Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 344
Na mondom éppen megnézem mit írogattok, valakit csak szidunk így kollektíven...erre semmi 😀
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Ott az Endzone-ban neki is tetszett 😀 Bár Ő 3 futást mondott először, de passz előtt módosított.polamalu
NEEEEEEEE, még jó, hogy voltak tanúk....😊
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az szar, a espn-es, rosszul szàmolja a tie-tsutianap
Ja, már én is utánanéztem, nekünk 8-4 lenne a konf-mérlegünk, az SD-nek 7-5, a Ravensnek meg a Billsnek 6-6.
több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Ott az Endzone-ban neki is tetszett 😀 Bár Ő 3 futást mondott először, de passz előtt módosított.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Mönny az enefedotkomra ott a X a nevünkné 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Jaje nekünk a legjobb a tie-unk a brigàdban, azèr kaptunk kilincsetsutianap
Most nyomkodtam végig a playoff machine-ben és ott ebben az esetben a Billst + Chargerst írja WC-re.Shilkor
Valszeg nem jól működik. Én is azt nyomogattam, aztán egyszer arra riadtam, hogy minket nem tesz PO-ba. De az nfl.com-on tuti biztosra adják hogy ott vagyunk.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Az szar, a espn-es, rosszul szàmolja a tie-t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jaje nekünk a legjobb a tie-unk a brigàdban, azèr kaptunk kilincsetsutianap
Most nyomkodtam végig a playoff machine-ben és ott ebben az esetben a Billst + Chargerst írja WC-re.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Jaje nekünk a legjobb a tie-unk a brigàdban, azèr kaptunk kilincset


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Srácok, valami nem világos. Ha a Bills és a Chargers nyeri a két meccsét, mi meg kikapunk a Bengalstól, akkor ez a 3 csapat 10-6 -al fog állni. Biztos hogy akkor is mi megyünk PO-ba?
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Röviden tömören a front7 nagy meccse volt ez, úgy játszottak, mint a szép időkben, amikor is ahogy szűkült a tér domináltak egyre jobban....az O pedig pont annyit tett, amennyit kellett, a legjobb RZ D ellen csináltunk két TD-t és ez mindent elmond.

GO Steelers!!!! Leszarom mi lesz a jövő héten, a playoffban nyomjunk W-t és minél többet....😊
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Nem nem Ben kicsit bekacsázott.....😊))
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊tenorx
A jövő héten a csoport elsőség is meglesz, remélem. A 11:5-ről álmodni sem mertem volna, de a 10:6-ról sem.bcsarli
Ilyenkor bosszantó az a két idióta vereség. Épp a first-round bye miatt siránkoznánk, hogy nem lesz mit nézni.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Nem akarok telhetetlen lenni... de ha már így állunk, meg kéne nyerni ezt a csoportot, nem? 😀
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊tenorx
A jövő héten a csoport elsőség is meglesz, remélem. A 11:5-ről álmodni sem mertem volna, de a 10:6-ról sem.

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
Már akartam is mondani.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!

több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
izé, héli takarodj! 😀
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megvan a PO, vertük a Kansas Ricsi Chiefst 😀
A Ravens meg balfaszkodik a Texans ellen, mi kell még? 😀

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
PLAYOFF BABY!!!!!!!!! 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
PLAYOFF!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Remélem eltiltják ezt a zebrát.....de jaj nem, szerintem meg is dícsérik....hihetetlen egy ilyen kiélezett meccsen taunting 20 méterről....és persze hogy elnézi....