Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
A Ravens topikban kérdezte no, h a Steelers Tomlin alatt mikor teljesített "túl" a plafonon - akármit is jelentsen ez. Aztán legszűkítette arra, h legalább az egyik csapatrész (merthogy a vélelem, h ő egy manager és nincs köze szakmailag egyik oldalhoz sem)

Erre írtam, h a def 10-szer volt top10-ben, csak Belichick tudta ezt hozni (se Ravens, se Frisco, se Broncos, se Hawks, se Saints senki)...

Aztán jött a kitétel, h a teljesítményhez nézzem meg a ráköltött cap-et...hát megtettem.

Ot kijött, hogy 6-szor a relatíve kis ráfordítás ellenére felülteljesített a védelem, egyszer csontra ugyanazt hozta és csak 3x maradt el (egyszer Lebeauval amúgy).

Azt persze én sem vitatom, hogy playoffban nem tudtunk powerhouse-okat túllimitálni, de ez nem csak a védelmen múlt (lásd a Broncos, Jax, Pats vagy a KC elleni rengeteg labdaeladást az O-tól, rövidpályák stb). Meg leírtam azt is, h a legjobbak ellen most sem vagyunk készen, de ez is csapatszinten korrigálandó.

Nem tudom, h mi kell egy védelemtől a túlteljesítéshez, gondolom playoffban kellene ilyen 16 pont környékére limitálni a golyószórókat - na az senkinek nem sikerül mostanság, hanem az off-nak kell lépés tartani.

Azt tudom, h a Steel O erre rájátszásban nem vt képes, ahhoz túl sokat hibáztunk....ezért is repült tbkzött Haley.
Willie Parker
a vedelem manapsag mar eleg ha kozepes, ha a golyoszoro O kepes 30+ pontot felrakni.
szerintem rossz lovon ulunk mar eleg regota. barmennyire is szeretem a D-t.
xtaki
Pont ez az év mutatja, hogy a felmagasztalt szuper QB-k mennyire szenvednek, és a támadósorok mennyire megakadnak.

Szerintem kell az erős védelem (nem top1-2, de top10), de az offnak is top6-12 között kell lennie a fontos mutatókban, h eséllyel indulj.

A mi támadósorunk most alakul: ha Pickett és az OL felfelé ível, akkor van reményünk.
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
A Ravens topikban kérdezte no, h a Steelers Tomlin alatt mikor teljesített "túl" a plafonon - akármit is jelentsen ez. Aztán legszűkítette arra, h legalább az egyik csapatrész (merthogy a vélelem, h ő egy manager és nincs köze szakmailag egyik oldalhoz sem)

Erre írtam, h a def 10-szer volt top10-ben, csak Belichick tudta ezt hozni (se Ravens, se Frisco, se Broncos, se Hawks, se Saints senki)...

Aztán jött a kitétel, h a teljesítményhez nézzem meg a ráköltött cap-et...hát megtettem.

Ot kijött, hogy 6-szor a relatíve kis ráfordítás ellenére felülteljesített a védelem, egyszer csontra ugyanazt hozta és csak 3x maradt el (egyszer Lebeauval amúgy).

Azt persze én sem vitatom, hogy playoffban nem tudtunk powerhouse-okat túllimitálni, de ez nem csak a védelmen múlt (lásd a Broncos, Jax, Pats vagy a KC elleni rengeteg labdaeladást az O-tól, rövidpályák stb). Meg leírtam azt is, h a legjobbak ellen most sem vagyunk készen, de ez is csapatszinten korrigálandó.

Nem tudom, h mi kell egy védelemtől a túlteljesítéshez, gondolom playoffban kellene ilyen 16 pont környékére limitálni a golyószórókat - na az senkinek nem sikerül mostanság, hanem az off-nak kell lépés tartani.

Azt tudom, h a Steel O erre rájátszásban nem vt képes, ahhoz túl sokat hibáztunk....ezért is repült tbkzött Haley.
Willie Parker
a vedelem manapsag mar eleg ha kozepes, ha a golyoszoro O kepes 30+ pontot felrakni.
szerintem rossz lovon ulunk mar eleg regota. barmennyire is szeretem a D-t.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
A Ravens topikban kérdezte no, h a Steelers Tomlin alatt mikor teljesített "túl" a plafonon - akármit is jelentsen ez. Aztán legszűkítette arra, h legalább az egyik csapatrész (merthogy a vélelem, h ő egy manager és nincs köze szakmailag egyik oldalhoz sem)

Erre írtam, h a def 10-szer volt top10-ben, csak Belichick tudta ezt hozni (se Ravens, se Frisco, se Broncos, se Hawks, se Saints senki)...

Aztán jött a kitétel, h a teljesítményhez nézzem meg a ráköltött cap-et...hát megtettem.

Ot kijött, hogy 6-szor a relatíve kis ráfordítás ellenére felülteljesített a védelem, egyszer csontra ugyanazt hozta és csak 3x maradt el (egyszer Lebeauval amúgy).

Azt persze én sem vitatom, hogy playoffban nem tudtunk powerhouse-okat túllimitálni, de ez nem csak a védelmen múlt (lásd a Broncos, Jax, Pats vagy a KC elleni rengeteg labdaeladást az O-tól, rövidpályák stb). Meg leírtam azt is, h a legjobbak ellen most sem vagyunk készen, de ez is csapatszinten korrigálandó.

Nem tudom, h mi kell egy védelemtől a túlteljesítéshez, gondolom playoffban kellene ilyen 16 pont környékére limitálni a golyószórókat - na az senkinek nem sikerül mostanság, hanem az off-nak kell lépés tartani.

Azt tudom, h a Steel O erre rájátszásban nem vt képes, ahhoz túl sokat hibáztunk....ezért is repült tbkzött Haley.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
A PO egyébként egyértelműen a Miami-Jets meccsen mehet el. Utóbbiak kiestek már és kétesélyes minimum hogyan reagálnak erre. Negatív szériában vannak és nem látom jönni az óriás feltámadást. Ha már edző.....
Klemó
Tua nélkül a Jets erősebb. Én sokkal jobban tartok attól, hogy a másik két meccs számunkra jól alakul, mi meg megégünk a Barnák ellen. A futás elleni védekezés azért továbbra sem az erősségünk...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
Nyilván ha a varnyak tennének ilyet akkor az plafon hipertérugrás lenne, de nincs ezzel gond 😀 Lesajnált sec=egyik legtöbb szerzett INT , O fal akik mögött a 4-ik hétre már halottnak képzelegtük bármely irányítót és azt vizionáltuk, hogy Ben lesz az 5-ik héten a kezdő. Végső elkeseredésben. Futást blokkol és alig enged nyomást. Bőven ad időt Picketnek. Lehet még csak az első szint plafonja és a negyedik emeleté messze van., de az idei szezonban mindenképp több jött ki a keretből és a stábból, mint ami benne van.
polamalu
A legdrágább D plafonja remélem nem ez, hanem jóval feljebb.
Az O nyilvan felülteljesített a fal és az irányítógondok miatt, de skillpozikon elvileg jól el vagyunk látva. Habár sem juju sem claypool nem teljesitett felul az uj csapatban.
xtaki
Igazán itt is az edzői gárda dicsérhető. A Ravens ellen hoztunk egy 4-4 felállást és nagyon működött. Persze ez egy Bills, Bengals, Chiefs ellen esélytelen, de pont ezért kell egy mozgékony, coverageban is jó LB majd, hogy a 4es frontot be tudjuk vállalni kreatívabb csapat ellen is.

A PO egyébként egyértelműen a Miami-Jets meccsen mehet el. Utóbbiak kiestek már és kétesélyes minimum hogyan reagálnak erre. Negatív szériában vannak és nem látom jönni az óriás feltámadást. Ha már edző.....
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
Nyilván ha a varnyak tennének ilyet akkor az plafon hipertérugrás lenne, de nincs ezzel gond 😀 Lesajnált sec=egyik legtöbb szerzett INT , O fal akik mögött a 4-ik hétre már halottnak képzelegtük bármely irányítót és azt vizionáltuk, hogy Ben lesz az 5-ik héten a kezdő. Végső elkeseredésben. Futást blokkol és alig enged nyomást. Bőven ad időt Picketnek. Lehet még csak az első szint plafonja és a negyedik emeleté messze van., de az idei szezonban mindenképp több jött ki a keretből és a stábból, mint ami benne van.
polamalu
A legdrágább D plafonja remélem nem ez, hanem jóval feljebb.
Az O nyilvan felülteljesített a fal és az irányítógondok miatt, de skillpozikon elvileg jól el vagyunk látva. Habár sem juju sem claypool nem teljesitett felul az uj csapatban.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
Razi
Nyilván ha a varnyak tennének ilyet akkor az plafon hipertérugrás lenne, de nincs ezzel gond 😀 Lesajnált sec=egyik legtöbb szerzett INT , O fal akik mögött a 4-ik hétre már halottnak képzelegtük bármely irányítót és azt vizionáltuk, hogy Ben lesz az 5-ik héten a kezdő. Végső elkeseredésben. Futást blokkol és alig enged nyomást. Bőven ad időt Picketnek. Lehet még csak az első szint plafonja és a negyedik emeleté messze van., de az idei szezonban mindenképp több jött ki a keretből és a stábból, mint ami benne van.
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Ravens fan kolléga tisztánlátását tényekkel nem lehet megzavarni mert Ő nem úgy érzi és kész na! Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Teljesen mindegy mennyi számszerű adattal cáfolod az állítását ha Ő nem úgy érzi akkor az nem úgy van. Ez egészből ilyen templomi hitvitát próbál csinálni kitudja miért😊
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Fast Willievel és pár Varnyúval szóba került a szomszéd topicban, hogy mikor teljesített felül a keret Tomlin alatt.

Továbbgondolva a sztorit, idén biztosan. Ahhoz képest:

- hogy 2-6-tal kezdtünk,
- hogy lesajnált rookie irányítónk van, aki ráadásul meccseket hagyott ki,
- hogy bottom five nevek alapján a CB állomány,
- hogy gagyi az O-fal nevek alapján,
- hogy szezon közben elpasszoltuk a WR2-t,
- hogy Watt sérült volt,
- hogy Canada egy barom,

nyertünk 8 meccset, esélyünk van a vége előtt egy fordulóval a pozitív szezonra és a rájátszásra.

Jó szezon volt, steelersös szezon volt, hiányozni fog ez a gárda..
Szokol
Termeszetesen atfordult ertelmetlen statok felhozatalaba. 😊

Erre viszont reagalok, mert ez viszont alapkitetel volt odaat. Mikor teljesitett tul mikor nem a padlorol volt szo, hanem a plafonrol. Ilyen padlos mindketto gardanal tobb van.

A felsoroltak minden csapatnal igazak es pont ezert nem szamitanak a statok igazan vagyis nem igazan mervadoak.

Amugy szerintem a lesajnalt rookie egy Shakespeare dramabol jott, a class elso valasztottja a tietek meg akkor is ha a class-t eppen nem tartottak olyan tehetsegesnek mint az elozot.
no
Ha ez a szezon nem a plafon elérése, átlépése, akkor mi? De most komolyan... Olvasd vissza mit vártak, vártunk szezon elején az O-falról és a CB-sortól! Olvasd vissza, hogy szakértők és szurkolók miket írogattak Picikéről: sokan még a classban sem tartották a legjobbnak ( Malik Willis 😀 😀 és még egy 😀), sok helyen második, harmadik körös rookienak volt titulálva. Nézd vissza a tippeket, mert a többség 4-6 győzelmet várt a csapattól és csontlaza AFC North utolsó helyet, de nem egy top5 draft helyet is láttam nekünk jósolni.

Ez a plafon túllépése volt, ami az edzői stábnak köszönhető elsősorban, még Canada ellenére is!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Csak verjük meg a kutyusokat a többit meg majd meglátjuk.
astroid
Ez a kulcs. Egy pozitív szezon, a szezon előtt halálcsoportnak titulált Northban 3-3 eredmény bravúros teljesítmény lenne és pozitív indítás a következő szezonra.

Nyilván én is nézni fogom a másik két meccs eredményét, de a rájátszáson kívül is van miért küzdenünk. A PO csak a hab a tortán.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Megszivtuk a meccstorlessel?
xtaki
Nem, a billsnek mindenképp nyernie kell mert a második (vagy az első ha a raiders csodát tesz) múlik rajta
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Megszivtuk a meccstorlessel?
xtaki
Ha a raiders megveri a KC-t akkor a Bills biztos nyerni akar az első kiemelés miatt, szerintem ettől függetlenül nem feltarott kézzel mennek ki a pats elllen, alakuljon bárhogyan is. Csak verjük meg a kutyusokat a többit meg majd meglátjuk.
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Megszivtuk a meccstorlessel?

Szerkesztette: xtaki
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Fast Willievel és pár Varnyúval szóba került a szomszéd topicban, hogy mikor teljesített felül a keret Tomlin alatt.

Továbbgondolva a sztorit, idén biztosan. Ahhoz képest:

- hogy 2-6-tal kezdtünk,
- hogy lesajnált rookie irányítónk van, aki ráadásul meccseket hagyott ki,
- hogy bottom five nevek alapján a CB állomány,
- hogy gagyi az O-fal nevek alapján,
- hogy szezon közben elpasszoltuk a WR2-t,
- hogy Watt sérült volt,
- hogy Canada egy barom,

nyertünk 8 meccset, esélyünk van a vége előtt egy fordulóval a pozitív szezonra és a rájátszásra.

Jó szezon volt, steelersös szezon volt, hiányozni fog ez a gárda..
Szokol
Termeszetesen atfordult ertelmetlen statok felhozatalaba. 😊

Erre viszont reagalok, mert ez viszont alapkitetel volt odaat. Mikor teljesitett tul mikor nem a padlorol volt szo, hanem a plafonrol. Ilyen padlos mindketto gardanal tobb van.

A felsoroltak minden csapatnal igazak es pont ezert nem szamitanak a statok igazan vagyis nem igazan mervadoak.

Amugy szerintem a lesajnalt rookie egy Shakespeare dramabol jott, a class elso valasztottja a tietek meg akkor is ha a class-t eppen nem tartottak olyan tehetsegesnek mint az elozot.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Fast Willievel és pár Varnyúval szóba került a szomszéd topicban, hogy mikor teljesített felül a keret Tomlin alatt.

Továbbgondolva a sztorit, idén biztosan. Ahhoz képest:

- hogy 2-6-tal kezdtünk,
- hogy lesajnált rookie irányítónk van, aki ráadásul meccseket hagyott ki,
- hogy bottom five nevek alapján a CB állomány,
- hogy gagyi az O-fal nevek alapján,
- hogy szezon közben elpasszoltuk a WR2-t,
- hogy Watt sérült volt,
- hogy Canada egy barom,

nyertünk 8 meccset, esélyünk van a vége előtt egy fordulóval a pozitív szezonra és a rájátszásra.

Jó szezon volt, steelersös szezon volt, hiányozni fog ez a gárda..
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Augusztusban eltőrte a lábát, a Hálaadás után aktiválták és decemberben tudott játszani. Akkor Hilton meg már hasított bőven...
polamalu
?????? Ha az edzettsègben való előrehaladásra gondolsz, akkor talán èrtem, de egyèbkènt december 12-èn!!! igazolta le Hiltont a Boys ès ellenünk játszott először....(nem bántam volna ha nem èreztem, hogy baj lehet belőle 😏)
dande2
Szokolra reagalt O szerintem es Hilton kapcsan egyet mondtok. Peche volt a serulesevel es pont amimor visszajott volna kiszoritottak. Mivel 5. Eves igy PSbe se tud menni, igy kidobtak.

Slot poziban kiprobalnam valoban vetminert. Szegeny ember JUJU-ja.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Augusztusban eltőrte a lábát, a Hálaadás után aktiválták és decemberben tudott játszani. Akkor Hilton meg már hasított bőven...
polamalu
?????? Ha az edzettsègben való előrehaladásra gondolsz, akkor talán èrtem, de egyèbkènt december 12-èn!!! igazolta le Hiltont a Boys ès ellenünk játszott először....(nem bántam volna ha nem èreztem, hogy baj lehet belőle 😏)
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Augusztusban eltőrte a lábát, a Hálaadás után aktiválták és decemberben tudott játszani. Akkor Hilton meg már hasított bőven...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben ez a próbálkozás nem jött be. Én minimálbért tuti visszahoznám:
Cowboys are releasing WR James Washington.
Klaci79
Én nagyon csípem a mentalitását, de ha abba a nulla Cowboys elkapósorba nem fért be, akkor ott gond van.
Szokol
Jó hát pl egy bizonyos TY Hilton kèt kulcs elkapással ellenünk játszotta ki, ő azèrt tán nem olyan gyenge 😏
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Közben ez a próbálkozás nem jött be. Én minimálbért tuti visszahoznám:
Cowboys are releasing WR James Washington.
Klaci79
Én nagyon csípem a mentalitását, de ha abba a nulla Cowboys elkapósorba nem fért be, akkor ott gond van.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Közben ez a próbálkozás nem jött be. Én minimálbért tuti visszahoznám:
Cowboys are releasing WR James Washington.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Kenny lett az év újonca a Steelers-nél....bár nem nagy meglepetés, de örülök, mert jó kis verseny volt idén végre és ennek évek múlva komoly látszata lehet.
Amúgy mindenre van jó kis statisztika:
Kenny Pickett is the first rookie quarterback since the 1970 AFL-NFL merger to win four plus games and throw fewer than two interceptions over the course of November and December.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az megvan, ha Minkah szerez az utolsó meccsen még egy INT-et és CJ Gardner Jonhson, Justin Simmons, illetve Tariq Worren nem akkor olyat valósít meg amit 1975 óta egyetlen Steelers védő sem. Vezeti a ligát INT-ek tekintetében. Akármilyen hihetetlen, még Polának sem sikerült , mert Ed Reed azokban az években 1-el mindig megelőzte 😀 Mel Blount után lehetne a következő!!!
 steelersdepot.com/2023/01/minkah-fitzpatrick-can-finish-2022-season-doing-something-no-steeler-has-done-since-1975/?fbclid=IwAR1pDc00QpkT7V2oEb34BKMd_hgDGLDxJw1dW0Cc12QaaYFTTfyPWgTWMaU
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Franco Harris "A Football life" videó!

Stiller Fight Song (70's version)

Da-Da-Da-Da-Ta-Da - Charge!

We're from the town with that great football team,
We cheer the Pittsburgh Steelers.
Chuck Noll and all his friends are all on the field.
Go out and get them Steelers.
Bradshaw, and Rocky, and Franco and Lynn,
We love you Pittsburgh Steelers.
It's been many years in coming,
just keep that Steelers machinery humming
Defense, Defense, make them scramble, intercept that ball.
Defense, Defense, keeps the Steelers always best of all!
Mean Joe, Mean Joe, do your thing against the other team,
You start from year to year, we're so glad you play here,
Now join with me, and sing the Steelers cheer-er-ER!
We're from the town with that great football team,
We cheer the Pittsburgh Steelers.
Winning's a habit, not only a dream,
Go out and get them Steelers!
Gerela's Gorrilas are here for the show,
and so is Franco's Army,
It's been many years in coming,
just keep that Steelers machinery humming.

Offense, Offense, take that football whole way up the field!
Offense, Offense, let's score and score and never ever yield!
Franco, Franco, can you believe we have a running game?

The Steelers are so great, and so hard to overrate,
Good things, will come, to those who work and wait.

Charge!

Szerkesztette: polamalu
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
ööööö
a Kanada témához
 twitter.com/austingayle_/status/1610401605488381953?t=HQTe6dqZO96obA0z1SoayQ&s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak