NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
DHB-val mi a helyzet, hogy ennyire nem csinált idén semmit? Néztem, hogy nincs IR-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze mer az első a
Knockin on sevens door
😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
AFC North Champions!

😊Soldados
"Stairway to Seven!" (Brett Keisel)

Sokan mosolyogtak Szakállbá' benyögésén, aztán látjuk. Nopersze, nem aktuális még a HETEDIK gyűrű, de a lépcsőzés feléje már igen... Ez alkalomból hallgassátok meg a Stairway to Heaven-t, a rocktörténet valaha volt egyik legjobb bandájának (Led Zeppelin) rockhimnuszát, amivel az örökranglista második helyén tanyáznak. 😊
Jelzem, nem Justin Bieber az első! 😀 😀

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Suisham az 5. legjobb %-kal teljesítő rúgó volt. Sztem se kellene kirúgni.

 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/kicking/sort/fieldGoalPctRecruit
és egy jó punter meg tudná oldani a kickoffokat is
több mint 9 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Suisham az 5. legjobb %-kal teljesítő rúgó volt. Sztem se kellene kirúgni.

 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/kicking/sort/fieldGoalPct
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt már megtanultam. Bár most hiányolom és joggal a "D"-t dícsőítő szavait.Recruit
ééééééééés kit is kell kirúgni???? 😊Klemó
Az elmúlt 4 meccses runban nem is szidtam, elégedett voltam a playcallinggal. Kezd leszokni a 3. és hosszúra screent hívok gyökérségről. 😉 Biztos nem akarja, hogy agyvérzésben elhunyjak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North Champions!

Mindezt teljesen megérdemelten! Nemcsak azért, mert mienk a legjobb mérleg, vagy mienk a legjobb divmérleg is, hanem legfőképpen azért, mert mi akkor játszottuk a legjobb futballt, amikor az igazán számít: decemberben! Illetve ahogy azt az elmúlt hetekben már a csoportcsevegőben leírtam, mi voltunk az egyetlen csapat az AFC Northban, amely az idény első meccsétől az utolsóig fejlődött, haladt egy úton, s arról egy-két töréspont ellenére sem tért le, hanem fejlődött tovább. Ennek meglett az eredménye. Az utolsó 4 meccsen 4 egyaránt PO-ért csatázó csapatot múltunk felül, ráadásul mindegyiket úgy, hogy legkésőbb a negyedik negyed közepére eldöntöttük a meccset, azaz még csak szoros sem volt egyik sem. Ez óriási fegyvertény. És azt is ki merem jelenteni, hogy miénk a legjobb keret az AFC Northban: csak nekünk van igazi franchise QB-nk, miénk az egész liga legjobb WR-e és RB-je. (Ez persze szubjektív, de az idei számok vitathatatlanul ezt mutatják) Ez pedig olyan fór, amit máshol a divriválisok nem tudnak ledolgozni. Illetve televagyunk fejlődőképes tehetségekkel, de erre rögvest visszatérek.

És gyorsan számoljunk le két tévhittel, amit talán nehéz kimondanunk, mert magunk sem (köztük én sem) gondoltunk volna:
1. A DL nem átlagon aluli, vagy átlagos, hanem bőven átlagon felüli. Ez az egység nem szintet lépett, hanem szinteket ugrott a szezon során. Az első meccs nagyon rémisztő volt, 6-os átlaggal futott ellenünk a Browns. Az utolsó 4 meccsen pedig konkrétan megöltük az ellenfél futójátékát. Pedig nem akárkik voltak az ellenfelek, Charles, vagy éppen a Hill-Bernard duó. És ez még a tegnapi meccsre is igaz, amikor az első 2 drive-ban megfutott minket Hill, de utána kb lenulláztuk. Ez pedig a DL érdeme és 4 meccsre már nem lehet azt mondani, hogy véletlen. És ez a DL Cameron Heywarddal az élen, még nyomást is tud generálni. Ebben a Heyward-McLendon-Tuitt hármasban komoly potenciál van, csak kiegészítő emberek kellenek mögé. (Én pl örülnék, ha Keisel még vállalná a szerződéséből hátralévő utolsó évet)
2. Ez az OL nem átlagos, vagy picit átlagon felüli, vagy esetleg csak egyes szegmensekben jó, hanem konkrétan ligaelit. Az hagyján, hogy 1400 yardos futónk van, amire elég rég volt példa, és persze Bell is kivette belőle a részét, de pass protectionben is kiemelkedő. Egyrészt Ben ilyen kevés sacket (33) életében nem szenvedett el, amióta franchise QB-ként használjuk, de nem is ez a kulcs. Hanem hogy a 16 meccsből egyiken se éreztem azt, hogy állandó nyomás lenne rajta. Egy-egy jól időzített blitz, vagy egy-egy playben lehet nyomás vagy sack, de tulképpen amúgy alapvetően kávézgathat is, mert nem tudnak nyomást gyakorolni rá konzisztensen.

A Bengals-meccsre nem térnék ki részletesen, jobbak voltunk - a labda mindkét oldalán. Mindenki tepert, és nyerni akartunk minden áron, ahogy ez várható volt. De attól lett ez igazán értékes diadal, hogy a Bengals is. Fura ez a csapat. Akármilyen jó számokat hoz az O és akármilyen szarokat a D, mégis a holtponton kizárólag a Defense képes lendíteni a csapat szekerén. Amikor szarban vagyunk, mindig a Defense csinál nagy játékot. Vagy ha ők nem, akkor maradunk is a szarban. Ami viszont zseniális és amiben óriásit léptünk előre az idény elejéhez képest, hogy ha megvan a momentum, akkor az Offense kegyetlenül büntet. De úgy igazán, akár meccset eldöntően és demoralizálóan.

Bell - akármi is van vele, ne játsszon a Ravens ellen. A Hollókat nélküle is simán(!) ütnünk kell. Inkább pihenjen, gyógyuljon. A Ravens-nek a sec a gyengéje, szét tudjuk őket szedni, egyszer már meg is tettük, teljesen felesleges lenne ez a terhelés. Majd inkább 2 hét múlva - már ha akkor lehetséges.

Ravens - Én a 10. győzelem és a PO kiharcolása után azt mondtam, elégedett vagyok és minden meccs ajándék a PO-ban, egyetlen győzelmet sem várok el, csak örülni tudok majd ha sikerült nyerni. Kivéve ha csoportriválissal találkozunk. Bejött. Egyrészt szar lenne divriválistól kiesni, másrészt a Ravens kifejezetten gyenge - legalábbis JELENLEG. Ők teljesen kipukkadtak az idény végére, rossz nézni is őket. És ez utóbbi miatt fájna igazán. Én nem fosok tőlük. Még egyszer mondom, még Bell nélkül is simán hozni kell. Katasztrofális állapotban vannak. Ha felszívják magukat (ahogy felfogják), az segíthet, de ha nem adunk nekik momentumot, elfogy a lendület és átgyalogolunk rajtuk. Amúgy PO-ban még sosem kaptunk ki divriválistól. 😉

PO - Ha mégis kikapunk, akkor fájni fog a fentebb említett okok miatt, de nem leszek csalódott, ez a szezon szép volt és újra van csapatunk. Olyan, amelyik akár már jövőre elitcsapat lehet. Nem sok kell hozzá, kb CB az egyetlen vaskos needünk, na meg persze pár hasznos kiegészítő. (Meg ha megy Worilds, akkor egy OLB) De most még nincs teljesen kész a csapat. Túl fiatal és ebben benne lehet váratlan bukta is - akár egy gyenge Ravens ellen is. Viszont bárkit le is győzhetünk, azaz az sem lepne meg, ha végén Arizonábn találnánk magunkat. Ugyanis meggyőződésem, hogy tudunk nyerni a Pats és a Broncos otthonában is. Egy biztos, senki nem akar minket, mert klasszikus "hot" csapatként érkeztünk a PO-ba, akitől lehet félni és tartani, de még jobb elkerülni. Szóval bárhogy is lesz, akár kiesünk a Ravens ellen, akár SB-ig megyünk, idén végre újra jók voltunk, és csak ez számít. Van mire építeni.

2015 - A schedule mindenkinek brutális lesz az AFC North-ban, nekünk csak 2 meccsel lesz brutálisabb (Pats-Colts). De jövőre elitcsapattá válhatunk. Ha sikerül, így is behúzzuk majd a csoportot, mert előnyben vagyunk, nagyobban, mintsem azt gondolnánk, ezt a B's in Da Burgh triót nem lehet befogni jelenleg.

Szóba kerültek a rúgók: Winget ki kell b.szni, Szusi viszont teljesen megbízható, ráadásul ennek köszönhetően épp a mostani szezon előtt kapott hosszabbítást. A touchback nem megy neki, de inkább az FG-k sikerüljenek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Bizonyos, hogy a telefonok égnek....

Nekem Harris mozgása nagyon tetszik egyébként és vele nincs is gond, de tény, hogy Archerr kevés mellé....(ez utóbbi kapcsán pedig meg is van a válasz, hogy őt, vagy mondjuk egy CB-t kellett volna hozni harmadik körben)

Tomlin egyébként eléggé bigottan nem játszat sérült embert, de ez ugye már a playoff és Bell nem csupán egy futó....meglátjuk
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Ezt már megtanultam. Bár most hiányolom és joggal a "D"-t dícsőítő szavait.Recruit
ééééééééés kit is kell kirúgni???? 😊
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nem feltétlen kellene őt sérülten játszatni. Ha bírná sem kellene, hiszen az biztos, hogy nem lesz 100%-os, és ha rásérül arra, akkor az már a következő szezont veszélyeztetné. Elméletileg a falunk akkorát fejlődött a futások esetében, hogy az csak na. Nos, akkor itt az idő megmutatni, hogy egy Harrisszel is megy a dolog (szerintem menni fog). Ellenben annyi minden szól mellettünk, hogy az már-már zavaró: hazai pálya, Ravens ellen a PO-ban, Ravens mostani teljesítménye,Ravens sérültjei, a mi formánk jelenleg...Mondhatná az ember, hogy "innentől kezdve minden meccs ajándék", de otthon a Ravenst ütni kell, mert különben hiába a 11-5-ös mérleg (amiért emelem kalapom, és a túlzott pesszimizmusomért meg elnézést, akit ezek az "ellenséges" hangulatot keltő hsz-ek zavartak).

PS: Természetesen nem mindegy, hiszen elképesztő mennyit fejlődtünk egy kvázi nagyon fiatal, rutintalan csapattal. Megtaláltuk a kellő embereket is, kisebb-nagyobb túlzásokkal, eddig az egész szezont nem is lehetett volna szebbnek elképzelni. Elképesztő mekkora potenciál van bennünk, szóval reméljük, hogy a jövő a miénk. Jövő ide, jövő oda a Ravenst akkor is ütni kell. Ceterum censeo...
több mint 9 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
A végén még Mendenhallt is rábeszélik a reaktiválásra és visszatérésre.(Isten őrizz.) 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.Höri
Thomas Davis nálunk játszott egy hét után, pedig az ő térde cifra dolgokon van túl.gabokocka
Elsőre borzalmas volt, de mindenképp pozitív, hogy a saját lábán lépcsőzött vele. Úgyhogy legyen igazatok!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.Höri
Thomas Davis nálunk játszott egy hét után, pedig az ő térde cifra dolgokon van túl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collinsworth azt mondta a közvetítésben, hogy ilyen hyperextended knee esetében az életed lepörög előtted annyira rosszul néz ki, de ha a szalagnak nincs baja, akkor 1 hétre rá lehet már játszani. Legalábbis neki sikeült a 80-as évek orvosi módszerei között.

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.vassadi
nocsak, abból egész jól is kijöhetünksutianap
neki én is jobban örülnék, mint BJGE-nek, csak átsiklottam afölött, hogy már megint FA
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.vassadi
nocsak, abból egész jól is kijöhetünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
remélem Héli kiver valamit Arcselingóból, meg ugye fel kéne rajzolni valami futást is, mer gáz leszsutianap
archer szerintem bust. gyors meg minden de pici, ha hivnánk is rá valamit akkor én hosszú passzokat hivnék sebességben szinte bárkit megver.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ha Bell nem lesz bevethető, akkor biztos, hogy igazolni fogunk a posztra, másfél RB-vel nem lehet nekivágni egy meccsnek. Archer gyakorlatilag nem is valódi RB, Harris pedig talány, éles meccsen mindössze néhány snap van mögötte.

Ha RB-t kell majd igazolnunk, akkor szerintem Ben Tate is szóba jöhet. Már a Vikings is kitette, és állítólag érdeklődtünk felőle, miután elküldték Clevelandből.
több mint 9 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Ezt már megtanultam. Bár most hiányolom és joggal a "D"-t dícsőítő szavait.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Én lenni itt újonc. De már 2005 óta (akkor fertőződtem meg és lett sport tv-m) követlem a Steelers Nations-t. Hát igen, sajna Bell sérülése benne volt a pakliban. A térd egy csúnya dolog. Sajnos nekem is volt részem benne. De egyet értek az előttem szólókkal. Ütni kell a hollókat.Recruit
Üdv nálunk, a személyeskedést ne vedd magadra, Soldinak meg mindig igaza van 😊
Kivéve, ha nem, de akkor az első szabály lép életbe.
több mint 9 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Én lenni itt újonc. De már 2005 óta (akkor fertőződtem meg és lett sport tv-m) követlem a Steelers Nations-t. Hát igen, sajna Bell sérülése benne volt a pakliban. A térd egy csúnya dolog. Sajnos nekem is volt részem benne. De egyet értek az előttem szólókkal. Ütni kell a hollókat.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lehet fura lesz amit mondok, de Én már vártam, hogy legyen egy O sérülés. Egész egyszerűen nem volt reális, hogy az O szinte végig teljes arzenállal ment ésfőleg az, hogy ennyit volt használva Bell. Lehet mondani, hogy ez a legrosszabbkor jön, de Én meg azt mondom, hogy nem, playoffban vagyunk és jöhet mögötte valaki, akit a Ravens egész szezon alatt nem látott. Kifejezetten kiváncsi is vagyok mit tudunk csinálni nélküle, kiderülhet Josh Harris és Arcsi mennyit is ér, mit tud kezdeni Haley az új helyzettel.

Inkább örüljünk, hogy semmi szakadás, ez legyen a legnagyobb bibink idén és az elkövetkezőkben....Klemó
Azért ha Bell nem lesz, jól jönne egy tapasztaltabb RB a rookiek mellé. Mondjuk BJGE-t (vagy Ray Rice-t 😀) el tudnám viselni. Futásban már nem nagy szám, de legalább látott már néhány PO meccset és passzblokkban is jobb, mint Archer vagy Harris. Esetleg ott van még Felix Jones vagy LSH, akik voltak már nálunk korábban, így a rendszert is ismerik valamennyire.
több mint 9 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nem az a lényeg, hogy megoldjuk-e vagy sem. Illetve dehogynem.
Bell azonban emberileg is nagyon megérdemelte volna, hogy ott legyen a POban. Sajnálom.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Reális vagy nem és a Browns meccs után megesküdtem volna, hogy a PO-ra sincsen reális esély. Aztán tessék...
Egy meccsen bárkit meg tudunk verni. Természetesen Denverben én se fogadnék magunkra (mondjuk én fogok 😀), de mindenkinek lehet egy rosszabb vagy éppen egy jobb napja.
Na most ha holnap kiáll Kiesel vagy Pola vagy Ike, esetleg mindhárman és azt mondják, na jó, akkor ez lesz az utolsó évünk és utána mindenki elsírja magát USA-ban, na vajon az adna esetleg olyan lelki többletet, hogy olyan SB run-t csináljunk, mint a holló kollégák?
Számomra itt csak annyi a helyzet, hogy most a Ravens-t kell megverni és nem kell azzal foglalkozni, hogy mi lesz majd két hét vagy egy hónap múlva...mert elég sok víz folyik le addig azon a három folyón ott.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Lehet fura lesz amit mondok, de Én már vártam, hogy legyen egy O sérülés. Egész egyszerűen nem volt reális, hogy az O szinte végig teljes arzenállal ment ésfőleg az, hogy ennyit volt használva Bell. Lehet mondani, hogy ez a legrosszabbkor jön, de Én meg azt mondom, hogy nem, playoffban vagyunk és jöhet mögötte valaki, akit a Ravens egész szezon alatt nem látott. Kifejezetten kiváncsi is vagyok mit tudunk csinálni nélküle, kiderülhet Josh Harris és Arcsi mennyit is ér, mit tud kezdeni Haley az új helyzettel.

Inkább örüljünk, hogy semmi szakadás, ez legyen a legnagyobb bibink idén és az elkövetkezőkben....