Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Emlékezhetünk,tavaly a felsoroltak még mind ott voltak a nyitómeccsen,mégis csőszopás volt..
Ha a mostani alapemberek megússzák sérülés nélkül az idényt,ha karakteresen látszik az új offense séma,ha kiderül a szezonban,ki lehet Ike párja,már jók vagyunk.Ha mindez PO-t ér,az mégjobb..
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ma éjjel fejest ugrunk a sötétbe és még csak azt sem tudjuk, hogy van e rajtunk biztosítókötél. Nem mintha az utóbbi hiánya bármilyen mértékben is módosítaná az ugrást. Nem tudjuk mire is lesz képes ez a csapat, mely személyi állományát tekintve tavaly óta kétségkívül meggyengült. Nem lesz Farrior, Ward, Aaron Smith, s bár nem lehet velük azonos szinten mérni, de nem lesz a nem túl népszerű, ámde tavaly korrekt idényt produkáló Gay sem. Szerencsére nem lesz Assblock Scotty kölök sem. Ez utóbbi kétségkívül erősítést jelent. És már a kezdő sípszó előtt elveszítettük az egyetlen újoncot, akivel már az idén komolyan számolhattunk volna. Súlyos vérvesztességek ezek.
Játékosanyagot tekintve tehát úgy tűnik, hogy gyengültünk. És azt se feledjük, hogy Troy is abba a korba lépett már amikor a sebesség kezd megkopni, arról már nem is beszélve, hogy a rozsdamentes acélból készült Harrisonnál is egyre gyakrabban jelentkeznek az anyagfáradtság jelei.
Három tényező ellensúlyozhatja mindezt.
A játékosok egyéni fejlődése.
Az egyes csapatrészeknek mint csapat fejlődése.
Új offense coach.
Az első ígéretes, de igencsak behatárolt perspektíva.
Ami a másodikat illeti, ott külön kell szemlélnünk a csapatrészeket. A defense nem tudom hová fejlődhetne még? Ez az egység Coach Dad zsenialitása révén etalonná vált. De a mai védelem már csak részben emlékeztet erre az etalonra. Reálisan csak annyit várhatunk el, hogy minél jobban közelítsen ehhez a szinthez.
Sajnos a special team nem annak a csapatrésznek tűnik ahol fejlődést láthatunk. Attól tartok, hogy sokat fogjuk még idén a fejünket a special teamet látva.
Az offense fejlődése meg elválaszthatatlan az új koordinátor tevékenységétől. Igazi előrelépést itt kellene felmutatnunk. Az azonban egyelőre kétséges, hogy az offense üstökös lesz e vagy fekete lyuk.
De...
Hagyjuk a fenébe ezeket a fejtegetéseket és...
Go Steelers!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
kishaszi
Ez gecijó, mondjuk a sárga törcsi még mindig tudjuk kiknek való 😀Wyatt
Kiknek?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Erre gondoltál?
 www.deichmann.com/HU/hu/shop/sport/sport-cipok/00008001098136/F%C3%A9rfi%20fut%C3%B3cip%C5%91.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=sport/sport-cipok/sport-cipok-futocipokbcsarli
Igenpolamalu
És jó benne futni? Én ma megnéztem, de elég keménynek tűnt a sarokrésze. A 42 és feles kicsit kicsi volt rám, rendeltem 43-ast, és 43 felest, de nem tudom hogy jó lesz-e futni. Azt mondták nem kötelező megvenni, így gyorsan tájékozódnék nálad 😀bcsarli
Fogalmam sincs, hogy futásra jó-e. Futni akkor szoktam, ha több mint 10-en kergetnek 😀
Utcai cipőnek vettem, mert a sportokhoz amit manapság és régebben űztem nem normál cipők kellettek (jégkorong, am. foci(próba jelleggel most), judo). Sétálni menni, kényelmes.
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Erre gondoltál?
 www.deichmann.com/HU/hu/shop/sport/sport-cipok/00008001098136/F%C3%A9rfi%20fut%C3%B3cip%C5%91.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=sport/sport-cipok/sport-cipok-futocipokbcsarli
Igenpolamalu
És jó benne futni? Én ma megnéztem, de elég keménynek tűnt a sarokrésze. A 42 és feles kicsit kicsi volt rám, rendeltem 43-ast, és 43 felest, de nem tudom hogy jó lesz-e futni. Azt mondták nem kötelező megvenni, így gyorsan tájékozódnék nálad 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kishaszi
Ez gecijó, mondjuk a sárga törcsi még mindig tudjuk kiknek való 😀

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Chris Rainey nagy figura 😀
 instagram.com/p/PUw2qLvWKQ/jjncaa
Kellenek az öltözőbe a bohócok akik oldják a feszültséget és feldobják a hangulatot.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Erre gondoltál?
 www.deichmann.com/HU/hu/shop/sport/sport-cipok/00008001098136/F%C3%A9rfi%20fut%C3%B3cip%C5%91.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=sport/sport-cipok/sport-cipok-futocipokbcsarli
Igen
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Erre gondoltál?
 www.deichmann.com/HU/hu/shop/sport/sport-cipok/00008001098136/F%C3%A9rfi%20fut%C3%B3cip%C5%91.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=sport/sport-cipok/sport-cipok-futocipok

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Chris Rainey nagy figura 😀
 instagram.com/p/PUw2qLvWKQ/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Injury report:
Probable: Redman, Keisel, Foote, Worilds
Questionable: B. Batch, Harrison
Doubtful: Mendenhall
Out: Sylvester, Clark
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Van Dyke-nak DeCastro IR-re tételével szabadítottunk fel helyet.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt néztétek már?
 www.pepsianthems.com/artists/wiz-khalifa
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Aki szeretne Steelers szinekben játszó Nike cipőt az menjen a Deichmanokba. Ma sikerült 16.990-ért vennem egy futócipőt. A Face-re felraktama képet (steelers.hu)polamalu
basszák meg
időzíthették volna máskorra is,,,most elég szűkös a büdzsém, hogy 250-et költöttem a kocsira, fizetem a biciki részleteit, meg céges kocsival is levillantottak egy 30-asra, na meg ugye a rezsi, kaja és a többi és a többi...kishaszi
A nike oldalán van valami tervező, pár hónapja ezt a modellt néztem ki és terveztem meg JH 92-re. Amikor megláttam majd kiugortam a bőrömből az ár miatt meg végképp. 25000-ről vették le.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aki szeretne Steelers szinekben játszó Nike cipőt az menjen a Deichmanokba. Ma sikerült 16.990-ért vennem egy futócipőt. A Face-re felraktama képet (steelers.hu)polamalu
basszák meg
időzíthették volna máskorra is,,,most elég szűkös a büdzsém, hogy 250-et költöttem a kocsira, fizetem a biciki részleteit, meg céges kocsival is levillantottak egy 30-asra, na meg ugye a rezsi, kaja és a többi és a többi...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Aki szeretne Steelers szinekben játszó Nike cipőt az menjen a Deichmanokba. Ma sikerült 16.990-ért vennem egy futócipőt. A Face-re felraktama képet (steelers.hu)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Harrison végül ma sem edzett, így már szinte biztos, hogy nem játszik Denverben, és Carter lesz a kezdő ROLB.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az volt már hogy BigBen apuka lesz? 😊
Azt nyilatkozta hogy ott lesz 100% a fia születésekor, ami még idén lesz, tehát reménykedjünk hogy valamikor kedd-szerda-csütörtök-pénteken akar megszületni Lil' Ben 😀The terrible towel
Vót. Ölég régen tettem be a hírt, úgyhogy nem baj, ha megint beírtad😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Kevésbé örömteli hír, hogy Harrison nem edzett tegnap, így valószínűleg kihagyja a szezonnyitót. Saját állítása szerint ma már edzeni fog, de ettől függetlenül nem túl jók az esélyei.

A Redskins és az egyik Ravens elleni meccsen lépnek majd pályára a játékosok a "darázsmezekben".
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Az volt már hogy BigBen apuka lesz? 😊
Azt nyilatkozta hogy ott lesz 100% a fia születésekor, ami még idén lesz, tehát reménykedjünk hogy valamikor kedd-szerda-csütörtök-pénteken akar megszületni Lil' Ben 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
The Pittsburgh Steelers signed cornerback DeMarcus Van Dyke on Thursday, according to the Pittsburgh Post-Gazette.

Van Dyke, 23, was released by the Oakland Raiders on Monday. He was a third-round draft pick for the Raiders out of the University of Miami in 2011 and started four games as a rookie.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tegnap Mendenhall, Redman, Keisel, és Worilds teljes értékű edzésmunkát végzett, Harrison és Baron Batch volt limitált. Foote nem edzett, de a hírek szerint ma már ő is csatlakozik.

Tomlin közben bejelentette, hogy Ike mellett Lewis lesz a másik kezdő CB.