Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24368513/steelers-will-face-draft-pick-compensation-from-mike-tomlin-incidentBeki
Befejezheténk mér ezt a sztorit. Itt mindenkinek elege van már belőle. A Jets topikban foglalkozzatok vele nyugodtan, de itt nem érdekel már senkit. Mi inkább a mai nagyon fontos találkozónkra készülnénk.
Köszi a megértést.polamalu
Őszintén szólva, a héten időm nem volt a Jets topicon kívüln másik csapatok fórumjait olvasni, ezért csuklóból vágtam be ide minden előzetes visszaolvasás nélkül.
Remélem harag azért nincs. 😉
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24368513/steelers-will-face-draft-pick-compensation-from-mike-tomlin-incidentBeki
Befejezheténk mér ezt a sztorit. Itt mindenkinek elege van már belőle. A Jets topikban foglalkozzatok vele nyugodtan, de itt nem érdekel már senkit. Mi inkább a mai nagyon fontos találkozónkra készülnénk.
Köszi a megértést.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24368513/steelers-will-face-draft-pick-compensation-from-mike-tomlin-incident
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na hát eljött az, ami jobb, ha minél később jön el, vagy esetleg az alapszakaszban el sem jön.

Szóval MUST WIN GAME!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Spaeth aktiválva, Richard Gordon helyét foglalja el a rosteren.vassadi
Nagyon kellett, mert Adams miatt nem vagyok nyugodt, kelleni fog neki a segítség LT-ként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Spaeth aktiválva, Richard Gordon helyét foglalja el a rosteren.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Injury Updates: LaMarr Woodley is listed as probable along with David DeCastro. Steve McLendon is listed as questionable with an ankle injury. Brett Keisel (plantar fasciitis) is out. Kelvin Beachum (knee) is doubtful and Mike Adams (ankle) and Le’Veon Bell (concussion) also are listed as probable. Adams will start at left tackle in place of Beachum.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nah, ha itthon lehetne egy ilyet ócón, akkor az vad lenne😊

kishaszi
Lehet csináltatni, a fotó tuti fent van valahol, vannak olyan ajándéktárgyasok akik csinálnak ilyen egyedi cuccokat.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Behozzák ócón Angry Nicolaus néven 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, ha itthon lehetne egy ilyet ócón, akkor az vad lenne😊


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
valószinüleg aaron rodgers idén már nem játszik !!!patriksteelers
Ez így nem igaz. Ha nyernek a Falcons ellen, akkor versenyben maradnak és a Packers tovább várja vissza Rodgers-t. Ha kikapnak, akkor távol kerül tőlük a PO, tehát felesleges lenne kockáztatni Rodgers további egészségét, de még ez sem feltétlen garancia arra, hogy a Packers úgy dönt, hogy Rodgers idém már nem játszik.

Amúgy én egyáltalán nem fosok akkor sem ha játszana ellenünk, egy QB-nál qrva sokat számít, hogy kiesett a ritmusból, gyakorlatból. Nem kell messzire mennünk, mindenki emlékszik tavaly a sérülés utáni Benre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Beachum doubtful státuszt kapott, míg a pénteken limitáltan edző McLendon questionable, szinte 100%, hogy egyikük sem játszik.
Adams, Bell, DeCastro és Woodley teljes értékű edzésmunkát végzett pénteken, így ők valószínűleg játszani is fognak.Klaci79
DeCastro qurva jó hír. Bellre, Adamsre és Woodleyra már számítani lehetett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Beachum doubtful státuszt kapott, míg a pénteken limitáltan edző McLendon questionable, szinte 100%, hogy egyikük sem játszik.
Adams, Bell, DeCastro és Woodley teljes értékű edzésmunkát végzett pénteken, így ők valószínűleg játszani is fognak.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem nyugtat meg Gordon és AB hiánya. Én már szavaztam. Sőt ha minden igaz nemsokára egy új AB kapucnis pulcsival gazdagodom. Az is lehet, hogy AB aláírásával 😉
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mai LOL: Antonio Brown nincs TOP 10-ben a szurkolók Pro Bowl-szavazásán. 😀 😀

Sebaj, a nagyobb elismerésnek tekinthető All-Pro csapatra jó esélye van. 😊Soldados
Gordon sincs, ha ez megnyugtat 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
valószinüleg aaron rodgers idén már nem játszik !!!patriksteelers
Borzalmas lehet a szurkolóknak, hogy egy szezon így menjen el. Emlékszem arra a meccsre, nem is tűnt súlyosnak a sérülés. Persze mi tudjuk hogyan is megy ez a QB sérülés mizéria.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
valószinüleg aaron rodgers idén már nem játszik !!!

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Mai LOL: Antonio Brown nincs TOP 10-ben a szurkolók Pro Bowl-szavazásán. 😀 😀

Sebaj, a nagyobb elismerésnek tekinthető All-Pro csapatra jó esélye van. 😊Soldados
Még nem is szavaztam....na majd mindjárt 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mai LOL: Antonio Brown nincs TOP 10-ben a szurkolók Pro Bowl-szavazásán. 😀 😀

Sebaj, a nagyobb elismerésnek tekinthető All-Pro csapatra jó esélye van. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Foglakoztasson 😀
 hu.wikipedia.org/wiki/Pampab%C3%ADbic

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott (főleg tömegesen 😀 😀), amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊 Az persze nincs a cikkben, hogy az évek óta kirúgásra váró edző, akarom mondani sátáni gonosztevő SB-t nyert 2008-ban és döntős volt 2010-ben. 😀 😀Soldados
egyébként ezért jöttem ide tegnap este én is, de aztán megláttam, hoyg ti még nagyobb osztást érdemeltek, mint a cikk, úgyhogy.Thrasher
Kész szerencsére hogy csak 4 évente járok a Bucs topikban, de látom, nem vesztettem semmit.Soldados
Áh biztos hogy nem ezen múlik. Vannak nagyon jó arcok a Bucs szurkolók között, én is ismerek. Ilyen emberek,, akik más topikokba járnak kibeszélni magukból a nyomorúságukat mindenhol előfordulhatnak. A magam részéről még örülök is az esetnek, mert ahogyan írtad is jól fel tudnak rázni minket a hülye cikkekkel. Az meg, hogy Trasher mit gondol rólunk annyira foglalkoztat, mint a chilei pampabíbic-ek élete.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Úgy néz ki nem lesz oldalcsere, azaz Woodley visszaveszi a LOLB posztot és Worilds megy vissza az eredeti helyére, a jobb oldalra.Soldados
Aminek személy szerint nem biztos, hogy annyira örülök...na de ugyebár nem én állok a pálya mellett...sem azon belül 😛
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Legalábbis Dudli ezt mondta, de mondjuk nem biztos, hogy jó lenne, ha LW visszamenne balra, ahol pont baromira nem teljesít, Worlids meg visszamegy eredeti helyére szintén, ahol ő se tud teljesíteni😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki nem lesz oldalcsere, azaz Woodley visszaveszi a LOLB posztot és Worilds megy vissza az eredeti helyére, a jobb oldalra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a legkeményebb, hogy a cikknek nem is ez a legnevetségesebb része, hanem ez:

"Ez sem tesz jót Tomlin állásának, akit sok szurkoló szerint már rég ki kellett volna rúgni. Akkor is tömegesen tiltakoztak Tomlin ellen, amikor Meskó Zoltánt elküldték a Steelerstől, a drukkerek szerint nem a punterrel volt a probléma, hanem a csapat vezetőjével"

Ki a faszom tiltakozott (főleg tömegesen 😀 😀), amikor Meskót elküldtük? 😀 😀 Legfeljebb a másik 31 csapat szuirkolói. 😊 Az persze nincs a cikkben, hogy az évek óta kirúgásra váró edző, akarom mondani sátáni gonosztevő SB-t nyert 2008-ban és döntős volt 2010-ben. 😀 😀Soldados
egyébként ezért jöttem ide tegnap este én is, de aztán megláttam, hoyg ti még nagyobb osztást érdemeltek, mint a cikk, úgyhogy.Thrasher
Kész szerencsére hogy csak 4 évente járok a Bucs topikban, de látom, nem vesztettem semmit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!