Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 522 — kheanton@gmail.com
Timmons -t én is kedveltem de 12m nem ért.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Hát erről ennyit
Dolphins signing Lawrence Timmons to a 2-year, $12 millions deal including $11 million guaranteed, per sources.
Klaci79
Nagyon furcsa lesz más mezben látni... Egyik kedvenc játékosom, mindig kicsit unsung hero volt nekem.
tenorx
10 év...Tomlin első draftja volt. 6 éve minden meccsen kezdett....kemény 😕
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát erről ennyit
Dolphins signing Lawrence Timmons to a 2-year, $12 millions deal including $11 million guaranteed, per sources.
Klaci79
Nagyon furcsa lesz más mezben látni... Egyik kedvenc játékosom, mindig kicsit unsung hero volt nekem.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Hát erről ennyit
Dolphins signing Lawrence Timmons to a 2-year, $12 millions deal including $11 million guaranteed, per sources.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
A kedvenc híreim:
Tomlin reportedly had dinner with Carl Lawson last night
Nem voltak kevesen az Auburn pro day-en tőlünk:
Tomlin, Colbert, Porter and Mitchell are at the Auburn pro day.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bellel szerződéses tárgyalásban vagyunk. Hát nyilván megnézünk minden alternatívát, már csak a tárgyalási pozíció szemszögéből is és mivel sanszos idén a BPA irány, így el tudok képzelni második-harmadik körben (is) RB húzást. Ahogy a QB krémmel is találkoztunk és a legjobb TE-kel is találkoztunk....és akár első körbe várt WR-ekkel is...
Klemó
Hat remeljuk csak felkeszulunk minden eshetosegre, hatha meg elerheto lesz egy 1 koros playa olyan keson es csuszik. Mindenesetre egy elso koros QB/TE nek en nem orulnek, hacsak valahogy senkinek nem kellene az idei legjobb az eredeti valasztasi helyunkon. Mert tudom qb kell, es talan ha most huznank elso korben, akkor meg lenne boven ideje beletanulni stb. Szoval ez nem lenne rossz. De ilyen kesei pick kel mar nem hiszem hogy jo kezdo lenne bent. Hacsak nem csinalunk egy feltradet. De az meg altalaban draga az elso korben. De ha jo kezdo kvalitasu qb t talalnank, akkor ezt meg lehetne kockaztatni. Mert lehet jovore mar mindenki tudna, hogy qb ra megyunk es keresztbe tehetnek jobban nekunk.

A TE posztnak sem orulnek elso korben mert hat van Te nk rendesen. Igaz hogy nem a legjobb kezdok vagy pedig nem all around TE k mint miller volt, de olb nagyobb need. De egy korai koros TE nagy segitseg lehetne a wr sornak az biztos.

WR hat itt meg asztan altalaban boven tudunk jokat valasztani kesobbi korokben is. Ide huzni elso korben nagyon gaz lenne. Mert ez azt mutatna, hogy nagyon nem biznak bryant ben meg coatesben sem. Szoval nekem ez kicsit pazarlas lenne. Masodik kor ok. De elso nem annyira.

Nem tudom harrison mennyire birja meg az olb posztot. A szerzodese ad ra kovetkeztetest. De azert jo lenne, ha lenne mar moge hozva valaki, aki kitanulhatna tole.

Szoval osszegezve. Tenyleg barmi lehet itt. Mert QB az need lesz, TE kezdo all around is elferne nalunk (bar azt mondtak greenre szamitanak es akkor ez luxus lenne, de jovore viszont bpa miatt jo huzas) A Wr elso kor az egyeduli ami talan nem kene, de ha o iden talan tudna bizonyitani es tenyleg akar 1 szamu wr lehetne belole akkor johetne.

De az olb az nagyobb need, mert mar evek ota nem tudjuk megoldani. De ha ugy vannak vele harrison ott a megoldas meg egy evre minimum, akkor bpa. De ezt mar nem kene huzni.

RB hat bell visszaeso es serult is. Es hat nem tudjuk hogy mi ment pontosan a ket fel kozott az utolso po meccsunk utan. Szoval tudom nem fogjuk elengedni kitenni, de ha kap egy eltiltast, akkor dewill egymaga keves. Es ez is ugyanolyan riziko mint bryant. Sot a serules faktor miatt meg nagyobb is lehet. Meg a kis jatszadozasa miatt is, hogy nem lett lejelentve.

Barmi lehet es meg az ellenkezoje is. Es igy hogy a lapokat meg ossze is kevertuk legalabb nem nagyon tudjak a tobbiek sem, hogy kit szeretnenk. Ez jo. Igy kevesbe szurhatnak ki velunk. Bar az olbt azt tuti tudjak. Lol. Jo lenne, egy jo draft. Es annak is orulnek ha lenne egy ben utani idokre valo qb. Csak annak nem, hogy akkor az azt jelentene, hogy bent nem lathatnam meg sokaig.

De hat ez van.
olb/qb ,wr/te, cb, rb, ol
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Landry Jones újraigazolásának örülök, főleg, hogy a 4,4 milla 2 évre még csere QB-knál is kevésnek számít.

David Johnson újraigazolását én feleslegesnek gondolom, főleg 2 évre, de belefér, szinte biztosan minimális pénzt kapott.
Soldados
Greent kivághatnánk, akkor lenne guba valami értelmesebbre
sutianap
No chance. 20 millát nem dobunk ki egy sérülésekkel tarkított év miatt.
Soldados
sokkal jobban fest nemde az 1elkapás/1millió, három mist szabadítanánk föl, inkább legyen zsé Timmonsra, mint erre a hipohonder balfaszra, sőt SenkiGolzon haverjából is kipréselhetnénk egy fél slotkorner árát, ha kicsesznénk
sutianap
Felőlem reménykedhetsz ebben a teóriában, de ettől még köszönőviszonyban sincs a realitással.

Green marad és a köv. idény fényében lehet a jövőjéről beszélni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Bellel szerződéses tárgyalásban vagyunk. Hát nyilván megnézünk minden alternatívát, már csak a tárgyalási pozíció szemszögéből is és mivel sanszos idén a BPA irány, így el tudok képzelni második-harmadik körben (is) RB húzást. Ahogy a QB krémmel is találkoztunk és a legjobb TE-kel is találkoztunk....és akár első körbe várt WR-ekkel is...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Bell ne rúgjuk ki? Végülis IR-en, vagy sérülten fejezi be már a harmadik szezonját és a dzsanka miatt két idényt eltiltással kezdett. Nem gond, csak kérdezem.....

Green első éve volt. Elmondtuk, hogy részletes orvosi vizsgálat lesz és ha krónikus a cucc, akkor lépünk tovább. Golson két különböző sérüléssel került IR-re, de Colbert elmondta nála is, hogy meg kell néznünk lassult-e. Ha igen, és nem tud teljesíteni, akkor cut. Azt nem csináljuk, hogy eszetlenül és csak a sérülés miatt kivágjuk az embereinket.

Timmons kapcsán meg szart se tud senki mit beszélt a csapattal. Lehet ő kérte hagy nézze meg a piacot. Várjuk már meg, hogy mi lesz a vége az ügynek, aztán okoskodjunk...
Klemó
Szerinted mért nézegetjük a top50 futókat a draftról, pontosan egy dzsangára vagyunk a tízmeccs/éves eltiltástól - főleg ha mongyuk ezt Bryanttal karöltve teszik meg. Az már rég lejöhetett volna, hogy Green bepalizott minket.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Bell ne rúgjuk ki?
Klemó
Kapásból 12 millát spórolnánk 😀
Egyébként sokat én nem vártam/várok a piactól. Szerezzünk egy használható CB-t, mert abból sosem elég és sem Cockrell, sem Gay nem meggyőző, sérülésről már ne is beszéljünk + tegnap olvastam, hogy már Golsonban sem bízunk, ha mégis tud majd focizni az ajándék.
Az már csak külön érdekesség, hogy ki lenne az , aki szaré-hugyé ide is jönne, vagy esetleg adunk e 8 milliót és egy kezdő pozíciót valakinek. Ha pedig kell Timmons valakinek, akkor oda kellene egy átlagos playa. És mindkét lehetőség még bőven adott.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Bell ne rúgjuk ki? Végülis IR-en, vagy sérülten fejezi be már a harmadik szezonját és a dzsanka miatt két idényt eltiltással kezdett. Nem gond, csak kérdezem.....

Green első éve volt. Elmondtuk, hogy részletes orvosi vizsgálat lesz és ha krónikus a cucc, akkor lépünk tovább. Golson két különböző sérüléssel került IR-re, de Colbert elmondta nála is, hogy meg kell néznünk lassult-e. Ha igen, és nem tud teljesíteni, akkor cut. Azt nem csináljuk, hogy eszetlenül és csak a sérülés miatt kivágjuk az embereinket.

Timmons kapcsán meg szart se tud senki mit beszélt a csapattal. Lehet ő kérte hagy nézze meg a piacot. Várjuk már meg, hogy mi lesz a vége az ügynek, aztán okoskodjunk...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Landry Jones újraigazolásának örülök, főleg, hogy a 4,4 milla 2 évre még csere QB-knál is kevésnek számít.

David Johnson újraigazolását én feleslegesnek gondolom, főleg 2 évre, de belefér, szinte biztosan minimális pénzt kapott.
Soldados
Greent kivághatnánk, akkor lenne guba valami értelmesebbre
sutianap
No chance. 20 millát nem dobunk ki egy sérülésekkel tarkított év miatt.
Soldados
sokkal jobban fest nemde az 1elkapás/1millió, három mist szabadítanánk föl, inkább legyen zsé Timmonsra, mint erre a hipohonder balfaszra, sőt SenkiGolzon haverjából is kipréselhetnénk egy fél slotkorner árát, ha kicsesznénk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
600k garantált LJ-nek. Szerintem tökéletes húzás. Olyan árak vannak a QB piacon is, hogy ennyiért senki nem jönne. És még drafton megpróbálhatjuk a jövő emberét megtalálni.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Landry Jones újraigazolásának örülök, főleg, hogy a 4,4 milla 2 évre még csere QB-knál is kevésnek számít.

David Johnson újraigazolását én feleslegesnek gondolom, főleg 2 évre, de belefér, szinte biztosan minimális pénzt kapott.
Soldados
Greent kivághatnánk, akkor lenne guba valami értelmesebbre
sutianap
No chance. 20 millát nem dobunk ki egy sérülésekkel tarkított év miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Landry Jones újraigazolásának örülök, főleg, hogy a 4,4 milla 2 évre még csere QB-knál is kevésnek számít.

David Johnson újraigazolását én feleslegesnek gondolom, főleg 2 évre, de belefér, szinte biztosan minimális pénzt kapott.
Soldados
Greent kivághatnánk, akkor lenne guba valami értelmesebbre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Landry Jones újraigazolásának örülök, főleg, hogy a 4,4 milla 2 évre még csere QB-knál is kevésnek számít.

David Johnson újraigazolását én feleslegesnek gondolom, főleg 2 évre, de belefér, szinte biztosan minimális pénzt kapott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
keyser soze Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21
Sziasztok! Valaki tud valamit a régi kedvencemről Keenan Lewis-ról, fog egyáltalán a sérülése után még játszani, tudom nálunk ősszel szóba került.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
The #Titans signed former #Patriots CB Logan Ryan to a 3-year deal worth $30M, source said.
Hát igen....ennyiért mi nem fogunk CB-t hozni. Most Marcus Cooper és Brandon Flowers után érdeklődünk állítólag. Utóbbinak annyi agyrázkódása volt, hogy járhatnak együtt Green-el dokihoz is.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Végül a maciknál:
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers


Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
 pbs.twimg.com/media/C6guh-6VoAAEB8E.jpg:large
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Nagy izgalmak ma nem várnak ránk:
In Kevin Colbert era, the Steelers have NEVER officially signed an unrestricted free agent from another team on the first day of free agency


És továbbra is a saját értékeink megtartásán a hangsúly 😀
We have signed QB Landry Jones to a two-year contract.

#Steelers re-signed Landry Jones for 2 years, $4.4 million. Got $600K to sign. Big Ben's backup's back.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Bízom benne, hogy rendesen sikerült Kirkpartrik árát felvinni....mondjuk 10-12 millára...5 év az már biztos
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Mi nem dobunk nagyokat:
Steelers sign a free agent. One of their own, TE David Johnson
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Álmodtam egy nagyot 😊😊😊

Menjünk rá Butlerre és szopassuk meg BB-t. Ajánljunk neki egy 11-12m/éves dealt, azt' meccseljék. Legalább lenne két 30 millás cornerük vagy max odaadjuk a 30. választást - nagy cucc - és lenne egy faja cover cornerünk, aminél jobbat úgysem húzhatunk 30-on. OLB meg jön második körben.

Kár, hogy a cap-be nem fér be, úgyhogy csak vicc volt:Ö
Fast Willie
Nem csak az a baj, de az első kör is menne vele együtt...nem meccselnék szerintem.
Inkább Logan kellene, hátha újra bajnok akar lenni 😊

A Browns komoly erősítésbe fogott...nem semmi. Bár a tapasztalatok alapján ugyebár ez még mindig kevés, de a komoly fal már megvan
Klaci79
Jó azért írtam, hogy 30. választás nem akkora tragédia, ott úgysem tudsz Butlernél jobb cornert húzni, másrészt nem szopatná AB-t sem, mert valljuk be, kb. ő tudta egyedül - kb. érdemi duplázás nélkül - limitálni a 84-et.
Fast Willie
Hat azert ott kozbejatszott a B liga wr sorunk, bell kidolese is. Meg hogy duplaztak szerintem jocskan. De az biztos, hogy jo lenne egy ilyen cb a sorainkban.
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
.

Már közel sem kulcsemberről beszélünk és a nagy csapatok sajátja pont az, hogy ilyen embereket nem fizetik túl és meg akkor sem, ha van cap hely és még akkor sem, ha itt megvagyunk.


Klemó
Hát ezt nagyon rosszul látod, kábé top20 szabadügynökbe benne van - úgy hogy olyan ILB ínség van, hogy csudi. Én nem szeretnék jövőre egy Timmons mentes védelmet, mert átjáróház lesz ott könnyen...
sutianap
Két dologról beszélünk. Én nem mondtam, hogy Timmons nincs benne bármilyen top szabadügynök listában. Én azt mondtam, hogy a nagy csapatok sajátja az, hogy nem fizetnek túl olyan játékost, aki túl van a zeniten. Timmons pedig már kifelé jön, azzal együtt, hogy még lehet egy-két jó éve bizonyosan. Mivel - ahogy írod - hiány van ILB poszton, így a fizetését ki tudná maxolni, de nekünk már korán sem érne 7-8 millió USD-t. Ezt pedig tartom.
Klemó
Nem csak a penz a lenyeg. Ha van helyunk a cap alatt. Es van egy eddig is hozzank huseges, jo es megbizhato kezdonk, akkor igenis tartsak meg.

Es ha nem gondoljak hogy timmons alap ebben a vedelemben meg mindig, akkor megint beszivjuk kb mint jj es a tobbiekkel. Mert sokkal megbizhatobb es sokkal kevesebbet volt palyan kivul mint pl saci. Meg eleg gyors, eros es alap embere a def nek.

Ha ezt nem latjak be akkor sajnos nagy baj lesz es magunkat kuldjuk megint vert helyzetbe. Csak azert mert nem szoktuk, tavaly is kezdett ketto rookie a vedelembol, mert kenytelenek voltunk. Szoval nem tul fizetni, hanem megtartani lenne a cel. Hogy ne vagjuk magunk alatt a fat es addig tartsuk meg amig nincs mogotte megbizhato jo kezdo kvalitasu ember.

Es mivel ez most nincs igy tartsak meg. Aztan szerezzek meg harrison utodjat. Aztan ha az sikerulne, akkor jovore johet ilb kezdo szint. De mar jovore kell qb kezdo szintu is. Szoval honoralhatnak amit eddig tett a csapattal. Es azt is hogy alap embere a vedelemnek. Es azt is hogy mondta nem akar elmenni. Es ha ezt a par megerdemelt milla vagy mennyi penz miatt bukjuk es csinalunk egy needet, akkor hulyek vagyunk. Ez van.
gabistar
De, ebben a ligában a nap végén minden a CAP-ről szól...nem véletlen, hogy mekkora kincs egy olyan agytröszt mint nálunk Omar Khan.....

De igen, abban egyetértünk, hogy Timmonsszal hosszabbítsunk és ezt a csapat sem gondolja másként. De az ár már kérdés. Én szinte biztos vagyok benne, hogy adni fog nekünk diszkontot, és biztos vagyok benne, hogy elmegyünk ameddig lehet. De azt, hogy meddig lehet a rövid-közép távú projektált CAP space fogja meghatározni, amiben egy későbbi Bell, Tuitt, egy Villanueva, vagy egy későbbi Shazier hosszabbítás is a gondolat része kell, hogy legyen, és ebben a gondolkodásban, ha tetszik, ha nem a csapat ezt mérlegelve is dönt és nagyon helyesen. Ha tetszik, ha nem Timmons a jelenlegi Steelersben fontos láncszem, de nem key player és nem csak azért, mert már 31 éves.

Szarrá rágtuk.....1-2 nap múlva kiderül ez....
Klemó
Persze. En csak annyit mondok, hogy most adhatnank neki annyit, amennyivel elerjuk hogy ne gondolkodjon masban. Es mivel irta steeler akar maradni, nem hinnem hogy sokat kert. De ahogy a harrison ugyet sem tudtuk mar miota lezarni, ugyanigy nem kene krealni meg egy needet.

Es tudom a cap minden. De nekunk nincs senki timmons mogott kezdo kepessegu. Es nem hinnem hogy meg kellene eroltetnunk magunkat iden, hogy normalis penzert itt tartsuk. Ahelyett hogy kiengedjuk es lehet megszivjuk. Ma van eleg hely a capben. Es hat ez a lenyeg. Megtudnak mondani neki, hogy ennyit tudunk adni max, szeretnel e maradni itt vagy nem? Es ezt kiszamolva a tobbi ember jovobeli szerzodtetesenek a beleszamolasaval akikrol irtal a jovoben. Ahelyett hogy ok majd meglatjuk es kockaztatunk.

Szerkesztette: gabor25