Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épp ezért vicces, ahogy ölik egymást franchise QB-ért a csapatok, miközben más út is van, lásd mostani Frisco, 2000-es Ravens, vagy a Steelersé. Nem a franchise QB-tól lesz SB-győztes csapatod, hanem ha a meglévő emberanyaghoz jó rendszert találsz.Soldados
Azért Smith mégiscsak egy 1/1-es QB, ha ő nem franchise QB, akkor ki az? 😊

Az egy másik dolog, hogy kellett neki néhány év, hogy beérjen. Ebben nagy szerepe volt Harbaugh-nak is, de azt se feledjük, hogy nem minden QB képes azonnal NFL szinten teljesíteni. Smith az a típus ezek szerint, akinek kellett pár év, és egy edző feltétlen bizalma a kiteljesedéshez. peterk2005
Sok mindennek nevezném Alexet, de franchise QB-nak nem. Ahol franchise QB van, ott nem kacsintgatnak más QB után, ez Friscóban nem így volt - még most sem, ha ugye Manningre gondolok, vagy arra, hogy 2. körben draftoltak QB-t. A franchise QB a csapat arca, fazonszabásza, mindenese, na hát Smith - tényleg nem elvitatva az érdemeit - ezt a szerepet biztosan nem tölti be Friscóban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amiket írsz a SF-ról, azok benyomások. Néhány adat a tavalyi Off-ükről.
3rd down 29,41% (31. a ligában), 4,1 yard/carry (19. a ligában) 91,49 QBR (8. a ligában, Smith ugye csak 5 INT-et dobott). Hát ha ezzel dominálni lehet a ligát, akkor csodálkozom. Megnéztem a 2008-as Steelers Off statisztikáit, egyetlen jelentős különbség van, BigBen 15 INT-et szorgoskodott össze.
Az idei két meccs kétségkívül jobb képet festett, a tavalyi tökutolsó (még a Pats D-nél is ergyább) Packers és a sérülésektől tizedelt Lions D ellen.
szerk. Az sem véletlen, hogy Akers csúcsot javított FG rúgásokban. Elszenvedték magukat a RZ-ig vagy annak határáig, ott megállt a tudomány és jött Akers.
A footballoutsiders.com-nak van egy nagyon jó mérőszáma a teljesítmény mérésére (DVOA), eszerint a SF Off. a ligaátlagánál egy picit gyengébb (-3,9%) eredménnyel a 18. legjobb támadóegység volt 2011-ben, amihez társult a 3. legjobb Def és a 2. legjobb ST.  www.footballoutsiders.com/stats/teameff2011

(szerk2. Valóban ne menjünk bele a futás fontosságának megvitatásába. Szeretném megjegyezni, hogy az SB-t a 23. (4,03 yard/carry) Pats és a 32. (3,47 yard/carry) Giants játszotta. S eléggé el nem ítélhető módon a futásban utolsó nyert. A TOP10-ből PO-ba jutott a Saints, a Texans, és a Broncos.)tomi-tomi
Valóban ne menjünk bele, mert a fél történelmet idecitálhatom neked, ahogy annó meg is tettem. 😉 Merthogy védekezésben is épp ezért a rush D a fontosabb, egy védelem ott kezdődik, hogy megfogom a futást, utána jöhet minden más nyalánkság. Ha konkrétan a tavlyi évre kérdezel, a Patset nem is tartottam SB-ba való csapatnak (AFC-ből nekem egyedül a Texans ütötte meg a kívánt szintet, csak hát Schaub kidőlt), a Giants-re, mint csapatra pedig úgy ahogy van az volt a jellemző, hogy végigszenvedték az évet és januárra összeálltak. Teljesen más D-t láttál, mint az alapszakaszban, s ez döntött. Továbbá, mivel ez egy összetett sport és sok-sok ok-okozati összefüggés van, adott esetben lehetnek kivételek, de összességében a játék jellegéből fakadóan a futás hatékonysága mindig fontosabb marad mind támadásban, mind védekezésben és ez akkor is igaz, ha a hangsúlyok el is tolódnak, mint ahogy az elmúlt években ez megtörtént.

A Friscóra visszatérve, sztem Sobrival mi egyáltalán nem azt mondtuk, hogy tavaly domináns volt, hanem azt, hogy most az. Annyiban igazad van, hogy ezt 2 meccs után talán nem lehet kategorikusan kijelenteni, ezért annyiban módosítanék, hogy annak tűnik.

Ja, és nincs az a statisztika, amely nekem kihozhatná, hogy tavaly nem a Frisco D volt a legjobb. Ott rosszak az aránypárok, az értékek, a szorzók, vagy bármi, de kiemelkedően legjobb volt a 49ers D, ehhez kétség sem férhet a magam részéről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 49-ers tényleg rettentő dominánsnak tűnik most.tomi-tomi
Szerintem a mondatnak a vége is fontos. (a "most"). Hosszú még a szezon, majd meglátjuk, mire jutnak. Tavaly a Packers is verhetetlennek tűnt a szezon első felében, és elég simán elvéreztek a PO-ban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp ezért vicces, ahogy ölik egymást franchise QB-ért a csapatok, miközben más út is van, lásd mostani Frisco, 2000-es Ravens, vagy a Steelersé. Nem a franchise QB-tól lesz SB-győztes csapatod, hanem ha a meglévő emberanyaghoz jó rendszert találsz.Soldados
Azért Smith mégiscsak egy 1/1-es QB, ha ő nem franchise QB, akkor ki az? 😊

Az egy másik dolog, hogy kellett neki néhány év, hogy beérjen. Ebben nagy szerepe volt Harbaugh-nak is, de azt se feledjük, hogy nem minden QB képes azonnal NFL szinten teljesíteni. Smith az a típus ezek szerint, akinek kellett pár év, és egy edző feltétlen bizalma a kiteljesedéshez.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amiket írsz a SF-ról, azok benyomások. Néhány adat a tavalyi Off-ükről.
3rd down 29,41% (31. a ligában), 4,1 yard/carry (19. a ligában) 91,49 QBR (8. a ligában, Smith ugye csak 5 INT-et dobott). Hát ha ezzel dominálni lehet a ligát, akkor csodálkozom. Megnéztem a 2008-as Steelers Off statisztikáit, egyetlen jelentős különbség van, BigBen 15 INT-et szorgoskodott össze.
Az idei két meccs kétségkívül jobb képet festett, a tavalyi tökutolsó (még a Pats D-nél is ergyább) Packers és a sérülésektől tizedelt Lions D ellen.
szerk. Az sem véletlen, hogy Akers csúcsot javított FG rúgásokban. Elszenvedték magukat a RZ-ig vagy annak határáig, ott megállt a tudomány és jött Akers.
A footballoutsiders.com-nak van egy nagyon jó mérőszáma a teljesítmény mérésére (DVOA), eszerint a SF Off. a ligaátlagánál egy picit gyengébb (-3,9%) eredménnyel a 18. legjobb támadóegység volt 2011-ben, amihez társult a 3. legjobb Def és a 2. legjobb ST.  www.footballoutsiders.com/stats/teameff2011

(szerk2. Valóban ne menjünk bele a futás fontosságának megvitatásába. Szeretném megjegyezni, hogy az SB-t a 23. (4,03 yard/carry) Pats és a 32. (3,47 yard/carry) Giants játszotta. S eléggé el nem ítélhető módon a futásban utolsó nyert. A TOP10-ből PO-ba jutott a Saints, a Texans, és a Broncos.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont ez a mostani Frisco csapatként sztem jelenleg dominánsabb, mint bármely másik csapat az elmúlt 10-15 évben - hiába volt 2007-ben 16-0. Az a Pats O volt domináns, nem az egész csapat, itt viszont mindkét egység kiemelkedő, noha meggyőződésem, hogy az O itt a D által nyújtott segítséget kihasználva tud domináns lenni, de a lényeg, hogy az. A 2007-es Patset inkább a 2008-as Steelershez hasonlítanám. Egy-egy egység örökre legendás egész éves teljesítménye kapcsán, ezek a csapatok így lettek az adott év mindenkit elnyomó domináns képviselői, de a másik egység gyengeségei miatt nem volt oly kiegyensúlyozott, mint most a Frisco. Ami most reményt adhat másoknak, az az, hogy mégcsak szeptember van, s messze még a január, amikor a fontos kérdések eldőlnek.Soldados
A 49-ers tényleg rettentő dominánsnak tűnik most. Mitől olyan kiemelkedő a SF Off? Másképp, mennyivel kiemelkedőbb, jobb, mint a 2008-as Steelers Off? Szerintem semennyire. Én nem látok tőlük semmi kiemelkedőt Off. oldalon, értsd TOP3-5 Off-t.
Az általad említett két csapat valóban dominálta a ligát, csapatként is. Az egyik azt mondta, hogy csináljatok akárhány pontot, mi többet fogunk feltenni a táblára. A másik meg azt mondta, hogy mi kevés pontot szerzünk, de ti még annyit se tudtok összekaparni. (Kétségtelen a második tudta feltenni a koronát a saját megközelítésére.) A 49-ers egyelőre ez utóbbi utat járja, talán nem véletlen, hogy Neked ez ennyire tetszik. 😀tomi-tomi
Mennyivel jobb? Ég és föld. A 2008-as Steelers O az elmúlt 10 év leggyengébbje volt. (Még az idei is jobb lesz, pedig finoman fogalmazva sem tetszik, amit látok) Épkézláb csapat és védelem ellen nem volt pályán, sorozatos 3 and outok, sackek tucatjai, töketlen OL-flagek... Az az egység a game winning drive-ig általában nem volt pályán. Az más kérdés, hogy azt rendre megcsinálta. 😊 Most csak így hirtelen mondok pár meccset abból az évből: Giants, Ravens 2x, Cowboys, Eagles. Ez 5 meccs, csak úgy hirtelen fejből. Az idény majdnem egyharmada. Hogy ezekben mi a közös? A meccs legalább 3/4 részében egy tapodtat sem haladt az O... (3-t mégis megnyertünk GW drive-val, és a másik ketőben is meccsben maradtunk a végsőkig).

A Frisco O viszont dominál. Mivel? Futás. Erről már vitáztunk egyet, nem akarom újrakezdeni, de a támadás földi szegmense mindig fontosabb lesz, mint a légi. Ez a játék alapjaiból ered így, a stratégia, a hangsúlyok változnak, de ez sosem fog a játék elvrendszere, szabályai miatt. Mert az nyújtja az igazi kontrollt. (Kb a Pats az egyetlen kivétel, mert a középre irányuló rövid passzos játéka olyan, mintha futás lenne) Az óra felett, az ellenfél felett, az egész meccs felett, ráadásul közben pihen a rettegett D. És ehhez a stabil futójátékhoz (nekünk ez sem volt 2008-ban, passzjátékunk pedig az okádék OL miatt nem volt) párosul egy ebből kiválóan táplálkozó passzjáték, amelyhez megvannak a fegyverek, Davis, Crabtree, stb. Tehát akkor sem kell megriadniuk, ha Smith nem adja tovább a lasztit. A stabil futás embereket von a boxba, s máris szabadabban lehet passzolni, amihez elkapók is vannak és most már egy felépített Smith révén QB is. Pazar egység, most azonnal elcserélném az egészet a mienkre. 😉 És felőlem Harbough is jöhet velük, mondom ezt úgy, hogy Tomlint is TOP5 HC-nak tartom. (Persze vannak posztok, ahol jobbak vagyunk, pl QB és WR, de mint egység, sokkal a Steelers előtt jár a Frisco jelenleg)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont sokak szemében eretnekség amit most fogok írni, de a a tavalyi év, és az idei 2 meccs alapján Alex Smith pont azt teszi, amit annak idején Brady a SB győzelmek évében.
Nem rajta múlt a dolog, de ami rajta múlt, azt maximálisan hozza.
Szuper védelem, megbízható rúgó, pöpec támadók, és clutch QB. Tisztára mint 10 éve a PatsSobri Jóska
Ezzel tökéletesen egyetértek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom láttad e róla ezt a videót (petey linkelte a 49ers topicba pár hónapja), de szerintem szuperjó, tetszeni fog:  vimeo.com/44971571


Sobri Jóska
Zseniális ez a videó. Ezt mindenkinek ajánlom.

Nekem egyébként elsősorban az jött le, hogy Harbaugh mekkora edző. Csak erősítette bennem a már meglévő képet, hogy a 32 HC közül, most jelenleg ő a legjobb. 10 éve senkinek nem sikerült csapatot csinálnia ott, vagy Alexből QB-t, neki egyből. És jól lejön, hogy miként érte el és hogy minden fejben dől el. Temperamentumos, emellett csapatépítésben és stratégiában is csillagos ötös. Épp ezért vicces, ahogy ölik egymást franchise QB-ért a csapatok, miközben más út is van, lásd mostani Frisco, 2000-es Ravens, vagy a Steelersé. Nem a franchise QB-tól lesz SB-győztes csapatod, hanem ha a meglévő emberanyaghoz jó rendszert találsz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viszont ez a mostani Frisco csapatként sztem jelenleg dominánsabb, mint bármely másik csapat az elmúlt 10-15 évben - hiába volt 2007-ben 16-0. Az a Pats O volt domináns, nem az egész csapat, itt viszont mindkét egység kiemelkedő, noha meggyőződésem, hogy az O itt a D által nyújtott segítséget kihasználva tud domináns lenni, de a lényeg, hogy az. A 2007-es Patset inkább a 2008-as Steelershez hasonlítanám. Egy-egy egység örökre legendás egész éves teljesítménye kapcsán, ezek a csapatok így lettek az adott év mindenkit elnyomó domináns képviselői, de a másik egység gyengeségei miatt nem volt oly kiegyensúlyozott, mint most a Frisco. Ami most reményt adhat másoknak, az az, hogy mégcsak szeptember van, s messze még a január, amikor a fontos kérdések eldőlnek.Soldados
A 49-ers tényleg rettentő dominánsnak tűnik most. Mitől olyan kiemelkedő a SF Off? Másképp, mennyivel kiemelkedőbb, jobb, mint a 2008-as Steelers Off? Szerintem semennyire. Én nem látok tőlük semmi kiemelkedőt Off. oldalon, értsd TOP3-5 Off-t.
Az általad említett két csapat valóban dominálta a ligát, csapatként is. Az egyik azt mondta, hogy csináljatok akárhány pontot, mi többet fogunk feltenni a táblára. A másik meg azt mondta, hogy mi kevés pontot szerzünk, de ti még annyit se tudtok összekaparni. (Kétségtelen a második tudta feltenni a koronát a saját megközelítésére.) A 49-ers egyelőre ez utóbbi utat járja, talán nem véletlen, hogy Neked ez ennyire tetszik. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tavaly óta élmény nézni a Frisco D-t. Nem szeretem azt a csapatot, de amikor csak tehetem, nézem a meccseit, mert aki szereti a védekező futballt, annak óriási élmény.

Best Defense in the league, no question about that. Olyan szinten kiemelkedően a legjobb D, mint a mienk volt a 2000-es évek végén. Látva 2 fordulót, a SB legnagyobb esélyeseinek gondolom őket. És ehhez összehoztak egy olyan O-t, amely simán lemenedzseli a meccseket, több nem is kell nekik. Csak hát ugye nem szeptemberben kell a legjobbnak lenni, hanem decemberben és januárban. Ezt szívtuk meg mi is tavaly novemberben.Soldados
Annyit hozzáfűznék a kiemelt részhez, hogy mostanra több ez az O mint egy csapatrész, amely lemenedzseli a meccseket. Alex Smith igazi clutch irányítóvá nőtte ki magát, okos, magabiztos, elszánt, és a fegyvereit, Gore-t, Davis-t, Manningham-t, Crabtree-t magabiztosan használja.
Nem tudom láttad e róla ezt a videót (petey linkelte a 49ers topicba pár hónapja), de szerintem szuperjó, tetszeni fog:  vimeo.com/44971571
Ez a mostani Frisco olyan szinten domináns csapatként, mint volt a 2007-es Pats Offense. Én nem bánnám ha a vége nem ugyanaz lenne számukra, mint a Pats-nek volt.

Sobri Jóska
Részben egyetértek, részben nem. Szerintem ha Alex Smithet berakod egy átlagos védelembe, ahol neki kell RENDRE meccseket nyernie, ugyanúgy megennék, mint ahogy korábban éveken át történt vele. De azzal, hogy Friscóban felhúztak egy kiemelkedően legjobb védelmet, összehoztak mellé egy állat futójátékot és Harbaugh nyilatkozatainak is minden egyes szavával bízik benne, építi az önbizalmát, így egészen kiváló tud lenni. És így, ha kell, akkor tud meccseket nyerni, sőt, meg is teszi, de nem ő cipeli minden meccsen és minden percben a csapat győzelmi terhét. A megfelelő körülmények, szerkezet és stratégia egymásra találásának ő a nagy nyertese, és ezt kihasználva valóban parádés teljesítményt nyújt. Szeretném kihangsúlyozni, ez nem az érdemeinek kisebbítése! Mert ebben a szerepben tényleg kiváló. Nem vállalja túl magát, mint sokan tennék, hanem teszi a dolgát és kiválóan hibák nélkül. Ez sem könnyű, s így ő is legalább annyira hasznos tagja lett a csapatnak, mint maga a védelem.

Szóval öröm nézni ezt a védelmet, sőt, az egész csapatot, így az O-t is, de mégsem tudnék örülni a végső sikerüknek, pedig a liga 32 csapata közül az ő játékuk áll MESSZE a legközelebb a szivemhez. Csakhogy van egy velem született antipátia a csapattal szemben, továbbá az is zavarna, ha vmely csapat utolérni a Steelers-t a 6 SB-diadalban. 😊 Szóval az SB-ig nekik szurkolok, de ott már nem tudnék. Viszont ez a mostani Frisco csapatként sztem jelenleg dominánsabb, mint bármely másik csapat az elmúlt 10-15 évben - hiába volt 2007-ben 16-0. Az a Pats O volt domináns, nem az egész csapat, itt viszont mindkét egység kiemelkedő, noha meggyőződésem, hogy az O itt a D által nyújtott segítséget kihasználva tud domináns lenni, de a lényeg, hogy az. A 2007-es Patset inkább a 2008-as Steelershez hasonlítanám. Egy-egy egység örökre legendás egész éves teljesítménye kapcsán, ezek a csapatok így lettek az adott év mindenkit elnyomó domináns képviselői, de a másik egység gyengeségei miatt nem volt oly kiegyensúlyozott, mint most a Frisco. Ami most reményt adhat másoknak, az az, hogy mégcsak szeptember van, s messze még a január, amikor a fontos kérdések eldőlnek.Soldados
Sosem raknám Alex-et semmilyen védelembe. 😊
Engem semelyik csapat győzelme nem zavar, ahogy a Friscoé se fog.
Viszont sokak szemében eretnekség amit most fogok írni, de a a tavalyi év, és az idei 2 meccs alapján Alex Smith pont azt teszi, amit annak idején Brady a SB győzelmek évében.
Nem rajta múlt a dolog, de ami rajta múlt, azt maximálisan hozza.
Szuper védelem, megbízható rúgó, pöpec támadók, és clutch QB. Tisztára mint 10 éve a Pats

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavaly óta élmény nézni a Frisco D-t. Nem szeretem azt a csapatot, de amikor csak tehetem, nézem a meccseit, mert aki szereti a védekező futballt, annak óriási élmény.

Best Defense in the league, no question about that. Olyan szinten kiemelkedően a legjobb D, mint a mienk volt a 2000-es évek végén. Látva 2 fordulót, a SB legnagyobb esélyeseinek gondolom őket. És ehhez összehoztak egy olyan O-t, amely simán lemenedzseli a meccseket, több nem is kell nekik. Csak hát ugye nem szeptemberben kell a legjobbnak lenni, hanem decemberben és januárban. Ezt szívtuk meg mi is tavaly novemberben.Soldados
Annyit hozzáfűznék a kiemelt részhez, hogy mostanra több ez az O mint egy csapatrész, amely lemenedzseli a meccseket. Alex Smith igazi clutch irányítóvá nőtte ki magát, okos, magabiztos, elszánt, és a fegyvereit, Gore-t, Davis-t, Manningham-t, Crabtree-t magabiztosan használja.
Nem tudom láttad e róla ezt a videót (petey linkelte a 49ers topicba pár hónapja), de szerintem szuperjó, tetszeni fog:  vimeo.com/44971571
Ez a mostani Frisco olyan szinten domináns csapatként, mint volt a 2007-es Pats Offense. Én nem bánnám ha a vége nem ugyanaz lenne számukra, mint a Pats-nek volt.

Sobri Jóska
Részben egyetértek, részben nem. Szerintem ha Alex Smithet berakod egy átlagos védelembe, ahol neki kell RENDRE meccseket nyernie, ugyanúgy megennék, mint ahogy korábban éveken át történt vele. De azzal, hogy Friscóban felhúztak egy kiemelkedően legjobb védelmet, összehoztak mellé egy állat futójátékot és Harbaugh nyilatkozatainak is minden egyes szavával bízik benne, építi az önbizalmát, így egészen kiváló tud lenni. És így, ha kell, akkor tud meccseket nyerni, sőt, meg is teszi, de nem ő cipeli minden meccsen és minden percben a csapat győzelmi terhét. A megfelelő körülmények, szerkezet és stratégia egymásra találásának ő a nagy nyertese, és ezt kihasználva valóban parádés teljesítményt nyújt. Szeretném kihangsúlyozni, ez nem az érdemeinek kisebbítése! Mert ebben a szerepben tényleg kiváló. Nem vállalja túl magát, mint sokan tennék, hanem teszi a dolgát és kiválóan hibák nélkül. Ez sem könnyű, s így ő is legalább annyira hasznos tagja lett a csapatnak, mint maga a védelem.

Szóval öröm nézni ezt a védelmet, sőt, az egész csapatot, így az O-t is, de mégsem tudnék örülni a végső sikerüknek, pedig a liga 32 csapata közül az ő játékuk áll MESSZE a legközelebb a szivemhez. Csakhogy van egy velem született antipátia a csapattal szemben, továbbá az is zavarna, ha vmely csapat utolérni a Steelers-t a 6 SB-diadalban. 😊 Szóval az SB-ig nekik szurkolok, de ott már nem tudnék. Viszont ez a mostani Frisco csapatként sztem jelenleg dominánsabb, mint bármely másik csapat az elmúlt 10-15 évben - hiába volt 2007-ben 16-0. Az a Pats O volt domináns, nem az egész csapat, itt viszont mindkét egység kiemelkedő, noha meggyőződésem, hogy az O itt a D által nyújtott segítséget kihasználva tud domináns lenni, de a lényeg, hogy az. A 2007-es Patset inkább a 2008-as Steelershez hasonlítanám. Egy-egy egység örökre legendás egész éves teljesítménye kapcsán, ezek a csapatok így lettek az adott év mindenkit elnyomó domináns képviselői, de a másik egység gyengeségei miatt nem volt oly kiegyensúlyozott, mint most a Frisco. Ami most reményt adhat másoknak, az az, hogy mégcsak szeptember van, s messze még a január, amikor a fontos kérdések eldőlnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a védelem öreg, 40 percet nem fog lejátszani, de huszonötre rettenetesen jó.
A kérdésem még mindig ugyanaz Soldi, biztosak vagyunk benne, hogy még mindig Valasz az elsőszámú elkapó? sutianap
Nincs kifejezett elsőszámú. Két egyenrangú prime time WR-ünk van. 3rd downnál inkább Tónit használjuk, mélységben vagy RZ-ben inkább Mike-ot. Szituáció függő, de nincs köztük első, vagy második számú.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Valahogy úgy vagyunk mint az egyszeri amcsi szurkoló,aki a 70'-es évek elején beleszeret a Steelersbe,látja a steelcurtain tündöklését,a 4 gyűrűt,és részese az elmúlásának is.Mi végigkövethettük a 2.0-ás verziót a 3 döntőt és a D uralmát a 2 gyűrűvel.
Potenciáljában az offense,rutinjával a defense még nyerhet egyet,de azt idén vagy jövőre./HA nincs már több súlyos sérülés,HA december-januárra érkezik a beast mód,HA összeérik az O../.
Tudom,ennyi HA-val a Browns is megnyerhetné azt a gyűrűt..😊
De,hogy towellel is egyetértsek,igen,a steelcurtain 2.0 elmúlt,és a 3.0-ás verziót valahol Frisco környékén látták..
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ez a védelem öreg, 40 percet nem fog lejátszani, de huszonötre rettenetesen jó.
A kérdésem még mindig ugyanaz Soldi, biztosak vagyunk benne, hogy még mindig Valasz az elsőszámú elkapó? sutianap
Ezt már nem teljesen mondanám hogy egyértelműen az öregség jele ez. Szerintem 20 percben is el lehet kapni a töküket sajnos (lásd Manning), nem az az egység sajnos aki volt, hogy a vasláncot is cafatokra harapdálnák.

A D-line-ban Szakáll meg Kézi nem mai csirkék, de rotáció van bőven. Sajnos én úgy látom hogy Ziggy és Heyward (bár még robbanthat majd később) egyelőre meg sem közelíti azt a lécet ami fel volt rakva, Meklendont meg az esetek többségében úgy rakják odébb mint 1 rekesz sört. Élő ember nem tudott futni ellenünk amikor emberevő üzemmódban toltuk, mostanság ez már nincs így.
A LB sor is sajnos hígul, depth-et nem kell ecsetelni, a csere OLB-kre mondhatnánk hogy űrfootballt játszanak, legalábbis a súlytalanság tekintetében. Nem ugyanaz a kávéház ami volt korábban, pedig vannak fiatalok a csatasorban.
Secondary valóban kezd "öregecskedni", Troy még állat ha nincs porcelán üzemmódban, Clark zsír, viszont a cseréikről jobb nem beszélni, úgy lehet etetni őket mint a hattyúkat ha egy picit életképesebb irányító áll fel a másik oldalra. CB-k.. IkeT nem mai csirke, és azért ezen a 2meccsen már most csinált hajmeresztő dolgokat... a többi kollega viszont fiatal, de finoman szólva sem életbiztosítás amit művelnek.

Törvényszerű hogy "olyan" D nem nő minden évben a bokorban. De szerintem nem az öregséggel van a fő baj.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Isztenem szerencém lesz a Lőcs lőcse, no pisikélj a markomba...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na most vajon mire gondolhat?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintm ha csak kicsivel is, de Antoniobabának több megy.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tavaly óta élmény nézni a Frisco D-t. Nem szeretem azt a csapatot, de amikor csak tehetem, nézem a meccseit, mert aki szereti a védekező futballt, annak óriási élmény.

Best Defense in the league, no question about that. Olyan szinten kiemelkedően a legjobb D, mint a mienk volt a 2000-es évek végén. Látva 2 fordulót, a SB legnagyobb esélyeseinek gondolom őket. És ehhez összehoztak egy olyan O-t, amely simán lemenedzseli a meccseket, több nem is kell nekik. Csak hát ugye nem szeptemberben kell a legjobbnak lenni, hanem decemberben és januárban. Ezt szívtuk meg mi is tavaly novemberben.Soldados
Annyit hozzáfűznék a kiemelt részhez, hogy mostanra több ez az O mint egy csapatrész, amely lemenedzseli a meccseket. Alex Smith igazi clutch irányítóvá nőtte ki magát, okos, magabiztos, elszánt, és a fegyvereit, Gore-t, Davis-t, Manningham-t, Crabtree-t magabiztosan használja.
Nem tudom láttad e róla ezt a videót (petey linkelte a 49ers topicba pár hónapja), de szerintem szuperjó, tetszeni fog:
Ez a mostani Frisco olyan szinten domináns csapatként, mint volt a 2007-es Pats Offense. Én nem bánnám ha a vége nem ugyanaz lenne számukra, mint a Pats-nek volt.

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ez a védelem öreg, 40 percet nem fog lejátszani, de huszonötre rettenetesen jó.
A kérdésem még mindig ugyanaz Soldi, biztosak vagyunk benne, hogy még mindig Valasz az elsőszámú elkapó? sutianap
3. és Brown az biztos. Az első számú amikor 10 ember kap passzt? szerintem kimondott első számú nincs első számú mélységi az van, csak nem használjuk, de az az elkapás a Chaplin lábbal azért ott volt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a védelem öreg, 40 percet nem fog lejátszani, de huszonötre rettenetesen jó.
A kérdésem még mindig ugyanaz Soldi, biztosak vagyunk benne, hogy még mindig Valasz az elsőszámú elkapó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Elkezdtem nézni a Frisco meccset, legszívesebben leültetném a csapatatot és elmondanám, hogy egy olyan D aki hasonló képességekkel rendelkezik mint ti ezt így használja ki. 😀polamalu
Tavaly óta élmény nézni a Frisco D-t. Nem szeretem azt a csapatot, de amikor csak tehetem, nézem a meccseit, mert aki szereti a védekező futballt, annak óriási élmény.

Best Defense in the league, no question about that. Olyan szinten kiemelkedően a legjobb D, mint a mienk volt a 2000-es évek végén. Látva 2 fordulót, a SB legnagyobb esélyeseinek gondolom őket. És ehhez összehoztak egy olyan O-t, amely simán lemenedzseli a meccseket, több nem is kell nekik. Csak hát ugye nem szeptemberben kell a legjobbnak lenni, hanem decemberben és januárban. Ezt szívtuk meg mi is tavaly novemberben.Soldados
Nem tudod mit hagytál ki tegnap, volt egy Jets (igazából kettő, de csak az egyik volt számottevő) szurkoló, olyan jó hangulatot csinál, hogy csuda. Minden percben mást gondolt a bírókról, amikor oda ítélt akkor királyok voltak, egy perc múlva vak marhák, a többit le sem tudom írni. 😀
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elkezdtem nézni a Frisco meccset, legszívesebben leültetném a csapatatot és elmondanám, hogy egy olyan D aki hasonló képességekkel rendelkezik mint ti ezt így használja ki. 😀polamalu
Tavaly óta élmény nézni a Frisco D-t. Nem szeretem azt a csapatot, de amikor csak tehetem, nézem a meccseit, mert aki szereti a védekező futballt, annak óriási élmény.

Best Defense in the league, no question about that. Olyan szinten kiemelkedően a legjobb D, mint a mienk volt a 2000-es évek végén. Látva 2 fordulót, a SB legnagyobb esélyeseinek gondolom őket. És ehhez összehoztak egy olyan O-t, amely simán lemenedzseli a meccseket, több nem is kell nekik. Csak hát ugye nem szeptemberben kell a legjobbnak lenni, hanem decemberben és januárban. Ezt szívtuk meg mi is tavaly novemberben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Elkezdtem nézni a Frisco meccset, legszívesebben leültetném a csapatatot és elmondanám, hogy egy olyan D aki hasonló képességekkel rendelkezik mint ti ezt így használja ki. 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én azt gondolom a futóinkon nem múlik, a fal nem ad kellő támogatást egy két szituáció volt amikor sikerült a blokkokat jól kiosztani akkor összejött a pár yard plusz. Azt gondolom a fal ilyen jellegű játékán kell valamelyest javítani, hiába lesz Mendy, ha nem lesz lyuk. A lyukat pedig csak a nagyok tudják megnyitni. A kifelé futást sem igazán tudták támogatni, mintha fizikálisan gyengék lennének(persze ez nem lehet igaz) ahhoz, hogy elvigyék a D falat.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy kérdésem lenne. Azt látom, hogy általában az O teljesítményével vagytok nagyon elégedetlenek. A kérdés nyilván az, hogy miért nem igazán működik a dolog.

Annyira nem ismerem a csapatot, hogy ebben véleményt mondhassak, de egy dolog feltűnt. BigBen mintha az utóbbi időben nem lenne az, aki korábban volt. Nem arról van szó, hogy rossz lenne, hanem - nehéz megfogalmazni - mintha befásult volna. Az ember azt várná egy ilyen kaliberű QB-tól, hogy évről évre egyre jobb lesz, egyre kevésbé tartható. De BB valahogy nem ezt az érzést sugallja. Az utóbbi időkben pl. szinte tutira megjósolható bizonyos meccsszituációkban, hogy, na, most jönni fog egy INT. És túl gyakran jön is.

Nem lehet, hogy valami egyet nem értés van a háttérben? Hogy mondjuk Ben nem hisz abban a játékstílusban, amit az edzői stáb erőltet. Vagy nem bíznak egymásban bizonyos játékosok? Esetleg konkrétan rosszban is vannak?peterk2005
Én nem így látom. Beny teljesen rendben van. Egyáltalán nem egy INT-gyáros. 8 idénye alatt egyetlen egyszer dobott 15 pick felett. Én meg pont azt érzem, hogy egyre inkább vezére a csapatnak, mind játékával, mind mentálisan. Az AFC North legjobb támadója - esetleg Rice vetekedhet vele -, abszolút meccsdöntő faktor.

Arról nincs hír, hogy bárki bárkivel rosszban lenne, vagy nem bízna, sőt, arról híres az öltöző, hogy ott nagyon egyben van a csapat.

Beny se mondott olyat, hogy nem tetszene az új rendszer neki, ugyanakkor a személyes véleményem, hogy ez nem neki való. (Bár az hogy tetszik-e és neki való-e az persze 2 külön dolog). Sőt nemcsak neki nem, hanem az egész O emberállományára nem illik.

Eddig totális visszalépés az O. A futás sosem látott mélységbe zuhant, a passzjáték bár hozza ugyanazokat a számokat, de a big playek - egyelőre úgy tűnik - kivesztek a játékunkból. Utóbbi önmagában nem lenne baj, hisz sokat van nálunk a labda, pihen a D, haladunk is, de ennyire nem kiaknázni a Wallace nyújtotta lehetőségeket, sztem vétek. De ez már csak egy mellékszál, a passzjáték hozza a számokat, a futás igazán kiábrándító, az jelenti a visszaesést. És Mendytől lehet jobb lesz, de csak az ő személye kétlem, hogy annyit jelentene, hogy elfogadható szintre emelkedjen a játékunk ebben a szegmensben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!