Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Gyerekek....ez hitvita már.....

De tegnap láttuk a konszenzus one in a lifetime QB-t a negyedik negyedben a money timeban. Minusz 1 yard. 😀

Én továbbra is leszarom a POt. A mai Browns meccsen jatszunk jol. A tobbi csak bonusz.
Klemó
Ez nem hitvita, ezek tenyek. Annak ertelmezese kulonbozik.
Ahogy Rudival vagy iden a "szarbol" varat tudtok epiteni es tulteljesit a garda a varakozashoz, addig a jo es kivalo csapataitokkal a PO-ban az elvartat sem hoztatok nemhogy tulteljesitettek volna.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Billsnek még érdeke a Pats meccs?
KC-t nem tudják beelőzni, Bengalsal max egyenlő, és ha jól tudom akkor jön a pénzfeldobás..
steelwolf
Az a bengals ravensre vonatkozik, egy vereséggel bukjak a második kiemelést
ThySoul
Akkor kicsit félreértettem.
Bills 12-3, Bengals 11-4 állnak. Azt hittem ha 12-4 mind2 akkor lép életbe a ,pénzfeldobás'.
De annyi a lényeg h kell a Billsnek a W.
steelwolf
Igen logikusan így lenne, de idáig már nem jutott el a dolog kidolgozása 😀
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Billsnek még érdeke a Pats meccs?
KC-t nem tudják beelőzni, Bengalsal max egyenlő, és ha jól tudom akkor jön a pénzfeldobás..
steelwolf
Az a bengals ravensre vonatkozik, egy vereséggel bukjak a második kiemelést
ThySoul
Akkor kicsit félreértettem.
Bills 12-3, Bengals 11-4 állnak. Azt hittem ha 12-4 mind2 akkor lép életbe a ,pénzfeldobás'.
De annyi a lényeg h kell a Billsnek a W.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Gyerekek....ez hitvita már.....

De tegnap láttuk a konszenzus one in a lifetime QB-t a negyedik negyedben a money timeban. Minusz 1 yard. 😀

Én továbbra is leszarom a POt. A mai Browns meccsen jatszunk jol. A tobbi csak bonusz.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Billsnek még érdeke a Pats meccs?
KC-t nem tudják beelőzni, Bengalsal max egyenlő, és ha jól tudom akkor jön a pénzfeldobás..
steelwolf
Az a bengals ravensre vonatkozik, egy vereséggel bukjak a második kiemelést
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Billsnek még érdeke a Pats meccs?
KC-t nem tudják beelőzni, Bengalsal max egyenlő, és ha jól tudom akkor jön a pénzfeldobás..
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amugy BB eseteben meredek hogy a padlot ne tudna hozni.
Nalatok max egy "PO dinasztia" csapat volt eredmenyileg naluk "AFC dontos dinasztia" es utana 7-9, 10-7 es most 8-8. A QB-juk nem top. A padlot siman szallitja.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
És igen, már ez a fórumon is leírtam, hogy:

BigBennek nem szabadott volna hosszabbítást adni, hanem előbb kellett volna rebuildbe kezdeni (ami inkább retool).

Mike Tomlint már kirúgtam volna, de mostanra változott a véleményem: egyrészt pont azért mert bármilyen rossz körülmények ellenére hozza a padlót (aki kb 3-4 HC-ről mondható el és még a nagy BB is szenved vele), másrészt ahogy Pickettet bevezetik a ligába, amit nem hittem volna és amiért megkövetem. Amiben Tomlinnak nagyobb szerepe van, mint Canadának. Szóval inkább új OC-t kérek.
Willie Parker
A padlot adtam eddig is.
Az uj OC szerintem nehez lesz amiert nalunk is. Es pont emiatt rugnam ki JH-t es a csapatepitesi iranyaik miatt. Tomlinnak nem bocsatom meg a 3B idejen elrontott D epiteset ahogy nyerni akart a csapattal, de ezt mar tenyleg hagyom.

emellett termeszetesen vannak elonyei es most pont a padlot kell gyurnotok es ott jo csak mikor megint emelkedik majd az azsio akkor nehezebb lesz kirugni es akkor mar remeljuk nem jon a kovetkezo csufos sorminta a plafonnal.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
Jan
Hogyne vennem figyelembe es pont ezert nem tudott FastW meggyozni alapszakaszbeli statokkal.

Hiaba hozol meg egy padlo peldat, mert az altalunk beszelt tortenetben nem szamit. Es nem azert mert nem teljesitmeny mert az, vagy ne lenne tulteljesites mert az. AmugyTomlin erdeme is , de ez a kultura a csapatepites ( nalunk gyulolom is ) mert nem mely csapattal is lehet egy meccset nem feladva jatszani az ellenfelek a szerencse minden kozbe jatszik.

Ellenben a PO-val
no
Nem teljesen értem a kiemelt részt.

Amúgy az én példám nem a padlóra volt példa, hanem arra, hogy nem 1-1 meccsen (ahol bármi megtörténhet) hanem hosszú távon, egy 14 meccses szériában, mi a plafon egy olyan csapatnak, ahol Rudolph a kezdő QB, és Hodges a backup? A padló nyilván az 1/1, és ha ezzel a két sráccal 3-4 győzelmet hozott volna a csapat, akkor sem lett volna földindulás, nyilván örömünnep sem, de szvsz magyarázható lett volna.

Mi volt a plafon? Kb amit láttunk. Ennél többet adott helyzetben, adott keretből nemigen lehetett kihozni.
Jan
Ez ket dolog a kiemelt resz arrol szol hogy a vasas es a ravens is nem adja fel a szezonokat ha 6 W a max akkor annyi es torekednek a hetre. Ennek tobb oka kozte par peldaval. Nalunk a sok hatsokoros pick allando pick gyujtes, egy mely keretet ad de ertelemszeruen nem a legtehetsegesebb szekciobol. es egyeb dolgok a csapat kulturaja stb, ebbe nem akarok belemenni mert mindig megjelenik valaki hogy ok is nyerni akarnak ( ami igaz is )

A padlo plafon dolgot inkabb atfogalmazom. Egy rossz keretbol ( barmi okbol ) es ezert ettol keveset vart azevi csapatbol mindketto garda tobbet hoz ki altalaban aminek amugy a fenti resz az alapja. Ezt hivom en padlonak ( es nem az azevi csapat padlojarol beszelek) mert a liga akkori eveben valoszinuleg tulteljesit es hiaba Rudi van tobb csapat ahol szar a QB minden evben, sok serult vagy csak egyszeruen felborul mint DW a Houstonnal, vagy iden a broncos es ezer pelda akiket a Maximum Effort es amugy magas padloju csapataink maguk moge utasitanak. Iden a Denver nem ide volt varva es megis. Ezek minden evben igy vannak valamikor velunk is ettol a konkret csapat tud azon belul is tulteljesiteni mint nalatok a Rudis ev.

A plafon viszont amikor a csapat elvarasa nagy mert akkor eppen olyan a keret a tobbiekhez kepest es az elvaras is ehhez merheto. A 3B idejen, a top1 D eseten ezek az elvarasok | ( az alapszakaszban nagyreszt kijon es lehet top1 barmiben, de ott az nem a merce hogy 16 pontot enged vagy 20 amivel 13. lenne a garda hisz az alapszakaszban a sokfele allapotu csapat erre csak megkozelitoleg ad kepet. Nalunk az O-nek iden nehezebb dolga volt mint a D-nek mert meg a gyengebb csapatoknal is inkabb a D a hangsulyos. Ezek szerencse, ahogy iden a Miami ellenfelei mondhatjak hogy a 4 arcuk kozul nem mindegy melyikkel jatszottal ). |

Ezek a csapataitok is besultek az elmult 11 evben, de amikor eppen hasonlo erot kepviseltetek az ellenfellel akkor legyoztetek a KC-t ( talan a Cicakat ideirhatom ) es mindenki mastol kikaptatok, akiket le lehetett es volt olyan is akiket le kellett volna gyozni.

A "rossz csapatbol" altalaban jobbat tudnak kihozni, a "jo csapatbol" meg nem es az erre irt alapszakaszbeli sikereket nem lehet abba beleszamitani hogy tulteljesitett nem lebecsulve az ott elert eredmenyeket csak nem az a dontnoke. Nalam. Es en itt irtam hogy akar a reszegysegeket is nezheti tolem, de ugy hogy a 3B nem tolta le a Jags-et, Pats-et, a TopD Tebow-t.
no
A Tebows Broncostól kikapni nyilván egy fájó emlék, de egyébként ők egy jobb mérlegű csapat voltak, egyáltalán nem rosszabb állománnyal.

2015-ben a Peyton Manninges Denver ellen nem voltunk esélyesek, mert nem volt Killer Bees, ugyanis megsérült Antonio Brown és Bell is, így maradt az egy szem Martavis Bryant és majdnem nyertünk idegenben.

2016 AFC döntő - Brady ellen nem volt soha normális esélyünk, ez tény.

2017 - Jax, ezerszer átbeszéltük, h az O elbaszta: 1 és 4 yardról kellett volna védekezni a labdaekadások után - majd jövünk fel, erre 50 y fumble ret TD. Újra közelítünk eredményben, megint fumble a saját térfélen, huszonvalahány yardot kellett megtenniük. Ott volt olyan periódus, h egyben 16 percet volt fenn a Def.

A Browns ellen megint fumble-lel kezdett a támadósor és első negyedben volt INT is. 0-28 úgy lett, h alig volt nálunk a labda.

Szóval erre írtam, h a támadósorunk sosem volt Super Bowl ready: részben a stáb miatt, részben a kulcssérülések miatt (KillerBees egyszer sem állt össze 2 meccsig), én nem is vártam igazán SB-t, mert nagy hibaszázalékkal dolgoztak és ezt a legjobb védelem sem ellensúlyozza.

Igen, a Def papíron kapott 23 pontot Tebowtól (ami a valóságban 13 volt, ha nincs 2 labdavesztés), 45-t a Jaxtől, amiből 28-ért felelt az O, meg 48-at Brownstól, ahol 4 int (2 saját térfélen, egy a félpályán) és egy ST endzone fumble volt, ami minumum 28, de ink 31 pont volt.

A KC ellen meg nem vagyunk egy súlycsoport, ezt tudtuk is.

Számomra ezek miatt a maximum mindig is egy AFC döntő lehetett volna a Bees alatt, főleg hogy a Pats-et kellett volna megverni a SB-hoz. 2020-ban egy meccsnél több nem volt előttem.
Willie Parker
Igazabol a kiemelt resszel minden egyeb iras nelkul kellene hagynom. Errol beszelgettunk ez az allitasom.

De azert irok mert miert ne
Tomlin es JH soha nem lesznek kepesek mint szakik elorebb vinni a csapatot a csucs kozeleben. A kinevezett edzoik meg szinten hatareset. Kolbi jobban dolgozott mint Tomlin. Ozzie jobban dolgozott mint JH nalunk komoly vita volt ki a fasz ( mindenkinek van vaj a fule mogott ), de Kubiak eldontotte nalam a kerdest.

Termeszetesen sok oka van miert nem jon ossze, de a lenyeges elem hogy ezekbol lehetett/kellett volna nyerni es megsem tudott "tulteljesiteni" vagy egyenlok eseten felul kerekedni. Ide kepzelj egy kidugott nyelvu sarga fejecsket.

Denver-Tebow
Megint jossz az alapszakaszbeli eredmenyevel a broncos-nak, ami ezer korulmeny miatt lehet visszas. A lenyeg amikor Tebow a palyan van es nalatok nem a csereQB akkor az nem lehet a top1D-nek mas mint ordas alul teljesites es a keret lehet de a QB egy fontos elem. 8-8 Denver az alapszakaszban meg minden csak nem felelmetes. Tebow konkretan megduplazta a passzolt yardjainak a szamat az alapszakaszhoz kepest. Ezt a meccset megprobalhatod eladni barmi masnak mint ami nalam es rad hagyom maximum.

Ravens
Egyszeruen ha meg egyenlonek mondom a ketto csapatot akkor is a teljesitmeny megint nincs ott. Egyenlo erok eseten se.

Denver-PM
Az egyszem MB majdnem annyi yardot kapott el mint a denveri csapat osszesen. Viszont nem PM nyert. Nem allitottam itt hogy eselyesek voltatok, hanem egyenlo ero meg igy is hogy kiestek. A majdnem lehet eleg jo. ki nyert nekik? Ugy kell azt.

Elotte legyoztetek ketto ponttal a McCarron vezette Cicakat. Minden mutatoban dominaltatok 15-0 is volt es 16-15 utan 1.5perc hatra es naluk a labda es FUMBLE es nyertek ( leirtam elsore is de kitorolhettem ) Majdnem legyoztek

Miami-majdnem mi jutottunk be es egyikunk sem volt PO csapat.
3B es mindenki popec is, de Moore volt a QB

KC
megint gyengebbek de a nyertetek meg ha alig de ez be volt irva, de azert tulteljesitesnek se gondolok egy ket pontos W-t 3B boszme volt megint.

Pats
Egyszer kaptatok ki ezen ido alatt es egyszer jutottatok be. De a keretetek nem rosszabb legyen egyenlo, az O kb centire ugyanazokat a szamokat hozta es ugyan a D-uk elso lett ( minimalis a kulonbseg ott is a ket csapat kozott ). De egy jo pelda hogy statisztikailag ok lettek az elsok de nem ok voltak a legjobb D, MP nagyon jo munkat vegzett es elmeny volt nezni ahogy elrejtette es varialta a nyomas generalast ( ettol ok jobban hasznaltak ki a sajat O-uket ).
Nektek nem TB12-t kellett elverni hanem a D-uket. Csak erdekes modon a playoffban hirtelen a ketto O kozott a statokban otszorozodott a kulonbseg az alapszakaszhoz kepest. ( Csak erdekessegkeppen BB Bell-t tartotta fenyegetesnek )

Jags
Igen az O alulteljesitett, de fokeppen Tomlin ( leirtam meccs elott mit szabad kerulni, mindbe belelepett )
A lenyeg egy top O egy top D ellen es a D nyert magasan.
Viszont hiaba a labdaszerzesek Bortles a QB es tudnak futni es 42 pont? ( a pocsolyak amibe beleleptetek ). Egy atlagos O egy atlagos D ellen es megint nem lehet nyertesnek titulalni az egyseget hiaba tartottak magukat egy ideig, valami vegig nem ment es a meccs 60 percig tart.

Browns
Fumble kezdes. Nem veletlenul irtam le a Cicaknal ugy ahogy. 15-0-rol felalltak, vezettek es a meccset buktak el egy fumble-el. Azert kezdesnel volt 59perc 40 mp-tek forditani.
A baj a jatekotok egyszeruen korlatos volt es ahogy elotte mar mindenki kihasznalta koztuk ok is es itt a playoffban meg megint. Az elso meccsen meg agyonvertetek oket. 8-10 meccs utan csak lestetek hogy mi van es senki nem ertett az O-hez.

KC
igen itt nem volt a ket csapat pariban nem is szamit.

Van itt a leirasban tulteljesites csak nem toletek jott. 11 ev alatt a minta tul nagy hogy TO-val ( ami mindenhol van ) serulesekkel ( ami mindenhol van )magyarazni lehetne.

Tebow-Flacco-McCarron (Win)-OTI ( SZTK )-s PManning-Moore ( Win )-ASmith ( Win )-TB12-Bortles-BM.

TB12 az egyetlen aki jobb BB-nel a tobbi meg a rosszabb napjan sem. AS aki erdekes lehetne de o meg nem volt elengedve ( az utolso eve alapjan hiba volt talan nem elengedni a kezet ).

Szerkesztette: no
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
És igen, már ez a fórumon is leírtam, hogy:

BigBennek nem szabadott volna hosszabbítást adni, hanem előbb kellett volna rebuildbe kezdeni (ami inkább retool).

Mike Tomlint már kirúgtam volna, de mostanra változott a véleményem: egyrészt pont azért mert bármilyen rossz körülmények ellenére hozza a padlót (aki kb 3-4 HC-ről mondható el és még a nagy BB is szenved vele), másrészt ahogy Pickettet bevezetik a ligába, amit nem hittem volna és amiért megkövetem. Amiben Tomlinnak nagyobb szerepe van, mint Canadának. Szóval inkább új OC-t kérek.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
Jan
Hogyne vennem figyelembe es pont ezert nem tudott FastW meggyozni alapszakaszbeli statokkal.

Hiaba hozol meg egy padlo peldat, mert az altalunk beszelt tortenetben nem szamit. Es nem azert mert nem teljesitmeny mert az, vagy ne lenne tulteljesites mert az. AmugyTomlin erdeme is , de ez a kultura a csapatepites ( nalunk gyulolom is ) mert nem mely csapattal is lehet egy meccset nem feladva jatszani az ellenfelek a szerencse minden kozbe jatszik.

Ellenben a PO-val
no
Nem teljesen értem a kiemelt részt.

Amúgy az én példám nem a padlóra volt példa, hanem arra, hogy nem 1-1 meccsen (ahol bármi megtörténhet) hanem hosszú távon, egy 14 meccses szériában, mi a plafon egy olyan csapatnak, ahol Rudolph a kezdő QB, és Hodges a backup? A padló nyilván az 1/1, és ha ezzel a két sráccal 3-4 győzelmet hozott volna a csapat, akkor sem lett volna földindulás, nyilván örömünnep sem, de szvsz magyarázható lett volna.

Mi volt a plafon? Kb amit láttunk. Ennél többet adott helyzetben, adott keretből nemigen lehetett kihozni.
Jan
Ez ket dolog a kiemelt resz arrol szol hogy a vasas es a ravens is nem adja fel a szezonokat ha 6 W a max akkor annyi es torekednek a hetre. Ennek tobb oka kozte par peldaval. Nalunk a sok hatsokoros pick allando pick gyujtes, egy mely keretet ad de ertelemszeruen nem a legtehetsegesebb szekciobol. es egyeb dolgok a csapat kulturaja stb, ebbe nem akarok belemenni mert mindig megjelenik valaki hogy ok is nyerni akarnak ( ami igaz is )

A padlo plafon dolgot inkabb atfogalmazom. Egy rossz keretbol ( barmi okbol ) es ezert ettol keveset vart azevi csapatbol mindketto garda tobbet hoz ki altalaban aminek amugy a fenti resz az alapja. Ezt hivom en padlonak ( es nem az azevi csapat padlojarol beszelek) mert a liga akkori eveben valoszinuleg tulteljesit es hiaba Rudi van tobb csapat ahol szar a QB minden evben, sok serult vagy csak egyszeruen felborul mint DW a Houstonnal, vagy iden a broncos es ezer pelda akiket a Maximum Effort es amugy magas padloju csapataink maguk moge utasitanak. Iden a Denver nem ide volt varva es megis. Ezek minden evben igy vannak valamikor velunk is ettol a konkret csapat tud azon belul is tulteljesiteni mint nalatok a Rudis ev.

A plafon viszont amikor a csapat elvarasa nagy mert akkor eppen olyan a keret a tobbiekhez kepest es az elvaras is ehhez merheto. A 3B idejen, a top1 D eseten ezek az elvarasok | ( az alapszakaszban nagyreszt kijon es lehet top1 barmiben, de ott az nem a merce hogy 16 pontot enged vagy 20 amivel 13. lenne a garda hisz az alapszakaszban a sokfele allapotu csapat erre csak megkozelitoleg ad kepet. Nalunk az O-nek iden nehezebb dolga volt mint a D-nek mert meg a gyengebb csapatoknal is inkabb a D a hangsulyos. Ezek szerencse, ahogy iden a Miami ellenfelei mondhatjak hogy a 4 arcuk kozul nem mindegy melyikkel jatszottal ). |

Ezek a csapataitok is besultek az elmult 11 evben, de amikor eppen hasonlo erot kepviseltetek az ellenfellel akkor legyoztetek a KC-t ( talan a Cicakat ideirhatom ) es mindenki mastol kikaptatok, akiket le lehetett es volt olyan is akiket le kellett volna gyozni.

A "rossz csapatbol" altalaban jobbat tudnak kihozni, a "jo csapatbol" meg nem es az erre irt alapszakaszbeli sikereket nem lehet abba beleszamitani hogy tulteljesitett nem lebecsulve az ott elert eredmenyeket csak nem az a dontnoke. Nalam. Es en itt irtam hogy akar a reszegysegeket is nezheti tolem, de ugy hogy a 3B nem tolta le a Jags-et, Pats-et, a TopD Tebow-t.
no
A Tebows Broncostól kikapni nyilván egy fájó emlék, de egyébként ők egy jobb mérlegű csapat voltak, egyáltalán nem rosszabb állománnyal.

2015-ben a Peyton Manninges Denver ellen nem voltunk esélyesek, mert nem volt Killer Bees, ugyanis megsérült Antonio Brown és Bell is, így maradt az egy szem Martavis Bryant és majdnem nyertünk idegenben.

2016 AFC döntő - Brady ellen nem volt soha normális esélyünk, ez tény.

2017 - Jax, ezerszer átbeszéltük, h az O elbaszta: 1 és 4 yardról kellett volna védekezni a labdaekadások után - majd jövünk fel, erre 50 y fumble ret TD. Újra közelítünk eredményben, megint fumble a saját térfélen, huszonvalahány yardot kellett megtenniük. Ott volt olyan periódus, h egyben 16 percet volt fenn a Def.

A Browns ellen megint fumble-lel kezdett a támadósor és első negyedben volt INT is. 0-28 úgy lett, h alig volt nálunk a labda.

Szóval erre írtam, h a támadósorunk sosem volt Super Bowl ready: részben a stáb miatt, részben a kulcssérülések miatt (KillerBees egyszer sem állt össze 2 meccsig), én nem is vártam igazán SB-t, mert nagy hibaszázalékkal dolgoztak és ezt a legjobb védelem sem ellensúlyozza.

Igen, a Def papíron kapott 23 pontot Tebowtól (ami a valóságban 13 volt, ha nincs 2 labdavesztés), 45-t a Jaxtől, amiből 28-ért felelt az O, meg 48-at Brownstól, ahol 4 int (2 saját térfélen, egy a félpályán) és egy ST endzone fumble volt, ami minumum 28, de ink 31 pont volt.

A KC ellen meg nem vagyunk egy súlycsoport, ezt tudtuk is.

Számomra ezek miatt a maximum mindig is egy AFC döntő lehetett volna a Bees alatt, főleg hogy a Pats-et kellett volna megverni a SB-hoz. 2020-ban egy meccsnél több nem volt előttem.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
Jan
Hogyne vennem figyelembe es pont ezert nem tudott FastW meggyozni alapszakaszbeli statokkal.

Hiaba hozol meg egy padlo peldat, mert az altalunk beszelt tortenetben nem szamit. Es nem azert mert nem teljesitmeny mert az, vagy ne lenne tulteljesites mert az. AmugyTomlin erdeme is , de ez a kultura a csapatepites ( nalunk gyulolom is ) mert nem mely csapattal is lehet egy meccset nem feladva jatszani az ellenfelek a szerencse minden kozbe jatszik.

Ellenben a PO-val
no
Nem teljesen értem a kiemelt részt.

Amúgy az én példám nem a padlóra volt példa, hanem arra, hogy nem 1-1 meccsen (ahol bármi megtörténhet) hanem hosszú távon, egy 14 meccses szériában, mi a plafon egy olyan csapatnak, ahol Rudolph a kezdő QB, és Hodges a backup? A padló nyilván az 1/1, és ha ezzel a két sráccal 3-4 győzelmet hozott volna a csapat, akkor sem lett volna földindulás, nyilván örömünnep sem, de szvsz magyarázható lett volna.

Mi volt a plafon? Kb amit láttunk. Ennél többet adott helyzetben, adott keretből nemigen lehetett kihozni.
Jan
Ez ket dolog a kiemelt resz arrol szol hogy a vasas es a ravens is nem adja fel a szezonokat ha 6 W a max akkor annyi es torekednek a hetre. Ennek tobb oka kozte par peldaval. Nalunk a sok hatsokoros pick allando pick gyujtes, egy mely keretet ad de ertelemszeruen nem a legtehetsegesebb szekciobol. es egyeb dolgok a csapat kulturaja stb, ebbe nem akarok belemenni mert mindig megjelenik valaki hogy ok is nyerni akarnak ( ami igaz is )

A padlo plafon dolgot inkabb atfogalmazom. Egy rossz keretbol ( barmi okbol ) es ezert ettol keveset vart azevi csapatbol mindketto garda tobbet hoz ki altalaban aminek amugy a fenti resz az alapja. Ezt hivom en padlonak ( es nem az azevi csapat padlojarol beszelek) mert a liga akkori eveben valoszinuleg tulteljesit es hiaba Rudi van tobb csapat ahol szar a QB minden evben, sok serult vagy csak egyszeruen felborul mint DW a Houstonnal, vagy iden a broncos es ezer pelda akiket a Maximum Effort es amugy magas padloju csapataink maguk moge utasitanak. Iden a Denver nem ide volt varva es megis. Ezek minden evben igy vannak valamikor velunk is ettol a konkret csapat tud azon belul is tulteljesiteni mint nalatok a Rudis ev.

A plafon viszont amikor a csapat elvarasa nagy mert akkor eppen olyan a keret a tobbiekhez kepest es az elvaras is ehhez merheto. A 3B idejen, a top1 D eseten ezek az elvarasok | ( az alapszakaszban nagyreszt kijon es lehet top1 barmiben, de ott az nem a merce hogy 16 pontot enged vagy 20 amivel 13. lenne a garda hisz az alapszakaszban a sokfele allapotu csapat erre csak megkozelitoleg ad kepet. Nalunk az O-nek iden nehezebb dolga volt mint a D-nek mert meg a gyengebb csapatoknal is inkabb a D a hangsulyos. Ezek szerencse, ahogy iden a Miami ellenfelei mondhatjak hogy a 4 arcuk kozul nem mindegy melyikkel jatszottal ). |

Ezek a csapataitok is besultek az elmult 11 evben, de amikor eppen hasonlo erot kepviseltetek az ellenfellel akkor legyoztetek a KC-t ( talan a Cicakat ideirhatom ) es mindenki mastol kikaptatok, akiket le lehetett es volt olyan is akiket le kellett volna gyozni.

A "rossz csapatbol" altalaban jobbat tudnak kihozni, a "jo csapatbol" meg nem es az erre irt alapszakaszbeli sikereket nem lehet abba beleszamitani hogy tulteljesitett nem lebecsulve az ott elert eredmenyeket csak nem az a dontnoke. Nalam. Es en itt irtam hogy akar a reszegysegeket is nezheti tolem, de ugy hogy a 3B nem tolta le a Jags-et, Pats-et, a TopD Tebow-t.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
Jan
Hogyne vennem figyelembe es pont ezert nem tudott FastW meggyozni alapszakaszbeli statokkal.

Hiaba hozol meg egy padlo peldat, mert az altalunk beszelt tortenetben nem szamit. Es nem azert mert nem teljesitmeny mert az, vagy ne lenne tulteljesites mert az. AmugyTomlin erdeme is , de ez a kultura a csapatepites ( nalunk gyulolom is ) mert nem mely csapattal is lehet egy meccset nem feladva jatszani az ellenfelek a szerencse minden kozbe jatszik.

Ellenben a PO-val
no
Nem teljesen értem a kiemelt részt.

Amúgy az én példám nem a padlóra volt példa, hanem arra, hogy nem 1-1 meccsen (ahol bármi megtörténhet) hanem hosszú távon, egy 14 meccses szériában, mi a plafon egy olyan csapatnak, ahol Rudolph a kezdő QB, és Hodges a backup? A padló nyilván az 1/1, és ha ezzel a két sráccal 3-4 győzelmet hozott volna a csapat, akkor sem lett volna földindulás, nyilván örömünnep sem, de szvsz magyarázható lett volna.

Mi volt a plafon? Kb amit láttunk. Ennél többet adott helyzetben, adott keretből nemigen lehetett kihozni.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
Jan
Hogyne vennem figyelembe es pont ezert nem tudott FastW meggyozni alapszakaszbeli statokkal.

Hiaba hozol meg egy padlo peldat, mert az altalunk beszelt tortenetben nem szamit. Es nem azert mert nem teljesitmeny mert az, vagy ne lenne tulteljesites mert az. AmugyTomlin erdeme is , de ez a kultura a csapatepites ( nalunk gyulolom is ) mert nem mely csapattal is lehet egy meccset nem feladva jatszani az ellenfelek a szerencse minden kozbe jatszik.

Ellenben a PO-val
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
no
Nem veszed figyelembe azt a tényt, hogy a csapat erőssége folyamatosan változik, szezon közben is. Más a plafon, amikor Lamar a QB-tek, és más amikor Huntley. És ez meccsről meccsre is változhat.

Elmondom neked, hogy az általam látott legnagyobb túlteljesítés az volt, amikor Tomlinék a Rudolph-Hodges QB párossal lehoztak 14 meccset 8-6-ra.
Említésre méltó még: Flaccoval SB-t nyerni.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amikor arrol kell beszelni hogy a szar van elvarva ( ez eleve viszas a vasas es a ravens eseten is ) es azt tulszarnyaljak mint most ti vagy tavaly mi az sokszor elofordul es ennekl tobb oka van. Kozte a ket HC-e is akik miatt indult az egesz.

Amirol en beszelek tulteljesites a plafonnal, az az amikor osszejon egy top 3 O vagy D es azzal mit er el Tomlin. De a rajatszasban ahol teljesiteni kell akar a 25.D se teljesitette tul magat es nem lepett tul az ugyancsak fos Jags O-en ahogy a top3 O sem a szinten top3 D-en. Es a PO-ban ez tortenik ahol a plafont kell dongetni. Az utolso 11 evben egyszer voltatok ti a kis csapat a tobbi esetben ti voltatok a jobbak vagy minimum ugyanolyan erot kepviseltetek es az eredmenyek nem jok. De ez amugy nem a vasasrol mint csapatrol jott fel hanem mint JH-Tomlin es a stabjaik problemai kapcsan.

Alapszakaszbeli "teljesitmenyekkel" nem lehet meggyozni ha rosszul hangzik ha nem amikor a plafon a kerdese a csapatnak.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Joe Flacco vs Teddy Bridgewater/Skylar Thompson epic battle dönthet a sorsunkról.

Az olasz csődör a pokolba küldhet minket v a mennybe juttathat. Wow
Willie Parker
Ha jól tudom Flacco-Thompson csata lesz. Teddy maci ujjja megsérült a múltkor. Erre mondja az angol...wierd...😀
Klemó
esse la vita!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Joe Flacco vs Teddy Bridgewater/Skylar Thompson epic battle dönthet a sorsunkról.

Az olasz csődör a pokolba küldhet minket v a mennybe juttathat. Wow
Willie Parker
Ha jól tudom Flacco-Thompson csata lesz. Teddy maci ujjja megsérült a múltkor. Erre mondja az angol...wierd...😀
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Közben Minkah lett a 2022-es MVP
 www.steelers.com/news/minkah-fitzpatrick-voted-steelers-mvp-2022
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Joe Flacco vs Teddy Bridgewater/Skylar Thompson epic battle dönthet a sorsunkról.

Az olasz csődör a pokolba küldhet minket v a mennybe juttathat. Wow
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
A Ravens topikban kérdezte no, h a Steelers Tomlin alatt mikor teljesített "túl" a plafonon - akármit is jelentsen ez. Aztán legszűkítette arra, h legalább az egyik csapatrész (merthogy a vélelem, h ő egy manager és nincs köze szakmailag egyik oldalhoz sem)

Erre írtam, h a def 10-szer volt top10-ben, csak Belichick tudta ezt hozni (se Ravens, se Frisco, se Broncos, se Hawks, se Saints senki)...

Aztán jött a kitétel, h a teljesítményhez nézzem meg a ráköltött cap-et...hát megtettem.

Ot kijött, hogy 6-szor a relatíve kis ráfordítás ellenére felülteljesített a védelem, egyszer csontra ugyanazt hozta és csak 3x maradt el (egyszer Lebeauval amúgy).

Azt persze én sem vitatom, hogy playoffban nem tudtunk powerhouse-okat túllimitálni, de ez nem csak a védelmen múlt (lásd a Broncos, Jax, Pats vagy a KC elleni rengeteg labdaeladást az O-tól, rövidpályák stb). Meg leírtam azt is, h a legjobbak ellen most sem vagyunk készen, de ez is csapatszinten korrigálandó.

Nem tudom, h mi kell egy védelemtől a túlteljesítéshez, gondolom playoffban kellene ilyen 16 pont környékére limitálni a golyószórókat - na az senkinek nem sikerül mostanság, hanem az off-nak kell lépés tartani.

Azt tudom, h a Steel O erre rájátszásban nem vt képes, ahhoz túl sokat hibáztunk....ezért is repült tbkzött Haley.
Willie Parker
a vedelem manapsag mar eleg ha kozepes, ha a golyoszoro O kepes 30+ pontot felrakni.
szerintem rossz lovon ulunk mar eleg regota. barmennyire is szeretem a D-t.
xtaki
Szerintem nem ülünk rossz lovon, ha megnézed a nagy meccseket (konf.döntő, SB) a közelmúltban jópár példa volt arra, hogy a golyószóró O-t egy jó védelem beleállította a földbe. Mondjuk amikor alapszakaszban bőven 30 pont fölött átlagoló Rams vagy KC megáll 3-9 ponton a SB-ban, az nekem eléggé jelzésértékű.

A saját O-val nekem az a bajom, hogy sokszor nem hatékony. Legutóbb a LVR ellen borultam ki, amikor 11 driveot vezettünk, és lett belőle 13 pont. (a 2 kihagyott FG nyilván nem az O hibája) na ez ami nagyon gyenge. A Panthers ellen 8 drive, 24 pont, az oké, ha ilyesmit tudnánk hozni konzisztensen, az sok mindenre elég lenne, mert a D szerintem alapvetően jó lehet egy PO runhoz, nyilván nem hibátlan, de a jobbak között van.
több mint 1 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Fast Willievel és pár Varnyúval szóba került a szomszéd topicban, hogy mikor teljesített felül a keret Tomlin alatt.

Továbbgondolva a sztorit, idén biztosan. Ahhoz képest:

- hogy 2-6-tal kezdtünk,
- hogy lesajnált rookie irányítónk van, aki ráadásul meccseket hagyott ki,
- hogy bottom five nevek alapján a CB állomány,
- hogy gagyi az O-fal nevek alapján,
- hogy szezon közben elpasszoltuk a WR2-t,
- hogy Watt sérült volt,
- hogy Canada egy barom,

nyertünk 8 meccset, esélyünk van a vége előtt egy fordulóval a pozitív szezonra és a rájátszásra.

Jó szezon volt, steelersös szezon volt, hiányozni fog ez a gárda..
Szokol
Termeszetesen atfordult ertelmetlen statok felhozatalaba. 😊

Erre viszont reagalok, mert ez viszont alapkitetel volt odaat. Mikor teljesitett tul mikor nem a padlorol volt szo, hanem a plafonrol. Ilyen padlos mindketto gardanal tobb van.

A felsoroltak minden csapatnal igazak es pont ezert nem szamitanak a statok igazan vagyis nem igazan mervadoak.

Amugy szerintem a lesajnalt rookie egy Shakespeare dramabol jott, a class elso valasztottja a tietek meg akkor is ha a class-t eppen nem tartottak olyan tehetsegesnek mint az elozot.
no
Ha ez a szezon nem a plafon elérése, átlépése, akkor mi? De most komolyan... Olvasd vissza mit vártak, vártunk szezon elején az O-falról és a CB-sortól! Olvasd vissza, hogy szakértők és szurkolók miket írogattak Picikéről: sokan még a classban sem tartották a legjobbnak ( Malik Willis 😀 😀 és még egy 😀), sok helyen második, harmadik körös rookienak volt titulálva. Nézd vissza a tippeket, mert a többség 4-6 győzelmet várt a csapattól és csontlaza AFC North utolsó helyet, de nem egy top5 draft helyet is láttam nekünk jósolni.

Ez a plafon túllépése volt, ami az edzői stábnak köszönhető elsősorban, még Canada ellenére is!
Szokol
Egy Steelers fan mindig SB győzelmet vár a csapattól. 😊
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
Nyilván ha a varnyak tennének ilyet akkor az plafon hipertérugrás lenne, de nincs ezzel gond 😀 Lesajnált sec=egyik legtöbb szerzett INT , O fal akik mögött a 4-ik hétre már halottnak képzelegtük bármely irányítót és azt vizionáltuk, hogy Ben lesz az 5-ik héten a kezdő. Végső elkeseredésben. Futást blokkol és alig enged nyomást. Bőven ad időt Picketnek. Lehet még csak az első szint plafonja és a negyedik emeleté messze van., de az idei szezonban mindenképp több jött ki a keretből és a stábból, mint ami benne van.
polamalu
Azt értem ha valaki felülteljesíti az elvárásokat.
De ami benne van, attól nem lehet többet kihozni. 😉