Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?bcsarli
Nem, övék lenne a tie-breaker akkor is.Shilkor
És a ha Colts is odakeveredik 11-5-el?bcsarli
Akkor is, mert a Coltsot mindketten vertük idén, így ők hamar kiszállnának a "versenyből".Shilkor
Jól van, ha ennyire nem akarod 😀bcsarli
Nem rajtam múlik sajnos 😀
szerk: viszont számolgattam kicsit, szóval egy halvány remény még van a 2. seedre, ugyanis ha a Broncos kikap (nem fog), akkor a strength of victory-ig egál a tie-breaker és ott jelenleg 1,5 meccs a Broncos előnye (84-82,5), szóval ez még megfordulhatna, de most nem fogom kiszámolni hány meccsnek kell jól alakulnia 😊
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?bcsarli
Nem, övék lenne a tie-breaker akkor is.Shilkor
És a ha Colts is odakeveredik 11-5-el?bcsarli
Akkor is, mert a Coltsot mindketten vertük idén, így ők hamar kiszállnának a "versenyből".Shilkor
Jól van, ha ennyire nem akarod 😀

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?bcsarli
Nem, övék lenne a tie-breaker akkor is.Shilkor
És a ha Colts is odakeveredik 11-5-el?bcsarli
Akkor is, mert a Coltsot mindketten vertük idén, így ők hamar kiszállnának a "versenyből".
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?bcsarli
Nem, övék lenne a tie-breaker akkor is.Shilkor
És a ha Colts is odakeveredik 11-5-el?

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?bcsarli
Nem, övék lenne a tie-breaker akkor is.
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha kikap a Denver, és mi nyerünk akkor sem lehetünk 2 kiemeltek?

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A cica D és spec team leverte a Broncost, úgyhogy csak a divelsőség lesz a kérdés a meccsünkön. Az Offense-ük egy big playt (85 yardos futott TD) leszámítva értékelhetetlen volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Lehet szentségtörés, de Én ma a Cicáknak szurkolok...jobb lenne, ha úgy jönnének, hogy megvan nekik a playoff, egyébként félek tőle, hogy nem lesz meg a többlet emóció...Klemó
Ha jól látom PO-ban számos lehetőség van, az utolsó forduló eredményeitől függően:

-ha csoportelsők leszünk, hozzánk jöhet Ravens, Texans, Chiefs vagy Bengals
-ha másodikak leszünk, mi megyünk Coltshoz vagy Bengalshoz.

Colts idegenben nem tetszik...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet szentségtörés, de Én ma a Cicáknak szurkolok...jobb lenne, ha úgy jönnének, hogy megvan nekik a playoff, egyébként félek tőle, hogy nem lesz meg a többlet emóció...Klemó
Nekem meg mindegy, hogy ma ki nyer. Azt is elmondom miért. Mert az AFC-ből a Steelers kerül(t) a PO-ba klasszikus "hot" csapatként. Ezek a fiúk most tűzben vannak, most van az, amikor sztem nem kell az a plusz emocionális és motivációs többlet. Ezek most mindenkit meg akarnak ütni és egymásért játszanak. Kifejezetten veszélyes csapatnak tart majd minket mindenki. (Ez persze nem jelenti, hogy végiggyalogolunk mindenkin, sőt, simán lehet, hogy a Denver vagy a Pats nagyon megüt minket, de most csúcsra vagyunk járatva.)

Az AFC North-ban ismét a Pittsburgh Steelers a team to beat csapat. 😊 (Mondjuk én ezt már a Cincy megverése óta mondom, hogy nekünk áll a zászló és mi fogjuk nyerni a csoportot. 😊 Pl a Ravens buktájában biztos voltam a gyenge schedule ellenére)

Amúgy a héten Vince Williams és Beachum lesz nagyon figyelve, de mindketten be tudták fejezni a vasárnapi meccset. Plusz ugye kérdéses, hogy az Ike, Pola, Spaeth trióból ki térhet majd vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 200
Az nfl.com-on is kiemelték Tuitt játékát (nem csak a kiharcolt fumble miatt), eddig kiválóan helyettesíti a Dízelt. Remélem januárra Shazier is pusztító módba kapcsol, rettegjenek csak az irányítók.TP43
Az biztos, hogy rég láttunk olyat itt, hogy ebben a komplex rendszerben egy lineman már első évében itt tartson. Bélának viszont kifejezetten csipkednie kell magát, mivel - nagyon helyesen a teljesítmény elv alapján - előtte van ma Spence és Williams is. Utóbbi kettő ember érésének is köszönhető az, hogy egy alapvetően futó csapatot megint szinte nulláztunk...

Lehet szentségtörés, de Én ma a Cicáknak szurkolok...jobb lenne, ha úgy jönnének, hogy megvan nekik a playoff, egyébként félek tőle, hogy nem lesz meg a többlet emóció...
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!desider
A Ravens is mínuszos (1-2) volt, amikor kikaptunk tőlük.Shilkor
nem 0-1 volt? mintha a 2. fordulóban kaptunk volna ki tőlük...amúgy lényegtelen szerencsére....a Browns volt az egyetlen, akinek 3-3-as döntetlen mérlege voltKlaci79
Tényleg a 2. meccs volt a Ravens, mindegy már rég volt 😊. De nem baj legközelebb csak a Superbowlban találkozhatunk negatív mérlegű csapattal 😊. Egyébként jellemző, hogy az NFC Southból is azt a két csapatot vertük meg, akiknek még van esélyük a PO-ra, a másik kettőtől kikaptunk 😊
több mint 9 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Az nfl.com-on is kiemelték Tuitt játékát (nem csak a kiharcolt fumble miatt), eddig kiválóan helyettesíti a Dízelt. Remélem januárra Shazier is pusztító módba kapcsol, rettegjenek csak az irányítók.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!desider
A Ravens is mínuszos (1-2) volt, amikor kikaptunk tőlük.Shilkor
nem 0-1 volt? mintha a 2. fordulóban kaptunk volna ki tőlük...amúgy lényegtelen szerencsére....a Browns volt az egyetlen, akinek 3-3-as döntetlen mérlege volt
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jövő héten SNF meccs lett a Bengals ellni találkozó.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?Kampman
Gondolom arra céloz iktriad, hogy Dalton és a Bengals nem a primetime meccsek embere és csapata. 😊Soldados
Pontosan.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?Kampman
Gondolom arra céloz iktriad, hogy Dalton és a Bengals nem a primetime meccsek embere és csapata. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!desider
A Ravens is mínuszos (1-2) volt, amikor kikaptunk tőlük.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Playoffs, Baby, Playoffs!
2. Én 10-6-ra és PO-ba vártam a csapatot, ez már most megvan, innentől elégedett vagyok a szezonnal.
3. Alapvetően nem érdekel, hogy mi lesz jövő héten a Bengals ellen, a lényeg megvan: 2011 után végre PO.
4. Ha nyerünk, akkor 3., ha kikapunk, 5. helyen jutunk be. Előbbinek annyi előnye nyilván lenne, hogy otthon játszhatnánk az első meccsünket a PO-ban és győzelem esetén fixen a Denverhez mennénk.
5. SB-runra sztem még nem kész a csapat, így számomra a PO-ban minden meccs ajándék, azaz számomra nincs elvárt győzelem. Csak akkor várom el a csapattól, ha esetleg csoportriválissal futunk össze. 😊
+1 Az AFC North csevegőben megmondtam, hogy a Ravens még fog hibázni a gyenge schedule ellenére. 😉

Klemó: ma egész nap tetszett a playhívás, így az uccsó drive-ban is, ahogy a többiek meg is erősítették neked. 😊

Meccsről:
A Defense ma óriásit játszott - hiába nyalták megint a yardokat. Volt egy labdaszerzés, nem engedtek TD-t, 4. és 1-nél stop, a fake punt után és a kamu taunting penalty után másodjára is megállították a Chiefs-t, azaz felülemelkedtek hibákon és tévedéseken, konstans nyomás volt Alex Smithen. Harrison állatként tért vissza, Heyward is állat volt. 😉 Offense is hozta, amennyi kellett. A liga legjobb red zone D-je ellen csinált 2 TD-t és nem adta el a labdát. A fal az egyetlen sacken kívül hibátlanul védte Bent, pedig a Chiefs erős passrushban. Tóni megdöntötte a tavaly felállított 1499 elkapott yardos franchise rekordját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Tamba Hali:"They have playmakers: #84, Heath Miller & Big Ben.But we wanted to stop the running game b/c we saw this guy on film & he’s good"
😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Ben azt mondja rendben van a térde!!!Klaci79
Még szerencse, hogy nekem is... 😀desider
Attól függ...én most előbbinek jobban örülök, de a te álláspontodat is megértem 😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mike Tomlin joins elite trio of coaches with no losing seasons and a Super Bowl ring
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/12/11/7379437/mike-tomlin-joins-elite-company-following-win-on-sunday
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ben azt mondja rendben van a térde!!!Klaci79
Még szerencse, hogy nekem is... 😀