Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Willámdzsekszon 3 lapát
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Borzasztó sok helyen folyik be a víz a keretben, ha nem csak a 2023-at nézzük. Én nem is értem, hogy miként gondoljuk, hogy nem. Az OL egy átmeneti éven van túl, és habár bíztató volt, de nagyon kell az erősítés. 2024-re a teljes DL-t megújítani kell. Highsmith drága lesz, mint a fene, kérdés a hosszabbítás és nincs mögötte senki OLB sorban. Gyakorlatilag nincs LB sorunk és a CB sorunk is finoman fogalmazva is ementáli. Gentry kiszáll Freimuth mögül és idén egyébként erős is a TE class. Talán RB és WR oldalon vagyunk meg, de utóbbiban is úgy, ha a Austin, aki pályát nem látott beválik, de itt is kell azért prospect. Tehát Én pont fordítva látom ezt. Nagyon sok helyen újítanunk kell, így nagyon jól jönnek a többlet pickek.

Attól még, hogy 3-5 helyet lejjebb megyünk és kihasználjuk, ha valakinek valaki nagyon kell, nem jelenti azt, hogy ennyivel lejjeb annyira legyen a különbség. Khan másként áll hozzá a drafthoz. Amíg Colberték egy teljesen független draft boardot raktak össze és ha ott volt adott poziban az az ember, akit mi arra érdemesnek tartottunk, akkor behúztuk, függetlenül attól, hogy őt mi felülértékeltük, avagy sem. Colbert ezzel soha nem foglalkozott, és még büszke is volt rá, hogy pragmatikusan ragaszkodunk a saját értékelésünkhöz. Én nagyon kiváncsi leszek, hogy mi lesz és megmondom őszintén végre várom, hogy kicsit ebben "menjünk előre", mert a szerelemgyerekek, a bigottan ragaszkodó értékelések sok reachez vezettek az elmúlt időszakban.

Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Ettől az állítólagos hátratrade-től csak én ódzkodom ennyire? Szerintem kb. pont három kiemelt needünk van, LB, CB és LT, és ezekre lehetne megoldást találni az első két körben. Azzal, hogy az egyikből csinálunk ötödik köröket, mint a hírek szerint Khanék tervezik, annak szerintem az égvilágon semmi értelme. Nem mennyiség kell, hanem minőség, de az nagyon.
badsco
LB jöhetne FA-n, kivéve ha Jack Campbell leesne hozzánk, mert ő NFL ready.
CB-ből egyelőre 4-5-t látok, aki nálunk elképzelhető.
ÉN LT helyett inkább hoznék egy vaddisznó DE-t, meg azon kívül is kellene egy belső DL hátrébbról.

Szóval az elsőkörös letrade mondjuk pár hellyel, mondjuk egy extra 3. körért nem akkora hátrány. De persze most számítana az első három-négy választásunk beválása.
Willie Parker
Annyiban inkább badscoval értek egyet, hogy maga a keretünk, mint massza rendben van, viszont kiugró szintű tehetségünk kevés van.

Én Heyward utódjának a megtalálását várom az első körtől.
Szokol
24re 24 játékosunk van szerződés alatt
egynagylófasztvanezrendben


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 910 — Steelers fan
Ettől az állítólagos hátratrade-től csak én ódzkodom ennyire? Szerintem kb. pont három kiemelt needünk van, LB, CB és LT, és ezekre lehetne megoldást találni az első két körben. Azzal, hogy az egyikből csinálunk ötödik köröket, mint a hírek szerint Khanék tervezik, annak szerintem az égvilágon semmi értelme. Nem mennyiség kell, hanem minőség, de az nagyon.
badsco
LB jöhetne FA-n, kivéve ha Jack Campbell leesne hozzánk, mert ő NFL ready.
CB-ből egyelőre 4-5-t látok, aki nálunk elképzelhető.
ÉN LT helyett inkább hoznék egy vaddisznó DE-t, meg azon kívül is kellene egy belső DL hátrébbról.

Szóval az elsőkörös letrade mondjuk pár hellyel, mondjuk egy extra 3. körért nem akkora hátrány. De persze most számítana az első három-négy választásunk beválása.
Willie Parker
Annyiban inkább badscoval értek egyet, hogy maga a keretünk, mint massza rendben van, viszont kiugró szintű tehetségünk kevés van.

Én Heyward utódjának a megtalálását várom az első körtől.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 569
Ettől az állítólagos hátratrade-től csak én ódzkodom ennyire? Szerintem kb. pont három kiemelt needünk van, LB, CB és LT, és ezekre lehetne megoldást találni az első két körben. Azzal, hogy az egyikből csinálunk ötödik köröket, mint a hírek szerint Khanék tervezik, annak szerintem az égvilágon semmi értelme. Nem mennyiség kell, hanem minőség, de az nagyon.
badsco
LB jöhetne FA-n, kivéve ha Jack Campbell leesne hozzánk, mert ő NFL ready.
CB-ből egyelőre 4-5-t látok, aki nálunk elképzelhető.
ÉN LT helyett inkább hoznék egy vaddisznó DE-t, meg azon kívül is kellene egy belső DL hátrébbról.

Szóval az elsőkörös letrade mondjuk pár hellyel, mondjuk egy extra 3. körért nem akkora hátrány. De persze most számítana az első három-négy választásunk beválása.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Ettől az állítólagos hátratrade-től csak én ódzkodom ennyire? Szerintem kb. pont három kiemelt needünk van, LB, CB és LT, és ezekre lehetne megoldást találni az első két körben. Azzal, hogy az egyikből csinálunk ötödik köröket, mint a hírek szerint Khanék tervezik, annak szerintem az égvilágon semmi értelme. Nem mennyiség kell, hanem minőség, de az nagyon.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Gyerekek. Chase-t top5ben húzta a Bengals. Én meg arról beszélek, hogy a második kör elején jöhetne, vagyis DJt upgradelném, ami nagy különbség.

Addisonról nézzetek filmet azt javaslom. A csávó egy elképesztő útvonal futó ÉS ráadásul óriási küzdő is. Emellé jön a kémia. Simán tradelmém DJt, ha behúzzuk....így már nem luxus
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon szeretném megcsinálni a helyi Burrow/Chaset, de annyi zsebből vérzünk.
Hozzáteszem a Bengalsnak se a WR volt a legnagyobb needje, mégis bejött, mert annyira generational talent.
Addisonben azért nem vagyok annyira biztos.
tenorx
Másfelől még a Burrow/Chase Burrow része is igen kérdéses...
gabokocka
Ja persze, ne gondold, hogy azt hiszem a közelében is van 😀
Csak az a rész már adott, Addisont egyelőre nem látom olyan talentnek mint Chase, szóval az a része is sántít.
Ha megcsináljuk az kicsit a wishes Burrow/Chase lesz.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 922 — Keep pounding
Nagyon szeretném megcsinálni a helyi Burrow/Chaset, de annyi zsebből vérzünk.
Hozzáteszem a Bengalsnak se a WR volt a legnagyobb needje, mégis bejött, mert annyira generational talent.
Addisonben azért nem vagyok annyira biztos.
tenorx
Másfelől még a Burrow/Chase Burrow része is igen kérdéses...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyon szeretném megcsinálni a helyi Burrow/Chaset, de annyi zsebből vérzünk.
Hozzáteszem a Bengalsnak se a WR volt a legnagyobb needje, mégis bejött, mert annyira generational talent.
Addisonben azért nem vagyok annyira biztos.
tenorx
ja csak nem kell a kémia kialakulására varni, spórol egy évet - plusz egy év rookie szerzódésen, ammá bitang spórolás!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon szeretném megcsinálni a helyi Burrow/Chaset, de annyi zsebből vérzünk.
Hozzáteszem a Bengalsnak se a WR volt a legnagyobb needje, mégis bejött, mert annyira generational talent.
Addisonben azért nem vagyok annyira biztos.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Addison közben a méretéhez képest pocsék combine számokat hozott. Igaz hát sérülés hátráltatta és ezért sem csinálta végig. Érdekes lesz figyelni a pro dayt, mert ilyen méretekkel ha 4,5 környékét futsz, az első kör nehezen lesz meg.

De ugye nekünk ez nem is lenne rossz.....
Klemó
ÉS Porter 4,47-es 40 yardja sem volt egetrengető...
Klaci79
Főleg, hogy mind a CBk, mind a WRek, TEk oldalán jócskán voltak impresszív adatok.

Olyan sorsszerű volna, ha a Claypool pickből Addison lenne.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 515
Addison közben a méretéhez képest pocsék combine számokat hozott. Igaz hát sérülés hátráltatta és ezért sem csinálta végig. Érdekes lesz figyelni a pro dayt, mert ilyen méretekkel ha 4,5 környékét futsz, az első kör nehezen lesz meg.

De ugye nekünk ez nem is lenne rossz.....
Klemó
ÉS Porter 4,47-es 40 yardja sem volt egetrengető...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Addison közben a méretéhez képest pocsék combine számokat hozott. Igaz hát sérülés hátráltatta és ezért sem csinálta végig. Érdekes lesz figyelni a pro dayt, mert ilyen méretekkel ha 4,5 környékét futsz, az első kör nehezen lesz meg.

De ugye nekünk ez nem is lenne rossz.....
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan

tenorx
Újabb szerelembe esés..... Nem tudom milyen a srác és lehet vele érdemes szerelembe esni....
polamalu
Nem igazán szerelembe esés.
Minden első körbe projektált CB-vel beszéltünk.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ

tenorx
Újabb szerelembe esés..... Nem tudom milyen a srác és lehet vele érdemes szerelembe esni....
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
Baromi sok a QB needes csapat, ahogy olvasgatok másfelé, komoly felfordulás van. A néhány jobb QB esetében meg milyen számok röpködnek, aztaqrva!

Ehhez viszonyítva az hogy mi feltrade nélkül, simán 1/20-on behúztuk akit akartunk, így utólag egészen hihetetlen sztori. Még a végén kiderül, hogy Ben jót tett velünk, hogy pont akkor vonult vissza, nem egy évvel előbb vagy később. 😀
Jan
Majd ha bevalik. Meg nem tudunk semmit
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 997 — Steelers fan
Baromi sok a QB needes csapat, ahogy olvasgatok másfelé, komoly felfordulás van. A néhány jobb QB esetében meg milyen számok röpködnek, aztaqrva!

Ehhez viszonyítva az hogy mi feltrade nélkül, simán 1/20-on behúztuk akit akartunk, így utólag egészen hihetetlen sztori. Még a végén kiderül, hogy Ben jót tett velünk, hogy pont akkor vonult vissza, nem egy évvel előbb vagy később. 😀
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
 www.steelernation.com/2023/02/26/steelers-offense-florida-offseason?fbclid=IwAR25osp_0F_VRwxl84YLaQ0G-vKblzmJ4mPzUIt62OyM5w1JTVJ2D51oSQo
Kicsit részletesebben...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
Közben a hírek szerint Pickett levonult Miamiba a teljes fegyverarzenállal Traubival együtt. Pickens, Heyward, Austin, DJ stb. minden elkapó ott van és együtt edzenek.
polamalu
Basszus, de tényleg mindenki, aki él és mozog ott van. Olyan is, akinek szerződése sincs még. Ez jól jel és nagyon komoly jelzés Trubi jelenléte is, vagyis backup-ként benne gondolkodunk.
Klemó
Nem biztos, ez inkább ilyen playerek által csinált dolognak tűnik, ők nem tudják az FO mit akar.
tenorx
Szerintem is ez egy belülről generált "minicamp", hogy érezzék még jobban egymás rezdüléseit, aztán hogy az FO hogyan képzeli el és ezen emberek közül kikkel nem, az, majd kiderül. Dicséretes dolog amúgy, hogy ezt így február végén meglépték, mert ha április környékén lett volna, az ember megsüvegeli, de így, hogy épp vége lett a szezonnak még fel is kaptam a buksit és elégedetten csettintettem. Tetszik a gondolkodásmód!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Aaron Curry lett az új ILB coach.
Ami azért durva, mert a 2009-es drafton kelt el - ami az egyik első volt, amit nagyon szorosan követtem.
Emlékszem ő volt a az a prospect, akire minden szakértő azt mondta, hogy "can't miss" meg "surefire pick", aztán persze óriási nagy bust lett 😀
tenorx
Érdekes. Curry fizikális szörny volt. Aki ellenben alig sejtette (NFLben), mi zajlik a pályán.
Mondjuk a technikákat meg tudja mutatni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Közben a hírek szerint Pickett levonult Miamiba a teljes fegyverarzenállal Traubival együtt. Pickens, Heyward, Austin, DJ stb. minden elkapó ott van és együtt edzenek.
polamalu
Basszus, de tényleg mindenki, aki él és mozog ott van. Olyan is, akinek szerződése sincs még. Ez jól jel és nagyon komoly jelzés Trubi jelenléte is, vagyis backup-ként benne gondolkodunk.
Klemó
Nem biztos, ez inkább ilyen playerek által csinált dolognak tűnik, ők nem tudják az FO mit akar.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Közben a hírek szerint Pickett levonult Miamiba a teljes fegyverarzenállal Traubival együtt. Pickens, Heyward, Austin, DJ stb. minden elkapó ott van és együtt edzenek.
polamalu
Basszus, de tényleg mindenki, aki él és mozog ott van. Olyan is, akinek szerződése sincs még. Ez jól jel és nagyon komoly jelzés Trubi jelenléte is, vagyis backup-ként benne gondolkodunk.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Közben a hírek szerint Pickett levonult Miamiba a teljes fegyverarzenállal Traubival együtt. Pickens, Heyward, Austin, DJ stb. minden elkapó ott van és együtt edzenek.

Szerkesztette: polamalu