Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Nem. Marshallnak nagyjából ez a reális, amit kapott. Egy órával az aláírása előtt mondtam a kollégáknak, hogy az a kérdés, hogy hozzánk jön 3-ért, vagy máshova 6-ért. 😊 (Persze számomra nem volt kérdés, hogy melyiket választja)
Soldados
+3M +marad NY-ban + (szintén) bajnokesélyes csapathoz megy!
tényleg nem kérdés!
high risk high reward igazolás ! 😊 meglátjuk!
és Garcon 16milla/első év fényében még olcsó is! 😊
yooker
Mondjuk Garcon azért 16 misi gyanítom az 1. évben, mert a cap space-ben uszó Ninerstől orrnehéz szerződést kapott azt így, utána évekig kvázi ingyér van 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Nem. Marshallnak nagyjából ez a reális, amit kapott. Egy órával az aláírása előtt mondtam a kollégáknak, hogy az a kérdés, hogy hozzánk jön 3-ért, vagy máshova 6-ért. 😊 (Persze számomra nem volt kérdés, hogy melyiket választja)
Soldados
+3M +marad NY-ban + (szintén) bajnokesélyes csapathoz megy!
tényleg nem kérdés!
high risk high reward igazolás ! 😊 meglátjuk!
és Garcon 16milla/első év fényében még olcsó is! 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
Klaci79
Nem. Marshallnak nagyjából ez a reális, amit kapott. Egy órával az aláírása előtt mondtam a kollégáknak, hogy az a kérdés, hogy hozzánk jön 3-ért, vagy máshova 6-ért. 😊 (Persze számomra nem volt kérdés, hogy melyiket választja)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Kevin Colbert a Bama pro day-en. Lehet hozunk valakit a 2. legjobb NCAA csapat keretéből? 😀 😉
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom
Gergőke
Lehet, de kifejezetten örülök, hogy szóba se került ennyiért. 6m/év, szerintem nem ér ennyit. A giants-nél meg olyan cap helyzet van, hogy alig győzik a helyet csinálni és mégis bevalaljak az ilyen igazolást, hogy obj ne legyen egyedül. Szerintem mi a felet adtuk volna és kb ennyit is ér.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Gyerekek nyugi, papírforma volt ez, felverte az árát, ennyi ez nem több. Nyilván szólt, hogy ne cáfoljunk, ennyit megtehetünk egy helyi gyereknek, főleg, ha a riválisok cap-jét esszük így... 😊

Viszont állítólag a Revis ügyet zártuk szépen, hogy nincs rá szükségünk, bár itt meg lehet a fordítottja lesz majd, vagyis a végén lehet nálunk köt ki.. 😊

Nekünk az FA piacon nincs értelme sietnünk, pláne nem licitálnunk bárkire is.

A CB ügy nincs zárva nálunk és ezt Colbert is nyilatkozta. A Golson lábsérülés azt gondolom egy ürügy, ha a felsőteste lett volna sérült, akkor se lenne zárva. Fogunk hozni CB-t, hülyék lennénk, ha nem ilyen classból.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱
Klaci79
Bakker... ennyit róla. Tegnap meg még azt nyilatkozza h így Pittsburgh meg úgy Pittsburgh. Szánalom

" class="embed">
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ

Hát igen a kimondott szó........
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Marshall a Giants-hez megy. Kiváncsi vagyok mennyit kap ott.

2 év 12 misi! Úr Isten!! 😱

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Fast Willie
D-ben nyilván mindenki látja, hogy a roster egy jó OLB-ért kiált, jó lenne egy új Harrisont húzni.
Még csak az hiányozna..., hogy első 4 évében semmit se csináljon... arra itt volt JJ. 😛 😊

Timmons helyzete .. Pótolható nyilván
Már meg is van Matakevich rulz! 😉

Sec-be amilyen mély a corner draft simán elképzelhető két CB (akár duplázva), ...
Burns, Cockrell, Gay, Golson, Shabazz
Safety még idén nem annyira need, - ???
Mitchell, Davis, Golden, Dangerfield, Shamarko(out)

Hááát szerintem a CB sor inkább rendben van mint a S.
Golden st.-nél nem tud többet, láttuk NE ellen is, Shamarko ha marad spec teamer max, Dangerfield is hasonló szint... Két kezdőnk van, amig Mitchell le nem sérül. Szerintem NEED a Safety poszt

kriSTEELan
- Jó, értelemszerűen a 2005-2012 közötti és a mostani Harrisonra gondoltam 😊

- Matakevich nekem lassú Shazier mellé, és pass rushra sem küldeném el. Vinny meg csak időlegesen jó erre a szerepre, hosszútávon nekem kérdéses, hogy megoldaná-e magas színvonalon, mert a két belső LB a Steel-D alapja jelenleg (az alap 3 DL mellett) - főleg runD-ben.

- CB-ben én nem látom a nagy lehetőségeket. Akkor lennénk rendben, ha nem esik vissza kb. senki tavalyhoz képest. Burns-nél remélem töretlen marad a fejlődés, és nem lesz sophomore slump. Gay-nél érzésre kezd lefőni a kávé (nagyon belassult, nem érzi a zónahatárokat). Cockrell hullámzó volt - kulcsmeccseken és PO-ban tetszett egyébként, de nem konstans. A másik kettő említést sem érdemel, de én lennék a legboldogabb, ha Golson két ilyen súlyos sérülés után extra lenne.
Fast Willie
Hat a cb need nincs lefutva. Nemhiaba hoztunk kettot az elmult ket evben. Amibol burns jatszik. A golson meg sotet lo, es azt mondtak rola, hogy az utolso serulese miatt talan meg be is lassulhat. Es arra nagyon kivancsiak, hogy mit tud ha egyszer tenyleg felepul belole. Mennyire fogja ez vissza.

Szoval Cb sincs letudva, csak szamugyileg. Burns remeljuk fejlodik, cockrell meglepetes szinten teljesitett, de azert nem egy elit. Gay a neki jobban fekvo, kevesbe megterhelo posztot kapta meg, atadva a fiatal burns nek a helyet. De ott meg sokszor nem talalta helyet, vagy csak szokatlan volt neki es tobbszor hibazott. A tobbiekrol meg nincs velemeny, mert nem tudjuk. Ez minden csak nem egy kemeny sor. Szoval ide gondolom hoznak, de nem korai korben golson esetleges bevalasa miatt.

S sor is nagyon gyenge volt ev elejen. Mitchell meg golden mit ossze nem szerencsetlenkedtek tavaly. Hala istennek, kenyszerusegbol is persze, de levaltottak goldent es bedobtak a rookie s Davist. Akivel ketten mar safety sornak lehetett hivni oket. Es hatalmasat javult mitchell jateka is ezutan. En mar temettem, a goldennel egyutt latott jateka miatt. De meglepetesemre a rookie vel egyutt jol kiegeszitettek egymast. De azert mitchell sem egy ed reed a palyan. Mindegy. Ez a ket nev egyutt ok volt. Ha valaki kibukik, talan dangerfield mar jobb volt a palyan mint golden. De akkor igy is ugy is bajban leszunk. Mitchell sem mai gyerek, moge is elverne egy tehetseges kesobbi project playa. Akiben van upside.

Olb Harrison egy csoda hogy meg jatszik. Egy masik hogy ilyen szinten. Es ide tuti kell valaki, aki vegre at tudna venni a szerepet. Mert hat az erre tett probalkozasaink eddig bedoltek. JJ kb vicc kategoria, na jo nem inkabb csere. Szoval ide kell szerintem az elso pick. A masik oldalon az OLB vel Dupree miatt meg vagyunk. Es hala istennek Chickillo, Anthony is mutatott jo format, ha valami nem ugy sul el ahogy szeretnenk. De NR 1 need mint sok eve meg mindig Harrison potlasa.

Timmons szerintem a vedelem hang nelkuli vezeto jo munkasembere. Akire tobbnyire lehet szamitani. Barmit kertek tole altalaban szerintem megoldotta. En biztos nem engednem el. Es ossze sem lehet meg igy sem hasonlitani az o sebesseget, technikajat, palyan nyujtott tudasat Matakevich vagy egyeb mas ilb vel. Saci nagyon jo es gyors. De kell szerintem melle szerintem egy timmons aki fizikalis es gyors is (volt talan kezd kopni), hogy berobbanhasson a nyitott kapukba. Mert parszor felre olvasott saci vedekezesnel siman td lett. Avagy siman blokkoltak es elnyomtak sacit. Persze ez is ev eleje fele volt ha jol emlekszem. De egy lassu ilb, meg egy saci nem megoldas. Es mivel van egy vince williamsunk is, ami nagy szerencse volt saci serulesenel, o egy megbizhato/jo csere. Akar kezdokent is megallta a helyet, amikor kellett nekunk.

Foleg igy hogy altalaban 2 dl el allunk fel, 2 olb vel es hat ez miatt kell a ket ilb kozol ez egyiknek legalabb fizikalisnak es gyorsnak meg a masiknak (saci) rendkivul gyorsnak, de cserebe nem annyira bull tipusu mint timmons. Szoval ok igy ketten jo paros. Es ha le kell cserelni, nem johet megint egy gyors es alulmeretezett ilb. Kell megint egy fiatal timmons tipusu melle. Eros es gyors viszonylag.

Dl lattuk hogy jo jatekosokat tartalmaz. Es meg heyward kidolesevel is meg birtunk birkozni. Es hargrave jol helyettesitette. Es mint vartam tuitt is vezeralkat lett, amikor kellett. Csak ahogy timmons is o sem igazi hangember, de van olyan fontos mint heyward a rendszerben. Hiaba heyward vezer alkat. Tuitt nelkul ez a kettos dl felallas bedolne. Szerintem meg kevesbe is potolhato, mint heyward. Ez persze szubjektiv velemeny. Miutan hargrave megmutatta, nem veletlenul volt sok sackje az egyetemi evei alatt sem.

Szoval ide talan nem artana meg egy ember, hogy rotalni lehessen. De ha a hegy tenyleg vegre jatszani akar es lead jopar kilot akkor itt meg kellene hogy legyunk. Ket kezdo dl nagyon jo. Hargrave kezdo nt is. A tobbiek meg csere szint. De hat a passz heavy jatekban kevesebb nt kell. Es hargrave jol jatszott dlt is. Szoval itt nem erzek valtozasra okot az eddigi emberek miatt. Heyward/Tuitt/Hargrave. Csere: Hegy

A tamado oldalon, a legnagyobb need a WR. Itt ha nem hozunk valakit draft elottig fa rol, akkor bryant ide, coates oda kell egy jo, akar kesobbiekben 2 szamu WRt jatszo jatekost szereznunk. Bryant idozitett bomba, coatest meg nem tudjuk mennyire tud felepulni a seruleseibol. De deep threatnek 3 szamu wr nek jo volt a serulese elottig. Bryant meg jo lehet 2 szamu wr nek. Csak az a kerdes meddig birja ki, vagy a fajdalmak miatti, vagy csak a hobbibol szokott zullest. Amivel megint a tavalyi szintre sullyednenk.

Szoval 1. pick need szerintem OLB harrison helyere 2. pick vagy need szerintem egy epkezlab 2 szamu wr. (ha nem jon senki addig fa rol)

A sorrend persze barmi lehet, de mivel WR rel szambelileg megvagyunk igy OLB fele billen szerintem a merleg. Foleg hogy WR eket jobban tudunk kinevelni, talalni kesei korokben. Mig az utobbi idoben huzott kezdobe szant OLB vel mar besultunk. Igy kisebb lenne a kockazat, ha 1 kor OLB.

TE need lenne, de ha greenrol tudjak hogy jatszhat vegre es meggyogyult, akkor JJ, Green, Grimble es David johnsonnal megvagyunk. Hacsak nem akarunk egy Heath Millert es lecsuszik nekunk. Mert az talan segitene mondjuk a masodik korben a WR eket es Bent is tehermentesiteni. De nem valoszinu.

A QB kerdest, remelem nem iden oldjuk meg. Mert OLB WR need nagyobb mint QB. Marmint nem azert mert a csere QB ink olyan jok, hanem azert mert ha Ben tud es szeretne is meg ket evet jatszani, akkor en egy korai koros Qbt hoznek jovore, aki igazi vezere lehet egy Ben utani idoben az offensnek. Hamar igy fel van epitve. Es a kesobbi koros project playak max cserek szintjere jutnak szerintem, ha nem talalunk aranyat. De mivel ez sem erossegunk, Ben is az elso korben jott, igy azt gondolom ha kezdot keresunk azt ne Ben es a Vedelem es a WR sor hatranyara tegyuk iden.

Valasszunk igazi kezdot, jovore feltradedel, ha ben mar tenyleg nem akar jatszani max csak ket evet. Ameddig akar, addig max egy 2. szamu QBt hoznek Landry Jones helyeert megharcoltatva. Mert mint tudjatok es en is tudom, hogy "jo" csere, de semmi tobb o sajnos. De nekem meg csak cserenek sem jo. Amit az eddig kezdokent bemutatott meccsei alapjan vontam le. Es tudom egyszer jo volt es nyert egy meccset nekunk. De a tobbi meccsen atlagos nagyon atlagos.

A tobbi poszt Off oldalon jonak tunik. Egyedul talan Ol depth, Rb depth az aholi meg erosites kellene. Mert az ordog sohasem alszik.

Na de hat ezt majd meglatjuk.
Tipp: OLB,WR,QB/CB,OL,RB
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Fast Willie
D-ben nyilván mindenki látja, hogy a roster egy jó OLB-ért kiált, jó lenne egy új Harrisont húzni.
Még csak az hiányozna..., hogy első 4 évében semmit se csináljon... arra itt volt JJ. 😛 😊

Timmons helyzete .. Pótolható nyilván
Már meg is van Matakevich rulz! 😉

Sec-be amilyen mély a corner draft simán elképzelhető két CB (akár duplázva), ...
Burns, Cockrell, Gay, Golson, Shabazz
Safety még idén nem annyira need, - ???
Mitchell, Davis, Golden, Dangerfield, Shamarko(out)

Hááát szerintem a CB sor inkább rendben van mint a S.
Golden st.-nél nem tud többet, láttuk NE ellen is, Shamarko ha marad spec teamer max, Dangerfield is hasonló szint... Két kezdőnk van, amig Mitchell le nem sérül. Szerintem NEED a Safety poszt

kriSTEELan
- Jó, értelemszerűen a 2005-2012 közötti és a mostani Harrisonra gondoltam 😊

- Matakevich nekem lassú Shazier mellé, és pass rushra sem küldeném el. Vinny meg csak időlegesen jó erre a szerepre, hosszútávon nekem kérdéses, hogy megoldaná-e magas színvonalon, mert a két belső LB a Steel-D alapja jelenleg (az alap 3 DL mellett) - főleg runD-ben.

- CB-ben én nem látom a nagy lehetőségeket. Akkor lennénk rendben, ha nem esik vissza kb. senki tavalyhoz képest. Burns-nél remélem töretlen marad a fejlődés, és nem lesz sophomore slump. Gay-nél érzésre kezd lefőni a kávé (nagyon belassult, nem érzi a zónahatárokat). Cockrell hullámzó volt - kulcsmeccseken és PO-ban tetszett egyébként, de nem konstans. A másik kettő említést sem érdemel, de én lennék a legboldogabb, ha Golson két ilyen súlyos sérülés után extra lenne.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304

D-ben nyilván mindenki látja, hogy a roster egy jó OLB-ért kiált, jó lenne egy új Harrisont húzni. Fast Willie
Még csak az hiányozna..., hogy első 4 évében semmit se csináljon... arra itt volt JJ. 😛 😊

Timmons helyzete .. Pótolható nyilván Fast Willie
Már meg is van Matakevich rulz! 😉

Sec-be amilyen mély a corner draft simán elképzelhető két CB (akár duplázva), ...Fast Willie
Burns, Cockrell, Gay, Golson, Shabazz

Safety még idén nem annyira need, - ???Fast Willie
Mitchell, Davis, Golden, Dangerfield, Shamarko(out)

Hááát szerintem a CB sor inkább rendben van mint a S.
Golden st.-nél nem tud többet, láttuk NE ellen is, Shamarko ha marad spec teamer max, Dangerfield is hasonló szint... Két kezdőnk van, amig Mitchell le nem sérül. Szerintem NEED a Safety poszt

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nemreg megint csinaltam par uj kepet, videot a varosrol, mikozben valakinek bemutattam a varost. Ha erdekel titeket, az alabbi linken meg lehet tekinteni. Ha tetszik nektek, ne feljetek megkoszonni akar egy like-al. Igy tudom, hogy erdemes feltolteni stb. Jo szorakozast hozza.

 goo.gl/photos/vNW1tkhfzJ1ziXsK7
gabistar
Kicsit sok a hasonló kép, de amúgy jöhet még😊
kishaszi
hat igen. Igy van. Nehez ugy fenykepezni, alulrol, meg oldalrol, hogy beleferjenek a felhokarcolok stb. Szoval csinalni kellett egy helyen kb 5 kepet. Hogy hatha egy jo. Aztan ezeket kivalogattam. Es kb 2 hasonlot hagytam meg azok kozul. Mert nem tudom nektek mi megy at jobban a fenykepen.

Es gondoltam kicsit tobb szogbol (vagy csak pici elteresu keppel) tobb perspektivabol talan jobban osszeall az osszkep. Meg tudom hogy a tobb neha kevesebb, de itt ezesetben talan a tobb picit jobb. Remelem 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
D-ben nyilván mindenki látja, hogy a roster egy jó OLB-ért kiált, jó lenne egy új Harrisont húzni. Nekem inkább legyen fizikális és brutális erejű a jelölt (jó SPARQ számokkal), mintsem képzett, mert azt lehet tanítani, de JJ-nél sem jött be a futball-tudás, ha nincs erő a megvalósításhoz.

Timmons helyzete érdekes lesz, azért van jó pár csapat ILB needdel, de nem igazán premier poszt és Law sem hozott valami űrszámokat, ezért is engedjük piacra. Pótolható nyilván, csak a mi rendszerünkben nem mindegy, hogy hogyan, mert azért Timmons - ha jól használjuk - akkor sokoldalú tud lenni (a legutóbbi szezonjában viszont sztem látszatra kopott sebességben és erőben is). 3. kör után lehet nézelődni.

Sec-be amilyen mély a corner draft simán elképzelhető két CB (akár duplázva), mondjuk ebben tök homályok szoktunk lenni - Lake ide vagy oda. Kivétel Burns, akitől sokat várok ebben a szezonban, de én itt is inkább a gyors és erős CB-ket preferálnám, akik nem félnek ütközni. A labdaérzék annyira nem érdekel, eddig sem voltak Polán kívül durva labdamágneseink (Gay is visszaesett ebben rendesen 2015-höz képest).

Safety még idén nem annyira need, Davis vezér lesz, Mitchell még elkaristol mellette és Golden depth-nek egyelőre elég. Idén talán a 6. kör tájékán nézünk egy projektet, jövő évi drafton meg húzunk a korai körökben.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Én úgy látom, hogy O-ban alapvető és égető need most a WR2, és FA-n vagy a mély draft 2-3. körében is találhatók potens jelöltek, úgyhogy érdemes próbálkoznunk a poszton még idén. Marshall-nak egy max. 4M/év körül örülnék sok bonussal max. 2+1 évre, de sztem lesz aki magasabb összeggel is megkínálja, annyit nekünk nem ér, csak ha discount-ot adna a gyűrű és a home field miatt.

Rövidtávon RB2 kell és G depth, 2-3 éven belül egy normálisabb QB2-t is ki kellene nevelni, aki akár - ideális esetben - átvehetné Ben helyét a jövőben. Ha nem jön be, akkor néhány éven (2 év???) belül oda 1. körös magasabb draft kelleni fog.

Bell mögé elég egy hátsó körös (4-5. kör) tehetség is, mert sok snap-et úgysem lát, persze DeWill is visszajöhet simán,

Sztem T poszton Hawkins kap lehetőséget, G-ben viszont hosszabb távon kiscit gondban lehetünk ( bár a cap folyamatos emelkedésével DeCastro és egy Fosternél is tehetségesebb FA is beleférhet akár már jövőre is), TE-ben 2017-ben viszont biztosan Green, James és Grimble játszik, ott csak egy nagyon durva tehetségcsúszás esetén látok lehetőséget BPA alapon (pl. OJ Howard bespanglizik és lecsúszik 30-ig, persze Bryant után ilyet nem viszünk 😊
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kiváncsi vagyok Haason Reddick-ről mi a véleményetek. .
Klemó
Hát, ha annyira a bé-ligát toljuk, akkor egy Ricsárd Bí Riddick simán kjó lenne ide😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nemreg megint csinaltam par uj kepet, videot a varosrol, mikozben valakinek bemutattam a varost. Ha erdekel titeket, az alabbi linken meg lehet tekinteni. Ha tetszik nektek, ne feljetek megkoszonni akar egy like-al. Igy tudom, hogy erdemes feltolteni stb. Jo szorakozast hozza.

 goo.gl/photos/vNW1tkhfzJ1ziXsK7
gabistar
Kicsit sok a hasonló kép, de amúgy jöhet még😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
A helyi srácok bejelentkeztek....ennyi és nem több. Marschall kapcsán 33 felett már el tudom képzelni, hogy csakis a gyűrű érdekli, de Pryor most tudja kimaxolni a piacot és ki is fogja....

Mély a CB, mély a TE class és simán lehet találni szép OLB-t még a második kör elején. A BPA pick mellett tehát üvölt minden a latrade mellett, bár ugye nem nagyon vagyunk ennek mesterei.....és akkor finoman fogalmaztam. A CB class ráadásul idén olyan mély, hogy Én ebből kettőt húznék, hogy bebiztosítsam a jövőt.
Klemó
Azért CB húzás is érdekes nálunk. Túl azon, hogy most mennyire jött be idén, vagyis az első kör legjobb CB je lett a miénk újonc évében, azért eléggé kamilláztunk, amikor kihúzták Burns gyereket. (Lehet már itt is a "B" számított? Colbert egy "B" fetisiszta lenne? 😀 )
Én Haason Reddick-nek vagy Carl Lawson-nak is tudnék örülni az első körben, de T.J. Watt-tól sem lennék szomorú. Valamelyik csak elérhető lesz, akkor meg azt mondom oldjuk meg végre ezt a OLB utánpótlás dolgot.
Ha mellé kapnánk 2. körben egyet a Cameron Sutton, Desmond King, Obi Melifonwu trióból az már nem lenne rossz a draft.
És akkor még ott a 3. kör két húzása. Esteleg egy Gerald Everett, vagy ha addig nincs OLB húzás, akkor egy Derek Rivers, ha meg nem jön FA-n WR akkor egy Chris Godwin.
RB-ben nálam Kareem Hunt jöhetne, igaz a combine-ja nem volt túl jó, de a game tape tetszik...
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
A helyi srácok bejelentkeztek....ennyi és nem több. Marschall kapcsán 33 felett már el tudom képzelni, hogy csakis a gyűrű érdekli, de Pryor most tudja kimaxolni a piacot és ki is fogja....

Mély a CB, mély a TE class és simán lehet találni szép OLB-t még a második kör elején. A BPA pick mellett tehát üvölt minden a latrade mellett, bár ugye nem nagyon vagyunk ennek mesterei.....és akkor finoman fogalmaztam. A CB class ráadásul idén olyan mély, hogy Én ebből kettőt húznék, hogy bebiztosítsam a jövőt.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Ami egyébként Pryor-t illeti, twitteren csapathoz közel álló forrás írta, hogy eszük ágában sincs belemenni árversenybe. A csóka lazán 10+-os szerződést fog aláírni valamelyik csapatnál
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha nincs trade simán egy BAP húzást is elképzelhetőnek tartok...akár egy WR-t is ha úgy adódik...
Klemó
Kb biztosan ez lesz. BPA-húzás. Persze vannak needek, de egyik sem olyan, hogy ordít magáért, így nyugodtan lehet BPA-zni.
Soldados
Azert harrison moge mar most kellene valaki. Szoval ha ott lesz jo ember szerintem az jon elsonek. Aztan kellene ben moge is valaki kesobb. De ha azt mondta hogy meg 2 evet jatszana, akkor azt jovore hagynam meg.

Mert nem hiszem hogy iden qbt huznank ilyen kesei pickkel es jo lenne. Szoval akkor inkabb jovore akar egy feltrade aran is kell egy future qb. Es az elso korben. Kulonben ugy jarunk hogy lesz egy sima atlagos jo munkasember qb jopar evig. Az meg igy hogy a def nem top 3 , meg ezutan a sok valtoztatas utan nem szeretnem vegignezni. Ha mar az off oldalt nyumjuk erthetoen, akkor legalabb jo qb val valtsuk le, ne egy kesei koros project playakkal amik altalaban bedolnek.

Wr meg ha nem hoznak qbt akkor johet masodik korben. De mivel wrt konnyebb talalni 2. 3. korokben mint egy jo olbt harrison helyere en olb t gondolok elso korben. Hiaba van itt harrison. Ideje lenne meglepni, hogy ne legyunk megint kenyszeru helyzetben ha nem valik be az ember.

Olb wr utan meg tenyleg johet a bpa. De hat majd ok tudjak. De nem hiszem hogy nagy meglepetes lesz. Ha hoznak jo Wrt az fa n. Akkor az elso lehet akar OLB vagy qb. Ha bennt marad valaki nagyon jo qb kb erre nulla a sansz. De Olb nagyobb need ha ben meg jatszik ezen kivul egy evet, akkor meg foleg.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Állítólag Terrelle Pryor után is érdeklődünk....alapos meglepetés lenne
Klaci79
Brandon Marshall pedig nálunk jelentkezett be, hogy itt szeretne leginkább játszani. Érhető, kellene a gyűrű, plusz helyi gyerek. Persze utóbbi Pryorra is igaz. Utóbbi most azért kiengesztelhetne, piszkosul megutáltam, amikor az OSU-t választotta a PSU helyett. 😊

A lényeg, hogy számomra mindkettő valid WR2, szóval jöhet bármelyik. 😊


Soldados
Ugy latom akkor most igen be akarunk kemenyiteni wr fronton, megadva bennek mindent amirol tavaly almodott vagy amit kert... Jo lenne kitomni a wr sort jo emberekkel. Mert lehet ez az utolso eve bennek. Megerdemelne. A tobbiekkel egyutt is persze. Bryant, coates utan jol jonnenek meg a jo kiegeszito vagy akar jo 2. 3. szamu wr ek brownnak segiteni, tehermentesiteni. Plussz bennek is konnyebb lenne. Es meg ha bryant megint elbukik es coates sem talalja magat (amit nem hiszek hogy nem lesz jobb mint tavaly ev vege fele) akkor is legyen eselyunk.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 703 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag Terrelle Pryor után is érdeklődünk....alapos meglepetés lenne
Klaci79
Brandon Marshall pedig nálunk jelentkezett be, hogy itt szeretne leginkább játszani. Érhető, kellene a gyűrű, plusz helyi gyerek.
Soldados
És illene is a csapatba, Ben, Bell, Brown, Brandon, Bryant...😎
Klaci79
És Boswell 😀.

" class="embed">
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 517
Állítólag Terrelle Pryor után is érdeklődünk....alapos meglepetés lenne
Klaci79
Brandon Marshall pedig nálunk jelentkezett be, hogy itt szeretne leginkább játszani. Érhető, kellene a gyűrű, plusz helyi gyerek.
Soldados
És illene is a csapatba, Ben, Bell, Brown, Brandon, Bryant...😎
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Terrelle Pryor után is érdeklődünk....alapos meglepetés lenne
Klaci79
Brandon Marshall pedig nálunk jelentkezett be, hogy itt szeretne leginkább játszani. Érhető, kellene a gyűrű, plusz helyi gyerek. Persze utóbbi Pryorra is igaz. Utóbbi most azért kiengesztelhetne, piszkosul megutáltam, amikor az OSU-t választotta a PSU helyett. 😊

A lényeg, hogy számomra mindkettő valid WR2, szóval jöhet bármelyik. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!