Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
futás hiánya nagyon megnehezíti a játékunkat, amely így meglehetősen szűk skálán mozog. Klaci79
Én azt nem értettem, hogy amikor ment nektek a futás több driveon keresztül, akkor oké, hogy volt egy hatalmas és gyors, 4játékkal TDig masírozó sorozat, de a Polamalu TD után miért kellett ész nélkül passzolni?Geeri
Azt én sem. Mondtam is kedvesnek - nem mintha lett volna értelme, mert úgyse nézi😊 -, hogy nah, innen fussunk, fussunk, passzoljunk😀, erre nem.kishaszi
Mi is ezt mondtuk lent az endzone-ban: NA akkor mostantól jöhet a futás!!! Erre elkezdünk incompleteket dobálni sorban és nem értem, mi van? Aztán itthon úgy olvasom, hogy nem csak mi nem értettük, de Haley így rendelkezett. Mintha saját magunk szerettük volna hamar odaadni a labdát. Az a bosszantó, hogy bármennyire szar is volt a D ezt most az O jó hívásokkal megnyerhette volna.
Az jutott előbb eszembe, hogy Brown a pálya azon részén lépett ki, ahol a múlt héten Tomlin be 😛
Valahogy ezt az égiek most nem akarták, de hátha jövőre velünk lesznek!

Hozzáteszem K..VA JÓ VOLT A HANGULAT AZ ENDZONE-ban!!! Bánhatja most aki nem tudott jönni, igaz így is nagyon sokan voltunk...rohadt jó érzés volt és ha még az az utolsó játék...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
futás hiánya nagyon megnehezíti a játékunkat, amely így meglehetősen szűk skálán mozog. Klaci79
Én azt nem értettem, hogy amikor ment nektek a futás több driveon keresztül, akkor oké, hogy volt egy hatalmas és gyors, 4játékkal TDig masírozó sorozat, de a Polamalu TD után miért kellett ész nélkül passzolni?Geeri
Azt én sem. Mondtam is kedvesnek - nem mintha lett volna értelme, mert úgyse nézi😊 -, hogy nah, innen fussunk, fussunk, passzoljunk😀, erre nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
futás hiánya nagyon megnehezíti a játékunkat, amely így meglehetősen szűk skálán mozog. Klaci79
Én azt nem értettem, hogy amikor ment nektek a futás több driveon keresztül, akkor oké, hogy volt egy hatalmas és gyors, 4játékkal TDig masírozó sorozat, de a Polamalu TD után miért kellett ész nélkül passzolni?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds nagyyon fasza vlt megint. Heyward dettó. Azt gondolom, hogy a potenciál benne van a csapatban, csak idén benne is ragadt,az okokat nem részletezném most. Woridsnak meddig van szerződése? Úgy gondolom, hogy ha idén lejár akkor mindenképpen meg kell tartani,mert jobb teljesítményt nyújt,mint Woodley,aki viszont azt gondolom, hogy legalább paycut, ahogy Troynál is.Nem megbántva Troyt...Szóval a d-t próbálnám helyre kalapálni, és azt gondolom, hogy ezt főleg ILB és CB poszton kell. Williams jó lehet, reméljük beérik, de azt gondolom, hogy akár egy 1 körös CB pick is elférne majd a drafton.Haggans
Worildsnak lejár a szerződése. De én is hosszabbítanék vele.

Az O alapvetően sztem rendben van. Itt elégnek gondolom az OC-váltást, mivel összességében a fal is összeállt az idény végére pass protectionben, már csak ehhez kell összetenni egy normális run blockingot egy új OC-val. Az év vége alapján nem lenne gáz a Beachum-Foster-Pouncey-DeCastro-Gilbert fal. Plusz Adams ma azért bizonyított annyit, hogy ne mondjuk le róla végleg. Erre a fiatal falra lehet építeni, benne van a fejlődési lehetőség, ezt bebizonyította idén, mert a sérülések ellenére nagyon mélyről indulva egész jó pass protection lett. Ez ilyen fiatal OL esetén (liga legfiatalabbja) azért nagyrészt köszönhető a meccsről meccsre nagyobb tapasztalatnak és chemistrynek. Szerződésügyileg Cotchery és Sanders megtartása lehet érdekes. (Asszem mindkettő szerződése lejár, egyiket tuti vissza kéne azért hozni. Ha muszáj lenne választanom, akkor én Cotcheryt hoznám vissza, hiába öregebb. Egyszerűen sokkal jobb a chemistry-je Bennel) Ja, és BB-nek persze új szerződést adni mindenképpen.

A D érdekesebb. Folytatni kell a fiatalítást, vagy a rebuildinget. (Kinek melyik kifejezés tetszik a D esetében) Worildsot visszahoznám, Ike-Troy paycut, Keisel-Clark(-Hood???) elengedése. És Def heavy draft a korai körökben. Minden egységbe kell frissítés. Kell DL, ILB, CB és S is. Ha ezt most megcsináljuk és a fiatalok (Heyward-McLendon-Jarvis-Vince-Shamarko(-Worilds???) 1 évvel több rutinnal megfelelő fejlődést mutatnak, egész jó szezonunk lehet jövőre a néhány megmaradt veteránnal kiegészülve.

Így év végére én nem érzem olyan kiábrándító 5-8-nak ezt. Pár apró változtatással (O) és upgrade-del (D) simán lehet ez 8-5 jövőre. Szerintem amit idén láthattunk az az, hogy idén rosszak vagyunk, de van potenciál a gárdában, amire nagyon is lehet, sőt kell építkezni. A Ravens meccsnél írtam le: ők ennyit tudnak, de azt stabilan, ez idén elég ellenünk, mert mindkét csapatrészben iszonyatosan rapszódikusak vagyunk. De nálunk éppen a hullámhegyekből látszik, hogy micsoda potenciál és lehetőségek vannak az egységekben. Szóval egyáltalán nem vagyok elkenődött. A szezonunk csak egy hangyafasznyival gyengébb annál, amit vártam, viszont sokkal több fejlődési lehetőséget mutat, mint azt vártam. Elég ha csak a fiatal OL-re gondolok, vagy Heywardra, Worildsra, Shamarkóra, Bellre. Mindannyian nagyon sokat fejlődtek meccsről meccsre az idény során. Szóval amennyira sanyarú a puszta tényeken (5-8) alapuló jelen, annyira reményteljesnek is látom a jövőt. Persze ehhez kell egy megfelelő draft és egy jól átgondolt rostermanagment, ami idén pl nem volt meg.Soldados
Valamit kezdeni kellene Woodley 13,5 millás fizujával is. Kelleni fog jövőre, hogy legyen rutin a sok fiatal mellett, de ennyit azért nem ér. Viszont jó lenne végre rendbe tenni a salary capet, ne kelljen minden évben átstruktúrálni a szerződéseket, hogy beférjünk a sapka alá.Shilkor
Őt azért nem írtam, mert nála vajmi kevés esélyt látok paycutra. A cuttal pedig nem vagyunk annyival beljebb sajnos, mert óriási lenne a dead money-ja. Troy és Ike esetében több okból is valószínűbb, vagy legalábbis elképzelhető a paycut. Egyrészt a koruk, a teljesítményük miatt. Ők is tudják, hogy már lefele mennek és cut esetén sehol se kapnának már ennyit. Másrészt ők már több mint 10 éve vannak a klubnál, így az esetükben már tényező lehet a klubhűség, azaz hogy ezzel a lépéssel jó eséllyel innen vonulhatnak vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Worilds nagyyon fasza vlt megint. Heyward dettó. Azt gondolom, hogy a potenciál benne van a csapatban, csak idén benne is ragadt,az okokat nem részletezném most. Woridsnak meddig van szerződése? Úgy gondolom, hogy ha idén lejár akkor mindenképpen meg kell tartani,mert jobb teljesítményt nyújt,mint Woodley,aki viszont azt gondolom, hogy legalább paycut, ahogy Troynál is.Nem megbántva Troyt...Szóval a d-t próbálnám helyre kalapálni, és azt gondolom, hogy ezt főleg ILB és CB poszton kell. Williams jó lehet, reméljük beérik, de azt gondolom, hogy akár egy 1 körös CB pick is elférne majd a drafton.Haggans
Worildsnak lejár a szerződése. De én is hosszabbítanék vele.

Az O alapvetően sztem rendben van. Itt elégnek gondolom az OC-váltást, mivel összességében a fal is összeállt az idény végére pass protectionben, már csak ehhez kell összetenni egy normális run blockingot egy új OC-val. Az év vége alapján nem lenne gáz a Beachum-Foster-Pouncey-DeCastro-Gilbert fal. Plusz Adams ma azért bizonyított annyit, hogy ne mondjuk le róla végleg. Erre a fiatal falra lehet építeni, benne van a fejlődési lehetőség, ezt bebizonyította idén, mert a sérülések ellenére nagyon mélyről indulva egész jó pass protection lett. Ez ilyen fiatal OL esetén (liga legfiatalabbja) azért nagyrészt köszönhető a meccsről meccsre nagyobb tapasztalatnak és chemistrynek. Szerződésügyileg Cotchery és Sanders megtartása lehet érdekes. (Asszem mindkettő szerződése lejár, egyiket tuti vissza kéne azért hozni. Ha muszáj lenne választanom, akkor én Cotcheryt hoznám vissza, hiába öregebb. Egyszerűen sokkal jobb a chemistry-je Bennel) Ja, és BB-nek persze új szerződést adni mindenképpen.

A D érdekesebb. Folytatni kell a fiatalítást, vagy a rebuildinget. (Kinek melyik kifejezés tetszik a D esetében) Worildsot visszahoznám, Ike-Troy paycut, Keisel-Clark(-Hood???) elengedése. És Def heavy draft a korai körökben. Minden egységbe kell frissítés. Kell DL, ILB, CB és S is. Ha ezt most megcsináljuk és a fiatalok (Heyward-McLendon-Jarvis-Vince-Shamarko(-Worilds???) 1 évvel több rutinnal megfelelő fejlődést mutatnak, egész jó szezonunk lehet jövőre a néhány megmaradt veteránnal kiegészülve.

Így év végére én nem érzem olyan kiábrándító 5-8-nak ezt. Pár apró változtatással (O) és upgrade-del (D) simán lehet ez 8-5 jövőre. Szerintem amit idén láthattunk az az, hogy idén rosszak vagyunk, de van potenciál a gárdában, amire nagyon is lehet, sőt kell építkezni. A Ravens meccsnél írtam le: ők ennyit tudnak, de azt stabilan, ez idén elég ellenünk, mert mindkét csapatrészben iszonyatosan rapszódikusak vagyunk. De nálunk éppen a hullámhegyekből látszik, hogy micsoda potenciál és lehetőségek vannak az egységekben. Szóval egyáltalán nem vagyok elkenődött. A szezonunk csak egy hangyafasznyival gyengébb annál, amit vártam, viszont sokkal több fejlődési lehetőséget mutat, mint azt vártam. Elég ha csak a fiatal OL-re gondolok, vagy Heywardra, Worildsra, Shamarkóra, Bellre. Mindannyian nagyon sokat fejlődtek meccsről meccsre az idény során. Szóval amennyira sanyarú a puszta tényeken (5-8) alapuló jelen, annyira reményteljesnek is látom a jövőt. Persze ehhez kell egy megfelelő draft és egy jól átgondolt rostermanagment, ami idén pl nem volt meg.Soldados
Valamit kezdeni kellene Woodley 13,5 millás fizujával is. Kelleni fog jövőre, hogy legyen rutin a sok fiatal mellett, de ennyit azért nem ér. Viszont jó lenne végre rendbe tenni a salary capet, ne kelljen minden évben átstruktúrálni a szerződéseket, hogy beférjünk a sapka alá.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds nagyyon fasza vlt megint. Heyward dettó. Azt gondolom, hogy a potenciál benne van a csapatban, csak idén benne is ragadt,az okokat nem részletezném most. Woridsnak meddig van szerződése? Úgy gondolom, hogy ha idén lejár akkor mindenképpen meg kell tartani,mert jobb teljesítményt nyújt,mint Woodley,aki viszont azt gondolom, hogy legalább paycut, ahogy Troynál is.Nem megbántva Troyt...Szóval a d-t próbálnám helyre kalapálni, és azt gondolom, hogy ezt főleg ILB és CB poszton kell. Williams jó lehet, reméljük beérik, de azt gondolom, hogy akár egy 1 körös CB pick is elférne majd a drafton.Haggans
Worildsnak lejár a szerződése. De én is hosszabbítanék vele.

Az O alapvetően sztem rendben van. Itt elégnek gondolom az OC-váltást, mivel összességében a fal is összeállt az idény végére pass protectionben, már csak ehhez kell összetenni egy normális run blockingot egy új OC-val. Az év vége alapján nem lenne gáz a Beachum-Foster-Pouncey-DeCastro-Gilbert fal. Plusz Adams ma azért bizonyított annyit, hogy ne mondjuk le róla végleg. Erre a fiatal falra lehet építeni, benne van a fejlődési lehetőség, ezt bebizonyította idén, mert a sérülések ellenére nagyon mélyről indulva egész jó pass protection lett. Ez ilyen fiatal OL esetén (liga legfiatalabbja) azért nagyrészt köszönhető a meccsről meccsre nagyobb tapasztalatnak és chemistrynek. Szerződésügyileg Cotchery és Sanders megtartása lehet érdekes. (Asszem mindkettő szerződése lejár, egyiket tuti vissza kéne azért hozni. Ha muszáj lenne választanom, akkor én Cotcheryt hoznám vissza, hiába öregebb. Egyszerűen sokkal jobb a chemistry-je Bennel) Ja, és BB-nek persze új szerződést adni mindenképpen.

A D érdekesebb. Folytatni kell a fiatalítást, vagy a rebuildinget. (Kinek melyik kifejezés tetszik a D esetében) Worildsot visszahoznám, Ike-Troy paycut, Keisel-Clark(-Hood???) elengedése. És Def heavy draft a korai körökben. Minden egységbe kell frissítés. Kell DL, ILB, CB és S is. Ha ezt most megcsináljuk és a fiatalok (Heyward-McLendon-Jarvis-Vince-Shamarko(-Worilds???) 1 évvel több rutinnal megfelelő fejlődést mutatnak, egész jó szezonunk lehet jövőre a néhány megmaradt veteránnal kiegészülve.

Így év végére én nem érzem olyan kiábrándító 5-8-nak ezt. Pár apró változtatással (O) és upgrade-del (D) simán lehet ez 8-5 jövőre. Szerintem amit idén láthattunk az az, hogy idén rosszak vagyunk, de van potenciál a gárdában, amire nagyon is lehet, sőt kell építkezni. A Ravens meccsnél írtam le: ők ennyit tudnak, de azt stabilan, ez idén elég ellenünk, mert mindkét csapatrészben iszonyatosan rapszódikusak vagyunk. De nálunk éppen a hullámhegyekből látszik, hogy micsoda potenciál és lehetőségek vannak az egységekben. Szóval egyáltalán nem vagyok elkenődött. A szezonunk csak egy hangyafasznyival gyengébb annál, amit vártam, viszont sokkal több fejlődési lehetőséget mutat, mint azt vártam. Elég ha csak a fiatal OL-re gondolok, vagy Heywardra, Worildsra, Shamarkóra, Bellre. Mindannyian nagyon sokat fejlődtek meccsről meccsre az idény során. Szóval amennyira sanyarú a puszta tényeken (5-8) alapuló jelen, annyira reményteljesnek is látom a jövőt. Persze ehhez kell egy megfelelő draft és egy jól átgondolt rostermanagment, ami idén pl nem volt meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Worilds nagyyon fasza vlt megint. Heyward dettó. Azt gondolom, hogy a potenciál benne van a csapatban, csak idén benne is ragadt,az okokat nem részletezném most. Woridsnak meddig van szerződése? Úgy gondolom, hogy ha idén lejár akkor mindenképpen meg kell tartani,mert jobb teljesítményt nyújt,mint Woodley,aki viszont azt gondolom, hogy legalább paycut, ahogy Troynál is.Nem megbántva Troyt...Szóval a d-t próbálnám helyre kalapálni, és azt gondolom, hogy ezt főleg ILB és CB poszton kell. Williams jó lehet, reméljük beérik, de azt gondolom, hogy akár egy 1 körös CB pick is elférne majd a drafton.

" class="embed">
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Tomlin akart 4-re nekimenni és ő is kérte ki az időt. Kapitális hiba volt mind a kettő, de az időkérés azt is elárulta, hogy fogalma sincs az O-nak, hogy mit játszon, mi jöhet be és egy D-nek ilyenkor ez kell, pláne úgy, hogy 10 yardot kell megtennie az ellenfélnek. Ráadásul úgy tűnt nekem az interjú kapcsán, mint ha ezt a döntést az utolsó play-jel igazolta volna, monthán hajszál híja volt...szóval azért az edzői fejekben is baj van..Klemó
És az hogy Tomlin így döntött azt jelenti, hogy nem bízott a védelemben. És ez sem lehet véletlen sajnos. Hülyeség volt az biztos.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Tomlin akart 4-re nekimenni és ő is kérte ki az időt. Kapitális hiba volt mind a kettő, de az időkérés azt is elárulta, hogy fogalma sincs az O-nak, hogy mit játszon, mi jöhet be és egy D-nek ilyenkor ez kell, pláne úgy, hogy 10 yardot kell megtennie az ellenfélnek. Ráadásul úgy tűnt nekem az interjú kapcsán, mint ha ezt a döntést az utolsó play-jel igazolta volna, monthán hajszál híja volt...szóval azért az edzői fejekben is baj van..
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Már pedig Dick Lebeau érinthetetlen. Ha akar menni megy ha marad marad. Szerintem a magad érdekében vigyázz mit nyilatkozol itt 😉dande
Egyértelmű! Nem Lebeau ellen szóltam, hanem Haley "mellett". Azért idézőjelben, mert én nem bánom ha kirugják, csak nem hiszem, hogy ez a legnagyobb probléma most!
2004 és 2012 között 54 olyan játékot nyelt be a védelem ami 40+-os volt, idén eddig 17-et!!!!!
Ebből az 54-ből mindössze 4 volt a futás!
Elképesztő visszaesés!Klaci79
Ez a csapat mióta szurkolója vagyok a csapatnak a front 7 kiemelkedő játékából élt. Idén ez csupán egy átlagos (hol inkább gyenge, néhol átlag feletti) teljesítmény és talán itt a probléma, mivel az öreg sémája igazán erre épül(t). Heyward berobbant, Worlids az idény végére bíztató teljesítményt nyújt, de sajnos ez kevés, ennél több kell. Ugyanakkor azt érzem, hogy elég egy meghatározó DL játékos, egy biztos ILB depth ahhoz, hogy újra visszatérjen a dominancia. Persze ehhez kell az is, hogy jövőre JJ, Thomas és Williams is beérjen.

Azt viszont azért tegyük hozzá pont a fentiek miatt is, hogy csak azért érzek itt nagy(obb) problémát, mert megszoktuk a D dominanciát. Az O oldalán végre meg kell(ene) oldani az OL problémát, kell végre a gyors WR-ek mellé egy nagyobb darab célpont is.

Szóval megoldandó probléma van elég, idén pedig ezt a maradék 3 meccset játszuk le tisztességgel.

GoSteelers!Klemó
Hallod!!! Éppen fogmosás közben most azon gondolkodtam, hogy mi lenne az a csapatrész amire nagyon ráférne az erősítés és pont arra jutottam, hogy a front 7-el visszaesése ütközik ki leginkább. Hood helyén Heyward idén megmutatta, hogy lehet rá számítani és Worlids is tényleg komoly javulást mutat, bár benne még mindig egy kicsit kevésbé bízom, de jövőre meggyőzhet. Itt viszont vége. Hamptont nem tudtuk pótolni, persze McLendon nem rossz, de azért a korábbi Hamptonnak nyoma sincs, Kiesel már nem olyan mint 3-4 éve, Woodleynak ezért a pénzért sokkal többet kellene hoznia, Timmons szerintem nem rossz, csak eléggé egyedül van ott középen, Williams-től nem várhatod el azt amit elődei tudtak....tehát pontosan ahogy fogalmazol, itt a visszaesést nem bírta el a csapat idén.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Már pedig Dick Lebeau érinthetetlen. Ha akar menni megy ha marad marad. Szerintem a magad érdekében vigyázz mit nyilatkozol itt 😉dande
Egyértelmű! Nem Lebeau ellen szóltam, hanem Haley "mellett". Azért idézőjelben, mert én nem bánom ha kirugják, csak nem hiszem, hogy ez a legnagyobb probléma most!
2004 és 2012 között 54 olyan játékot nyelt be a védelem ami 40+-os volt, idén eddig 17-et!!!!!
Ebből az 54-ből mindössze 4 volt a futás!
Elképesztő visszaesés!Klaci79
Ez a csapat mióta szurkolója vagyok a csapatnak a front 7 kiemelkedő játékából élt. Idén ez csupán egy átlagos (hol inkább gyenge, néhol átlag feletti) teljesítmény és talán itt a probléma, mivel az öreg sémája igazán erre épül(t). Heyward berobbant, Worlids az idény végére bíztató teljesítményt nyújt, de sajnos ez kevés, ennél több kell. Ugyanakkor azt érzem, hogy elég egy meghatározó DL játékos, egy biztos ILB depth ahhoz, hogy újra visszatérjen a dominancia. Persze ehhez kell az is, hogy jövőre JJ, Thomas és Williams is beérjen.

Azt viszont azért tegyük hozzá pont a fentiek miatt is, hogy csak azért érzek itt nagy(obb) problémát, mert megszoktuk a D dominanciát. Az O oldalán végre meg kell(ene) oldani az OL problémát, kell végre a gyors WR-ek mellé egy nagyobb darab célpont is.

Szóval megoldandó probléma van elég, idén pedig ezt a maradék 3 meccset játszuk le tisztességgel.

GoSteelers!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No, hát akkor hivatalosan is: the season is over.

Az egyértelmű dolgokról most sem szeretnék beszélni, de van 1-2 dolog, ami mellett nem tudok elmenni:

1. nem tudom ki kérte ki az időt a 4. negyedben, de azt nagyon picsán rúgnám. Ugyanakkora hiba volt, mint Bené a Raiders ellen. Ha nem kérjük ki, sima punt, 2 TO és 2-minute warning és klasszikus 2 minute drillt lehetett volna vezetni úgy, hogy az FG egyenlítést jelent. Azzal, hogy kikértük, már muszáj volt nekimenni a 4. és 10-nek. Nem sikerült. Így alig 1 percünk maradt úgy, hogy mindenképpen TD kellett. Ráadásul az 1. playnél kellett volna az utolsó TO-t kikérni. Ehelyett rush play-two minute warning, rush play-TO sorrend szintén mínusz 4 mp-t jelentett... Döbbenetes, hogy milyen amatőr módon bánunk az időkérésekkel. Pedig ez sima játékelmélet, semmi több.

2. Worildsot megpróbálnám megtartani. Ismét fasza volt.

3. persze voltak hibák a meccsen mind O, mind D részről. A vereség azonban a D oldalán szárad a szememben. Miért? Akkor kell nyerni, amikor üt az óra, ezt most a D tehette volna meg, de TD-t engedett. Nézzük hogyan. A kulcsplay: 3. és +10-nél Troy miss tackle. Ezen a playen múlt. Nemcsak a drive, hanem a meccs. Sima punt jöhetett volna, ha megcsinálja a KÖNNYŰ tackle-t. (Utána jöhetett volna az O, hogy eldugja a labdát és lepörgesse az órát) Ehelyett benyaltunk egy újabb big playt, ráadásul futást. Majd jött a kabaré TD Corteztől és Troytól... No comment. Bárhol megállítják a drive-ot, nyertünk. Erre a legjobb alkalom Troynak volt. De utána nem volt kötelező 2 kabaré playt engedni... Bárhol jó lett volna a stop...

4. Adams nem volt szar. Féltünk tőle, de alapvetően egész jól megvédte a fal BB-t.

+1: LeBeau és Haley helyzete. Arról nem LeBeau tehet, hogy ilyen egyértelmű és könnyű tackle-t nem csinált meg Troy, aztán meg Troy és Cortez. Továbbá ő azért 10 éven át bizonyított, plusz ezzel a félig 1. éves kezdőkből álló D-ben ennyi van. A bosszantó, hogy nem rajtuk ment el a meccs, hanem az egyik legnagyobb klasszisunkon. De ez van. Nyilván nem szabad Troy fejét venni, de ez akkor is rajta ment el, ő hibázott, amikor ütött az óra. Nagyon meglepne, ha a Steelers nem akarna paycutot az esetében az off-seasonban. De vissza a koordinátorokhoz. LeBeau dönthet mit akar, ő most is a liga egyik legjobb DC-je, Haley esetében pedig a Steelers-nek KELL döntenie. Méghozzá az elküldés mellett. Ebben az O-ban sokkal több van, ez tisztán látszik.

+2: last play: meggyőződésem, hogy BB passza előre ment, azaz ha TD, akkor visszanézik és nem adják meg. DE!!! Brown akkor is kapitális hibát követett el azzal, hogy kilépett, ráadásul nem is volt szoros a helyzet, simán el tudott futni a védő mellett. Ezek felfoghatatlan hibák, ennek ellenére Brown lenne az utolsó, akire követ vetnék.

By the way baszott nagy meccs volt. Ilyenekért nézzük az amerikaifocit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Már pedig Dick Lebeau érinthetetlen. Ha akar menni megy ha marad marad. Szerintem a magad érdekében vigyázz mit nyilatkozol itt 😉dande
Egyértelmű! Nem Lebeau ellen szóltam, hanem Haley "mellett". Azért idézőjelben, mert én nem bánom ha kirugják, csak nem hiszem, hogy ez a legnagyobb probléma most!
2004 és 2012 között 54 olyan játékot nyelt be a védelem ami 40+-os volt, idén eddig 17-et!!!!!
Ebből az 54-ből mindössze 4 volt a futás!
Elképesztő visszaesés!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már pedig Dick Lebeau érinthetetlen. Ha akar menni megy ha marad marad. Szerintem a magad érdekében vigyázz mit nyilatkozol itt 😉
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Hú de nehéz ezt most eldönteni, hogy mi lenne a jó lépés. Az biztos, hogy nevén kell nevezni azokat a problémákat amelyek ide vezettek. Össze kell szedni egy fontossági sorrendet és annak megfelelően kell lépéseket tenni, hogy jövőre visszataláljunk a helyes útra. Ha egy ilyet megteszünk, szerintem nem az O és nem is Haley áll az első két helyen. Ennek ellenére, különösen az év eleji töketlenkedés, valamint a most is az első félidőben tapasztalt gyengeségek okán Haley menesztése nem ördögtől való cselekedet. Egy más csapatnál azonban ilyen sorozatos védelmi baklövések után a védő koordinátor személye sem lenne érinthetetlen. Nyugodtan mondhatjuk a védelem legalább annyira hibás az idei "menetelésben", mint a támadók. Lehet, hogy Haley hívásai időnként az őrületbe kergetnek mindenkit közülünk, azt azonban szintén nem szabad elfelejteni, hogy sajnos a futás hiánya nagyon megnehezíti a játékunkat, amely így meglehetősen szűk skálán mozog.
Tulajdonképpen egy történelmi esélyt kaphatunk, hogy egy igazán jó OT-t draftolhassunk jövőre, persze kérdés önmagában ez megoldja e a futás problémáját? Mert ha nem, akkor meg lehet próbálni átalakítani, frissíteni a D-t, amely úgy tűnik képtelen felvenni a harcot a gyors támadókkal. Váltani kell ez biztos. Ike, Kiesel, Clark és Polamalu is jóval túl van már a zenitjén és utóbbit kivételével úgy tűnik nem tudják ezt a nagyobb rutinjukkal ellensúlyozni. Míg a támadó oldalon én leginkább a falat látom a legnagyobb problémának, a védőknél minden csapatrész erősítésre szorul. És akkor nem szabad elmenni a speciális csapategységünk mellett, akik idén sajnos semmit nem tudtak hozzátenni, pedig pont a Ravens-nél láthatjuk azt, hogy mennyire sokat jelent 1-1 jó visszahordás vagy éppen az, ha nem tudják visszahordani ellenük.
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nagy meccs volt, de elbuktuk. Az egész szezonunk benne volt ebben a meccsben. Remek időszakok, ordító hibák, edzői baklövések. Védelmi rövidzárlatok, támadásban impotencia, majd mind a két oldalon zsenialitás.

A hibákból élt többnyire az ellenfél, innen szerezte vissza a momentumokat, dehát ez az NFL, az esélyeket ki kell használni és ők ezt tették. Soha nem szereztek idén 28 pontnál többet, ellenünk igen és ugye mi a védekezésünkről vagyunk híresek...

Az az utolsó play pedig, egy az egyben az idényünk, azzal az utolsó centivel a végén...

Ezzel elment a PO, lehet gondolkodni min kell változtatni jövőre.Klemó
Legalább nem kérdés, hogy nem Haley lesz az új szezon OC-a.vontod
Ez világos, de óriási baklövés volna csak TH-ban megtalálni a bűnbakot. Higgadtan kell elemezni, de mindent szépen sorban rendbe kell tenni mind O, mind D oldalon.Klemó
Valóban hiba lenne, hiszen nem Haley volt fenn a pályán.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nagy meccs volt, de elbuktuk. Az egész szezonunk benne volt ebben a meccsben. Remek időszakok, ordító hibák, edzői baklövések. Védelmi rövidzárlatok, támadásban impotencia, majd mind a két oldalon zsenialitás.

A hibákból élt többnyire az ellenfél, innen szerezte vissza a momentumokat, dehát ez az NFL, az esélyeket ki kell használni és ők ezt tették. Soha nem szereztek idén 28 pontnál többet, ellenünk igen és ugye mi a védekezésünkről vagyunk híresek...

Az az utolsó play pedig, egy az egyben az idényünk, azzal az utolsó centivel a végén...

Ezzel elment a PO, lehet gondolkodni min kell változtatni jövőre.Klemó
Legalább nem kérdés, hogy nem Haley lesz az új szezon OC-a.vontod
Ez világos, de óriási baklövés volna csak TH-ban megtalálni a bűnbakot. Higgadtan kell elemezni, de mindent szépen sorban rendbe kell tenni mind O, mind D oldalon.
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nagy meccs volt, de elbuktuk. Az egész szezonunk benne volt ebben a meccsben. Remek időszakok, ordító hibák, edzői baklövések. Védelmi rövidzárlatok, támadásban impotencia, majd mind a két oldalon zsenialitás.

A hibákból élt többnyire az ellenfél, innen szerezte vissza a momentumokat, dehát ez az NFL, az esélyeket ki kell használni és ők ezt tették. Soha nem szereztek idén 28 pontnál többet, ellenünk igen és ugye mi a védekezésünkről vagyunk híresek...

Az az utolsó play pedig, egy az egyben az idényünk, azzal az utolsó centivel a végén...

Ezzel elment a PO, lehet gondolkodni min kell változtatni jövőre.Klemó
Legalább nem kérdés, hogy nem Haley lesz az új szezon OC-a.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nagy meccs volt, de elbuktuk. Az egész szezonunk benne volt ebben a meccsben. Remek időszakok, ordító hibák, edzői baklövések. Védelmi rövidzárlatok, támadásban impotencia, majd mind a két oldalon zsenialitás.

A hibákból élt többnyire az ellenfél, innen szerezte vissza a momentumokat, dehát ez az NFL, az esélyeket ki kell használni és ők ezt tették. Soha nem szereztek idén 28 pontnál többet, ellenünk igen és ugye mi a védekezésünkről vagyunk híresek...

Az az utolsó play pedig, egy az egyben az idényünk, azzal az utolsó centivel a végén...

Ezzel elment a PO, lehet gondolkodni min kell változtatni jövőre.
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Akkor ez a szezon hivatalosan is kuka.kishaszi
Igen. Ez sajnos így van. Az biztos, ha riválisok ellen nem tudjuk hozni a hazai meccsket akkor semmi keresnivalónk nem lennek a PO-ban...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor ez a szezon hivatalosan is kuka.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na hát eljött az, ami jobb, ha minél később jön el, vagy esetleg az alapszakaszban el sem jön.

Szóval MUST WIN GAME!Soldados

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Harag nincs tuti, nem vagyok olyan fajta 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24368513/steelers-will-face-draft-pick-compensation-from-mike-tomlin-incidentBeki
Befejezheténk mér ezt a sztorit. Itt mindenkinek elege van már belőle. A Jets topikban foglalkozzatok vele nyugodtan, de itt nem érdekel már senkit. Mi inkább a mai nagyon fontos találkozónkra készülnénk.
Köszi a megértést.polamalu
Őszintén szólva, a héten időm nem volt a Jets topicon kívüln másik csapatok fórumjait olvasni, ezért csuklóból vágtam be ide minden előzetes visszaolvasás nélkül.
Remélem harag azért nincs. 😉Beki
Az biztosan nincs 😉