Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Remélhetőleg miénk a jövő. Wing sem volt ma bitang pusztulatosan fostos, de drafton amúgy sincs nagy harc egy punterért, ha esetleg hoznánk. Azonkívül csak cb az igazi need. Tele vagyunk fiatallal, mondhatni talán jó az korösszetétel, az öregektől sokat tudnak tanulni a fiatalok...meglátjuk mi lesz...mondjuk engem baromira zavar, hogy draftig, illetve preseasonig semmi😕 Már most elvonási tüneteim vannak😀fcancellara
Ezt úgy értsem, hogy a passrusherekkel meg a safetykkel elégedett vagy?Jan
Nem, de cb a legnagyobb need, szerintem. Safety egyelőre nem látszik, hogy mennyire lesz lyukas pozíció vagy sem. Pass rush meg ok, nem ment Steelers-szinten, de ott még akár bármi összejöhet, ha érnek a játékosok. Illetve nem azt mondtam, hogy "egy cb és minden tökéletes" lesz, kell más is, de a nagyon nagy need az cb, nem is biztos, hogy egy😊fcancellara
CB is kell az biztos, de a passrush gyengesége a legnagyobb problémánk, szerintem. Amikor ment a szekér, akkor sem volt valami parádés CB állományunk, de nem is kellett, mert elöl sokmindent elintézett a front7. Egy csomó QB volt abban az időszakban, aki a szezon leggyengébb ratingjét a Heinzen érte el. Most ha megnézed majdnem 100-as ratinggel passzoltak ellenünk. (ez 28. a ligában, nem annyira jó)
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Brutálisan jó/domináns volt a Ravens DL, ez volt a kulcs/legnagyobb meglepetés a meccsen ami teljesen felül is írta az előzetes várakozásokat, absz nem tudtatok ezzel mit kezdeni és ez volt a fő faktora a vereségeteknek. Egyébként ha mások ellen is képesek lesznek erre akkor simán SB-t is nyerhetnek idén is.Szesze
Legnagyobb meglepetésről csak annyit, hogy azért ez a meccs más kávéház, mint az előző két alapszakasz meccs. Pl nfl.com-on 7 sacket jósoltak befcancellara
Jó, akkor úgy mondom, h számomra nagy meglepetés volt 😊 (amúgy ami nagyobb baj, h a látottak alapján vszínű Tomlinékat is meglepte)Szesze
Igen, ebben a vereségben Tomlinék rendesen benne vannak. Erre mondtam, hogy Harbough Tomlinnál tapasztaltabb,ami a jelenlegi PO-t illeti. Ő fel tudta rázni egy meccsre az övéit, mi belesüppedtünk a semmibe. Ez már egy akkora faktor volt, ami simán el tud dönteni egy meccset.
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Remélhetőleg miénk a jövő. Wing sem volt ma bitang pusztulatosan fostos, de drafton amúgy sincs nagy harc egy punterért, ha esetleg hoznánk. Azonkívül csak cb az igazi need. Tele vagyunk fiatallal, mondhatni talán jó az korösszetétel, az öregektől sokat tudnak tanulni a fiatalok...meglátjuk mi lesz...mondjuk engem baromira zavar, hogy draftig, illetve preseasonig semmi😕 Már most elvonási tüneteim vannak😀fcancellara
Ezt úgy értsem, hogy a passrusherekkel meg a safetykkel elégedett vagy?Jan
Nem, de cb a legnagyobb need, szerintem. Safety egyelőre nem látszik, hogy mennyire lesz lyukas pozíció vagy sem. Pass rush meg ok, nem ment Steelers-szinten, de ott még akár bármi összejöhet, ha érnek a játékosok. Illetve nem azt mondtam, hogy "egy cb és minden tökéletes" lesz, kell más is, de a nagyon nagy need az cb, nem is biztos, hogy egy😊
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Brutálisan jó/domináns volt a Ravens DL, ez volt a kulcs/legnagyobb meglepetés a meccsen ami teljesen felül is írta az előzetes várakozásokat, absz nem tudtatok ezzel mit kezdeni és ez volt a fő faktora a vereségeteknek. Egyébként ha mások ellen is képesek lesznek erre akkor simán SB-t is nyerhetnek idén is.Szesze
Legnagyobb meglepetésről csak annyit, hogy azért ez a meccs más kávéház, mint az előző két alapszakasz meccs. Pl nfl.com-on 7 sacket jósoltak befcancellara
Jó, akkor úgy mondom, h számomra nagy meglepetés volt 😊 (amúgy ami nagyobb baj, h a látottak alapján vszínű Tomlinékat is meglepte)
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Brutálisan jó/domináns volt a Ravens DL, ez volt a kulcs/legnagyobb meglepetés a meccsen ami teljesen felül is írta az előzetes várakozásokat, absz nem tudtatok ezzel mit kezdeni és ez volt a fő faktora a vereségeteknek. Egyébként ha mások ellen is képesek lesznek erre akkor simán SB-t is nyerhetnek idén is.Szesze
Legnagyobb meglepetésről csak annyit, hogy azért ez a meccs más kávéház, mint az előző két alapszakasz meccs. Pl nfl.com-on 7 sacket jósoltak be
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Remélhetőleg miénk a jövő. Wing sem volt ma bitang pusztulatosan fostos, de drafton amúgy sincs nagy harc egy punterért, ha esetleg hoznánk. Azonkívül csak cb az igazi need. Tele vagyunk fiatallal, mondhatni talán jó az korösszetétel, az öregektől sokat tudnak tanulni a fiatalok...meglátjuk mi lesz...mondjuk engem baromira zavar, hogy draftig, illetve preseasonig semmi😕 Már most elvonási tüneteim vannak😀fcancellara
Ezt úgy értsem, hogy a passrusherekkel meg a safetykkel elégedett vagy?
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Brutálisan jó/domináns volt a Ravens DL, ez volt a kulcs/legnagyobb meglepetés a meccsen ami teljesen felül is írta az előzetes várakozásokat, absz nem tudtatok ezzel mit kezdeni és ez volt a fő faktora a vereségeteknek. Egyébként ha mások ellen is képesek lesznek erre akkor simán SB-t is nyerhetnek idén is.
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Megérdemelten nyertek a hollók. Én azt hittem mi fogunk a meccs előtt vért inni, sajnos pont az ellenkezője jött be. Mindkét falunkat dominálták, de a vereségben mindenki benne volt, talán csak Brown és Gradkowski nem😊

Tomlinék: nem tudták felpörgetni a csapatot, egy hét volt rá, meccs közben szintén nem, ahogy nem is tudtak semmivel sem belenyúlni a meccsbe+ sok szabálytalanság (ami a hollóknak is meglett volna, mert egy holdingot, egy dpi-t és egy face masket úgy fújtak be, hogy a Ravensnél nem. Ez természetesen így is sok, de a 100+ mindkét oldalon "megvolt")+ Suggs játéka sucks volt számunkra (haha), miért nem tudtuk beduppolni? Végig néztük, ahogy szétszedik a zsebet.

Ben: rossz napot fogott ki, több sack ismét az övé volt, ahogy min. egy TD is, egy int is és a két pontos is. A 3&1-es szitunál a qb sneak az nevetséges volt, simán át kellett volna hívnia egy rövid passz és megfutja valaki vagy bármi más (4.-re meglett, de ez csak egy példa volt arra, hogy ő sem állt a helyzet magaslatán)

Bell: Értem azt, hogy nem számított, mert futás nem lett volna, de amikor Archer vagy Tate volt a menekülő, abból ő összességében kb 20-30 vagy még több yarddal többet hozott volna és pl Tate int-je sincs. Ráadásul pass prot-ban lett volna jelentős szerepe, illetve lélektanilag: egész szezonban elképesztőt nyújtott, ha nem ment másnak, hát neki igen, ez a az a tudat, hogy "majd Bell megoldja" hiányzott a pályáról. Mindenki enervált, kiégett...etc. Borzasztó volt látni, hogy ennyire bele...unk.

Bírók: nem akarok bírózni, mert megérdemelten nyert a Ravens, de létezik olyan, hogy "rossz játékkal is meccsben vagy, esetleg nyersz". A dpi, ami legalább FG lett volna. Brown face mask, majd kicsivel később rajta face mask és semmi. Harrisont holdingolják, és TD, elhiszem, hogy "de nem volt ott a corner", de főleg egy ilyen secnél létezik olyan, hogy a front seven oldja meg a problémákat. 3. és sokra az FG lett volna valószínűleg, ahogy a holdingot befújták ellenünk, FG is lett a driveból. A két holding 4 pont különbséget eredményezett, a dpi ott TD-t-jogosan-, nálunk talán FG-t (? de lehet, hogy puntot). Ott valószínű 7, de min. 3 pont. Nem azt mondom, hogy elcsalták, mert nem, csak bántóan egyik oldalon röpültek a sárga zászlók, talán erre mondják, hogy meg kell dolgozni a szerencséért is.
És hát a szerencsével sem álltak hadilábon.

Összességében mindenki "csak" olyan mértékben volt rossz, hogy abból egy szerencsétlenkedős "jetses" vereség legyen. A Ravens nagyon harapott ma, nagyon megérdemelték.

Remélhetőleg miénk a jövő. Wing sem volt ma bitang pusztulatosan fostos, de drafton amúgy sincs nagy harc egy punterért, ha esetleg hoznánk. Azonkívül csak cb az igazi need. Tele vagyunk fiatallal, mondhatni talán jó az korösszetétel, az öregektől sokat tudnak tanulni a fiatalok...meglátjuk mi lesz...mondjuk engem baromira zavar, hogy draftig, illetve preseasonig semmi😕 Már most elvonási tüneteim vannak😀
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
meglátásom szerint bell kidőlése volt a kulcs, véleményem szerint az ő sérülésével pont az a kiszámíthatatlanság veszett ki a játékból O oldalon, ami megvolt egész szezonban, és nyomás alatt nem nagyon volt meg a menekülő út sem BB-nek, aki nagyon szar napot fogott ki egyébként. Innentől Brownt egyszerűbb volt jobban levédekezni, Bryant hozta azt amit jelenleg tud. Millernek is volt pár tőle szokatlan elejtett labdája.

Ez a meccs más lehetett volna Bellel...amúgy pedig nem akartam károgni, de nagyon féltem attól, hogyha egyszer megsérül akkor mi lesz a játékkal, hát ez amit láttunk.

Azt gondolom a D-től csak azt kaptuk amit várhattunk, amíg győzték FG-n tartották a hollókat, és az O az ami inkább becsődölt, mert azt ne feledjük, hogy 23-15nél azért nem volt kötelező totál blokkolatlanul átengedni a holló védelmet.

Hozzátenném a varnyaknak minden össze is jött- Suggs lábbal fog int-et??? WTF, Brown fél talpal kilép....

Na de mindegy, egy szó mint száz nyertek és nagyon fáj, de meggyőződésem, hogy jövőre másképp lesz. Az O-ban megvan a potenciál, csak ki kell aknázni ( Bell mögé muszáj hozni valakit, a többire nem térnék ki), a D pedig fiatal nagyon. Shazier és Tuitt nagyon jó lesz , Timmons adott, ahogy Cam és McLendon-McCullers is, JJ remélem végre robbant,Worilds?, Harrison és Keisel remélem marad és a sec.pedig nagyon örülnék mondjuk Ekpre-Olomu draftnak.Haggans
nem hiszem hogy benn lesz szerintem első 5 pick valamelyike leszpatriksteelers
bőven bent lesz még. kb 20-25. hely környékére tippelik


több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Elég kellemetlen, de nagyon tanulságos meccs volt. Ebből rengeteget profitálhatunk- ha sikerül levonni a helyes következtetéseket.

Nem szeretnék most nagyon belemenni a részletekbe, de két dologra kitérnék: az O nagyjából rendben van, legalábbis olyan értelemben, hogy ennél gyengébb offensekkel nyertek már SB-okat csapatok, pl mi is. Ide csak kiegészítő emberek kellenek, azokból sem sok.

Amit viszont év közben folyton mondogattam, hogy 4 ember hiányzik a D-ből, azt most megerősítve látom, de még meg is toldanám azzal, hogy legalább 4.

A másik dolog, hogy sajnos rosszul mértem fel a helyzetet, amikor a meccs előtti kis esélylatolgatásban azt írtam, hogy a mi edzői stábunkat jobbnak gondolom mint a Ravensét, és ez egy faktor lehet a javunkra. Harbóék nem csináltak semmi meglepőt, az ismert játékukat lenyomták a torkunkon. Tomlinéknak erre nem volt válasza.

Alapvetően azt gondolom, hogy ha a D-t sikerül felhozni, akkor meghatározó csapat lehetünk a ligában, ha nem, akkor kb ez a max amire számíthatunk, harc a PO helyért ami vagy összejön mint idén, vagy nem mint tavaly.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nyilván más lehetett volna a meccs, ha Bell játszhat, de nem lehet csak az ő hiányára fogni az offense csődjét és/vagy a vereséget (arról nem is beszélve, hogy a túloldalon is hiányzott nem egy kulcsjátékos). A bajok ott kezdődtek, hogy a Ravens a labda mindkét oldalán dominált a frontvonalakban, és ezen például Bell nem sokat tudott volna segíteni. Maximum annyit, hogy némelyik sacknél Ben hosszú másodpercekig tartogatta a labdát, keresve egy megjátszható célpontot, és ilyen helyzetekben nem ritkán Bell jelentette számára a mentőövet, de az OL borzalmas pass protectionje és hogy a QB folyamatosan nyomás alatt van, nem a kezdő RB-n múlik (mondjuk volt, aki ezt is ráfogta Bell távollétére, no komment...). A gyenge run blocking meg aztán végképp nem.

Ha nem is ennyire látványosan, de ellentétes labdabirtoklásnál nagyjából ugyanez: amikor kellett, működtek a Ravens futásai, az erre felépített play-action passzokkal semmit sem tudtunk kezdeni, Flaccón pedig gyakorlatilag nulla nyomás volt (azt különösen rossz volt nézni, ahogy a 3rd&long szituációkból is rendszerint gond nélkül first downt tudtak elérni a hollók). Mindezt úgy, hogy egy UDFA rookie volt a vakoldali tackle, a kezdő RG ment ki RT-be, az ő helyét pedig egy hátsó körös újonc vette át. A szerencsével is hadilábon állt a D, elég csak McCain hajszálon múló interceptionjét említeni, vagy amikor a strip sack után a támadók tudták összeszedni a labdát. A potenciálisan sorsfordító turnover mondjuk így is (megint) összejött, és ezt lényegében azonnal ki is tudtuk használni, utána viszont nem sikerült tartani azt a lendületet. De ettől a labdaszerzéstől függetlenül összességében a defense is gyenge produkcióval állt elő.

Ne feledkezzünk meg a 100+ penalty yardról se, amiben megint volt minden, kezdve a teljesen felesleges szabálytalanságoktól (Worilds ütése) a kulcsszituációban elkövetett hibákig (DeCastro false startja a goal line-nál, még ha azért végül nem is fizettünk súlyos árat).
Itt jegyzem meg, ha már külön szóba kerültek ezek az esetek, hogy Beachum holdingja Archer visszafújt TD-jénél teljesen egyértelmű volt, illetve nem volt abban semmi szabálytalan, ahogy a második Ravens TD-nél Osemele fellökte Harrisont.

Már előre látom, hogy az offseason eleje megint arról fog szólni a topikban, hogy Haley menjen vagy maradjon, miután szerintem ez kifejezetten gyenge meccs volt tőle is. Voltak egyrészt rossz hívások, például 3rd&1-re hosszú passz Brownnak az end zone-ba, de ami az igazi probléma volt, hogy playoff-meccs, és a kezdő RB hiánya miatt még nagyobb az OC felelőssége, és ehhez képest semmi extrával nem tudott előállni. Ebbe nem is mennék bele részletesebben, summa summarum, ezen a meccsen Haley sem volt a helyzet magaslatán, finoman szólva sem.

Nehéz lenne bármit is pozitívumként kiemelni a tegnapi meccsről. Egyértelmű esélyesnek tartottak minket, ehhez képest egyértelműen jobb volt a Ravens, nagyjából minden téren.

Viszont ami a szezon egészét és a jövőt illeti... Tegnap pocsékul teljesített az OL, de egyetlen ilyen meccs után nem szabad megfeledkezni arról, hogy ez az egység óriásit fejlődött Munchak kezei alatt, és összességében bőven átlagon felüli szinten teljesített a szezonban. A front seven tegnap kapitulált, de a Heyward-McLendon-Tuitt hármas hosszútávon igencsak biztatónak tűnik, a (potenciálisan elit) kezdő ILB párosunk elvileg hosszú évekre adott, az offense-ben ezzel a játékosállománnyal óriási a potenciál, és még lehetne sorolni. Amit ebből ki akarok hozni, hogy tegnap ugyan leszerepelt a csapat, és ami külön rossz, hogy ezt a legnagyobb rivális ellen tette, de ez az egy meccs nem változtat azon, hogy a csapat jövőképe most igencsak pozitív. Úgyhogy várjuk a folytatást.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Hülyeségnek tartom ezt a százalékos tippelgetést, Soldival ellentétben.
Voice
Szíved joga.
Ő meg nem tartja annak.
És igaza is volt.
Nem azt mondta 100-0 a sansz, hanem 80-20.
És ebben is igaza volt.
Nem nyert a Steelers, ahogy arra volt is 20% esély.
Minden esemény megtörténhet, aminek nem 0% a valószínűsége.
Attól még, hogy a kisebbik valószínűség jött be, helyesen állította fel a valószínűségeket. (Jó, lehetett volna 75-25 is, de a lényeg, hogy markánsan esélyesebb volt a meccs elött a Steelers. Ahogy a 2007-es Pats - Giants SB elött is markánsan esélyesebb volt a Pats, és aki akkor ezt állapította meg, nem elemzett rosszul.)
De alapvetően baromság azt vélelmezni, hogy minden meccs 50-50, mert vagy az egyik nyer, vagy a másik.
Ez persze igaz, hogy vagy az egyik nyer, vagy a másik, csak éppen nem ugyanakkora valószínűséggel.

A jövőheti Pats-Ravens meccsen is a Pats az esélyesebb, kb 60-40 arányban, és ez azt jelenti, hogy 100 meccsből a Ravens nyerne 40-et. Hogy a jövőheti ebbe a 40-be tartozik e, az meg majd kiderül.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
( + azt a driveot végig hagytam vna gradkowskival ha már így bekezdett, pláne, hogy bb sem volt 100%osan képben. mondjuk nyílván rohadt kényes szitu volt...)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A kulcs az elejin ment el, elég szépen adtuk a zsugát Tatettel, amíg nem jött a fámbli, ott beszartunk, Héli gyorsan leszedte, de Harris hangsúlytalan volt. A vége az Arcser TDnél ment el, meghogy visszaraktuk Bent meg Millert. Ahogy várható volt ráhasaltak a falra és nagyon megverték. Mehettünk volna noduddleban is, de mint említettem volt amíg lehetett teknősbékában toltuk. Poláért is kár, na meg Micsell és az idióta personal faultok se voltak kötelezőek. Bár iszonyat hülye volt a Pola blitz, Falkon megrettent 😀

Mindenki mehet FA-ra, Vugyli gyöhet vissza...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Bell-lel is voltak idén pont ugyan ilyen kilátástalan offense teljesítmények, nem is egyszer.
Pár meccsenként kifog Ben egy olyan formát, amikor nem jó semmire, és most Haley sem tetszett (én általában nem szidom).
Sokkal több mély passz kellett volna, ezt nem tudom, hogy Haley hibája, vagy csak Ben sosem választotta a deep célpontot.

Utálom amikor egész meccset kedv nélkül játszuk le, senki sincs felspanolva, senki sem kűzd a pályán, ilyenkor garantált vereség jön mindig. Kellett volna egy pillanat, amitől az egész csapat lázba jön, ez meg is volt, még is ugyan olyan tutyi-mutyi volt az egész csapat. Ezt picit edzői hibának is tartom.


Ennek ellenére nagyon kevesen múlt, hogy harcoljunk a győzelemért. Zászlók nem jöttek ki túl szerencsésen, és a kulcs play-ek is picin múltak.

Megérdemelt vereség.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezt a győzelmet Soldinak ajánlanám, Mr. 80% , Peace :cool:Voice
Hat ez talan akkor lenne igaz, a 80% ha bell van, es a negyedik negyedben vezetunk 30 ponttal ellenetek. Szoval barmikor, barmi lehet. Es nem hiszem hogy ugy ertette mint ahogy most te modnod. Mert ez nfl. Itt nincs ilyen. Ez csak a sajat velemenye volt. Es barki masnak is az usaban, hogy a steelers van kikialtva eselyesebbnek. De kivancsi lennek, ha ezzel jossz, te is mondj elore valamit. Es legyel jos. Es ha nem jon be, mi is mehetunk utanad. Szoval... Halgatlak az osszes jatekkal kapcsolatos % aidra es kivancsi vagyok neked minnyire jon be. Ma a ravens jobb volt. De ez is lehetett volna masik iranyba, aztan akkor nem johetnel ilyen mr 80% al.gabistar
Hülyeségnek tartom ezt a százalékos tippelgetést, Soldival ellentétben.Voice
Abban Soldinak teljesen igaza van, hogy ők voltak az esélyesek, ez most sem változott. Szerencsénkre ez nem európai foci és itt gyakrabban vannak meglepetések.
Az egyetlen dolog amit Soldi rosszul vázol fel az, hogy nem lesz a Steelersnél koncentrációs, motivációs probléma. 100 yard felett kaptatok büntetést és nem egy két rossz passzt láttam BB-től. Itt igenis nem voltatok mentálisan jó állapotban.
malkav
Bell nélkül nem voltak esélyesebbek, ez ki is jött.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
A 22. Vagy ha nyer a cinci a 21. Helyen jön a draft
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezt a győzelmet Soldinak ajánlanám, Mr. 80% , Peace :cool:Voice
Hat ez talan akkor lenne igaz, a 80% ha bell van, es a negyedik negyedben vezetunk 30 ponttal ellenetek. Szoval barmikor, barmi lehet. Es nem hiszem hogy ugy ertette mint ahogy most te modnod. Mert ez nfl. Itt nincs ilyen. Ez csak a sajat velemenye volt. Es barki masnak is az usaban, hogy a steelers van kikialtva eselyesebbnek. De kivancsi lennek, ha ezzel jossz, te is mondj elore valamit. Es legyel jos. Es ha nem jon be, mi is mehetunk utanad. Szoval... Halgatlak az osszes jatekkal kapcsolatos % aidra es kivancsi vagyok neked minnyire jon be. Ma a ravens jobb volt. De ez is lehetett volna masik iranyba, aztan akkor nem johetnel ilyen mr 80% al.gabistar
Hülyeségnek tartom ezt a százalékos tippelgetést, Soldival ellentétben.

Abban Soldinak teljesen igaza van, hogy ők voltak az esélyesek, ez most sem változott. Szerencsénkre ez nem európai foci és itt gyakrabban vannak meglepetések.
Az egyetlen dolog amit Soldi rosszul vázol fel az, hogy nem lesz a Steelersnél koncentrációs, motivációs probléma. 100 yard felett kaptatok büntetést és nem egy két rossz passzt láttam BB-től. Itt igenis nem voltatok mentálisan jó állapotban.Voice
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért ez a meccs korántsem volt egyszerű, vagy könnyű... Archernél nem tudom, én nem éreztem az OH-t súlyosnak, illetve TS TD-nél a Harrison 'nézzük meg a gatyád színét' játék se volt épp befújhatatlan, ettől még örülök, hogy nyertünk, de tudom ez a 13 pont max. 2 ha nyerünk és -13 is lehetett volna. Brown-Bryant ha együtt marad és kiegészül, kegyetlen O# lehet itt... jó védelem mellett... köszi srácok, nem sok futás volt, ami meglepett, de egy remek meccset hozott a két csapat... ahogy az várható is... jövőre visszavágó RS-ben és PO-ban is?!Collapo
Így korrekt...ugyanezt gondolom. Az a holding Suggsnak szólt és persze befújható volt, csak akkor a Harrison ellenit is be kellett volna fújni. Ráadásul ez utóbbi, ha nincs, akkor már hamarabb eléri a kezet, hiába jön a guard besegteni...ugyanakkor ezzel együtt azt gondolom, hogy végig Ti irányítottatok és ezzel együtt is egyértelmű volt a győzelmetek....visszavágó jövőre hja!Klemó
Az nekem is feltűnt hogy a zebrák nem nagyon akartak Holdingot fújni pedig nem kevés kétes lehetőség volt mindkét oldalon. Nem hiszem, hogy változás történt volna a pályán, de ez inkább nekünk kedvezett, ahogy a dpi fújások is. Nem koncentráltak a steelers játékosok eléggé, köztük leginkább Ben nem volt a helyzet magaslatán. Ez olyan leolvadó szagú meccs volt nálatok mint amit mi nyomtunk a Houston ellen.
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
meglátásom szerint bell kidőlése volt a kulcs, véleményem szerint az ő sérülésével pont az a kiszámíthatatlanság veszett ki a játékból O oldalon, ami megvolt egész szezonban, és nyomás alatt nem nagyon volt meg a menekülő út sem BB-nek, aki nagyon szar napot fogott ki egyébként. Innentől Brownt egyszerűbb volt jobban levédekezni, Bryant hozta azt amit jelenleg tud. Millernek is volt pár tőle szokatlan elejtett labdája.

Ez a meccs más lehetett volna Bellel...amúgy pedig nem akartam károgni, de nagyon féltem attól, hogyha egyszer megsérül akkor mi lesz a játékkal, hát ez amit láttunk.

Azt gondolom a D-től csak azt kaptuk amit várhattunk, amíg győzték FG-n tartották a hollókat, és az O az ami inkább becsődölt, mert azt ne feledjük, hogy 23-15nél azért nem volt kötelező totál blokkolatlanul átengedni a holló védelmet.

Hozzátenném a varnyaknak minden össze is jött- Suggs lábbal fog int-et??? WTF, Brown fél talpal kilép....

Na de mindegy, egy szó mint száz nyertek és nagyon fáj, de meggyőződésem, hogy jövőre másképp lesz. Az O-ban megvan a potenciál, csak ki kell aknázni ( Bell mögé muszáj hozni valakit, a többire nem térnék ki), a D pedig fiatal nagyon. Shazier és Tuitt nagyon jó lesz , Timmons adott, ahogy Cam és McLendon-McCullers is, JJ remélem végre robbant,Worilds?, Harrison és Keisel remélem marad és a sec.pedig nagyon örülnék mondjuk Ekpre-Olomu draftnak.Haggans
nem hiszem hogy benn lesz szerintem első 5 pick valamelyike lesz

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A D kapcsán egy gondolat. A front7 kapcsán voltak bíztató szavak itt pár napja/hete. Most is azt mondom, hogy átlag felett teljesítünk ma már ezen a fronton, de most láttuk, hogy hol van a kiemelkedő szint. Ez az a kiemelkedő szint, amely képes egy gyengébb/gyenge (ma ez a SEC is hozta megát sajnos) secondary-ról levenni a terhet. Folyamatosan hajlongunk Coach D előtt, de lássuk be, hogy egy 4 első körös és 2 második körös tehetségesnek mondott playákból nem az épült - remélem csak egyelőre - ami elvárható....hozzátéve azt is, hogy a secondary kapcsán teljes a missmanagement és totális rebuild-re van szükség.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azért ez a meccs korántsem volt egyszerű, vagy könnyű... Archernél nem tudom, én nem éreztem az OH-t súlyosnak, illetve TS TD-nél a Harrison 'nézzük meg a gatyád színét' játék se volt épp befújhatatlan, ettől még örülök, hogy nyertünk, de tudom ez a 13 pont max. 2 ha nyerünk és -13 is lehetett volna. Brown-Bryant ha együtt marad és kiegészül, kegyetlen O# lehet itt... jó védelem mellett... köszi srácok, nem sok futás volt, ami meglepett, de egy remek meccset hozott a két csapat... ahogy az várható is... jövőre visszavágó RS-ben és PO-ban is?!Collapo
Így korrekt...ugyanezt gondolom. Az a holding Suggsnak szólt és persze befújható volt, csak akkor a Harrison ellenit is be kellett volna fújni. Ráadásul ez utóbbi, ha nincs, akkor már hamarabb eléri a kezet, hiába jön a guard besegteni...ugyanakkor ezzel együtt azt gondolom, hogy végig Ti irányítottatok és ezzel együtt is egyértelmű volt a győzelmetek....visszavágó jövőre hja!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezt a győzelmet Soldinak ajánlanám, Mr. 80% , Peace :cool:Voice
Hat ez talan akkor lenne igaz, a 80% ha bell van, es a negyedik negyedben vezetunk 30 ponttal ellenetek. Szoval barmikor, barmi lehet. Es nem hiszem hogy ugy ertette mint ahogy most te modnod. Mert ez nfl. Itt nincs ilyen. Ez csak a sajat velemenye volt. Es barki masnak is az usaban, hogy a steelers van kikialtva eselyesebbnek. De kivancsi lennek, ha ezzel jossz, te is mondj elore valamit. Es legyel jos. Es ha nem jon be, mi is mehetunk utanad. Szoval... Halgatlak az osszes jatekkal kapcsolatos % aidra es kivancsi vagyok neked minnyire jon be. Ma a ravens jobb volt. De ez is lehetett volna masik iranyba, aztan akkor nem johetnel ilyen mr 80% al.gabistar
Hülyeségnek tartom ezt a százalékos tippelgetést, Soldival ellentétben.

2 napja ezt írtam:

Nem akarom elkiabálni, de holnap győzhetünk 😛 Bell out 😛

Mondjuk az durva, hogy Monroe, Jernigan és J.Smith nélkül vagyunk kénytelenek PO meccset játszani...Voice
+ PItta + Wagner (5 kezdő hiányzott nálunk)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért ez a meccs korántsem volt egyszerű, vagy könnyű... Archernél nem tudom, én nem éreztem az OH-t súlyosnak, illetve TS TD-nél a Harrison 'nézzük meg a gatyád színét' játék se volt épp befújhatatlan, ettől még örülök, hogy nyertünk, de tudom ez a 13 pont max. 2 ha nyerünk és -13 is lehetett volna. Brown-Bryant ha együtt marad és kiegészül, kegyetlen O# lehet itt... jó védelem mellett... köszi srácok, nem sok futás volt, ami meglepett, de egy remek meccset hozott a két csapat... ahogy az várható is... jövőre visszavágó RS-ben és PO-ban is?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Akkor pedig Haley. Túlkombinálta/túlkombináltuk. Úgy mentünk fel, hogy ugyanazt játszuk, mint Bell nélkül, mondván összeraktunk egy Bell nélküli szettet. Az első drive-ban, egész jól ment, de ez csalóka volt. Ugyan a futások hoztak yardokat és cirka annyit, mint a második Ravens meccsen, de a playaction-ökre építő játék egyértelműen nem működött. Egész meccsen attól szenvedtünk, hogy nincs meg az ütem, a Ravens D nyomását nem bírjuk, mert mindig tudták mi jön és 4-5 emberrel szétroncsolták mindig a falunkat. No huddle spread O és nyomjuk, így utólag ezt kellett volna nyomni. Ebben is benne lett volna a hiba, és lehet, hogy 4 támadásból 2 punt lett volna, de 2 lehetett volna benne TD. Világos volt ugyanis az, amit Harbough fel is ismert, ezt a Ravenst field gólokkal nem verjük meg...

Nekem egyébként a "fordulópontot" az jelentette viszont összességében, hogy 3 pontot feltettünk a táblára és ezzel szemben a Ravens feltett egy hetest, ráadásul fájóan könnyedén, vagyis Én egyáltalán nem csak az O-ban látom a probléma gyökerét. Itt begörcsölt az O a TD need miatt és a fentiek és a Ravens D nyomása alatt nem tudtunk teljes hőfokon égni.

Ha pedig Troy. Óriási kedvencem volt, de be kell látni, hogy ez már szenvedés. Rossz volt nézni, ahogy a 3. negyedben blitzre ment és meghőkölt a Tackle kapcsán....Harrison előtt viszont le a kalappal, a D legjobbja volt így is, de sajnos neki is hiányoznak már azok a centik, amivel igazán impact player lehetne.