Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 910 — Steelers fan
Na végre véget ért ez a bohóc rájátszás, így jöhet a szezon legjobb szakasza, amikor van vagy 20 SB-esélyes csapat! 😀

Kik lesznek FA-k nálunk?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Pontosan tudtuk, hogy Flores DC, vagy HC lesz 2023-ban, miután a Miami ügy elcsendesül. Alacsony függő gyümi volt, hogy a Miami kaland után 1 évig inspirálja az LB teamet. Annak esélye, hogy nálunk lépjen feljebb csak akkor lehetett volna esélye, ha a D katasztrófálisan teljesít, miközben az LB team felül. Ha meg HC lett volna valahol, akkor comp pick is járt volna, de ez így is win-win volt.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
Flores elment DCnek a Vikingsba.
tenorx
Valahol ez várható volt, hogy ha nálunk nem lesz DC, akkor megy tova, jó edző. Jól jártak a lilák.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Flores elment DCnek a Vikingsba.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers fans want me to come to Pittsburgh but @_TJWatt just denied coming on our podcast for the 3rd time.

I know we’ve a couple negative encounters TJ, but let’s turn the page brother. This is bigger than the both of us.
Téjlorr LöVannnnnn 😎
Gróf de sutianap
nem nagyon vágom mi van kettejük között de lewan tipikusan az a nagypofájú bully aki csodálkozik, ha valakinek ez nem tetszik, és ilyenkor hivatkozik arra hogy fairplay meg gameisbigger.
ui. nem kellett volna patkány módon viselkedni amikor volt 2 próbólszízönöd és most elmennének az emberek veled beszélgetni.
Fontos_Vidra
A sztori, hogy Leglue nevű steeler rostertölteléket le future contractozta a Titans, azt beraktak egy fotosoppot kékesített mezben, azt épp Lewan 77ese - erre rábaszták, hogy akkor szabad a 77 pittburghben. Jön Lewan!, s mivel van egy komplet stábja, buzzinvitdaboys, ki akarták poénkodni magukat, lehetőleg valami facetoface kaliberrel, OT/OLB, így Wattot hívták többször, de nemáll kötélnek

Lewan suttyó geci, ha kérhetem a patkányozást tartogassuk a Rodzserszes témákra... köszi

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 348
Steelers fans want me to come to Pittsburgh but @_TJWatt just denied coming on our podcast for the 3rd time.

I know we’ve a couple negative encounters TJ, but let’s turn the page brother. This is bigger than the both of us.
Téjlorr LöVannnnnn 😎
Gróf de sutianap
nem nagyon vágom mi van kettejük között de lewan tipikusan az a nagypofájú bully aki csodálkozik, ha valakinek ez nem tetszik, és ilyenkor hivatkozik arra hogy fairplay meg gameisbigger.
ui. nem kellett volna patkány módon viselkedni amikor volt 2 próbólszízönöd és most elmennének az emberek veled beszélgetni.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers fans want me to come to Pittsburgh but @_TJWatt just denied coming on our podcast for the 3rd time.

I know we’ve a couple negative encounters TJ, but let’s turn the page brother. This is bigger than the both of us.
Téjlorr LöVannnnnn 😎


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 997 — Steelers fan


empty taxi
Tehát nem előre kijelölt hot route volt - ezt a RB/TE checkdown egyébként simán kiváltotta- hanem védelmi felállásra adott counter punch-okat tolunk. Ez veszélyes!!!444
Willie Parker
Értem hogy mi ez, de mi az értelme egy újonc iranyitóval ezt játszatni?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 569


empty taxi
Tehát nem előre kijelölt hot route volt - ezt a RB/TE checkdown egyébként simán kiváltotta- hanem védelmi felállásra adott counter punch-okat tolunk. Ez veszélyes!!!444
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 569
Egyébként nekem is az ugrott be, hogy ezt a tegnapi meccset már láttam valahol. A koreográfiája hasonlított. Annyiban azért más volt, hogy a Bengals egyszer nem tudta igazán a kezdeményezést átvenni és bár ők is támadhattak a győzelemért, de nem tudták az akaratukat a KC-re erőltetni. Ez ugyanúgy a KC dícsérete, ahogy a Bengals kritikája. Ha ezt a meccset 10x lejátszák minden bizonnyal 7-8 alkalommal a Bengals nyert volna, de ezért (is) szép a foci.

Az viszont számomra óriási "whattafuck", hogy Mahomest, aki láthatóan teljesen sánta volt hogyan nem sikerült jobban nyomás alá helyezni, mikor JuJu már az elején, majd Toney a közepétől nem állt már rendelkezésre a WR szettből. Mindezek közül pont az előbbi az, aki pont ebben kritikus pont lehetett volna és szinte biztos voltam benne, hogy pont ezért a KC-t előbb utóbb bedarálja a Bengals D.

Nem beszélve arról, hogy itt lehetett volna a lehetőség Burrownak bizonyítania, hogy ő (is) király. No és bár Collins nagyon hiányzot a falból, érződött, hogy erre a nyomásra sem ő, sem az edzői kara nincs felkészítve, függetlenül attól, hogy a végén már lábbal is szépen dolgozott.
Klemó
A KC védelme a frontline-ban úgynevezett 2 mug-ot játszott, amikor a LB-ek felálltak a 0-2 gap között blitzet mutatva, aztán vagy mentek vagy visszadroppoltak coverbe. Spagnuolo ezt fűszerezte azzal, h küldött hozzá egy nickel creepert, aki meg szimulálta a nyomást, de vmikor meg rákettőzött Chase-re.

Ez egy óramű volt.

Ja a KC: ott a seam és dig routok elvették a Cincy nyomás élét, nagyon széthúzták a scrimmiget, így Kelce nagy teret kapott. Pacheco jól kap el, ez most derült ki, eddig alig kapott targetet.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Jön a draft szezon, természetesen az egyik legfontosabb paraméter a játékos neve, néhány jól hangzó sportoló a bigbordról a teljesség igénye nélkül:
Jaxon Smith-Njigba
Siaki Ika ( akár reális célpont lehet, szívesen látnám látnám)
Felix Anudike-Uzomah
Henry To'oTo'o (ő is jöhet 😀
Tuli Tuipulotu
Kyu Blu Kelly
Adetomiwa Adebawore (ezt jó lesz felolvasni a drafton 😀
Habakkuk Baldonado (Pitt-ből őt nézegettük)
Malaesala Aumavae-Laulu ( a végén jöhetne)
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 910 — Steelers fan
A tegnapi meccsel kapcsolatban az ugrott be, hogy az egyik edzőm mindig azt mondogatta, hogy a vereséget becsülettel, a győzelmet szerénységgel kell elfogadni.

Látva a Giants, majd a 49ers elleni meccset, remélem Sirianit és brigádját csúnyán faszra húzza Mahomes.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Egy ilyen darftot kérnék
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Egyébként nekem is az ugrott be, hogy ezt a tegnapi meccset már láttam valahol. A koreográfiája hasonlított. Annyiban azért más volt, hogy a Bengals egyszer nem tudta igazán a kezdeményezést átvenni és bár ők is támadhattak a győzelemért, de nem tudták az akaratukat a KC-re erőltetni. Ez ugyanúgy a KC dícsérete, ahogy a Bengals kritikája. Ha ezt a meccset 10x lejátszák minden bizonnyal 7-8 alkalommal a Bengals nyert volna, de ezért (is) szép a foci.

Az viszont számomra óriási "whattafuck", hogy Mahomest, aki láthatóan teljesen sánta volt hogyan nem sikerült jobban nyomás alá helyezni, mikor JuJu már az elején, majd Toney a közepétől nem állt már rendelkezésre a WR szettből. Mindezek közül pont az előbbi az, aki pont ebben kritikus pont lehetett volna és szinte biztos voltam benne, hogy pont ezért a KC-t előbb utóbb bedarálja a Bengals D.

Nem beszélve arról, hogy itt lehetett volna a lehetőség Burrownak bizonyítania, hogy ő (is) király. No és bár Collins nagyon hiányzot a falból, érződött, hogy erre a nyomásra sem ő, sem az edzői kara nincs felkészítve, függetlenül attól, hogy a végén már lábbal is szépen dolgozott.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 515
Aki még nem látta a KC-CIN meccset, az ne nézze meg!!!
Klaci79
Az nem lehet, hogy aki feljön a fórumra annak nyilvánvaló, hogy lesz spoiler? 😀 😀

Vagy addig nem beszélünk róla, ameddig mindenki meg nem nézte? 😀
Klemó
Volt már hogy feljöttem ide, megszokásból és tök más meccs eredményét tudtam meg. Amit nem akartam volna. Ha neked nincs ilyen, nyilván nem neked szólt 😊
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja, régen az Eagles topic ment nagyon, de akkor ott a FB nyert.
A Patseseknél meg a pats.hu, sajnos rengeteg nagyon sok értéket adó kommentelő lelépett már innen, akik miatt szegényesebb a fórum.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Aki még nem látta a KC-CIN meccset, az ne nézze meg!!!
Klaci79
Az nem lehet, hogy aki feljön a fórumra annak nyilvánvaló, hogy lesz spoiler? 😀 😀

Vagy addig nem beszélünk róla, ameddig mindenki meg nem nézte? 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 515
Aki még nem látta a KC-CIN meccset, az ne nézze meg!!!

| nekem erről a Bengals vereségről a mi egykori egymás elleni meccsünk jutott eszembe...ha reggelig játszunk sem biztos, hogy nyertünk volna, de aztán jött az egyik Bengals védő faszsága és az ajándék zászló (jogos, csak ilyenkor ez ajándék), amivel a FG távolság és a FG is megvolt....igazából megérdemelte a Chiefs, mert a sérült Mahomes-t is elbírták és jó volt a védelmük, de a Bengals is megérdemelte volna...sajnálom, megnézném ezt a meccset a döntőben is...főleg, hogy ott majd Hurst PO teljesítményét kell nézni, ami kevés lesz a Chiefs ellen |
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 250
Azt hiszem, hogy olyan még nem volt, hogy a 4. számú QB-d is megsérül egy meccsen....pedig az, hogy egy edző még a 3. számúra is összeteszi a csapatot és az menetel, nem semmi.

De mondjuk olyat se láttam még, hogy 2 TD vezetés mellett, úgy, hogy az ellenfélnél NINCS QB, egy olyan drive-ot viszel végig, ahol a QB-d futtatod. Miközben a szezon végén vársérüléssel bajlódik.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 év kellett hozzá Brady nélkül, de lassan megelőzzük a Pats kommentszámban 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Már volt, hogy megelőztük, de aztán belső ellentétek miatt ott nagy mennyiségű beszélgetések zajlottak és így most több van náluk. Nem mint ha bármit is számítana.😉
Reggio1914
Volt hogy mi megelőztük mindkèt csapatot, csak nálunk a FB szekció (csak azért se megyek oda 😉) olyan erős, hogy elszívta a komment szekciót (legalábbis csak remèlem, hogy nem miattam "csendesültünk") el 😏😉🤪
dande2
Milyen fb szekcio?
xtaki
Magyar Eagles FB csoport. Nálunk ott nyomuknak de èn azèrt se 🤪
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
2 év kellett hozzá Brady nélkül, de lassan megelőzzük a Pats kommentszámban 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Már volt, hogy megelőztük, de aztán belső ellentétek miatt ott nagy mennyiségű beszélgetések zajlottak és így most több van náluk. Nem mint ha bármit is számítana.😉
Reggio1914
Volt hogy mi megelőztük mindkèt csapatot, csak nálunk a FB szekció (csak azért se megyek oda 😉) olyan erős, hogy elszívta a komment szekciót (legalábbis csak remèlem, hogy nem miattam "csendesültünk") el 😏😉🤪
dande2
Milyen fb szekcio?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 év kellett hozzá Brady nélkül, de lassan megelőzzük a Pats kommentszámban 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Már volt, hogy megelőztük, de aztán belső ellentétek miatt ott nagy mennyiségű beszélgetések zajlottak és így most több van náluk. Nem mint ha bármit is számítana.😉
Reggio1914
Volt hogy mi megelőztük mindkèt csapatot, csak nálunk a FB szekció (csak azért se megyek oda 😉) olyan erős, hogy elszívta a komment szekciót (legalábbis csak remèlem, hogy nem miattam "csendesültünk") el 😏😉🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 322
2 év kellett hozzá Brady nélkül, de lassan megelőzzük a Pats kommentszámban 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Már volt, hogy megelőztük, de aztán belső ellentétek miatt ott nagy mennyiségű beszélgetések zajlottak és így most több van náluk. Nem mint ha bármit is számítana.😉
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 385 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2 év kellett hozzá Brady nélkül, de lassan megelőzzük a Pats kommentszámban 😊