Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.Höri
Thomas Davis nálunk játszott egy hét után, pedig az ő térde cifra dolgokon van túl.gabokocka
Elsőre borzalmas volt, de mindenképp pozitív, hogy a saját lábán lépcsőzött vele. Úgyhogy legyen igazatok!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.Höri
Thomas Davis nálunk játszott egy hét után, pedig az ő térde cifra dolgokon van túl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.vassadi
nocsak, abból egész jól is kijöhetünksutianap
neki én is jobban örülnék, mint BJGE-nek, csak átsiklottam afölött, hogy már megint FA
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.vassadi
nocsak, abból egész jól is kijöhetünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
remélem Héli kiver valamit Arcselingóból, meg ugye fel kéne rajzolni valami futást is, mer gáz leszsutianap
archer szerintem bust. gyors meg minden de pici, ha hivnánk is rá valamit akkor én hosszú passzokat hivnék sebességben szinte bárkit megver.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.
több mint 9 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Ezt már megtanultam. Bár most hiányolom és joggal a "D"-t dícsőítő szavait.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én lenni itt újonc. De már 2005 óta (akkor fertőződtem meg és lett sport tv-m) követlem a Steelers Nations-t. Hát igen, sajna Bell sérülése benne volt a pakliban. A térd egy csúnya dolog. Sajnos nekem is volt részem benne. De egyet értek az előttem szólókkal. Ütni kell a hollókat.Recruit
Üdv nálunk, a személyeskedést ne vedd magadra, Soldinak meg mindig igaza van 😊
Kivéve, ha nem, de akkor az első szabály lép életbe.
több mint 9 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Én lenni itt újonc. De már 2005 óta (akkor fertőződtem meg és lett sport tv-m) követlem a Steelers Nations-t. Hát igen, sajna Bell sérülése benne volt a pakliban. A térd egy csúnya dolog. Sajnos nekem is volt részem benne. De egyet értek az előttem szólókkal. Ütni kell a hollókat.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lehet fura lesz amit mondok, de Én már vártam, hogy legyen egy O sérülés. Egész egyszerűen nem volt reális, hogy az O szinte végig teljes arzenállal ment ésfőleg az, hogy ennyit volt használva Bell. Lehet mondani, hogy ez a legrosszabbkor jön, de Én meg azt mondom, hogy nem, playoffban vagyunk és jöhet mögötte valaki, akit a Ravens egész szezon alatt nem látott. Kifejezetten kiváncsi is vagyok mit tudunk csinálni nélküle, kiderülhet Josh Harris és Arcsi mennyit is ér, mit tud kezdeni Haley az új helyzettel.

Inkább örüljünk, hogy semmi szakadás, ez legyen a legnagyobb bibink idén és az elkövetkezőkben....Klemó
Azért ha Bell nem lesz, jól jönne egy tapasztaltabb RB a rookiek mellé. Mondjuk BJGE-t (vagy Ray Rice-t 😀) el tudnám viselni. Futásban már nem nagy szám, de legalább látott már néhány PO meccset és passzblokkban is jobb, mint Archer vagy Harris. Esetleg ott van még Felix Jones vagy LSH, akik voltak már nálunk korábban, így a rendszert is ismerik valamennyire.
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nem az a lényeg, hogy megoldjuk-e vagy sem. Illetve dehogynem.
Bell azonban emberileg is nagyon megérdemelte volna, hogy ott legyen a POban. Sajnálom.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Reális vagy nem és a Browns meccs után megesküdtem volna, hogy a PO-ra sincsen reális esély. Aztán tessék...
Egy meccsen bárkit meg tudunk verni. Természetesen Denverben én se fogadnék magunkra (mondjuk én fogok 😀), de mindenkinek lehet egy rosszabb vagy éppen egy jobb napja.
Na most ha holnap kiáll Kiesel vagy Pola vagy Ike, esetleg mindhárman és azt mondják, na jó, akkor ez lesz az utolsó évünk és utána mindenki elsírja magát USA-ban, na vajon az adna esetleg olyan lelki többletet, hogy olyan SB run-t csináljunk, mint a holló kollégák?
Számomra itt csak annyi a helyzet, hogy most a Ravens-t kell megverni és nem kell azzal foglalkozni, hogy mi lesz majd két hét vagy egy hónap múlva...mert elég sok víz folyik le addig azon a három folyón ott.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Lehet fura lesz amit mondok, de Én már vártam, hogy legyen egy O sérülés. Egész egyszerűen nem volt reális, hogy az O szinte végig teljes arzenállal ment ésfőleg az, hogy ennyit volt használva Bell. Lehet mondani, hogy ez a legrosszabbkor jön, de Én meg azt mondom, hogy nem, playoffban vagyunk és jöhet mögötte valaki, akit a Ravens egész szezon alatt nem látott. Kifejezetten kiváncsi is vagyok mit tudunk csinálni nélküle, kiderülhet Josh Harris és Arcsi mennyit is ér, mit tud kezdeni Haley az új helyzettel.

Inkább örüljünk, hogy semmi szakadás, ez legyen a legnagyobb bibink idén és az elkövetkezőkben....
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem túl reális.
A Hollókat kéne ütni miheztartás végett még így is😊, de messze vagyunk egy komplett csapattól és ne feledjük a D-ben mennyi a hiány és az 3v végi szintemelkedéshez kellett 9299 amiből JH feltehetőleg el Diesel meg izomszakadásból szintén nagyapó korral.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Valahogy el kell adnunk a futást, mer zacsiparádé lesz belőle. Tehát jöhet a titkos fegyver, minime for win, elő azzal a kentstate hearttal.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a beszorítjuk a bokát móka is talmi dolog. A tényleges terhelhetőséghez forognia kell az ízületnek. Nem kisebbítve pkl. BB esetén, aki egy állat volt ilyen szempontból mindig is, de más az, hogy l3pkedned kell 'párat' kvázi egyenes tartással és rá tudsz valamennyire terhelni a másik lábadra vagy, hogy futnod kell, állandó irányváltásokkal, rajta a saját terheddel plusz az ellen ütéseivel, ütközéseivel és még a labdára is vigyázni kell.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Most egyet értünk Ádi 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Én amondó vagyok, hogy bármennyire is jó úton halad a csapat, most még nincs kész egy SB runra, így ha annyira necces lesz Bell állapota, akkor jobban örülnék, ha nem is erőltetné a játékát a stáb, nehogy még komolyabb baj legyen belőle.

A Ravenst nélküle is ütni kell. Nem azért mondom ezt, mert az utóbbi néhány meccsen pocsék formát mutattak (aminek a PO-ban szerintem se lesz jelentősége), hanem mert csoportrivális.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
A térd és a boka között bár rengeteg különbség van, de ami most igazán érdekes, hogy egy ilyen húzódásos bokasérüléssel még lehet játszani, maximum jól be kell szorítani a lábat. A térdsérülésnél viszont ez sajnos nem járható út. Egy olyan játékosnál aki abból él, hogy hirtelen irányt változtat, pörög, forog ez nem lehetséges. Így ahogy gabtsi írta is a kitámasztások és irányváltások miatt a játéka lényege veszhetne el. Ha tényleg nyúltak azok a szalagok és sajnos ez úgy is nézett ki, akkor ezen a héten tuti nem látjuk. Ha valami csoda folytán "csak" kisebb fokú sérülés van a térdben, akkor is kímélni kellene, de tény az is, hogy a Ravens kevésbé fogja elhinni a futójátékokat, ha nem Bell áll Ben mögött.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Árcsi azt nem tudja átvenni amit Bell művelt, a külső gyors futások, meg a futó passzok talán, de Őt összetörik a Hollók pikk pakk
Harrisnak kell előlépnie,
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
remélem Héli kiver valamit Arcselingóból, meg ugye fel kéne rajzolni valami futást is, mer gáz lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A boka it szerencsésebb lenne, mert azt jobban lehet fixálni és azzal jobban tud játszani, a fájdalom meg gyógyszerekkel kiiktatható. A térd valóban az irányváltások miatt lehet necces. Azt hisze, ha nem látják, hogy hasznára lehet a csapatnak max beöltözni engedik és ha nagy a kaki akkor küldik fel. Én örülnék, ha gyógyulhatna és nem látnának, helyette a tegnap "bemutatkozó" Harris tudna előlépni és megoldani a rá háruló terhet, a héten gyakorolhat Bennel, és a fallal.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tudtok valami Bellről?bcsarli
Megnyúltak a szalagok, egyenlőre ennyi, szerintem holnap holnap után már biztosabbat. Van esély a játékára, bár kicsi.polamalu
nem tudom mi a különbség boka és térdszalag húzódás között annyit tudok hogy amikor nekem a bokámban nyúltak meg a szalagok kb másfél hónapig sántitottam.....patriksteelers
Annyi különbség van, hogy más ízület😊
Egy ilyen lehet 3 napos is, 1,5 hetes, de akár hónapokig is tarthat több tényezőtől függően. Bell még fiatal, ilyenkor méf hamarabb gyógyulnak bizonyos sérülések, pláne a kinti csodagyógyszerekkel, de innét nem látni mi a stájsz, reszkírozni nem érdemes.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Tudtok valami Bellről?bcsarli
Megnyúltak a szalagok, egyenlőre ennyi, szerintem holnap holnap után már biztosabbat. Van esély a játékára, bár kicsi.polamalu
nem tudom mi a különbség boka és térdszalag húzódás között annyit tudok hogy amikor nekem a bokámban nyúltak meg a szalagok kb másfél hónapig sántitottam. remélem a térd nem ennyire bajos és ilyen orvosi stábbal pikkpakk összeszedi magát.....