Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
17. Pittsburgh Steelers - Joey Porter Jr., CB, Penn Stat

?
xtaki
erre minek kérdőjel
nécsöröli born
Gróf de sutianap
Rettentoen felnek,nem tudunk mi CBt draftolni.
xtaki
Nem tudunk CB-t húzni (vagy nevelni?), nem láttam egy percet sem a fiúból, de ha lecsúszik, behúzzuk: ez annyira elrendeltetett, mint tavaly a Pitts Panthers irányító behúzása.
Szokol
A kérdés hogy csúszik-é? Jó most a CB kínálat Gonzalez, Whiterspoon is tetszik, Ringo kevésbé de nem vagyok szagértő.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 902 — Steelers fan
17. Pittsburgh Steelers - Joey Porter Jr., CB, Penn Stat

?
xtaki
erre minek kérdőjel
nécsöröli born
Gróf de sutianap
Rettentoen felnek,nem tudunk mi CBt draftolni.
xtaki
Nem tudunk CB-t húzni (vagy nevelni?), nem láttam egy percet sem a fiúból, de ha lecsúszik, behúzzuk: ez annyira elrendeltetett, mint tavaly a Pitts Panthers irányító behúzása.
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
17. Pittsburgh Steelers - Joey Porter Jr., CB, Penn Stat

?
xtaki
erre minek kérdőjel
nécsöröli born
Gróf de sutianap
Rettentoen felnek,nem tudunk mi CBt draftolni.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 163 — capitaine du château de Vienne 1487
17. Pittsburgh Steelers - Joey Porter Jr., CB, Penn Stat

?
xtaki
erre minek kérdőjel
nécsöröli born


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
17. Pittsburgh Steelers - Joey Porter Jr., CB, Penn Stat

?

Rettentoen felnek,nem tudunk mi CBt draftolni.

Szerkesztette: xtaki
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Allen akkor lesz eredményes és nem csak sikeres, ha megtanulja értékelni a passzjátékkal szerzett 5 yardot. Jelenleg egy frusztrált, arrogáns ürge képét festi, aki azt hitte, hogy a bab is hús, aztán ha nem úgy alakulnak a dolgok, hisztizik, mint egy gyermek.

Az én boldom: ez Purdy utolsó sikeres szezonja és jövőre ha kezd is, a 8. fordulóban már a padon fog ülni vagy IR-en.
Szokol
Én megmondom őszintén nem tudom, hogy az elmúlt két meccsen (ide sorolom a Dolphins elleni meccset is) mennyire volt rendben a playcalling és mennyi varható Allen számlájára, de az biztos, hogy látványos volt a visszaesés a Bengals meccsen főleg. Nem véletlenül mondják, hogy a PO más kávéház, mert ilyenkor szarrá elemzik az ellenfeleket mind D, mind O oldalon és ha nem találsz ki valamit, vagy nem csinálod jobban azt amit csináltál, akkor könnyen ez lesz/lehet.

Annyi biztosan igaz lehet, hogy Allen és a Bills elhitte, hogy az Allen-Diggs páros önmagában nagyon jó és működik minde körülmények között ÉS Allen ösztönösen rátalál arra mikor fusson. Mind a kettő megdőlt vasárnap, ahogy az is biztosnak látszik a tavalyi óta, hogy a győztes gének nem feltétlenül vannak meg Allennél.

Ugyanakkor továbbra is állítom, hogy bőven elég a tehetsége ahhoz, hogy SB-be kerüljön, csak ahhoz jóval több kell a csapat többi részétől és a padról is, mint amit eddig hittek.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 902 — Steelers fan
Allen akkor lesz eredményes és nem csak sikeres, ha megtanulja értékelni a passzjátékkal szerzett 5 yardot. Jelenleg egy frusztrált, arrogáns ürge képét festi, aki azt hitte, hogy a bab is hús, aztán ha nem úgy alakulnak a dolgok, hisztizik, mint egy gyermek.

Az én boldom: ez Purdy utolsó sikeres szezonja és jövőre ha kezd is, a 8. fordulóban már a padon fog ülni vagy IR-en.
több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
Klemó
Bold: Josh Allen sosem fog SB-t játszani
playmaker90
Azok után, hogy Purdy passzolgat nálatok, és ott vagytok a konfererencia döntőben, ez öléggé erős kijelentés. Talán úgy már passzolhat, hogy "Allen sosem fog SB-t nyerni", de ha arra gondolok, hogy nyert már egy Foles is, meg egy Flacco is, akkor ezt sem érzem vízhatlannak.

Én egy kicsit másképp látom. A Bangalson érezhető volt, hogy a Bills legjobb játéka kell a legyőzésükhöz, sőt a sec sebzettsége miatt, sokkal inkább az O-tól kell több. Rágörcsöltek és nem sült el jól. Azt majd jövőre látjuk, hogy ez milyen sebet ejtett és/vagy Allennek tényleg eljött a plafon.
Klemó
szurkolói mivoltomtól függetlenül írom ezt hogy fejben kevés meglépni az utolsó lépcsőfokot. ezt leírtam már többször hogy ez a megérzésem csak most keveredtem a csoportokba😃
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
Klemó
Bold: Josh Allen sosem fog SB-t játszani
playmaker90
Azok után, hogy Purdy passzolgat nálatok, és ott vagytok a konfererencia döntőben, ez öléggé erős kijelentés. Talán úgy már passzolhat, hogy "Allen sosem fog SB-t nyerni", de ha arra gondolok, hogy nyert már egy Foles is, meg egy Flacco is, akkor ezt sem érzem vízhatlannak.

Én egy kicsit másképp látom. A Bangalson érezhető volt, hogy a Bills legjobb játéka kell a legyőzésükhöz, sőt a sec sebzettsége miatt, sokkal inkább az O-tól kell több. Rágörcsöltek és nem sült el jól. Azt majd jövőre látjuk, hogy ez milyen sebet ejtett és/vagy Allennek tényleg eljött a plafon.
több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
Klemó
Bold: Josh Allen sosem fog SB-t játszani
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
Klemó
Nekem a D volt csalódás. Itt is látszik a DL szerepe. Semmi nyomás Burrow-n. Ezen az Edmunds kérdésen is elgondolkodtam, nem biztos, hogy Ő lenne az emberünk ...
astroid
Igen, a D is csalódás volt. Mindkét oldalon a falat dominálta a Cincy. Úgy mentek második szintre a falemberek, hogy elképesztő. Ilyen helyzetben egy LB sokat nem tud csinálni. Egyébként egy tökéletes gameplan-t pakoltak össze a Bengals edzők ma este a laszti mind a két oldalán. Respect!

Most, hogy Mahomes nem egészséges egyértelműen a Bengals nekem az esélyes(ebb). Egyszerűen nem látok gyenge pontot. Kicsit olyan ez, mint a Philly játéka. Minden egyben van, mindenhol meghatározó játékosok vannak. Nincsenek (kulcs) sérülések, vagyis a Bengals a falával még ezt is megoldotta.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
Klemó
Nekem a D volt csalódás. Itt is látszik a DL szerepe. Semmi nyomás Burrow-n. Ezen az Edmunds kérdésen is elgondolkodtam, nem biztos, hogy Ő lenne az emberünk ...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Hát az a Bills-Bengals sima lett. Ez a Josh Allen az első éves teljesítményét idézte. Pánik a zsebben, bizonytalanság. Fura, hogy pont a hóesés őt zavarta meg jobban, vagy más....de ez nagyon kevés volt ettől a Bills O-tól overall.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 111 — Steelers fan
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=226steelers2.jpg
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=827steelers1.jpg
JoeyPorter
Divíziót váltottál és átléptél az XL-be? 😃
Reggio1914
Igen!Sajna a 2 év alatti 2 térdműtétből származó kilókat nem sikerül leadni.😒
JoeyPorter
Legalább emberesedtél.
Az L nem férfi méret. 😉
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 372 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=226steelers2.jpg
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=827steelers1.jpg
JoeyPorter
Divíziót váltottál és átléptél az XL-be? 😃
Reggio1914
Igen!Sajna a 2 év alatti 2 térdműtétből származó kilókat nem sikerül leadni.😒
JoeyPorter
Bicikli.
kishaszi
Étrend

több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=226steelers2.jpg
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=827steelers1.jpg
JoeyPorter
Divíziót váltottál és átléptél az XL-be? 😃
Reggio1914
Igen!Sajna a 2 év alatti 2 térdműtétből származó kilókat nem sikerül leadni.😒
JoeyPorter
Bicikli.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=226steelers2.jpg
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=827steelers1.jpg
JoeyPorter
Divíziót váltottál és átléptél az XL-be? 😃
Reggio1914
Igen!Sajna a 2 év alatti 2 térdműtétből származó kilókat nem sikerül leadni.😒

több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=226steelers2.jpg
 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=827steelers1.jpg
JoeyPorter
Divíziót váltottál és átléptél az XL-be? 😃
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!

Eladó a lenti képeken látható,anno fanaticsról rendelt Steelers póló.
Mérete: EU L
4000 Ft+posta

https://www.kepfeltoltes.eu/images/2023/01/22/226steelers2.jpg
Korlátlan képfeltöltés, képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu
Képfeltöltés, ingyen képtárolás korlátlan számban, képmegosztás, családi és üzleti képek feltöltése, nyaralási fotók megosztása.Csoportos és URL képfeltöltés

https://www.kepfeltoltes.eu/images/2023/01/22/827steelers1.jpg
Korlátlan képfeltöltés, képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu
Képfeltöltés, ingyen képtárolás korlátlan számban, képmegosztás, családi és üzleti képek feltöltése, nyaralási fotók megosztása.Csoportos és URL képfeltöltés

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Időközben Pickett elkezdett lobbyzni Addisonért. Romlottak a számai és vannak kérdések a sebessége kapcsán, de az előbbi adatok sérülése miatt nem voltak olyanok, mint Pittben és mint tudjuk nem minden a vertikális sebesség és az ahogy futja az útvonalakat azt nagyon jó nézni, ahogy azt a labdaérzéket is, ami DJ-ben soha nem lesz meg. Az idei WR class gyenge, különösen a tavalyihoz hasonlítva, szóval sanszos az első kör.

Nyilván az első körünkért ő luxus lenne, de mondjuk, ha csúszna kicsit, Én simán feltrade-elnék érte a 33. poziról és cserébe áruba bocsátanám Dj-t. Ha valaki egy második körért viszi, akkor a CAP miatt is simán adnám és egyértelmű upgradeben lennénk, ráadásul a kémia miatt olyan helyzeti előnyben is Pickettel, amit magyarázni nem kell.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
De épp ez az, hogy nem derül ki mert jövőre is ugyan ez lesz a mondóka, hogy áh ez Canada hibája mert egy balfék, aztán lehet, hogy a QB tud ennyit.
Más, ez most WTF?:
 steelersdepot.com/2023/01/steelers-will-not-keep-william-jackson-iii-and-never-intended-to-gerry-dulac-says/
Razi
Azért még várjuk ki mi lesz a vége a szitunak. A cut az biztos, ilyen nagy számokról felesleges restruktúrálásról beszélgetni, mert itt vetmines prove it year az ami szóba jöhet. Ha nem tárgyalunk vele, akkor én azt gyanítom, hogy az tette be a kaput, hogy a sérülése kapcsán nem volt őszinte. Ha visszaemlékszel, arról beszélt, hogy nem játszatják, pedig már meggyógyult. Aztán idejött, mozgott párat, aztán kiderült, hogy sérült és mehetett is IR-ra.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Megint nem jön a Steelers Európába, a leghosszabb ideje ez a csapat nem volt a tengerentúlon, 2013 óta egyszer sem. Pedig bíztam a 10 éves évfordulóban... :/
badsco
Még nem biztos, mert az van meg, kik lesznek hazai pályán Európában,nem? Vagy egyikükkel sem játszunk, akik tuti résztvevő hazaiak?
Reggio1914
Sajnos nem, a Pats, a Titans es a Jax is hazai lesz.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
Megint nem jön a Steelers Európába, a leghosszabb ideje ez a csapat nem volt a tengerentúlon, 2013 óta egyszer sem. Pedig bíztam a 10 éves évfordulóban... :/
badsco
Még nem biztos, mert az van meg, kik lesznek hazai pályán Európában,nem? Vagy egyikükkel sem játszunk, akik tuti résztvevő hazaiak?
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Megint nem jön a Steelers Európába, a leghosszabb ideje ez a csapat nem volt a tengerentúlon, 2013 óta egyszer sem. Pedig bíztam a 10 éves évfordulóban... :/
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
Sajna ezt már a Ravens meccs végén megtippeltem, hogy maradni fog. De most már azt mondom, hogy basszus maradjon is és bizonyítsa be, hogy mindenki türelmetlen volt és nem rossz az ő rendszere, csak hosszú a megtanulási ideje. Mert a 8. hétig a támadósor a 28. volt EPA/play alapján, aztán a bye után a végéig a 4.
Jó, a játékhívások néha tényleg a laptop falon való 12-szeri landolását eredményezik és az elején olyan kiszámítható volt az O, hogy még én is megmondtam mi következik, pedig én meg a szakmázgatás...

Szóval most már maradjon, mutassa meg, ahogy Willie mondta, legyen golyója hozzá, Pickett meg tartsa ezt a tendenciát, amit láttunk tőle, mert nekem szimpatikus a projekt, remélhetőleg nem siklik ki.