Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Az nfl.com-on is kiemelték Tuitt játékát (nem csak a kiharcolt fumble miatt), eddig kiválóan helyettesíti a Dízelt. Remélem januárra Shazier is pusztító módba kapcsol, rettegjenek csak az irányítók.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!desider
A Ravens is mínuszos (1-2) volt, amikor kikaptunk tőlük.Shilkor
nem 0-1 volt? mintha a 2. fordulóban kaptunk volna ki tőlük...amúgy lényegtelen szerencsére....a Browns volt az egyetlen, akinek 3-3-as döntetlen mérlege volt
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jövő héten SNF meccs lett a Bengals ellni találkozó.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?Kampman
Gondolom arra céloz iktriad, hogy Dalton és a Bengals nem a primetime meccsek embere és csapata. 😊Soldados
Pontosan.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?Kampman
Gondolom arra céloz iktriad, hogy Dalton és a Bengals nem a primetime meccsek embere és csapata. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.iktriad
ez miben segítség?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év utolsó alapszakasz meccse: Steelers-Bengals. A liga minden segítséget megad a Steelersnek a diviziógyőzelemre.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!desider
A Ravens is mínuszos (1-2) volt, amikor kikaptunk tőlük.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Jövő héten nyernünk kell a Cicák ellen otthon és akkor a Ravens győzelmével úgy jutunk csoportelsőként rájátszásba, hogy az 5 L-ből 4 (Browns, Bucs, Jets, Saints) mínuszos és egyben playoffról messze lemaradó csapattól jött... 😀 Ezt überelje valaki!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Playoffs, Baby, Playoffs!
2. Én 10-6-ra és PO-ba vártam a csapatot, ez már most megvan, innentől elégedett vagyok a szezonnal.
3. Alapvetően nem érdekel, hogy mi lesz jövő héten a Bengals ellen, a lényeg megvan: 2011 után végre PO.
4. Ha nyerünk, akkor 3., ha kikapunk, 5. helyen jutunk be. Előbbinek annyi előnye nyilván lenne, hogy otthon játszhatnánk az első meccsünket a PO-ban és győzelem esetén fixen a Denverhez mennénk.
5. SB-runra sztem még nem kész a csapat, így számomra a PO-ban minden meccs ajándék, azaz számomra nincs elvárt győzelem. Csak akkor várom el a csapattól, ha esetleg csoportriválissal futunk össze. 😊
+1 Az AFC North csevegőben megmondtam, hogy a Ravens még fog hibázni a gyenge schedule ellenére. 😉

Klemó: ma egész nap tetszett a playhívás, így az uccsó drive-ban is, ahogy a többiek meg is erősítették neked. 😊

Meccsről:
A Defense ma óriásit játszott - hiába nyalták megint a yardokat. Volt egy labdaszerzés, nem engedtek TD-t, 4. és 1-nél stop, a fake punt után és a kamu taunting penalty után másodjára is megállították a Chiefs-t, azaz felülemelkedtek hibákon és tévedéseken, konstans nyomás volt Alex Smithen. Harrison állatként tért vissza, Heyward is állat volt. 😉 Offense is hozta, amennyi kellett. A liga legjobb red zone D-je ellen csinált 2 TD-t és nem adta el a labdát. A fal az egyetlen sacken kívül hibátlanul védte Bent, pedig a Chiefs erős passrushban. Tóni megdöntötte a tavaly felállított 1499 elkapott yardos franchise rekordját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Tamba Hali:"They have playmakers: #84, Heath Miller & Big Ben.But we wanted to stop the running game b/c we saw this guy on film & he’s good"
😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ben azt mondja rendben van a térde!!!Klaci79
Még szerencse, hogy nekem is... 😀desider
Attól függ...én most előbbinek jobban örülök, de a te álláspontodat is megértem 😀
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mike Tomlin joins elite trio of coaches with no losing seasons and a Super Bowl ring
 www.behindthesteelcurtain.com/2014/12/11/7379437/mike-tomlin-joins-elite-company-following-win-on-sunday
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ben azt mondja rendben van a térde!!!Klaci79
Még szerencse, hogy nekem is... 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ben azt mondja rendben van a térde!!!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Na mondom éppen megnézem mit írogattok, valakit csak szidunk így kollektíven...erre semmi 😀Klaci79
Haley takaroggy 😛Shilkor
Na jó-jó...de ez már a minimális elvárás 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na mondom éppen megnézem mit írogattok, valakit csak szidunk így kollektíven...erre semmi 😀Klaci79
Haley takaroggy 😛
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Engem szidhattok, bevállalom 😀
A hambi miatt mondjuk szidalmazzunk 😀
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Na mondom éppen megnézem mit írogattok, valakit csak szidunk így kollektíven...erre semmi 😀
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Ott az Endzone-ban neki is tetszett 😀 Bár Ő 3 futást mondott először, de passz előtt módosított.polamalu
NEEEEEEEE, még jó, hogy voltak tanúk....😊
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az szar, a espn-es, rosszul szàmolja a tie-tsutianap
Ja, már én is utánanéztem, nekünk 8-4 lenne a konf-mérlegünk, az SD-nek 7-5, a Ravensnek meg a Billsnek 6-6.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Ott az Endzone-ban neki is tetszett 😀 Bár Ő 3 futást mondott először, de passz előtt módosított.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mönny az enefedotkomra ott a X a nevünkné 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Jaje nekünk a legjobb a tie-unk a brigàdban, azèr kaptunk kilincsetsutianap
Most nyomkodtam végig a playoff machine-ben és ott ebben az esetben a Billst + Chargerst írja WC-re.Shilkor
Valszeg nem jól működik. Én is azt nyomogattam, aztán egyszer arra riadtam, hogy minket nem tesz PO-ba. De az nfl.com-on tuti biztosra adják hogy ott vagyunk.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az szar, a espn-es, rosszul szàmolja a tie-t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak