Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az Offense most bizonyíthat, hogy tényleg felnőtt a nagyobb feladatokhoz is és sokat fejlődött az idény során. A Chiefsé a liga legjobb red zone Defense-e. Alig 30%-ból engedték TD-t, ráadásul az idény során mindössze 2 futott TD-t engedtek. A passz ellen pedig az egyik legjobb a védelmük, igaz futással meg az egyik leggyengébb. Emberes feladat lesz.Soldados
Majd a Csengettyű elkeni a szájukat!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
“He’s my Obi-Wan Kenobi,”
 www.post-gazette.com/sports/ron-cook/2014/12/16/Ron-Cook-Keisel-molds-Heyward-into-a-force/stories/201412160125
Egy írás Keisel és Heyward kapcsolatáról.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
népszerű idén a PS-ünk
ezúttal a guard, Adam gettis ment a Giants 53-baKlaci79
Szerencsére ez kisebb veszteség, mint a 2 DE, Mauro és Williams volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az Offense most bizonyíthat, hogy tényleg felnőtt a nagyobb feladatokhoz is és sokat fejlődött az idény során. A Chiefsé a liga legjobb red zone Defense-e. Alig 30%-ból engedték TD-t, ráadásul az idény során mindössze 2 futott TD-t engedtek. A passz ellen pedig az egyik legjobb a védelmük, igaz futással meg az egyik leggyengébb. Emberes feladat lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
népszerű idén a PS-ünk
ezúttal a guard, Adam gettis ment a Giants 53-ba
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin szerint a héten visszatérhet Gilbert, Harrison és Ike is. Az Atlanta ellen elszenvedett kisebb sérülések miatt viszont Mitchellre és Spaethre kell figyelni, de mindkettő játékára van esély, elvégre mindketten befejezték az atlantai meccset a sérülés ellenére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers jelöltje az idei Walter Payton díjra: William Gay. Troy pedig benne van a 8 döntősben az újonnan létrehozott sportszerűségi díjnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin azt mondta, hogy nincs komoly sérültünk!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy percig sem néztem 3-4-es DE-nek a statisztikáit. Egyértelműen nem statisztikában mérhető ezen poszt jelentősége.
Tény, hogy sokkal jobban játszik az utóbbi hetekben, mint tavaly vagy az év elején. Ettől függetlenül még most is többször elnyomják, mint ahányszor várnám egy "védelem ékkövétől".laby
Valahogy én is így gondolom.
Nem egy rossz játékos, de nem tartom átlag felettinek. Mondjuk ez már lassan kóros az első köröseinktől
(Shaziert még nem idevéve az utolsó öt:
-ZIggy Hodd: szép lövés, bedobás
-Pouncey: aki akkor is Pro Bowlba megy, ha kifut a pályára
-Heyward: na igen
-DeCastro: még neki is bizonyítania kellene, hogy guardként megérte az ilyen korai választást - elég ha rápillantunk mondjuk Zack Martinra Dallasban
-Jarvis Jones: hát, egyelőre semmi)

Egyébként semmi bajom vele, csak nem szeretem ha overhypeoljuk a saját playereinket úgy, hogy az nem feltétlenül objektív.
Polamalu: Köszönöm, nincs problémám az átlagszámítással, de köszönöm, hogy elkezdted a személyeskedést, szép hagyomány ebben a topicban 😊
Klaci: Hidd el, nem ez a legnagyobb problémám (a napokban esedékes szakdolgozat leadás miatt most sokkal jobban fáj a fejem 😊 )

Egyébként vicces, hogy mennyire elítélitek sokan a profootballfocust, azután pedig statisztikákkal dobálóztok, ami szvsz egy 3-4es endnél pont, hogy a legkevesebbet mutatja, hiszen egy nagyon fontos, de nem "flashy" fogaskerék a defense gépezetében.tenorx
Hood - bust
Pouncey - nagyon is jó (ő overrated, Pro Bowlt és All-Prot nem érdemel, de kifejezetten jó)
Heyward - kifejezetten jó
DeCastro - run blockingban konkrétan elitkategória
JJ - jövőre derül ki, hogy mi a helyzet vele.

Heyward: egyáltalán nem nyomják el, bivalyerő van benne. A legnagyobb gondja éppen az, hogy túlszalad a playeken bizonyos esetekben. Ha úgy tetszik túl agresszív. Nincs túlhype-olva, senki nem mondja, hogy elit, de bőven átlagon felüli 3-4-es DE.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 853 — Steelers fan
Végre egy laza meccs! Bevallom, zakót vártam. Egyszerűen azért, mert nem érzem a csapatban azt a pluszt, aminek köszönhetően dominálni tudja egy láthatóan gyengébb ellenfelét. Mindez a tegnapi meccsre nem volt igaz: végig érezhető volt, hogy a Steelers jobb csapat jelenleg és a meccs nagy részében rá tudta erőltetni az akaratát az ellenfelére. Ráadásul mindezt úgy, hogy egyik csapatrész sem hozott kiemelkedőt, hanem "csak" átlagosat. Én az ilyen győzelmeket szeretem a legjobban, mert ezekre lehet építeni a jövőben. Semmi hiba, kevés kockáztatás, konzisztens, folyamatos teljesítmény. Ez az alap!

KC-t verni kell. Egyszerűen, mert muszáj! Abban bízom, hogy hetek óta mindig rá tudunk tenni egy lapáttal az előző heti teljesítményre. Így kell tovább fejlődni és a PO-ban már bármi lehet. Ez egy jó idény, bármi is lesz a vége!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Na elkészültem:
Összesen 71 játékost gyűjtöttem ki, 3-4-es védekezésből DE és DT posztok. NT-ket kihagytam természetesen.
Cam-nál 20-an csináltak több Tacklet, ebből kiszámolható, hogy 60-an kevesebbet.
Sackek:6 játékos csinált több sacket, vagyis 64 en kevesebbet illetve 63-an, mert Justin Smith pont ugyanannyit.
FF és INT valóban nem fűződik a nevéhez, ebben biztosan nincs az élmezőnyben.
16 playának van 1 vagy több FF és INT-je csak 3 nak.
Azt hiszem ez a nagyon rövid adathalmaz is az átlag alattisága mellett szól, ja mégsem. 😛
A teljes lista átlaga 21,21 Tackle és 4,8 Sack.
Tudom még lehetett volna a leütött labdák, siettetés, stb-vel cifrázni, de az NFL.com-on most ezt találtam gyorsan.polamalu
Vigyázz, mert könnyű a statisztikában csúsztatni ha rossz számokat használsz. 😀kittli
Bocs elírás, azért ezt talán még elnézed 😉
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egy percig sem néztem 3-4-es DE-nek a statisztikáit. Egyértelműen nem statisztikában mérhető ezen poszt jelentősége.
Tény, hogy sokkal jobban játszik az utóbbi hetekben, mint tavaly vagy az év elején. Ettől függetlenül még most is többször elnyomják, mint ahányszor várnám egy "védelem ékkövétől".laby
Valahogy én is így gondolom.
Nem egy rossz játékos, de nem tartom átlag felettinek. Mondjuk ez már lassan kóros az első köröseinktől
(Shaziert még nem idevéve az utolsó öt:
-ZIggy Hodd: szép lövés, bedobás
-Pouncey: aki akkor is Pro Bowlba megy, ha kifut a pályára
-Heyward: na igen
-DeCastro: még neki is bizonyítania kellene, hogy guardként megérte az ilyen korai választást - elég ha rápillantunk mondjuk Zack Martinra Dallasban
-Jarvis Jones: hát, egyelőre semmi)

Egyébként semmi bajom vele, csak nem szeretem ha overhypeoljuk a saját playereinket úgy, hogy az nem feltétlenül objektív.
Polamalu: Köszönöm, nincs problémám az átlagszámítással, de köszönöm, hogy elkezdted a személyeskedést, szép hagyomány ebben a topicban 😊
Klaci: Hidd el, nem ez a legnagyobb problémám (a napokban esedékes szakdolgozat leadás miatt most sokkal jobban fáj a fejem 😊 )

Egyébként vicces, hogy mennyire elítélitek sokan a profootballfocust, azután pedig statisztikákkal dobálóztok, ami szvsz egy 3-4es endnél pont, hogy a legkevesebbet mutatja, hiszen egy nagyon fontos, de nem "flashy" fogaskerék a defense gépezetében.
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Na elkészültem:
Összesen 71 játékost gyűjtöttem ki, 3-4-es védekezésből DE és DT posztok. NT-ket kihagytam természetesen.
Cam-nál 20-an csináltak több Tacklet, ebből kiszámolható, hogy 60-an kevesebbet.
Sackek:6 játékos csinált több sacket, vagyis 64 en kevesebbet illetve 63-an, mert Justin Smith pont ugyanannyit.
FF és INT valóban nem fűződik a nevéhez, ebben biztosan nincs az élmezőnyben.
16 playának van 1 vagy több FF és INT-je csak 3 nak.
Azt hiszem ez a nagyon rövid adathalmaz is az átlag alattisága mellett szól, ja mégsem. 😛
A teljes lista átlaga 21,21 Tackle és 4,8 Sack.
Tudom még lehetett volna a leütött labdák, siettetés, stb-vel cifrázni, de az NFL.com-on most ezt találtam gyorsan.polamalu
Vigyázz, mert könnyű a statisztikában csúsztatni ha rossz számokat használsz. 😀
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tegyük azért helyre...Heyward bőven nem átlagos falember. Nem mondom, hogy klasszis, de egy nagyon is jó DE.Klemó
Tegyük azért helyre, szerintem sem átlagos falember, alatta van az átlagnak.tenorx
Micsoda???? Bőven átlag feletti.Soldados
Szerinted 😉

Ugyanitt: ha játszik Julio ezek szétszedtek volna minket. De megvan a W, és ez számít.tenorx
Konkrétan ma is rohadt jó volt. 😉 Passrushban a legjobb 3-4-es DE-k közé tartozik és futás ellen is rendre a LoS mögé jut.

Felőlem tarthatod átlagon alulinak. Ez a Te problémád, de ennek a védelemnek az egyik ékköve Timmons és Gay mellett. 😉

Feltételezések pedig nincsenek a sportban. 😉 Ezzel nem tudok és nem is akarok foglalkozni.Soldados
Megint lemaradt a szerinted 😉
Hálistennek senki nem kért, hogy foglalkozz vele.tenorx
Egyébként szerintem is, meg odaát a tengerentúlon szerint is. Igaz ott nincsenek ekkora szakértők mint ti 😛
Az egyszerű statok alapján a 384 D fal játékosból, nincs szétszedve csináld meg ha akarod, a 28. helyen van. Az átlag számítással remélem nincs problémád.polamalu
Az átlagot nem az összes DL játékosból, és a világ összes védelmében játszó berettyóújfalusi játékosokból számoljuk.
Ha így nézzük, akkor az átlagos játékos sosem lesz pályán az NFL-ben.
A kezdő játékosokhoz mérjük az átlagos szintet, vagy éppen a nem átlagosat.

Soldados "konkrétan most is rohadt jó volt" hozzászólásodra reagálva, Endzone pub-ban először akkor hangzott el Hayward neve, amikor a 3. negyedből 4 perc volt hátra és a QB-tól 5 yardra felugrott beleütni a labdába. A meccs 3/4-nél egy leütött labdára jött a megjegyzés, "még hogy átlagon aluli". Egy "rohadt jó" teljesítmény számomra azért több ennél.

Véleményem szerint vannak néha jó meccsei is, és rosszak is. Futás ellen általában úgy tologatják, ahogy akarják, de bull rush-ban valóban vannak jó momentumai.

Timmons mellett a védelem ékkövének nevezni Gay-jel párban azért erős túlzásnak érzem.laby
Egy 3-4-es DE-től mit vársz? (És ne a Watt számokkal gyere, ő kb MVP, nem D-ben, hanem védőként a mai NFL-ben) Heyward abszolút a kifejezetten jó 3-4-es DE-k közé tartozik. És nem tologatják őt sehova futásnál, ne nyald be Robi 2 képét a 2. meccs utánról. 😉

Konkrétan bullrush-sal nem momentumai vannak, hanem konzisztensen omlasztja a zsebet, a futás ellen rendre LoS mögé jut. Pont ezt várják a 3-4-es DE-től. Ezzel rendre lehetőséget teremt az LB-knek megcsinálni a playt.Soldados
Egy percig sem néztem 3-4-es DE-nek a statisztikáit. Egyértelműen nem statisztikában mérhető ezen poszt jelentősége.
Tény, hogy sokkal jobban játszik az utóbbi hetekben, mint tavaly vagy az év elején. Ettől függetlenül még most is többször elnyomják, mint ahányszor várnám egy "védelem ékkövétől".

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ha nyerünk a KC ellen még akkor is PO résztvevők vagyunk, ha az utolsó fordulóban kikapunk. A hátralévő meccsek:
-Bengals: Den, Pit
-Ravens: Hou, Cle
-Chiefs: Pit, SD
-Chargers: SF, KC

Ha kikapunk és a KC a SD ellen is nyer, akkor viszont hiába verjük meg az utolsó fordulóban a Bengalst, ha a cicák most megverik a Denvert akkor nem jutunk be.
Na szép kis matekozás 😀Klaci79
A Denver pedig már biztos bejutó, így max a jobb seed-ért mennek, ha mennek, bár nekik a hazai pálya mindennél nagyobb előny
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Na elkészültem:
Összesen 71 játékost gyűjtöttem ki, 3-4-es védekezésből DE és DT posztok. NT-ket kihagytam természetesen.
Cam-nál 9-en csináltak több Tacklet, ebből kiszámolható, hogy 61-en kevesebbet.
Sackek:6 játékos csinált több sacket, vagyis 64 en kevesebbet illetve 63-an, mert Justin Smith pont ugyanannyit.
FF és INT valóban nem fűződik a nevéhez, ebben biztosan nincs az élmezőnyben.
16 playának van 1 vagy több FF és INT-je csak 3 nak.
Azt hiszem ez a nagyon rövid adathalmaz is az átlag alattisága mellett szól, ja mégsem. 😛
A teljes lista átlaga 21,21 Tackle és 4,8 Sack.
Tudom még lehetett volna a leütött labdák, siettetés, stb-vel cifrázni, de az NFL.com-on most ezt találtam gyorsan.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ha nyerünk a KC ellen még akkor is PO résztvevők vagyunk, ha az utolsó fordulóban kikapunk. A hátralévő meccsek:
-Bengals: Den, Pit
-Ravens: Hou, Cle
-Chiefs: Pit, SD
-Chargers: SF, KC

Ha kikapunk és a KC a SD ellen is nyer, akkor viszont hiába verjük meg az utolsó fordulóban a Bengalst, ha a cicák most megverik a Denvert akkor nem jutunk be.
Na szép kis matekozás 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nyerünk a KC ellen, megvan a PO!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tegyük azért helyre...Heyward bőven nem átlagos falember. Nem mondom, hogy klasszis, de egy nagyon is jó DE.Klemó
Tegyük azért helyre, szerintem sem átlagos falember, alatta van az átlagnak.tenorx
Micsoda???? Bőven átlag feletti.Soldados
Szerinted 😉

Ugyanitt: ha játszik Julio ezek szétszedtek volna minket. De megvan a W, és ez számít.tenorx
Konkrétan ma is rohadt jó volt. 😉 Passrushban a legjobb 3-4-es DE-k közé tartozik és futás ellen is rendre a LoS mögé jut.

Felőlem tarthatod átlagon alulinak. Ez a Te problémád, de ennek a védelemnek az egyik ékköve Timmons és Gay mellett. 😉

Feltételezések pedig nincsenek a sportban. 😉 Ezzel nem tudok és nem is akarok foglalkozni.Soldados
Megint lemaradt a szerinted 😉
Hálistennek senki nem kért, hogy foglalkozz vele.tenorx
Ha írok vmit, az nyilván az én véleményem. Tehát teljesen felesleges kitenni, hogy "szerintem".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tegyük azért helyre...Heyward bőven nem átlagos falember. Nem mondom, hogy klasszis, de egy nagyon is jó DE.Klemó
Tegyük azért helyre, szerintem sem átlagos falember, alatta van az átlagnak.tenorx
Micsoda???? Bőven átlag feletti.Soldados
Szerinted 😉

Ugyanitt: ha játszik Julio ezek szétszedtek volna minket. De megvan a W, és ez számít.tenorx
Konkrétan ma is rohadt jó volt. 😉 Passrushban a legjobb 3-4-es DE-k közé tartozik és futás ellen is rendre a LoS mögé jut.

Felőlem tarthatod átlagon alulinak. Ez a Te problémád, de ennek a védelemnek az egyik ékköve Timmons és Gay mellett. 😉

Feltételezések pedig nincsenek a sportban. 😉 Ezzel nem tudok és nem is akarok foglalkozni.Soldados
Megint lemaradt a szerinted 😉
Hálistennek senki nem kért, hogy foglalkozz vele.tenorx
Egyébként szerintem is, meg odaát a tengerentúlon szerint is. Igaz ott nincsenek ekkora szakértők mint ti 😛
Az egyszerű statok alapján a 384 D fal játékosból, nincs szétszedve csináld meg ha akarod, a 28. helyen van. Az átlag számítással remélem nincs problémád.polamalu
Az átlagot nem az összes DL játékosból, és a világ összes védelmében játszó berettyóújfalusi játékosokból számoljuk.
Ha így nézzük, akkor az átlagos játékos sosem lesz pályán az NFL-ben.
A kezdő játékosokhoz mérjük az átlagos szintet, vagy éppen a nem átlagosat.

Soldados "konkrétan most is rohadt jó volt" hozzászólásodra reagálva, Endzone pub-ban először akkor hangzott el Hayward neve, amikor a 3. negyedből 4 perc volt hátra és a QB-tól 5 yardra felugrott beleütni a labdába. A meccs 3/4-nél egy leütött labdára jött a megjegyzés, "még hogy átlagon aluli". Egy "rohadt jó" teljesítmény számomra azért több ennél.

Véleményem szerint vannak néha jó meccsei is, és rosszak is. Futás ellen általában úgy tologatják, ahogy akarják, de bull rush-ban valóban vannak jó momentumai.

Timmons mellett a védelem ékkövének nevezni Gay-jel párban azért erős túlzásnak érzem.laby
Egy 3-4-es DE-től mit vársz? (És ne a Watt számokkal gyere, ő kb MVP, nem D-ben, hanem védőként a mai NFL-ben) Heyward abszolút a kifejezetten jó 3-4-es DE-k közé tartozik. És nem tologatják őt sehova futásnál, ne nyald be Robi 2 képét a 2. meccs utánról. 😉

Konkrétan bullrush-sal nem momentumai vannak, hanem konzisztensen omlasztja a zsebet, a futás ellen rendre LoS mögé jut. Pont ezt várják a 3-4-es DE-től. Ezzel rendre lehetőséget teremt az LB-knek megcsinálni a playt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem meg hagyhatnánk ezt a Heyward vitát. Én nem ma kezdtem el nézni az NFL-t, de nem láttam még egyetlen szupersztár 3-4 DE-t sem. Egyszerűen a poszt nem teszi ezt lehetővé. Nem azt mondom, hogy Cam Aaron szintjén van, de azon szinten nagyon-nagyon kevesen voltak és lesznek, ha lesznek egyáltalán. Passz ellen totál jó, futás ellen is jó. Bőven átlagon feletti szerintem is, persze rá azért nem fogják a prototípus jelzőt használni, mint Aaronra.Haggans
JJ Watt?? Igaz Ő nem sima D fal ember 😀
A többi összecseng azzal amit és és Soldi mondunk, ha jól értem.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szerintem meg hagyhatnánk ezt a Heyward vitát. Én nem ma kezdtem el nézni az NFL-t, de nem láttam még egyetlen szupersztár 3-4 DE-t sem. Egyszerűen a poszt nem teszi ezt lehetővé. Nem azt mondom, hogy Cam Aaron szintjén van, de azon szinten nagyon-nagyon kevesen voltak és lesznek, ha lesznek egyáltalán. Passz ellen totál jó, futás ellen is jó. Bőven átlagon feletti szerintem is, persze rá azért nem fogják a prototípus jelzőt használni, mint Aaronra.

" class="embed">