Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egyébként nekem sem szimpatikus ez a sok trash talk, beszólogatás az ellenfélnek. A Bills ellen is folyamatosan ez ment. Node ameddig jönnek a W-k addig lehet nagy az arc.
Klemó
Mutass egy csapatot, ahol nulla trash talk van. A Bills irányából is ment a dumálás, ebben semmi új nincs, épp ezért kérdeztem meg - teljesen jóhiszeműen - hogy hol tapasztaljátok ezt a nagyképűséget, ami túltesz a többi csapaton.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért ezután a Bills elleni teljesítmény után pedig azt gondoltam volna lesz kis szerénység is, de nem baj ez, legyen nagy az arc. Nagyon jó ez a D, de azért ha egy QB többet fut önmaga, mint passzol, akkor azért illik, vagyis illene szerénynek maradni.

Vigyázni kell, ez nem vitás, de éppen ezért örülök is ennek a Heinz Field tapasztalatnak, mert lehet enélkül eszetlen módon mennénk előre, amit ez ellen a D ellen tényleg nem szabad. Viszont az, hogy mi a konzervatív játék az nagy kérdés. Ez a Jags D Ramseyvel az élen elképesztően vételez előre egy-egy rövid slant játékot (is). Ebből/ezekből viszont nagyon könnyen lehetnek visszahordott TD-k is. Sokkal inkább futás, play action, sok check down passz, ha nincs szabad WR, ezt érzem a kulcsnak, mint egy lebutított playbookot. Nekem simán beleférnek a hosszú passzok is. Ha ott van labdaeladás nekem kevésbé fáj, mint a LOS-hoz közel.

Egyébként nekem sem szimpatikus ez a sok trash talk, beszólogatás az ellenfélnek. A Bills ellen is folyamatosan ez ment. Node ameddig jönnek a W-k addig lehet nagy az arc.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Soldados
3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
iktriad
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉
Soldados
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..

Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
winston
Ez ízlés dolga. Ennek a JAX-nek legfeljebb a Pats ellen tudnék szurkolni.
Soldados
Vagyunk egy páran így mi is a Vasassal 😊))
Amadeus
És ezt úgy általánosságban mi mennyire bánjuk 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Döbbenet ami itt folyik. Azzal amugy tisztában vagytok, hogy semmi ráhatásotok nincs a meccsre ? Ilyet stílust magatokra aggatni úgy, hogy nem tudjátok befolyásolni az eredményt nagyon kemény.
Szivacs
Ha nem tudjuk befolyásolni az eredményt, ugyan miért ne írhatna bárki bármit, aggathatna magára bármilyen stílust? Hiszen semmi ráhatásunk nincs a meccsre, vagyis semmi felelősségünk nincs.

Döbbenésedet ifjú korodnak tudom be, hiszen honnan is tudnád Bears szurkolóként, hogy egyébként meg ilyen egy topic PO-idején. 😉
Sobri Jóska
Mekkora kötsög vagy....de nagyon jó 😀 😀 😀
Ezen besírtam 😀
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Soldados
3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
iktriad
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉
Soldados
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..

Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
winston
Ez ízlés dolga. Ennek a JAX-nek legfeljebb a Pats ellen tudnék szurkolni.
Soldados
Vagyunk egy páran így mi is a Vasassal 😊))
több mint 8 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
légyszi hagyjuk meg ezt a Fk!, meg a 120y komment szekciójának!

itt pár (sajnos mostanában egyre gyakoribb) kivételtől eltekintve, azért értelmes diskurzus szokott folyni...
thebeke
Ne ostorozd Soldit, végre egy olyan PO meccs vár a Steelersre, ami szerinte nyerhető, jöjjön csak ki a feszkó, ami a 9-30 óta ott mocorog benne. 😉
És ha véletlenül igaza lenne, és tényleg nyerne a Steelers, utána már úgyis csak a depresszió jönne, meg a sötét gondolatok arról, hogy "jajj a rókalyukba kell menni minden idők legjobb HC-jéhez a gonosz csaló Patshez."
Szóval légy toleránsabb, ha kérhetem.
Sobri Jóska
annyiban jobb a helyzet, hogy itt van némítás, köszi a tippet
több mint 8 éve
Szivacs Chicago Bears 178
Azt a mocsok Butler elintézte három éve, hogy ne nézzen több NFL-t 😕
Az se sima sztori.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
légyszi hagyjuk meg ezt a Fk!, meg a 120y komment szekciójának!

itt pár (sajnos mostanában egyre gyakoribb) kivételtől eltekintve, azért értelmes diskurzus szokott folyni...
thebeke
Ez van sajnos, ha a főszurkoló maga képviseli az Fk!, NSO színvonalát... Olvashatnánk Robilluma elemzéseit is, helyette maradt a 😉 😉 😉
Foldesi26
Azt a mocsok Butler elintézte három éve, hogy ne nézzen több NFL-t 😕

több mint 8 éve
Szivacs Chicago Bears 178
Ha nem tudjuk befolyásolni az eredményt, ugyan miért ne írhatna bárki bármit, aggathatna magára bármilyen stílust? Hiszen semmi ráhatásunk nincs a meccsre, vagyis semmi felelősségünk nincs.
Pontosan ez a mentalitás a baj, de rádbízom, sok év van mögötted, tuti mindegy már neked.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
légyszi hagyjuk meg ezt a Fk!, meg a 120y komment szekciójának!

itt pár (sajnos mostanában egyre gyakoribb) kivételtől eltekintve, azért értelmes diskurzus szokott folyni...
thebeke
Ne ostorozd Soldit, végre egy olyan PO meccs vár a Steelersre, ami szerinte nyerhető, jöjjön csak ki a feszkó, ami a 9-30 óta ott mocorog benne. 😉
És ha véletlenül igaza lenne, és tényleg nyerne a Steelers, utána már úgyis csak a depresszió jönne, meg a sötét gondolatok arról, hogy "jajj a rókalyukba kell menni minden idők legjobb HC-jéhez a gonosz csaló Patshez."
Szóval légy toleránsabb, ha kérhetem.

több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 352
légyszi hagyjuk meg ezt a Fk!, meg a 120y komment szekciójának!

itt pár (sajnos mostanában egyre gyakoribb) kivételtől eltekintve, azért értelmes diskurzus szokott folyni...
thebeke
Ez van sajnos, ha a főszurkoló maga képviseli az Fk!, NSO színvonalát... Olvashatnánk Robilluma elemzéseit is, helyette maradt a 😉 😉 😉
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Egy NHL playoffhoz képest egy nagy büdös kutyalófa..., ami itt van, csak súgom 😊
bár értem Szivacs mit szeretne ezzel mondani.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Döbbenet ami itt folyik. Azzal amugy tisztában vagytok, hogy semmi ráhatásotok nincs a meccsre ? Ilyet stílust magatokra aggatni úgy, hogy nem tudjátok befolyásolni az eredményt nagyon kemény.
Szivacs
Ha nem tudjuk befolyásolni az eredményt, ugyan miért ne írhatna bárki bármit, aggathatna magára bármilyen stílust? Hiszen semmi ráhatásunk nincs a meccsre, vagyis semmi felelősségünk nincs.

Döbbenésedet ifjú korodnak tudom be, hiszen honnan is tudnád Bears szurkolóként, hogy egyébként meg ilyen egy topic PO-idején. 😉

több mint 8 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
légyszi hagyjuk meg ezt a Fk!, meg a 120y komment szekciójának!

itt pár (sajnos mostanában egyre gyakoribb) kivételtől eltekintve, azért értelmes diskurzus szokott folyni...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A múltkor már felvetette ezt valaki: bekapcsolódjak én is? 😀
Asbee
Do it! Do it! Do it!

Sobri Jóska
Van egy olyan érzésem, hogy ezen a héten különösképpen örülök/örülni fogok, hogy erre a szezonra Jags fan lettél. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Szivacs Chicago Bears 178
Döbbenet ami itt folyik. Azzal amugy tisztában vagytok, hogy semmi ráhatásotok nincs a meccsre ? Ilyet stílust magatokra aggatni úgy, hogy nem tudjátok befolyásolni az eredményt nagyon kemény.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A múltkor már felvetette ezt valaki: bekapcsolódjak én is? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Igazándiból annyi a fontos, hogy ne akarjunk túl okosak lenni, mint az első meccsen. Azaz fussunk sokat, az sem baj, ha a legelején nem működik. Türelem pontokat terem. 😊 Nem kell sok Bentől, néhány checkdown passz Bellnek, meg 1-2 tuti, amikor üres a WR. Ez a JAX labdaszerzések nélkül az életben nem ver meg komoly csapatot Bortles-szel.

Ha túlvállaljuk magunkat, akkor viszont megéghetünk, de jó game plannel és labdabiztonsággal akár sima is lehet. A JAX ellen az a kulcs, valahogy legyen meg a 10 pont különbség, onnan nekik nincs visszaút Bortles-szel, mert majd szórja a pickeket. Viszont ha mi kerülünk 10 pont hátrányba, akkor baj van, mert akkor kockáztatni kell és akkor kidomborodhat a JAX erőssége (ballhawk D).

Szóval türelem, sok futás és sok checkdown. Akkor nem lehet baj.

Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.

Pay back time!
Soldados

azért elég furcsa ezt pont Tőled olvasni aki jellemzően hoztad ezt a formát aztán jöttek is a beégések...(főleg Ravens kapcsán ugye) de mára már tanultál belőle..😉
nincs kizárva hogy felmossátok a padlót a Jagssel és most Bortles fog 5 intet dobni + azóta a Juju faktor is meghatározó lett
de Nektek van több veszítenivalótok mert blama lenne egy esetleges L...
és az előző meccs ott motoszkál majd a fejekben
yooker
Tanultam belőle? Miből? Abból hogy kijelentettem korábban, hogy toronymagas esélyesek vagyunk és jött a meglepetés? Most is ez a véleményem. Hogy most jön-e a meglepetés, az majd vasárnap kiderül.

Én azt írom le, ami a véleményem, nem annak vmi finomított változatát, hogy az mindenki számára emészthető legyen, vagy hogy ne lehessen a orromra koppintani az ellenfél szurkolóinak. 😉
Soldados
Szerintem meg a Jax az esélyes, mivel Tomlin egy szar edző, és nem képes úgy delegálni a feladatokat, úgy motiválni, úgy irányítani, hogy a jobb minőségű emberanyag illetve talentmennyiség által képviselteket érvényre juttassa.
Emiatt toronymagas esélyesek vagyunk, de persze lehet meglepetés, ez az NFL, ez a PO. Vasárnap kiderül.
Ha ez mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus, akkor ez jut eszembe:

Én azt írom le, ami a véleményem, nem annak vmi finomított változatát, hogy az mindenki számára emészthető legyen, vagy hogy ne lehessen a orromra koppintani az ellenfél szurkolóinak. 😉

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Nekem csak egy gondom van Ramseyvel: A kinézete alapján (szedett szemöldök, coffocska, fülbevaló) nem tudom eldönteni, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti.
Manaluga
Szerintem ne okozzon ez gondot, ne emészd magad ezen, ne töprengj, ne reménykedj - a lányokat.

több mint 8 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Éreztem...
több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Egyelőre a Jaxnek nem kell foglalkozni a NE-vel. Csak velünk. Mi meg rendesen felkészülhetünk most belőlük. Legutóbb magunkat vertük meg és nagyon kétlem, hogy segítség nélkül sikerülne ez nekik a jövő héten is. Kérdés az, hogy segítünk e nekik, vagy képesek vagyunk végre a PO-ban is megmutatni, hogy milyen a Killer B's:
BB, LB, AB, MB, CB és Bubu Smith-Schuster 😊
Klaci79
Valamint SB. Ne feledjük a H betűs hírókat a másik oldalon...Heyward, Haden, Hilton meg Harrison (oh wait 😊 ). Igen ő is. Kéretik felidézni a türcsit a bostoni gép padlóján. James azóta szorgalmasan csempészi a türcsit a NE öltözőben a játékosok talpa alá. A többit tudjuk. JÖN a Türcsi-Átok...-finesz a finesz ellen a'la Towel-Gate- és a JAX ennek most útjába került. Esélyeket felesleges latolgatni innentől kezdve.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Soldados
3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
iktriad
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉
Soldados
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..

Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
winston
Ez ízlés dolga. A 2000-es évek közepi JAX-et kedveltem, sok szimpi játékos volt benne számomra, a mostanit kifejezetten nem kedvelem. És ennek nincs köze ahhoz, hogy éppen nyerünk-e vagy sem. Ennek a JAX-nek legfeljebb a Pats ellen tudnék szurkolni.
Soldados
Biztos, hogy szeretnél a Jagsnek szurkolni ellenünk jövő hétvégén? 😀
Kókusz8
Nem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Soldados
3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
iktriad
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉
Soldados
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..

Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
winston
Ez ízlés dolga. A 2000-es évek közepi JAX-et kedveltem, sok szimpi játékos volt benne számomra, a mostanit kifejezetten nem kedvelem. És ennek nincs köze ahhoz, hogy éppen nyerünk-e vagy sem. Ennek a JAX-nek legfeljebb a Pats ellen tudnék szurkolni.
Soldados
Biztos, hogy szeretnél a Jagsnek szurkolni ellenünk jövő hétvégén? 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Soldados
3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
iktriad
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉
Soldados
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..

Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
winston
Ez ízlés dolga. A 2000-es évek közepi JAX-et kedveltem, sok szimpi játékos volt benne számomra, a mostanit kifejezetten nem kedvelem. És ennek nincs köze ahhoz, hogy éppen nyerünk-e vagy sem. Ennek a JAX-nek legfeljebb a Pats ellen tudnék szurkolni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazándiból annyi a fontos, hogy ne akarjunk túl okosak lenni, mint az első meccsen. Azaz fussunk sokat, az sem baj, ha a legelején nem működik. Türelem pontokat terem. 😊 Nem kell sok Bentől, néhány checkdown passz Bellnek, meg 1-2 tuti, amikor üres a WR. Ez a JAX labdaszerzések nélkül az életben nem ver meg komoly csapatot Bortles-szel.

Ha túlvállaljuk magunkat, akkor viszont megéghetünk, de jó game plannel és labdabiztonsággal akár sima is lehet. A JAX ellen az a kulcs, valahogy legyen meg a 10 pont különbség, onnan nekik nincs visszaút Bortles-szel, mert majd szórja a pickeket. Viszont ha mi kerülünk 10 pont hátrányba, akkor baj van, mert akkor kockáztatni kell és akkor kidomborodhat a JAX erőssége (ballhawk D).

Szóval türelem, sok futás és sok checkdown. Akkor nem lehet baj.

Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.

Pay back time!
Soldados

azért elég furcsa ezt pont Tőled olvasni aki jellemzően hoztad ezt a formát aztán jöttek is a beégések...(főleg Ravens kapcsán ugye) de mára már tanultál belőle..😉
nincs kizárva hogy felmossátok a padlót a Jagssel és most Bortles fog 5 intet dobni + azóta a Juju faktor is meghatározó lett
de Nektek van több veszítenivalótok mert blama lenne egy esetleges L...
és az előző meccs ott motoszkál majd a fejekben
yooker
Tanultam belőle? Miből? Abból hogy kijelentettem korábban, hogy toronymagas esélyesek vagyunk és jött a meglepetés? Most is ez a véleményem. Hogy most jön-e a meglepetés, az majd vasárnap kiderül.

Én azt írom le, ami a véleményem, nem annak vmi finomított változatát, hogy az mindenki számára emészthető legyen, vagy hogy ne lehessen a orromra koppintani az ellenfél szurkolóinak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!