Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 8 éve
Fú de felsőbbrendűre sikeredett ez a hozzászólás... Én tök szívesen olvasgatom ezeket az infókat, mert miért ne. 😊 Egészséges rivalizálás meg nehogy már baj legyen 😀Nem kell értelmetlen, jelentéktelen, a meccsre semmilyen befolyással nem bíró (2007, páros-páratlan, 3 SB-győztes irányító) dolgokat írogatni. 😉 Mert olyan hülyeségeket én is tudok írogatni, hogy bezzeg Stantontól és McCowntól "kiszoptatok" (ahogy Te fogalmaztál), csak ennek ugyanúgy nem lenne jelentősége.Már látom nagy élmény lesz ez a hét ebből a szempontból...Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
iktriad
Soldados
iktriad
Ha azt szeretnéd kifejteni, hogy nektek miért fog sikerülni a Killer B's semlegesítése, vagy Bortles hogy fog szétdobálni minket, azt szívesen elolvasom. 😊
Soldados
több mint 8 éve
Nem.várok ilyet, inkább szenvedős, nyögve-nyelős meccset.
nincs kizárva hogy felmossátok a padlót a Jagssel és most Bortles fog 5 intet dobni + azóta a Juju faktor is meghatározó lett
de Nektek van több veszítenivalótok mert blama lenne egy esetleges L...
és az előző meccs ott motoszkál majd a fejekben
yooker
Ellenben szerintem az nem tétel, hogy mekkora veszítenivaló, akárki az ellenfél, mindenképp csalódás, ha nem sikerül, illetve az baj, ha ezen agyal bárki, mert az csak görcsössé tehet.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Manaluga
6
Nekem csak egy gondom van Ramseyvel: A kinézete alapján (szedett szemöldök, coffocska, fülbevaló) nem tudom eldönteni, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti.
több mint 8 éve
Igazándiból annyi a fontos, hogy ne akarjunk túl okosak lenni, mint az első meccsen. Azaz fussunk sokat, az sem baj, ha a legelején nem működik. Türelem pontokat terem. 😊 Nem kell sok Bentől, néhány checkdown passz Bellnek, meg 1-2 tuti, amikor üres a WR. Ez a JAX labdaszerzések nélkül az életben nem ver meg komoly csapatot Bortles-szel.
Ha túlvállaljuk magunkat, akkor viszont megéghetünk, de jó game plannel és labdabiztonsággal akár sima is lehet. A JAX ellen az a kulcs, valahogy legyen meg a 10 pont különbség, onnan nekik nincs visszaút Bortles-szel, mert majd szórja a pickeket. Viszont ha mi kerülünk 10 pont hátrányba, akkor baj van, mert akkor kockáztatni kell és akkor kidomborodhat a JAX erőssége (ballhawk D).
Szóval türelem, sok futás és sok checkdown. Akkor nem lehet baj.
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Pay back time!
Soldados
azért elég furcsa ezt pont Tőled olvasni aki jellemzően hoztad ezt a formát aztán jöttek is a beégések...(főleg Ravens kapcsán ugye) de mára már tanultál belőle..😉
nincs kizárva hogy felmossátok a padlót a Jagssel és most Bortles fog 5 intet dobni + azóta a Juju faktor is meghatározó lett
de Nektek van több veszítenivalótok mert blama lenne egy esetleges L...
és az előző meccs ott motoszkál majd a fejekben
több mint 8 éve
fura igy nagykepusegrol beszelni azert 😊 Ramsey mennyivel nagykepubb, mint mindjuk JuJu (akit egyebkent en tokre birok)? Tobbszor lattam/hallottam Ramsey-t Bouye-t dicserni mint sajat magat. Vagy az a baj, ha meccsen orul egy szerelesnek? Vagy az, hogy pofazik az elkaponak? biztos ezzel is egyedul van..Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
iktriad
Soldados
Egyertelmu, hogy a 30-9 ellenere ti vagytok az eseleyesebbek most, de a jax elleni ellenszenvet annyira nem ertem. na mindegy, ugysem mi fogjuk eldonteni, ki jut tovabb. Az AB - Ramsey/Bouye parharcot meg varom nagyon, mindketten szeretnek ot kapni feladatkent. Bar rontja az eseleyeket de orulok, hogy felepult teljesen.
több mint 8 éve
Ha azt szeretnéd kifejteni, hogy nektek miért fog sikerülni a Killer B's semlegesítése, vagy Bortles hogy fog szétdobálni minket, azt szívesen elolvasom. 😊Előbbit Haley megoldja helyettünk lásd 1. meccs, utóbbi meg majd inkább futni fog, az jobban megy neki úgy is. 😊
Soldados
több mint 8 éve
Nem kell értelmetlen, jelentéktelen, a meccsre semmilyen befolyással nem bíró (2007, páros-páratlan, 3 SB-győztes irányító) dolgokat írogatni. 😉 Mert olyan hülyeségeket én is tudok írogatni, hogy bezzeg Stantontól és McCowntól "kiszoptatok" (ahogy Te fogalmaztál), csak ennek ugyanúgy nem lenne jelentősége.Már látom nagy élmény lesz ez a hét ebből a szempontból...Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
iktriad
Soldados
iktriad
Ha azt szeretnéd kifejteni, hogy nektek miért fog sikerülni a Killer B's semlegesítése, vagy Bortles hogy fog szétdobálni minket, azt szívesen elolvasom. 😊
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Már látom nagy élmény lesz ez a hét ebből a szempontból...Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
iktriad
Soldados
több mint 8 éve
Jajj, most úgy megijedtem ezektől az értelmetlen statoktól. Mintha 2017-ben bármit számítana, hogy 2007-ben egyszer sikerült kétszer nyernetek a Heinzen... Vagy ha most sikerülne nektek megint, az azt jelentené, hogy 18-ban SB-t nyerünk? Mert akkor a köv. évben SB-t nyertünk. Nem. Egyiknek sincs jelentősége. Szóval ez pont annyit ér, minthogy kisöpörtétek az AFC North-t. Semmit. Ha mi egy ponttal nyerünk, akkor ugyanúgy kitörölhetitek a söprésetekkel, mint a páros-páratlan héttel, ami azóta már elcsúszott. 😉Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
iktriad
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.3 Superbowl győztes QBval játszottunk idén. Mindhárom kiszopott tőlünk, köztük pl ti is... Ramseyre meg dobálgassatok nyugodtam az már októberben is bevált. 😊 Ti vagytok az esélyek, de ne csodálkozz, ha 2007 megint megtörténik. A mobilis Jags QB megint megvan hozzá, hogy megfussa 4 & 2-re a game winner playt. 😊
Soldados
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igazándiból annyi a fontos, hogy ne akarjunk túl okosak lenni, mint az első meccsen. Azaz fussunk sokat, az sem baj, ha a legelején nem működik. Türelem pontokat terem. 😊 Nem kell sok Bentől, néhány checkdown passz Bellnek, meg 1-2 tuti, amikor üres a WR. Ez a JAX labdaszerzések nélkül az életben nem ver meg komoly csapatot Bortles-szel.Ha túlvállaljuk magunkat, akkor viszont megéghetünk, de jó game plannel és labdabiztonsággal akár sima is lehet. A JAX ellen az a kulcs, valahogy legyen meg a 10 pont különbség, onnan nekik nincs visszaút Bortles-szel, mert majd szórja a pickeket. Viszont ha mi kerülünk 10 pont hátrányba, akkor baj van, mert akkor kockáztatni kell és akkor kidomborodhat a JAX erőssége (ballhawk D).
Szóval türelem, sok futás és sok checkdown. Akkor nem lehet baj.
Amúgy nem bánom, hogy a JAX jön. Mérhetetlenül nagypofájú és unszimpatikus csapat számomra a(z egyelőre) semmire... Jó lenne levakarni a vigyort és a nagyarcot a képükről. Főleg az ilyen Ramsey-félékről, akik undorítóan viselkednek (ahogy AJ Greennel szemben tette). Remélem, egy nagy TD-vel jól beégetjük a ficsúrt.
Pay back time!
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jobban örültem volna a KC-Titans párosból bármelyiknek, de ha ezt a lapot kaptuk, akkor ezzel kell játszani.Két picksix. Anélkül 16 pont, ami azért karcsú.
Jags futásvédelme nem király, remélem nem úgy akarjuk megnyerni ezt a meccset hogy Bennel 40-50-et passzoltatunk.
Amúgy elnézve a mai meccset, el sem tudom képzelni hogy kaphattunk tőlük 30+ pontot.
Jan

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Így van....ebben megegyezünk...ha JJ nem ejti el, akkor lehet mi nyerünk és nálunk lenne re-meccs (persze így nem lesz, mert a Jax simán elver minket 😉 )Három az valósnak tűnik, a Texans, Steelers, Bills hármasra gondolhatsz. Engem nem zavar majd, ha karcosan a másiké lesz (ha annak adható volt), de remélem, ezen nem múlik majd semmi 😊Szerintem ez se, az se...nem volt alatta a keze, ezt egy kameraállásból jól lehetett látni...másik 3-ból mondjuk tényleg nem, de minek annyi kamera, ha nem nézik meg mindet. JJ nél kb pont fordítva volt...ott egy kamera szerint a keze a labda alatt volt, de legalább 3 mutatta, hogy inc. De szerintem...és hangsúlyozom, hogy egyrészt nekem tök mindegy, másrészt nem csak szerintem, de ez is inc volt. És azt is hozzáteszem, nem véletlen, hogy folyamatosan ezekkel a visszanézésekkel foglalkoznak. Az meg hogy megveszitek a bírót vagy nem, engem legkevésbé se érdekel...ha megcsináljuk a TD-t kérdés nélkül, akkor úgyis megadják 😊Jó, csalni fogunk, meg bírót venni, de ezt eddig is tudtuk. Viszont itt szerintem alatta volt a keze. Jesse James esete meg ne legyen már még mindig téma. Vagy legyen, de nem volt elkapás, naPersze-persze...😉 Tudjuk hogy működik...vagyis látjuk inkább, tudni nem tudjuk 😀Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79
Wyatt
Klaci79
Wyatt
És még egy....idén ha jól tudom 3 ilyen vitás eset volt nálatok. Egyszer úgyis eljön az idő, amikor ezt a sors visszaadja a Jetsnek vagy a Steelersnek vagy akárkinek. Majd megbeszéljük akkor is ezt.
Klaci79
Wyatt
Isten útjai ugyebár....😊
több mint 8 éve
Három az valósnak tűnik, a Texans, Steelers, Bills hármasra gondolhatsz. Engem nem zavar majd, ha karcosan a másiké lesz (ha annak adható volt), de remélem, ezen nem múlik majd semmi 😊Szerintem ez se, az se...nem volt alatta a keze, ezt egy kameraállásból jól lehetett látni...másik 3-ból mondjuk tényleg nem, de minek annyi kamera, ha nem nézik meg mindet. JJ nél kb pont fordítva volt...ott egy kamera szerint a keze a labda alatt volt, de legalább 3 mutatta, hogy inc. De szerintem...és hangsúlyozom, hogy egyrészt nekem tök mindegy, másrészt nem csak szerintem, de ez is inc volt. És azt is hozzáteszem, nem véletlen, hogy folyamatosan ezekkel a visszanézésekkel foglalkoznak. Az meg hogy megveszitek a bírót vagy nem, engem legkevésbé se érdekel...ha megcsináljuk a TD-t kérdés nélkül, akkor úgyis megadják 😊Jó, csalni fogunk, meg bírót venni, de ezt eddig is tudtuk. Viszont itt szerintem alatta volt a keze. Jesse James esete meg ne legyen már még mindig téma. Vagy legyen, de nem volt elkapás, naPersze-persze...😉 Tudjuk hogy működik...vagyis látjuk inkább, tudni nem tudjuk 😀Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79
Wyatt
Klaci79
Wyatt
És még egy....idén ha jól tudom 3 ilyen vitás eset volt nálatok. Egyszer úgyis eljön az idő, amikor ezt a sors visszaadja a Jetsnek vagy a Steelersnek vagy akárkinek. Majd megbeszéljük akkor is ezt.
Klaci79

több mint 8 éve
Azért mindig lesznek egyenlőbbek. Meg fazonra igazított szabályok. Hogy miért?: unitedwithisrael.org/netanyahu-discusses-israels-political-game-play-with-former-nfl-stars/
több mint 8 éve
Szerintem ez se, az se...nem volt alatta a keze, ezt egy kameraállásból jól lehetett látni...másik 3-ból mondjuk tényleg nem, de minek annyi kamera, ha nem nézik meg mindet. JJ nél kb pont fordítva volt...ott egy kamera szerint a keze a labda alatt volt, de legalább 3 mutatta, hogy inc. De szerintem...és hangsúlyozom, hogy egyrészt nekem tök mindegy, másrészt nem csak szerintem, de ez is inc volt. És azt is hozzáteszem, nem véletlen, hogy folyamatosan ezekkel a visszanézésekkel foglalkoznak. Az meg hogy megveszitek a bírót vagy nem, engem legkevésbé se érdekel...ha megcsináljuk a TD-t kérdés nélkül, akkor úgyis megadják 😊Jó, csalni fogunk, meg bírót venni, de ezt eddig is tudtuk. Viszont itt szerintem alatta volt a keze. Jesse James esete meg ne legyen már még mindig téma. Vagy legyen, de nem volt elkapás, naPersze-persze...😉 Tudjuk hogy működik...vagyis látjuk inkább, tudni nem tudjuk 😀Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79
Wyatt
Klaci79
Wyatt
És még egy....idén ha jól tudom 3 ilyen vitás eset volt nálatok. Egyszer úgyis eljön az idő, amikor ezt a sors visszaadja a Jetsnek vagy a Steelersnek vagy akárkinek. Majd megbeszéljük akkor is ezt.
több mint 8 éve
...BB azert jatszik otthon jobban, mert a bevetel nektek megy? 😊
De komolyra fordívva a szót, az otthoni meccs nem attól előny, hanem, hogy a bevétel a tied. De rohadt mindegy egy meccsen a Bronz is meg verheti a Peccet, ja, nem.
sutianap
több mint 8 éve
Jó, csalni fogunk, meg bírót venni, de ezt eddig is tudtuk. Viszont itt szerintem alatta volt a keze. Jesse James esete meg ne legyen már még mindig téma. Vagy legyen, de nem volt elkapás, naPersze-persze...😉 Tudjuk hogy működik...vagyis látjuk inkább, tudni nem tudjuk 😀Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79
Wyatt
Klaci79

több mint 8 éve
Persze-persze...😉 Tudjuk hogy működik...vagyis látjuk inkább, tudni nem tudjuk 😀Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79
Wyatt
több mint 8 éve
Egyelőre a Jaxnek nem kell foglalkozni a NE-vel. Csak velünk. Mi meg rendesen felkészülhetünk most belőlük. Legutóbb magunkat vertük meg és nagyon kétlem, hogy segítség nélkül sikerülne ez nekik a jövő héten is. Kérdés az, hogy segítünk e nekik, vagy képesek vagyunk végre a PO-ban is megmutatni, hogy milyen a Killer B's:Bubu 😂😂😂
BB, LB, AB, MB, CB és Bubu Smith-Schuster 😊
Klaci79
Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.
több mint 8 éve
Ó te... Szerintem végig alatta volt a keze. Ellenünk mondjuk incomplete lett volna, de mi minden bírót megveszünk, úgyhogy ha a Titans ellenit is, akkor a konfdöntőben is számíthattok csalásraha JJ nemTD-je nem volt az, akkor ez sem volt INT.Nem veszed észre, hogy teljesen más a story!!!
xtaki
Az a Pecc ellen volt 😀
Klaci79

több mint 8 éve
Egyetértek Lacival. Az fontos, hogy ne kaszáljuk el magunkat és ha ez így lesz, akkor erős képzelet kell, hogy Bortles győzelemre vezesse a Jagst. Ha pedig igen, akkor nincs mit keresünk a PO-ban, főleg nem a NE ellen. Viszont Bortlest bent kell tartani a zsebben, ez fontos lesz.Ami viszont más, mint akkor. Ben teljesen más állapotban van. Akkor borzalmas játékot hozott és a gameplan sem volt jó. Én örülök, hogy visszavághatunk, de ezt mondtam is.
több mint 8 éve
Egyelőre a Jaxnek nem kell foglalkozni a NE-vel. Csak velünk. Mi meg rendesen felkészülhetünk most belőlük. Legutóbb magunkat vertük meg és nagyon kétlem, hogy segítség nélkül sikerülne ez nekik a jövő héten is. Kérdés az, hogy segítünk e nekik, vagy képesek vagyunk végre a PO-ban is megmutatni, hogy milyen a Killer B's:Blake Bortles és Bouye áll ennek elébe.
BB, LB, AB, MB, CB és Bubu Smith-Schuster 😊
Klaci79
több mint 8 éve
Egyelőre a Jaxnek nem kell foglalkozni a NE-vel. Csak velünk. Mi meg rendesen felkészülhetünk most belőlük. Legutóbb magunkat vertük meg és nagyon kétlem, hogy segítség nélkül sikerülne ez nekik a jövő héten is. Kérdés az, hogy segítünk e nekik, vagy képesek vagyunk végre a PO-ban is megmutatni, hogy milyen a Killer B's:BB, LB, AB, MB, CB és Bubu Smith-Schuster 😊
több mint 8 éve
Tessék jobban felkészülni az Godotra vár nem Tréfára 😉Akihez a gyűrű kerül? Ő biza. 😉www.kephost.com/images/2018/01/07/jovunk1.pngEz a srác a hobitka ugye a gyűrű kúrávól ugye?!
Sobri Jóska
kishaszi
Sobri Jóska
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."