Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Pickett az első rookie a liga történetében aki egymás utáni meccsen game winning drive-ot szerez. Kurvára mindegy ott vagyunk-e a PO-ban, mivel várhatóan ott azért ez (még) kevés lesz, de azért azt brutál jó látni, hogy ahogy nő a nyomás úgy élesedik Pickett és az egész csapat is.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Meg kell kövessem Tomlint, ezt azért.nem gondoltam volna (avagy tudtam, de nem sejtettem)
vontod
Én inkább az oline-t követném meg, ez a tegnapi már egészen NFL szintű teljesítmény volt és el kell ismerni, az év második felére, még pontosabban utolsó harmadára nagyon összekattant az egész fal. Nem tudom, ez kinek az érdeme, de a liga egyik legjobb védelme ellen is derekasan állták a sarat és azt gondolom, hogy néhány elem javításával (valszeg első három pickből lesz egy OT és OL is jön FA-n), ez jövőre rendkívül biztató lesz.

Pickett amúgy nekem tegnap tetszett először, amióta itt van nálunk, szinte minden szituációban jól döntött (én a földönmaradást is pozitívumként értékelem, nem kell heroskodva picksixet dobni félig a földön fekve, inkább jöjjön a sack).

Verjük meg a barnákat, (PO-ba hót felesleges bejutni, meg ez a Jets az életben nem veri meg a Miamit, még úgy sem, hogy a Dolphins QB nélkül áll ki) és én totál elégedett leszek a szezonnal. Ez sokkal, de sokkal jobb lett, mint remélni mertem szeptemberben. És a jövővel kapcsolatban is bizakodóbb vagyok.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
4. game winning drive idén Pickettnek. Ezt a rivalryn, fájós bokával, SNF meccsen csinálta egy olyan utolsó play-jel, ami nekem így karrier game. Mellé a 200 yardos futás, Harris, Warren és Muuth és az egész OL elképesztő volt. Ha a RZ-ban nem kezdene el faszkodni Canada , akkor (főleg a második downos futások a "whattafuck" kategória) talán nem kellett volna game winning drive....dehát így volt szép ez. (jé....wheel útvonal...de persze nem úgy, ahogy fel van rajzolva....)

Megint tolt egy balfaszságot a védelem (Heyward) és 7 pont minuszba kerültünk, de most megvolt az erő a visszaúthoz, amihez persze a D is kellett a stoppokkal persze.

Még mindig nem mi vagyunk a PO esélyesei, de no, most már nem legyintenek ránk az biztos. Büszke vagyok a csapatra!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
A matek megy tovább, mert mi is nyertünk. 🙂
8-8! Ki gondolta volna ezt 2-6 után? Pickett ismét gyönyörű GW drive-ot tolt, épp mint egy hete az utolsó 3percben, igazi vezérként.
Nem is a győzelem az örömteli (jó persze dehogynem az is 🙂), hanem ez a tény a jövőre nézve.
Reggio1914
Sikerült megnéznem és tiszta idegben vagyok még percekkel a vége után is 😀
De legalább leírtad amit akartam volna...már csak annyi, hogy MEEEEEEGVAAAAAN B@@@@@@@zmeeeeeg!!! 😀
Hű de kellett ez (független attól, hogy nem tartom PO erősségűnek a csapatot, de ha sikerül a vége és megsegít a Bills/Jets akkor teljesen megérdemeljük)
több mint 1 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Meg kell kövessem Tomlint, ezt azért.nem gondoltam volna (avagy tudtam, de nem sejtettem)

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nekem csak annyi "Football is back" Ezt imádom ezt a klasszik focit. Amikor minden yrdért, minden fél yrdért meg kell dögleni. Ez az igazi foci. A többi csak primadonnáskodás. Végre megint egy igazán jó és izgalmas rangadó volt ez a Varnyak ellen. Egyébként Dobbins a mi kriptonitunk. De szerencsére ma éjjel Harris meg az Övéké volt 😀
polamalu
Azert ez messze van a regitol mi azert doglunk meg mindenhol fel yardertv mert szarok vagyunk. Nektek nem JK a kriptonit hanem egyszeruen ti LJ-t tamadjatok es utitek meg ( altalanossagban irok es Tomlinnak az elso meccsen nem szoltak hogy LJ nem jatszik vagy csak siman akkora fasz ). Ezert a futo kapja az "option"-bol ( persze sokfele jatek de az alapelv ez hogy ne LJ-nel legyen a labda ). JH legalabb akkora fasz es nekem ez nem orom egyik oldalrol sem. A regiekhez kepest a D-ek kiherelt-impotens-fogatlan-talan mar ket hete doglott oroszlan, de az O-k kulonbozo okokbol segit a megitelesukben hisz megis csak csapatsport. Mondjuk izgalmas lehetett es ezert jo, de masert nem tudom elkepzelni hogy jo volt.


Mi raadasul mar a mai ligahoz kepest is puhak lettunk. 😕
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tisztelet a Ravensnek a megemlékezésért.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nekem csak annyi "Football is back" Ezt imádom ezt a klasszik focit. Amikor minden yrdért, minden fél yrdért meg kell dögleni. Ez az igazi foci. A többi csak primadonnáskodás. Végre megint egy igazán jó és izgalmas rangadó volt ez a Varnyak ellen. Egyébként Dobbins a mi kriptonitunk. De szerencsére ma éjjel Harris meg az Övéké volt 😀
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652
En meg forditva. A Vasas nem zuhan ossze. Az hogy ez pozitiv vagy sem az inkabb a korulmenyektol fugg. Viszont a padlo itt is hiaba magas, a plafon kb ugyanott.
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Barmi is lesz az utolso meccseteken azert Tomlin megint megoldotta. 2-6 után biztos voltam egy pocsék Vasas szezonban…

Ehhez képest le a kalappal az edzőtök előtt.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Azért azt jól néz ki, hogy 4 frissen draftolt játékosnak is meghatározó szerepe volt a mai meccsben Pickett, Pickens, Robinson és Warren.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A matek megy tovább, mert mi is nyertünk. 🙂
8-8! Ki gondolta volna ezt 2-6 után? Pickett ismét gyönyörű GW drive-ot tolt, épp mint egy hete az utolsó 3percben, igazi vezérként.
Nem is a győzelem az örömteli (jó persze dehogynem az is 🙂), hanem ez a tény a jövőre nézve.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Futottunk 200yard körül és a végén egy TD Pickett-től. A sok hiba mellett szép volt, megérte fent maradni. Izgalmas lesz a vasárnap 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Jets is kikapott, így a mai meccsnek lesz tétje számunkra.

Go Steelers!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Nem akarom borzolni a kedélyeket, de eddig minden jó úton egy pozitív mérleg és a PO felé
zacknorb
Nyerjünk ma valahogy, Picike legyen jó, aztán majd látjuk.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A Bears újra égett, és mivel a Houston a Coltsszal játszik az utolsó fordulóban és a Bears pedig a Vikingsszel, így még az is előfordulhat, hogy a Claypool pickünkkel a második forduló első pickje lesz a miénk. De nagyjából az már biztosnak látszik, hogy a 33. poziban húzhatunk, ami végülis majdnem mindegy is.

A Miami kikapott a Patstől, így az első feltétel teljesült a PO remény fenntartásához. A Hawks is vezet a Jets ellen....de itt a Dolphins-Jets meccs lesz a leglécesebb, bár Bridgewater is megsérült Tua után...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 856 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem akarom borzolni a kedélyeket, de eddig minden jó úton egy pozitív mérleg és a PO felé
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Eddig jó: még verje meg ma a Seahawks a Jetset, mi a Varnyakat és lehet tovább matekozni.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Minden fórumtársnak, hozzáértő hozzászólóknak, kevésbé hozzáértőknek, viccesen fogalmazóknak, higgadtaknak, forróbb fejűeknek, optimistáknak, pesszimistáknak, Tomlint utálóknak, Tomlint elfogadóknak, lelkeseknek, apátiába zuhantaknak, helyszínen szorítóknak és fotelszurkolóknak, azaz Minden Pittsburgh Steelers szurkolónak kívánok Sikerekben és Egészségben Gazdag Boldog Új esztendőt! 🙂
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ez nagyon nincs így. Ha valaki azt gondolja, hogy az NFL úgy működik, hogy van egy edző, aki csak pozitív szezont akar és.csak miatta mennek ezerrel, annak fogalma sincs arról,.hogy működik ez. Ezek a srácok 17 meccset kapmak évente. Ezért edzik szarrá magukat. A W olyan, mint a manna, az L, pedig olyan, mint a méreg. Ha utóbbiból.sok.van, az szétszed egy csapatot. Tomlin szerintem.leszarja a pozitív szezont,.ugyanakkor a csapaton érződik mindig, hogy nincs elveszett szezon.

Tomlin hibája az,.hogy a kirakóst, az edzőket nem tudja jól összerakni, ahogy a draft és csapatépítésnél is vannak rossz döntések a jók mellett. Azt viszont negatívként béállítani, hogy winning mentality van az öltözőbeny ami egy szar szezont is kimaxol butaság.
Klemó
Mint mindenhol. Viszont az hogy folyamatosan pozitívan (vagy régebben minimum egálban) tartotta a csapatot, az azt mutatja hogy több a jó döntés mint a rossz.
Én szeretném ha maradna a sorozata. Azt hogy Tomlinért kell nyerni az csak az én óhajom, nekik elég ha csak magukért nyernek 😊
Amúgy Tomliné a leghosszabb sorozat ebben a tekintetben?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Szerintem meg van nálunk egy már kialakult, jól működő rendszer ami azt eredményezi, hogy egy bizonyos szint alá nem tud lezülleni a csapat, akármilyen nehézségek kerülnek elő. Tomlin is része ennek a rendszernek, ezért nem kizárólag az ő érdeme, hogy nem volt negatív szezon, mint ahogy ha lesz negatív szezon, az sem csak az ő sara lesz.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyilván sosem baj ha van rájátszás, de idén nem érzem a hiányát. Pickett első évében jó és ez a lényeg. És nem azért jó, mert jó a rendszer, meg nem azért jó, mert jó a támadófal vagy a skill személyzet.
Vannak lehetőségek, erősíteni kell a falat, mélyíteni kell a WR posztot és főképp kell egy NFL tapasztalattal rendelkező és akkor jó lesz ez jövőre.
Klaci79
Egyszerűen Tomlin miatt meg kell nyerni az utolsó két meccset, a többit meglátjuk...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ez nagyon nincs így. Ha valaki azt gondolja, hogy az NFL úgy működik, hogy van egy edző, aki csak pozitív szezont akar és.csak miatta mennek ezerrel, annak fogalma sincs arról,.hogy működik ez. Ezek a srácok 17 meccset kapmak évente. Ezért edzik szarrá magukat. A W olyan, mint a manna, az L, pedig olyan, mint a méreg. Ha utóbbiból.sok.van, az szétszed egy csapatot. Tomlin szerintem.leszarja a pozitív szezont,.ugyanakkor a csapaton érződik mindig, hogy nincs elveszett szezon.

Tomlin hibája az,.hogy a kirakóst, az edzőket nem tudja jól összerakni, ahogy a draft és csapatépítésnél is vannak rossz döntések a jók mellett. Azt viszont negatívként béállítani, hogy winning mentality van az öltözőbeny ami egy szar szezont is kimaxol butaság.
Klemó
Mint mindenhol. Viszont az hogy folyamatosan pozitívan (vagy régebben minimum egálban) tartotta a csapatot, az azt mutatja hogy több a jó döntés mint a rossz.
Én szeretném ha maradna a sorozata. Azt hogy Tomlinért kell nyerni az csak az én óhajom, nekik elég ha csak magukért nyernek 😊
Amúgy Tomliné a leghosszabb sorozat ebben a tekintetben?

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nyilván sosem baj ha van rájátszás, de idén nem érzem a hiányát. Pickett első évében jó és ez a lényeg. És nem azért jó, mert jó a rendszer, meg nem azért jó, mert jó a támadófal vagy a skill személyzet.
Vannak lehetőségek, erősíteni kell a falat, mélyíteni kell a WR posztot és főképp kell egy NFL tapasztalattal rendelkező és akkor jó lesz ez jövőre.
Klaci79
Egyszerűen Tomlin miatt meg kell nyerni az utolsó két meccset, a többit meglátjuk...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ez nagyon nincs így. Ha valaki azt gondolja, hogy az NFL úgy működik, hogy van egy edző, aki csak pozitív szezont akar és.csak miatta mennek ezerrel, annak fogalma sincs arról,.hogy működik ez. Ezek a srácok 17 meccset kapmak évente. Ezért edzik szarrá magukat. A W olyan, mint a manna, az L, pedig olyan, mint a méreg. Ha utóbbiból.sok.van, az szétszed egy csapatot. Tomlin szerintem.leszarja a pozitív szezont,.ugyanakkor a csapaton érződik mindig, hogy nincs elveszett szezon.

Tomlin hibája az,.hogy a kirakóst, az edzőket nem tudja jól összerakni, ahogy a draft és csapatépítésnél is vannak rossz döntések a jók mellett. Azt viszont negatívként béállítani, hogy winning mentality van az öltözőbeny ami egy szar szezont is kimaxol butaság.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nyilván sosem baj ha van rájátszás, de idén nem érzem a hiányát. Pickett első évében jó és ez a lényeg. És nem azért jó, mert jó a rendszer, meg nem azért jó, mert jó a támadófal vagy a skill személyzet.
Vannak lehetőségek, erősíteni kell a falat, mélyíteni kell a WR posztot és főképp kell egy NFL tapasztalattal rendelkező és akkor jó lesz ez jövőre.
Klaci79
Mivel ez legrosszabb esetben is egy 7-10-es szezon lesz, így szerintem Canada Dry-t nem fogják pattintani... De ne legyen igazam.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyilván sosem baj ha van rájátszás, de idén nem érzem a hiányát. Pickett első évében jó és ez a lényeg. És nem azért jó, mert jó a rendszer, meg nem azért jó, mert jó a támadófal vagy a skill személyzet.
Vannak lehetőségek, erősíteni kell a falat, mélyíteni kell a WR posztot és főképp kell egy NFL tapasztalattal rendelkező és akkor jó lesz ez jövőre.
Klaci79
Egyszerűen Tomlin miatt meg kell nyerni az utolsó két meccset, a többit meglátjuk...