Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor erről ennyit, én így látom. Látom a pozitívumokat is, de sosem szokott elszaladni velem a ló (úgy érzem). És talán pont ez a konzervatív hozzáállás, ami miatt én úgy érezhettem, hogy "ez sok". Nem tartom úgy, hogy elferdítettem volna bármilyen tényt is. Akkor talán túlzottan nem szoktam arcoskodni, ennyi, sőt, nagyon zavar, ha ezeket olvasom, legyen az Pitts fórum vagy éppen bármi más. Ebben nem hiszem, hogy sokkal több van/volt.fcancellara
Annyiban látjuk másképpen a dolgokat, hogy sztem az nem arcoskodás, hogy egyértelmű esélyesnek látom a Steelers-t a Ravens ellen. A Broncos és Pats ellen nem mondanám ezt. Ott annyit mondanék csak, hogy van esélyünk. De ezt sem érzem arcoskodásnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Nagyon frankó nyilatkozatok😊
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Akkor erről ennyit, én így látom. Látom a pozitívumokat is, de sosem szokott elszaladni velem a ló (úgy érzem). És talán pont ez a konzervatív hozzáállás, ami miatt én úgy érezhettem, hogy "ez sok". Nem tartom úgy, hogy elferdítettem volna bármilyen tényt is. Akkor talán túlzottan nem szoktam arcoskodni, ennyi, sőt, nagyon zavar, ha ezeket olvasom, legyen az Pitts fórum vagy éppen bármi más. Ebben nem hiszem, hogy sokkal több van/volt.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egész jó cikk sztem rólunk és a Bell körüli hercehurcáról:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njjrxtr3gavf3k8acz03
Le'Veon Bell feels 'great,' but taking it day by day
The Steelers are operating this week as if star back Le'Veon Bell won't be available for Saturday's wild-card showdown against the Ravens. Aditi Kinkhabwala reports, however, Bell's knee is feeling great.


Számomra ezek a kis szösszenetek mutatják igazán, hogy mennyire jó mentális állapotban vagyunk és mennyire egyben van a csapat:
As a reporter asked Harris about the added pressure, linebacker Jason Worilds walked by and said, "There's no pressure. Don't put that in his head."

És amit én is mondok, hogy a Ravens ellen amúgy sem Bell lenne a kulcs:
The last time the Steelers and Ravens met, November 2, the Steelers won by 20. And as a team only had 55 rushing yards. So maybe, as Tomlin said Tuesday, losing Bell isn't the end-all.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az előző 4-5 oldal hsz-ei alapján a Pitts egy másik világ, mint a többi csapat,fcancellara
Ilyet szerintem senki nem állított itt. Csak azt, hogy veszélyesek vagyunk még a powerhouse-okra is.

A vitatkozás pedig sztem jó dolog, a veszekedés az, ami nem visz előre soha. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk annyit hozzátennék, hogy senki nem gondolhatta (csak remélhette), hogy ekkorát fejlődik az OL, vagy hogy a 4. körös újoncunk ekkora király lesz rögtön első évében. Hogy frencsi rekordokat döntöget a 2. évében járó Bell. Hogy Kiesel ekkora überkirály lesz öregapó korára és a helyettese Tuitt egy ilyen rendszerben is be tud robbanni a köztudatba. Hogy McLendon az év második felére szinte mozdíthatatlan lesz vagy éppen, hogy Heyward-ról is szó essen kifejezetten sokat fejlődjön futások ellen is.
De nem számíthattunk arra sem, hogy Harrison úgy tér vissza mintha el se ment volna, hogy Spence és Williams tökéletesen beleillik majd a rendszerbe és arra pedig legfőképpen nem, hogy egy Brice McCain és egy Antwon Blake nevű pali félig megnyer egy Bengals elleni csoportdöntőt.

Mindezek fényében azt mondom, hogy Robi 2. heti cikke tökéletesen leírta az akkori csapatot és nagyon örülhetünk neki, hogy ilyen edzői gárda áll a csapat mögött.Klaci79
Én pl számítottam rá. 😛 Én pont azt írtam mindig, hogy ezeknek a fiúknak idő kell, főleg a védelemben, de sztem a potenciál megvan bennük. A mi védelmünkben Hampton óta senki nem tudott első évében hasítani. Most ez is megtörtént Tuitt révén, aki kényszer hatása alatt nemhogy első kezdő évében, hanem egyenesen rookie-ként bizonyított. Az NFL-szezon pontosan arról szól, hogy elkezdődik és tudsz-e folyamatosan fejlődni. Van-e válaszod a felmerülő problémákra. Mi tudtunk fejlődni és ha visszaemlékszel, én pontosan ezt mondogattam, hogy az pozitívum, hogy látni a fejlődést a csapaton. És pl pont az OL esetében igenis ilyen fejlődésre számítottam, mert ismerem Munchak munkásságát, és ez alapján éppen ezt vártam.

Persze van olyan, ami engem is meglepett és egyáltalán nem számítottam rá. Két ilyet említenék: James Harrison és a két cornerünk, akik 4-5. CB-ként vágtak a szezonnak, azaz McCain és Blake. Előbbi leigazolásának ugyanúgy nem örültem, mint Cam Thomasénak, nagyon gyenge játékosnak tartottam az alapján, amit HOU-ban láttam tőle, Blake-t pedig egy egyszerű spec teamernek tartottam. És mindketten megleptek, hogy lehet rájuk számítani.

Robi írásáról meg annyi a véleményem, hogy 2 meccs után egyáltalán nem árazok be csapatokat még. Ráadásul reálisnak sem éreztem, mivel azt már akkor is tudtuk, hogy csak nekünk van igazi franchise QB-nk és nálunk van a legjobb WR és egy kimagasló tehetségű RB. Ez pedig hatalmas fór a többiekkel szemben. Továbbá az OL-ről és DL-ről alkotott véleményét már akkor is túlzónak neveztem. (De nem akarok flame-t, csak a véleményemet írtam le és nem hiszem, hogy bántó lenne rá nézve)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323

Mindenkinek nagyon boldog, békés és sikerekben gazdag új évet kívánok!!!
Remélem sokatokkal szombat (vasárnap) találkozunk!
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ó jaj, naivan azt gondoltam, hogy egy esetleges (és szerintem létező) "vita", rossz érzés a Pitts szurkolóval kapcsolatban, hogy "mi arcoskodunk", egy efféle talán rossz kép kialakítása ellen és a "vita" lezárásaként intézett soraim, amelyek szándékosan a másik végletet célozták meg valójában vitaindító lett. Ezt benéztem😀 Szorri. Másfél éve vagy tán picivel több is) olvasom a bowl.hu-t, mostanában aktívan. Így a stílusjegyeket nem feltétlen tudom megkülönböztetni, ami az én zöldfűlűségemből adódhat, ahogy az is, hogy az előző 4-5 oldal számomra arról szólt, hogy nagy az arc (szerintem nemcsak "fosás" és az általam "lejöttek" léteznek és nem tartom álszerénységnek. Mire is lennék beképzelt? Arra, hogy most jó a csapat? Ez mennyiben az én érdemem?Így szerény sem lehetek, ahogy természetesen álszerény sem) , van is mire, nem erre számítottunk feltétlenül, eredményre talán, de fokozatos fejlődésre, és ilyen OL-re biztosan nem, hát még ilyen futójátékra (+ Bryant berobbanása)...gondoltam, ha az ellenfelek szemszögéből is leírom, kissé tán sarkítva is, akkor kicsit nem szállunk el magunktól, de tévedtem, ami természetesen egy teljesen helyénvaló szurkolói habitus is, ahogy azt hiszem az enyém is.Örülök minden sikernek, látom azt, hogy elképesztő potenciál van bennünk, de nem hiszem, hogy idén, már pedig az előző 4-5 oldal hsz-ei alapján a Pitts egy másik világ, mint a többi csapat, pláne, mint a Ravens és akkor még finoman fogalmaztam, de mondom, lehet, hogy nem feltétlen ismerem kinél mennyire természetes, hogy elképesztően optimista. Talán pesszimizmus, talán védekezési mechanizmus, talán mindkettő, talán egyik sem. Én inkább az a fajta szurkoló vagyok, aki megnézi, követi, de inkább ostorozza a csapatot a még jobb teljesítmény elérése céljából. És valóban, nem vagyok helikopter, sőt, nem is szeretem az ilyen véleményeket, mert csak nagyon elviszik az előzetes esélylatolgatásokat. De hogy ebből vitát nem akartam generálni, az tuti. Legyen peace, és szeretet, elvégre az év ezen szakasza erről szól(na). 😊 BÚÉK mindenkibe.

PS: Ha valaki úgy érzi, hogy személyeskedtem, megsértettem bármihez való jogában, emberi méltóságában, önbecsülésében, belegázoltam a lelkébe, akkor elnézést. Jogom van-azt hiszem még egyelőre- a saját véleményemhez a gyakorlatban is. Remélem és tényleg csak remélni tudom, hogy-bár talán lehetnek olyanok , akik túlzottan vehemensen fejtik ki véleményüket, de- a különböző vagy kissé különböző álláspont, szemléletmód egyesek számára talán talán érdekesebbé teszi a fórumot esetleg akadhat olyan is- remélem-, aki lát ebben bármi pozitívumot, és nemcsak negatívumot, és vitagenerálást.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
nfl.com:
The NFL is better when the Steelers are in the playoffs. Call it tradition. Call it the uniform, if you will. Yet, if Le'Veon Bell can't go Saturday, this Wild Card Weekend is going to feel a bit empty. With him healthy, Pittsburgh can knock off anyone in the AFC.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Special en irtam a szot, meg gabtsi hasznalt hasonlot..
Fene gondolta hogy ezzel krizist lehet csinalni a topicban, es a Steelers-szurkolok egymasnak esnek :p

Nyugi Jozsi, tartogass valamit szombatra nekem is 😊 akkor majd ugyis minden kiderul.Igor
Hidd el, teljesen nyugodt vagyok. 😉 Több éve nem izgattam fel magamat a fórumon. Legutóbb talán, amikor haromttal összevesztem GM Game-n. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Special en irtam a szot, meg gabtsi hasznalt hasonlot..
Fene gondolta hogy ezzel krizist lehet csinalni a topicban, es a Steelers-szurkolok egymasnak esnek :p

Nyugi Jozsi, tartogass valamit szombatra nekem is 😊 akkor majd ugyis minden kiderul.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Soldados
Azért szögezzük le, magyarok vagyunk. Tehát eleve nem szeretünk pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, mert már annyi csalódás ért minket.
Én értem miről beszélsz és egyértelműen látod a jelenlegi helyzetet.
A többieket is értem, mert mondjuk a Saints ellen is esélyesek voltunk azt tessék. Persze körtét az almával, de mindenki ragaszkodni akar ahhoz, hogy két lábbal álljunk a földön és idén pedig ahhoz, hogy nem túl jó ha mi vagyunk az esélyesek.
Borzalmas volt a Browns elleni meccs, ahol azt gondoltam, hogy semmi esélyünk a PO-ra. De örülök, hogy akkor ezt elkiabáltam és utána a vereségek alkalmával sem voltam már annyira ideges, mint a Browns elleni után.

Mondjuk annyit hozzátennék, hogy senki nem gondolhatta (csak remélhette), hogy ekkorát fejlődik az OL, vagy hogy a 4. körös újoncunk ekkora király lesz rögtön első évében. Hogy frencsi rekordokat döntöget a 2. évében járó Bell. Hogy Kiesel ekkora überkirály lesz öregapó korára és a helyettese Tuitt egy ilyen rendszerben is be tud robbanni a köztudatba. Hogy McLendon az év második felére szinte mozdíthatatlan lesz vagy éppen, hogy Heyward-ról is szó essen kifejezetten sokat fejlődjön futások ellen is.
De nem számíthattunk arra sem, hogy Harrison úgy tér vissza mintha el se ment volna, hogy Spence és Williams tökéletesen beleillik majd a rendszerbe és arra pedig legfőképpen nem, hogy egy Brice McCain és egy Antwon Blake nevű pali félig megnyer egy Bengals elleni csoportdöntőt.

Mindezek fényében azt mondom, hogy Robi 2. heti cikke tökéletesen leírta az akkori csapatot és nagyon örülhetünk neki, hogy ilyen edzői gárda áll a csapat mögött.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Antonio Brown lett a hét legjobb special team játékosa az AFC-ben. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vagy az a hurráoptimizmus, hogy csak nevetni tudok azon, aki 2 meccs után a csoport utolsó helyére áraz be minket? (Robilluma) Vagy az, amikor vitába szállok azzal, aki 3-3-nál kijelenti, hogy nincs esélyünk a PO-ra? (Klaci, desider) Vagy az, amikor vitába szállok azzal, aki 2 drive-os hátrányban egy negyeddel a vége előtt kijelenti, hogy innen nem tudunk fordítani? (polamalu)

Nem azt mondtam, hogy csoportot nyerünk, nem azt mondtam, hogy PO-ba jutunk, nem azt mondtam, hogy fordítunk a Titans ellen, hanem csak azt, hogy reális esélyünk van rá. Ez nem hurráoptimizmus, hanem realizmus.

És ne értse félre senki, ez nem Robi elleni "támadás", ugyanis Lacit, Dezsőt és Zolit személyesen is ismerem és azt hiszem, kölcsönösen bírjuk egymást, (ezért is merek előhozakodni ezzel, mert bízom benne, hogy nem sértődnek meg ezen), de a magam direkt és nyers stílusában nekik is leírtam, hogy nagyon rosszul látják a valós helyzetet.

Esélyekről beszélünk, és a realitás, hogy megverjük a Ravens-t. De mint minden sportban, történhet meglepetés. Ha kikapunk, akkor is tartani fogom, hogy mi vagyunk a jobb csapat jelenleg. Ahogy arról se fog senki meggyőzni, hogy 2011-ben a Broncos ellen is mi voltunk a jobb csapat, de meglepetésre mégis kikaptunk.

Szóval én nem fogom azt írni, hogy fosok a Ravens-től. Mert nem lenne igaz. Nem leszek álszerény. Bell nélkül sem tartok tőlük, mert a Ravens ellen nem az RB a kulcs. Ha AB dőlt volna ki, akkor fosnék a Ravenstől.Soldados
Úgy, de úgy megsértődtem 😀 Egyébként ezt ugyebár már átbeszéltük és Laci is meg én is igazat adtunk neked, beláttuk, hogy tévedtünk. Egyébként a bírás kölcsönös. Sokszor vitázunk, másképpen látunk dolgokat, de attól a tisztelet megvan a másik iránt. Boldog Új Évet és elmegyek józanodni, mert én már tegnap este megünnepeltem az új évet, ma jól alszom majd 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vagy az a hurráoptimizmus, hogy csak nevetni tudok azon, aki 2 meccs után a csoport utolsó helyére áraz be minket? (Robilluma) Vagy az, amikor vitába szállok azzal, aki 3-3-nál kijelenti, hogy nincs esélyünk a PO-ra? (Klaci, desider) Vagy az, amikor vitába szállok azzal, aki 2 drive-os hátrányban egy negyeddel a vége előtt kijelenti, hogy innen nem tudunk fordítani? (polamalu)

Nem azt mondtam, hogy csoportot nyerünk, nem azt mondtam, hogy PO-ba jutunk, nem azt mondtam, hogy fordítunk a Titans ellen, hanem csak azt, hogy reális esélyünk van rá. Ez nem hurráoptimizmus, hanem realizmus.

És ne értse félre senki, ez nem Robi elleni "támadás", ugyanis Lacit, Dezsőt és Zolit személyesen is ismerem és azt hiszem, kölcsönösen bírjuk egymást, (ezért is merek előhozakodni ezzel, mert bízom benne, hogy nem sértődnek meg ezen), de a magam direkt és nyers stílusában nekik is leírtam, hogy nagyon rosszul látják a valós helyzetet.

Esélyekről beszélünk, és a realitás, hogy megverjük a Ravens-t. De mint minden sportban, történhet meglepetés. Ha kikapunk, akkor is tartani fogom, hogy mi vagyunk a jobb csapat jelenleg. Ahogy arról se fog senki meggyőzni, hogy 2011-ben a Broncos ellen is mi voltunk a jobb csapat, de meglepetésre mégis kikaptunk.

Szóval én nem fogom azt írni, hogy fosok a Ravens-től. Mert nem lenne igaz. Nem leszek álszerény. Bell nélkül sem tartok tőlük, mert a Ravens ellen nem az RB a kulcs. Ha AB dőlt volna ki, akkor fosnék a Ravenstől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
komolyan ez a topik a pesszimisták gyülekezete, most hogy PO-ban vagyunk és nem lehet mondani h úgysem lesz meg, most h BB majdnem 5k yard + 100+ rating nem lehet fikázni, kell valami más, hát akkor kezdjünk el parázni a következő meccstől...LOL nem értem miért nem lehet reálisan nézni a helyzetet, mindig utáltam ezt az álszerény mentalitást, de itt különösen elburjánzani látszik. Nyilván ez az NFL, ráadásul a PO, itt jóval kisebb különbségek vannak a csapatok között, legalább 20% esélye minimum a van a Ravensnek, de valszeg jóval több, de az, hogy most itt szoros ki-ki meccset vizionáljunk miközben bomba formában a csapat... nem értem, főleg azt nem, hogyha valaki ki meri mondani a látottak alapján az egyértelmű tényeket, az miért baj, ez nem egyenlő az ellenfél lenézésével, a Broncos ellen sem mondta senki, hogy ez 100% win, hanem csak azt, h mi vagyunk az esélyesek, ami abszolút korrekt vélemény szvsz, én is úgy gondoltam, és nem is változott a véleményem, akkor beszoptuk, most nem fogjuk. Az is igaz, hogy nagyot éghetünk, rossz szájíz lenne a szezon után ha így érne véget, de csak emiatt, ennek elébe menve megéri óvatoskodni, az esélyeket elferdíteni, hogy aztán kevésbé fájjon egy esetleges vereség?
BUÉKchvs
Magam sem írhattam volna le jobban, pedig megpróbáltam. De tökéletesen összefoglaltad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy látom sokan félreértenek.

1. én formáról beszélek, amelyek meghatározzák az esélyeket. A Steelers az elmúlt 1 hónap alapján sokkal jobb a Ravensnél, amely konkrétan gyenge csapatok ellen is kilátástalan volt.
2. ettől még nyerhet a Ravens, mert egy meccsen valóban bármi megtörténhet, de az nagy meglepetés lenne a jelenlegi erőviszonyokat figyelembe véve.

Ez a két kijelentés nem üti egymást.

3. ez a Steelers klasszikus "hot" csapat, amely most bárkit elkaphat, akár a nála jobbakat is, azaz a Patset és a Broncost is. (ez elég egyöntetű vélemény a szakértők körében)
4. ez viszont nem jelenti, hogy ez meg is történik. Mindkét meccsen az ellenfél lenne az esélyesebb.

Ez a két állítás sem üti egymást.

És még egy valami: szintén leírtam, hogy ez a Steelers már elérte az idei REÁLIS célját, azaz PO-ba jutott divbajnokként. Alapvetően innentől minden meccs ajándék. Épp ezért ha kikapunk a Ravens-től, csalódott akkor sem leszek a szezont illetően, a vereség csak azért fájna, mert divriválisról van szó, amely jelenleg jóval gyengébbnek tűnik.

Hurráoptimista? Nem hinném. Én magam is leírtam, hogy nem vagyunk kész csapat egy SB-runra. De a formaidőzítésnek köszönhetően bennünk megvan a meglepetés lehetősége. Hogy ez mire elég, majd a PO-meccsek eldöntik. És mint mondtam, akkor is elégedett leszek a szezonnal, ha rögtön kizúgunk. Ez lenne a hurráoptimizmus?

Vannak-e hibáink? Hogyne. De pl 4. heti Bucs meccsel jönni, elég gyengus érv. Azóta teljesen más a DL, az LB-corp és a sec kezdője is, hogy mást ne mondjak és a labda mindkét oldalán rengeteget léptünk előre, hatalmas fejlődésen ment keresztül mindkét egység azóta. Nyerhet-e a Ravens? Persze. De azt írni, hogy szarok vagyunk futás ellen, meg hogy Forsett szétfuthat minket, az messze áll a realitástól. Mind az elmúlt hetek, mind a legutóbbi Steelers-Ravens meccs alapján. (Akkor Forsett 38 yardig jutott) Persze megtörténhet, de az lenne a meglepetés. Esélyekről beszélgetünk és ez jelenleg nem valószínűsíthető. Ahogy az sem volt valószínűsíthető, hogy Tebow szétdobál minket. Mégis megtörtént. Van ilyen, de ez a meglepetés. Tehát esélyekről beszélgetünk és a formák alapján reálisan a Steelers jóval esélyesebb. Ez lehet vkinek a szemében nagyképűség, mert én Steelers-fanként mondom ezt, de a szakértők 80-90%-a sztem Steelers-győzelmet tippel, ami nagyon markáns különbség.

Az sztem messze nem hurráoptimizmus, hogy ki merem jelenteni, hogy esélyesebbek vagyunk a Ravensnél. Hurráoptimista jelenleg Seahawks fanként lennék. Legutóbb Steelers-fanként 2008-ban voltam az, akkor egyetlen csapattól sem féltem volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Szoktam vitatkozni Soldival jómagam is, de most azzal egyet kell értsek, hogy a párharc esélyesei mi vagyunk. Ezt lehet jobbról, meg balról nézni, de akkor is igaz. Bell kiesésének jómagam pont azért örülök, mert így az esélyek nem annyira egyértelműek, így a srácok mindent megmozgatva mennek fel. Benne van, hogy Flakon elkapja a fonalat és hoz egy tökéleteset és az is, hogy Bennek rossz napja lesz, többször eladjuk a labdát, de vallom, hogy akkor és csakis akkor kaphatunk ki, ha a TO mutatónk ezen a meccsen legalább kettővel lesz rosszabb...

A védelemről. Ez a védelem bizony a futásvédekezésben erősödött sokat az idény alatt. A Browns ellen még tétlenül néztük, hogy jönnek, de az utolsó 5-6 meccsen már nem ez volt a helyzet. Lehet volt egy-két játék, de mindig csak az elején, onnantól a falunk állt a lábán. Jóval inkább a secondary az, amitől félhetünk (annak ellenére, hogy voltak INT-ek mostanában) és pontosan ezért nekünk egy Indy matchup a legrosszabb lett volna, nem kérdés ugyanis, hogy Luck nem cicózott volna, ráadásul hazai pályán. Ezért és csakis ezért mondom, hogy a Ravens jobb ellenfél, és nem azért, mert nem félek a Hollóktól. Ahol ott van a rutinus Smith és Smith, ahol ennyire jó a védelem, ha tudjuk, hogy Flakon képes tökéletest hozni, akkor ott bármi lehet.
több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
de miért?minek kell mindig óvatoskodni,és udvariaskodni?
mivel lesz másabb ha úgy kapunk ki,hogy előtte sírunk rívunk(mint ahogy az mostanában kurva nagy divat eredménykövetőben a Steelers fanoktól)ahelyett,hogy azt mondanánk mi vagyunk a császárok?😀

szerintem semmiben
több mint 9 éve
chvs 86
komolyan ez a topik a pesszimisták gyülekezete, most hogy PO-ban vagyunk és nem lehet mondani h úgysem lesz meg, most h BB majdnem 5k yard + 100+ rating nem lehet fikázni, kell valami más, hát akkor kezdjünk el parázni a következő meccstől...LOL nem értem miért nem lehet reálisan nézni a helyzetet, mindig utáltam ezt az álszerény mentalitást, de itt különösen elburjánzani látszik. Nyilván ez az NFL, ráadásul a PO, itt jóval kisebb különbségek vannak a csapatok között, legalább 20% esélye minimum a van a Ravensnek, de valszeg jóval több, de az, hogy most itt szoros ki-ki meccset vizionáljunk miközben bomba formában a csapat... nem értem, főleg azt nem, hogyha valaki ki meri mondani a látottak alapján az egyértelmű tényeket, az miért baj, ez nem egyenlő az ellenfél lenézésével, a Broncos ellen sem mondta senki, hogy ez 100% win, hanem csak azt, h mi vagyunk az esélyesek, ami abszolút korrekt vélemény szvsz, én is úgy gondoltam, és nem is változott a véleményem, akkor beszoptuk, most nem fogjuk. Az is igaz, hogy nagyot éghetünk, rossz szájíz lenne a szezon után ha így érne véget, de csak emiatt, ennek elébe menve megéri óvatoskodni, az esélyeket elferdíteni, hogy aztán kevésbé fájjon egy esetleges vereség?
BUÉK
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Amennyire hurráoptimista Soldi, annyira nagyot éghetünk, pont ilyen elképesztően elvakult vélemények miatt, de tkp ezt már nagyon sokszor megbeszélték, nálam sokkal okosabb és "régibb" motorosok is, sőt, pont az ilyen parttalan viták ellen írtam be ide párszor (remélem kifejtés nélkül is érthető mire célzok). Teljesen képtelenség, hiszen nem befolyásolja a végeredményt, de mint hozzá nem értő, sima mezei szurkoló engem zavar, hogy a "Steelers az isten, a Ravens egy nagy rakás..."JELENLEG"". Egyrészt egy meccsen pont minden megtörténhet, másrészt a Ravens rendelkezik a több "jelenlegi"-play off tapasztalattal. Mellesleg úgy hangoznak el ezek a vélemények, hogy pontosan tudható milyen fogalmatlan néha a sec, mennyire nem volt sokszor pass rushunk, Bell megsérült (ami nagy dopping is lehet, de akár hatalmas bukta is), Tucker is jobb picit Zsuzsinál, Wing meg baromira nem oké, és egy ilyen meccsen elképesztően sokat számít egy-egy engedélyezett short field, egy-egy pici "valahogy összehozom" drive. Amekkora balfékek voltunk a Tampa, Jets...etc meccseken, olyannyira mindig nekünk állt a zászló az igazán fontos meccseken, ami természetesen jelent(het) valamit, de minden elképesztően hamar megfordulhat, ahogy pl a Ravens elleni második meccsen. Nézhető úgy is, hogy "a Ravens egy negyedig bírta", de a másik oldal sem feltétlen hülyeség, ahogyan azt sokszor (egyesek) beállítják, mindig a momentumokat hangoztatjuk,hangoztatják, és joggal: a Ravens ellen pedig pont az történt, itt volt a momentum, onnantól kezdve meg nudli, ahogy a Texans ellen, semmit, az ég adta egy világon semmit sem csináltunk az egész meccsen (O), volt három nagyszerű percünk, és utána a D hozta a meccset (vagy akár a Texans O bénázása). Futás ellen nem vagyunk jók, mellesleg az AFC-ben szinte már csak jól futók vannak (mellesleg "egy meccsen minden megtörténhet", azaz nem feltétlen törvényszerű egy alapszakaszban jól futó csapat dominálása futás terén a PO-ban, de fordítva sem). A sec-ünk is néha totál borzasztó, és akkor lesz ellenünk egy Flakon, aki még nem is PM és TB szint, de biztos, hogy be fogunk nézni pár big playt, és az már véget is vethet minden további esélylatolgatásnak. A colts még nem olyan gáz, mert ott nem olyan jó a D, de kétszer egymás után nem is biztos, hogy játszhatunk úgy ellenük (főleg, ha ők vagy mi, esetleg mindketten kiesünk). A realitás az, hogy van egy jó csapatunk, sok fiatallal, a védelem combosodni fog az idő előrehaladtával, és bár minden megtörténhet, de jelenleg a max az a Ravens elleni siker, hiszen ugyancsak bőven benne van a pakliban hogy Forsett esetleg szétfuthat, Flacco párszor megkínál egy 50-60+-os játékkal, PM szétdobál minket, a védelmük megállítja a mi O-nkat és szétfutnak minket. NE detto. Szerintem ez inkább realitás. Hogy aztán mikor hol lesz a momentum, egy-egy big play, egy-egy TO, Bell sérülése által "okozott" lelki dopping, szerencse mit hoz már más kérdés, jelenleg szerintem itt tartunk. Azaz legyünk picit józanabbak.

Uff.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323

Ez jó 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az első meccs szeptemberben volt, azóta a 2 csapat olyan változásokon ment át, hogy semmi relevanciája nincs a 2. heti meccsnek.

A második meccs meg gála volt. Egy negyedig tartotta magát a Ravens, aztán kijött az, hogy ilyen ócska sec-kel nincs válasza a Steelers passzjátékára. Most gálára nem számítok, de sztem azért a negyedik negyedre eldöntjük a meccset. A Ravensnek az lesz a kulcs, hogy tudjon labdákat szerezni, különben nem sok esélye lesz. Konstans nyomás most se lesz Benen, ahogy az előző meccsen se volt.Soldados
Legutóbbi PO meccsünk előtt ugyanilyen határozottan vezetted le, hogy ellenünk miért nem tud majd Tebow-al nyerni a Broncos. Úgy látszik semmit nem tanultál belőle.Jan
Sőt, ott még durvábban esélyesek voltunk, mint most. 😉 És jött Ike Taylor pályafutásának legsötétebb napja. Ennyi. És?

Ettől még nem fogok óvatoskodni. Jelenleg ez a Steelers sokkal erősebb és ezáltal esélyesebb, mint a Ravens. Láttam a mi uccsó 4 meccsünket és az ő uccsó 4 meccsüket és annyira kilátástalan és színvonaltalan volt az egész, hogy azon gondolkodtam, hogy kikapcsolom. És akkor mondjam azt puszta óvatoskodásból, hogy jó hát biztos nagyon szoros lesz, mert majd felszívják magukat? Vagy mert ez a szimpatikus mások szemében kifelé? Nem. Ez a Steelers az elmúlt hónap alapján kb annyival esélyesebb, mint amit a 2. meccsen láttunk, bár nyilván nagyon összekapják magukat, s így annál azért szorosabb lesz.

De ha kikapunk, akkor se változik meg a véleményem. Mint ahogy a Broncos meccsről sem változott meg. A Steelers jobb volt annál a Broncosnál. De egy meccsen bárki bárkit legyőzhet és az ott előfordult. De azt most is tartom, hogy 10-ből legalább nyolcszor mi nyertünk volna idegenben is. Az arányokat jelenleg is hasonlónak érzem a mostani párharcra hazai pályán.Soldados
és Ike-nak azóta is tart a legsötétebb napjapatriksteelers
Egyrészt ez butaság, másrészt azt a teljesítményt, amit 2008 és 2011 között hozott, nem várhatjuk el tőle, hiszen már túl van a csúcson. De még tavaly is messze ő volt a legjobb cornerünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Az első meccs szeptemberben volt, azóta a 2 csapat olyan változásokon ment át, hogy semmi relevanciája nincs a 2. heti meccsnek.

A második meccs meg gála volt. Egy negyedig tartotta magát a Ravens, aztán kijött az, hogy ilyen ócska sec-kel nincs válasza a Steelers passzjátékára. Most gálára nem számítok, de sztem azért a negyedik negyedre eldöntjük a meccset. A Ravensnek az lesz a kulcs, hogy tudjon labdákat szerezni, különben nem sok esélye lesz. Konstans nyomás most se lesz Benen, ahogy az előző meccsen se volt.Soldados
Legutóbbi PO meccsünk előtt ugyanilyen határozottan vezetted le, hogy ellenünk miért nem tud majd Tebow-al nyerni a Broncos. Úgy látszik semmit nem tanultál belőle.Jan
Sőt, ott még durvábban esélyesek voltunk, mint most. 😉 És jött Ike Taylor pályafutásának legsötétebb napja. Ennyi. És?

Ettől még nem fogok óvatoskodni. Jelenleg ez a Steelers sokkal erősebb és ezáltal esélyesebb, mint a Ravens. Láttam a mi uccsó 4 meccsünket és az ő uccsó 4 meccsüket és annyira kilátástalan és színvonaltalan volt az egész, hogy azon gondolkodtam, hogy kikapcsolom. És akkor mondjam azt puszta óvatoskodásból, hogy jó hát biztos nagyon szoros lesz, mert majd felszívják magukat? Vagy mert ez a szimpatikus mások szemében kifelé? Nem. Ez a Steelers az elmúlt hónap alapján kb annyival esélyesebb, mint amit a 2. meccsen láttunk, bár nyilván nagyon összekapják magukat, s így annál azért szorosabb lesz.

De ha kikapunk, akkor se változik meg a véleményem. Mint ahogy a Broncos meccsről sem változott meg. A Steelers jobb volt annál a Broncosnál. De egy meccsen bárki bárkit legyőzhet és az ott előfordult. De azt most is tartom, hogy 10-ből legalább nyolcszor mi nyertünk volna idegenben is. Az arányokat jelenleg is hasonlónak érzem a mostani párharcra hazai pályán.Soldados
és Ike-nak azóta is tart a legsötétebb napja

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy dologról talán még nem volt szó, de engem mindig lenyűgöz (sajnos), hogy milyen fizikai állapotban képes elérni a szezon végére a Steelers. biztos h kurva jó kondíciós edzők vannak, mert valahogy amikor már mindenkinek mindene fáj, alig bír menni, ki van fulladva, a Steelers akkor is képes tövig nyomni a pedált, és átfutni bárkin. demoralizáló tud lenni ellenfélként.gabtsi
Ezen nem is gondolkodtam, de tulajdonképpen sok igazság van ebben. Így jobban belegondolva egyetlen szezonra emlékszem, amikor nagyon leépültünk a végére és az Tomlin első éve volt: 2007. Akkor totálisan kipurcantunk a végére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!