NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tudtok valami Bellről?

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hú, én meccs közben nagyon gondolkoztam, hogy pusztán ésszel, nem szívvel gondolkozva minek szurkoljak.
Mert az AFC North győzelem, az mégiscsak győzelem.
Viszont szerintem a szarkák nagyon felfogják fújni magukat ellenünk, és nem szabad az utolsó három meccs alapján megítélni őket, a Steelers-Raves akkor is Steelers-Ravens marad.
Ebből a szempontból szerintem a Colts-nál könyebb lett volna, de mégiscsak egy számít, a győzelem.tenorx
Az igaz, hogy felfújják magukat, de ezt mi is megtesszük majd. Green sérül lesz és az nagyobb kiesés mint nekünk Bell. A Sec-jük átjáróház, ez nekünk jó lehet. Én annyira tőlük nem parázok. A Colts sokkal rosszabb lett volna matchupban és helyszínben is. Luck azért sokkal jobb (szerintem) mint az olasz csődör, ráadásul neki vannak fegyverei is. Egyébként meg akármi lesz, már teljesítve az elvárás. Sőt kicsit túl is, mert a csoportgyőzelem egy pici plusz. Számomra természetesen.polamalu
Green?
Egyébként én egy dolognak szurkoltam ezen a meccsen, hogy Bellnek ne legyen semmi baja..
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hú, én meccs közben nagyon gondolkoztam, hogy pusztán ésszel, nem szívvel gondolkozva minek szurkoljak.
Mert az AFC North győzelem, az mégiscsak győzelem.
Viszont szerintem a szarkák nagyon felfogják fújni magukat ellenünk, és nem szabad az utolsó három meccs alapján megítélni őket, a Steelers-Raves akkor is Steelers-Ravens marad.
Ebből a szempontból szerintem a Colts-nál könyebb lett volna, de mégiscsak egy számít, a győzelem.tenorx
Néztem a Hollók Barnák elleni meccsét és nagyjából pont ez jutott eszembe. Annyira ízetlen, szagtalan volt a Ravens, ennél tuti sokkal többet hoznak ki magukból. Pont a rivalizálás miatt tartok jobban tőlük, mint adott esetben a Colts-tól.
De most már mindegy. Bárki jön jól "pofán kell verni", főleg otthon.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hú, én meccs közben nagyon gondolkoztam, hogy pusztán ésszel, nem szívvel gondolkozva minek szurkoljak.
Mert az AFC North győzelem, az mégiscsak győzelem.
Viszont szerintem a szarkák nagyon felfogják fújni magukat ellenünk, és nem szabad az utolsó három meccs alapján megítélni őket, a Steelers-Raves akkor is Steelers-Ravens marad.
Ebből a szempontból szerintem a Colts-nál könyebb lett volna, de mégiscsak egy számít, a győzelem.tenorx
Az igaz, hogy felfújják magukat, de ezt mi is megtesszük majd. Green sérül lesz és az nagyobb kiesés mint nekünk Bell. A Sec-jük átjáróház, ez nekünk jó lehet. Én annyira tőlük nem parázok. A Colts sokkal rosszabb lett volna matchupban és helyszínben is. Luck azért sokkal jobb (szerintem) mint az olasz csődör, ráadásul neki vannak fegyverei is. Egyébként meg akármi lesz, már teljesítve az elvárás. Sőt kicsit túl is, mert a csoportgyőzelem egy pici plusz. Számomra természetesen.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hú, én meccs közben nagyon gondolkoztam, hogy pusztán ésszel, nem szívvel gondolkozva minek szurkoljak.
Mert az AFC North győzelem, az mégiscsak győzelem.
Viszont szerintem a szarkák nagyon felfogják fújni magukat ellenünk, és nem szabad az utolsó három meccs alapján megítélni őket, a Steelers-Raves akkor is Steelers-Ravens marad.
Ebből a szempontból szerintem a Colts-nál könyebb lett volna, de mégiscsak egy számít, a győzelem.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mspzmnbvdcpfoy5xorgn
Mike Wallace tells Philbin he didn't want to play
What's up with Mike Wallace? Jeff Darlington reports that the Dolphins wideout pulled himself from Sunday's loss to the Jets after telling coach Joe Philbin that he no longer wanted to play.


Kicsit offtopic, de amikor ilyeneket olvasok, mindig az jut eszembe, hogy hosszabb távon kifizetődik, hogy a balhés, nem csapatember játékosokat igyekszünk leválasztani magunkról mindig, még akkor is, ha akkor és ott fáj is....Burnell kapcsán az agyam elszáll, akkora az arca, mint egy mammutnak, miközben a teljesítmény egy hatalmas közepes....
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Én a védelmünkre vagyok most nagyon büszke. Az elején átfutottak rajtunk, nem voltunk a helyzet magaslatán, de aztán szépen ahogy kell megfogtuk a futásukat elöl és azt gondolom ez döntött. A DB-k előtt pedig ma le a kalappal és nem csak az INT-ek és a fumble miatt. Végig ott voltak az emberekkel, ahogy illik és mivel volt nyomás megint, a front7-től, így az irányítónak nem volt sok ideje....

Az egész idény már így siker és azért, mert összeállt a csapat, az O után a D kapcsán is. Csak azt tudom ismételni, amit nagyon sokan nem hittek el az elején. Egy-két játékosra vagyunk mind az O, és (inkább) a D oldalán, hogy a csoportunkban és az AFC-ben domináljunk és ez újra nagyon jó érzés bármi is lesz a playoffban.

Hát igen és csakis a Ravens miatt nem mindegy mi lesz jövő héten. Azért őket meg kell ütnünk félholtan is. Nem lesz könnyű, mert annak ellenére, hogy botrányosan szarok voltak a döntő meccsen, azért a negyedik negyedben csak hozták azokat a játékokat, amiket kell és veszélyesek nagyon.

Go Steelers!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Szusi 3 éve 90% felett van. Idén 3-at rontott, de csak egy olyat, amit nem illendő. Kettőt pedig 50+-ról. Persze TB-ben lehetne jobb is, én azért nem erőltetném a cseréjét.
Wing-el egyetértek, de ha lett volna jobb, aki biztosan jobb, hoztak volna, azonban majd előszezonban gondolom ismét lesz valaki akivel versenyezhet. 43,7-es átlaga valóban nagyon gyenge...
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Wing egy átlagos punter, simán lehet/kell jobbat találni nála. A kick off kapcsán pedig azt vettem észre, hogy tipikusan a jó visszahordó csapatok esetében szándékoltan magasabbat, de rövidebbet rugunk, ezzel nem hagyjuk, hogy felgyorsuljon a visszahordó és az embereink is odaérnek. Ettől még lehet, hogy ez Sushi hibája, de szerintem ő vele nincs gond, egy rugók ilyenek, hibbantak... 😊
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Sushi és Fing helyére nagyon kellenének normális rúgók. Sushi röhög hogy kapufásan ment be neki a fg, kickoffjai is rövidek én mindig félek amikor pályára jön. Hát és Fing aki max akkorát tud rúgni a labdába mint egy sérült mb1 játékos... Vélemény?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Vasárnap, hajnali negyed 3-kor kinek van kedve közös meccsnézéshez?
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
a szezon elejen egy dolcsit se adtam volna, hogy 11-5 lesz a vege.
Elkepeszto...akarhogy alakul is a PO.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Valóban, de csak a Ravens miatt, viszont ha nyerünk a szakállam még 1 hetet marad 😀 Most leghamarabb 4-én reggel búcsúzhatok tőle
több mint 9 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Végre nyugodtan irhatom hogy nincs szükségünk Ike Taylorra.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
AFC NORTH CHAMPIONS

A szezon már sikeres, akármi lesz a playoffban, de azért csalódott lennék, ha kikapnánk a Ravenstől (még akkor is, ha adott esetben Bell nem játszhat), kellemetlen lenne a legnagyobb rivális és egy ilyen formát mutató csapat ellen kiesni, pláne hazai pályán.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Remélhetőleg a macsekokért szól majd a harang!Red Star
Kezdj valamit a aláírásoddal légyszi 😊
több mint 9 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Remélhetőleg a macsekokért szól majd a harang!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
gondolom a cicák is azt a verziót kérnék 😀Klaci79
legalább jó meccs lesz 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
gondolom a cicák is azt a verziót kérnék 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha nyerünk, a Ravens jön hozzánk, ha kikapunk mi megyünk Indianapolisba. Én az első verziónak örülnék jobban, szóval üssük meg a cicákat!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Azért az nem semmi, hogy ezzel a szarral a Ravens ott van a hatodik pozícióban....az ellenfelüknél egy "idegen" irányít, Gordont eltiltotta a csapata és csak a negyedik negyedben mutatnak értékelhetőt....nem szeretem Riverst, de azért most sajnálom kicsit őket, ezt a Kansas D-t élvezet nézni "munkában"... 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
egyelőre mindenki borzalmas, talán csak a KC nem, ők többet hoznak a vártnál is
több mint 9 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Annyira szurkolok, hogy összejöjjön a Steelers-Ravens jövő héten, gyalázat amit ma is produkálnak a töketlen Browns ellen.
több mint 9 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
jövőre fogadok a Raiders-re, így biztos nyerünk ellenük, ez lesz a megoldás 😀