Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha már világvége hangulat és aggodalmas rock..
Az,hogy az új offense akadozni fog,várni lehetett,mégha nem is pont így gondoltuk a döcögést./run-run-pass,MW alig foglalkoztatása,red zone{Pope mi a f.szomért jött,ha nem ezért,3 méter magas},Rainey sokrétű biztos,de annyira súlytalan hogy rettenet stb../.
Nekem sokkal nagyobb csalódás volt a D,nem is a mutatott játékkal/bár a Denver simán futott 10 yardot ha kellett,a coverage sem volt túl jó,passrush zéró,TO szintén/.
Ahogy Jan is írta,jobban aggaszt,hogy nem látom a mélységet pl LB poszton.Se Pola utódját. Clarkot se tudjuk pótolni/Mundy? egy vicc/,és ő se fiatalodik. CB-k? Tök unalmas középszer,Lewis,Allen,mindegy.Gyakorlatilag a Hood,Cam,McLendon trión túl csupa kérdőjel a-közel-jövő.

De idénre nézvést,még nem akarok elkiabálni semmit,ennél csak jobb jöhet.

Vagy ha nem,hát hamar kiválasztjuk jövőre az új safety zseninket...
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Idén meg fogunk okosodni. Legalábbis azt látni fogjuk, hogy Tomlin milyen csapatot tud építeni. Eddig elkaristolt a Cowher-féle SB győztes csapat magjával, de ennek nagyjából vége.
Most jön az az idő, amikor már az általa hozott emberek fognak játszani... és kicsit rossz előérzetem van.

Nem pont a Denver meccs miatt. Kikaptunk, na puff. Ha a PO -ban egy passzolni nem tudó QB-val megvertek minket, akkor egy Manninggel nem csoda hogy nyernek. Ez még önmagában nem gáz.

Csak én nem látom, hogy 1-2 év múlva kikből fog állni az a D, amelyik 14 pontot, és 80y futást enged meccsenként, meg nem látom hogy ki lesz az 1000+ y-os futónk, meg sokmindent nem látok, amit pedig jó lenne... 😊
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én sem éltem meg ilyen szarul ezt a meccset (a legutóbbi denveri PO meccs, na az volt arcpirító).
Lehetett volna sokkal szarabb is ez. Vannak eléggé aggasztó jelek amik már ki lettek vesézve (kőbunkó O stratégia a vesszőparipám). De lesz ez még jobb is. BB-től 1db fullhomály passz benne van meccsenként, sajnos ez most crunchtime-ban jött. Ez van, így ez most nem fért bele.

Tudtuk hogy a D-t nem egy remegőtérdő rookie fingatta, ha Manning a karmester még a pilisborosjenői szakmunkásiskola másodéves osztályából is tud veszélyes csapatot barkácsolni.

Kíváncsi vagyok hogy az O-line rámegy-e a tavalyi rekord felállítására, és a 9 rosteren lévő ember hány féle permutációban fog pályára lépni...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon örülök, hogy Peter2005 idekaristolta a véleményét, de most télleg annyira flusztráltak vagyunk, hogy benéz valaki, mond valamit aztán egyből belekell húzni a fejét a vizesvödörbe, bárcsak többen járnának, lehet megszűnne a csőlátás.sutianap
Köszönöm, de nincs gond, nem éreztem úgy, hogy kiutálnátok. Sőt, komoly ellenérveket, reakciókat kaptam, ergo jót beszéltgettünk. 😊

Red Star: Mások vagyunk. Én úgy állok hozzá, hogy a bowl fórumba regisztráltam, nem a Colts topicba, mivel elsősorban a focit szeretem és utána egy (vagy több) csapatot. Persze zömében nyilván én is a saját csapatom topicjába írok, de ha adott az apropó, akkor szívesen beleolvasok másik topicba is, sőt, véleményt is mondok. Az apropó ezesetben az volt, hogy "velünk" (a Manning csapattal) játszottatok, és érdekelt, hogy mi a vélemény Steelers szemszögből. Tuladonképpen csak azért szóltam hozzá, mert meglepett a világvége hangulat, én egyáltalán nem éreztem, hogy ennyire rosszak lettetek volna. Végülis a Denver idén erős csapat lett, és a Mile High amúgy se egyszerű helyszín. Itt úgy kikapni úgy, hogy néhány kulcs play dönt az eredményről, nem tragédia.

(Megj.: Közben megnéztem mégegyszer a meccset, és igazat kell adjak Tominak és Soldinak, az a run-run-pass az elején tényleg elég fantáziátlanra sikerült.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
A meccs eleji run,run,passnál én is fogtam a fejemet. Főleg úgy,hogy a futásoknál örülhettünk ha + yardal zártunk. Összességében nem volt annyira tragikus számomra a meccs,csak 1-1 meccset eldöntő villanás hiányzott a csapattól mind defense mind offense oldalról, ami a Denver részéről megvolt a 70yardos td passzal és a meccs végi pick6el. Ez a 14 pont jelentette a különbséget.
Deep passzot én is hiányoltam. Nem is értem,hogy miért nem próbáltuk be 1-2szer.

több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
S akkor most egy meccs után rúgjuk ki Héli-t, tik nemvagytok noooooooooooormálisak. Az hogy Arians-tól megszabadultunk is mondjuk alsóhangon is egy-másfél évig tartott. Lehet nevelőedzőnek kiváló, de úgy hogy talajdonképpen a neveledő diktál. Az emberünk egy százmilkás kétlábonjáró lidércnyomás bizonyos szögből nézve, lehet neki ez a stílusa, de ez ROO csapata, nem az övé.
Nagyon örülök, hogy Peter2005 idekaristolta a véleményét, de most télleg annyira flusztráltak vagyunk, hogy benéz valaki, mond valamit aztán egyből belekell húzni a fejét a vizesvödörbe, bárcsak többen járnának, lehet megszűnne a csőlátás.sutianap
Én itt egyetlen frusztrált alakot sem látok. Én a saját frusztrációmat már akor levezettem, amikor melóból hazaérve egy húzásra leküldtem a pálinkásüvegben maradt két deci tiszta szilva matériumot. Ilyet általában csak nagy lelki kataklizmák esetén követek el. No meg ha jól esik.

(Ez itt az irigykedésnek fenntartott hely...)

A költőiséget meg hagyjuk francba. A Früstökös marad, csak az a kérdés, hogy marad e früstökös, vagy netán faragnak belőle tököst. Mert az első meccs tanulsága az, hogy Tomlinnak, mint főszabásznak elő kell vennie az ollót és kérlelhetetlenül meg kell nyírbálnia az O-coordinator szabadságát. Ha kell körülmetélésre is vetemednie kell!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Siralmasnak tűnt a meccs, főleg így utólag. De ha jobban belegondolok a 4. negyedig kényelmesen hátradőlve néztem, mert bár döcögött a támadás, de rohadtul nem éreztem, hogy itt baj lehet. Még akkor sem mikor egy pillanatra a 3-ban felsejlett a tavalyi PO OT. (de gáz ez a dupla rövidítés)
A Vörösnek nem ment, de Vájár sztem egész jó volt. Heath újfent megmutatta, hogy tavaly indokolatlanul keveset játszották meg. Egyébként meg akármerről nézzük, ez egy nem rossz Denver, már tavaly sem volt rossz és PM azért mint láttuk még mindig nagy király. Azt a 31 pontot sokallom. (Pár ezrembe fájt mert nem hittem, hogy 45 pontnál több születik a meccsen.)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
S akkor most egy meccs után rúgjuk ki Héli-t, tik nemvagytok noooooooooooormálisak. Az hogy Arians-tól megszabadultunk is mondjuk alsóhangon is egy-másfél évig tartott. Lehet nevelőedzőnek kiváló, de úgy hogy talajdonképpen a neveledő diktál. Az emberünk egy százmilkás kétlábonjáró lidércnyomás bizonyos szögből nézve, lehet neki ez a stílusa, de ez ROO csapata, nem az övé.
Nagyon örülök, hogy Peter2005 idekaristolta a véleményét, de most télleg annyira flusztráltak vagyunk, hogy benéz valaki, mond valamit aztán egyből belekell húzni a fejét a vizesvödörbe, bárcsak többen járnának, lehet megszűnne a csőlátás.sutianap
1. senki nem mondta, hogy rúgják ki most azonnal Haley-t. (csak azt, hogy ez Arians legrosszabb napjainál is sokkal rosszabb volt.)
2. senki nem küldte el peterk-t sem...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
S akkor most egy meccs után rúgjuk ki Héli-t, tik nemvagytok noooooooooooormálisak. Az hogy Arians-tól megszabadultunk is mondjuk alsóhangon is egy-másfél évig tartott. Lehet nevelőedzőnek kiváló, de úgy hogy talajdonképpen a neveledő diktál. Az emberünk egy százmilkás kétlábonjáró lidércnyomás bizonyos szögből nézve, lehet neki ez a stílusa, de ez ROO csapata, nem az övé.
Nagyon örülök, hogy Peter2005 idekaristolta a véleményét, de most télleg annyira flusztráltak vagyunk, hogy benéz valaki, mond valamit aztán egyből belekell húzni a fejét a vizesvödörbe, bárcsak többen járnának, lehet megszűnne a csőlátás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Öszondom ezt a bandát az elő Bengák meccsre kell összefaragni. A maródiak jöjjenek vissza, csiszoljuk az O sémákat. Hiába akarnánk az elején hasítani, ennek a skéndúlénak október közepétől irgalmatlan menetrendben kell lemennie, akkor kell karistolnunk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Meglep, hogy mennyire szidjátok a csapatot. Azért ennyire egyáltalán nem voltak rosszak...

Ben-nek egyébként tényleg furcsán áll ez az új stílus, de szerintem érthető, hogy át akarjátok szoktatni. Akármennyire is gránitból van a faszi, ezt azért nem lehet sokáig bírni. Ha azt akarjátok, hogy 35 éves koráig kibírja, akkor nincs mese, nem szabad annyit üttetni, mint eddig.

Egyébként szerintem az alapvető probléma nem is a stílusváltással van. Működött az, sőt, a meccs közepén kimondottan jól működött, vagy 20 percig sikerült a Manning offense-t lent tartani a pályán. Szerintem Szokol mondta ki az igazságot: Ez az O pontháborúra nem elég jó, a low score meccsekre meg a védelem kezd kevés lenni. Hiába statisztikailag elit, ha az a néhány csapat amelyik számít, átdobálja. De azért én a 8-8-at erősen pesszimistának érzem.peterk2005
Nézd, én nem véletlenül szoktam tartózkodni attól, hogy más csapatok topikjaiban véleményt nyilvánítsak az adott csapatról. Jó, a Hollók kivételek, de ott is én vagyok a fehér holló, mert egyrészt még náluk is ritkán mondok véleményt, másrészt mi oly gyakran találkozunk egymással, hogy az összes Steelers és Ravens fan vice-versa majdnem olyan jól ismeri az ősellenséget (amely elnevezés egyik tábor részéről sem öncélú gyűlöletet, hanem sokkal inkább valamiféle lovagias tiszteletet fejez ki), mint a saját csapatát.
Te kívülállóként nem tartod oly tragikusnak a Steelers éjszakai produkcióját. Lehet, hogy kívülről tényleg elfogadhatónak tűnik. De mi, akik folyamatosan látjuk a csapatot egészen mást látunk. És nem azért , mert kikaptunk. Mi tudunk úgy veszíteni, hogy büszkék lehetünk a csapatra. Ha fos a fal - márpedig a pittsburghi realitás az, hogy csekély halmazállapot változással, de mindig az - akkor egy olyan vereség ellenére is pajzsra tudjuk emelni Big Bent mint a tavalyi friscói vereség volt, mert született harcoskét begipszelt lábbal is harcba vezérelte csapatát. Úgy lehet veszíteni.
No de hátrakötött kézzel, mint az éjjel?
Nekem rohadt sötét gyanúm van. Az NFL-ben van néhány edző, aki az adott csapat éppen aktuális játékosanyagához igyekszik megtalálni a legoptimálisabb eszközöket, s vannak nem csekély számban edzői státuszú hivatalnokok, akiknek nincsenek önálló ötleteik, saját felismeréseik, csak erős elkötelezettségük, hogy nem térnek le a szabvány útjáról. Szabvány játékosanyaggal ez még hatékony is lehet. De a zsenit elpusztítja. Arians tulajdonképpen egy rém okos hivatalnok volt, aki felismerte, Big Bent nem uralhatja, s ezért képes volt önkorlátozásra. Mr Früstökös eddigi működése gyakorlatilag ennek a hivatalnokszemléletnek a folytatása Arians szabadelvűsége nélkül.
És ez az ami miatt mi most rettenetesen magunk alatt vagyunk, nem pedig az eredmény.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Meg kell akkor néznem még egyszer a meccset, mert nekem határozottan úgy tűnt, hogy amíg a gyors, rövid playes új stílust nyomtátok a meccs elején-közepén, addig alig ért oda hozzá a Denver D, és a végén, amikor visszajött a régi stílus, akkor lett földbe döngölve jópárszor.peterk2005
Érdemes lesz megnézned, mert egy teljesen másik meccset fogsz látni az első félidőben! 😀 A gyors, rövid playes stílus az emlegetett run,run pass kilátástalansága volt, fűszerezve néhány sack-kel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kell akkor néznem még egyszer a meccset, mert nekem határozottan úgy tűnt, hogy amíg a gyors, rövid playes új stílust nyomtátok a meccs elején-közepén, addig alig ért oda hozzá a Denver D, és a végén, amikor visszajött a régi stílus, akkor lett földbe döngölve jópárszor.

peterk2005
Én meg pont úgy láttam, hogy abból volt az összes normális playünk, amikor a "régi" Steelers O-t láttam, azaz amikor Bennek menekülnie kellett, na akkor működtek a régi beidegződések, szabadultak a WR-ek és jöttek is a sikeres passzok 3rd and +10-re Antonio Brownnak, vagy éppen Sandersnek, vagy Millernek. Még az nfl.com-os összefoglalóban is Deion Sanders ezen röhög, hogy Ben ebben mekkora király. Az igazán hatékony, nagy teret nyerő playeink ismét a "Ben extends the play-ből" voltak.

Viszont ez az első félidős rush-rush-pass ez felháborító volt. Én ezt előnyben, a 2. félidőben megértem, de hogy ilyen sematikusan playeket hívni az 1. félidő teljes egészében, ez katasztrófa. totális identitászavar volt érzékelhető az O-ban. Ez az O nem alkalmas erre a sémára. Sem a bivalyfutásra (a fal miatt), sem a ritmusos, gyors rövid passzokra (Ben miatt).

De én is azt mondom, várjunk még egy meccset, de ez most szörnyű volt. Számomra sokkal szörnyebb, mint a "csak egy rossz nap volt" Ravens ellni tavalyi nyitány.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg kell akkor néznem még egyszer a meccset, mert nekem határozottan úgy tűnt, hogy amíg a gyors, rövid playes új stílust nyomtátok a meccs elején-közepén, addig alig ért oda hozzá a Denver D, és a végén, amikor visszajött a régi stílus, akkor lett földbe döngölve jópárszor.

Azt egyébként értem Soldi, hogy egy QB-t nem nagyon lehet átszabni, mert elveszti azt ami miatt jó. Csak akkor visszajutottunk oda, amit kishaszi írt: Tényleg sok a jó név az O-ban, de nem kimondottan egy up-tempo, pontgyáros felfogáshoz (kivétel 1-2 ember, mint Wallace). Ben eredeti stílusa sem ez. Legalábbis, nekem nem az "rögzült be" a csapatról, mint egy meccsenként 10-12 villám-drive-ot lenyomó csapat, hanem inkább a hosszabb lefolyású, kontrollált támadások jellemzőek, megfűszerezve szükség esetén a 2 minute drillekkel - amik szintén inkább akkor szoktak sikerülni, ha 3 minute-ösek.

Persze az is lehet, hogy egyszerűen taktikailag lett elbasszarintva a meccs. Tartva a Manning offense-től, kontrollálni akartátok az órát, és ezért játszottátok ezt a stílust, ami nem jött be. A következő meccsen ki fog derülni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Én változatlanul úgy gondolom, hogy a tavalyi szezon elején sokkal inkább volt okunk a pánikra, amikor romokban hevert az OL.
Megmondták már tavasszal (már ha Haley érkezésével ez nem volt magától értetődő), hogy jelentős változások lesznek az offense-ben. Ezek egyike, hogy Bennél próbálják a play extending helyett a pocketből dobálást erőltetni, annak érdekében, hogy jobban meg tudják védeni. Ez a része működött is a dolognak, egy Von Miller - Dumervil páros ellen. Másrészt viszont Ben hatékonyságának rovására ment, de azt is lehetett tudni, hogy nem fog azonnal hibátlanul működni a rendszer, és ezt kezdetben a futójátékkal kell majd kompenzálni. Ami engem jobban aggaszt, hogy ez az, ami nem sikerült. Dwyernek volt egy-két jó megmozdulása, de a running game-ről mindent elmond, hogy a kezdő RB-nk, Redman 11 carry-ből 20 yardot tudott kisajtolni. Elismerem, hogy Haley-től sem ezt vártuk - mert még ha az teljesen érthető is, hogy mivel a passzjátékban új rendszerhez kell alkalmazkodni, eleinte inkább run heavy O-t akar, de a tegnapi run, run, pass tényleg minden szinten túlszárnyalta Arians konzervatív hívásait. Nem működött a futás, az OC ennek ellenére is erőltette, ez pedig ritkán vezet eredményre.
A Jets elleni meccset még minimum megvárnám azzal, hogy messzemenő következtetést vonjak le a futójátékról (Haley playcallingja a továbbiakban is ennyire egysíkú marad-e, mennyit számított, hogy kidőlt a fal jobb oldala, stb.), a passzjáték pedig work in progress.
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
BB ugyanannyit volt földbe tiporva az új séma alapján, mint tavaly. Valóban az a helyzet, hogy szemernyivel sem tudjuk jobban megvédeni mint korábban, ellenben beszorítottuk őt egy szürke, uniformizált sémába, ami az ő stílusának a halála, de minimum a kiherélése, ami végeredményben egyre megy. Denverben bemutattuk a töketlenkedés magasiskoláját. Ha ez a hatalmas tasli nem téríti észre Mr. Früstököst, akkor még a 8:8-as idény is jámbor, optimista óhaj maradhat. Amit az éjjel bemutattunk, az körvonalaiban sem alkalmas séma ennek az offensenek.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meglep, hogy mennyire szidjátok a csapatot. Azért ennyire egyáltalán nem voltak rosszak...

Ben-nek egyébként tényleg furcsán áll ez az új stílus, de szerintem érthető, hogy át akarjátok szoktatni. Akármennyire is gránitból van a faszi, ezt azért nem lehet sokáig bírni. Ha azt akarjátok, hogy 35 éves koráig kibírja, akkor nincs mese, nem szabad annyit üttetni, mint eddig.

Egyébként szerintem az alapvető probléma nem is a stílusváltással van. Működött az, sőt, a meccs közepén kimondottan jól működött, vagy 20 percig sikerült a Manning offense-t lent tartani a pályán. Szerintem Szokol mondta ki az igazságot: Ez az O pontháborúra nem elég jó, a low score meccsekre meg a védelem kezd kevés lenni. Hiába statisztikailag elit, ha az a néhány csapat amelyik számít, átdobálja. De azért én a 8-8-at erősen pesszimistának érzem.peterk2005
Én nem feltétlen akarom, hogy 35 évesen is itt dobáljon, viszont azt igen, hogy nyerjen még gyűrűt.

És mint minden QB-nak, megvan a maga stílusa, ha azt alapjaiban át akarod írni, esélye sincs, mert abban sosem lesz olyan jó, mint az eredeti stílusában. Ezzel, hogy Bent egy faszom pocket QB-vá tettük, az amúgy töketlenkedő, de bármikor nagy playre képes Offense-ből kivettük az X-faktort, a nagy play lehetőséget. Ez nagyon-nagyon gyengus volt. Egy egész meccsen át egyetlen mély passzt sem próbálunk Wallace-ra? Mi a tököm ez. Ben zsenialitását és Wallace zsenialitását is kihasználatlanul hagyni a legnagyobb hiba, amit el lehet követni.

A Defense-től nem vártam, hogy idén TOP5-s legyen, s a meccs felét jól lehozták, és a végén, amikor nagyon kellett, megvolt a stop. Ebben az egységben ráadásul még van upgrade Harrison és Clark által. Úgyhogy a D (ha nem is lesz oly domináns, mint az elmúlt években megszoktuk, de) el fog karistolni.

Engem az O aggaszt piszkosul, de persze azért várjunk meg még egy meccset legalább, míg a temetői hangulat úrrá lesz rajtam, bár most tényleg nagyon siralmas volt 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
PK05-: én meg aszondom h egy ilyen nevekből álló O legyen alkalmas pontzuhatag létrehozására.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglep, hogy mennyire szidjátok a csapatot. Azért ennyire egyáltalán nem voltak rosszak...

Ben-nek egyébként tényleg furcsán áll ez az új stílus, de szerintem érthető, hogy át akarjátok szoktatni. Akármennyire is gránitból van a faszi, ezt azért nem lehet sokáig bírni. Ha azt akarjátok, hogy 35 éves koráig kibírja, akkor nincs mese, nem szabad annyit üttetni, mint eddig.

Egyébként szerintem az alapvető probléma nem is a stílusváltással van. Működött az, sőt, a meccs közepén kimondottan jól működött, vagy 20 percig sikerült a Manning offense-t lent tartani a pályán. Szerintem Szokol mondta ki az igazságot: Ez az O pontháborúra nem elég jó, a low score meccsekre meg a védelem kezd kevés lenni. Hiába statisztikailag elit, ha az a néhány csapat amelyik számít, átdobálja. De azért én a 8-8-at erősen pesszimistának érzem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Védelem: elfogytunk a végére a magaslati viszonyok miatt, de még így is a támadók kezébe adták a lehetőséget a győzelem megszerzésére. Clark hiánya: nem tudjuk pótolni, ez tavaly és most bebizonyosodott. Nem tudtunk igazi nyomást gyakorolni az irányítóra, ebben kell javulni a következő meccsekre. Én egyáltalán nem aggódok a védelem miatt: Clark és Harrison visszatér, és a csapat hozza azt a szintet amit tavaly és nem lesz gond.
Támadók: úgy érzem ez az új stílus nem fekszik Big Bennek. Támadófal:van egy elit centerünk és ennyi, a többiek átlagos képességűek. DeCastrot elvesztettük, így irreális javulást várni ettől a faltól.

Steelers fan
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mindig van egy nagy homály, most kulcsszitációban. Ez benne van, most nem lehetett korrigálni. Ugye a Valasz holdout. Részemről természetesnek vettem a filozófia váltást Ben kezelésében, de Ulpi pöttyösebben ki tudná fejteni. Azt látom fáziskésésben vagyunk a draftokon, mikor Ofalat köllött építeni halogattunk, most a nose, ILB és ugyanúgy szopornyicázni fogunk. A jóéletbe, ha nem leszünk nagyon gyorsan rendnem uzsira megrágnak minket a csoportban.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még annyit hozzátennék, hogy az első félidőben jó volt a védelem, csak a 2. félidő volt botrányos a részükről. Az offense ugyanolyan tehetetlen pöcs volt az első perctől az utolsóig, ráadásul identitása sem volt, ami eddig Ben stílusából fakadt.

És azt se feledjük, hogy amikor "game on the line" volt, akkor a védelem megállította a Broncost és 3,5 percet adott az O-nak a győztes TD-re. Ehelyett jött a Pick 6. Az egyik tehát megtette, amit a hajrában meg kellett tennie a meccs megnyeréséért, a másik egység ekkor is csődött mondott, épp úgy, mint az egész meccsen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ez a meccs nyerhető volt, mert ez a Denver még közel sem olyan acélos (hosszú még a szezon, még lehet), mint pl egy Ravens vagy egy New England. Ez a védelem, mióta az eszemet tudom, úgy lett kitalálva, hogy nem engedjük futni az ellenfelet és nincs ellenünk nagy játék. Ha passzolgatni támad az ellennek kedve, akkor előbb utóbb úgyse jön össze a 10 yard és miénk a labda. Viszont tegnap..

Fáj, amit az O csinált, de én azt mondom, hogy egy közepesnél jobb D-teljesítménnyel lehetett volna nyerni. Viszont nem látom azt, hogy előre tudunk lépni, gyakorlatilag kilátástalan a helyzet. Pontháborúra még nem vagyunk készen, low-score meccset már nem tudunk játszani, így bizony lutri lesz szinte az össze meccsünk.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez katasztrófa volt... Középszerű Offense, középszerű Defense... Egy meccs alapján nem szerencsés értékítéletet mondani, de ez az idény nem tűnik jobbnak 8-8-nál... Tavaly amikor a Ravens padlótörlőnek használt minket a nyitómeccsen, akkor egyáltalán nem éreztem, hogy baj van. Ott kifejezetten az volt a benyomásom, hogy az az egyiknek minden bejön, a másiknak semmi meccs volt. Ez viszont nem. Szimplán szar volt mindkét egység.

Tomlin továbbra sem tud challangelni... Az időkéréseket ugyanúgy elpazaroljuk ostoba helyzetekben, vagy delay of game megelőzésére.

A védelem a második félidőben hol szó szerint, hol képletesen, de nem volt pályán. De azt, hogy a D szar volt, azt még csak-csak meg tudom emészteni a tavalyi legjobb rush O ellen, amely egy Manninggel kiegészült.

De az Offense... Atyaúristen... Hatalmas mélyütés és csalódás. Na most aki Arians rush-rush-pass O-ját szidta, az meg se nézze az első félidőt. És az a durva, hogy Arians ezt vezetésnél, időölésre csinálta, most pedig az egész első félidőben ez ment. Ennél konzervatívabb playcallingot életemben nem láttam. De nem is ez a legnagyobb baj, mert ha menne, nincs ezzel semmi gond, de nem megy. Azonban ami az igazi rémálom: ki lett jelentve, hogy Benre jobban vigyázzunk és ő is magára, most megértettem ez mit jelent, sima pocket QB-t akarnak csinálni belőle. Az új séma egyáltalán nem megy és nem működik, erre fel még az O-nk halálos fegyverét, Ben X-faktorát is kiöltük azzal, hogy nem szaladgálhat ki, s csupa rövidpasszt hívunk. Olyan ostobaságot, hogy nálunk van a liga leggyorsabb WR-e és egyetlen fly-t nem hívunk, még nem láttam. Azt tudom mondani, hogy vannak speciális képességekkel megáldott játékosaink, de azok képességeit ez az új O nemhogy nem használja ki, hanem egyenesen kiöli, miközben az új rendszer totálisan csődöt mondott. És a RedZone Offense is ugyanolyan szar, mint eddig volt.

Nekem ez a meccs sokkal nagyobb pofon volt, mint a tavalyi Ravens elleni. Ott szar napunk volt, itt meg szarnak tűnt a csapat. Kíváncsi vagyok a következő meccsre, mert egy meccs alapján nem szerencsés ítélkezni, de ez nagyon karcsú volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ádi, írjá majd valami hosszabbat, én nem láttam a meccset sajnos.
A Pick6 csúf volt a végén.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."