Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Ez a jobban draftolni sztem rohadt bonyolult. Régen nem volt ennyire patikamérlegen minden, Sokkal ösztönösebb volt. Most a mérleget, mivel tudják a srácok és az ügynökök mi is az elvárás, úgy töltik, hogy k..va jól nézzen ki. Érjen majd sok pénzt. Aztán kiderül, hogy lufi, sok esetben. Nem csináltam statot, de ha a teljes mezőnyt nézem, sztem egyre több az első körös kuka,mint a valóban később nyerő ember. A hátsóbb 2-3 körökből pedig egyre messzívanbban vannak jelen a későbbi nagyon jók. Persze kivétel erre is és arra is van.
polamalu
Kb 2 hónapja kèszítettem egy ilyet:

"Kicsit "unatkoztam" és végeztem egy kis számolást, hogy draftonként nagyjából mennyi játékos lett használható kisebb vagy nagyobb mértékben 2010-től, tette le a névjegyét valamilyen módon 1-2 idény vagy hosszabb időn keresztül. Szigorúan magán számítás, de talán olyan nagyon sokat nem tévedtem, kb ez jött ki:

2010 kb 50
2011 kb 45
2012 kb 53
2013 kb 43
2014 kb 50
2015 kb 44
2016 kb 58
2017 kb 70
2018 kb 55
2019 kb 44
2020 kb 46
2021 kb 47
2022 kb 50

Azaz a draftolt játékosok nagyjából 1/4-d, de inkább 1/5-de válik be valamilyen mértékben, illetve lesz használható előbb-utóbb (bocs ha hülyén írtam le 😛) látszik, hogy pozitív értelemben a 2017-es messze kiemelkedik (én is meglepődtem direkt újra számoltam, de ez jött ki) és a 2013-as a leggyengébb (ez nem meglepő). De a 2019, 2020-st inkább a középső-hátsó, körök "mentik" már most meg. Természetesen a 21-22-es-ről még korai ítéletet mondani de nagyjából hozzák az átlagot eddig.

Aztán mindenki vonjon le belőle olyan következtetést amit akar 😉, semmi tudományos nincs mögötte, erősen szubjektív 😊"
dande2
De ebben minden kör, minden játékosa benne van, látszik, hogy kisebb hullámzással, de nagyjából azonos a mennyiség. Vagyis az aki ebből az 50 körüli játékosból többet megtalál az nyerő lehet. 32 csapat van. Tehát azért csapatonként 1-2 nagyon extrém esetben 3 olyan játékost tudsz találni évente aki beválik.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 265
Jarvis Jones, kevés nála nagyobb pofáraesés volt a 2010-es évtizedben. Máig emlékszem a hypre, 1/1 meg kisfaszom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 893 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a jobban draftolni sztem rohadt bonyolult. Régen nem volt ennyire patikamérlegen minden, Sokkal ösztönösebb volt. Most a mérleget, mivel tudják a srácok és az ügynökök mi is az elvárás, úgy töltik, hogy k..va jól nézzen ki. Érjen majd sok pénzt. Aztán kiderül, hogy lufi, sok esetben. Nem csináltam statot, de ha a teljes mezőnyt nézem, sztem egyre több az első körös kuka,mint a valóban később nyerő ember. A hátsóbb 2-3 körökből pedig egyre messzívanbban vannak jelen a későbbi nagyon jók. Persze kivétel erre is és arra is van.
polamalu
Kb 2 hónapja kèszítettem egy ilyet:

"Kicsit "unatkoztam" és végeztem egy kis számolást, hogy draftonként nagyjából mennyi játékos lett használható kisebb vagy nagyobb mértékben 2010-től, tette le a névjegyét valamilyen módon 1-2 idény vagy hosszabb időn keresztül. Szigorúan magán számítás, de talán olyan nagyon sokat nem tévedtem, kb ez jött ki:

2010 kb 50
2011 kb 45
2012 kb 53
2013 kb 43
2014 kb 50
2015 kb 44
2016 kb 58
2017 kb 70
2018 kb 55
2019 kb 44
2020 kb 46
2021 kb 47
2022 kb 50

Azaz a draftolt játékosok nagyjából 1/4-d, de inkább 1/5-de válik be valamilyen mértékben, illetve lesz használható előbb-utóbb (bocs ha hülyén írtam le 😛) látszik, hogy pozitív értelemben a 2017-es messze kiemelkedik (én is meglepődtem direkt újra számoltam, de ez jött ki) és a 2013-as a leggyengébb (ez nem meglepő). De a 2019, 2020-st inkább a középső-hátsó, körök "mentik" már most meg. Természetesen a 21-22-es-ről még korai ítéletet mondani de nagyjából hozzák az átlagot eddig.

Aztán mindenki vonjon le belőle olyan következtetést amit akar 😉, semmi tudományos nincs mögötte, erősen szubjektív 😊"
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Ez a jobban draftolni sztem rohadt bonyolult. Régen nem volt ennyire patikamérlegen minden, Sokkal ösztönösebb volt. Most a mérleget, mivel tudják a srácok és az ügynökök mi is az elvárás, úgy töltik, hogy k..va jól nézzen ki. Érjen majd sok pénzt. Aztán kiderül, hogy lufi, sok esetben. Nem csináltam statot, de ha a teljes mezőnyt nézem, sztem egyre több az első körös kuka,mint a valóban később nyerő ember. A hátsóbb 2-3 körökből pedig egyre messzívanbban vannak jelen a későbbi nagyon jók. Persze kivétel erre is és arra is van.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 997 — Steelers fan
A top 3 egyértelmű: Bush, Jones, Burns. Hogy ezen belül mi a sorrend... hát, ki hogy érzi.

Amúgy ezen rágódtunk már korábban, hogy a 2000-es években egyértelmű bust nem jött első körben. A 2010-es évekből 3 első kör ment a kukába.

Ennek eredménye: a 2000-es években contender csapat, 3 SB részvétel, az utóbbi 10 évben meg amit látunk. Nem ártana kicsit jobban draftolni.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Bush szerintem egyértelműen. Sokat adtunk érte és nagyon fent húztuk é aztán az első évén kívül (ami talán átlagon felülinek volt mondható) vagy átlagos volt, aztán csak simán szar.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért Golson is erős, mert egy snapet nem játszott 2. körös pickként.
Meg Jarvis Jones is borzasztó szar volt.

Nekem Bush azért erős candidate, mert feltradeltünk érte.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Steelers subon érdekes kérdés van épp, ki a legnagyobb bust az utóbbi időkből?


tenorx
Nekem egyértelműen Burns, Bush a sérülésig jó volt, ha nem is 1/10es talent. Burns már a draft utáni campben is szarul nézett ki.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Drue Tranquill-nak azért örültem volna még LB poszton...ügyes az a srác és nem lett volna drága
Klaci79
Hát ez az amikor valaki a gyűrű reményében diszkontot ad....nálunk szinte kizárt, hogy ennyiért aláírt volna. Mondjuk a Chargersnek ez nagy pofáncsapás. Csoportriválishoz megy ennyi pénzért....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 521
Drue Tranquill-nak azért örültem volna még LB poszton...ügyes az a srác és nem lett volna drága
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Egész egyértelmű nekem mi volt a cél a mostani ILB cserével. Legyen alapból futás ellen upgrade, akik képesek gyorsan reagálni és kíméletlenül vadászni. Ez egyértelmű. Mind Holecomb, mind Roberts sokkal jobb bármelyiknél. .

Szerintem pont azt adtuk fel most, hogy majd igazolunk LB-t, akik mindent, meg mindent is megoldanak. Így lett minden szar és szinte használhatatlan az LB sorunk, mert inkonzisztens volt mindegyik a háromból és előtte is az igazoltak közül is. Ez a legrosszabb.

A cél most egy coverben erős LB behozatala. Még azt is el tudom képzelni a CAP ürítésből, hogy rámegyünk Wagnerre is, bár ez butaság volna szerintem részünkről, mert nem win now módban vagyunk. (talán egy év múlva)
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers subon érdekes kérdés van épp, ki a legnagyobb bust az utóbbi időkből?

több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 171 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem az a bajom, hogy nincsen akkora upgrade ami várható lenne. Bush -nál egy hajszállal jobbanak lenni az pont annyi, hogy nem háttal megy fel a pályára.
Nem csak nulla és egyes állása van a kapcsolónak nem kell eladni senkiért sem a jövőt de egy picit magasabbra lőhettünk volna. Edmunds ot azért ne húzzuk le eddigi produktuma messze fölötte van a jelenlegi ILB corps nak.Peterson t meg majd lássuk pályan mert szerintem az ő sebessége már finoman szólva sem a régi lehet mentornak nagyon jó de remélem nem égetik ropogósra. Pénz is simán lenne rá csak mondjuk Trauby nem kéne a rosterre mint n+1 ik szerelem.
Razi
figyz - ez egy labdahalász védelem, annak PaPi lesz a csillaga, másodrészt retek mód álltunk futasellen, s most hagytuk a kajtatast a maybe baby-kkel, jómunkasemerek kellenek, Spillane drágán adta magát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 522 — kheanton@gmail.com
Nekem az a bajom, hogy nincsen akkora upgrade ami várható lenne. Bush -nál egy hajszállal jobbanak lenni az pont annyi, hogy nem háttal megy fel a pályára.
Nem csak nulla és egyes állása van a kapcsolónak nem kell eladni senkiért sem a jövőt de egy picit magasabbra lőhettünk volna. Edmunds ot azért ne húzzuk le eddigi produktuma messze fölötte van a jelenlegi ILB corps nak.Peterson t meg majd lássuk pályan mert szerintem az ő sebessége már finoman szólva sem a régi lehet mentornak nagyon jó de remélem nem égetik ropogósra. Pénz is simán lenne rá csak mondjuk Trauby nem kéne a rosterre mint n+1 ik szerelem.
több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 492 — Steelers fan
Nekem egyedül Sutton fáj. Azt hittem Hilton elengedése után többször nem követjük el ugyanazt a hibát.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 074 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bush-) Seahawks
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Istenem... ezek a FA igazolások minimum fejvakarósak. Tomlin meggint "bevásárolt" azt érzem.
Razi
Én nem érzem annyira tragikusnak az igazolásainkat:

- Holcomb az elmúlt két évben stabilabban és jobban játszott, coverben is jobb, mint akár Bush, akár tavaly Jack és a Redskins védekezés egyik irányítója volt
- Roberts futás ellen sokkal biztosabb, mint az eddigi embereink, legalább ő tud szerelni (vagy tudott eddig 😊?
- Peterson jó szezonból jön, rutinja páratlan, mentornak sem utolsó
- Herbig egy jó munkásember

A távozók közül Sutton megtartása jó lett volna, de tőlünk a CB-k egy jó szezon után dobbantanak.
Jack és Bush teljesítménye nem fog hiányozni, akiket egy Tomlin-Flores páros nem tud megmenteni, azért talán nem akkora kár.
Spillane hajtós gyerek, de nála Roberts tehetségesebb, talán tőle többet kérhetünk.


Ogunjobi újraigazolása kicsit drága lett, de nem vészes, DL mélység meg nagyon kell, sőt én oda még hoznék is embert.

Összességében a máshová aláírók közül sem sok van, aki akkora pénzért nálunk óriási upgrade lett volna, de neked ki hiányzik?
Orlando Brown-t én sosem szerettem, egy nem mozgékony LT/RT sztem a mostani játékfelfogásban hátrány, főleg ebben a csoportban.
Jesse Bates-t komázom, de ő nagyon drága lett volna Minkah mellé.
McGovern nem lett volna nagy előrelépés, én Ben Powerts és McGlinchey-t sem látom annyira nagy eresztésnek (Broncos topikban írtam róluk bővebben).
Jawaan Taylort túlfizette a bajnok, azzal nehéz versenyezni.
Jalen Ramsey délre akart menni, Pittsburgh nem délen van...
Gilmore vs Peterson ízlés kérdése, a poszt végülis ugyanaz.
Juju-t nem kellett nekünk visszahozni, ez talán nem akkora talány, mert elvenné a helyet Dio és Austin elől. Lazard eszméletlen drága volt ahhoz képest, hogy a labdaprodukciója nem valami combos egy Rodgerssel sem.
Eric Kendricks helyett mi Holcomb-ra tettünk, a teljesítményükben az elmúlt 2 év alapján nem sok különbség volt.
Arden Key lehetett volna egy érdekes megoldás, nálunk ő DE lenne, ahhoz talán kicsi.
LVE-ért próbálkoztunk, de maradt a megszokott környezetben, amit megértek, utána cselekedtünk.
Bobbi Okereke coverben jó, de nekünk éves tíz millát nem érhet.
A Chicago nagybevásárolt, az oda érkezők közül Edwards nálam is egy jelölt volt, Edmundsért egy penny-t nem adtam volna (semmivel nem jobb, mint Myles Jack volt).
Byron Murphy lehetett volna talán célpont, ő évi 11-et kapott, azt nem tudom, hogy mi akartunk-e ennyit szánni rá.
Hargrave pénze atyaisten....,Heyward mellé nem tenném be ennyiért, hanem draftolnék.

Nem sok emberért fáj a szívem az idei FA-n, szimplán mint játékosért: B. Murphy, Bates, Thornhill, David Long, Lavonte David, DreMont Jones, Bozeman centerbe talán.
Willie Parker
Ez az FA szerintem is teljesen rendben volt. Ennél többre semmiképp sem számíthattunk és a legfőbb, hogy nem adtuk el a jövőt senkiért.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 679
Istenem... ezek a FA igazolások minimum fejvakarósak. Tomlin meggint "bevásárolt" azt érzem.
Razi
Én nem érzem annyira tragikusnak az igazolásainkat:

- Holcomb az elmúlt két évben stabilabban és jobban játszott, coverben is jobb, mint akár Bush, akár tavaly Jack és a Redskins védekezés egyik irányítója volt
- Roberts futás ellen sokkal biztosabb, mint az eddigi embereink, legalább ő tud szerelni (vagy tudott eddig 😊?
- Peterson jó szezonból jön, rutinja páratlan, mentornak sem utolsó
- Herbig egy jó munkásember

A távozók közül Sutton megtartása jó lett volna, de tőlünk a CB-k egy jó szezon után dobbantanak.
Jack és Bush teljesítménye nem fog hiányozni, akiket egy Tomlin-Flores páros nem tud megmenteni, azért talán nem akkora kár.
Spillane hajtós gyerek, de nála Roberts tehetségesebb, talán tőle többet kérhetünk.


Ogunjobi újraigazolása kicsit drága lett, de nem vészes, DL mélység meg nagyon kell, sőt én oda még hoznék is embert.

Összességében a máshová aláírók közül sem sok van, aki akkora pénzért nálunk óriási upgrade lett volna, de neked ki hiányzik?
Orlando Brown-t én sosem szerettem, egy nem mozgékony LT/RT sztem a mostani játékfelfogásban hátrány, főleg ebben a csoportban.
Jesse Bates-t komázom, de ő nagyon drága lett volna Minkah mellé.
McGovern nem lett volna nagy előrelépés, én Ben Powerts és McGlinchey-t sem látom annyira nagy eresztésnek (Broncos topikban írtam róluk bővebben).
Jawaan Taylort túlfizette a bajnok, azzal nehéz versenyezni.
Jalen Ramsey délre akart menni, Pittsburgh nem délen van...
Gilmore vs Peterson ízlés kérdése, a poszt végülis ugyanaz.
Juju-t nem kellett nekünk visszahozni, ez talán nem akkora talány, mert elvenné a helyet Dio és Austin elől. Lazard eszméletlen drága volt ahhoz képest, hogy a labdaprodukciója nem valami combos egy Rodgerssel sem.
Eric Kendricks helyett mi Holcomb-ra tettünk, a teljesítményükben az elmúlt 2 év alapján nem sok különbség volt.
Arden Key lehetett volna egy érdekes megoldás, nálunk ő DE lenne, ahhoz talán kicsi.
LVE-ért próbálkoztunk, de maradt a megszokott környezetben, amit megértek, utána cselekedtünk.
Bobbi Okereke coverben jó, de nekünk éves tíz millát nem érhet.
A Chicago nagybevásárolt, az oda érkezők közül Edwards nálam is egy jelölt volt, Edmundsért egy penny-t nem adtam volna (semmivel nem jobb, mint Myles Jack volt).
Byron Murphy lehetett volna talán célpont, ő évi 11-et kapott, azt nem tudom, hogy mi akartunk-e ennyit szánni rá.
Hargrave pénze atyaisten....,Heyward mellé nem tenném be ennyiért, hanem draftolnék.

Nem sok emberért fáj a szívem az idei FA-n, szimplán mint játékosért: B. Murphy, Bates, Thornhill, David Long, Lavonte David, DreMont Jones, Bozeman centerbe talán.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 522 — kheanton@gmail.com
Istenem... ezek a FA igazolások minimum fejvakarósak. Tomlin meggint "bevásárolt" azt érzem.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 171 — capitaine du château de Vienne 1487
Szoval draftrol akarunk iLBt. Is.
xtaki
igen azis Herbig, véletlenül és viszonzini is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
Szoval draftrol akarunk iLBt. Is.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 705 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Elképesztő, hogy Shazier óta szenvedünk ezzel a poszttal, pedig baromi fontos lenne legalább 1 magas szinten játszó ILB...2 ilyen már ezer éve nem volt
2018 óta Myles Jack, Joe Schobert, Mark Barron és Jonathan Bostic is jött 1 évre, aztán ki is raktuk...nem mintha drafton jobban menne a poszt feltöltése
Klaci79
Shazier...a legnagyobb kedvencem. 😕🙂

" class="embed">
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Állítólag a frissen kivágott Dupree iránt érdeklődünk. Azért mekkora mákja van a fiúnak. Nagyjából 2 jó éve volt.eddig, de ez giga szerződést ért és azóta is.semmi....

Nálunk viszont ismerős rendszerben backup OLBnek.kiváló lehet, ha.az igényeit igazította...
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Elképesztő, hogy Shazier óta szenvedünk ezzel a poszttal, pedig baromi fontos lenne legalább 1 magas szinten játszó ILB...2 ilyen már ezer éve nem volt
Klaci79
Talán Warrior meg Timmons még most is megoldaná úgy, mint a mostaniak 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 521
Elképesztő, hogy Shazier óta szenvedünk ezzel a poszttal, pedig baromi fontos lenne legalább 1 magas szinten játszó ILB...2 ilyen már ezer éve nem volt
2018 óta Myles Jack, Joe Schobert, Mark Barron és Jonathan Bostic is jött 1 évre, aztán ki is raktuk...nem mintha drafton jobban menne a poszt feltöltése

Szerkesztette: Klaci79