Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mekkoj gyerekről tavaly is jókat írtak, de mán nem hiszek nekik Grisham óta.sutianap
Attól még lehet jó, de Grisham peches volt, túl erősek voltunk WR-poszton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekkoj gyerekről tavaly is jókat írtak, de mán nem hiszek nekik Grisham óta.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ma reggel Harrison térdét is megműtötték.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Szerintem sok egy pittyet a nyolcas léccám a DL- be, onnani plusszból biztos, hogy elkapó lesz, meg még egy kiadó öltözőszekrény valahá más poziba. Ájvi nem fér föl? Vagy Rolle? S az Oregoni tájtend csata is ilyen egyértelmű?sutianap
Minek 6 WR? Tavaly Battle volt a hatodik elkapó a rosteren, de az offense-ben talán pályára sem lépett, ST only játékos volt. Idén pedig Rainey-t is lehet szituációs receiverként használni. Kizártnak tartom, hogy 6 elkapó legyen az 53-as keretben.
Timmons, Foote, Sylvester, és Spence mögött nincs szükség Ivy-ra. OLB-ből vihetünk esetleg plusz embert, Harrison és Worilds kérdéses állapota miatt, de Brandon Johnson szükség esetén belül is tud játszani.
Rolle-lal kapcsolatban: egy preseason-meccs után még nehéz megmondani, hogy ki lesz az ötödik számú CB a rosteren, úgyhogy itt nem a személy a lényeg, hanem a posztonkénti megoszláson van a hangsúly. Rolle-nak is minden esélye megvan bekerülni.
McCoy-ról lehetett jókat hallani, lehet, hogy megelőzi Paulsont. De bármelyikük is kerül rosterre, Saunders reaktiválása után vélhetően úgyis a PS-ben fog kikötni.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Haley azt mondta,hogy nincs gond,tegnap is edzett,ma is,csak valami óvatossági cucc..
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
starting RB Isaac Redman to have MRI on groin injuryempty taxi
Nu Vájártájm tik-tak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
starting RB Isaac Redman to have MRI on groin injury


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Korrekt roster projection a CBS-től:
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/19790735/steelers-projected-roster-getting-to-53
Én annyit változtatnék, hogy Bryant vagy Woods helyett - Harrison és Worilds állapotára való tekintettel - inkább egy kilencedik LB-t vinnék, Brandon Johnsont vagy a hírek szerint eddig elég meggyőzően teljesítő rookie Adrian Robinsont, és szerintem Essexet sem fogja senki kiszorítani, főleg nem Chris Scott.vassadi
Szerintem sok egy pittyet a nyolcas léccám a DL- be, onnani plusszból biztos, hogy elkapó lesz, meg még egy kiadó öltözőszekrény valahá más poziba. Ájvi nem fér föl? Vagy Rolle? S az Oregoni tájtend csata is ilyen egyértelmű?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Korrekt roster projection a CBS-től:
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/19790735/steelers-projected-roster-getting-to-53
Én annyit változtatnék, hogy Bryant vagy Woods helyett - Harrison és Worilds állapotára való tekintettel - inkább egy kilencedik LB-t vinnék, Brandon Johnsont vagy a hírek szerint eddig elég meggyőzően teljesítő rookie Adrian Robinsont, és szerintem Essexet sem fogja senki kiszorítani, főleg nem Chris Scott.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Peelle-ről mit lehet tudni? Néztem valami statisztikát, de inkább személyes benyomásra lennék kíváncsi.kittli
Ez lesz a 11. éve a ligában, tight end és fullback poszton egyaránt játszott, eddig a Falcons-nál, a Dolphins-nál, a Chargers-nél, legutóbb pedig a 49ers-nél szerepelt. Személyes benyomásokról inkább az ő szurkolóikat kellene kérdezni. 😊vassadi
ahogy nézem a Brees-éra alatt használgatták, spec-ben meg szituációs gyakorlatként, aztán reppent Marty-val együtt. Atlantában kezdték vele a fullbekkezést, most már 33, hasznos kiegészítő lehet. Fortinájnenrszbe csak Vernon Davis mögé vitték, s a Falkonyban is Tony Gonzales érkezése tette be a kaput, de Héli biztos megtalálja a helyit.sutianap
Kösz. Reméljük a legjobbakat.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Peelle-ről mit lehet tudni? Néztem valami statisztikát, de inkább személyes benyomásra lennék kíváncsi.kittli
Ez lesz a 11. éve a ligában, tight end és fullback poszton egyaránt játszott, eddig a Falcons-nál, a Dolphins-nál, a Chargers-nél, legutóbb pedig a 49ers-nél szerepelt. Személyes benyomásokról inkább az ő szurkolóikat kellene kérdezni. 😊vassadi
ahogy nézem a Brees-éra alatt használgatták, spec-ben meg szituációs gyakorlatként, aztán reppent Marty-val együtt. Atlantában kezdték vele a fullbekkezést, most már 33, hasznos kiegészítő lehet. Fortinájnenrszbe csak Vernon Davis mögé vitték, s a Falkonyban is Tony Gonzales érkezése tette be a kaput, de Héli biztos megtalálja a helyit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Peelle-ről mit lehet tudni? Néztem valami statisztikát, de inkább személyes benyomásra lennék kíváncsi.kittli
Ez lesz a 11. éve a ligában, tight end és fullback poszton egyaránt játszott, eddig a Falcons-nál, a Dolphins-nál, a Chargers-nél, legutóbb pedig a 49ers-nél szerepelt. Személyes benyomásokról inkább az ő szurkolóikat kellene kérdezni. 😊
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000050429/article/james-harrison-steelers-lb-might-need-knee-surgery?module=HP11_headline_stackparker39
Nem vagyok orvos, épp ezért nem is értek hozzá, de innen messziről egy tökölődésnek érzem az egészet. Tegyék már rendbe azt a rohadt térdet!
több mint 11 éve
parker39 34
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p7rqpcvylr22gvhmefne
James Harrison, Steelers LB, might need knee surgery
Pittsburgh Steelers linebacker James Harrison hasn't practiced this preseason, and if his ailing knee doesn't get better, the All-Pro might have to go under knife, his agent said.

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Peelle-ről mit lehet tudni? Néztem valami statisztikát, de inkább személyes benyomásra lennék kíváncsi.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vörös mega Vájár a Báróval és a kicsi Réni, Pille bácsi meg blokkerel ha jól fűzöm a sormintát?sutianap
Peelle és Will Johnson között kiélezett verseny lesz, de az eleje stimmel.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Clay is megy IR-re, ezzel az RB poszt kérdései - hacsak nem jön közbe újabb sérülés - el is dőltek. Jason Ford (Illinois) UDFA futót hoztuk a helyére, de vélhetően sok vizet nem zavar majd.

Jó hír viszont, hogy Starks lekerült a PUP-listáról, és péntektől teljes értékű edzésmunkát végezhet. A Colts ellen még nem játszik.vassadi
Vörös mega Vájár a Báróval és a kicsi Réni, Pille bácsi meg blokkerel ha jól fűzöm a sormintát?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Clay is megy IR-re, ezzel az RB poszt kérdései - hacsak nem jön közbe újabb sérülés - el is dőltek. Jason Ford (Illinois) UDFA futót hoztuk a helyére, de vélhetően sok vizet nem zavar majd.

Jó hír viszont, hogy Starks lekerült a PUP-listáról, és péntektől teljes értékű edzésmunkát végezhet. A Colts ellen még nem játszik.
több mint 11 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Sajnálom, hogy Johnson-nak elszakadt a lába !!! Ebben az éveben nagyon jó lett vona de a másik srác sem lesz kutja 😊 (remélem)!!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 11 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Mire be tudtam lépni 😊 kihullott pár hajam !

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Justin Peelle,ex friscoi TE-FB a keretben.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mike Wallace fb:
"Truee-----JJ"

Mike Wallace: Star WR's Only Choice Is to Report to Steelers Camp

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gondolom:
-lóg a cipőfűződ
-persze mert ráléptél
-legyen műsor a firkászoknak
-oké, kezdjük úgy, hogy visszaütsz

La-bumm... van miről írni 😊
Gondoltam semmi komoly, de azért jó volt írni valamit a "mindenki-all-pro-ez-még-csak-pre-season-nagy-a-csta" írások helyett...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Csihipuhi az edzésen: Taylor vs. Brown... eredmény ismeretlen, de edzőbá beszélt egy halom játékossal az ügyben.Collapo
Összekaptak egy kicsit az egyik play után, de Scottie Montgomery, a WR edző beszélt a fejükkel, és Tomlin szerint sem komoly az ügy. Nem egyedüli eset, más csapatnál is előfordulnak hasonló összezördülések az edzések alatt, ha egy-egy játékos kissé túlpörög.vassadi
Nem tudom elképzelni Brown-ról hogy oda állna emberkedni Ike-nak.
Viszont Taylor nem egyszer mutatta meccsen is hogy szeret kakaskodni, gondolom Ő kezdeményezhetett.
Érdekelne a valós sztori. 😊

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Csihipuhi az edzésen: Taylor vs. Brown... eredmény ismeretlen, de edzőbá beszélt egy halom játékossal az ügyben.Collapo
Összekaptak egy kicsit az egyik play után, de Scottie Montgomery, a WR edző beszélt a fejükkel, és Tomlin szerint sem komoly az ügy. Nem egyedüli eset, más csapatnál is előfordulnak hasonló összezördülések az edzések alatt, ha egy-egy játékos kissé túlpörög.