében már van egy ilyen játékosunk.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Az OL mélységről csak annyit, hogy Adam Schefter értesülései szerint OT Ryan Harris 10 szezon után leteszi a lantot. Jöhet vissza Beachum! 😊
AlterEgó
Jaja, így viszont már kell OT-t szerezni. Akár drafton, akár FA-en.
Soldados
Nagy nyomás nincs, mert az újonc Hawkins-szal ők egyébként is meccseltek volna az utolsó OL helyért.....de igen, valakit hozni is fogunk azért.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
Chris Wormley DE Michigan-ről találkoztunk vele ma. Egy 3. körbe várt DE
ÉS Haason Reddick-el is megvolt a találkozó. Őt talán első körben hoznám is
Találkozó volt még Ohio DL Tarell Basham-al és LSU OLB Duke Riley-vel

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az OL mélységről csak annyit, hogy Adam Schefter értesülései szerint OT Ryan Harris 10 szezon után leteszi a lantot. Jöhet vissza Beachum! 😊
AlterEgó
Jaja, így viszont már kell OT-t szerezni. Akár drafton, akár FA-en.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 699 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bell ma azt nyilatkozta egész életében Steeler akar lenni

Közben ha már tegnap benyögtem a nevét:

Patrick Mahomes has met with the Steelers


Közben egy másik QB is képbe került:
Central MichIgan QB Cooper Rush met with Steelers QB coach Randy Fichtner
Klaci79
Patrick Mahomes-nak én személy szerint örülnék, ga QB húzásról beszélünk. Szerintem nagyon jó karja van a gyereknek, gyakorlatilag bármilyen helyzetből jól dob. A lábmunkáját kell javítani, meg hogy a zsebben egy kicsit jobban mozogjon. Nem biztos, hogy instant kezdő, de 1-2 év alatt nagyon szépen fel lehet építeni.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Az OL mélységről csak annyit, hogy Adam Schefter értesülései szerint OT Ryan Harris 10 szezon után leteszi a lantot. Jöhet vissza Beachum! 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
További találkozó:
2 (top) TE-el is találkoztunk:
Gerald Everett és Evan Engram
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
Bell ma azt nyilatkozta egész életében Steeler akar lenni

Közben ha már tegnap benyögtem a nevét:

Patrick Mahomes has met with the Steelers


Közben egy másik QB is képbe került:
Central MichIgan QB Cooper Rush met with Steelers QB coach Randy Fichtner

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cockrell is megkapta eredeti körös RFA-tenderét. Ez 1,8 millás fizetést jelenthet neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Bell-lel is megkezdődtek a tárgyalások. Nem tudom, ezeknek vhogy nem hiszek most a Colbert-nyilatkozat fényében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 814 — SHAMEFUR DISPRAY!
Provokatív kérdés következik 😊

Behúznátok-e első kör végén csere QB-nak DeShone Kizer-t, ha véletlenül hozzánk lecsúszik? (10% esély van rá reálisan kb, hogy nem megy ki addig, lehet akár az első kihúzott QB is..)

 bowl.one/prospect-ismertetok/2017

Sok mindenben (pl.: karerő, vertikális játékok, zsebből kimozgás, labda dédelgetése, stb.) hasonlít Big Ben-re, de lenne ideje fejlődni egy-két évet ben mögött.

Nyilván az OLB lenne az elsődleges need papíron, de Deebo visszatérésével és Dupree várható fejlődésével talán még elodázható egy évvel ez a poszt, viszont ha ott lenne Kizer behúznátok?
Fast Willie
Szerintem nem hasonlit BigBenre, en inkabb McNair/Culpepper kevereknek latom.... de az 1/30-t megerne. (Azt barmelyik QB megeri a TOP 4-bol.)

Viszont ezek utan nem hiszem, hogy bent marad..

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2017/03/02/deshone-kizer-john-lynch-interview-san-francisco-notre-dame-scouting-combine/98637550/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
Közben állítólag Mike Glennon felől érdeklődtünk. A Tampa megdobta egy évi 8 milliós ajánlattal 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
újabb infó, hogy egy OL emberrel sem találkoztunk...mondjuk az egység eléggé rendben van, de hogy senki ne érdekeljen minket, az kicsit furcsa...
Klaci79
Miért? A depth is jó.
Soldados
Miért lenne furcsa? Talán mert nem azért találkozunk valakivel, mert feltétlen a posztot akarjuk erősíteni, hanem mondjuk azt gondolják, ha a srác a 6. körben még elérhető akkor úgy is elhozom, ha csak a PS-be fér be. Vagy mondjuk épp azért találkozni vele, hogy a többiek azt higgyék érdekel a poszt mélyítése.
Számos oka lehet ennek. Ahogy tavaly találkoztunk RB-vel, pedig megvoltunk és nem akartunk senkit draftolni.
Közben igen, találkoztunk eggyel, így már nem furcsállom. 😊
Azt furcsállnám, ha azt a srácot draftolnánk is 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
újabb infó, hogy egy OL emberrel sem találkoztunk...mondjuk az egység eléggé rendben van, de hogy senki ne érdekeljen minket, az kicsit furcsa...
Klaci79
Miért? A depth is jó.
Soldados
Na tessék: Roderick Johnson OT-vel találkoztunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
újabb infó, hogy egy OL emberrel sem találkoztunk...mondjuk az egység eléggé rendben van, de hogy senki ne érdekeljen minket, az kicsit furcsa...
Klaci79
Miért lenne furcsa? Bárkit húznánk most, a posztján 3. számú lenne, majd sztem nagyon hátul vagy udfa...

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
újabb infó, hogy egy OL emberrel sem találkoztunk...mondjuk az egység eléggé rendben van, de hogy senki ne érdekeljen minket, az kicsit furcsa...
Klaci79
Miért? A depth is jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
újabb infó, hogy egy OL emberrel sem találkoztunk...mondjuk az egység eléggé rendben van, de hogy senki ne érdekeljen minket, az kicsit furcsa...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 504
Revis nem lesz eltiltva egyébként?
Peter
Most volt a letartóztatása, nem tudni mikorra lesz ebből valami. De egyébként lehet. És egyelőre ez az egész csak pletyka. Már 2-3 veterán CB-vel szóba hoztak minket, de az utolsó most Revis volt.

Amúgy kezdődnek a találkozók, most rögtön a RB Wayne Gallman volt akivel kombájnoztunk. Illetve a másik RB D’Onta Foreman is megvolt.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Revis nem lesz eltiltva egyébként?

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.
Soldados
Miért lenne olcsó? Ha nem fizetik meg rendesen, miért ne vonulna inkább vissza? Gyűrűje van, pénze van, minek kockáztassa az egészségét áron alul?

Plusz zónában már fénykorában is gyenge volt, lásd Tampa szezon, nálatok meg azért az az alapséma.
somoskovig
Én nem mondtam, hogy olcsó lesz. Azt mondtam, ha olcsóért jöhet. Nem tudhatjuk, ő hogy gondolkodik, őt mi motiválja, mindenesetre hozzánk csak nagy hometown discounttal jöhet, ha pl szeretné itt befejezni a pályáját és küzdeni 1-2 évet egy újabb gyűrűért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 881 — 49ers GM
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.
Soldados
Miért lenne olcsó? Ha nem fizetik meg rendesen, miért ne vonulna inkább vissza? Gyűrűje van, pénze van, minek kockáztassa az egészségét áron alul?

Plusz zónában már fénykorában is gyenge volt, lásd Tampa szezon, nálatok meg azért az az alapséma.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?
tomi-tomi
Láttam. Nem volt jó. Másrészt ez nem jelenti azt, hogy jövőre ugyanilyen gyenge lesz, olcsóért megér egy próbát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Simán Én is értelmét látom. Óriási rutin van mögötte és nem gondolom, hogy egy sok CB-s felállásban egy 3. WR-t ne tudna leszedni....
Klemó
Malcolm Mitchell két TD-t szedett le mellette. 4. körös újonc elkapó. Revis életében nem engedett két TD-t egy meccsen egy elkapónak.

Btw láttátok 2016-ban játszani? Vagy csak jónak kell lennie, mert Revis?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)