Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
És akkor megszólalt minden Rooneyk Rooneyja:
- térjen vissza a futójáték!
- ha már szereztünk egy franchise irányítót, ne törjük már össze ideje korán!

Nosza, ez aztán a nehéz feladat, keressük olyan O-coach-ot, aki ezt megoldja. Napvilágos esőként jött az üstökös, aki elkezdte átalakítani a rendszert. Brown és a d&d? Tökéletes, hiszen ebben a játékrendszerben lett karrierrekordja idén. Sanders és a d&d? Tökéletes, láttuk tavaly. Wallace és a d&d? Ez már nyűgösebb.. Vakargatta is a fejét Hailey, mi is legyen. Hiszen szar a falam, MW-nak idő kell, összetörik az irányítót, én meg repülök. Nem, nincs hosszú passz, első a főnök szava.

Telnek múlnak az évek, a d&d virágzik, lett futóm, lett falam! Jöhet hát a hosszú passz, vegyük elő a nyers újoncot! És akkor Rooney boldog, a támadók virágoznak, a játékosok kiteljesednek, a szurkolók boldogok. Haley az egyik legjobb dolog, ami a Steelersszel történt 2012 óta!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kettős a mérce csak O és D kapcsán, nekem csak az a gondom. Coach D minden megmozdulása zseniálisnak van hirdetve és/vagy szinte semmikor nem láttam elővéve (mint ha a draftok és a szerződések kapcsán nem lenne szava) de fordítva a "dink and dunk" rendszer és a lentiek összefüggései szinte soha nem jönnek elő, pedig szerintem ezek is evidensek és fontosak:
- könnyebben védi az OL Bent, mivel a játékok tömege 10-20 yardra/yardig van felrajzolva
- Ben egészségesen fejezi be a szezonokat
- Ben 5000 yardot passzol
- Bell képességeit ennyire ki tudjuk aknázni
- Bryant nyersessége kevésbé jön ki (olyan játékokban használjuk többségében, ahol egyszerű utakat kell fusson)

Hozzáteszem, hogy Én is azt mondtak a Texans meccs előtt, hogy kell a momentum, és ha az kell, akkor tegyük ki Haley-t, de a momentum nekem sokkal inkább a - Haley által egyébként már idény elején csapatba követelt - Bryant bemutatkozása volt. Ez ugyanis azt gondolom a Haley rendszer utolsó puzzle kirakója a "dink and dunk" rendszer miatt fentebb jövő safety-k kinyírására. Nem Bryantet gondolom Én zseniálisnak, hanem azt, ahogy használjuk. A srác nagyon nyers még ugyanis, de ahogy használjuk az kinyírja az ellenfelet...

Említitek itt az esőt, de szerintetek Kubiak vertikális játékra inkább építő rendszere, vagy a "dink and dunk" szenvedi ezt meg jobban? Az rendben, hogy alapvetően többet futnak majd a csapatok, nehezebb lesz passzolni, de Kubiak rendszerének az egyik kulcsa pont az, hogy a két Smith elszakad és egy-egy hosszú splash play-jel rombol. Szóval Én kevésbé félek ettől személyszerint....Klemó
Hát Haley-t és LeBeau-t még véletlenül se említeném egy lapon.

Másrészt draft miatt soha nem basztattam senkit, így Haleyt se. Pont azért, mert azt innen nem tudhatom, hogy ki ragaszkodott az adott pickhez.

Volt olyan évünk, amikor a védelem (2009) volt katasztrófa és akkor ezt is ugyanúgy leírtam, hogy nem talált rá választ a csapat, vagy épp LeBeau.

Az egységek megítélésénél pedig mindig az alapanyagot veszem figyelembe. Én az O-tól idén azt vártam, hogy TOP5 legyen, mert a kerete erre predesztinálta. És ennek sokáig nem tudott megfelelni. Tehát statisztikailag bár jobb volt a Defense-nél, de amíg a Defense a maximumot hozta ki magából, addig az Offense nem. Ezért pedig a coordinator, a mi esetünkben Haley a felelős. Szerencsére az idény második felére talált válaszokat és nem is basztattam. 😊

Haleyvel 2 komoly bajom volt/van. Első évében a dink and dunkhoz alkalmatlan keretünkkel is erőltette. Annyiból nem baj, hogy ő ehhez ért, de ezt kellett volna egy kicsit a kerethez igazítani, ami nem történt meg. Jól be is sült. Akkor is volt deep threat emberünk (Wallace) és meg se próbáltuk kihasználni. Ez pedig a szememben óriási hiba, hogy nem építek az erényekre. A másik a játékelméletileg hibás hívások, de ezt sokszor kitárgyaltuk, ebbe nem megyek bele, de az utolsó 3 héten végre elfelejtette a 3. és 5 felett hívok egy screent baromságot.

Ami viszont Haley dicsérete, hogy Bryanttel bebizonyította, hogy tanult a hibájából. Ha van egy deep threat emberünk, azt használni kell. És abban maximálisan egyetértek, hogy tökéletesen használja. Egyszerű játékokat hív erre a roppant tehetséges, de még láthatóan kiforratlan srácra. Ez pl valóban nagy dicsérete Haleynek, hogy tökéletesen használja.

És azt is tartom, hogy az Offense ugrásszerű javulásának nemcsak Haley az elsőszámú oka, hanem Munchak. De az OL javulását ki is kell ám használni, és ezt megtette Haley, amiért szintén jár a dicséret.Soldados
Több dolgon átsiklasz nagyvonalúan. Munchaknak nagyon örültem, mert azt vártam, amit végül is látunk az idény második felében. Viszont korábban okád3k volt a fal és értékelhetetlen a futás, amit TH nyakába varrtál. Most, hogy ezek a gondok megszűnni látszanak, mindjárt szeparálva van TH. 😊 - amúgy helyesen.

Másodszor tegyük hozzá, hogy fal ide, Munchak oda, Bell egyedi stílusa is kell ehhez vastagon, meg a pákyán látása.

3. Mitől volt a d&d alkalmatlan a keretünkre???? Mi változott? Leginkább az, hogy nem omlik rá a zseb Benre 80%-ban, és van lehetősége rövid és hosszabb passzokra. Legalábbis többször.

4. Wallace már BA ucsó évében is drasztikus visszaesett. Hosszabb játérk már alig volt hívva rà, vagy levédekezték. Még emlékszem is a cikkekre, hogy azt fejtegették ez az új irány: MW-t bevonni a rövid játékokra, hogy ne csak egy dimenziós játékos legyen.
Vagy csak kiismertek bennünket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/id/12109597/james-harrison-was-there-steelers-called?ex_cid=espnapi_public

Bármikor bármelyik oldalon elolvasom ezt a sztorit, kiráz a hideg. Hihetetlen, hogy mit hozott Harrison a pályára és ami még fontosabb, az öltözőbe. És ahogy rávilágít arra, hogy milyen már-már testvéri kapcsolat lehetett a Steel Curtain 2.0 játékosai között, hogy csakis miattuk tért vissza. A megmaradt utolsó mohikánok miatt. Számomra róluk szól a 2014-es Steelers. Harrisonról, Ike-ról, Keiselről és Troyról. És nem a high power Offense-ről. James Harrison és a megmaradt legendák. Remélem, lesz egy utolsó nagy dobásuk. Hogy ez gyűrűt jelent-e? Nem hiszem. De még egyszer remélem, megvillan az, hogy annó 2008-ban miért is volt legyőzhetetlen az akkori Defense.

Aki tud angolul, az olvassa el. Tényleg érdemes. Kiderül, hogy miért nem hozták vissza hamarabb, hogy az első edzés után, hogy érezte magát, hogy Tomlin akkor "nem volt elérhető" hosszabb beszélgetésre, hogy Harrison közte volt azon veteránoknak, akiket Tomlin meghívott az idény előtt szokásos rookie-vacsorára. Szóval sok-sok érdekesség. És középpontban Harrison, mint ember és hogy mitől lett ő az NFL egyik legjobb védője.Soldados
nagyon kivancsi vagyok, hogy mit tanultak tole a fiatalok, illetve, hogy marad-e jovore. Benne van a pakliban. JJ meg tavolrol sincs kesz. Worilds nem biztos, hogy kap hosszutavut, akkor meg esetleg veszi a kalapjat. Igy tehat ha nem is kezdokent, de 10-20 snapra, mint terveztek iden, meg mindig jo lenne! Jo lenne a szurkoloknak is, mert mi szeretjuk nezni.xtaki
Saját bevallása szerint jobb erőben érzi magát, mint az elmúlt 3 évben bármikor. És nem mondott végső szót a jövőről, azt csak a szezon után teszi meg.

Viszont ő nem 15-20 snapes játékos. Ezért nem hozták vissza az off-seasonban, tudták, hogy bárkit lenyom a TC-ben és kezdő lenne, viszont akkor elveszi a snapet a fiatal tehetségektől, akik viszont csak játék közben fejlődhetnének igazán. Ha Worilds megy, akkor sztem megpróbáljuk még 1 évre megtartani, ha marad... Ha marad, akkor nem tudom, mi van, de az a munkamorál, az az akarat, az a tapasztalat, az a mindent elsöprő győzni akarási vágy, az mindenki fölé helyezi. Az nem 15-20 snap. Az pont az, amit most látunk: kezdő és a védelem vezére, a védelem identitását adja meg. A jelenlététől mindenki elszántabban készül és mindenki harcosként megy ki a pályára.

Szurkolóként pedig pontosan 11 James Harrisont szeretnék a pályán látni a védelemben. 😊 Én azt hiszem, hogy ennek a csikócsapatnak nemcsak idén adott sokat Deebo, hanem az egész pályáfutásuknak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/id/12109597/james-harrison-was-there-steelers-called?ex_cid=espnapi_public

Bármikor bármelyik oldalon elolvasom ezt a sztorit, kiráz a hideg. Hihetetlen, hogy mit hozott Harrison a pályára és ami még fontosabb, az öltözőbe. És ahogy rávilágít arra, hogy milyen már-már testvéri kapcsolat lehetett a Steel Curtain 2.0 játékosai között, hogy csakis miattuk tért vissza. A megmaradt utolsó mohikánok miatt. Számomra róluk szól a 2014-es Steelers. Harrisonról, Ike-ról, Keiselről és Troyról. És nem a high power Offense-ről. James Harrison és a megmaradt legendák. Remélem, lesz egy utolsó nagy dobásuk. Hogy ez gyűrűt jelent-e? Nem hiszem. De még egyszer remélem, megvillan az, hogy annó 2008-ban miért is volt legyőzhetetlen az akkori Defense.

Aki tud angolul, az olvassa el. Tényleg érdemes. Kiderül, hogy miért nem hozták vissza hamarabb, hogy az első edzés után, hogy érezte magát, hogy Tomlin akkor "nem volt elérhető" hosszabb beszélgetésre, hogy Harrison közte volt azon veteránoknak, akiket Tomlin meghívott az idény előtt szokásos rookie-vacsorára. Szóval sok-sok érdekesség. És középpontban Harrison, mint ember és hogy mitől lett ő az NFL egyik legjobb védője.Soldados
nagyon kivancsi vagyok, hogy mit tanultak tole a fiatalok, illetve, hogy marad-e jovore. Benne van a pakliban. JJ meg tavolrol sincs kesz. Worilds nem biztos, hogy kap hosszutavut, akkor meg esetleg veszi a kalapjat. Igy tehat ha nem is kezdokent, de 10-20 snapra, mint terveztek iden, meg mindig jo lenne! Jo lenne a szurkoloknak is, mert mi szeretjuk nezni.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 espn.go.com/nfl/playoffs/2014/story/_/id/12109597/james-harrison-was-there-steelers-called?ex_cid=espnapi_public

Bármikor bármelyik oldalon elolvasom ezt a sztorit, kiráz a hideg. Hihetetlen, hogy mit hozott Harrison a pályára és ami még fontosabb, az öltözőbe. És ahogy rávilágít arra, hogy milyen már-már testvéri kapcsolat lehetett a Steel Curtain 2.0 játékosai között, hogy csakis miattuk tért vissza. A megmaradt utolsó mohikánok miatt. Számomra róluk szól a 2014-es Steelers. Harrisonról, Ike-ról, Keiselről és Troyról. És nem a high power Offense-ről. James Harrison és a megmaradt legendák. Remélem, lesz egy utolsó nagy dobásuk. Hogy ez gyűrűt jelent-e? Nem hiszem. De még egyszer remélem, megvillan az, hogy annó 2008-ban miért is volt legyőzhetetlen az akkori Defense.

Aki tud angolul, az olvassa el. Tényleg érdemes. Kiderül, hogy miért nem hozták vissza hamarabb, hogy az első edzés után, hogy érezte magát, hogy Tomlin akkor "nem volt elérhető" hosszabb beszélgetésre, hogy Harrison közte volt azon veteránoknak, akiket Tomlin meghívott az idény előtt szokásos rookie-vacsorára. Szóval sok-sok érdekesség. És középpontban Harrison, mint ember és hogy mitől lett ő az NFL egyik legjobb védője.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bell ugye out, viszont azóta az is kiderült, hogy pénteken mindenki más edzett és probable. Troy tuti ismét kezdő lesz, Ike bár probable, nem tudni, hogy milyen szerepet szánnak neki.

A Ravens-nél Monroe (OT), Jernigan (DT) és Arthur Brown (LB) is out.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kettős a mérce csak O és D kapcsán, nekem csak az a gondom. Coach D minden megmozdulása zseniálisnak van hirdetve és/vagy szinte semmikor nem láttam elővéve (mint ha a draftok és a szerződések kapcsán nem lenne szava) de fordítva a "dink and dunk" rendszer és a lentiek összefüggései szinte soha nem jönnek elő, pedig szerintem ezek is evidensek és fontosak:
- könnyebben védi az OL Bent, mivel a játékok tömege 10-20 yardra/yardig van felrajzolva
- Ben egészségesen fejezi be a szezonokat
- Ben 5000 yardot passzol
- Bell képességeit ennyire ki tudjuk aknázni
- Bryant nyersessége kevésbé jön ki (olyan játékokban használjuk többségében, ahol egyszerű utakat kell fusson)

Hozzáteszem, hogy Én is azt mondtak a Texans meccs előtt, hogy kell a momentum, és ha az kell, akkor tegyük ki Haley-t, de a momentum nekem sokkal inkább a - Haley által egyébként már idény elején csapatba követelt - Bryant bemutatkozása volt. Ez ugyanis azt gondolom a Haley rendszer utolsó puzzle kirakója a "dink and dunk" rendszer miatt fentebb jövő safety-k kinyírására. Nem Bryantet gondolom Én zseniálisnak, hanem azt, ahogy használjuk. A srác nagyon nyers még ugyanis, de ahogy használjuk az kinyírja az ellenfelet...

Említitek itt az esőt, de szerintetek Kubiak vertikális játékra inkább építő rendszere, vagy a "dink and dunk" szenvedi ezt meg jobban? Az rendben, hogy alapvetően többet futnak majd a csapatok, nehezebb lesz passzolni, de Kubiak rendszerének az egyik kulcsa pont az, hogy a két Smith elszakad és egy-egy hosszú splash play-jel rombol. Szóval Én kevésbé félek ettől személyszerint....Klemó
Hát Haley-t és LeBeau-t még véletlenül se említeném egy lapon.

Másrészt draft miatt soha nem basztattam senkit, így Haleyt se. Pont azért, mert azt innen nem tudhatom, hogy ki ragaszkodott az adott pickhez.

Volt olyan évünk, amikor a védelem (2009) volt katasztrófa és akkor ezt is ugyanúgy leírtam, hogy nem talált rá választ a csapat, vagy épp LeBeau.

Az egységek megítélésénél pedig mindig az alapanyagot veszem figyelembe. Én az O-tól idén azt vártam, hogy TOP5 legyen, mert a kerete erre predesztinálta. És ennek sokáig nem tudott megfelelni. Tehát statisztikailag bár jobb volt a Defense-nél, de amíg a Defense a maximumot hozta ki magából, addig az Offense nem. Ezért pedig a coordinator, a mi esetünkben Haley a felelős. Szerencsére az idény második felére talált válaszokat és nem is basztattam. 😊

Haleyvel 2 komoly bajom volt/van. Első évében a dink and dunkhoz alkalmatlan keretünkkel is erőltette. Annyiból nem baj, hogy ő ehhez ért, de ezt kellett volna egy kicsit a kerethez igazítani, ami nem történt meg. Jól be is sült. Akkor is volt deep threat emberünk (Wallace) és meg se próbáltuk kihasználni. Ez pedig a szememben óriási hiba, hogy nem építek az erényekre. A másik a játékelméletileg hibás hívások, de ezt sokszor kitárgyaltuk, ebbe nem megyek bele, de az utolsó 3 héten végre elfelejtette a 3. és 5 felett hívok egy screent baromságot.

Ami viszont Haley dicsérete, hogy Bryanttel bebizonyította, hogy tanult a hibájából. Ha van egy deep threat emberünk, azt használni kell. És abban maximálisan egyetértek, hogy tökéletesen használja. Egyszerű játékokat hív erre a roppant tehetséges, de még láthatóan kiforratlan srácra. Ez pl valóban nagy dicsérete Haleynek, hogy tökéletesen használja.

És azt is tartom, hogy az Offense ugrásszerű javulásának nemcsak Haley az elsőszámú oka, hanem Munchak. De az OL javulását ki is kell ám használni, és ezt megtette Haley, amiért szintén jár a dicséret.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Tudtad, hogy komoly erény megtalálni a másik gyengéit, és azokat kihasználni? 😉Sobri Jóska
Igen. Csak sajnos itt nem erről van szó, mert ezt csináltuk mindenki ellen és sztem 10%-nál kisebb volt a hatékonyság.

Amúgy pedig alapból jobban szeretek saját erényre építeni, mint más hibájára, ugyanis magamban jobban bízom, mint bárki másban. 😊Soldados
Általánosságban pedig más hibája jobban kalkulálható, főleg ha standerden ugyanazt bassza el.

Az NFL-ben persze erre nehezebb bazírozni, de 3 és hosszúra a screen az jó játék, csak nem túl sikeres. 😊 Kb. egy "ha bejön jó, ha nem, akkor feladtuk a 3. down-t" szitu. Mert ugye veszteni nem igazán lehet vele, ritka az INT, a minusz yard, stb., de nyerni annál inkább.
Gondold így.Sobri Jóska
Nem tudom így gondolni, amikor pontokat szeretnék a táblán. 😊 Úgyhogy csak azt látom ilyenkor, hogy feladtuk a drive-ot és ez rettenetesen bosszant. Amúgy BB összesen dobott 9 INT-et, ez alapján nem hiszem, hogy pl egy 10 yardos hook annyira veszélyes lenne. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Tudtad, hogy komoly erény megtalálni a másik gyengéit, és azokat kihasználni? 😉Sobri Jóska
Igen. Csak sajnos itt nem erről van szó, mert ezt csináltuk mindenki ellen és sztem 10%-nál kisebb volt a hatékonyság.

Amúgy pedig alapból jobban szeretek saját erényre építeni, mint más hibájára, ugyanis magamban jobban bízom, mint bárki másban. 😊Soldados
Általánosságban pedig más hibája jobban kalkulálható, főleg ha standerden ugyanazt bassza el.

Az NFL-ben persze erre nehezebb bazírozni, de 3 és hosszúra a screen az jó játék, csak nem túl sikeres. 😊 Kb. egy "ha bejön jó, ha nem, akkor feladtuk a 3. down-t" szitu. Mert ugye veszteni nem igazán lehet vele, ritka az INT, a minusz yard, stb., de nyerni annál inkább.
Gondold így.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Tudtad, hogy komoly erény megtalálni a másik gyengéit, és azokat kihasználni? 😉Sobri Jóska
Igen. Csak sajnos itt nem erről van szó, mert ezt csináltuk mindenki ellen és sztem 10%-nál kisebb volt a hatékonyság.

Amúgy pedig alapból jobban szeretek saját erényre építeni, mint más hibájára, ugyanis magamban jobban bízom, mint bárki másban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Tudtad, hogy komoly erény megtalálni a másik gyengéit, és azokat kihasználni? 😉

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Amekkora veszteség, hogy Bell nem játszik, akkora lelki töltetet kell adni a többieknek. Harris kifejezetten jól mozgott, bár elkapásait még nem láttam és Tate is tudja, hogy nagy lehetőség kapujában áll. Úgyhogy én bízom bennük és nagyon remélem, hogy lesz értelme még Bell mielőbbi felépülésében bízni.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En is orulok 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 játékosunk került az All-Pro csapatba: Antonio Brown, Bell és Pouncey. Brown 49, Bell 44, Pouncey 21 szavazatot kapott a lehetséges 50-ből.

Még egy játékosunk, Timmons kapott voksot (4).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is örülök, ez a helyes döntés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ezt vártam és nagyon örülök Tate és Harris (no meg Arcsi) miatt, hogy ezt már most bejelentik. Mindenki így készül és a srácok is lelkileg. Labriola írását érdemes olvasni, tanulságos. Azt feszegeti, hogy mindannyiszor megszívtuk, amikor nem egészséges kulcsjátékost akartunk a playoffban erőltetni. Nem szabad, next man up, zúzzunk azzal ami van.

ps.: nomeg azért azt gondolom, hogy a Ravens IR sorát nézve egy szavunk sem lehet így sem....
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Bell nem játszhat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Illetve az megint csak kedvez a Rvensnek, mivel a miCB-ink 10 méterre állnak az elkapóktól.kishaszi
sokszor ugy erzem, hogy mi eleve feladjuk, hogy megzavarjuk az ellen WR-t, ha sikerul a passz, akkor a 'biztos' tackle-re utazunk. Ehhez meg ugye eros pass rush kell, hogy a QB-t zavarjak a jol sikerul passzokbanxtaki
Ez egy kényszerű lépés, mivel egy az egyben nem tudtuk/tudjuk megtartani ezzel a corppal a WR-eket. Az idény felétől cirka erre álltunk rá, ezzel ugye sok yardot szedtünk/szedünk be, de a RZ-ban már a rövidülő távolságok miatt ez a hátrány elveszik és egy feljavoló front7-nel maximum 3 pontot enged. Mivel az O stabilan 20 pont felett termelt, így ez egy olyan taktika, ami meccsnyerű összességében, pláne, ha látjuk, hogy talán ettől is megjött a jelenlegi CB-k önbizalma és jönnek a TO-k.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Kettős a mérce csak O és D kapcsán, nekem csak az a gondom. Coach D minden megmozdulása zseniálisnak van hirdetve és/vagy szinte semmikor nem láttam elővéve (mint ha a draftok és a szerződések kapcsán nem lenne szava) de fordítva a "dink and dunk" rendszer és a lentiek összefüggései szinte soha nem jönnek elő, pedig szerintem ezek is evidensek és fontosak:
- könnyebben védi az OL Bent, mivel a játékok tömege 10-20 yardra/yardig van felrajzolva
- Ben egészségesen fejezi be a szezonokat
- Ben 5000 yardot passzol
- Bell képességeit ennyire ki tudjuk aknázni
- Bryant nyersessége kevésbé jön ki (olyan játékokban használjuk többségében, ahol egyszerű utakat kell fusson)

Hozzáteszem, hogy Én is azt mondtak a Texans meccs előtt, hogy kell a momentum, és ha az kell, akkor tegyük ki Haley-t, de a momentum nekem sokkal inkább a - Haley által egyébként már idény elején csapatba követelt - Bryant bemutatkozása volt. Ez ugyanis azt gondolom a Haley rendszer utolsó puzzle kirakója a "dink and dunk" rendszer miatt fentebb jövő safety-k kinyírására. Nem Bryantet gondolom Én zseniálisnak, hanem azt, ahogy használjuk. A srác nagyon nyers még ugyanis, de ahogy használjuk az kinyírja az ellenfelet...

Említitek itt az esőt, de szerintetek Kubiak vertikális játékra inkább építő rendszere, vagy a "dink and dunk" szenvedi ezt meg jobban? Az rendben, hogy alapvetően többet futnak majd a csapatok, nehezebb lesz passzolni, de Kubiak rendszerének az egyik kulcsa pont az, hogy a két Smith elszakad és egy-egy hosszú splash play-jel rombol. Szóval Én kevésbé félek ettől személyszerint....
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Illetve az megint csak kedvez a Rvensnek, mivel a miCB-ink 10 méterre állnak az elkapóktól.kishaszi
sokszor ugy erzem, hogy mi eleve feladjuk, hogy megzavarjuk az ellen WR-t, ha sikerul a passz, akkor a 'biztos' tackle-re utazunk. Ehhez meg ugye eros pass rush kell, hogy a QB-t zavarjak a jol sikerul passzokban
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Illetve az megint csak kedvez a Rvensnek, mivel a miCB-ink 10 méterre állnak az elkapóktól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
eső 100%, ráadásul azt írják, hogy erős eső várható...úgyhogy nagy passzjáték nem lesz...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 3. és hosszúra screen alapvetően - gyakorlatilag a ligát nézve - nem ördögtől való elgondolás, még ha papíron annak is tűnik, rengetegszer látni, hogy bejöhet, elég csak a Patriotsot nézni, - igaz, még a Welkeres időkben volt ez nagyon látványos, de más játékosnál és más csapatnál is működhet, ha jól van kivitelezve, márpedig elég sokszor láttam én ezt fejcsóválva, hogy másnak mi a zsarért megy, nekünk meg miért nem. De ez úgy látszik nem OC függő, mert korábban is így volt, nem csak Haleynél.kishaszi
Az én meglátásom szerint egy 3. és 10-re hívott screen csak akkor lehet sikeres, ha az ellenfél hibázik, misstackle-t csinál. Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Én két játékhelyzetben tudom elfogadni a 3. és hosszúra a screent: Egyrészt, ha mezőnygól távolság határán vagyunk, mert jó eséllyel összejön belőle az a néhány yard, ami kell FG-hoz. Másrészt, ha nagyon be vagyunk szorítva a saját endzone-unkhoz és ezzel egy kis levegőhöz engedkük jutni a punterünket.Shilkor
Egyetértek. És még mondok egy harmadikat. 3. és 20 felettnél szintén jó játék, mert a védelem nagyon távol áll fel, azaz szinte biztos 10 yardot lehet vele hozni, azaz annyival jobb helyzetből lehet puntolni, illetve mivel mélyen vannak a védők, így az open field miss tackle-nek nagyobb az esélye, ami kis mákkal akár 1st downt is hozhat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A 3. és hosszúra screen alapvetően - gyakorlatilag a ligát nézve - nem ördögtől való elgondolás, még ha papíron annak is tűnik, rengetegszer látni, hogy bejöhet, elég csak a Patriotsot nézni, - igaz, még a Welkeres időkben volt ez nagyon látványos, de más játékosnál és más csapatnál is működhet, ha jól van kivitelezve, márpedig elég sokszor láttam én ezt fejcsóválva, hogy másnak mi a zsarért megy, nekünk meg miért nem. De ez úgy látszik nem OC függő, mert korábban is így volt, nem csak Haleynél.kishaszi
Az én meglátásom szerint egy 3. és 10-re hívott screen csak akkor lehet sikeres, ha az ellenfél hibázik, misstackle-t csinál. Én gyűlölöm, amikor a másik hibájára alapozunk és nem a saját erényeinkre. Én ezt nem tudom elfogadni.Soldados
Én két játékhelyzetben tudom elfogadni a 3. és hosszúra a screent: Egyrészt, ha mezőnygól távolság határán vagyunk, mert jó eséllyel összejön belőle az a néhány yard, ami kell FG-hoz. Másrészt, ha nagyon be vagyunk szorítva a saját endzone-unkhoz és ezzel egy kis levegőhöz engedkük jutni a punterünket.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
mi sem indulunk ki az első meccsünkből így ti se induljatok ki a másodikból szerintem.a secünk teljesen átalakult azóta tehát a szarból (nagy jóindulattal) közepesnek minősíteném.sajnos Keenum,Bortles,Shaw nem fokmérő és BigBen nyilván más de a Heinz óta nem 29-ik a passvédekezés hanem 16 asszem.a második meccsünk másnapján két kezdő cornert elküldtünk és Hill,Miles a kezdő safetynk.bizonyos runpackege-ekben Stewart és Elam még fellelhető.Webb javuló tendenciát mutat és Melvin egész jó főleg press-man-ben.holnapra egyébként komoly esőt mondtak Pittsburghben így lehet minimális lesz a passzjáték mindkét oldalon.nem akarok és nem is fogok ezzel takarózni de mi sajna már elfogytunk év végére.ugyanannyi játékosunk van IR-en mint az összes többi Northos csapatnak együttvéve.ami fájó az a két kezdő OT bár Monroe-t talán összefoltozzák,Ő még nem IR-es.