Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀bcsarli
Nem nem Ben kicsit bekacsázott.....😊))
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊Klemó
A térdeplésekre gondolsz? Az tökéletes volt, mindhárom 😀

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊tenorx
A jövő héten a csoport elsőség is meglesz, remélem. A 11:5-ről álmodni sem mertem volna, de a 10:6-ról sem.bcsarli
Ilyenkor bosszantó az a két idióta vereség. Épp a first-round bye miatt siránkoznánk, hogy nem lesz mit nézni.
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
No már ippeg akartam szólni srácok!! 😊

(jelzem már várom Soldi panaszát az utolsó O drive kapcsán...most szólok, hogy opponálom, tökös hívás volt...😊
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem akarok telhetetlen lenni... de ha már így állunk, meg kéne nyerni ezt a csoportot, nem? 😀
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊tenorx
A jövő héten a csoport elsőség is meglesz, remélem. A 11:5-ről álmodni sem mertem volna, de a 10:6-ról sem.

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úristen, mennyire jó volt.

Ezen kívül ironikus, hogy mindenki a Ravens sorsolását tartotta a leggyengébbnek a Ravens-Steelers-Bengals trióból, és mégse mi szoptunk ki 😊
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!bcsarli
Már akartam is mondani.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
izé, héli takarodj! 😀zzz888
Ja, igaz: Haley takarodj!

több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
izé, héli takarodj! 😀
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megvan a PO, vertük a Kansas Ricsi Chiefst 😀
A Ravens meg balfaszkodik a Texans ellen, mi kell még? 😀

több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
PLAYOFF BABY!!!!!!!!! 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
PLAYOFF!
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Remélem eltiltják ezt a zebrát.....de jaj nem, szerintem meg is dícsérik....hihetetlen egy ilyen kiélezett meccsen taunting 20 méterről....és persze hogy elnézi....
több mint 9 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tragédia hogy tud haladni ellenünk a Kansas....a secondary totális csőd...egyelőre a RZ D még rendben, köszönhetően a DL és az OLB kombónak....nem lesz elég viszont így, gyerünk!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?Höri
Idén sajnos nincs gamepass-om, és endzone pub-ba sem tudok most felvenni, úgyhogy egy nézőtök már biztosan lesz. 😊laby
Höri lesz? Én amúgy is ott nézném, de ha Matuz lesz, akkor kicsit halkabbra veszem.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?Höri
Idén sajnos nincs gamepass-om, és endzone pub-ba sem tudok most felvenni, úgyhogy egy nézőtök már biztosan lesz. 😊

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?Höri
A Saints ellen a C8-on néztem, de annyira sok csacsiságot sikerült összehozni ott, hogy inkább maradok élőben...persze felveszem, úgyhogy figyelem miket mondasz 😀@) :p
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?Höri
Én tv-n fogom nézni.Jan
Hááát ha Te leszel a szakkomentátor akkor kénytelen leszek tévén nézni. 😀
(pedig van valami bája annak, hogy vasárnap esténként besétálok a céghez... Ott jobb a net, meg minden)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Amúgy Ed Bouchette szerint Polamalunak ez az utolsó éve és vissza fog vonulni a szezon után.Soldados
Majd a PO elött bejelenti, és akkor lehet egy Ray Lewis story Pittsburghben is. 😉

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?Höri
Én tv-n fogom nézni.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindenki élőben nézi vagy lesz, aki kibírja a 8-as tévés kezdésig?

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Troy, Ike kétséges, Spaeth kérdéses vasárnap
Worilds viszont nem kapott semmi büntetést az atlanta elleni sack-ért...természetesen, hiszen a vak zebrán kívül mindenki látta, hogy szabályos volt
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
hát nem indul túl rózsásan a pittsburghi karrierje...pedig az a Mariota INT gyönyörű volt
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudom, hogy eléggé offtopic, de azért megkérdezem, mert lemaradtam róla:
MI VAN CB SHAQUILLE RICHARDSONNAL???
Az internetes keresés és találat azt mondja, hogy Steelers injury list, a steelers.com "nem tud róla", a Steelers oldalon (wikipedia) nincs ott a neve, a saját oldalán (wikipedia) Pittsburgh Steelers (2014)* megjelölés van.
De vajon mi az igazság?desider
Én úgy emlékszem IR-re tettükKlaci79
Igen, erre hivatkozik mindenki, DE a steelers.com és a Pittsburgh Steelers (wikipedia) sem sorolja fel a sérültek között. Igaz, a steelers.com néha fáziskésésben van, de ő nem tegnap lett "náthás"...desider
nfl.com szerint is kivágott player, szóval valszeg ez az igazság.Soldados
október 15-én ment IR-re
mögvan, eze:
The Pittsburgh Post-Gazette, however, has reported that the Steelers paid Richardson an injury settlement, and the Arizona product has not been at team headquarters.
October 20, 2014 Released DB Shaquille Richardson from the Practice Squad.
October 15, 2014 Signed OG Adam Gettis, DE Ethan Hemer and DB Jordan Sullen to the Practice Squad. Released WR Derek Moye from the Practice Squad. Placed DB Shaquille Richardson on the Practice Squad/Injured List.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak