Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 946 — Steelers fan
Most hogy látjátok Canadát? marad/megy/maradjon??? Ha csak az utolsó 5 meccset nézzük és szerintem sokan azt fogják néni a GM-ben. még egy év???
Egyébként Pat Meyer szép munkát végzett az OL-ban.
astroid
Mert ez Canada érdeme volt? Vagy inkább Canada ellenére állt össze a vége?
Szerintem menjen, csak ne belülről hozzunk valami cimbit, hanem valahonnan egy tényleg komoly O szakembert, aki rendesen felépíti Pickettet.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 511 — 毎日何かを学ぶ
Canada takarodjon. Én az utolsó 5-ben sem azt láttam, ogy zseniális. Sokszor borzalmas playek voltak. Amikor Picket áthívott, vagy menekült, abból jöttek rendre szép játékok. Canada alapterve szinte sosem működött
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Most hogy látjátok Canadát? marad/megy/maradjon??? Ha csak az utolsó 5 meccset nézzük és szerintem sokan azt fogják néni a GM-ben. még egy év???
Egyébként Pat Meyer szép munkát végzett az OL-ban.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
A 33-ik pick ami idén a 32-ik..... Nem?
polamalu
de igen, csak 5. éves opció nélkül...de a Dolphins pickje elvéve
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 239
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
Klaci79
Hát elképesztően nagy dolog. Még bizonyos szempontból jobb is, mint a 32. Átgondolhatod ki ment ki, ki lenne a jobb, ki maradt. Lehet átnézni újra a scouting jegyzeteket.

Klemó
Viszont első körösnél van +1 éved, az sokat számít a cap miatt. Onnan fel kell menni az első kör végére, ha látunk valakit.
Szokol
Persze persze, nyilván bizonyos szempotból van így, de igazából Én a 34. pick kapcsán gondoltam volna ezt elsősorban nagy előnynek. Node ez nem kívánság műsor. Ezt a "szar" cetlikét kaptuk Claypool-ért. Érted, Claypooolééért.. 😀
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Jó ez így, bennem nincs hiányérzet.
Az egy dolog, hogy Tomlinnak nincs negatív szezonja, de szerintem az itt jelenlevők 90%-a sem tudja mi az. 😀
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 511 — 毎日何かを学ぶ
A 33-ik pick ami idén a 32-ik..... Nem?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
Klaci79
Hát elképesztően nagy dolog. Még bizonyos szempontból jobb is, mint a 32. Átgondolhatod ki ment ki, ki lenne a jobb, ki maradt. Lehet átnézni újra a scouting jegyzeteket.

Klemó
Viszont első körösnél van +1 éved, az sokat számít a cap miatt. Onnan fel kell menni az első kör végére, ha látunk valakit.
Szokol
Igazából a QB poszt az, ahol jó az az 1 plusz év, bár ott is már mindenki tüntikézik, hogy adjanak neki nagy lóvét az 5. kör előtt. És már az sem olcsó.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
Klaci79
Hát elképesztően nagy dolog. Még bizonyos szempontból jobb is, mint a 32. Átgondolhatod ki ment ki, ki lenne a jobb, ki maradt. Lehet átnézni újra a scouting jegyzeteket.

Egyébként a Texans előtt le a kalappal. Így is a legjobb QB-t fogják húzni a drafton, mivel a Maciknál ugye ott van Fields, de a teljes reménytelenségből szépen verték a Lionst és most. Coltsot is. Mondjuk a Hawks sem szomorkodhat. Ha jól számolom ők húznak harmadiknak a Denver miatt, így a második QB húzás ott lehet.
Klemó
1., Szerintem a macik jobban tennék, ha húznának egy rendes QB-t. Fields meg maradna RB. Nem tudom idén mi volt vele, sokat néztem, de nem volt jó a passzjátéka, nagyon sokat hibázott. Ne legyen igazam, legyen jó nekik. Mondjuk Will Anderson jó húzás lehetne.
2., 2. kör hiányában szerintem simán eladják az 1/1-et és jól is teszik. Valaki felmegy Young-ért és lehet a Texans lesz az aki inkább ad még valamit, nehogy beelőzzék.

A 33-al kapcsolatban igazad van...az egy nagyon jó pick
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 662
Jó a topic! Kb, mint amikor az egész család veszekszik a családi asztalnál, pedig te csak a sót kérted el anyádtól.
Szokol
A családi béke érdekében én befejezem.

Nem vezet sehova, mert elbeszélünk egymás mellett, én nem is vagyunk meggyőzhetők.

Szerinted amúgy volt valaha esélyünk mély playoff runra Ben-nel?
Willie Parker
Mióta nézem, soha sem mi voltunk a legjobb csapat az AFC-ben, még azokban az években sem, amikor SB-ba jutottunk.
Ezalatt az időszak alatt volt a BB-Brady duó és a Mahomes-Reid duó: egyiket sem érte el a Tomlin-Löcs páros, ilyesformán sose volt elvárás a bajnoki cím, csak remény.

Mindig volt a 32-böl 1-2 jobb csapat nálunk és 3-4, akikkel egy szinten voltunk. Viszint az egyenes kieséses szakasz lutri, lásd a tavalyelőtti Browns meccs, ahol igazából 3 negyeden keresztül jobbak voltunk, de az első miatt esélyünk sem volt.

Épp ezért nekem az alapszakasz sokmeccses mintája a mérce és ott többségében nem lehet panaszunk. Én értékelem a potitív szezonokat, más francise-ok éveket várnak rá!
Szokol
Tessek itt egy remek velemeny. Sose szabad kirugni Tomlint mert amit te el szeretnel erni azt fogja hozni. Az alapszakasz remek es ott a keves jobb csapat max megver de osszesegeben lehet pozitiv siman. A padlo magasan tartasa az jol megy Tomlinnak. Ami oriasi ereny.

Nekem nem eleg ezert nekem alulteljesitett es foleg azert mert legtobbszor nem az az egy ket jobb csapat verte ki a csapatot. A plafon viszont keveseknek megy.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
Klaci79
Hát elképesztően nagy dolog. Még bizonyos szempontból jobb is, mint a 32. Átgondolhatod ki ment ki, ki lenne a jobb, ki maradt. Lehet átnézni újra a scouting jegyzeteket.

Klemó
Viszont első körösnél van +1 éved, az sokat számít a cap miatt. Onnan fel kell menni az első kör végére, ha látunk valakit.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 239
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
Klaci79
Hát elképesztően nagy dolog. Még bizonyos szempontból jobb is, mint a 32. Átgondolhatod ki ment ki, ki lenne a jobb, ki maradt. Lehet átnézni újra a scouting jegyzeteket.

Egyébként a Texans előtt le a kalappal. Így is a legjobb QB-t fogják húzni a drafton, mivel a Maciknál ugye ott van Fields, de a teljes reménytelenségből szépen verték a Lionst és most. Coltsot is. Mondjuk a Hawks sem szomorkodhat. Ha jól számolom ők húznak harmadiknak a Denver miatt, így a második QB húzás ott lehet.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
Miami lett a hetedik. Nincs baj ezzel. Nem érdemeltük ezt meg idén. A Dolphins nagyot küzdött a harmadik számú QB-val.
Klemó
a 3. számú QB ellen...ha nincs a kamu zászló jó hosszabbítás lett volna
Klaci79
Nem volt kamuzászló Laci. Nem kell a horse collar tackle-höz benyúlnia. Ha hátulról a mezénél fogva nem lehet így rántani. Bele is sérült Waddle.

Csak a nyakához nem nyúlhat be...a számnál miért ne lehetne fogni?
Klaci79
Nem szerelhetsz úgy, hogy a meze felső részénél fogva lerántod. Ez 2017 óta van így, akkor terjesztették ki pont azért, mert ezek a szerelések pont ugyanolyan veszélyesek.

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/22/nfl-approves-expansion-of-horse-collar-rule/
Klemó
Közben viszont erőről is fogta....ha csak a mezét fogja hátulról, még ok, de nézd meg, erőről ugyanúgy húzza le...a csávó se véletlen hitetlenkedett...elsőre úgy tűnt horse collar volt...de persze mindegy, egy már ilyen szituban...de a Mia semmivel nem érdemelte meg jobban, csak azért mert a Jets ellen 3. QB-val ment. Épp akkora pofont kapnak majd, mint mi kapnánk...


Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
23 kibaszott masodperc
xtaki
Volt amikor szerencsénk volt, most nem
Ez a második fele így is egy csoda volt. Amilyen mélyről viszajöttünk. Pozitív szezon....
polamalu
Na ez az, amit senki se várt. A jövőkép jónak ígérkez(het)ik. Canada sajna maradni fog, ez van.
Reggio1914
Marad?
prérifarkas
Menjen!!!!

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 239
Miami lett a hetedik. Nincs baj ezzel. Nem érdemeltük ezt meg idén. A Dolphins nagyot küzdött a harmadik számú QB-val.
Klemó
a 3. számú QB ellen...ha nincs a kamu zászló jó hosszabbítás lett volna
Klaci79
Nem volt kamuzászló Laci. Nem kell a horse collar tackle-höz benyúlnia. Ha hátulról a mezénél fogva nem lehet így rántani. Bele is sérült Waddle.

Csak a nyakához nem nyúlhat be...a számnál miért ne lehetne fogni?
Klaci79
Nem szerelhetsz úgy, hogy a meze felső részénél fogva lerántod. Ez 2017 óta van így, akkor terjesztették ki pont azért, mert ezek a szerelések pont ugyanolyan veszélyesek.

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/22/nfl-approves-expansion-of-horse-collar-rule/
több mint 1 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
1 körben hanyadik helyen húzunk saját jogon?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
18
bár ez még javulhat 1-et asszam...ha lejátszanak minden meccset, majd megmondom 😉
Klaci79
Akkoraz első 50-ben lesz 3 pickünk 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Már csak jól kell húzni.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1 körben hanyadik helyen húzunk saját jogon?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
18
bár ez még javulhat 1-et asszam...ha lejátszanak minden meccset, majd megmondom 😉
Klaci79
Akkoraz első 50-ben lesz 3 pickünk 😊

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
1 körben hanyadik helyen húzunk saját jogon?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
18
bár ez még javulhat 1-et asszam...ha lejátszanak minden meccset, majd megmondom 😉

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
23 kibaszott masodperc
xtaki
Volt amikor szerencsénk volt, most nem
Ez a második fele így is egy csoda volt. Amilyen mélyről viszajöttünk. Pozitív szezon....
polamalu
Na ez az, amit senki se várt. A jövőkép jónak ígérkez(het)ik. Canada sajna maradni fog, ez van.
Reggio1914
Marad?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1 körben hanyadik helyen húzunk saját jogon?

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
megvan a 33. pick, 2. kör, első húzás
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 357 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Itt is megkérdezem: ha kikaptunk volna akkor 4.-ek vagyunk a csoportban?

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 382
Miami lett a hetedik. Nincs baj ezzel. Nem érdemeltük ezt meg idén. A Dolphins nagyot küzdött a harmadik számú QB-val.
Klemó
a 3. számú QB ellen...ha nincs a kamu zászló jó hosszabbítás lett volna
Klaci79
Nem volt kamuzászló Laci. Nem kell a horse collar tackle-höz benyúlnia. Ha hátulról a mezénél fogva nem lehet így rántani. Bele is sérült Waddle.

Csak a nyakához nem nyúlhat be...a számnál miért ne lehetne fogni?
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 316
23 kibaszott masodperc
xtaki
Volt amikor szerencsénk volt, most nem
Ez a második fele így is egy csoda volt. Amilyen mélyről viszajöttünk. Pozitív szezon....
polamalu
Na ez az, amit senki se várt. A jövőkép jónak ígérkez(het)ik. Canada sajna maradni fog, ez van.