Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Dixon csirke meg aláfirkált a réybensz praktikerbe, azt is meg fogjuk bánni.sutianap
Tavaly, amikor Dixon tradet kért, mondván, olyan csapatban akar játszani, ahol a kezdő helyért harcolhat, azt mondtam, mehet a Ravens-be. Bejött. 😀
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem beszélve arról, hogy kifejezetten edzésben tartja az elmét a két "jómadár" diskurzusa. Szellemi eltunyulás ellen recept nélkül kapjuk. 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem szoktuk 😛 😊 Néha ugyan fejvakargatóst írtok, de egyenlőre még megy... azt meg hát ugye edzem is magam így... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mér: ? Csak süti meg én szoktuk. Arról ti nem tehettek, hogy 2 vadidegen egymásra talált ily módon, de nem félreérteni😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy darabig kifejezetten mókás volt ez a süti-féle szleng de már annyira elharapódzott hogy a 2hetes termést nincs türelmem kibogozni majd meghámozni komolyan mondom 😊

Nem lehetne ezt a tevékenységet abbahagyni és normális mederben csorgatni a diskurálást? 😊 No offense persze 😊
The terrible towel
Én is imádlak ám 😊 no majd fogjuk az agarakat, csak legyen végre kickoff 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Egy darabig kifejezetten mókás volt ez a süti-féle szleng de már annyira elharapódzott hogy a 2hetes termést nincs türelmem kibogozni majd meghámozni komolyan mondom 😊

Nem lehetne ezt a tevékenységet abbahagyni és normális mederben csorgatni a diskurálást? 😊 No offense persze 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Spectacularsnak meg se kócsa, se kaptánnya - nem leszaz jó. Dixon csirke meg aláfirkált a réybensz praktikerbe, azt 😊sutianap
Miért bánjuk meg Dixont? Új OC, új szél, új pléjbuk, ahhoz neki már kittli
még nem tudom, de megbánjuk, egyenlőre kibaszott himalája lesz a DL a feketíknél, azon legyünk túl, aztán maj bánnyuk a Dixit. Pölö Ben 10 maródira megy, Lefty kibír egy meccset élesbe, modjuk Kafkát bevadászhatnánk, túlkoros köhömmm tictelettel a kúbitest, bizonyám.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Réni tetszik,de komolyan aggódom hogy egy erősebb ütközésnél kettétörik....
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Spectacularsnak meg se kócsa, se kaptánnya - nem leszaz jó. Dixon csirke meg aláfirkált a réybensz praktikerbe, azt is meg fogjuk bánni.
Ja és Réni a retörnör of te dzseddáj, az meg két TD nekünk 😊sutianap
Miért bánjuk meg Dixont? Új OC, új szél, új pléjbuk, ahhoz neki már semmi köze.
Az ifjú padavannal meg legyen meg a te akaratod és nem csak a pre-be villogott.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Spectacularsnak meg se kócsa, se kaptánnya - nem leszaz jó. Dixon csirke meg aláfirkált a réybensz praktikerbe, azt is meg fogjuk bánni.
Ja és Réni a retörnör of te dzseddáj, az meg két TD nekünk 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha még nem volt: Keisel lesz a D captain, Ben az O. Mindkettőnek örülök, jó döntés. Szakáll régóta oszlopos tag, régebben szürke eminenciás volt, de lassan ő az egyetlen vitéz a régi D-ből, aki még fenn van a gáton és őrködik, Ben ezzel ismét egy újabb esélyt kap, hogy még inkább vezír legyen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hát az a nagy helyzet, hogy én Johnsont (a Jerrodot) még az 53-ban is el tudtam volna képzelni, ehhez képest jól látom, hogy még ps-ben sincs?kittli
Jól látod. Mondtam, hogy nem érdemes rosterre várni, mert egy olyan veteránra, mint Batch, többet adunk. PS-ben én is el tudtam volna képzelni, de ezek szerint Tomlinék nem benne látják a jövő nagy irányítóját.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hát az a nagy helyzet, hogy én Johnsont (a Jerrodot) még az 53-ban is el tudtam volna képzelni, ehhez képest jól látom, hogy még ps-ben sincs?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jamie Dukes az NFL egyik szakértője szerint az AFC champ game idén egy Steelers-Ravens lesz, szerinte a Ravens nyer, de azt gondolom, hogy ez biztosan rossz lázálom 😀
Tudom korai még, hiszen egy meccs sem ment még le az alapszakaszból. Azért jó hallani ilyen latolgatást 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Még a PS-ben sem kapott helyet vagyis valami nagyobb baj volt ott.polamalu
Sokéves veteránok nem kerülhetnek PS-be. 😊vassadi
OK meghajlok. A lényeg, hogy valamiért Beachum kellett a csapatnak, reménykedjünk, hogy jövőre vagy később kiderül, hogy jó döntés volt.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Még a PS-ben sem kapott helyet vagyis valami nagyobb baj volt ott.polamalu
Sokéves veteránok nem kerülhetnek PS-be. 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát Essex nehezen kerülhetett volna PS-be....max 2005-ben...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen nálunk mindig fontos volt a falban a sokrétűség.polamalu
Igen, és pont ez volt Essex nagy erénye, hogy a fal bármely pontján bevethető. Igaz egyiken sem All-Pro szint, és akkor még finoman fogalmaztam, de az 5 poszt és a rutin miatt én egyértelműen őt preferáltam volna Beachummal szemben. A preseasonben sem győzött meg, PS-tagságra azért jó lett volna, de ezek szerint az edzői stáb többet lát benne. Legyen igazuk.vassadi
Lehet, hogy Essex az edzéseken nem olyan hozzáállással végezte a munkát, érezte, hogy kiáll a rúd és nem tudott, akart küzdeni a helyért. Még a PS-ben sem kapott helyet vagyis valami nagyobb baj volt ott. Beachum reméljük meghálálja a bizalmat és olyan szintet hoz majd mint éjjel Yeldon a Bamában újoncként, persze a saját posztján.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hát igen nálunk mindig fontos volt a falban a sokrétűség.polamalu
Igen, és pont ez volt Essex nagy erénye, hogy a fal bármely pontján bevethető. Igaz egyiken sem All-Pro szint, és akkor még finoman fogalmaztam, de az 5 poszt és a rutin miatt én egyértelműen őt preferáltam volna Beachummal szemben. A preseasonben sem győzött meg, PS-tagságra azért jó lett volna, de ezek szerint az edzői stáb többet lát benne. Legyen igazuk.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Colbert azt nyilatkozta, hogy DeCastrót egy ideig biztosan nem teszik IR-re, az aktív keret tagja lesz. Ahogy írtam is korábban, nem kell elkapkodniuk semmit; amíg nem jön(nek) közbe más sérülés(ek) az OL-ben, nem kell a hely, és ha netán valaki más is súlyos sérülést szenved, akkor választhatnak, hogy melyiküket reaktiválják a későbbiekben. A nyolc közül egy offensive lineman úgyis mindig inaktív lenne a meccseken, az pedig így értelemszerűen DeCastro lesz.

Azzal kapcsolatban, hogy miért Beachum került rosterre Essex helyett, Colbert azt mondta, nagyon bíznak a roookie-ban, szerintük left guardot és left tackle-t is tud játszani, és idővel - ha megtanul snapet adni - centerként is bevethető lesz.vassadi
Hát igen nálunk mindig fontos volt a falban a sokrétűség.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Colbert azt nyilatkozta, hogy DeCastrót egy ideig biztosan nem teszik IR-re, az aktív keret tagja lesz. Ahogy írtam is korábban, nem kell elkapkodniuk semmit; amíg nem jön(nek) közbe más sérülés(ek) az OL-ben, nem kell a hely, és ha netán valaki más is súlyos sérülést szenved, akkor választhatnak, hogy melyiküket reaktiválják a későbbiekben. A nyolc közül egy offensive lineman úgyis mindig inaktív lenne a meccseken, az pedig így értelemszerűen DeCastro lesz.

Azzal kapcsolatban, hogy miért Beachum került rosterre Essex helyett, Colbert azt mondta, nagyon bíznak a roookie-ban, szerintük left guardot és left tackle-t is tud játszani, és idővel - ha megtanul snapet adni - centerként is bevethető lesz.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Lákánfor eztet monggya:
NFL Network reporter Jason LaCanfora is reporting Saturday the Steelers and WR Mike Wallace have begun discussions surrounding a contract extension for Wallace. LaCanfora noted, though, "odds of a deal appear slim," and the Steelers do not negotiate contracts during the season.

Also in the report, which hasn't been previously reported, is Wallace is seeking $11 million this season, something the Steelers don't appear to be inclined to give him. We've mentioned prior to this a general range of the kind of contract Wallace could be looking for, based on other extensions and new deals given to wide receivers in the NFL.

Wallace skipped the team's entire offseason program, including all of its preseason games and didn't sign his one-year contract offer from the Steelers until Aug. 28.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
rösztli
Kábé3: Ben10, Lefty, Csárli
Véer4: Valasz, Barnatónyi, Kócseri, Emánuelle (csakbejött a négy)
Erbé5: Mendi, Vörös, Vájár, Réni, Báró
sutianap
Csak bejött a 4-5 és a nevek is stimmeltek Depot nyert 😀polamalu
Nademiér is, kedves elvtársak? Gondókozzunk Micimackóim, tehát négy WR megy a keretbe, amibűl egy gyorsan lehet kórházvonat, Kocseri egynek meg teggelt szerződése van, Valasz. Tehát ha ezt képezném le a jövőre, akkor igen sovány helyzet lenne, ha viszont demégis azt képezné, hogy emögöt az van, hogy a teggelt fijúnak kvázi megvan már a hosszútávúja, akkor már egész más a gyesznyó fénytörése. Hogy ez aztjelenti ötvenötné vannak a Valassza, s csak a garancián gyúródik a nép, lakánfora eszongya. Akkómeg, hűccsétek a pezsit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Praxis: WR Gilrát, Clemons, TE mcCoy OL Lee, Malacka! CB Victorian, S Démon CrS, LB mecFedden


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
rösztli
Kábé3: Ben10, Lefty, Csárli
Véer4: Valasz, Barnatónyi, Kócseri, Emánuelle (csakbejött a négy)
Erbé5: Mendi, Vörös, Vájár, Réni, Báró
sutianap
Csak bejött a 4-5 és a nevek is stimmeltek Depot nyert 😀